25 maja – dzień urodzin św. Ojca Pio. Wstrząsająca historia spowiedzi u św. O. Pio

25 maja – dzień urodzin św. Ojca Pio (Padre Pio z Pietrelciny OFMCap, właśc. Francesco Forgione, znany jako święty ojciec Pio ur. 25 maja 1887 w Pietrelcinie, zm. 23 września 1968 w San Giovanni Rotondo)

Cud wskrzeszenia

Był maj 1925. roku. Maria miała małe dziecko, które było chore od urodzenia. W związku z tym Maria była bardzo zatroskana o los swojego dziecka. Po wizycie lekarskiej powiedziano jej, że jej dziecko ma bardzo skomplikowaną chorobę. Nie było dla niej żadnej nadziei, żadnych szans na wyzdrowienie. Wtedy Maria zdecydowała się pojechać pociągiem do Rotundy San Giovanni. Mimo że mieszkała w maleńkiej miejscowości na południu Puglii (biedny rejon południowych Włoch), dotarły do niej opowieści o Ojcu Pio, o zakonniku, który był znamienny jak Jezus, czynił cuda, uzdrawiał chorych i dawał nadzieję zdesperowanym. Natychmiast wyjechała w stronę Rotundy, lecz po drodze dziecko zmarło. Czuwała przy nim całą noc a potem położyła do kufra i zamknęła wieko. Następnego dnia dotarła do Rotundy San Giovanni. Nie miała nadziei lecz nie utraciła wiary. Tego wieczora poznała Ojca Pio. Czekała w kolejce do konfesjonału i niosła na rękach kufer, gdzie znajdowało się ciało jej synka, który zmarł dwadzieścia cztery godziny wcześniej. Kiedy stanęła przed Ojcem Pio, uklękła, zapłakała i błagała o pomoc. On przypatrywał się jej uważnie i wtedy ona uchyliła wieko i pokazała Ojcu zwłoki dziecka. Ojciec Pio, do głębi serca poruszony jej żalem, wziął maleńkie ciałko jej synka i położył na jego czole swą dłoń. Modlił się, zadzierając głowę do Nieba. Nagle dziecko ożyło. Zaczęło ruszać rączkami, nóżkami i wyglądało tak, jakby dopiero co przebudziło się z długiego snu. Zwracając się do matki, Ojciec Pio rzekł: „Matko, czemu płaczesz? Twój syn spał!” Okrzyki radości matki i zebranych wypełniły cały kościół i wydarzenia tego dnia i cudu, jaki uczynił Ojciec Pio były na ustach wszystkich.

Ojciec poprosił o uzdrowienie Paoliny i oznajmił,
iż jej wskrzeszenie nastąpi w Wielki Poniedziałek

Pewna kobieta w Rotundzie San Giovanni była takim dobrym człowiekiem, że Ojciec Pio twierdził, iż niemożliwością byłoby znaleźć najmniejszą skazę w jej duszy, wymagającą wybaczenia. Innymi słowy, całe jej życie prostą drogą prowadziło do nieba. Pod koniec Wielkiego Postu Paolina poważnie zachorowała. Wszyscy wzywani doktorzy zgodnie twierdzili, że jej stan jest beznadziejny. Jej mąż i ich pięcioro dzieci udali się do klasztoru aby modlić się z Ojcem Pio i prosić go o pomoc. Dwoje z dzieci chwyciło jego sutannę i wtulając w nią twarze, płakało. Ojciec Pio rozgniewał się trochę ale zaraz starał się je pocieszyć. Obiecał, że będzie modlić się za nich, ale to wszystko, co może dla nich zrobić! Po czasie, na początku Siódmej Godziny, zachowanie czcigodnego Ojca uległo zmianie: poprosił o uzdrowienie Paoliny i oznajmił, iż jej wskrzeszenie nastąpi w Wielki Poniedziałek. Lecz w Wielki Piątek Paolina straciła przytomność, zapadając w śpiączkę. Następnego dnia, w Sobotę, zmarła. Część jej rodziny przyniosła jej suknię ślubną aby ubrać w nią zmarłą, zgodnie z tradycją. Inni z kolei pobiegli do klasztoru prosić Ojca Pio o cud. Odpowiedział im tylko: „Będzie wskrzeszona” i odszedł w stronę ołtarza odprawiać Mszę Świętą. Kiedy zaczął śpiewać „Gloria” i rozległ się dźwięk dzwonków obwieszczający zmartwychwstanie Chrystusa, głos Ojca Pio załamał się; zaczął szlochać i oczy jego wypełniły się łzami. W tym samym momencie Paolina została wskrzeszona. Bez żadnej pomocy wstała z łóżka, uklękła i odmówiła Pacierz trzy razy. Potem wstała i uśmiechnęła się. A więc została uzdrowiona… a raczej wskrzeszona. Albowiem Ojciec Pio nie powiedział, że „wróci ona do zdrowia”, lecz że „zostanie wskrzeszona”. A zapytana o to, co się stało kiedy umarła, odpowiedziała: „Wznosiłam się w górę, wyżej i wyżej, i kiedy otoczyła mnie wspaniała jasność, wróciłam z powrotem.”

