Adoracja i skrzynka intencji

WIECZYSTA ADORACJA on-line (kliknij)

SaviorNiech będzie Bóg uwielbiony!
Niech będzie uwielbione święte Imię Jego!
Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus, prawdziwy Bóg i prawdziwy człowiek!
Niech będzie uwielbione Imię Jezusowe.
Niech będzie uwielbione Najświętsze Serce Jezusowe!

Niech będzie uwielbiona Najświętsza Krew Jezusowa!

Niech będzie uwielbiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie Ołtarza!
Niech będzie uwielbiony Duch Święty Pocieszyciel!
Niech będzie pochwalona Bogarodzica, Najświętsza Panna Maryja!
Niech będzie pochwalone jej święte i Niepokalane Poczęcie!
Niech będzie pochwalone imię Maryi, Dziewicy i Matki!
Niech będzie pochwalony św. Józef, Jej przeczysty Oblubieniec!
Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i w swoich świętych!

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie,
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach swoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie.
I każ mi przyjść do siebie,
Abym z świętymi Twymi chwalił Cię,
Na wieki wieków. Amen.

Chorał gregoriański mp3 do słuchania podczas Adoracji

http://www.savior.org/devotions.htm

JESTEM Z TOBĄ JEDNYM CIAŁEM

Reklamy

1 110 odpowiedzi na „Adoracja i skrzynka intencji

 1. Ewa pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna i jego rodzinę, myslę że szatan w tej rodzinie miesza bo wszystko co złe spada na niego lawinowo. Zaczęło się od zdrady, żona mojego syna zakochała się w młodym człowieku-trenerze fitnesu ,zdradzała skrycie ale w domu już nie było dobrej atmosfery,dokuczała synowi czepiając się o każdą drobnostkę a na to wszystko patrzyły dzieci, syn nie wiedział co się dzieje, pracował na całą rodzinę i bardzo ufał swojej żonie jednak gdy już nie mógł wytrzymać wynajął detektywa i zdrada wyszła, jednak ze strony synowej nie było żadnej pokory i żadnej chęci by cos naprawiać w małżeństwie, nadal jeździła,spotykała się z kochankiem zostawiając dzieci i obowiązki domowe mojemu synowi, jakiś czas dawał sobie sam radę dla dobra dzieci ,wnuczek szedł do I Komunii Sw, ojciec stał przy nim,uczęszczał z nim,prowadził go do końca a matka nadal jak w amoku szła swoją drogą, mówiąc że nie chce już żyć w takim związku a dzieci jej muszą przeżyć ten rozpad bo inne przecież też przeżywają.Serce mnie boli jako matkę i jako babkę, nie mogę spać,jesć,martwię się..Myslałam że syn jest silny jednak to się odbiło na jego pracy,prowadzi firmę której już teraz grozi upadek (przez te miesiące myśli jego były tylko przy żonie i dzieciach,bardzo martwi się o nie,to małe dzieci 6 i 10 lat).Ma kłopoty finansowe,zobowiązania do tego doszły kłopoty ze zdrowiem(stres zrobił swoje) ..a ja już nie widzę ratunku tylko w Bogu,jednak sama nie potrafię się modlić tylko wzdycham,może nie mam na nic wpływu,może nie jestem wysłuchiwana? a może szatan jest tak mocny że zniszczy wszystko, całą rodzinę.Proszę o pomoc,wstawiennictwo i modlitwę do Serca Pana Jezusa i Ducha Swiętego.Tylko taka mi została nadzieja,zbliża się pierwszy termin rozprawy rozwodowej a tak chciałabym aby się wszystko ułożyło i wierzę w Moc Bożą i w Boże Miłosierdzie, tylko jak dotrzeć tam?

  • Maria pisze:

   Modlitwa, modlitwa, modlitwa…. Proszę się modlić razem z wnuczkami, jak potraficie i ile mozecie: na Różańcu, Nowenną Pompejańską, przez wstawiennictwo JPII (litania), J.B.Mola, Litanią Loretańską.
   Pan Bóg wysłuchuje szczególnie modlitwy dzieci. Proszę chodzić codziennie na Mszę Św. i przyjmować Komunię w intencji synowej.
   Trzeba też modlitwy za Syna i wszystkich, których ta sytuacja dotyka.
   Można wysałć intencję z ofiarą do Sióstr Klauzurowych, do Sióstr w Miasteczku Krwi Chrystusa k.Radomia….
   To nie żarty, zrzeba się DUŻO modlić! Można też chodzić na msze z modlitwą o uzdrowienie i modlić się ze wstawiennikami za tą sytauację.
   Można też odbyć pielgrzymkę do Legnicy, Sokółki, MB Częstochowskiej, Piekarskiej, Gietrzwałdzkiej….i tam błagać na kolanach, by Bożą Chwała zatryumfował w tej sytuacji.
   Mój kolega modli się za swoje małżeństwo od 3 lat. Niby wygląda to żle, ale on, mężczyzna nie daje za wygrana i codziennie odmawia cały Rózaniec!
   W mokej rozdinie modlimy się intensywnie od lutego 2017 za naszą mamę chorą na nieoperowalnego raka.
   Do wakacji miała nie żyć, a tu…żyje i jest w miarę samodzielna! Postanowiłam pod wpływem pewnego artykulu w ‚Gościu” modlić się przez rok i przez rok zamawaić w intencji chorej co miesiąc nowennę (9 mszy w dziewięć dni następujących po sobie za osobę żyjącą)……
   Życzę wytrwałości. „Bożą łaska przychodzi za pięć dwunasta’ /ks.Twardowski/

