Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech: Obnażamy wielkie kłamstwo!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech: Obnażamy wielkie kłamstwo!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Kamil@W pisze:

   Bardzo dziękuję za ten wpis, a panu Prezydentowi Piechowi dziękuję za odwagę, W przyszłym roku, przypuszczam, zacznie się więcej mówić o powikłaniach, nie da się wszystkiego zatuszować. Już w tym roku ostrzegano przed powikłaniami neurologicznymi. Zamieszczam taki minutowy wstęp do tego, co nam grozi:
   https://gloria.tv/post/ezFdgPPrCePS2sYAMCKihJVne

 2. AnnaSawa pisze:

  Ksiądz Marek Bąk – o poznaniu Czasu Nawiedzenia przez Pana Boga oraz o ucisku.

 3. duszyczka pisze:

  Uroczystość przekazania relikwii św. Andrzeja Boboli do Sejmu i Senatu.
  W czwartek, 2 grudnia, doszło do uroczystego aktu przekazania relikwii św. Andrzeja Boboli.

  https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/komunikat.xsp?documentId=44A2CCDD6612D3F2C125879F00322DAB

  Warto na profilu Sejmu wesprzeć komentarzem, polubieniem wniesienia świętych relikwii, bo wylała się wręcz nienawiść.
  https://www.facebook.com/KancelariaSejmu

  • eska pisze:

   Także ks. Wachowiak potrzebuje wsparcia (i wspierających maili do kurii), bo ma problemy za opowiedzenie się przeciwko segregacji sanitarnej. Materiał od 11:22:

 4. wobroniewiary pisze:

  Jeśli ktoś ma czas – niech słucha całości
  A jak nie ma – to koniecznie od tego miejsca: 3 godz. 47 min
  Abp. Andrzej Dzięga: Matka Boża Łaskawa już tam była jak szli na Kuźnicę!!!
  Cud nad Wisłą 2?

 5. Damian pisze:

  W Australii już są obozy koncentracyjne dla osób z pozytywnym testem na Covid. Poniżej link do wiadomości (po nagielsku) o ucieczce 3 nastolatków z takiego obozu. W artykułach prasowych to się ładnie nazywa „ośrodkiem kwarantanny”.
  https://www.abc.net.au/news/2021-12-02/nt-covid-howard-springs-quarantine-escapes-calls-for-explanation/100668548

  Pamiętacie jak ktoś tu podał link do informacji rządowych (ponad rok temu) gdzie to wszystko było zapowiedziane w przeciekach z Kanadyjskiego rządu ?
  Link dla przypomnienia (niestety też po angielsku)
  https://theirishsentinel.com/2020/10/15/canada-going-tyrannical-2nd-total-lockdown-isolation-camps-for-refusers/
  Ładnie tam są wymienione etapy, które są zaplanowane: Szpitale Covidowe, dodatki dla bezrobotnych (w dużej ilości krajów), przerwy w łańcuchach dostaw (przykładowo elektronika dla samochodów), lockdown dla niezaszczepionych (w Niemczech), obozy koncentracyjne (w Australii), dochód bezwarunkowy (w USA) – to wszystko już się sprawdziło (w różnych krajach w nieco innym stopniu). Na liście są jeszcze: wojsko w punktach kontrolnych oraz reset długów i likwidacja własności prywatnej w zamian za szczepionki.
  Mam oczywiście nadzieję, że te przecieki są wyssane z palca i to wszystko okaże się tylko złym snem, ale informacje dochodzące ze świata niestety powoli wypełniają ten czarny scenariusz.

