Skrzynka intencji II

26 odpowiedzi na „Skrzynka intencji II

 1. wobroniewiary pisze:

  Kayo pisze:
  Kochani.
  Piszmy tutaj swoje modlitewne intencje, a każdy, kto się modli, niech westchnie do Boga również i w intencjach pozostałych piszących.

  • Jolanta pisze:

   Matko Boża dziękuję Ci, że stawiasz na mojej drodze życzliwych mi ludzi. Wczoraj dowiedziałam się o Akcie Zawierzenia. Wysyłam do Ciebie Anioła Archanioła z moim zawierzeniem Tobie, gdyż sama nie mogę do Cibie na razie dojechać.
   Matko Boża, tylko w Tobie widzę nadzieje na rozwiązanie moich ogromnych problemów finansowych i braku środków na życie. Proszę Cię o pomoc w ich rozwiązaniu. Sama nie dam rady. Oddaję się i całą moją rodzinę w Twoje kochane ręce. Pomóż mi. Proszę Cię także o zdrowie dla mojej rodziny, poprawę stosunków z mężem oraz pomoc w nauce mojej córki Amelki. Jolanta

 2. AGATA pisze:

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ O DAR POTOMSTWA DLA NAS-AGATY I STANISŁAWA

 3. Ewa pisze:

  Matuchno kochana, uzdrowienie chorych, błagam Cię o powrót do zdrowia sług Twoich – Ewy, Anny, Krystyny, Janiny, Jarosława i Edwarda. Miej nas w swojej opiece, strzeż od wszelkiego zła i nieszczęścia. Wypraszaj u Twego Syna potrzebne dla nas łaski. Twoja służebnica Ewa

 4. Agnieszka pisze:

  Błagam o modlitwę za męża i za mnie,aby wrócił prawdziwie do mnie i dzieci.Aby uwolnił się od O.,zrozumiał,że wybaczam mu zdradę,odnalazł miłość do mnie, pokochał mnie jeszcze raz,został z nami,zostawił gniew i spojrzał na mnie tak jak kiedyś.Błagam o dziecko,aby odnowiłoby nasz związek.

 5. Monika 31 l. pisze:

  Z całego serca PROSZĘ o modlitwę za moją mamę Stanisławę.
  O jej nawrócenie,szczerą spowiedź,przemianę jej serca.
  Jezu Miłosierny Ty przemieniłeś moje serce,BĄDŹ UWIELBIONY TERAZ I NA ZAWSZE,DZIĘKUJĘ CI JEZU.ZATROSZCZ SIĘ TERAZ O SERCE MOJEJ MAMY ,KTÓRA JEST DALEKO OD CIEBIE.
  JEZU UFAM TOBIE!!!!
  NIECH WOLA NIE MOJA, A TWOJA SIĘ STANIE!!!!!
  JEZU KOCHAM CIĘ🙂

 6. Bartek33 pisze:

  Szczesc Boże
  Proszę wszystkich co mogą o modlitwę za znajomego charego na białaczkę.
  Dziękuje
  Bóg zapłać

 7. Joanna Chachulska pisze:

  Prosze Matko Boza prosze o uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie oraz uwolnienie z grzechu obzarstwa a takze pomoc w znalezieniu satysfakcjonujacej pracy w zawodzie.

 8. Sylwia pisze:

  W intencji mojej rodziny o umiejętność przebaczenia jedni drugim. O ich nawrócenie.
  We wszystkich intencjach.

 9. pielgrzym Mariusz pisze:

  Jezu Chryste proszę o cud uzdrowienia dla Martyny młodej studentki, która walczy z nowotworem !!! Matko Boża otocz Martynę i jej rodzinę Swoim płaszczem miłości !

