Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech: dość pandemii strachu i niepotrzebnych śmierci!

PILNE!
GLOBALNE rozłożenie GOSPODARKI!

Resetowanie! 700 000 ludzi rocznie UMIERAŁO na GRYPĘ! LAWINA ZGONÓW wśród MŁODYCH SPORTOWCÓW! Nowa jednostka choroba: NAGŁA ŚMIERĆ!

Rafał Piech – prezydent Siemianowic Śląskich, lider ruchu PJJ Polska jest Jedna ocenia obecną sytuację e*pidemiologoczną, gospodarczą w Polsce i na świecie.

Kraje takie jak np. Portugalia czy Irlandia, gdzie pomimo wysokiego wskaźnika $zczepień wprowadzają stan klęski żywiołowej lub mocne lockdowny

Gdzie sens polityki globalnej niemalże wszystkich rządów? Gdzie dobro ludzi, pacjentów a przede wszystkim poszanowanie podstawowych praw i wolności? Na grypę rocznie umierało około 700 000 osób, gdyby wtedy nakręcić to medialnie mielibyśmy totalitaryzm sanitarny 15 lat temu, czyż nie?

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech: dość pandemii strachu i niepotrzebnych śmierci!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Gdy teorie spiskowe stają się faktem!

  Amerykański multimiliarder nie tylko produkuje elektryczne samochody marki Tesla i rakiety kosmiczne pod marką SpaceX. Jest także współzałożycielem firmy neurotechnologicznej Neuralink, a ta od kilku lat opracowuje chipy, które mają usprawnić pracę mózgu. Wpływowy biznesmen stwierdził, że po eksperymentach na świniach i małpach właśnie przyszedł czas na człowieka

  https://www.tvp.info/57335531/usa-elon-musk-tesla-spacex-neuralink-chce-wszczepiac-ludziom-mikroprocesory-w-mozgi

 3. Estera pisze:

  Dziś jest ostatni dzień, w którym można bez problemu kupić amantadynę ( viregyt-k lub inne). Wystarczy recepta od lekarza rodzinnego lub e-recepta na grypę typu A. Od jutra rząd wprowadza duże ograniczenia, będzie mogła być przepisana tylko ściśle wg. wskazań. Lekarze, w większości raczej nie zaryzykują leczenia tym lekiem covida, bo im zwyczajnie już nie wolno tego robić. Od jutra… Polecam wykorzystać ostatnią szansę. Z całego świata płyną informacje, że co rusz jakiś rząd zakazuje lub ogranicza sprzedaż leku pomagającego w walce z koronawirusem. Te leki to między innymi: amantadyna, iwermektyna, hydroksychlorochina i parę innych. Mamy kolejny dowód na to, że nie o zdrowie tu chodzi, a o tzw. wyszczepianie, zniewolenie, kontrolę i Bóg sam raczy wiedzieć co jeszcze….

  • Paweł pisze:

   Z „myśli św. Ojca Pio”:
   7. Również wy LEKARZE przyszliście na świat, jak ja przyszedłem, by spełnić pewną MISJĘ. Uważajcie: mówię wam o OBOWIĄZKACH w chwili, w której wszyscy mówią
   o prawach… Wy macie MISJĘ leczenia chorego; jeżeli jednak do łóżka chorego nie przyniesiecie MIŁOŚCI, to NIE WIERZĘ, aby NA WIELE PRZYDAŁY SIĘ LEKARSTWA… Miłość nie może działać bez słowa. Jak moglibyście ją wyrazić, jeżeli nie słowami, które duchowo podnoszą chorego?.. Nieście chorym BOGA; to będzie miało WIĘKSZĄ wartość, aniżeli jakakolwiek inna posługa (LCS, 5. maja 1958, 28). – https://www.ojciecpio.pl/mysli-ojca-pio/

   • EM pisze:

    „Jest grudzień 1910 roku. W Neapolu wybucha epidemia cholery. Choroba dziesiątkuje miasto jeszcze przez następnych kilka miesięcy… Każdego dnia na ulicach umiera tam blisko sto pięćdziesiąt osób… Trzydziestojednoletni wówczas lekarz (doktor Józef Moscati) jest jednym z najbardziej znanych medyków pod Wezuwiuszem. Jest szalenie zdolny i ma opinię świętego. Od biednych pacjentów nie tylko nie bierze zapłaty, ale sam, z własnej pensji kupuje im lekarstwa i żywność. Nie boi się nocą odwiedzać umierających na cholerę mieszkańców ciemnych i pogrążonych w skrajnej nędzy zaułków Neapolu”
    Fragment z książki „Jezu, Ty się tym zajmij!”

  • Bozena pisze:

   Słucham aplikacjiRadio Maryja! Pobierz aplikację za pomocą tego linku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radiomaryja.radio

 4. xcvb pisze:

  jak widac presja i moodlitwy maja sens https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-weryfikacja-szczepien-czeslaw-hoc-projekt-jutro-lub-za-tydzi,nId,5696664

  pis rzucil temat i juz z czesci pomyslow sie wycofuje bo reakcja byla zbyt ostra.

  swoja droga w kraju w ktorym tak brakuje medykow oni ryzykuja ze im kilka procent odejdzie z zawodu. kazdy lekarz ogarniety ma po kilkadziesiat tysicy ozczednosci i moze sobie pozwlic na przerwe od pracy na nawet kilka lat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s