  • marzena pisze:

   Proszę o modlitwę za bliską osobę, ktora umiera w cierpieniu…Blagam Swiety Boze pomoz jej, aby nie cierpiala…Ocal ja, dokonaj cudu….Blagam Cie o to z calego serca

   • Elżbieta pisze:

    Matko Boża! Rozlej na całą ludzkość działanie Twojego Płomienia Miłości teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

 2. Barbara pisze:

  Boże, Ojcze Wszechmogący, w Trójcy Świętej Jedyny proszę o dar dobrego zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego. Proszę o dar mądrości, rozumu, rozsadku, rozwagi i roztropności. Brak mi wiedzy, zdolności i umiejetności niezbędnych do wykonywania mojej pracy. Wierzę mocno, że Bóg w swoim Miłosierdziu pomoże mi dobrze wypełniać wolę Bożą, mądrze i skutecznie wspierać w rozwoju powierzone mi dzieci, a ich rodziców prowadzić drogą miłości, pokoju, cierpliwości, życzliwości, wyrozumiałości. Pomóz mi proszę dobrze wywiązywać się z moich zadań rodzinnych i zawodowych i nadrobić zaległości, których nie mogę się pozbyć. Proszę o wiedzę i Światło Ducha Świętego.

 3. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla urodzonej wczoraj Emilki i potrzebne siły dla jej rodziców.

  • Martyna pisze:

   Niech Bóg błogosławi Emilce (również mam Emilke, w lipcu skończyła roczek) oraz jej rodzicom. Musicie zawierzyć Panu, mieć nadzieję, kiedy jej nie ma. Chwała Panu, bo jest dobry. Nie martwcie się o jutro, bo On już tam jest.

 4. Maria pisze:

  Boże Ojcze ,pokornie proszę o opatrzność Twoją nad moją rodziną i przyjaciółmi.
  O zdrowie i łaski potrzebne dla mnie, męża, dzieci i wnuków.
  O przemianę serca dla męża ,dzieci, wnuków, synowej i zieciów moich.
  Proszę o przemianę serca dla wrogów moich.
  O zycie bez raka, zawałów serca, udarów i innych ciężkich, rzadkich chorób.

 5. urszula pisze:

  Panie Boze Ojcze Wszechmogacy ,pokornie prosze o uwolnienie mojego umyslu od zlych mysli ktore mnie atakuja .Boze uzdrow moj umysl i kazda czastke mojego mozgu .Amen

 6. Martyna pisze:

  Panie Boże, daj nam wszystkim łaskę nieustannego nawracania serc ku Tobie, ku Twojemu Synowi, Jezusowi, pozwól nam poznawać Jego mękę, współodczuwać, abyśmy mogli ofiarowywac te małe ofiarki swoje mi nawróceniu grzeszników, odchodzących od Ciebie, nie znających Cię jeszcze… Panie Boże, miej nas w swojej opiece.

  Panie Boże, trzymaj mnie blisko przy sobie, abym nigdy więcej od Ciebie nie odeszła, nie pozwól mi na to. Proszę. Zrób wszystko, co potrzebne. Chcę powtarzać za Jabesem, Twoja ręka ze mną… abyś mi skutecznie błogosławił…

  Naucz mnie siebie. Proszę.

  Panie, abyśmy nie marnowali Twoich wielu łask… Daj się poznać… Twoje Miłosierdzie jest wielkie…

  Proszę również o pokorę, bojazn…

  Amen.

  Twoja Córka.

 7. Monika pisze:

  Dobry Boże! Uzdrów mego synka z dręczącej go przypadłości. Ulecz go. Jezu ufam Tobie!

 8. Teresa pisze:

  Monika poczytaj o świadectwach Nowenny do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły . Odmów za syna

 9. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę za córkę o uzdrowienie z myśli natrętnych i choroby tarczycy.i by Jezus wyprowadził nas z trudnej sytuacji życiowej.trwa to już jakiś czas.sama wychowuje córkę.brakuje nam najbardziej na opłaty.i życiowe potrzeby.jesli ktoś chciałby nam pomóc to proszę o odpowiedź.Ania

  • Danuta pisze:

   DZiękuJę CI PANIE JEZU ZA OTYRZYMANE ŁASKI,i PROSZĘ CIĘ ODALSZE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO JEZU TY SIĘ ZAJMIJ CAŁĄ MOJĄ RODZINĄ.