Ojciec Pio nie wypuszczał różańca z rąk!
Czyń podobnie kliknij

„Kochajcie Maryję i starajcie się, by Ją kochano. Odmawiajcie zawsze Jej różaniec i czyńcie dobro. Dzięki tej modlitwie szatan spudłuje swe ataki i będzie pokonany, i to zawsze. Jest to modlitwa do Tej, która odnosi triumf nad wszystkim i nad wszystkimi”.
„Podajcie mi moją broń – mówił Ojciec Pio, gdy czuł, że traci siły w walce ze złem. – Tym się zwycięża szatana – wyjaśniał, biorąc do ręki różaniec”
Często, nawet w godzinie śmierci powtarzał: „Zawsze odmawiaj różaniec”.
„Ledwie się obudzisz, nie pozostawiaj ani sekundy szatanowi, zaczynaj odmawiać Różaniec. Nawet wtedy, gdy pracujesz: myjesz naczynia czy cokolwiek innego robisz, módl się – bo wtedy nie dajesz miejsca szatanowi, żeby pracował w twoich myślach. A poza tym kroczysz w wolności i zawsze jesteś spokojny” św. O. Pio

Kiedy O. Pio konał:
„Kiedy konał i już z nami nie mógł rozmawiać, jego jedyną odpowiedzią było pokazanie różańca i szeptane słowa: Zawsze, zawsze…”

Definicja świętego według o. Pio:
„Święty jest grzesznikiem, który nie zgadza się na to, żeby nim pozostać. Każdego dnia mówi: „pomyliłem się i nie będę więcej popełniał tego błędu”. Powtarza to do końca swojego życia”

Jak zostać dzieckiem duchowym Ojca Pio? – kliknij

Wstrząsająca historia spowiedzi u św. O. Pio:
„w planach Bożych ten twój syn, którego zabiłaś, miał być papieżem”

Prof. Maria Ryś, psycholog z UKSW podczas wykładu podzieliła się relacją z wizyty w San Giovanni Rotondo, gdzie niegdyś przebywał św. ojciec Pio. Oprowadzający kobietę zakonnik podzielił się opowieścią, która „otworzyła jej oczy na coś bardzo ważnego”, choć „obroną życia zajmuje się od lat”

Po San Giovani Rotondo oprowadzał nas Polak, ojciec kapucyn, który zwrócił uwagę na coś, nad czym się wcześniej nie zastanawiałam. Opowiadał on wiele historii z życia ojca Pio, o których wcześniej słyszałam, ale o jednej z nich – nie.

