Skrzynka intencji II

155 odpowiedzi na „Skrzynka intencji II

 1. wobroniewiary pisze:

  Kayo pisze:
  Kochani.
  Piszmy tutaj swoje modlitewne intencje, a każdy, kto się modli, niech westchnie do Boga również i w intencjach pozostałych piszących.

  • Jolanta pisze:

   Matko Boża dziękuję Ci, że stawiasz na mojej drodze życzliwych mi ludzi. Wczoraj dowiedziałam się o Akcie Zawierzenia. Wysyłam do Ciebie Anioła Archanioła z moim zawierzeniem Tobie, gdyż sama nie mogę do Cibie na razie dojechać.
   Matko Boża, tylko w Tobie widzę nadzieje na rozwiązanie moich ogromnych problemów finansowych i braku środków na życie. Proszę Cię o pomoc w ich rozwiązaniu. Sama nie dam rady. Oddaję się i całą moją rodzinę w Twoje kochane ręce. Pomóż mi. Proszę Cię także o zdrowie dla mojej rodziny, poprawę stosunków z mężem oraz pomoc w nauce mojej córki Amelki. Jolanta

  • Aga pisze:

   Panie Jezu proszę prowadź przez życie Twoją ręką moją córkę Patrycję , aby żyła w miłości Bożej była dobrym człowiekiem, Duchy św. natchnij ją mądrością życia, aby otrzymała potrzebne łaski na dalsze zycie. Zajmij się Panie Jezu tą trudną sprawą, aby rozwiązała się pomyślnie dla Patrycji,.
   Jezu ufam Tobie.

  • Aga pisze:

   Najświętsza Matko, Pod Twoją Obronę polecam Ci moją rodzinę. proszę , prowadź te moje dzieci, aby żyły zawsze w miłości Bożej.

  • maria pisze:

   Proszę o modlitwę za
   mnie i moje wszystkie sprawy sądowe.O ich pomyślne rozwiązanie.
   o ogrodzenie i wyremontowanie domu rodzinnego przez córkę Elżbietę i zięcia Krzysztofa.
   O zamieszkanie w nim na stałe.O uczęszczanie moich wnuczek i wnuka Tomka do szkoły we Mszanie dolnej.Proszę żebym się doczekać zamieszkania z rodziną w moim domu rodzinnym.

  • Elżbieta pisze:

   Proszę o modlitwę za moją mamę, u której wykryto nowotwór. Wkrótce będzie miała operację. Szczęść Boże

  • Ad pisze:

   Módlmy się za matki, ojców którzy się pogubili do tego stopnia, że dokonali zabójstwa swojego nienarodzonego dzieciątka. Módlmy się za wszystkie osoby uczestniczące w takich zbrodniach, lekarzy, personel). Niechaj odnajdą Boże Miłosierdzie, bo ono jest dla nich, bo „choćby wasze grzechy były jak szkarłat…”. Polecajmy Ojcu Niebieskiemu przez wstawiennictwo Niepokalanej tych rodziców, których myślą o aborcji. Niech zwycięży miłość.

  • Jola pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji niewierzących aby powrócili do owczarni Dobrego Pasterza

 2. AGATA pisze:

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ O DAR POTOMSTWA DLA NAS-AGATY I STANISŁAWA

  • s. Anna pisze:

   Agatko i Stasiu bedę pamiętała w modlitwie do sw. Dominika Savio…nowenną z Bogiem s. Anna – salezjanka

 3. Ewa pisze:

  Matuchno kochana, uzdrowienie chorych, błagam Cię o powrót do zdrowia sług Twoich – Ewy, Anny, Krystyny, Janiny, Jarosława i Edwarda. Miej nas w swojej opiece, strzeż od wszelkiego zła i nieszczęścia. Wypraszaj u Twego Syna potrzebne dla nas łaski. Twoja służebnica Ewa

 4. Agnieszka pisze:

  Błagam o modlitwę za męża i za mnie,aby wrócił prawdziwie do mnie i dzieci.Aby uwolnił się od O.,zrozumiał,że wybaczam mu zdradę,odnalazł miłość do mnie, pokochał mnie jeszcze raz,został z nami,zostawił gniew i spojrzał na mnie tak jak kiedyś.Błagam o dziecko,aby odnowiłoby nasz związek.