 10. An pisze:

  Błagam o modlitwe za moje dzieciatko które nosze pod sercem o zdrowie dla niego i szczesliwy poród oraz o modlitwe za mnie bym umiałą szczerze je Kochac i wychowac na dobrego człowieka aby rosło i zyło na chwałę Pana i na pożytek ludzi. Bóg zapłać Anka

 11. Monika pisze:

  Proszę Cię Dobry Ojcze o pomoc dla mojego męża. Pomóż mu Boże, bo widzę, że jest na zakręcie, nie wie, jak dalej żyć i bardzo się męczy. Dopomóż w znalezieniu dobrej pracy. Amen.

 12. Amelia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Sławka…aby Miłość Jezusa dotknęła Jego serca

 13. KATARZYNA pisze:

  Proszę o uzdrowienie i uwolnienie mojego małżeństwa.Katarzyna

 14. Beata pisze:

  Proszę o światło Ducha Św. i pomoc w nauce dla moich dzieci w rozpoczętym roku szkolnym. O zgodę i miłość w rodzinie…

 15. Bartek pisze:

  Proszę o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa. Proszę także o zdrowie dla mojej żony i naszego synka.

 16. Matka i zona pisze:

  Maryjo Mateczko prosze Ciebie o laske Twoja i o uzdrowienie mojego meza ktory oczekuje na operacje. Mateczko niech Twoja laska i moc dopomorze mu wyzwolic sie z tej strasznej choroby. Blagam Ciebie Maryjo Pomocy Nieustajacej o wstawiennictwo do Boga bo tylko Bog moze go uzdrowic. Nie jestesmy godni aby prosic o cud ale zanosze blaganie przed Twoje oblicze i osmielam sie prosic o litosc nad moim mezem. Tyle razy doswiadczylam Twojej opieki za ktora tak bardzo dziekuje. Mateczko Przenajswietrza daj dla meza mocna wiare i sile aby mu bylo lzej w tym cierpieniu. Blagam Ciebie otocz go laska i matczyna miloscia i przeprowadz przez ten ciezki czas. Tyle razy wyprosilam pomoc i laske Twoja nie opuszczaj nas i tym razem w potrzebie. Mateczko badz przy nim o nie opuszczaj niech Twoja laska i moc ochroni go. Kocham Ciebie .

 17. Robert pisze:

  Drodzy w Chrystusie Panu!
  Wita Was brat w wierze Robert. Proszę Was na początku tego miesiąca października modlitwę w następującej intencji: Proszę Was, uwielbiajcie i składajcie dziękczynienie Panu Bogu za Jego plan na „moje” życie duchowe, psychiczne, fizyczne, materialne, mieszkaniowe, naukowe, itd… i uwielbiajcie Boga i składajcie mu dziękczynienia za sposób realizacji tego Planu i co ważne, abym otwierał się na łaskę urzeczywistniania się tego Planu. Drodzy ponieważ od września rozpocząłem pracę (nauka religii) w szkole średniej ( w tym zawodówka) proszę Was również o modlitwę, abym dla tej młodzieży był przekaźnikiem miłości Bożej, a oni aby na tą Miłość się otwierali. Brat w wierze Robert.

 18. Danuta pisze:

  Dziekuje za Twoja laske Maryjo matko Boza i matko nasza. Czuje Twoja opieke i Twoja obecnosc i wsparcie w tym trudnym czasie dla naszej rodziny. Prosze Maryjo daj aby to cierpienie przyblizylo nas do Boga i zmienilo. Prosze o poglebienie wiary u dzieci. Modl sie za nami Mateczko i nie opuszczaj. Prosze pokieroj mna abym zalatwila wazna sprawe i sobie poradzila z trudnosciami.

 19. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i za mojego byłego chłopaka, obecnie bliskiego kolegę o miłość między nami, byśmy na nowo dostrzegli w sobie nawzajem piękno i pokonali wszelkie przeciwności, byśmy dorośli wreszcie do trwałej relacji między nami, małżeństwa i rodziny, by Pan Bóg nam błogosławił.

 20. Agnieszka pisze:

  Proszę za siostrę I jej męża o dar potomstwa dla nich

 21. Wioleta pisze:

  O uzdrowienie mojej córki Gabrysi i małej Madzi z łysienia plackowatego. Bóg zapłać!

 22. Jola pisze:

  prosze o uwolnienie od złych myśli, od zła, nawrócenie- odzyskanie wiary zywej, uzdrowienie- wyjscie z ciezkiej sytuacji, kondycji psychduchowej, zbawienie dla Joli oraz o wiare zywa, radosc, uzdrowienie z problemów oddechowych i nerwowych, zbawienie dla Łucji. Dziekuje!

