Skrzynka intencji II

116 odpowiedzi na „Skrzynka intencji II

 1. wobroniewiary pisze:

  Kayo pisze:
  Kochani.
  Piszmy tutaj swoje modlitewne intencje, a każdy, kto się modli, niech westchnie do Boga również i w intencjach pozostałych piszących.

  • Jolanta pisze:

   Matko Boża dziękuję Ci, że stawiasz na mojej drodze życzliwych mi ludzi. Wczoraj dowiedziałam się o Akcie Zawierzenia. Wysyłam do Ciebie Anioła Archanioła z moim zawierzeniem Tobie, gdyż sama nie mogę do Cibie na razie dojechać.
   Matko Boża, tylko w Tobie widzę nadzieje na rozwiązanie moich ogromnych problemów finansowych i braku środków na życie. Proszę Cię o pomoc w ich rozwiązaniu. Sama nie dam rady. Oddaję się i całą moją rodzinę w Twoje kochane ręce. Pomóż mi. Proszę Cię także o zdrowie dla mojej rodziny, poprawę stosunków z mężem oraz pomoc w nauce mojej córki Amelki. Jolanta

  • Aga pisze:

   Panie Jezu proszę prowadź przez życie Twoją ręką moją córkę Patrycję , aby żyła w miłości Bożej była dobrym człowiekiem, Duchy św. natchnij ją mądrością życia, aby otrzymała potrzebne łaski na dalsze zycie. Zajmij się Panie Jezu tą trudną sprawą, aby rozwiązała się pomyślnie dla Patrycji,.
   Jezu ufam Tobie.

  • Aga pisze:

   Najświętsza Matko, Pod Twoją Obronę polecam Ci moją rodzinę. proszę , prowadź te moje dzieci, aby żyły zawsze w miłości Bożej.

  • maria pisze:

   Proszę o modlitwę za
   mnie i moje wszystkie sprawy sądowe.O ich pomyślne rozwiązanie.
   o ogrodzenie i wyremontowanie domu rodzinnego przez córkę Elżbietę i zięcia Krzysztofa.
   O zamieszkanie w nim na stałe.O uczęszczanie moich wnuczek i wnuka Tomka do szkoły we Mszanie dolnej.Proszę żebym się doczekać zamieszkania z rodziną w moim domu rodzinnym.

  • Elżbieta pisze:

   Proszę o modlitwę za moją mamę, u której wykryto nowotwór. Wkrótce będzie miała operację. Szczęść Boże

  • Ad pisze:

   Módlmy się za matki, ojców którzy się pogubili do tego stopnia, że dokonali zabójstwa swojego nienarodzonego dzieciątka. Módlmy się za wszystkie osoby uczestniczące w takich zbrodniach, lekarzy, personel). Niechaj odnajdą Boże Miłosierdzie, bo ono jest dla nich, bo „choćby wasze grzechy były jak szkarłat…”. Polecajmy Ojcu Niebieskiemu przez wstawiennictwo Niepokalanej tych rodziców, których myślą o aborcji. Niech zwycięży miłość.

 2. AGATA pisze:

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ O DAR POTOMSTWA DLA NAS-AGATY I STANISŁAWA

  • s. Anna pisze:

   Agatko i Stasiu bedę pamiętała w modlitwie do sw. Dominika Savio…nowenną z Bogiem s. Anna – salezjanka

 3. Ewa pisze:

  Matuchno kochana, uzdrowienie chorych, błagam Cię o powrót do zdrowia sług Twoich – Ewy, Anny, Krystyny, Janiny, Jarosława i Edwarda. Miej nas w swojej opiece, strzeż od wszelkiego zła i nieszczęścia. Wypraszaj u Twego Syna potrzebne dla nas łaski. Twoja służebnica Ewa

 4. Agnieszka pisze:

  Błagam o modlitwę za męża i za mnie,aby wrócił prawdziwie do mnie i dzieci.Aby uwolnił się od O.,zrozumiał,że wybaczam mu zdradę,odnalazł miłość do mnie, pokochał mnie jeszcze raz,został z nami,zostawił gniew i spojrzał na mnie tak jak kiedyś.Błagam o dziecko,aby odnowiłoby nasz związek.