 5. Monika 31 l. pisze:

  Z całego serca PROSZĘ o modlitwę za moją mamę Stanisławę.
  O jej nawrócenie,szczerą spowiedź,przemianę jej serca.
  Jezu Miłosierny Ty przemieniłeś moje serce,BĄDŹ UWIELBIONY TERAZ I NA ZAWSZE,DZIĘKUJĘ CI JEZU.ZATROSZCZ SIĘ TERAZ O SERCE MOJEJ MAMY ,KTÓRA JEST DALEKO OD CIEBIE.
  JEZU UFAM TOBIE!!!!
  NIECH WOLA NIE MOJA, A TWOJA SIĘ STANIE!!!!!
  JEZU KOCHAM CIĘ 🙂

 6. Bartek33 pisze:

  Szczesc Boże
  Proszę wszystkich co mogą o modlitwę za znajomego charego na białaczkę.
  Dziękuje
  Bóg zapłać

 7. Joanna Chachulska pisze:

  Prosze Matko Boza prosze o uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie oraz uwolnienie z grzechu obzarstwa a takze pomoc w znalezieniu satysfakcjonujacej pracy w zawodzie.

 8. Sylwia pisze:

  W intencji mojej rodziny o umiejętność przebaczenia jedni drugim. O ich nawrócenie.
  We wszystkich intencjach.

 9. pielgrzym Mariusz pisze:

  Jezu Chryste proszę o cud uzdrowienia dla Martyny młodej studentki, która walczy z nowotworem !!! Matko Boża otocz Martynę i jej rodzinę Swoim płaszczem miłości !

 10. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego ukochanego, odbudowy naszego związku i uczynienia go sakramentalnym, a także o dobrą pracę dla mnie.
  Panie Boże, dla Ciebie wszystko jest możliwe. Wysłuchaj mnie!
  Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

 11. Anna pisze:

  Prosze o pomoc juz niewiem co mam robić od.dziecka.czułam straszna rozpacz i.lek teraz sie.to nasililo wyladowalam na pogotowiu dwa razy w ciągu pół roku niewiem juz co mam robić budzę sie rano i dopada mnie okropny lek smutek od dzieciństwa tak mam rozpacz ciągła wylądowała u lekarza stwierdził nerwice serca juz niewiem co mam robić anna

 12. matka pisze:

  Mateńko proszę o ratunek dla mego syna Pawła – o uleczenie go z wszelkich uzależnień. jezu ufam Tobie.

 13. Magda pisze:

  Mateńko nasza, proszę Cię o stawiennictwo do Twojego Syna o powrót mojego męża do mnie i dzieci, o wycofanie wniosku rozwodowego. Proszę Cię o łaski nawrócenia dla niego, o uwolnienie się od O., o nową miłość w naszym małżeństwie, łaski przebaczenia, abyśmy znowu byli kochającą się rodziną i dawali przykład dzieciom i żyli z Bogiem. Proszę pobłogosław naszą rodzinę.

 14. anna pisze:

  Matko Boża, która znasz wszystkie nasze pragnienia i cierpienia, proszę o dar zmiany pracy dla Marka. Ty wiesz o moich troskch. Modlę się w intencji opieki i pełnego zawierzenia w sprawie zmiany pracy w Marka.

