Ks. Dominik Chmielewski: Jest rzeczą przerażającą żyć w gniewie Bożym

Ludzie, którzy mają problem z przebaczeniem drugiemu człowiekowi, żyją według dwóch kłamstw szatana:
Pierwsze – kompletnie nie widzą ciężkości swoich własnych grzechów, którymi zamordowali Jezusa na krzyżu przez ciągłe samousprawiedliwianie siebie, i
Drugie kłamstwo – poprzez NIEUSTANNE WYOLBRZYMIANIE KRZYWD, które ktoś im zrobił

Powiem krótko: słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać aż dotrze! Do skutku!
fragment dla zachęty:

(…) Nikogo nie okradłem, nikogo nie zabiłem, jestem dobrym człowiekiem, więc pójdę do Nieba… – czy aby na pewno???

(…) Czas na prawdziwą spowiedź: za mało kochałem Boga, byłem pyszny, leniwy, egoistą, zaniedbywałem dobro, które mogłem uczynić drugiemu człowiekowi, marnotrawiłem swój czas, byłem agresywny w stosunku do drugiego człowieka nosiłem w sobie gniew, prowokowałem kłótnie, byłem zarozumiały, dumny, miałem zbyt wysokie mniemanie o sobie, itd. itd….
(…) 10 000 talentów to jest niewyobrażalny dług grzechów, który musimy spłacić Bogu… ale to nie koniec przypowieści, dramat dopiero się zacznie (!)
Bo co to jest te 100 denarów? To są krzywdy, choćby największe, które uczynił Ci drugi człowiek

Ludzie, którzy mają problem z przebaczeniem drugiemu człowiekowi, żyją według dwóch kłamstw szatana:
Pierwsze – kompletnie nie widzą ciężkości swoich własnych grzechów, którymi zamordowali Jezusa na krzyżu przez ciągłe samousprawiedliwianie siebie, i
Drugie kłamstwo – poprzez NIEUSTANNE WYOLBRZYMIANIE KRZYWD, które ktoś im zrobił

Jeśli pielęgnujesz cały czas w sercu, o ci kto zrobił, to ta krzywda się rozrasta do nieprawdopodobnych rozmiarów…

Wstajesz od kratek konfesjonału, gdzie Bóg przebaczył Ci wszystkie wyznane grzechy (10 000  talentów), wychodzisz z kościoła i zaczyna się:
– dzwoni twoja sąsiadka, która nagadała wczoraj na Ciebie a Ty… „ooo dzwoni, oczywiście, że nie odbiorę tego telefonu, chowasz telefon, idziesz dalej ulicą…
– ten gość, mój szef….. (oby Bóg mu…)
– Twój mąż dzwoni do Ciebie: „wiesz wczoraj nakrzyczałem na Ciebie”, albo w ogóle nie dzwoni, bo nakrzyczał a Ty mówisz „ukarzę go teraz cichymi dniami, nawet na niego nie spojrzę…”
– może ktoś Cię okradł, może niesprawiedliwie potraktował w podziale spadku, może… może… może…

I najważniejsze:
Jeśli nic Ci się w życiu nie udaje to zbadaj swoje serce… bo tak będzie z każdym, kto z serca nie przebaczy swemu bratu (będzie żyć w gniewie Bożym)!
Bóg dopuści działanie demonów na Ciebie i będą miały do Ciebie pełne prawo, dopóki  całym sercem nie przebaczysz drugiemu człowiekowi!

Ale przebaczyć trzeba rozsądnie – wybaczyć,
ale i nie pozwalać więcej grzeszyć!

Przebaczenie nie oznacza bowiem, że naiwnie zapominam, przebaczenie jest związane z miłosierdziem, ale pamiętajmy, że Bóg jest miłosierny, ale i sprawiedliwy!!!

Posłuchaj do końca!

 

 

 

 

 

 

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

39 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski: Jest rzeczą przerażającą żyć w gniewie Bożym

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Ava pisze:

   Zmarł Edson Glauber związany z objawieniami w Itapiranga. Oddał siebie i chorobę – gwałtownie postępującego guza mózgu- za Kościół.
   Wieczne odpoczywanie…

 2. Grzegorz pisze:

  Szczepionka w formie oplatka

  • Maggie pisze:

   Grzegorzu, mi NIE otwiera tego tematu, NIE mogę sprawdzić, nawet nie wiem z jakiego języka tłumaczenie … OTWIERA się ALE TYLKO ❗️WYWIAD z autorem z rodzaju „weirdo” … który napisał książkę, i w wywiadzie na wstępie wyjaśnia, że go pociąga … w „jakiś” sposób „Jezus jako człowiek ale nie Chrystus” .. stąd MU dodaje przydomek Niechrustus.

