Adoracja i skrzynka intencji

WIECZYSTA ADORACJA on-line (kliknij)

SaviorNiech będzie Bóg uwielbiony!
Niech będzie uwielbione święte Imię Jego!
Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus, prawdziwy Bóg i prawdziwy człowiek!
Niech będzie uwielbione Imię Jezusowe.
Niech będzie uwielbione Najświętsze Serce Jezusowe!

Niech będzie uwielbiona Najświętsza Krew Jezusowa!

Niech będzie uwielbiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie Ołtarza!
Niech będzie uwielbiony Duch Święty Pocieszyciel!
Niech będzie pochwalona Bogarodzica, Najświętsza Panna Maryja!
Niech będzie pochwalone jej święte i Niepokalane Poczęcie!
Niech będzie pochwalone imię Maryi, Dziewicy i Matki!
Niech będzie pochwalony św. Józef, Jej przeczysty Oblubieniec!
Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i w swoich świętych!

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie,
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach swoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie.
I każ mi przyjść do siebie,
Abym z świętymi Twymi chwalił Cię,
Na wieki wieków. Amen.

Chorał gregoriański mp3 do słuchania podczas Adoracji

http://www.savior.org/devotions.htm

JESTEM Z TOBĄ JEDNYM CIAŁEM

1 035 odpowiedzi na „Adoracja i skrzynka intencji

 1. Ewa pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna i jego rodzinę, myslę że szatan w tej rodzinie miesza bo wszystko co złe spada na niego lawinowo. Zaczęło się od zdrady, żona mojego syna zakochała się w młodym człowieku-trenerze fitnesu ,zdradzała skrycie ale w domu już nie było dobrej atmosfery,dokuczała synowi czepiając się o każdą drobnostkę a na to wszystko patrzyły dzieci, syn nie wiedział co się dzieje, pracował na całą rodzinę i bardzo ufał swojej żonie jednak gdy już nie mógł wytrzymać wynajął detektywa i zdrada wyszła, jednak ze strony synowej nie było żadnej pokory i żadnej chęci by cos naprawiać w małżeństwie, nadal jeździła,spotykała się z kochankiem zostawiając dzieci i obowiązki domowe mojemu synowi, jakiś czas dawał sobie sam radę dla dobra dzieci ,wnuczek szedł do I Komunii Sw, ojciec stał przy nim,uczęszczał z nim,prowadził go do końca a matka nadal jak w amoku szła swoją drogą, mówiąc że nie chce już żyć w takim związku a dzieci jej muszą przeżyć ten rozpad bo inne przecież też przeżywają.Serce mnie boli jako matkę i jako babkę, nie mogę spać,jesć,martwię się..Myslałam że syn jest silny jednak to się odbiło na jego pracy,prowadzi firmę której już teraz grozi upadek (przez te miesiące myśli jego były tylko przy żonie i dzieciach,bardzo martwi się o nie,to małe dzieci 6 i 10 lat).Ma kłopoty finansowe,zobowiązania do tego doszły kłopoty ze zdrowiem(stres zrobił swoje) ..a ja już nie widzę ratunku tylko w Bogu,jednak sama nie potrafię się modlić tylko wzdycham,może nie mam na nic wpływu,może nie jestem wysłuchiwana? a może szatan jest tak mocny że zniszczy wszystko, całą rodzinę.Proszę o pomoc,wstawiennictwo i modlitwę do Serca Pana Jezusa i Ducha Swiętego.Tylko taka mi została nadzieja,zbliża się pierwszy termin rozprawy rozwodowej a tak chciałabym aby się wszystko ułożyło i wierzę w Moc Bożą i w Boże Miłosierdzie, tylko jak dotrzeć tam?

  • Maria pisze:

   Modlitwa, modlitwa, modlitwa…. Proszę się modlić razem z wnuczkami, jak potraficie i ile mozecie: na Różańcu, Nowenną Pompejańską, przez wstawiennictwo JPII (litania), J.B.Mola, Litanią Loretańską.
   Pan Bóg wysłuchuje szczególnie modlitwy dzieci. Proszę chodzić codziennie na Mszę Św. i przyjmować Komunię w intencji synowej.
   Trzeba też modlitwy za Syna i wszystkich, których ta sytuacja dotyka.
   Można wysałć intencję z ofiarą do Sióstr Klauzurowych, do Sióstr w Miasteczku Krwi Chrystusa k.Radomia….
   To nie żarty, zrzeba się DUŻO modlić! Można też chodzić na msze z modlitwą o uzdrowienie i modlić się ze wstawiennikami za tą sytauację.
   Można też odbyć pielgrzymkę do Legnicy, Sokółki, MB Częstochowskiej, Piekarskiej, Gietrzwałdzkiej….i tam błagać na kolanach, by Bożą Chwała zatryumfował w tej sytuacji.
   Mój kolega modli się za swoje małżeństwo od 3 lat. Niby wygląda to żle, ale on, mężczyzna nie daje za wygrana i codziennie odmawia cały Rózaniec!
   W mokej rozdinie modlimy się intensywnie od lutego 2017 za naszą mamę chorą na nieoperowalnego raka.
   Do wakacji miała nie żyć, a tu…żyje i jest w miarę samodzielna! Postanowiłam pod wpływem pewnego artykulu w ‚Gościu” modlić się przez rok i przez rok zamawaić w intencji chorej co miesiąc nowennę (9 mszy w dziewięć dni następujących po sobie za osobę żyjącą)……
   Życzę wytrwałości. „Bożą łaska przychodzi za pięć dwunasta’ /ks.Twardowski/

 2. Barbara pisze:

  Boże, Ojcze Wszechmogący, w Trójcy Świętej Jedyny proszę o dar dobrego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Proszę o dar mądrości, rozumu, rozsadku, rozwagi i roztropności. Brak mi wiedzy, zdolności i umiejetności niezbędnych do wykonywania mojej pracy. Wierzę mocno, że Bóg w swoim Miłosierdziu pomoże mi dobrze wypełniać wolę Bożą, mądrze i skutecznie wspierać w rozwoju powierzone mi dzieci, a ich rodziców prowadzić drogą miłości, pokoju, cierpliwości, życzliwości, wyrozumiałości. Pomóz mi proszę dobrze wywiązywać się z moich zadań rodzinnych i zawodowych i nadrobić zaległości, których nie mogę się pozbyć. Proszę o wiedzę i Światło Ducha Świętego.

 3. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla urodzonej wczoraj Emilki i potrzebne siły dla jej rodziców.

  • Martyna pisze:

   Niech Bóg błogosławi Emilce (również mam Emilke, w lipcu skończyła roczek) oraz jej rodzicom. Musicie zawierzyć Panu, mieć nadzieję, kiedy jej nie ma. Chwała Panu, bo jest dobry. Nie martwcie się o jutro, bo On już tam jest.

 4. Maria pisze:

  Boże Ojcze ,pokornie proszę o opatrzność Twoją nad moją rodziną i przyjaciółmi.
  O zdrowie i łaski potrzebne dla mnie, męża, dzieci i wnuków.
  O przemianę serca dla męża ,dzieci, wnuków, synowej i zieciów moich.
  Proszę o przemianę serca dla wrogów moich.
  O zycie bez raka, zawałów serca, udarów i innych ciężkich, rzadkich chorób.

 5. urszula pisze:

  Panie Boze Ojcze Wszechmogacy ,pokornie prosze o uwolnienie mojego umyslu od zlych mysli ktore mnie atakuja .Boze uzdrow moj umysl i kazda czastke mojego mozgu .Amen

 6. Martyna pisze:

  Panie Boże, daj nam wszystkim łaskę nieustannego nawracania serc ku Tobie, ku Twojemu Synowi, Jezusowi, pozwól nam poznawać Jego mękę, współodczuwać, abyśmy mogli ofiarowywac te małe ofiarki swoje mi nawróceniu grzeszników, odchodzących od Ciebie, nie znających Cię jeszcze… Panie Boże, miej nas w swojej opiece.

  Panie Boże, trzymaj mnie blisko przy sobie, abym nigdy więcej od Ciebie nie odeszła, nie pozwól mi na to. Proszę. Zrób wszystko, co potrzebne. Chcę powtarzać za Jabesem, Twoja ręka ze mną… abyś mi skutecznie błogosławił…

  Naucz mnie siebie. Proszę.

  Panie, abyśmy nie marnowali Twoich wielu łask… Daj się poznać… Twoje Miłosierdzie jest wielkie…

  Proszę również o pokorę, bojazn…

  Amen.

  Twoja Córka.

 7. Monika pisze:

  Dobry Boże! Uzdrów mego synka z dręczącej go przypadłości. Ulecz go. Jezu ufam Tobie!