 15. Grażyna pisze:

  Błagam o modlitwę i szturm do nieba:
  – za Jaśka, dla niego nic nie ma sensu, nic nie cieszy, nie daje sobie prawa do szczęścia, zamknął sie w sobie, proszę aby Pan Bóg skruszyl jego upór, zawziętość, uwolnił go od uczucia nienawiści, zemsty oraz o pokorę, cierpliwość i uzdrowienie ze zranień.
  – o pozytywne, szybkie rozwiazanie i zakończenie jego problemów oraz spraw sądowych.
  – w intencji abyśmy mogli założyć własną rodzinę, o wzajemna miłość, wierność, szacunek, wyrozumiałość, o nawrocenie do Pana Boga i Miłosierdzie Boże dla nas.
  – za mnie, aby lęki znikły oraz o cierpliwość i siły do walki o lepsze jutro.
  Niech to co niemożliwe dla ludzi, możliwym stanie się, dzięki Tobie Panie Jezu.
  Bóg zapłać.

  • Ela pisze:

   AMEN….ufaj Jezusowi:) licz tylko na NIEGO a ON Was wyzwoli… mnie przed ok trzema laty uzdrowił ze straszliwej depresji po jednorazowym pełnym uczestnictwie w Eucharystii po spowiedzi sw.i ale zaufałam tylko JEMU „_ Eucharystia jest moja moca i sensem zycia.. Jezus uzdrowil mnie na Mszy Swietej rowniez z jaskry chociaz nie proslilam Go o to..;;; znow mam wielka niezasluzona niczym Laske codziennego udzialu w porannej Eucharystiii.. daje tez co miesiac w intencji nawrocenia mojej rodziny…. zachecam do intencji mszalnych co miesiac… niech bedzie uwielbiony nasz ZBAWICIEL I KROL WSZECHSWIATA:)

 16. Bartek 33 pisze:

  Szczesc Boże
  Proszę wszystkich co moga o modlitwę
  Za poprawę zachowania mojej córki która ma w ostatnim czasie wybuchy złości .
  Bog zapłać

 17. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny , o nawrócenie dla niej, oto by przyszło do nich zrozumienie co jest w życiu ważne. Aby miłość i zgoda zapanowała w moim otoczeniu, bo serce boli i nie da się przejść mi obojętnie obok tego wszystkiego.

 18. Cecylia pisze:

  Maryjo , błagam Cię ! Sprowadź na drogę wiary moją siostrzenicę Agatę i siostrzeńca Marcina .

 19. Agnieszka pisze:

  Matko Boga proszę Cię o znalezienie pracy i o powodzenie w naukach dla moich synów, zwłaszcza jednego…

  • Ela pisze:

   KOCHAM CIE JEZU… tylko tyle mogę powiedzieć napisać bo moje serce jest przepełnione nieskończoną wdzięcznością za wszystko co czynisz dla mnie Ty mnie prowadzisz chociaż jestem niegodna ale dajesz mi POKÓJ SERCA i PEWNOŚĆ ze wszystko jest pod kontrola…najważniejsze żeby oddać cały niepotrzebny lek JEZUSOWI MARYI i SW JÓZEFOWI:) zabieram na poranna Eucharystie wszystkie spisane tutaj intencje:)…niech będzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS i MARYJA ZAWSZE DZIEWICA

 20. Agnieszka pisze:

  Maryjo proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy i o powodzenie w nauce dla moich synów zwłaszcza jednego, który nie chce się uczyc

 21. Ania pisze:

  Szczęść Boże!proszę o modlitwę za moich braci Tomasza,Grzesia i Krzysia,o łaskę wiary i miłosierdzie dla nich i ich bliskich,a także o zdrowie dla mojego taty Jana.Serdeczne Bóg zapłać!!!

 22. Mahejo pisze:

  Boże Wszechmogący i Miłosierny, proszę o Twoje błogosławieństwo dla ciężko chorej Tatiany – o ulgę w cierpieniu; racz obdarzyć ją ufnością w Twoje Miłosierdzie, łaską Twojej Obecności, a jeśli taka Twoja wola, spraw łaskawie, by wróciła do zdrowia. Niech Duch św. kieruje nią, jej rodziną i lekarzami a Matka Boża ma w swej nieustannej opiece.
  Bóg zapłać za każdą modlitewne westchnienie w tej intencji.