 5. Monika 31 l. pisze:

  Z całego serca PROSZĘ o modlitwę za moją mamę Stanisławę.
  O jej nawrócenie,szczerą spowiedź,przemianę jej serca.
  Jezu Miłosierny Ty przemieniłeś moje serce,BĄDŹ UWIELBIONY TERAZ I NA ZAWSZE,DZIĘKUJĘ CI JEZU.ZATROSZCZ SIĘ TERAZ O SERCE MOJEJ MAMY ,KTÓRA JEST DALEKO OD CIEBIE.
  JEZU UFAM TOBIE!!!!
  NIECH WOLA NIE MOJA, A TWOJA SIĘ STANIE!!!!!
  JEZU KOCHAM CIĘ 🙂

 6. Bartek33 pisze:

  Szczesc Boże
  Proszę wszystkich co mogą o modlitwę za znajomego charego na białaczkę.
  Dziękuje
  Bóg zapłać

 7. Joanna Chachulska pisze:

  Prosze Matko Boza prosze o uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie oraz uwolnienie z grzechu obzarstwa a takze pomoc w znalezieniu satysfakcjonujacej pracy w zawodzie.

 8. Sylwia pisze:

  W intencji mojej rodziny o umiejętność przebaczenia jedni drugim. O ich nawrócenie.
  We wszystkich intencjach.

 9. pielgrzym Mariusz pisze:

  Jezu Chryste proszę o cud uzdrowienia dla Martyny młodej studentki, która walczy z nowotworem !!! Matko Boża otocz Martynę i jej rodzinę Swoim płaszczem miłości !

 10. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego ukochanego, odbudowy naszego związku i uczynienia go sakramentalnym, a także o dobrą pracę dla mnie.
  Panie Boże, dla Ciebie wszystko jest możliwe. Wysłuchaj mnie!
  Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

 11. Anna pisze:

  Prosze o pomoc juz niewiem co mam robić od.dziecka.czułam straszna rozpacz i.lek teraz sie.to nasililo wyladowalam na pogotowiu dwa razy w ciągu pół roku niewiem juz co mam robić budzę sie rano i dopada mnie okropny lek smutek od dzieciństwa tak mam rozpacz ciągła wylądowała u lekarza stwierdził nerwice serca juz niewiem co mam robić anna

 12. matka pisze:

  Mateńko proszę o ratunek dla mego syna Pawła – o uleczenie go z wszelkich uzależnień. jezu ufam Tobie.

 13. Magda pisze:

  Mateńko nasza, proszę Cię o stawiennictwo do Twojego Syna o powrót mojego męża do mnie i dzieci, o wycofanie wniosku rozwodowego. Proszę Cię o łaski nawrócenia dla niego, o uwolnienie się od O., o nową miłość w naszym małżeństwie, łaski przebaczenia, abyśmy znowu byli kochającą się rodziną i dawali przykład dzieciom i żyli z Bogiem. Proszę pobłogosław naszą rodzinę.

 14. anna pisze:

  Matko Boża, która znasz wszystkie nasze pragnienia i cierpienia, proszę o dar zmiany pracy dla Marka. Ty wiesz o moich troskch. Modlę się w intencji opieki i pełnego zawierzenia w sprawie zmiany pracy w Marka.

 15. Grażyna pisze:

  Błagam o modlitwę i szturm do nieba:
  – za Jaśka, dla niego nic nie ma sensu, nic nie cieszy, nie daje sobie prawa do szczęścia, zamknął sie w sobie, proszę aby Pan Bóg skruszyl jego upór, zawziętość, uwolnił go od uczucia nienawiści, zemsty oraz o pokorę, cierpliwość i uzdrowienie ze zranień.
  – o pozytywne, szybkie rozwiazanie i zakończenie jego problemów oraz spraw sądowych.
  – w intencji abyśmy mogli założyć własną rodzinę, o wzajemna miłość, wierność, szacunek, wyrozumiałość, o nawrocenie do Pana Boga i Miłosierdzie Boże dla nas.
  – za mnie, aby lęki znikły oraz o cierpliwość i siły do walki o lepsze jutro.
  Niech to co niemożliwe dla ludzi, możliwym stanie się, dzięki Tobie Panie Jezu.
  Bóg zapłać.