 23. Jola pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za Jolę i Marka.Matce Bożej wiadomych sprawach.Bóg zapłać

 24. magda pisze:

  Za moją mamę Jadwigę o szczęśliwy przebieg jutrzejszej bardzo poważnej operacji i powrót do zdrowia.

 25. Iwona pisze:

  Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo proszę o modlitwe w intencji daru potomstwa dla Iwony i Huberta, o cud poczęcia. Bóg zapłać

 26. ela pisze:

  blagam o pomoc w rozwiazaniu wszystkich problemow mojego zycia i mojej rodziny,o zalatwienie pracy chałupniczej,wy jscia z trudnej sytuacji finansowej,o wyjscie corek z domu dobrych dla nich partnerow,niech załoza rodziny i maja dzieci,niech corka załozy firme i ma duzo pracy,daj jej siły i niech sie nie poddaje tylko spełnia swoje marzenia,
  a ja zebym dostała pomoc od moich rodzicow, wygranie w totolotka co da załatwienie spraw finansowych,sił y na kazdy dzien i spokojne dni bez obaw i strachu, niech zaczniemy zyc w spokoju ,
  blagam Matko pomoz prosi Ela

 27. Justyna Maria pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie, o wszelkie łaski w dniu codziennym, o znalezienie pracy, o szczęście w ognisku domowym, o odsunięcie zlozyczacych osób, o opiekę Matki Bożej w moim życiu.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 28. ania pisze:

  Może ktoś wie ,w którym kościele odbywają się akty zawierzenia dzieci Maryji?
  jaką modlitwą modlić się za osobę,która jest chyba całkowicie niewierząca,nie chodzi do kościoła,chyba tylko przed I komunią św.była u spowiedźi,żyje w grzechach cudzołustwa ,jest alkoholikiem chorym na HIV(jak jej pomóc?)

 29. ania pisze:

  Może ktoś wie ,w którym kościele odbywają się akty zawierzenia dzieci Maryji w Lulinie lub okolicach Lublina_

 30. Teresa pisze:

  Panie Jezu Chryste proszę o łaskę uzdrowienia mnie z choroby płuc(zwapnienia) Panie ratuj mnie mam syna z ZD,

 31. Ewa pisze:

  Panie Jezu Chryste błagam o łaskę uwolnienia od problemów finansowych które nie powalają spokojnie żyć,aby mój mąż zapragnął uwolnienia od nałogu pijaństwa,kłamstwa,niewierności.Daj nam siłę i moc w pokonywaniu naszych trudności.Chwała Tobie Panie Chwała. Niech się stanie Twoja Wola Panie. Bóg Zapłać.

 32. halina pisze:

  prosze o madrosc roztropnosc zaradnosc zyciowa i swiatlo ducha swietego dla syna marcina prosi matka

 33. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Arkadiusza o roztropność serca i wszelkie potrzebne mu łaski.

 34. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego ciężko chorego ojca Aleksandra, o siły do walki z chorobą i uzdrowienie. Niech będzie Bóg we wszystkim uwielbiony.

 35. Ad pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji moich Rodziców, o potrzebne łaski, o siły, o opiekę Boga Ojca, o dobre rozwiązanie problemów jakie na nich spadły, o opamiętanie dla ludzi którzy są przyczyną problemów. Bądź uwielbiony Ojcze Niebieski w swojej mądrości, dobroci i niezmierzonym miłosierdziu.

 36. Krystyna pisze:

  Proszę pokornie o modlitwę, aby JEZUS CHRYSTUS był jedynym Panem mojej rodziny

 37. Mariola pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny o powrót do zdrowia i pomyślne wyniki badań histopatologicznych. Proszę również o modlitwę w intencji jej rodziców i męża o siłę i potrzebne łaski w wspieraniu Magdaleny w chorobie.

 38. Irena pisze:

  Błagam Boga Miłosiernego za wstawiennictwem Matki Najświetszej i Wszystkich Świętych o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla mnie samej i mojego męża Stanisława.Praszę pokornie o modlitwę w tych intencjach.Bóg Wielki zapłać.

 39. An pisze:

  O zaakceptowanie trudności i wszystkiego co Jezus chce żebyśmy zaakceptowaly. O usunięcie każdej przeszkody, przez którą Jezus nie może działać w naszym życiu. I w ciężkiej sytuacji w piątek Romana.

 40. Monika pisze:

  Prosze o modlitwe, abym miala sily żyć i funkcjonowac w domu i w pracy. Proszę o spokojniejsza pracę, bo po niej czuje sie wykończona psychicznie i nie mam siły na nic.