 23. Kasia Cicha pisze:

  Najswietsza Panienko prosze Cie o swiatlosc, madrosc i pokoj serca dla Mateusza. Jezeli robi w tym momencie cos zlego, nie pozwol mu. Przyprowadz go do siebie.Nasze sprawy z ufnoscia zawierzam Tobie, Matko kochana.

 24. Goska pisze:

  O wiarę nadzieję i miłość dla mojej rodziny Zofia Stanisław Piotrek Bogusław Paweł Marzena i Dominika o uzdrobienie i uwolnienie z zniewoleń gier hazardu telewizji pornografii alkoholu. O laski konieczne do zbawienia.

 25. matka pisze:

  Boże Wszechmogący i Miłosierny, proszę o Twoje błogosławieństwo dla Adriany .Pomóż jej odzyskać Samuela

 26. Ania pisze:

  O dokonanie właściwej trudnej ważnej życiowej decyzji.

 27. Ania pisze:

  Za wszystkich alkoholików o uzdrowienie z tego okropnego nalogu

 28. Marzena pisze:

  Matko Boża zawierzam Tobie moją rodzinę i wszystkie moje sprawy ,broń nas od złego, opiekuj się nami i błogosław nam. Proszę O rozwiązanie problemów finansowych, związanych z moją pracą i praca męża, proszę o zdrowie dla Martynki i dla nas wszystkich. Proszę o modlitwę. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Amen.

 29. AG pisze:

  Proszę by Pan wskazał jakie ma plany i jaka czeka mnie przyszłość jako prawnika. Gdyby księża wiedzieli ? Gdybym dostał odp. to bylo by dobrze.

 30. Agnieszka pisze:

  Panie, proszę o moje uzdrowienie. Dziękuję

 31. Renata pisze:

  Panie Jezu blagam Cie o uwolnienie i uzdrowienie Laury o blogoslawienstwo dla rodziny i opeke nad dziecmi

 32. an m pisze:

  w intencji zmarłej dziś rano babci mojego męża.

 33. Dorota pisze:

  Proszę Matko o dar prawdziwej szczerej miłości. Żebym przestała ulegać chorym namową tego świata, który pokazuję tylko miłość sztuczną, opierając się wyłącznie na doznaniach cielesnych i różnych pokusach samozaspokajania.

 34. an m pisze:

  w intencji łaski spotkania na swojej drodze właściwego księdza

 35. an m pisze:

  z prośbą o cud w Bogu wiadomej sprawie.

 36. an m pisze:

  Boże proszę o siły i nadzieję bo już ich nie ma!

 37. an m pisze:

  Ojcze, powołując się na słowa biskupa Grzegorza Rysia, przychodzę do Ciebie w nocy i pukam…..wysłuchaj wołania swojej córki

 38. an m pisze:

  Jezu, błagam Cię uchroń nas przed atakami złego, pomóż nam w naszych troskach, pobłogosław osobie która nas przeklina. Jezu wierzę, że nie zostawisz nas samych z tymi problemami.
  Jezu ufam Tobie

 39. halina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny z prośbą o pozytywne załatwienie bardzo trudnych spraw zawodowych,żeby w naszym życiu ponownie pojawiła się radość i spokój o nasza przyszłość

 40. Sylwia pisze:

  W intencji rozwiązania spraw szkolnych u mojej córki aby wszystko się dobrze skończyło.

 41. Rosalia pisze:

  Proszę o modlitwę o dobrego męża dla mnie i o pomoc w trakcie nadchodzącej sesji.

 42. Dorota pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia córeczki Maji z raka mózgu. Maryjo wstawiaj się u Twojego Syna za naszą córeczką.Jezu ufam Tobie!
  Bóg zapłać za modlitwę

 43. dorota pisze:

  MATKO NAJSWIETSZA PROSZE CIE POMÓŻ MI WYZWOLIĆ MOJA RODZINĘ OD PRZEKLEŃSTW

 44. magda pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji pracy dla mnie. Zwolniło się stanowisko zgodne z moim wykształceniem w mojej miejscowości. Tak bardzo jej potrzebuję. Jezu pomóż mi, proszę.