  • Ela pisze:

   AMEN….ufaj Jezusowi:) licz tylko na NIEGO a ON Was wyzwoli… mnie przed ok trzema laty uzdrowił ze straszliwej depresji po jednorazowym pełnym uczestnictwie w Eucharystii po spowiedzi sw.i ale zaufałam tylko JEMU „_ Eucharystia jest moja moca i sensem zycia.. Jezus uzdrowil mnie na Mszy Swietej rowniez z jaskry chociaz nie proslilam Go o to..;;; znow mam wielka niezasluzona niczym Laske codziennego udzialu w porannej Eucharystiii.. daje tez co miesiac w intencji nawrocenia mojej rodziny…. zachecam do intencji mszalnych co miesiac… niech bedzie uwielbiony nasz ZBAWICIEL I KROL WSZECHSWIATA:)

 16. Bartek 33 pisze:

  Szczesc Boże
  Proszę wszystkich co moga o modlitwę
  Za poprawę zachowania mojej córki która ma w ostatnim czasie wybuchy złości .
  Bog zapłać

 17. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny , o nawrócenie dla niej, oto by przyszło do nich zrozumienie co jest w życiu ważne. Aby miłość i zgoda zapanowała w moim otoczeniu, bo serce boli i nie da się przejść mi obojętnie obok tego wszystkiego.

 18. Cecylia pisze:

  Maryjo , błagam Cię ! Sprowadź na drogę wiary moją siostrzenicę Agatę i siostrzeńca Marcina .

 19. Agnieszka pisze:

  Matko Boga proszę Cię o znalezienie pracy i o powodzenie w naukach dla moich synów, zwłaszcza jednego…

  • Ela pisze:

   KOCHAM CIE JEZU… tylko tyle mogę powiedzieć napisać bo moje serce jest przepełnione nieskończoną wdzięcznością za wszystko co czynisz dla mnie Ty mnie prowadzisz chociaż jestem niegodna ale dajesz mi POKÓJ SERCA i PEWNOŚĆ ze wszystko jest pod kontrola…najważniejsze żeby oddać cały niepotrzebny lek JEZUSOWI MARYI i SW JÓZEFOWI:) zabieram na poranna Eucharystie wszystkie spisane tutaj intencje:)…niech będzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS i MARYJA ZAWSZE DZIEWICA

 20. Agnieszka pisze:

  Maryjo proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy i o powodzenie w nauce dla moich synów zwłaszcza jednego, który nie chce się uczyc

 21. Ania pisze:

  Szczęść Boże!proszę o modlitwę za moich braci Tomasza,Grzesia i Krzysia,o łaskę wiary i miłosierdzie dla nich i ich bliskich,a także o zdrowie dla mojego taty Jana.Serdeczne Bóg zapłać!!!

 22. Mahejo pisze:

  Boże Wszechmogący i Miłosierny, proszę o Twoje błogosławieństwo dla ciężko chorej Tatiany – o ulgę w cierpieniu; racz obdarzyć ją ufnością w Twoje Miłosierdzie, łaską Twojej Obecności, a jeśli taka Twoja wola, spraw łaskawie, by wróciła do zdrowia. Niech Duch św. kieruje nią, jej rodziną i lekarzami a Matka Boża ma w swej nieustannej opiece.
  Bóg zapłać za każdą modlitewne westchnienie w tej intencji.

 23. Kasia Cicha pisze:

  Najswietsza Panienko prosze Cie o swiatlosc, madrosc i pokoj serca dla Mateusza. Jezeli robi w tym momencie cos zlego, nie pozwol mu. Przyprowadz go do siebie.Nasze sprawy z ufnoscia zawierzam Tobie, Matko kochana.

 24. Goska pisze:

  O wiarę nadzieję i miłość dla mojej rodziny Zofia Stanisław Piotrek Bogusław Paweł Marzena i Dominika o uzdrobienie i uwolnienie z zniewoleń gier hazardu telewizji pornografii alkoholu. O laski konieczne do zbawienia.

 25. matka pisze:

  Boże Wszechmogący i Miłosierny, proszę o Twoje błogosławieństwo dla Adriany .Pomóż jej odzyskać Samuela

 26. Ania pisze:

  O dokonanie właściwej trudnej ważnej życiowej decyzji.