   • Maggie pisze:

    Dla tych, którzy nie wierzyli, że to plandemia … powód do otworzenia oczu. Do tego co wyżej uzupełnienie z UK. Dyrektor domu pogrzebowego, mówi o swych obserwacjach w połączeniu z tym co rodziny zmarłych mu powiedziały. Jest przekonany, że to depopulacja i sterylizacja w zastrzykach, które zabijały doświadczalne małpy, a teraz ludziom sie wstrzykuje. Nie może milczeć,bo 45 dyrektorów innych firm pogrzebowych, kontaktowało się z nim i są przerażeni (podobnie jak sporo pielęgniarek), więc on choć wie, że mogą go „uciszyć”, musi ujawniać prawdę. Od ok 23 min. właśnie mówi o przgotowywaniu/budowaniu obozów już teraz … podaje nazwy miejsc gdzie buduje się te więzienia.
    https://www.stopworldcontrol.com/director/

    • wobroniewiary pisze:

     Maggie, nie każdy zna angielski.

    • Kasia pisze:

     Maggie przede wszystkim ominęłaś, że chodzi o ,care homes’ czyli o domy opieki. Kolejne internetowe rewelacje, wieści- bajki z mchu i paproci.

    • Maggie pisze:

     SORRY, takie tłumaczenie przerasta me siły, choćby dlatego, że więcej słucham niż ślęczę, z uwagi na wzrok = wynik po operacji oka. Tego jest wiele, więc trudno wszystko, słowo po słowie wypisywać – link w English jest jako podkładka.
     Nie Kasiu, nie ominęłam, ale to tylko wielki skrót – zaczęło się od tych domów, ale nie tylko domów i szpitali to dotyczyło …. chyba wszędzie, najpierw wszędzie ! starszych i niepełnosprawnych, albo ze współistniejącymi dolegliwościami. W Ontario, czyli nie w UK, np w polskim domu w pierwszej fali NIKT nie umarł ani zachorował, za to w drugiej fali, po … znacznych zmianach personalnych (bez rozgłosu przeprowadzonych), to właśnie w drugiej fali za nowej „wierchowki” w grudniu 2020 zmarły 22 osoby w hospicjum i 2 w części apartamentowej. Na tym z miejsca się skończyło umieranie … tj od kiedy … to „nowe naczelstwo” poddało ten dom pod …. rządowy nadzór. Jak się dowiaduję, ten zbudowany z polskiej krwawicy obiekt dla katolików o polskim pochodzeniu, ma teraz mnóstwo naszprycowanych pracowników z innych kultur i wyznań. Knebel tak mocny, że skargi, bez represji, tylko do Pana Boga można zanosić.
     Dyrektor tego, z linku, zakładu pogrzebowego jest to też businessman i martwi się o przyszłość, NIE tyle firmy, bo „klientów sporo”, ALE ludzkości. Mówi o ograniczeniu i ograniczaniu wolności, ALE też o mnogości ewidentnych zgonów ludzi po szczepionkach, a zdiagnozowanych jako: iż z tej zarazy – a on informacje, dające pełny obraz, miał od rodzin. Sam nie zachorował, choć wbrew zakazom mył ciała zmarłych i jak wspomniałam, miał liczne kontakty z rodzinami z różnych sytuacji/środowisk.
     Zwróć uwagę, Kasiu: Na tym samym blogu, którego nazwy nie muszę tłumaczyć, bo „world” to znaczy świat, a reszta słów fonetycznie bliska polskiemu – znajdziesz też nań mowę byłego naukowca (m.in. nagroda Nobla) z pfizer’a , albo dr Zelenko przed komisją rabinowską etc, i mnóstwo dowodów, dokumentów, a nawet: Czym leczyć: https://www.stopworldcontrol.com/cures/
     Tyle napisałam, że nie mogę więcej czytać.
     💕🙏🏻❣️

    • Kasia pisze:

     Uczciwie byłoby przetłumaczyć dokładnie całość dla wszystkich czytelników jak już coś chcesz coś przekazać…
     A swoją drogą temat szczepień i depopulacji króluje. A tymczasem adwent się rozpoczął, nie wiem czy ktoś zauważył…

    • wobroniewiary pisze:

     Tak, też tak uważam, brońmy wiary – ewangelizując ❤

    • Maggie pisze:

     Kasiu, podałam co najważniejsze, podając link. Przykro, że zarzucasz mi brak uczciwości (choć podałam w skrócie treść i powód .. no cóż, ale bez zaświadczenia okulisty) i z przytyczkiem imputującym mi amnezję, że to Adwent … który jednak! przeżywam i to na każdym kroku w niezbyt łatwych okolicznościach. Tu zaś chodzi głównie o wolność, bo w Kanadzie nie tylko do samolotu nie wpuszczą ale i do pociągu .. a do person non grata zaliczają są JUŻ też dzieci 😢od 12 roku życia, bo te 5-11 dopiero zaczęli faszerować eksperymentem genetycznym …
     Tak prawdziwy Adwent i przez duże „A” pisany, będzie trwać non stop, aż do powtórnego przyjścia Pana. A ilu przeżyje lub wytrwa … to już wg danej mi sugestii, nie jest moją sprawą.

     Widocznie „nadepnęłam” Ci na tzw „odcisk ślubny” i to stąd z Twej strony „lewy sierpowy” – Sorry i przyjmuję, nastawiając drugi policzek, i chyba POSTARAM się TAK CZĘSTO „nie nadwyrężać iPadem” moich oczu (pisaniem).
     💕🙏🏻❣️

    • Kasia pisze:

     Maggie, przepraszam, jeśli Cię uraziłam, nie miało tak zabrzmieć…
     Czasy są trudne i każdy ma swoje sprawy i problemy i nie ma co się jeszcze dodatkowo i niepotrzebnie nakręcać…
     Pamiętam w modlitwie🙏

    • Kasia pisze:

     Maggie, jeszcze zapytam, czy macie tam teraz dostęp do Mszy św, kościoły są normalnie otwarte?

    • Maggie pisze:

     Kasiu, nie gniewam się, bo co rusz „moja i mi podobnych skóra jest garbowana” zarządzeniami i poprawnością polityczną etc … które dają wrażenie, że świat świadomie lub w amoku, wybiera czerwoną suknię z Apokalipsy.
     Kościoły jeszcze otwarte, ALE tylko na „service” w określonym czasie i do tego jest limit z uwagi na dystans, który obowiązuje tak jak i maski. Komunia Św. tylko na ręce (pod okiem kamer) – wszyscy gęsiego muszą wychodzić z ławek i tak też wracać na swe miejsce (również i ten, który nie przystępuje do Komunii, musi wyjść, tyle, że po błogosławieństwo). Kapłani i działające organizacje również to są skazanymi odgórnie na szpikowanie … jako „mandatory”.

     Podejrzewam, że u podłoża uległości hierarchów tym plandemicznym restrykcjom, leży powstrzymywanie się od rządowego linczu na KK i „opodatkowania za 150 lat Ewangelizacji”. (Justin Trudeau wprawdzie od czasu do czasu głosi, że jest 😳katolikiem, ale też powiedział, że katolicyzm to 😳 najgorsza religia świata).