 41. TOMASZ pisze:

  Prosze o modlitwę aby Dobry Bog Jezus Chrystus przyjął moje cierpienia i mnie na przeblaganie za zbawienie innych bliskich memu sercu z rodziny jak i ludzi którzy tej modlitwy i ofiary potrzebują aby nie zginęli. Z Panem Bogiem

 42. Agnieszka pisze:

  Błagam o modlitwę do Boga o rozwiązanie węzłów przekleństwa- o zdrowie i pomoc w znalezieniu dobrej pracy. Czuję że brakuje mi już sił. Agnieszka

 43. Grzegorz pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do mnie mojej żony, która w zeszłym roku rozwiodła się ze mną. O pojednanie, przebaczenie i uzdrowienie naszych serc, abyśmy znów byli szczęśliwą i kochającą się Rodziną!

 44. Lucyna pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od myśli samobójczych i depresji.

 45. Marta pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Jeśli to możliwe, proszę o modlitwę za duszę i psychikę Clemensa, zerwanie ze złem i pełne nawrócenie, potrzebne mu łaski i opiekę Matki Bożej oraz Wszystkich Świętych. Proszę również o modlitwę za jego najbliższych oraz za duszę jego zmarłego ojca.
  Jeśli wolą Bożą jest mi być blisko niego, proszę o rozeznanie.
  Boże, jednak nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie!
  Bóg zapłać!
  Marta

 46. Gabrysia pisze:

  O uratowanie rozpadającego się małżeństwa mojej córki Kamili ,o dar przebaczenia , pojednania i wzajemnej miłości , o nawrócenie ,otwarcie na Boga i jego Łaski i o błogosławieństwo i opiekę dla ich dwójki małych dzieci , Niech się dzieje Wola Boża
  Gabrysia

 47. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą i Artura.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 48. Mateusz pisze:

  proszę o modlitwę za mnie o rozeznanie i realizację mojego powołania.

 49. marek pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego tatę, żeby poszedł do spowiedzi i wyspowiadał grzechy ciężkie

 50. Ala pisze:

  O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgode i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agaty

 51. Ala pisze:

  O dobrego meza Ali oraz o zdrowie,zgode i potrzebne laski Ali ,Agaty i ich rodzin

 52. Teresa Kędra--Cohrs pisze:

  za wstawiennictwem wielu świętych błagam o cudowne uzdrowienie męża Geralda,natychmiastowe rozpoczęcie refundowanej terapii,ukojenie bólu,zagojenie się rany,wiarę,cierpliwość,nadzieję , siłę i niech nam
  Bóg błogosławi w 6.roku naszego małżeństwa

 53. Krzysiek pisze:

  O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o dobrego meza Ali ,o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgode i potrzebne laski Ali,Agacie i ich rodzinom

 54. matka pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji mojego syna Michała, który już tak długo i ciężko choruje. Matka

 55. Marzena pisze:

  Najsłodszy Jezu, proszę wysłuchaj, o cud uzdrowienia Julki, wiesz Panie wszystko, dziecko cierpi,a ja bezsilna nie wiem co jej jest, Panie wszystko co złe w jej wnętrzu ulecz, w umyśle, z niezdrowych emocji, nerwicy, lęku, układu oddechowego, bezwładności stawów co się zdarzyło, ratuj moje dziecko, wszystko to, inne .. przedstawiam codziennie w modlitwach,
  Jezu,Ty się tym zajmij proszę,
  Odeszła już od modlitw, nie potrafię dotrzeć, modlę się w tej intencji, wysłuchaj Panie mój, wiem Jezu, że żyjesz w jej duszyczce, to dziecko jeszcze, uczyń cud zbliżenia do serca Twego, bez Boga nie ma nic, chroń ją od złego, szatana, który obawiam się miesza w jej głowie, gdy słaba jest, bo taką się objawia już, bezsilna, zagubiona, bez chęci do życia, Jezu Ty wiesz wszystko, pomóż mojemu dziecku powrócić do nas, do Ciebie, Maryi, Boga. Dotknij swymi dłońmi, ulecz proszę. Ojcze Pio uzdrów moją córkę Julie, Klaudię, Sylwię proszę, wstaw się za nami, moimi prośbami do Pana Naszego. Św.Rito pomóż, Św.Antoni patronie rodzin, pomóż wyzwolić ojca córek od złego, nałogu by naprawić co złe, stworzyć rodzinę jakiej nie było. Św. Józefie módl się za nami,moimi córkami proszę.Oddaję siebie za cierpienia Julki, Klaudii, Sylwii, przyjmij o Panie, Lekarzu najlepszy tego świata. Ufam, wierzę w ich uzdrowienie, szczęśliwe z Bogiem dzieciństwo, dorastające życie, przyszłość Julki. O odwagę, siłę w podejmowaniu decyzji przez Klaudię, zmianę życia dotychczasowego, odejście od niegodnego jej serca człowieka, wiem,że ją rani, Jezu sam widzisz, pomóż. Panie prowadź, zadziałaj w jej umyśle, o zdanie egzaminów Sylwii, ostrożność w zaufaniu by nie była zraniona ponownie.Jezu Drogi, tyle spraw, proszę wysłuchaj <3. O nawrócenie ojca córek,nie posiada już wiary, wyzwolenie z nałogu alkoh. W mojej b.bolesnej intencji powierzonej Panu.O zdrowie, siły dla mamy, nawrócenie z rodziny, odnowa, odmiana, uzdrowienie dusz, poranionych serc, umysłów, oświeć Panie. Pomóż Jezu w wierze, wytrwałość w każdej złej sytuacji bez zwątpień, bez gniewu, bez upadku i chwiejnych myśli. Zawierzyłam, odszukałam Cię po ciężkich doświadczeniach,niezliczonych ranach za co dziękuję,one mnie odmieniło,zbliżyło,otworzyło oczy na świat,wiarę, lepszą,dozgonnie Panie wdzięczna, za drugie życie również, chcę trwać mimo większej skali siły lecz momenty załamania mnie osłabiają, proszę wspomagaj mnie..
  Mateczko dziękuję za pocieszenia, proszę nie opuszczaj, Uzdrowicielko chorych módl się proszę za moje córki,opiekuj się każdego dnia, nocy, w każdej chwili ich życia.Panie pomóż zrozumieć córkom sens cierpienia ciała, duszy, serc, życia, wiary, chroń od złego. Jednak w każdym momencie mojego życia bd prosiła, błagała o ich cud uzdrowienia.Jezu Ufam Tobie.Amen.

