Rak zniknął – Pan Bóg wysłuchał naszych modlitw!

W takich chwilach wiesz, że każde cierpienie ma sens i warto dalej prowadzić stronę „wobroniewiary”  Oto komentarz Bogumiły:

„Ogromne Bóg zapłać za modlitwy za Marka z podejrzeniem raka przełyku, Pan Bóg wysłuchał, lekarze nie dowierzają, nie ma raka, bardzo dziękuję”
Link do jej komentarza: kliknij

 

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Rak zniknął – Pan Bóg wysłuchał naszych modlitw!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. kasiaJa pisze:

  Niech Bóg będzie uwielbiony! Dzięki Ci Panie i Tobie Najświętsza Maryjo !

 3. Martyna pisze:

  Oczywiście, że warto! Ja dzięki tej stronie poznałam wspaniałą Osobę z którą dziś po raz pierwszy miałam okazję porozmawiać… ❤. A już ile innych cennych darów, pomocy dostałam, nie raz pisałam o tym.Tylko spokój i modlitwa nas uratuje. Módlmy się Kochani za siebie nawzajem! ❤ Jak pisałam, Bóg jest Bogiem Wszechmogącym, nie trochę mogącym. Chwała Panu! Za dar cierpienia, za łaskę uzdrowienia. ❤

 4. Euzebia pisze:

  Orędzie Pana Jezusa z 13 marca br. wezwanie do pokuty i komentarz Vassuli

  CZY KORONAWIRUS COVID-19 TO ZNAK CZASU? (13.03.2020)

  • Elizeusz pisze:

   Z Drugiej Księgi Kronik:
   „12 Salomonowi w nocy ukazał się Jahwe i rzekł mu:
   13 Gdy zamknę niebiosa i nie będzie deszczu, i gdy nakażę szarańczy, by zniszczyła pola, lub gdy ześlę na Mój lud zarazę, 14 jeśli upokorzy się Mój lud, nad którym zostało wezwane Moje Imię, i będą błagać, i będą szukać Mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a kraj ich ocalę. 15 Teraz Moje oczy będą otwarte, a uszy Moje uważne na modlitwę w tym miejscu”.
   (2Kr 7,12-15)

   • Longin pisze:

    Jak bardzo podobne jest to wezwanie skierowane do Salomona do orędzia, na które wskazała Euzebia – na zasadzie dziś jest jak wczoraj…
    „Wezwij ludzi i powiedz im: Bez skruchy i prawdziwej modlitwy to zło będzie trwało dłużej niż myślicie. Zwróćcie się do Mnie, waszego Boga i żałujcie za grzechy. Szczera i powszechna modlitwa dotrze do Mnie, waszego Boga. Post wypędzi demony. Przyjmuję każdą ofiarę. Odrzućcie ospałość ducha i wyrzeknijcie się waszych złych czynów. Zawrzyjcie pokój ze Mną, waszym Bogiem. Pozwólcie Mi usłyszeć: „Panie, zmiłuj się nade mną, grzesznym!”, a Ja okażę współczucie i będę na was wszystkich zsyłać potoki błogosławieństw.
    Przyjdźcie, nie lękajcie się.
    Ja słucham… IC”
    (https://www.vassula.pl/rok-2020.html)

   • Elizeusz pisze:

    To świadczy Longinie, o tym, jest dowodem tego, że Bóg/Pan Jezus jest/pozostaje tym samym Bogiem, jest ten Sam wczoraj (w przeszłości), dzisiaj i jutro (wedle Hbr 13,8; Ps 102,28a) aż do końca tego świata i w wieczności. Jego drogi/sposób postępowania w historii są niezmienne (wedle Jk 1,17b). Jest takim Samym Bogiem w swej naturze od wieczności (Ps 90,2) dobrym i przebaczającym/gotowym do przebacza(e)nia, gdy słyszy pokorną modlitwę, pełen łaskawości, cierpliwy i miłosierny (np. Ps 86,5-7 i 103,8-12).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s