   Po paru minutach wyłączyłam tą nowoczesną i górnolotną wypowiedź, która między wierszami ma zapach siarki, choćby z uwagi na pogardę ❗️dla i odrzucenie ❗️KK oraz wydanie sądu❗️ o katolikach etc. Pycha i elokwencja tego człowieka terkoczącego w zachwycie nad genialnością swego dzieła wręcz odpycha i myślę, że ten link/blog MI NIE ODPOWIADA, bo duszę się w takiej atmosferze „pycho-intelektualnej-fajności”.

   Na „łatkę”, jaką lub jeśli ktoś zechce mi przypiąć, nie zareaguję, bo po to mam uszy, aby jednym wpuścić, a drugim wypuścić to: co nie powinno do serca trafić. Wiemy, że Kościół przeżywa wielki kryzys, a jeśli ktoś zaczyna od obrażania i wynoszenia się NAD Kościół, który jeszcze istnieje i ma za Matkę Maryję i jeszcze wielu Bożych Kapłanów … to blog który promuje „intelektualną pychę” i autora książki, pachnie mi filtrowaniem przez new age.

   Może się mylę … ale dla mnie to bełkot i strata czasu, aby zagłębiać się w inne tematy tam ujęte.

   Ks.prałat Kneblewski dał radę w JAKI sposób uniknąć herezji: mianowicie trzymać się tradycji. Nikt nie będzie mi imponować jeśli Jezusowi odbiera Boskość i ubierze w jeansy i będzie Go np poklepywać protekcyjnie po plecach ALBO w inny sposób „odbóstwiać” etc.

   Nawet jeśli temat, który chciałeś udostępnić jest przedstawiony O’K , czego nie jestem w stanie sprawdzić … to ten „chrom” dla mnie jest jak chrom mający ukryć rdzę. Sorry, ale się rozpisałam.
   💕🙏🏻❣️

    • Maggie pisze:

     💕@Grzegorz: Dziękuję, to zupełnie inne połączenie, a nie z/przez tym blogiem lub przezeń tj z blogiem chrom (który możliwe, iż specjalizuje się w delektowaniu tego typu „deserami”), gdzie temat jak wyżej go naszkicowałam.

     Na Lifesitenews sprawa jest oczywista, kiedy demaskuje, że diabeł małpuje❗️ i profanuje❗️, stwarzając imitacje wzorowane na Tym czego NIE da się zastąpić żadnym substytutem i o tym jest w tym link’u, gdzie również ukazuje się też petycja przeciw bezwzględnemu obowiązkowi poddawania się „szczepieniu kowidowemu”.

     No cóż, stare powiedzenie, że „ubrał się diabeł w komeżkę i na „mszę” ogonem dzwoni”, jakby się materializowało w pomyśle takiej kowido-szczepionki z „religii kowidowej”.

     Jezus JEST Panem❣️

    • Monika pisze:

     „„Myśleliśmy, że białko kolców jest świetnym antygenem docelowym, nigdy nie wiedzieliśmy, że samo białko kolców jest toksyną i jest białkiem patogennym. Tak więc szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną ”- powiedział Bridle w programie, który nie jest łatwy do znalezienia w wyszukiwarce Google”
     Normalnie włos się na głowie jeży jak się to czyta.
     Nowa ważna wiadomość z dnia 31 maja 2021, czyli z wczoraj – na tej samej stronie, którą podał tu Grzegorz – tak jak pisze, trzeba otworzyć przez google chrome, to przetłumaczy na polski (w firefoxie nie tłumaczy):
     https://www.lifesitenews.com/news/vaccine-researcher-admits-big-mistake-says-spike-protein-is-dangerous-toxin

