Zaproszenie na XXVI Targi Wydawców Katolickich w Warszawie

Spotkanie z Tomaszem Terlikowskim pt. „Czy Rzym stracił wiarę? O objawieniach, które wstrząsnęły Kościołem”

19 września 1846 roku, w małej alpejskiej miejscowości La Salette, dwójce pasterzy: Melanii i Maksymowi – objawiła się Maryja, by przekazać orędzie dla świata. Przesłanie, które otrzymały dzieci, wstrząsnęło Kościołem!

– Jakie słowa skierowała do ludzi Matka Boża w tym miejscu?
– Jakie tajemnice skrywają łzy Maryi?
– Czy przepowiednia Maryi o tym, że Rzym straci wiarę, wypełnia się dziś na naszych oczach?

 O objawieniach z La Salette, proroctwach Matki Bożej, kryzysie wiary i Kościoła rozmawiać będzie: Tomasz Terlikowski oraz ks. Andrzej Kobyliński. Spotkanie poprowadzi Bogumił Łoziński (GN).

Serdecznie zapraszamy w sobotę 25.09.2021 o godzinie 13:00 do namiotu.

Ogólne zaproszenie naszego Wydawnictwa Esprit na Targi: https://www.facebook.com/events/258189249531253

Zapraszamy na XXVI Targi Wydawców Katolickich w Warszawie!

Tylko u nas:
 – otrzymasz najlepsze rabaty 
 – spotkasz swoich ulubionych autorów
 – porozmawiasz z nami o książkach (i nie tylko) w miłej, sympatycznej atmosferze 

 Znajdziesz nas na stoisku nr 75!

PLAN DODATKOWYCH WYDARZEŃ:  
25.09 SOBOTA

 • 11:00 Spotkanie wokół książki Roda Drehera pt. „Żyć bez kłamstwa”. Goście: Paweł Lisicki, Marek Jurek, ks. Tomasz Jaklewicz. Prowadzenie: Paweł Chmielewski. (namiot)
 • 12:00 Paweł Lisicki podpisuje książkę „Kto fałszuje Jezusa?” na stoisku Wydawnictwa Esprit
 • 13:00 Spotkanie wokół najnowszej książki Tomasza Terlikowskiego pt. „La Salette. Objawienia, które wstrząsnęły Kościołem”. Goście: Tomasz Terlikowski, ks. Andrzej Kobyliński. Prowadzenie: Bogumił Łoziński. (namiot)
 • 14:00 Spotkanie wokół autobiografii abpa Fultona Sheena. Goście: ks. Robert Skrzypczak, ks. Tomasz Jaklewicz. Prowadzenie: Paweł Chmielewski. (namiot)
 • 15:00 Ks. Jerzy Jastrzębski podpisuje książkę „Bł. Stefan Wyszyński. Prymas do odkrycia” na stoisku Wydawnictwa Esprit.

 26.09 NIEDZIELA

 • 11:00 Magdalena Kleczyńska podpisuje książkę „Obdarowani sobą” na stoisku Wydawnictwa Esprit.
 • 12:00 Spotkanie o ojcu Dolindo z Joanny Bątkiewicz- Brożek, autorką „Jezu, ratuj!” oraz „Jezus do duszy. Sekret modlitwy ks. Dolindo Ruotolo”. Prowadzenie: Piotr Zworski. (namiot)
 • 13:00 Joanna Bątkiewcz Brożek podpisuje swoje książki na stoisku Wydawnictwa Esprit.
 • 14:00 Tomasz Terlikowski podpisuje swoje książki na stoisku wydawnictwa Esprit.

Serdecznie zapraszamy !

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Zaproszenie na XXVI Targi Wydawców Katolickich w Warszawie

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Bardzo ważne słowa dla wszystkich z dzisiejszego 9-tego dnia Nowenny do św. O. Pio

  Dzień 9
  Skromny Św. Pio z Pietrelciny, Ty, który kochałeś kościół rzymsko-katolicki, módl się za nami. Niech Pan pośle pracowników do żniwa i da im siłę i wiedzę potrzebną aby być dziećmi Bożymi. Módl się, aby Nasza Święta Pani zjednoczyła lud chrześcijański wszędzie, pocieszając ich wszystkich w jednym wielkim Domu Pańskim, latarnią naszego zbawienia wśród burz życia… tak jak latarnia morska jest światłem przewodnim bezpiecznej podróży poprzez sztorm.

  „Musisz zawsze trzymać się prostej i wąskiej ścieżki w świętym katolickim kościele, ponieważ Ona jest jedyną Panną Chrystusa i tylko ona może Ci przynieść spokój. Tylko Ona posiada Jezusa w świętym sakramencie, albowiem on jest prawdziwym Księciem Pokoju”. Padre Pio

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s