     Długo .. ale to skrót:
     Szczucie (programowe) na katolików, za winy rządu, które Trudeau potwierdził i przeprosił w kręcącej się od lat sprawie szkół dla Indian, która powoli i wykrętnie „dojrzewa do innej formy”. (a umie jedynie, co rusz przepraszać, bo m.in. za „ocenę religii katolickiej” ALE też przeprosił za skazanie wodzów indiańskich, tj legalny proces sądowy oraz za Wyrok Sądu za bestialskie zamordowanie bezbronnych robotników/emigrantów budujących połączenia kolejowe Kanady). Wprawdzie tegoroczne pożary i dewastacje kościołów oraz wybuchłe fale ognia w prowincjach (m.in. w BC) ugasiły ulewy, powodując w następstwie powódź i lawę płynącego błota, ALE NADAL, korzystając jak mówią „z odpowiedniego czasu” szykuje się „gorąca delegacja” do Watykanu, aby papież Franciszek ukorzył się, przeprosił za … niepopełnione winy m.in. zgony: tzn (przemilczane teraz) choroby, epidemie, sprzed 150 lat, brak leków w tym nieistnienie antybiotyków, Ewangelizację zamiast udziału w pląsach do bożków na terenie tych szkół, rządowe niedofinansowanie szkół i pakowanie do tych szkół zbyt dużej ilości dzieci, od których wymagało się, tak jak wszędzie rutynowo naukę i zdyscyplinowanie. Katoliccy misjonarze i misjonarki prowadzili poniżej 60% tych szkół, które w sumie były rządowymi … a inne wyznania jak anglikanie, protestanci, zunifikowani i osoby prywatne resztę … no ale na kogo się szczuje ? … wini się i pali … oczywiście pro-family i pro-life katolików … Papież BXVI wyraził JUŹ za swego pontyfikatu ubolewanie, że było tak w historii …. ALE dlatego, że nie przeprosił za Ewangelizację .. wybiera się znowu delegacja plemienna do papieża Franciszka, aby uzyskać takie „przeprosiny” i obłożyć potem finansową „rekompensatą” KK. Dziś przeczytałam, że restrykcje pandemiczne zatrzymały delegatów i podróż przełożyli na inny czas.

     Omicron ma lekki przebieg i objawy przeziębienia … ale wszystko z szaleńczo wskazuje, że tylko czekają, aby znów mocniej dokręcić śrubę … Masowo chorują zaszczepieni, ale ukrywa się ich ilość i nadal jest obowiązkowy przymus tzn „mandatory”,i coraz szerzej zaciskając pętlę na szyjach… Rozbijają często solidarność, bo ludzie ulegają mediom, a do tego … brutalnie są odcinani od pieniędzy do czasu … aż się w pełni zainfekują tym genetycznym szajsem, a jeśli się nie złamią, to bezpowrotnie siup na bruk i to bez prawa do grosza. Mniej autobusów więc kursuje oraz parę kursów podmiejskich pociągów też znieśli, bo brak personelu (choć wyrzuceni ale niezaszprycowani są zdrowi). Dziś wyprowadzili z parlamentu prowincjonalnego posłankę, która nie dała sobie dłubać w noso-gardzieli, a do tego jest niezaszprycowana.

     Niedawno zamknęli 2 katolickie szkoły, i jeden kościół metodystów z ich szkołą przykościelną … mówiąc o „outbreak” … bo … pcr z wynikiem + u paru osób. Dziś gdakają, że w styczniu będzie 9tys chorych dziennie i stąd genetyczny „szpryco-booster” jest zalecany wręcz wszystkim, szczególnie słabszym i …. 😳 ciężarnym … Oficjalne zezwala się mieszania „linii produkcyjnych” (mRNA z wektorowymi etc).

     Jestem spokojna i tylko patrzę ze smutkiem … pamiętając maksymę: „jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum zabiera” … więc może dlatego nie widzimy jeszcze gromów z jasnego nieba, bo dana jest JESZCZE szansa na przebudzenie się ….
     💕🙏🏻❣️

 6. Estera pisze:

  Ewo, dziękuję za odważne stawanie po stronie prawdy.
  ++++ we wszystkich intencjach. Nie zawsze odpowiadam w komentarzu, ale codziennie pamiętam w krótszej lub dłuższej modlitwie.
  Jak Ola i jej rodzina ? Jakoś zapadła mi w serce.

 7. Damian pisze:

  Ordo Iuris bierze się za analizy prawne obostrzeń kowidowych (wreszcie)
  W linku poniżej można pobrać plik pdf z analizami
  https://ordoiuris.pl/raporty/ograniczenia-praw-i-wolnosci-wprowadzone-w-polsce-w-zwiazku-z-epidemia-covid-19-czesc

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s