 27. Ania pisze:

  Za wszystkich alkoholików o uzdrowienie z tego okropnego nalogu

 28. Marzena pisze:

  Matko Boża zawierzam Tobie moją rodzinę i wszystkie moje sprawy ,broń nas od złego, opiekuj się nami i błogosław nam. Proszę O rozwiązanie problemów finansowych, związanych z moją pracą i praca męża, proszę o zdrowie dla Martynki i dla nas wszystkich. Proszę o modlitwę. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Amen.

 29. AG pisze:

  Proszę by Pan wskazał jakie ma plany i jaka czeka mnie przyszłość jako prawnika. Gdyby księża wiedzieli ? Gdybym dostał odp. to bylo by dobrze.

 30. Agnieszka pisze:

  Panie, proszę o moje uzdrowienie. Dziękuję

 31. Renata pisze:

  Panie Jezu blagam Cie o uwolnienie i uzdrowienie Laury o blogoslawienstwo dla rodziny i opeke nad dziecmi

 32. an m pisze:

  w intencji zmarłej dziś rano babci mojego męża.

 33. Dorota pisze:

  Proszę Matko o dar prawdziwej szczerej miłości. Żebym przestała ulegać chorym namową tego świata, który pokazuję tylko miłość sztuczną, opierając się wyłącznie na doznaniach cielesnych i różnych pokusach samozaspokajania.

 34. an m pisze:

  w intencji łaski spotkania na swojej drodze właściwego księdza

 35. an m pisze:

  z prośbą o cud w Bogu wiadomej sprawie.

 36. an m pisze:

  Boże proszę o siły i nadzieję bo już ich nie ma!

 37. an m pisze:

  Ojcze, powołując się na słowa biskupa Grzegorza Rysia, przychodzę do Ciebie w nocy i pukam…..wysłuchaj wołania swojej córki

 38. an m pisze:

  Jezu, błagam Cię uchroń nas przed atakami złego, pomóż nam w naszych troskach, pobłogosław osobie która nas przeklina. Jezu wierzę, że nie zostawisz nas samych z tymi problemami.
  Jezu ufam Tobie

 39. halina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny z prośbą o pozytywne załatwienie bardzo trudnych spraw zawodowych,żeby w naszym życiu ponownie pojawiła się radość i spokój o nasza przyszłość

 40. Sylwia pisze:

  W intencji rozwiązania spraw szkolnych u mojej córki aby wszystko się dobrze skończyło.

 41. Rosalia pisze:

  Proszę o modlitwę o dobrego męża dla mnie i o pomoc w trakcie nadchodzącej sesji.

 42. Dorota pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia córeczki Maji z raka mózgu. Maryjo wstawiaj się u Twojego Syna za naszą córeczką.Jezu ufam Tobie!
  Bóg zapłać za modlitwę

 43. dorota pisze:

  MATKO NAJSWIETSZA PROSZE CIE POMÓŻ MI WYZWOLIĆ MOJA RODZINĘ OD PRZEKLEŃSTW

 44. magda pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji pracy dla mnie. Zwolniło się stanowisko zgodne z moim wykształceniem w mojej miejscowości. Tak bardzo jej potrzebuję. Jezu pomóż mi, proszę.

 45. Ad pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Anię pogrążoną w depresji. Niechaj dobry Bóg pomoże jej poukładać sobie życie.

 46. Ad pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla malutkiego Szymonka, który urodził się z poważną chorobą, o pomyślny przebieg jego operacji, o potrzebne łaski dla jego rodziców, bliskich i o błogosławieństwo dla lekarzy i personelu, którzy się Szymonkiem opiekują. Jezu ufam Tobie.

 47. Edyta Golub pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża (już byłego – od 5 dni), który jako były katolik a obecnie buddysta pogrzebał nasze 27-letnie małżeństwo, nie uczynił niczego, by je ratować. Nadal czuję ogromną potrzebę, by modlić się w intencji jego nawrócenia i powrotu do rodziny, gdyż wiem, że jest pod wpływem szatańskiej siły, która popchnęła go do zerwania kontaktów z bliższą i dalszą rodziną. Wierzę, że jest dla niego jeszcze szansa, by zobaczył, co uczynił swoim bliskim. Panie, pośpiesz ku ratunkowi memu..