 8. Teresa pisze:

  Monika poczytaj o świadectwach Nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły . Odmów za syna

 9. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę za córkę o uzdrowienie z myśli natrętnych i choroby tarczycy.i by Jezus wyprowadził nas z trudnej sytuacji życiowej.trwa to już jakiś czas.sama wychowuje córkę.brakuje nam najbardziej na opłaty.i życiowe potrzeby.jesli ktoś chciałby nam pomóc to proszę o odpowiedź.Ania

 10. An pisze:

  Błagam o modlitwe za moje dzieciatko które nosze pod sercem o zdrowie dla niego i szczesliwy poród oraz o modlitwe za mnie bym umiałą szczerze je Kochac i wychowac na dobrego człowieka aby rosło i zyło na chwałę Pana i na pożytek ludzi. Bóg zapłać Anka

 11. Monika pisze:

  Proszę Cię Dobry Ojcze o pomoc dla mojego męża. Pomóż mu Boże, bo widzę, że jest na zakręcie, nie wie, jak dalej żyć i bardzo się męczy. Dopomóż w znalezieniu dobrej pracy. Amen.

 12. Amelia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Sławka…aby Miłość Jezusa dotknęła Jego serca

 13. KATARZYNA pisze:

  Proszę o uzdrowienie i uwolnienie mojego małżeństwa.Katarzyna

 14. Beata pisze:

  Proszę o światło Ducha Św. i pomoc w nauce dla moich dzieci w rozpoczętym roku szkolnym. O zgodę i miłość w rodzinie…

 15. Bartek pisze:

  Proszę o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa. Proszę także o zdrowie dla mojej żony i naszego synka.

 16. Matka i zona pisze:

  Maryjo Mateczko prosze Ciebie o laske Twoja i o uzdrowienie mojego meza ktory oczekuje na operacje. Mateczko niech Twoja laska i moc dopomorze mu wyzwolic sie z tej strasznej choroby. Blagam Ciebie Maryjo Pomocy Nieustajacej o wstawiennictwo do Boga bo tylko Bog moze go uzdrowic. Nie jestesmy godni aby prosic o cud ale zanosze blaganie przed Twoje oblicze i osmielam sie prosic o litosc nad moim mezem. Tyle razy doswiadczylam Twojej opieki za ktora tak bardzo dziekuje. Mateczko Przenajswietrza daj dla meza mocna wiare i sile aby mu bylo lzej w tym cierpieniu. Blagam Ciebie otocz go laska i matczyna miloscia i przeprowadz przez ten ciezki czas. Tyle razy wyprosilam pomoc i laske Twoja nie opuszczaj nas i tym razem w potrzebie. Mateczko badz przy nim o nie opuszczaj niech Twoja laska i moc ochroni go. Kocham Ciebie .

 17. Robert pisze:

  Drodzy w Chrystusie Panu!
  Wita Was brat w wierze Robert. Proszę Was na początku tego miesiąca października modlitwę w następującej intencji: Proszę Was, uwielbiajcie i składajcie dziękczynienie Panu Bogu za Jego plan na „moje” życie duchowe, psychiczne, fizyczne, materialne, mieszkaniowe, naukowe, itd… i uwielbiajcie Boga i składajcie mu dziękczynienia za sposób realizacji tego Planu i co ważne, abym otwierał się na łaskę urzeczywistniania się tego Planu. Drodzy ponieważ od września rozpocząłem pracę (nauka religii) w szkole średniej ( w tym zawodówka) proszę Was również o modlitwę, abym dla tej młodzieży był przekaźnikiem miłości Bożej, a oni aby na tą Miłość się otwierali. Brat w wierze Robert.

 18. Danuta pisze:

  Dziekuje za Twoja laske Maryjo matko Boza i matko nasza. Czuje Twoja opieke i Twoja obecnosc i wsparcie w tym trudnym czasie dla naszej rodziny. Prosze Maryjo daj aby to cierpienie przyblizylo nas do Boga i zmienilo. Prosze o poglebienie wiary u dzieci. Modl sie za nami Mateczko i nie opuszczaj. Prosze pokieroj mna abym zalatwila wazna sprawe i sobie poradzila z trudnosciami.

 19. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i za mojego byłego chłopaka, obecnie bliskiego kolegę o miłość między nami, byśmy na nowo dostrzegli w sobie nawzajem piękno i pokonali wszelkie przeciwności, byśmy dorośli wreszcie do trwałej relacji między nami, małżeństwa i rodziny, by Pan Bóg nam błogosławił.

 20. Agnieszka pisze:

  Proszę za siostrę I jej męża o dar potomstwa dla nich

 21. Wioleta pisze:

  O uzdrowienie mojej córki Gabrysi i małej Madzi z łysienia plackowatego. Bóg zapłać!