 45. Ad pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Anię pogrążoną w depresji. Niechaj dobry Bóg pomoże jej poukładać sobie życie.

 46. Ad pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla malutkiego Szymonka, który urodził się z poważną chorobą, o pomyślny przebieg jego operacji, o potrzebne łaski dla jego rodziców, bliskich i o błogosławieństwo dla lekarzy i personelu, którzy się Szymonkiem opiekują. Jezu ufam Tobie.

 47. Edyta Golub pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża (już byłego – od 5 dni), który jako były katolik a obecnie buddysta pogrzebał nasze 27-letnie małżeństwo, nie uczynił niczego, by je ratować. Nadal czuję ogromną potrzebę, by modlić się w intencji jego nawrócenia i powrotu do rodziny, gdyż wiem, że jest pod wpływem szatańskiej siły, która popchnęła go do zerwania kontaktów z bliższą i dalszą rodziną. Wierzę, że jest dla niego jeszcze szansa, by zobaczył, co uczynił swoim bliskim. Panie, pośpiesz ku ratunkowi memu..

  Edi

 48. Wojtek M. pisze:

  Witam. Jestem tu nowym gosciem. Chcialbym powierzyc intencje mojemu bylemu zwiazkowi. Bylem 7 lat z dziewczyna. Kocham ja nad zycie. Nie jestesmy 4 miesiace. Ma chyba innego. Modle sie codziennie zeby wrocilo to wszystko bo nie potrafie bez niej zyc. Jestem wierzacy. Tylko ze zaniedbalem modlitwe, wiare, chodzenie do kosciola. Sam niewiem czemu.. Zaluje tego. Zaniedbalem tez ten zwiazek. Przez problemy u mojej rodziny. Myslalem ze zdaze naprawic nasze relacje w zwiazku. Nie zdazylem.. Dopiero teraz tak naprawde dociera do mnie to kim dla mnie jest moja ukochana. Bede dalej modlil sie i prosil Boga o łaskę.. Prosze o stawiennictwo i modlitwe za mnie.

 49. Ad pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji trudnej sprawy rodzinnej. Abym mógł służyć wsparciem swoim coraz bardziej leciwym Rodzicom.

 50. Matka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej

 51. Hilda pisze:

  Proszę o modlitwę za ks. Huberta o oddalenie od niego przekleństw, prześladowań i niepowodzeń. Niech dobry Bóg mu błogosławi!

 52. Mama pisze:

  Prosze o laske malzenstwa dla Malgorzaty i laske pracy oraz o laske uwolnienia od zniewolen dla jej ukochanego

 53. adrianna pisze:

  Proszę Ducha Świętego aby pomógł mi uporać się z problemami oraz wyciągnął mnie z depresji i spod wpływu złego ducha. Proszę również o wstawiennictwo aby mój partner zdecydował się na ślub ze mną.

 54. SYLWIO pisze:

  O mieszkanie dla Mojej rodziny, zerwanie z nałogami, za duszę w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.

 55. krzysztof pisze:

  Spraw Panie aby skruszało moje harde serce, uwolnij mnie Panie od nałogów, powiedz tylko słowo a tak się stanie. Proszę.

 56. Mahejo pisze:

  Proszę pilnie o modlitwę w intencji Oli i jej oczekiwanego dzieciątka, którego zdrowie i życie – wg aktualnego USG – jest bardzo poważnie zagrożone.
  W tej intencji będzie Msza Św. dziś o 19:30, można łączyć się duchowo, kto poczuje taką wolę.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

  • eska pisze:

   Idę na Mszę na 18:00; przyjmę Komunię w tej intencji.

  • Mahejo pisze:

   Bóg zapłac wszystkim za modlitwę w intencju ;
   Oli i jej dziecka – i proszę o jeszcze. Dzięki Bogu dzieciątko dzis urodziło się żyjące, w tej chwili na OJOMie, matki zdrowie też aktualnie usilnie ratowane.Proszę gorąqco o ufną modlitwę i dziękuję.