Przychodzi kobieta do spowiedzi do ojca Pio i spowiada się z grzechu aborcji. O. Pio pyta się:
– ‘Coś zobaczyłaś, tak?’
– ‘Tak’ – odpowiada kobieta.
– ‘Papieża, tak?’
– ‘Tak’ – odpowiada znowu kobieta – ‘zobaczyłam papieża’.
– ‘A popatrzyłaś w twarz tego papieża?’
– ‘Tak, był bardzo podobny do mnie’.
– ‘Tak, w planach Bożych ten twój syn, którego zabiłaś, miał być papieżem’.

Byłam zaskoczona, bo w swojej naiwności, za którą od razu przeprosiłam Pana Boga, wyobrażałam sobie, że Pan Bóg ma plany [tylko] w stosunku do tych ludzi, którzy się urodzili. Nic podobnego! Pan Bóg miał plany w stosunku do każdego człowieka, także w stosunku do tych ludzi, których my, jako ludzkość, zabiliśmy” 

Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa
wg Św. Ojca Pio

I. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: „Zaprawdę powiadam wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone”, wysłuchaj mnie, gdyż pukam, szukam i proszę o łaskę …
Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…
Najświętsze Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.

II. O mój Jezu, Ty powiedziałeś:
„Zaprawdę powiadam wam: o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię Moje, da wam”, wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w imię Twoje o łaskę …

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…
Najświętsze Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.

III. O mój Jezu, Ty powiedziałeś:
„Zaprawdę powiadam wam: niebo i ziemia przeminą, ale Moje słowa nie przeminą”, wysłuchaj mnie, gdyż zachęcony Twoimi słowami proszę o łaskę …

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…
Najświętsze Serce Jezusa, w Tobie pokładam nadzieję.

Módlmy się:
O Słodkie Serce Jezusa, dla którego jedno jest tylko niemożliwe, mianowicie, aby nie mieć litości dla strapionych, więc miej litość nad nami, biednymi grzesznikami, i udziel nam łaski, o którą Cię prosimy przez Bolesne i Niepokalane Serce Maryi, przez Twoją, a naszą czułą Matkę. Amen.
Witaj Królowo, Matko miłosierdzia, życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj! Do Ciebie wołamy wygnańcy Ewy; do Ciebie wzdychamy jęcząc i płacząc na tym łez padole. Przeto, orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć, a Jezusa błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż. O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!
Święty Józefie, przybrany ojcze Jezusa − módl się za nami.

******

Informacja od Witka: Sklep, gdzie można zaopatrzyć się w dewocjonalia (różańce z relikwią III stopnia, obrazki z relikwią III stopnia, szkaplerz II stopnia, płótno II stopnia, medaliki z relikwią III stopnia) i wiele innych. Zapraszam do sklepu. Jest to narodowe Sanktuarium w Dublinie w Irlandii

THE NATIONAL SHRINE OF ST PIO
St. Mary of the Angels Church
137 – 142 Church Street
Dublin 7, D07 HA22, Ireland

Podaję link – https://www.padrepio.ie/shop/

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

44 odpowiedzi na „25 maja – dzień urodzin św. Ojca Pio. Wstrząsająca historia spowiedzi u św. O. Pio

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencję miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen
  Święci Aniołowie i Archaniołowie – BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS. AMEN!

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!
  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  Modlitwa do św. Józefa pochodząca z 1700 roku

  „Chwalebny Patriarcho, Święty Józefie, w którego mocy jest uczynienie możliwym tego, co niemożliwe, spiesz mi na pomoc w chwilach niepokoju i trudności. Weź pod swoją obronę sytuacje bardzo poważne i trudne, które Ci powierzam, by miały szczęśliwe rozwiązanie. Mój ukochany Ojcze, w Tobie pokładam całą ufność moją. Niech nie mówią, że przyzywałem Ciebie na próżno, a skoro z Jezusem i Maryją możesz wszystko uczynić, ukaż mi, że Twoja dobroć jest tak wielka, jak Twoja moc. Amen”

  Akt oddania Jezusowi, podyktowany mistyczce siostrze
  Marii Natalii Magdolnej z obietnicą 5-ciu łask