     Kopiuję to tłumaczenie dla tych, którzy nie mają zainstalowanej tej przeglądarki a nie znają jęz. angielskiego:
     „Przerażające” nowe badanie ujawnia nieoczekiwany wzrost białka szczepionki w krwiobiegu. Białko jest powiązane z zakrzepami krwi, uszkodzeniami serca i mózgu oraz potencjalnym zagrożeniem dla dzieci karmionych piersią i płodności.
     31 maja 2021 r. ( LifeSiteNews ) – Nowe badania pokazują, że białko koronawirusa ze szczepienia COVID-19 nieoczekiwanie dostaje się do krwioobiegu, co jest prawdopodobnym wyjaśnieniem tysięcy zgłoszonych skutków ubocznych, takich jak zakrzepy krwi i choroby serca, uszkodzenia mózgu i problemy reprodukcyjne – powiedział w zeszłym tygodniu kanadyjski badacz szczepionek na raka.
     „Zrobiliśmy duży błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy ”- powiedział Byram Bridle, wirusowy immunolog i profesor nadzwyczajny na University of Guelph w Ontario, w wywiadzie z Alexem Piersonem w zeszły czwartek, w którym ostrzegł słuchaczy, że jego wiadomość jest„ przerażająca ”.
     „Myśleliśmy, że białko kolców jest świetnym antygenem docelowym, nigdy nie wiedzieliśmy, że samo białko kolców jest toksyną i jest białkiem patogennym. Tak więc szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną ”- powiedział Bridle w programie, który nie jest łatwy do znalezienia w wyszukiwarce Google, ale stał się wirusowy w Internecie w ten weekend.
     Bridle, badacz szczepionek, któremu w zeszłym roku przyznano dotację rządową w wysokości 230 000 dolarów na badania nad rozwojem szczepionek COVID, powiedział, że wraz z grupą międzynarodowych naukowców złożył wniosek o informacje od japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do tak zwanego „ badania biodystrybucji ” . ”
     „To pierwszy raz, kiedy naukowcy mogli zobaczyć, dokąd trafiają te informacyjne szczepionki RNA [mRNA] po szczepieniu” – powiedział Bridle. „Czy można bezpiecznie założyć, że pozostaje w mięśniu ramienia? Krótka odpowiedź brzmi: absolutnie nie. To bardzo niepokojące ”.
     Naukowcy zajmujący się szczepionkami założyli, że nowe szczepionki mRNA COVID będą zachowywać się jak „tradycyjne” szczepionki, a białko występujące w szczepionce – odpowiedzialne za infekcję i jej najpoważniejsze objawy – pozostanie głównie w miejscu szczepienia w obrębie mięśnia barku. Zamiast tego, dane japońskie wykazały, że niesławne białko koronawirusa dostaje się do krwi, gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, a następnie gromadzi się w narządach i tkankach, w tym śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i „ dość wysokie stężenia ”w jajnikach.
     „Od dawna wiemy, że białko kolców jest białkiem chorobotwórczym. To toksyna. Jeśli dostanie się do krążenia, może spowodować uszkodzenie ciała ”- powiedział Bridle.

     Białko SARS-CoV-2 umożliwia infekowanie ludzkich komórek. Producenci szczepionek zdecydowali się na celowanie w unikalne białko, zmuszając komórki zaszczepionej osoby do wytwarzania białka, które teoretycznie wywołałoby odpowiedź immunologiczną na białko, zapobiegając infekowaniu komórek.
     Wiele badań wykazało, że najpoważniejsze skutki SARS-CoV-2, wirusa wywołującego COVID-19, takie jak krzepnięcie krwi i krwawienie, są spowodowane działaniem białka spiczastego samego wirusa

     „Społeczność naukowa odkryła, że ​​samo białko kolca jest prawie całkowicie odpowiedzialne za uszkodzenie układu sercowo-naczyniowego, jeśli dostanie się do krążenia” – powiedział Bridle słuchaczom.
     Zwierzęta laboratoryjne, którym wstrzyknięto do krwiobiegu oczyszczone białko kolczaste, rozwinęły problemy sercowo-naczyniowe, a także wykazano , że białko kolca przenika przez barierę krew-mózg i powoduje uszkodzenie mózgu.
     Według Bridle’a poważnym błędem było przekonanie, że białko kolca nie przedostanie się do krwiobiegu. „Teraz mamy wyraźne dowody na to, że szczepionki, które powodują, że komórki w mięśniach naramiennych wytwarzają to białko – że sama szczepionka wraz z białkiem – dostaje się do krwiobiegu” – powiedział.
     Bridle zacytowała niedawną publikację recenzowanego badania, w którym wykryto wzrost białka w osoczu krwi trzech z 13 młodych pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę Moderna przeciwko COVID-19. U jednej z pracownic białko kolca krążyło przez 29 dni.