    • Mahejo pisze:

     Bóg zapłać za modlitwę!
     Duży krąg znajomych i przyjaciół modli się w tej intencji, a oto otrzymaliśmy niosącego dalszą nadzieję obszernego maila – o temacie „Bóg podnosi, Bóg wywyższa* – od Taty nowo narodzonego synka J.
     Zacytuję niewielkie fragmenty:
     ” J. urodził się żywy, co było cudem.[…]J. przeżył noc […] Lekarze są ostrożni […] bo nie ma pewności, co będzie dalej…”
     Chłopczyk (wcześniak, zdrowie jak wyżej) został zaraz ochrzczony , ucałowany przez Mamę, praca lekarzy i szturm do Nieba trwają…
     Niech Pan Bóg będzie we wszystkim uwielbiony!

    • Mahejo pisze:

     Zapomniałam dodać, że dzielna Mama czuje się dobrze.

    • Mahejo pisze:

     Dalej prosimy o modlitwę – dziś (30/04/17) za godzinę pilna operacja małego J. …

    • Maggie pisze:

     +++

 57. Teska pisze:

  Proszę o modlitwę o mego syna, aby Pan Bóg uwolnił go od wyniszczającego nałogu.

 58. an m pisze:

  proszę o modlitwę w intencji błogosławieństwa Bożego w pracy i nauce . Bóg zapłać

 59. Mirosława pisze:

  prośba o wsparcie modlitewne o cud uzdrowienia z guzów mózgu dla 23l. Marcina pomóżcie uprosić Pana o życie dla niego Bóg zapłać

 60. Weronika pisze:

  Proszę o modlitwę nie chce mi się żyć

 61. tomciol24 pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Justyny o nawrocenie,o pokój serca dla Niej, aby żyła w zgodzie z innymi członkami rodziny bo nie da się obok tego wszystkiego od tak przejść i nie cierpieć.Zło bardzo miesza w jej sercu i później wychodzą nieprzyjemnosci.Całe to cierpienie oddaje Tobie Boze Dziękuję za modlitwę .Jezu ufam Tobie.Maryjo módl się za nami.

 62. Marzena Nalewajk pisze:

  +++

 63. Artek pisze:

  Jezu, Ufam Tobie. Ty zajmij sie moją chorobą i daj mi siłę do walki z nią..

 64. Lidia pisze:

  Dziękuję za nawrócenie. Proszę Cię Jezu o miłosierdzie dla męża, który zakończył życie po długiej chorobie alkoholowej. Proszę, pobłogosław moje córki, oby żyły w Bogu. Proszę też o pomoc w ułożeniu mojego życia na nowo; ciężko jest żyć w samotności i brakuje mi wsparcia męskiego ramienia w codziennym życiu.

 65. Ewa pisze:

  Panie Boże proszę o rozwiązanie moich problemów finansowych abym nie musiała żyć w grzechu. Proszę o nawrócenie moich Córek i chrzest Św. mojej Wnuczki.Proszę o dar uzdrowienia kręgosłupa mojej Mamy.

 66. Anna pisze:

  Panie Jezu poblogoslaw osobom, ktore mnie przeklinaja, zlorzecza, zazdroszcza. Niech zaprzestana tego czynic, Ty Panie mozesz odciac to . Prosze Was Kochani o modlitwe za mnie aby juz wiecej nic zlego nie przydazalo mi sie.

  Bog zaplac. Pomodle sie za wszystkich potrzebujacych i proszacych o modlitwe tutaj.

 67. czytelnik pisze:

  Proszę o męstwo, pomoc w wyborze tematu pracy magisterskiej i jej napisanie.

 68. czytelnik pisze:

  Proszę o męstwo, pomoc w wyborze tematu pracy magisterskiej i jej napisanie.