 56. Jacek pisze:

  Bardzo proszę pilnie braci i siostry o modlitwę w intencji:
  Bożego błogosławieństwa, zdrowie , pokój serca oraz o silną wiarę i zdroje łask Bozych dla całej rodziny.

  rozwiązanie z Bożą pomocą problemów i trudnosci które nas spotkały

  Boże miejsce na ziemi i nowy dom dla całej rodziny

  siłę duchową i fizyczną do pracy i wypełniania obowiązków

  o dary ducha swiętego do przezwyciężenia wszelkich sideł szatańskich i nie Bożych planów

 57. Magdalena pisze:

  Proszę o zdrowie,odbudoeandbudowanie odporności,pokój ducha, zgodę w małżeństwie i rodzinie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny i moje uwolnienie od przejmowania się i toksycznych relacji.

 58. B. B. pisze:

  Bardzo prosze o modlitwy 🙏w naszej intencji. Wiele miesiecy temu, rozpadla sie nasza rodzina i jest w rozlace😢. Aby dobry Bog pomogl nam znow zamieszkac razem i byc ze soba w milosci, szacunku i trosce o siebie do konca naszych dni.🙏. Serdecznie Bog zaplac za kazde westchnienie🙏 w naszej trosce i naszym smutku. Nasza rozbita rodzina: Maciek, Beata, Ania. ❤️❤️❤️. Zostancie z Panem Bogiem.

 59. Helena pisze:

  Proszę o łaskę zdrowia dla poczętego wnuka, a którego zdrowie jest zagrożone. Matko Boża Tobie powierzam to dzieciątko, wspomnij na Jezusa, którego z radością tuliłaś do swojego serca. Spraw, aby rodzice tego dziecka cieszyli się swoim pierworodnym synem.

 60. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich, tata ma nowotwór żołądka, mama dużego guza na jajniku. Bardzo proszę o szturm do nieba.

 61. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Mateusza ,aby Pan Jezus uwolnił go od złych emocji, mówieniu ciągle o śmierci, bezsensie życia, braku nadziei, samotności, wszelkich złych myśli ,lęków, wszystkiego co pochodzi od złego, a sprawia,że syn usuwa się z życia coraz bardziej… Panie , jutro są Mateusza urodziny… To TY mi go dałeś, a ja się nie spisałam . Proszę w tym dniu szczególnym ,ukształtuj go na nowo, tchnij w jego serce dobro, siłę, pokój, miłość, nadzieję… Panie odrodź go na nowo, błogosław mu i nawracaj do Siebie. Chwała Ojcu i Synowi I Duchowi Świętemu!

 62. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mojego taty Jana z choroby nowotworowej.

  • Elżbieta pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji mojego męża ma zmiany na wątrobie i woreczku żółciowym, mam nadzieję że to jeszcze nie wyrok dla niego, ale proszę o modlitwę w intencji Artura. Bóg zapłać.

 63. B. B. pisze:

  Bardzo prosze o wsparcie w modlitwach 🙏. Rozpadla sie moja rodzina😭. Zostalysmy same z corka. Stracilam tez prace. Boze prosze abysmy znow mogli byc razem❤️ w milosci, szacunku i trosce o siebie do konca naszych dni 🙏. Serdeczne Bog zaplac za kazde westchnienie w naszej intencji 🙏❤️

 64. marek pisze:

  W intencji wiary w Rodzinie T.