     Wpływ na serce i mózg
     Po krążeniu białko kolca może przyczepiać się do określonych receptorów ACE2 znajdujących się na płytkach krwi i komórkach wyściełających naczynia krwionośne. „Kiedy tak się dzieje, może to zrobić jedną z dwóch rzeczy: może spowodować zlepianie się płytek krwi, co może prowadzić do krzepnięcia. Właśnie dlatego obserwujemy zaburzenia krzepnięcia związane z tymi szczepionkami. Może również prowadzić do krwawienia ”. Bridle powiedział również, że obecne w krwiobiegu białko wyjaśnia ostatnio zgłoszone problemy z sercem u młodzieży, która otrzymała zastrzyki.
     Wyniki tego ujawnionego badania Pfizera śledzącego biodystrybucję mRNA szczepionki nie są zaskakujące, „ale konsekwencje są przerażające” – powiedziała LifeSiteNews Stephanie Seneff, starszy naukowiec z Massachusetts Institute of Technology. „Teraz jest jasne”, że zawartość szczepionki jest dostarczana do śledziony i gruczołów, w tym jajników i nadnerczy.
     Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) niedawno ogłosiły, że analizuje raporty o „łagodnych” chorobach serca po szczepieniu COVID-19, aw zeszłym tygodniu 18 nastolatków w samym stanie Connecticut było hospitalizowanych z powodu problemów z sercem, które rozwinęły się wkrótce po przyjęciu Covid19 szczepionki.
     Szczepionka AstraZeneca została wstrzymana w wielu krajach i nie jest już zalecana młodym ludziom ze względu na jej związek z zagrażającymi życiu i śmiertelnymi zakrzepami krwi, ale szczepionki mRNA COVID zostały również powiązane z setkami zgłoszeń zdarzeń krzepnięcia krwi .

     FDA ostrzegła o niebezpieczeństwie związanym z białkiem szczytowym
     Reumatolog dziecięcy J. Patrick Whelan ostrzegł komitet doradczy ds. Szczepionek przy Food and Drug Administration, że białko szczytowe w szczepionkach COVID może spowodować uszkodzenie mikronaczyniowe powodujące uszkodzenie wątroby, serca i mózgu w „sposoby, które nie zostały ocenione w próby bezpieczeństwa ”.
     Podczas gdy Whelan nie kwestionował wartości szczepionki na koronawirusa, która działała, aby zatrzymać przenoszenie choroby (czego nie wykazano żadnej szczepionki COVID w obiegu), powiedział: „Byłoby znacznie gorzej, gdyby setki milionów ludzi doznają długotrwałego lub nawet trwałego uszkodzenia mikrokrążenia mózgu lub serca w wyniku niedoceniania w perspektywie krótkoterminowej niezamierzonego wpływu szczepionek opartych na białkach o pełnej długości na inne narządy. ”

     Białko szczytowe związane ze szczepionką w krwiobiegu może wyjaśnić niezliczone zdarzenia niepożądane ze szczepionek COVID, w tym 4000 zgonów do tej pory i prawie 15000 hospitalizacji, zgłoszonych do amerykańskiego systemu raportowania zdarzeń niepożądanych (VAERS) na dzień 21 maja 2021 r. Ponieważ jest to system pasywnego zgłaszania, zgłoszenia te są prawdopodobnie tylko wierzchołkiem góry lodowej zdarzeń niepożądanych, ponieważ badanie Harvard Pilgrim Healthcare wykazało, że mniej niż jeden procent skutków ubocznych, które lekarze powinni zgłaszać u pacjentów po szczepieniu, jest w rzeczywistości zgłaszany VAERS.

     Karmiące piersią niemowlęta, dzieci i młodzież, wątłe, najbardziej narażone
     Bridle powiedział, że odkrycie białka szczytowego wywołanego szczepionką w krwiobiegu będzie miało wpływ na programy krwiodawstwa. „Nie chcemy przenoszenia tych patogennych białek kolców do wrażliwych pacjentów, którym przetacza się tę krew” – powiedział.
     Naukowiec zajmujący się szczepionkami powiedział również, że odkrycia sugerują, że karmiące dzieci, których matki zostały zaszczepione, są narażone na ryzyko wystąpienia nagłego wzrostu białek COVID z jej mleka matki.
     Bridle powiedział, że „wszelkie białka we krwi zostaną skoncentrowane w mleku matki” i „znaleźliśmy dowody na to, że karmione niemowlęta mają zaburzenia krzepnięcia z przewodu pokarmowego” w VAERS.
     Chociaż Bridle tego nie cytuje, jeden raport VAERS opisuje pięciomiesięczne niemowlę karmione piersią, którego matka otrzymała drugą dawkę szczepionki Pfizera w marcu. Następnego dnia u dziecka wystąpiła wysypka i stało się „niepocieszone”, odmówiło karmienia i dostało gorączki. Raport mówi, że dziecko było hospitalizowane z rozpoznaniem zakrzepowej plamicy małopłytkowej , rzadkiej choroby krwi, w której skrzepy krwi tworzą się w małych naczyniach krwionośnych w całym ciele. Dziecko umarło.