 69. asia pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę za moja rodzinę i za moje uwolnienie duszy i uzdrowienie. Matko Boża pomóż mi bo już nie wiem co robić i jak postępować.dziękuję Ci za każdą dotychczasową pomoc.

 70. Agnieszka pisze:

  Proszę o szturm do nieba w intencji mojego małżeństwa, które po ludzku jest już do nie odratowania. Proszę o powrót męża do mnie i ślub przed Tobą Boże

 71. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitewne wsparcie za zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy.W poniedziałek podchodze do egzaminu poraz piąty.Ufam i oddaje się Bogu,Duchu Święty miej mnie w opiece.

 72. an m pisze:

  Proszę o modlitwę za pewnego starszego pana, Jezus wie czego on potrzebuję.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 73. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za nawrócenie się mojej siostry Marty, żeby wyrwała się z tego toksycznego związku w jakim trwa od kilku lat ,żeby wreszcie potrafiła ze Mną porozmawiać i o zdrowie i spokój całej rodziny. Bóg zapłać.

 74. Czesława pisze:

  Proszę Cię Boże o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Joanny.

 75. Patrycja pisze:

  Proszę o poznanie dobrego męza

 76. s. Anna pisze:

  Wielkie dzięki za każdy dzień wiadomości i intencji do modlitwy.z Bogiem

 77. Magda pisze:

  Prosze w intencji mojego Taty, ktory jest uzalezniony od alkoholu, niech Pan w swojej Łasce uleczy go z tego nalogu…

 78. Edyta K pisze:

  Prosze o modlitwe o nawrucenie i wieczne zbawienie dla mojej matki.Zawierzam ja Najczulszej i Najwspanialszej naszej Mamie
  Maryji.Ma juz swoje lata pomimo to uparcie zyje niepojednana z Bogiem u spowiedzi nie byla gdzies z 40 lat.Moja mana urodzila sie 3 maja w swieto Matki Bozej
  Krolowej Polski i wierze ze to jakis znak ze Matka Boza uratuje ja przed wiecznym potepieniem.
  Jezu ufam Tobie!
  Edyta
  .

 79. s. Anna pisze:

  P. Edyto zapewniam o modlitwie
  s.Anna -salezjanka

 80. Kasia Cicha pisze:

  Matko Boza, prosze Cie o sile i wytrwanie. Powoli trace sily i nadzieje. Modle sie z calego serca o opamietanie i nawrocenie dla Mateusza. Jest pod wplywem Zlego Ducha, ktory zabil w nim czlowieka. Nagle jego serce stalo sie egoistyczne, skamienale i obojetne na ludzkie cierpienie. Nigdy taki nie byl.Codziennie rani mnie slowami i czynami. Prosze Cie Maryjo wejrzyj na niego i pomoz mi udzwignac ten krzyz.

 81. irena pisze:

  Szczęść Boże!Prosze o modlitwę w intencji mamy Cecylii o zdrowie i Ireny o zdrowie i siłę w przezwyciężeniu trudnych relacji w pracy,która kocham,ale nie daję sobie już rady z mobbingiem.Hermetyczne środowisko przedszkola nie pozwala,aby cokolwiek dać dzieciom z serca,bo staje się osobą niewygodną i szykanowaną,a przecież one są takie cudne.Pomóż Boże bo nie wiem co robić…….czy rezygnacja z pracy jest wyjściem czy ucieczką……….?

 82. d. pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o łaskę przebaczenia, o pojednanie z ukochanym i powrót miłości, która nas połączyła. A jeżeli jest inna wola Boga proszę o siłe, aby to wytrzymać

 83. Maggie pisze:

  +++
  Polecam Bożej Łaskawości: WOWIT’ów i ich sprawy przez Maryję i Wszystkich Świętych, prosząc równocześnie, aby Duch Święty prowadził ich i kierował nimi.