  W intencji mojego wujka Józefa, któremu potrzeby jest cud uzdrowienia z tętniaka jamy brzusznej.

 65. Elzbieta pisze:

  Dziękuje Dobremu Bogu i Matce Najswiętszej za Opieke i łaski nam wyswiadczone Proszę o uwolnienie naszej rodziny z sideł szatańskich,nawrócenie łukasza, Justyny, Kasi , Zbigniewa, uzdrowienie z zeza, niewidzacego oka, problemów z jelitami, bólami głowy, depresji,uwolnienie z długów, zamiany mieszkania, pracy, nawrócenia członków naszych rodzin, za konających, dusze czyśccowe szczególnie z naszych rodzin. Prosze o przcę dla dzieci, zdanie poprawek z matury i dostanie sie na studia. We wszystkich intencjach modlących i proszących tu. Bóg zapłac

 66. Danka pisze:

  Proszę o nawrócenie Krzysztofa, o uzdrowienie, uwolnienie od pijaństwa, ocalenie małżeństwa, siłę i cierpliwość dla żony Mirosławy, wzajemny szacunek, o Boże błogosławieństwo.
  Bóg zapłać.

 67. Dorota pisze:

  Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie taty Jana z choroby nowotworowej, o dobre wyniki badań oraz o zdrowie dla mamy Danuty i szczęśliwą operację dla moich rodziców. Jezu Ty się tym zajmij, prowadź ręce lekarzy operujących, daj im swoje światło aby podejmowali dobre decyzje w leczeniu. Jezu ufam Tobie, przymnóż nam wiary.

 68. beat pisze:

  Boze Milosierny Prosze o Radosc Nieba dla Mamy
  o Nawrocenie i uwolnienie Patryka i Ireneusza
  o Dary Ducha Swietego dla Corki i prace Ziecia
  o Milosierdzie i przebaczenie dla Ojca
  o zdrowie i odwage dla Beaty
  Bog Zaplac Jezu

 69. Agnieszka pisze:

  Panie Jezu dziękuję za wszystko czym mnie obdarzyłeś. Za rodziców męża i moje dzieci. Dziękuję za każdego człowieka którego postawiłeś na mojej drodze. I prosze Cie o więcej. Ty wiesz co dla mnie dobre. Pomóż mi z ufnością wypełniać Twoją wole, wychować dzieci na dobrych ludzi. Daj mi siłe i wiare tak mocną jak tylko możesz. Błogosław mojej rodzinie i wszystkim którzy tego potrzebują. Jesteś moim Panem i Królem. Oddaje Tobie całe moje życie. Blogosław mnie grzesznej.

 70. Tina pisze:

  Błagam o modlitwę za bardzo ciężko chorego Kubę który ma 18lat i jest na OIOMIE,

  • Elzbieta pisze:

   Zdrowaś Maryjo laskiś pełna Pan z Toba błogosławionas Ty miedzy niewiastami i Błogosławiony Owoc Zywota Twojego Jezus. Swieta Maryjo Matko Boża módl sie za nami grzesznymi, teraz i w godzine smierci naszej. Amen

 71. Dorota pisze:

  Jezu, proszę o uzdrowienie moich rodziców Danutę i Jana z choroby nowotworowej, proszę żeby nie była konieczna chemia ani radioterapia. Jezu ratuj moich rodziców.

 72. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego 6 letniego synka Michałka,który mówi bardzo niewyraźnie i jest nadpobudliwy.Jezu proszę o uzdrowienie.

 73. Andrzej pisze:

  Proszę o modlitwę w BOGU wiadomych intencjach. Bóg zapłać

 74. Anna Zaborowska pisze:

  Proszę o modlitwę aby mój mąż nie dostał rozwodu sprawa 2 październik

 75. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z choroby nowotworowej. Jezu Ty się tym zajmij, ufam Tobie. Maryjo ratuj moich rodziców. Św. Antoni uproś uzdrowienie

 76. goda pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego syna Krzysztofa, uwolnienie go od złego ducha i łaskę nawrócenia do Boga. Mama

  • Elzbieta Ch pisze:

   ‎Ewa Eva‎ do Służba ze Świętym Michałem Archaniołem Kościołowi w Polsce i na świecie
   4 października o 11:38
   Prośba o modlitwę z maila:
   „Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus, Proszę was kochani skontaktujcie się z ks. A. Skwarczyńskim! Błagam i żebrzę o modlitwę za mojego kolegę i jego rodzinę, którą w poniedziałkowy wieczór spotkała tragedia na skalę światową. Jego synek 6 letni (tu podano imię) podczas obrządku krów w gospodarstwie został zmielony w paszowniku. Ach błagam, błagam was, a w szczególności tego księdza o modlitwę (…)”

 77. Agnieszka pisze:

  Drodzy czytelnicy, bardzo proszę Was o modlitwę w intemcji moich dzieci – Marysi i Maximiliana, z prośbą o łaskę całkowitego zdrowia fizycznego, duchowego i emocjonalnego. Dzieci są alergikami i astmatykami alergicznymi – bardzo często chorują i miewają duszności o rożnym natężeniu.