     Nowe badanie ma również „poważne konsekwencje dla osób, dla których SARS Coronavirus 2 nie jest patogenem wysokiego ryzyka, a dotyczy to wszystkich naszych dzieci”.

     Wpływ na płodność i ciążę?
     Wysokie stężenie białka w jądrach i jajnikach w tajnych danych Pfizera opublikowanych przez japońską agencję również budzi wątpliwości. „Czy sprawimy, że młodzi ludzie staną się bezpłodni?” – zapytała Bridle.
     Istnieją tysiące doniesień o zaburzeniach miesiączkowania u kobiet, które przyjęły szczepionkę na COVID-19 i setki doniesień o poronieniach u zaszczepionych kobiet w ciąży, a także o zaburzeniach narządów rodnych u mężczyzn.

     Wściekła kampania oszczerstw
     W odpowiedzi na prośbę, Bridle wysłał e-mailem oświadczenie do LifeSiteNews w poniedziałek rano, stwierdzając, że od czasu wywiadu radiowego otrzymał setki pozytywnych e-maili. Dodał również, że „przeciwko mnie została wszczęta brutalna kampania oszczerstw. Obejmowało to utworzenie zniesławiającej witryny internetowej przy użyciu mojej nazwy domeny ”.

     „Są takie czasy, kiedy akademicki urzędnik państwowy nie może dłużej odpowiadać na uzasadnione pytania ludzi z uczciwą i opartą na nauce nauką, bez obawy, że zostanie nękany i zastraszany” – napisał Brindle. „Jednak nie leży w mojej naturze zezwalanie na ukrywanie faktów naukowych przed opinią publiczną”.
     Dołączył krótki raport przedstawiający kluczowe dowody naukowe potwierdzające to, co powiedział w wywiadzie. Został napisany wraz z jego współpracownikami z kanadyjskiego stowarzyszenia COVID Care Alliance (CCCA) – grupy niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i specjalistów, których deklarowanym celem jest „dostarczanie najwyższej jakości, opartych na dowodach informacji o COVID-19, z zamiarem zmniejszenia liczby hospitalizacji i ratując więcej istnień ”.
     W oświadczeniu skupiono się na ryzyku dla dzieci i nastolatków, którzy są celem najnowszych strategii marketingowych szczepionek , w tym w Kanadzie.
     Na dzień 28 maja 2021 r. Odnotowano 259308 potwierdzonych przypadków zakażeń SARS-CoV-2 u Kanadyjczyków w wieku 19 lat i młodszych. Spośród nich 0,048% było hospitalizowanych, ale tylko 0,004% zmarło, zgodnie z oświadczeniem CCCA. „Grypa sezonowa wiąże się z cięższą chorobą niż COVID-19”.

     Biorąc pod uwagę niewielką liczbę młodych osób biorących udział w badaniach szczepionek firmy Pfizer i ograniczony czas trwania badań klinicznych, CCCA stwierdziło, że przed zaszczepieniem dzieci i nastolatków należy odpowiedzieć na pytania dotyczące białka szczytowego i innego białka zawartego w szczepionce, w tym, czy bariera krew-mózg, niezależnie od tego, czy białko kolca szczepionki zakłóca produkcję nasienia lub owulację oraz czy białko kolca szczepionki przenika przez łożysko i wpływa na rozwijające się dziecko, czy jest w mleku matki.
     LifeSiteNews przesłało Public Health Agency of Canada oświadczenie CCCA i poprosiło o odpowiedź na obawy Bridle. Agencja odpowiedziała, że ​​pracuje nad pytaniami, ale nie przesłała odpowiedzi przed publikacją.

     Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson nie odpowiedzieli na pytania dotyczące obaw Bridle. Firma Pfizer nie odpowiedziała na pytania o to, jak długo firma była świadoma swoich danych badawczych, które udostępniła japońska agencja, pokazujących wzrost poziomu białka w narządach i tkankach zaszczepionych osób.