  Owe pięć obietnic: „Wbrew pozorom żaden z ich krewnych nie pójdzie do piekła, ponieważ w chwili, gdy ich dusza odłączy się od ciała, otrzymają łaskę doskonałej skruchy. Jeszcze w dniu ofiary wszyscy zmarli członkowie ich rodzin zostaną uwolnieni z czyśćca. W chwili śmierci będę u ich boku i omijając czyściec, zaprowadzę ich dusze przed oblicze Trójcy Przenajświętszej. Ich imiona wyryją się w Sercu Jezusa i w moim Niepokalanym Sercu. Poprzez swoją ofiarę, połączoną z zasługami Chrystusa, uchronią wiele dusz przed wiecznym potępieniem, a wielu innym będą świadczyć dobro aż do końca świata”.

  „Mój słodki Jezu, w obecności trzech Osób Trójcy Przenajświętszej, Twojej Świętej Matki oraz całego dworu niebieskiego, w łączności z intencjami Twojego Przenajświętszego Eucharystycznego Serca i Niepokalanego Serca Maryi, ofiarowuję Ci całe moje życie, wszystkie moje Msze Święte, wszystkie Komunie, dobre uczynki, ofiary i cierpienia. Łączę je z zasługami Twojej drogocennej krwi oraz śmierci na krzyżu – dla uczczenia Trójcy Przenajświętszej, dla zadośćuczynienia za zniewagi, jakich doznał od nas Bóg, dla jedności Kościoła, naszej świętej Matki, dla księży, dla dobrych powołań kapłańskich, dla wszystkich dusz aż do końca świata. Przyjmij, o Jezu, ofiarę mojego życia i daj mi łaskę, abym wytrwał w tym w pełni wiary aż do śmierci. Amen”.

 2. wobroniewiary pisze:

  ♦️ Czy Hitler był opętany przez demona?
  ♦️Jak wyglądały egzorcyzmy Piusa XII?
  ♦️ Czy egzorcyzmy można odprawiać
  na odległość?
  ♦️ I czy takie obrzędy są skuteczne?

  • Monika pisze:

   W wystąpieniu z wczoraj o tytule „Katolicki polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykły wykład w sprawie kosmitów”, ks. Jarosław Bukowski opowiada za zgodą i aprobatą egzorcysty (swojego przyjaciela) i porusza właśnie tematy związane z Hitlerem, mówi o jego związkach z demonami, na podstawie dokumentów, plus wiążący się z tym temat systemu komunistycznego, nawiązując do tego co mówi dr Ciborowska i Pan Karoń. Mówi o Karolu Marksie i związkach z grupami ezoterycznymi, przytaczając przy tym oryginalne teksty Marksa z pozycji najwyższego stopnia wtajemniczenia satanistycznego – od 40 minuty, konkludując w 43 minucie: „wielki projekt Marksa nie przestał być realizowany”. Mówi się, że komunizm upadł. Pani Ciborowska i Pan Karoń uświadamia nam, że projekt jest kontynuowany”. Wszystko wiąże się i łączy w jedną logiczną całość.
   Kontynuuje: „Mamy drugą stronę: brunatny socjalizm – Hitlera.” I dalej mówi o dokumentach dotyczących Hitlera. „Hitler włócząc się po Wiedniu jako osoba bezdomna korzystał z bibliotek. Historycy dotarli do kart czytelniczych, z jakich korzystał – masa książek ezoterycznych. Zafascynował się, stamtąd wziął pomysł idealnej rasy, która będzie panować nad światem, bo te rasistowskie teorie mają źródło w hinduizmie, który ludzi dzieli na kasty, rasy. Szybko powstawały wokół niego towarzystwa wiedzy tajemnej (…)”.
   „To jest ważny przekaz na temat tych demonów UFO, jeśli chodzi o Hitlera: w tajnych stowarzyszeniach zatrudniał praktykujących okultystów (…), są podane ich imiona, nazwiska. Te szczegóły są podane w książce „Szatan i swastyka”.
   „Autor to jest protestancki teolog ale interesował się okultyzmem Hitlera. Te osoby nawiązują kontakt z bytami duchowymi, które przedstawiają się jako emisariusze wyższych cywilizacji z kosmosu. A więc mamy wypisz wymaluj czyste UFO. I dyktują Hitlerowi co ma po kolei robić. Jest wiele osób, które twierdzi, że Hitler nawiązał z nimi osobisty kontakt. I tu są bardzo ciekawe wspomnienia Papieża Benedykta, który mówi, że czy jego Tata czy On znał ludzi z otoczenia Hitlera, którzy wspominali, że czasami Hitler wychodził do pomieszczeń takich sekretnych swoich i wracał wstrząśnięty i mówi: „oni znów do mnie przyszli” i opowiadał jakie przekazy otrzymał. To jest takie świadectwo zawarte z pamiętnikach Papieża Benedykta, który otarł się o ludzi, którzy byli kiedyś w otoczeniu Hitlera.(…) W oparciu o te przekazy Hitler chce dokonać wielkiego postępu technicznego.”