  Bardzo dziękuję i niech Bóg Wam wszystkim błogosławi.

  Agnieszka

 78. Jolanta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia moich dzieci, uwolnienia ich od nałogów, zniewoleń, złego towarzystwa, o stałą prace i możliwość spłaty zadłużeń.Serdeczne Bóg zapłać .

 79. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji rozwiązania trudnej sytuacji życiowej

 80. Anna pisze:

  Szczęść Boże ! Błagam z głębi serca o modlitwę o uzdrowienie mojej córki Małgorzaty.Jezu Chryste spraw żeby ten koszmar się skończył.Maryjo i wszyscy Święci wstawiajcie się za nią.

 81. Bea Bem En pisze:

  Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo prosze o modlitwe w intencji znalezienia pracy dla Stefana,taty szostki dzieci. Bardzo dziekuje tez za modlitwe.

 82. Jacek Ela pisze:

  Prosze Wszystkich o Modlitwe slowami z Modlitwy Krolewskiej o Spelnienie Bozej Rodziny Marzen i Naszycz,to Piekne Slowa,Dziekujmy za Wszystko Zawsze.Bog z Wami Moca Wytrwalej Modlitwy Wszystkie Rece Na Poklad.

 83. Patrycja pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Proszę o modlitwę w intencji Krystyny, ktora jest w bardzo ciężkim stanie i może w każdej chwili umrzeć, o łaskę skruchy, miłości do Boga, miłosierdzia Bożego dla niej w godzinę śmierci i życie wieczne dla niej.
  Bóg zapłać!

 84. Jacek Ela pisze:

  Boze Nasz Kochany Dziekujemy Wam Nad Zycie Dopomoz Nam Blagamy.Bog Zaplac

 85. Dorota pisze:

  Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie moich rodziców Jana i Danutę z choroby nowotworowej, proszę Cię Jezu żeby tata jak najszybciej doszedł do siebie, żeby bóle ustąpiły, ciśnienie i waga wzrosły. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

 86. Norbert pisze:

  Prosze o modlitwę w intencji przedłużenia mi umowy o pracę i wieczny odpoczynek dla Babci Anny

 87. Marta pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.

 88. Grzegorz pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o właściwy wybór drogi życiowej dla mnie.

 89. Brat pisze:

  Proszę o modlitwę za kapłana Krzysztofa, który sprzeniewierzył się powołaniu kapłańskiemu, oraz złożonym śubom zakonnym i zamierza definitywnie porzucić służbę Bogu.

 90. Roman pisze:

  O sakramentalny związek małżeński, łaskę uzdrowienia, uwolnienia, oczyszczenia,przemiany i wyzwolenia i deszcz błogosławieństw dla Jakuba i jego ukochanej oraz dla Piotra i jego ukochanej oraz ich rodzin i rodziców chrzestnych. O owoce Bożego Miłosierdzia i bożej łaski dla ich poprzednich i następnych pokoleń. Dziękuję

 91. Anna pisze:

  Proszę o modlitewne wsparcie w sprawie uzdrowienia Tomka z nowotworu złośliwego uda i przerzutów na płucach

 92. Sabinka pisze:

  proszę o modlitwę o łaskę wiary. modlitwy i spowiedzi dla całej rodziny, o wyzwolenie z nałogów, zerwanie z grzesznym życiem oraz o łaskę zdrowia dla chorych. p łaskę uzdrowienia z nowotworu dla Elżbiety

 93. Aneta pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Janusza

 94. Mama pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji córki Emilki o zdanie sesji na studiach i życie według ewangelii i dobrego chłopaka katolika wolnego od nałogów zdrowie i błogosławieństw B oże

 95. Mama pisze:

  Proszę o modlitwe w intencji córki Ani o światło Ducha św pomoc w nauce i szczęście w miłości z dobrym chłopakiem katolikiem oraz zdrowie

 96. Gosia pisze:

  Prosze o modlitwe o uwolnienie mojej rodziny i mnie od okultyzmu i jego skutkow, o uzdrowienie wewnetrzne dla czlonkow mojej rodziny, o poprawe mojej sytuacji finansowej.

 97. Anna pisze:

  Boże Ojcze przez Krew Najświętszą Twojego Syna, w Imię Jezusa Chrystusa proszę o nawrócenie, Sakrament Pokuty i Pojednania powrót do Kościoła dla Leszka i córki.

 98. kasia I damian pisze:

  bardzo prosze o modlitwe w intencjii poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Tak pragniemy zostac rodzicami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s