Uwolnijcie nas stąd! – wywiad austriacką mistyczką Marią Simma na temat Czyśćca i dusz w Czyśćcu cierpiących

Wywiad rzeka, przeprowadzony przez nieżyjącego już dziennikarza Nick’a Eltz’a z austriacką mistyczką Marią Simma na temat Czyśćca i dusz w Czyśćcu cierpiących.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Uwolnijcie nas stąd! – wywiad austriacką mistyczką Marią Simma na temat Czyśćca i dusz w Czyśćcu cierpiących

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Lucyna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mego syna Piotra.Osiem lat temu przeszedł załamanie nerwowe,musiał zmienić szkołę,nie zdawał matury.Obecnie chce do niej podejść,marzy o studiach zaocznych, teraz pracuje.Sama mogę rozniecić mały płomyk w jego intencji, z Wami moze to być duży płomień.Pomódlcie się za niego,proszę.Bóg zapłać za modlitwę w intencji zdania przez niego matury i pomyslnego ukończenia studiów.

 3. Asia pisze:

  Proszę o modlitwę za moją ciocię Helenę, która zmarła dzisiaj rano. Prawdopodobnie bez sakramentu pokuty i namaszczenia chorych. Bóg zapłać za każde westchnienie.

 4. Helena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę. W środę będę mieć operację na kręgosłup. Cement trzech kręgów.

 5. duszyczka pisze:

  Potężna przemowa Jima Caviezela, odtwórcy roli Chrystusa w Pasji do chrześcijan.
  … Moi drodzy chrześcijańscy wojownicy. Oddzielcie się od tego zepsutego pokolenia! Bądźcie świętymi. Nie zostaliśmy stworzeni by się dopasować. Urodziliśmy się, by się wyróżniać. I to jest ta wolność, której Wam życzę…
  Musimy żyć Duchem Świętym jako tarczą i Chrystusem jako mieczem… Zmierzamy w burzę wszystkich burz. Ale nie bez Jezusa, naszego przewodnika.
  I znowu słowa Regana; Zło jest bezsilne, jeśli dobro jest nieustraszone.
  https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/1919360374898344
  https://pch24.pl/odtworca-roli-chrystusa-w-pasji-wzywa-chrzescijanskich-wojownikow-do-walki-o-prawdziwa-katolicka-wolnosc/

 6. Czytelniczka pisze:

  Podczas odmawiania różańca za naszą Ojczyznę miałam silne natchnienie, aby przypomnieć tu na stronie o codziennej modlitwie (różańcu, koronce) za Polskę: aby nasz naród zwrócił się całkowicie do Boga i dodawać do każdej odmawianej tajemnicy intencję, o którą prosił ks. Adam „niech mocą tajemnicy…. (wymienić poszczególną tajemnicę różańca) zostaną pokonane siły diabelskie atakujące Polskę”. Z Panem Bogiem

 7. xcvb pisze:

  15.10.2021. Dechtice. Martin Gawenda translatorem.
  Moje ukochane dzieci! Pozostań zebrany wokół mojego nieskazitelnego serca, modląc się na Różańca Świętego, rozpoczęło się wielkiej spustoszenie. Rozprzestrzeniają się herezje i błędy. Jest to ostatnia walka dla zachowania prawdziwej wiary katolickiej: nie ma nic wspólnego z nową wiosną Ducha Świętego. Ta nastąpi po wielkim spustoszeniu. Bądź chroniony w naszych świętych sercach. Zanurzam cię w miłości do Jezusa i mojego serca.

 8. Mateusz PWWM pisze:

  Czy tytuły „Uwolnijcie nas stąd” i „moje przeżycia z duszami czyśćcowymi” to jest to samo czy są to dwie osobne książki?
  Tą pierwszą w postaci właśnie tego audiobooka odsluchalem już dwa razy.
  Świetne pod każdym względem..

 9. rob pisze:

  Jakie jest Wasze zdanie nt tych katechez? czy w ogóle zaczynać tego słuchać ???
  https://www.youtube.com/w….. (edycja)

  • wobroniewiary pisze:

   Rob, zedytowałam link
   Wybacz, ale wiesz doskonale jakie jest nasze zdanie na temat Zielińskiego, to po co go wklejasz? Przypomnę tylko i aż tyle.

   Ja nie mam nic przeciwko tym co głosza Boga i wołają Marana Tha, Alleluja
   Ale on przywołuje bostwa hinduistyczne

   Makara – w mitologii indyjskiej stwór wodny przedstawiany z paszczą krokodyla i ogonem ryby lub jako pół słoń , pół ryba[1] . Może mieć cztery bądź dwie łapy
   Śpiewane przez niego baraba – ze słoweńskiego, łajdak
   https://pl.wiktionary.org/wiki/baraba
   Al-Bakara (arabski: سورة البقرة, polski: „krowa”) – to druga i najdłuższa sura Koranu. Jest to sura medyńska
   Śikhara – to zwieńczenie świątyni hinduistycznej stylu północnego, z wieżą w kształcie iglicy nad najważniejszym jej sanktuarium. Śikhara kształtem symbolizuje szczyt góry, płomień ofiarny oraz słup ofiarny ołtarza wedyjskich ceremonii. Na południu Indii odpowiada jej wimana

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s