 22. Jola pisze:

  prosze o uwolnienie od złych myśli, od zła, nawrócenie- odzyskanie wiary zywej, uzdrowienie- wyjscie z ciezkiej sytuacji, kondycji psychduchowej, zbawienie dla Joli oraz o wiare zywa, radosc, uzdrowienie z problemów oddechowych i nerwowych, zbawienie dla Łucji. Dziekuje!

 23. Jola pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Jolę i Marka.Matce Bożej wiadomych sprawach.Bóg zapłać

 24. magda pisze:

  Za moją mamę Jadwigę o szczęśliwy przebieg jutrzejszej bardzo poważnej operacji i powrót do zdrowia.

 25. Iwona pisze:

  Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo proszę o modlitwe w intencji daru potomstwa dla Iwony i Huberta, o cud poczęcia. Bóg zapłać

 26. ela pisze:

  blagam o pomoc w rozwiazaniu wszystkich problemow mojego zycia i mojej rodziny,o zalatwienie pracy chałupniczej,wy jscia z trudnej sytuacji finansowej,o wyjscie corek z domu dobrych dla nich partnerow,niech załoza rodziny i maja dzieci,niech corka załozy firme i ma duzo pracy,daj jej siły i niech sie nie poddaje tylko spełnia swoje marzenia,
  a ja zebym dostała pomoc od moich rodzicow, wygranie w totolotka co da załatwienie spraw finansowych,sił y na kazdy dzien i spokojne dni bez obaw i strachu, niech zaczniemy zyc w spokoju ,
  blagam Matko pomoz prosi Ela

 27. Justyna Maria pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie, o wszelkie łaski w dniu codziennym, o znalezienie pracy, o szczęście w ognisku domowym, o odsunięcie zlozyczacych osób, o opiekę Matki Bożej w moim życiu.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 28. ania pisze:

  Może ktoś wie ,w którym kościele odbywają się akty zawierzenia dzieci Maryji?
  jaką modlitwą modlić się za osobę,która jest chyba całkowicie niewierząca,nie chodzi do kościoła,chyba tylko przed I komunią św.była u spowiedźi,żyje w grzechach cudzołustwa ,jest alkoholikiem chorym na HIV(jak jej pomóc?)

 29. ania pisze:

  Może ktoś wie ,w którym kościele odbywają się akty zawierzenia dzieci Maryji w Lulinie lub okolicach Lublina_

 30. Teresa pisze:

  Panie Jezu Chryste proszę o łaskę uzdrowienia mnie z choroby płuc(zwapnienia) Panie ratuj mnie mam syna z ZD,

 31. Ewa pisze:

  Panie Jezu Chryste błagam o łaskę uwolnienia od problemów finansowych które nie powalają spokojnie żyć,aby mój mąż zapragnął uwolnienia od nałogu pijaństwa,kłamstwa,niewierności.Daj nam siłę i moc w pokonywaniu naszych trudności.Chwała Tobie Panie Chwała. Niech się stanie Twoja Wola Panie. Bóg Zapłać.

 32. halina pisze:

  prosze o madrosc roztropnosc zaradnosc zyciowa i swiatlo ducha swietego dla syna marcina prosi matka

 33. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Arkadiusza o roztropność serca i wszelkie potrzebne mu łaski.

 34. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego ciężko chorego ojca Aleksandra, o siły do walki z chorobą i uzdrowienie. Niech będzie Bóg we wszystkim uwielbiony.

 35. Ad pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji moich Rodziców, o potrzebne łaski, o siły, o opiekę Boga Ojca, o dobre rozwiązanie problemów jakie na nich spadły, o opamiętanie dla ludzi którzy są przyczyną problemów. Bądź uwielbiony Ojcze Niebieski w swojej mądrości, dobroci i niezmierzonym miłosierdziu.

 36. Krystyna pisze:

  Proszę pokornie o modlitwę, aby JEZUS CHRYSTUS był jedynym Panem mojej rodziny

 37. Mariola pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny o powrót do zdrowia i pomyślne wyniki badań histopatologicznych. Proszę również o modlitwę w intencji jej rodziców i męża o siłę i potrzebne łaski w wspieraniu Magdaleny w chorobie.

 38. Irena pisze:

  Błagam Boga Miłosiernego za wstawiennictwem Matki Najświetszej i Wszystkich Świętych o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla mnie samej i mojego męża Stanisława.Praszę pokornie o modlitwę w tych intencjach.Bóg Wielki zapłać.

 39. An pisze:

  O zaakceptowanie trudności i wszystkiego co Jezus chce żebyśmy zaakceptowaly. O usunięcie każdej przeszkody, przez którą Jezus nie może działać w naszym życiu. I w ciężkiej sytuacji w piątek Romana.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s