  • częstoOdwiedzający pisze:

   Szczęść Boże! Z całym szacunkiem, ale te teorie spiskowe przechodzą czasem ludzkie pojęcie. Nie jest to pierwsza próba dostarczania leku lub innej substancji do organizmu bez użycia długich igieł. Forma to rzecz wtórna. Jakoś nikt nie protestuje od dziesięcioleci w związku z białą okrągłą tabletką na przeziębienie lub ból głowy z krzyżykiem(napis producent tak ułożony). Okrągła forma tego plasterka to pewnie kwestia mechaniki. Tak jak plastry na ranę jakie sobie przylepiamy maja zaokrąglone brzegi tak i to jest okrągłe. Cel zaokrąglenia, żeby brzegi się nie wywijały. Jeśli ktoś po prostu chce coś zobaczyć i jest z góry do czegoś nastawiony źle, to to zobaczy wszędzie. Nie twierdzę, że wszystkie szczepionki są dobre lub złe, ale jak ktoś chce to przyczepi się do wszystkiego. Przecież tłoczek strzykawki zazwyczaj ma kształt krzyża, też z powodów mechanicznych, żeby to usztywnić. Przepraszam, ale napiszę to raz jeszcze, to my chrześcijanie, a głównie katolicy zakładaliśmy uniwersytety, ewangelizowaliśmy świat również zakładając szkoły. Teraz każda tania sensacja jest przyjmowana, byle tylko znaleźć coś nadprzyrodzonego. Z tego co wiem, to właśnie dawniej, nawet modlono się o zwyczajność życia by mieć jeszcze większą nagrodę za wiarę w Boga, by nie dotknąć tej sfery nadprzyrodzonej(ja tu też w znacznym stopniu jestem słaby i szukam czasem potwierdzenia). Szukajmy Chrystusa, uczmy się prawdy o świecie jaki Bóg nam dał, a nie szukajmy diabła w każdym najmniejszym elemencie, byle podkręcić emocje.

   • wobroniewiary pisze:

    W ogóle – szanując wolną wolę człowieka – chciałabym, aby każdy dokonywał wyboru wg własnej woli, a my – abyśmy zajmowali się ewangelizacją a nie szczepionkami
    Już powiedziano wszystko – niech każdy robi to co mu serce i sumienie dyktuje
    Ewa

    • Maggie pisze:

     CzęstoOdwiedzający:
     Ewa ma rację i nie zmieniajmy tego, co ustaliła.
     Jeśli chodzi o Twoje wywody to torpeduję je z miejsca … bo podana była tylko informacja.
     Kopiuję niżej zwrot, z link’u w j.angielskim podanego przez Grzegorza, gdzie jest zdanie, w którym zawarta jest opinia ks.arcybiskupa w tej konkretnej sprawie. Nie myślę, że ks.arcybiskup wziął „z powietrza” lub „szukał dziury w całym”, w tym konkretnym przypadku … który przypuszczalnie mu przedstawiono, z odpowiednią „dokumentacją”, bo raczej sam nie szpera po dokumentach aby „coś wyszukać”. Grzegorz, ani ks abp więc NIE szukali, jak imputujesz, „diabła” … zresztą rogatego nie trzeba szukać, bo wszędzie włazi … nawet w słowa i między wiersze. Nie widzę w tej wiadomości „polowania na czarownice”, takiego rodzaju jak w Twoim wywodzie. Dodam, że TU nie było krytyki szczepionki, bo to domena wirusologów.
     Sorry, ale NIE zrozumiałeś tekstu ani sytuacji, a oto poniżej wspomniany cytat, który wyjaśnia problem:
     „the warnings of Archbishop Carlo Maria Viganò, who pointed to COVID adherence as a new religion”.

   • Joanna Wozniak pisze:

    Ja w takich sytuacjach powtarzam sobie „odrzuć choćby pozory zła”, a że osoby, które odmawiają codziennie rożeniec mają nie zbłądzić, praktykuję regularnie modlitwę. Myślę, że w tych czasach zamętu na ziemi, gdy zaczniemy tłumaczyć sobie coś co nie do końca jest białe i czytelne, zbłądzimy. Za szarością kryje się mrok.

 3. wobroniewiary pisze:

  Starzec spotyka młodego mężczyznę, który pyta:
  „Czy mnie Pan pamięta ?”
  Starzec zaprzecza. Wówczas młody człowiek mówi mu, że był jego uczniem, a nauczyciel pyta:
  „Co robisz? Czym zajmujesz się w życiu?”
  Młody człowiek odpowiada:
  „Cóż… zostałem nauczycielem”.
  „Ach, jak dobrze, to zupełnie jak ja, nieprawdaż?” pyta staruszek.
  „No tak. Właściwie, to zostałem nauczycielem dzięki Panu. Zainspirował mnie Pan swoją osobą ”.
  Zaciekawiony starzec pyta młodego człowieka, kiedy zdecydował się zostać nauczycielem a on opowiada mu następującą historię:
  „Pewnego dnia mój szkolny kolega przyszedł do szkoły z nowym, super zegarkiem, którego zapragnąłem.
  Ukradłem go więc, zwyczajnie wyjąłem z jego kieszeni.
  Niedługo potem kolega zauważył, że jego zegarek zaginął i natychmiast poskarżył się naszemu nauczycielowi, czyli Panu.
  Wówczas zwrócił się Pan do klasy, mówiąc: „Zegarek tego ucznia został dziś skradziony podczas zajęć. Kto go ukradł, proszę go zwrócić ”.
  Nie zwróciłem go wtedy, nie chciałem tego zrobić.
  Wówczas zamknął Pan drzwi i powiedział nam wszystkim, żebyśmy wstali i stanęli w kręgu.
  Zamierzał Pan przeszukać nasze kieszenie, jedną po drugiej, po kolei, aż zegarek zostanie znaleziony.
  Dodatkowo jeszcze kazał nam Pan zamknąć oczy, ponieważ życzy Pan sobie odnaleźć zegarek tylko wtedy, gdy wszyscy będziemy mieli zamknięte oczy.
  Tak też uczyniliśmy.
  Chodził Pan od kieszeni do kieszeni, od ucznia do ucznia a kiedy przeszukiwał Pan moją kieszeń i znalazł zegarek, wyjął go Pan i mimo to, kontynuował Pan przeszukiwanie wszystkich kieszeni, a kiedy Pan skończył, powiedział Pan: „Otwórzcie oczy. Zegarek się odnalazł. ”
  Nikomu Pan o tym nie powiedział. Nigdy więcej Pan o tym nie wspomniał. Nigdy też nikt się nie dowiedział, kto ukradł zegarek.
  Tego dnia na zawsze ocalił Pan moją godność.
  To był najbardziej haniebny dzień w moim życiu.
  Lecz był to także dzień, w którym postanowiłem nie zostać złodziejem czy też złym człowiekiem w szerokim tego słowa pojęciu. Nigdy nic mi Pan nie powiedział, ani nawet nie skarcił mnie Pan, nie wziął na stronę, aby dać mi lekcję moralną. Nigdy.
  Mimo tego, otrzymałem jasne przesłanie, odczytałem Pana wiadomość bardzo wyraźnie.
  Dzięki Panu zrozumiałam, jak powinien postępować prawdziwy pedagog.
  Pamięta to Pan, profesorze?
  Stary profesor przytaknął: „Tak, pamiętam tą sytuację ze skradzionym zegarkiem, którego szukałem w kieszeniach wszystkich uczniów. Nie pamiętałem Ciebie, ponieważ wówczas, szukając zguby, również miałem zamknięte oczy”.
  To jest istota, esencja nauczania:
  „Jeżeli musisz kogoś poniżyć, by wzbudzić w nim chęć poprawy, nie masz pojęcia o nauczaniu”.

 4. Maggie pisze:

  Dzisiaj jesteśmy na półmetku naszej Nowenny Pompejanskiej – od jutra przez kolejne 27 dni z modlitwą dziękczynną.
  😉Jak to szybko leci czas …
  💕🙏🏻❣️

 5. neta pisze:

  „Mleko ogarnięte klątwą”https://www.youtube.com/watch?v=fP1JFcaAuCo

 6. Weronika pisze:

  Dzielę się radością bo w moim mieście procesja na Boże Ciało będzie ulcami miasta a z środy na czwartek całonocna adoracja Najswietrzego Sakramentu Chała Panu

 7. klasv pisze:

  Dr Michael Yeadon – były prezes Pfizera. https://youtu.be/qyc24UxhM-g

  • Damian1 pisze:

   Grzech przeciwko Prawdzie jest grzechem przeciwko Duchowi Świętemu – o. Pelanowski

   Idąc za tym rozważaniem o. Pelanowskiego, wielu zatem znajduje się i zdaje się na wieczne potępienie, szczególnie rządzący Narodami, lekarze, przedstawiciele firm farmaceutycznych itd, itp

 8. AGA pisze:

  https://gregorianka.pl/

  Gregorianka .pl to Msze gregoriańskie w szybkich terminach, z racji na dużą grupę zaangażowanych księży. Napisz do nas i zamów intencje mszalne. Najczęściej zamawiane są u nas Msze Św. gregoriańskie, tzw. gregorianki (30 Mszy za jednego zmarłego) oraz pojedyncze intencje mszalne. Strona funkcjonuje od listopada 2015 roku

 9. Maggie pisze:

  Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy wysłało zapytania w związku z informacją otrzymaną z listu, w którym ujęte są Oficjalne dane:

  https://pl1.tv/title/ministerstwo-zdrowia-informuje-zaszczepieni-umieraja-dwa-razy-czesciej-na-covid-19/

 10. wobroniewiary pisze:

  Najnowszy atak Netflixa na wizerunek Jezusa następuje w trzecim sezonie kreskówki Paradise PD w odcinku, w którym pojawia się scena z postacią Jezusa jako masowego mordercy, która kończy się niczym innym jak pornograficznym aktem z jego udziałem.