   Ksiądz nie ma zakazu mówienia na te tematy, nie jest też suspendowany. Mówi o całym wysypie sekt ufologicznych, dawniej ale i obecnie, mówi o zdwojonej działalności ruchów ufologicznych, jako satanistycznych, demonicznych. Te wszystkie fakty nie są bez powodu i mają swoje głębokie uzasadnienie i przyczynę.
   Akurat to nagranie to skrót z dłuższej prelekcji pod tytułem: „Bóg i anioły kontra demony i rola UFO”. Tutaj na WOWIT też to kiedyś było.
   Tak czy inaczej ksiądz jest odważny, że o tym mówi a najciekawsze, że papież Benedykt też o tym mówił, a ksiądz opiera się na konkretnych dokumentach, które można sprawdzić.

 3. wobroniewiary pisze:

  Śródmieście #Moscow obok #Kremlin – Kościół Piotra i Pawła został podpalony. Ponieważ rosyjski „Kościół” prawosławny jest zarządzany przez mafię FSB i #Putin . To nie jest niespodzianka
  – pisze na Twtterze ukraiński kierowca rajdowy Igor Szuszko

 4. wobroniewiary pisze:

  Nagonka na abp. Cordileone. Zakazał udzielania Komunii Nancy Pelosi

  „W świetle ponawianych prób tworzenia niezgody przez Cordileone powtarzamy apel do papieża Franciszka o usunięcie go i zastąpienie liderem, który potrafi jednoczyć, a nie dzielić” – z takim apelem do ojca świętego zwrócił się zespół redakcyjny gazety „San Francisco Examiner” w reakcji na wydany przez arcybiskupa Salvatore Cordileone zakaz udzielania Nancy Pelosi, przewodniczącej Izby Reprezentantów z ramienia Partii Demokratycznej, Komunii św.

  Apel dziennikarzy jest kuriozalny, gdyż Kościół katolicki niezmiennie naucza, że osoba, która popełniła grzech ciężki i nie uzyskała rozgrzeszenia przystępując do spowiedzi, nie może przyjmować Komunii Świętej. Nancy Pelosi jest osobą publiczną znaną ze swojego poparcia dla aborcji. Mimo wielokrotnych prób przekonania jej do zmiany stanowiska, uważająca się za katoliczkę Demokratka nie zmieniła swego postępowania. W piątek abp Cordileone z diecezji w San Francisco ogłosił publicznie, że Pelosi nie może przyjmować Komunii św.