 10. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego ukochanego, odbudowy naszego związku i uczynienia go sakramentalnym, a także o dobrą pracę dla mnie.
  Panie Boże, dla Ciebie wszystko jest możliwe. Wysłuchaj mnie!
  Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

 11. Anna pisze:

  Prosze o pomoc juz niewiem co mam robić od.dziecka.czułam straszna rozpacz i.lek teraz sie.to nasililo wyladowalam na pogotowiu dwa razy w ciągu pół roku niewiem juz co mam robić budzę sie rano i dopada mnie okropny lek smutek od dzieciństwa tak mam rozpacz ciągła wylądowała u lekarza stwierdził nerwice serca juz niewiem co mam robić anna

 12. matka pisze:

  Mateńko proszę o ratunek dla mego syna Pawła – o uleczenie go z wszelkich uzależnień. jezu ufam Tobie.

 13. Magda pisze:

  Mateńko nasza, proszę Cię o stawiennictwo do Twojego Syna o powrót mojego męża do mnie i dzieci, o wycofanie wniosku rozwodowego. Proszę Cię o łaski nawrócenia dla niego, o uwolnienie się od O., o nową miłość w naszym małżeństwie, łaski przebaczenia, abyśmy znowu byli kochającą się rodziną i dawali przykład dzieciom i żyli z Bogiem. Proszę pobłogosław naszą rodzinę.

 14. anna pisze:

  Matko Boża, która znasz wszystkie nasze pragnienia i cierpienia, proszę o dar zmiany pracy dla Marka. Ty wiesz o moich troskch. Modlę się w intencji opieki i pełnego zawierzenia w sprawie zmiany pracy w Marka.

 15. Grażyna pisze:

  Błagam o modlitwę i szturm do nieba:
  – za Jaśka, dla niego nic nie ma sensu, nic nie cieszy, nie daje sobie prawa do szczęścia, zamknął sie w sobie, proszę aby Pan Bóg skruszyl jego upór, zawziętość, uwolnił go od uczucia nienawiści, zemsty oraz o pokorę, cierpliwość i uzdrowienie ze zranień.
  – o pozytywne, szybkie rozwiazanie i zakończenie jego problemów oraz spraw sądowych.
  – w intencji abyśmy mogli założyć własną rodzinę, o wzajemna miłość, wierność, szacunek, wyrozumiałość, o nawrocenie do Pana Boga i Miłosierdzie Boże dla nas.
  – za mnie, aby lęki znikły oraz o cierpliwość i siły do walki o lepsze jutro.
  Niech to co niemożliwe dla ludzi, możliwym stanie się, dzięki Tobie Panie Jezu.
  Bóg zapłać.

 16. Bartek 33 pisze:

  Szczesc Boże
  Proszę wszystkich co moga o modlitwę
  Za poprawę zachowania mojej córki która ma w ostatnim czasie wybuchy złości .
  Bog zapłać

 17. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny , o nawrócenie dla niej, oto by przyszło do nich zrozumienie co jest w życiu ważne. Aby miłość i zgoda zapanowała w moim otoczeniu, bo serce boli i nie da się przejść mi obojętnie obok tego wszystkiego.

 18. Cecylia pisze:

  Maryjo , błagam Cię ! Sprowadź na drogę wiary moją siostrzenicę Agatę i siostrzeńca Marcina .

 19. Agnieszka pisze:

  Matko Boga proszę Cię o znalezienie pracy i o powodzenie w naukach dla moich synów, zwłaszcza jednego…

 20. Agnieszka pisze:

  Maryjo proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy i o powodzenie w nauce dla moich synów zwłaszcza jednego, który nie chce się uczyc

 21. Ania pisze:

  Szczęść Boże!proszę o modlitwę za moich braci Tomasza,Grzesia i Krzysia,o łaskę wiary i miłosierdzie dla nich i ich bliskich,a także o zdrowie dla mojego taty Jana.Serdeczne Bóg zapłać!!!

 22. Mahejo pisze:

  Boże Wszechmogący i Miłosierny, proszę o Twoje błogosławieństwo dla ciężko chorej Tatiany – o ulgę w cierpieniu; racz obdarzyć ją ufnością w Twoje Miłosierdzie, łaską Twojej Obecności, a jeśli taka Twoja wola, spraw łaskawie, by wróciła do zdrowia. Niech Duch św. kieruje nią, jej rodziną i lekarzami a Matka Boża ma w swej nieustannej opiece.
  Bóg zapłać za każdą modlitewne westchnienie w tej intencji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s