  Scena jest dramatycznie obsceniczna w swojej wymowie. Jezus Chrystus schodzi z krzyża tylko po to, by zabić swoich prześladowców z broni maszynowej, a następnie uprawiać seks z dwiema kobietami.

  https://citizengo.org/pl/fm/202760-zadamy-netflix-wycofal-bluznierczy-obraz-jezusa-chrystusa?language=de

  • Katarzyna pisze:

   Tymczasem ,,Opowieści podręcznej” to parodia troski Świętej Marty wobec Jej Umiłowanego Mistrza. Filmowe bluźnierstwo, spreparowane oraz wymierzone celowo wobec starotestamentowej a także nowotestamentowej tracycji MIŁOŚCI OBLUBIEŃCA DO OBLUBIENIC, opiewanej językiem pierwszej i zarazem ostatniej czyli jedynej księgi mistycznej, zapisanej w ,,Pieśni nad Pieśniami”. Jeden ruch, dwie księgi Pisma Świętego „unicestwione”. To „blaga” z Prawdy już nawet teologicznej osadzonej w figurze kobiety – wybranki Chrystusowej. Proszę zauważyć, że Święta Maria Magdalena jest uznana za Ojca Kościoła, właśnie przez tenże Kościół, co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że Maria Magdalena jest Patrystą. Nie Patrystką, jak życzyłaby sobie zapewne femikrytyczna teoria literatury, ale proszę Państwa ona jest Patrystą!
   „Opowiesci podręcznej” to kpina z Marty, Marii, Weroniki, Magdaleny wszystkich archetypów Córek Królewskich czyli wybranek Jego Serca. Jego opiekunek i strażniczek wiary czyli z ezer kenegdo. Powtarzanych przez wieki trwania tradycji judeochrzescijańskiej. Por. Berenika IV n.e która poświęciła życie, chroniąc własne dziewictwo.
   Akt miłości oblubieńczej, powtarza się we wszystkich Świętych i błogosławionych sługach Bożych. Por. we Świętych i błogosławionych: Faustynie, Weronice Giuliani, Gemmie Galgani, Teresie z Avilla, Hildegardzie z Bingen, Benedykcie od Krzyża, Kunegundzie Siwiec, Karolinie Kózkównie.
   On istniał, istnieje i istnieć będzie. Jest wieczny, tak jak Krzyż i Kościół Przenajświętszy.
   Chrystus od wieków miał szaleńców Bożych por. Święci Franciszek, Ignacy Loyola, Maksymilian Maria Kolbe.
   Miał też jednak szalone Boże por. Benedykta od Krzyża czyli Edyta Stein „obłąkana” Miłością do Chrystusa.
   I Amen. Nic się z tym faktem nie da zrobić. Na szczęście się nie da.

   • Maggie pisze:

    Niestety Netflex, dzięki❗️☹️ lockdown’om i życiu skupionym przed ekranikami, urósł w potęgę i na notowaniach giełdowych stoi bardzo wysoko. ☹️.

   • witek pisze:

    super tekst Kasiu!. Super. jakże w punkt.

  • eska pisze:

   Kolejne „dzieło”:
   https://m.demotywatory.pl/5074419
   😦

   • Maggie pisze:

    😱 i tamtejsze komentarze uzupełniają obraz kreowanej profanacji.
    Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów ….
    Święty Michale Archaniele ….
    Najświętsze Serce Jezusa przebacz i daj Łaskę przejrzenia, prowadzącą do przemiany i poprawy ❣️ 🙏🏻❣️

 11. Alutka pisze:

  Właśnie wróciłam z niemieckiego dyskontu Waga zawyżona bananów zawyżona o 5 dag . Na tej orientacyjnej 92 dag , przy kasie 97,4 dag , czyli o 5 ,%, przeliczcie to na setki ton miesięcznie . Gdzie PIH. gdzie Urząd Ochrony Konsumenta i inne Dlaczego nie sprawdzają rzetelności wag? ! Dodam, że po powrocie do domu sprawdziłam na swoich dwóch wagach, przed tą ważąc kilogram cukru i też brakowało 5 dag..Biedrę przykładnie ukarali , a co z niemieckim, dyskontem , nietykalny?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s