  „Nie wolno Pani przystępować do Komunii św., a jeśli tak Pani zrobi, nie wolno Pani udzielić Komunii Świętej do chwili, gdy publicznie wyrzeknie się Pani swego poparcia dla legalności aborcji i wyspowiada oraz otrzyma rozgrzeszenie tego ciężkiego grzechu w sakramencie pokuty” – napisał w swoim zawiadomieniu abp Cordileone.

  https://www.fronda.pl/a/nagonka-na-abp-cordileone-zakazal-udzielania-komunii-nancy-pelosi,178025.html

 5. rita.g pisze:

  Droga Rodzino Wowit:) zwracam się z pokorną prośbą o modlitwę za mnie. Dostałam bardzo mocnego obrzęku prawej ręki/pokrzywki, po zastosowaniu maści Traumon na bolący nadgarstek:( Ręka ma ma bardzo silny obrzęk i boli. Dodatkowo pokrzywka przeniosła się również na prawą rękę. Stosuję różne środki przeciw alergii, ale za bardzo nic nie działa (wapno, wit. C, wit. D, Zyrtec itp.), a ręka bardzo potrzebna bo jestem grafikiem. Z Panem Bogiem!

  • Czytelniczka pisze:

   +++

   • Aga pisze:

    A.moze zrob taki kompres z siemienia lnianego, taka galaretkę i przyłoż na pokrzywkę. Córce mojej Cioci robiono, tylko pewnie trzeba kilka razy robić…..

  • eska pisze:

   +++
   Rito, nie znam przyczyny tego obrzęku. Ale gdybyś przypuszczała, że może w tym być jakiś diabelski sabotaż, to ofiaruj cierpienie w możliwie jak najmocniejszej intencji – np. o uratowanie konających dusz idących na potępienie. Wówczas uczynisz dobro a diabłu przestanie się opłacać Ci dokuczać, więc prędzej czy później odpuści.

   • rita.g pisze:

    Dziękuję za cenną wskazówkę:), zapewne to diabelski sabotaż (zamówiłam Msze Św. za chorą córcię i siostrę, która jest w ciąży, a była w tym czasie w szpitalu). Dodatkowo zapisałam się w tym czasie do Róży różańcowej za męża. Dziękuję wszystkim za modlitwę!

   • duszyczka pisze:

    MODLITWA ZA KONAJĄCYCH W GRZECHU CIĘŻKIM – WYRWANIE DUSZY SZATANOWI W OSTATNIEJ CHWILI
    Ojcze Niebieski, wejrzyj w Twe Boskie Serce przepełnione bólem i tęsknotą za tymi, którzy idą na wieczne potępienie. Racz usłyszeć jęk Twoich wiernych wznoszący się za nimi. O Panie, Ty stworzyłeś te dzieci, Ty karmiłeś je łaską, a Twój Syn, Jezus Chrystus własną odkupił je Krwią. Zmiłuj się nad nimi w tej godzinie gdy będą konali. Usłysz słodki jęk, pełen nadziei i miłości, który wydał z siebie Twój umiłowany Syn, a nasz Zbawiciel, kiedy cierpiał ogromnie za te właśnie dusze. Ojcze, jak wielka jest Twoja miłość do tego umęczonego Syna, jak nieskończona Jego zasługa. Przyjmij więc tę modlitwę w połączeniu z ofiarą mojego życia przez Mękę Twojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa i mieczem przebite Serce Najświętszej Maryi Panny, krew męczenników, wiarę wyznawców, łzy i cierpienia wszystkich Twoich sprawiedliwych, na przebłaganie za te ogarnięte mrokiem dusze. Spuść na nie w godzinie śmierci jasny promień Twojego światła, światła Ducha Świętego, aby ujrzeli swoje dusze w prawdzie i poruszeni łaską upadli przed Tobą szczerze swoje grzechy wyznając. Wierzę, że Twoje nieskończone Miłosierdzie wyjedna im tę łaskę. Łączę te błagania z błaganiami Matki Najświętszej i składam je w Twoim świętym Sercu na ukojenie Jego boleści. Kocham Cię Ojcze teraz i na wieki wieków. Amen.