  Edi

 48. Wojtek M. pisze:

  Witam. Jestem tu nowym gosciem. Chcialbym powierzyc intencje mojemu bylemu zwiazkowi. Bylem 7 lat z dziewczyna. Kocham ja nad zycie. Nie jestesmy 4 miesiace. Ma chyba innego. Modle sie codziennie zeby wrocilo to wszystko bo nie potrafie bez niej zyc. Jestem wierzacy. Tylko ze zaniedbalem modlitwe, wiare, chodzenie do kosciola. Sam niewiem czemu.. Zaluje tego. Zaniedbalem tez ten zwiazek. Przez problemy u mojej rodziny. Myslalem ze zdaze naprawic nasze relacje w zwiazku. Nie zdazylem.. Dopiero teraz tak naprawde dociera do mnie to kim dla mnie jest moja ukochana. Bede dalej modlil sie i prosil Boga o łaskę.. Prosze o stawiennictwo i modlitwe za mnie.

 49. Ad pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji trudnej sprawy rodzinnej. Abym mógł służyć wsparciem swoim coraz bardziej leciwym Rodzicom.

 50. Matka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej

 51. Hilda pisze:

  Proszę o modlitwę za ks. Huberta o oddalenie od niego przekleństw, prześladowań i niepowodzeń. Niech dobry Bóg mu błogosławi!

 52. Mama pisze:

  Prosze o laske malzenstwa dla Malgorzaty i laske pracy oraz o laske uwolnienia od zniewolen dla jej ukochanego

 53. adrianna pisze:

  Proszę Ducha Świętego aby pomógł mi uporać się z problemami oraz wyciągnął mnie z depresji i spod wpływu złego ducha. Proszę również o wstawiennictwo aby mój partner zdecydował się na ślub ze mną.

 54. SYLWIO pisze:

  O mieszkanie dla Mojej rodziny, zerwanie z nałogami, za duszę w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.

 55. krzysztof pisze:

  Spraw Panie aby skruszało moje harde serce, uwolnij mnie Panie od nałogów, powiedz tylko słowo a tak się stanie. Proszę.

 56. Mahejo pisze:

  Proszę pilnie o modlitwę w intencji Oli i jej oczekiwanego dzieciątka, którego zdrowie i życie – wg aktualnego USG – jest bardzo poważnie zagrożone.
  W tej intencji będzie Msza Św. dziś o 19:30, można łączyć się duchowo, kto poczuje taką wolę.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 57. Teska pisze:

  Proszę o modlitwę o mego syna, aby Pan Bóg uwolnił go od wyniszczającego nałogu.

 58. an m pisze:

  proszę o modlitwę w intencji błogosławieństwa Bożego w pracy i nauce . Bóg zapłać

 59. Mirosława pisze:

  prośba o wsparcie modlitewne o cud uzdrowienia z guzów mózgu dla 23l. Marcina pomóżcie uprosić Pana o życie dla niego Bóg zapłać

 60. Weronika pisze:

  Proszę o modlitwę nie chce mi się żyć

 61. tomciol24 pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Justyny o nawrocenie,o pokój serca dla Niej, aby żyła w zgodzie z innymi członkami rodziny bo nie da się obok tego wszystkiego od tak przejść i nie cierpieć.Zło bardzo miesza w jej sercu i później wychodzą nieprzyjemnosci.Całe to cierpienie oddaje Tobie Boze Dziękuję za modlitwę .Jezu ufam Tobie.Maryjo módl się za nami.

 62. Marzena Nalewajk pisze:

  +++

 63. Artek pisze:

  Jezu, Ufam Tobie. Ty zajmij sie moją chorobą i daj mi siłę do walki z nią..

 64. Lidia pisze:

  Dziękuję za nawrócenie. Proszę Cię Jezu o miłosierdzie dla męża, który zakończył życie po długiej chorobie alkoholowej. Proszę, pobłogosław moje córki, oby żyły w Bogu. Proszę też o pomoc w ułożeniu mojego życia na nowo; ciężko jest żyć w samotności i brakuje mi wsparcia męskiego ramienia w codziennym życiu.

 65. Ewa pisze:

  Panie Boże proszę o rozwiązanie moich problemów finansowych abym nie musiała żyć w grzechu. Proszę o nawrócenie moich Córek i chrzest Św. mojej Wnuczki.Proszę o dar uzdrowienia kręgosłupa mojej Mamy.

 66. Anna pisze:

  Panie Jezu poblogoslaw osobom, ktore mnie przeklinaja, zlorzecza, zazdroszcza. Niech zaprzestana tego czynic, Ty Panie mozesz odciac to . Prosze Was Kochani o modlitwe za mnie aby juz wiecej nic zlego nie przydazalo mi sie.

  Bog zaplac. Pomodle sie za wszystkich potrzebujacych i proszacych o modlitwe tutaj.

 67. czytelnik pisze:

  Proszę o męstwo, pomoc w wyborze tematu pracy magisterskiej i jej napisanie.

 68. czytelnik pisze:

  Proszę o męstwo, pomoc w wyborze tematu pracy magisterskiej i jej napisanie.

 69. asia pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę za moja rodzinę i za moje uwolnienie duszy i uzdrowienie. Matko Boża pomóż mi bo już nie wiem co robić i jak postępować.dziękuję Ci za każdą dotychczasową pomoc.

 70. Agnieszka pisze:

  Proszę o szturm do nieba w intencji mojego małżeństwa, które po ludzku jest już do nie odratowania. Proszę o powrót męża do mnie i ślub przed Tobą Boże

 71. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitewne wsparcie za zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy.W poniedziałek podchodze do egzaminu poraz piąty.Ufam i oddaje się Bogu,Duchu Święty miej mnie w opiece.

 72. an m pisze:

  Proszę o modlitwę za pewnego starszego pana, Jezus wie czego on potrzebuję.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 73. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za nawrócenie się mojej siostry Marty, żeby wyrwała się z tego toksycznego związku w jakim trwa od kilku lat ,żeby wreszcie potrafiła ze Mną porozmawiać i o zdrowie i spokój całej rodziny. Bóg zapłać.

 74. Czesława pisze:

  Proszę Cię Boże o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Joanny.

 75. Patrycja pisze:

  Proszę o poznanie dobrego męza

 76. s. Anna pisze:

  Wielkie dzięki za każdy dzień wiadomości i intencji do modlitwy.z Bogiem

 77. Magda pisze:

  Prosze w intencji mojego Taty, ktory jest uzalezniony od alkoholu, niech Pan w swojej Łasce uleczy go z tego nalogu…

 78. Edyta K pisze:

  Prosze o modlitwe o nawrucenie i wieczne zbawienie dla mojej matki.Zawierzam ja Najczulszej i Najwspanialszej naszej Mamie
  Maryji.Ma juz swoje lata pomimo to uparcie zyje niepojednana z Bogiem u spowiedzi nie byla gdzies z 40 lat.Moja mana urodzila sie 3 maja w swieto Matki Bozej
  Krolowej Polski i wierze ze to jakis znak ze Matka Boza uratuje ja przed wiecznym potepieniem.
  Jezu ufam Tobie!
  Edyta
  .

 79. s. Anna pisze:

  P. Edyto zapewniam o modlitwie
  s.Anna -salezjanka

 80. Kasia Cicha pisze:

  Matko Boza, prosze Cie o sile i wytrwanie. Powoli trace sily i nadzieje. Modle sie z calego serca o opamietanie i nawrocenie dla Mateusza. Jest pod wplywem Zlego Ducha, ktory zabil w nim czlowieka. Nagle jego serce stalo sie egoistyczne, skamienale i obojetne na ludzkie cierpienie. Nigdy taki nie byl.Codziennie rani mnie slowami i czynami. Prosze Cie Maryjo wejrzyj na niego i pomoz mi udzwignac ten krzyz.

 81. irena pisze:

  Szczęść Boże!Prosze o modlitwę w intencji mamy Cecylii o zdrowie i Ireny o zdrowie i siłę w przezwyciężeniu trudnych relacji w pracy,która kocham,ale nie daję sobie już rady z mobbingiem.Hermetyczne środowisko przedszkola nie pozwala,aby cokolwiek dać dzieciom z serca,bo staje się osobą niewygodną i szykanowaną,a przecież one są takie cudne.Pomóż Boże bo nie wiem co robić…….czy rezygnacja z pracy jest wyjściem czy ucieczką……….?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s