  • Małgorzata pisze:

   +++

  • Bożena pisze:

   +++

 6. Monika pisze:

  Dwa komentarze pod tym nagraniem:
  „Dokładnie przedstawiona prawda o dzisiejszym świecie.”
  „Świetne przesłanie.
  Każdy katolik powinien to słuchać codziennie.”
  – Rzeczywiście bardzo dobre i mądre przesłanie i cała treść:

 7. wobroniewiary pisze:

  W intencji Bogu wiadomej, o którą modlę się od dłuższego czasu i wierzę, że przez wstawiennictwo Maryi zostanę wysłuchana 💞
  Wy też możecie dodać tam swoje intencje 🙂

  • Danka pisze:

   Znowu nie na temat, ale wkleję wywiad z księdzem prof. Oko o przebiegu jego procesu , zanim yt usunie

 8. Witek pisze:

  Z okazji urodzin o. Pio mój ukochany orędowniku życzę Ci…, no właśnie czego życzyć świętem?
  Jeżeli o. Pio jest już w niebie to przecież ŻYJE i to Jak!!!

  To myślę, że powinno obok życzeń dawać też prezenty.

  A wiec ukochany mój przyjacielu oprócz tego co Ci już ofiarowałem, a ty dobrze wiesz, że chcę się podzielić ze wszystkimi WOWITAMI informacją o sklepie, gdzie można zaopatrzyć się w dewocjonalia (różańce z relikwią III stopnia, obrazki z relikwią III stopnia, szkaplerz II stopnia, płótno II stopnia, medaliki z relikwią III stopnia) i wiele innych.

  Zapraszam do sklepu. Jest to narodowe Sanktuarium w Dablinie w Irlandii

  THE NATIONAL SHRINE OF ST PIO
  St. Mary of the Angels Church
  137 – 142 Church Street
  Dublin 7, D07 HA22, Ireland

  Podaje link.
  https://www.padrepio.ie/shop/

  Mam nadzieję, że skorzystacie i polecicie stronę swoim znajomym.
  Oczywiście możecie powołać się na Witka z Warszawy to przynajmniej będzie Braciom z Dublina miło, że nia zakopałem otrzymanego talentu ale puściłem go w obieg.

  Jeżeli Ewa nie będzie miała nic przeciwko, to proszę na główną, aby ludzie korzystali.
  Jeżeli będzie potrzebna pomoc Ewo możesz udostępnić mojego maila.

 9. Witek pisze:

  A i kto nosi Szkaplerz Karmelitański to dzisiaj też jest ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY OD SŁOWA WCIELONEGO DE PAZZI, DZIEWICY

  https://brewiarz.pl/v_22/2505w6/index.php3?l=i

 10. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Aleksandry i mojego brata Wiesława o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji życiowej,

 11. Regnum Galliae, Regnum Mariae pisze:

  Kochani, dzisiaj 25 maja, także jest 74. rocznica śmierci Witolda Pileckiego, polski bohater wszechczasów.

  https://opoka.org.pl/News/Polska/2022/prezes-ipn-witold-pilecki-mnie-zachwyca-i-zawstydza


 12. Kate pisze:

  We wszystkich intencjach +++. W niedzielę zaniosłam Wasze intencje św Ricie, byłam na odpuście i uroczystości wmurowania kamienia węgielnego (wiem że dziś jest już środa, ale mam zakręcony tydzień i rzadko tu wchodzę)

  • Ann pisze:

   Jakby tylko spał,niesamowite…a nie był woskowany? (wczesniej)
   bo jak zobaczyłam bł Elene w lukka to niestety widac ,ze mocno poprawiona i troche mi to zrobiło zametu w duszy.

 13. Mama pisze:

  Święty ojcze Pio nie ustaje w modlitwie do Ciebie w intencji moich dzieci, młodego małżeństwa Kasi i Marcina. Trzymaj w swoich dłoniach ich serca i umysłu, wspieraj w trudach dnia codziennego, ucz mądrej miłości i mądrego budowania rodziny. Wierzę w
  Twoją siłę, Twoją mądrość, Twoje wsparcie dla młodych małżonków. Amen

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s