  Dobrze abyśmy do porannej modlitwy wśród dołączali tą krótką modlitwę, w której (za pozwoleniem Władzy Duchownej) zamiast „mnie” można używać liczby mnogiej – „nas” albo np wymienić własną Ojczyznę itd:

  Duchu Święty – natchnij mnie,
  Miłości Boża – pochłoń mnie,
  na właściwą drogę – zaprowadź mnie.
  Maryjo, Matko, spojrzyj na mnie,
  z Jezusem błogosław mnie:
  od wszelkiego złego,
  od wszelkiego złudzenia,
  od wszelkiego niebezpieczeństwa,
  zachowaj mnie.

 84. Klaudia pisze:

  Proszę o poznanie Bartka… i żeby to on zostal moim mężem.

  • Maggie pisze:

   Kochana, życzę Tobie wszystkiego najlepszego i obyś znalazła już tu ziemi szczęście i właściwe dla Ciebie miejsce, cel i przeznaczenie. Zwróć też uwagę na to, że przy tego rodzaju delikatnej prośbie, trzeba zrobić miejsce na Boże plany/wolę, więc dobrze jest dodać taką prośbę tj o ich poznanie i dopiero wówczas finał jako szczególna prośba o to, czy tamto.

   Jesteś młoda, a w dzisiejszym świecie, na porządku dziennym jest być zwiedzonym, więc niech Duch Święty i Twój Anioł Stróź prowadzą Ciebie bezpieczną ścieżką przeznaczenia.

   Piszę tak, bo jeszcze (!) nie znasz tego człowieka i nie wiesz czy on nadaje się na męża – nie każdy mężczyzna myśli w ten sposób, by nawet miłą mu znajomość w „tri miga”/”right away”, sprowadzić na ślubny kobierzec. On też musi dorosnąć, by szukać (i znaleźć) odpowiedniej kandydatki NA żonę.
   Poznaj go, ALE TO czas pokaże, jak w piosence, „czy z tej mąki będzie chleb”, bo aby być szczęśliwym i wiernym do grobowej deski: nie wystarczy „jedno spojrzenie i się żenię”.

   Niech Matka Najświętsza ma Ciebie w Swej Nieustannej Opiece.
   +++

   • magda pisze:

    +++
    Byłam kiedyś zakochana, dawno temu , tak bardzo sie modliłam , by został moim mężem 🙂 Na Jasnej Górze błagałam o to Najświętszą Panienkę. Nie został i dziękuję Panu za to. A teraz dziękuję Jezusowi za mojego męża, bo przez cierpienia jakich doświadczyłam i doświadczam odnalazłam Boga ! A nigdy to by się nie stało przy tamtym . Po latach to wiem.
    Tak mi się to jakoś napisało 🙂 Szczęścia ci życzę – Klaudio.

 85. Ilona pisze:

  Prosze o modlitwę w mojej interwencji o uzdrowienie mnie z choroby układu moczowego. Bóg zapłać

 86. Paweł pisze:

  Ponieważ dzisiaj przypada 250. dzień licząc od dnia kanonizacji św. Matki Teresy z Kalkuty, a jutro – w stulecie objawień fatimskich – przypada 250. dzień od pierwszego wspomnienia liturgicznego Matki Teresy jako świętej, chciałbym prosić o modlitwę w intencji NIEZBĘDNEGO NAWRÓCENIA tych narodów, które nam i św. Matce Teresie są najbliższe, czyli NARODÓW INDOSŁOWIAŃSKICH, zwanych także „językową grupą SATEM” w ramach indoeuropejskiej rodziny języków. Modlitwie takiej bowiem przyświeca o tyle jakaś szczególniejsza nadzieja, że sytuacja duchowa narodów indosłowiańskich nie jest jeszcze na ogół tak beznadziejna, jak bogatej Europy Zachodniej, ani tak niepokojąca, jak np. narodów arabskich czy komunistycznych Chin. Do narodów indosłowiańskich należą narody nam najbliższe: bałtosłowiańskie, a także naród ormiański oraz narody najbliższe św. Matce Teresie: albański i indoirańskie. Wywodzą się one wszystkie ze wspólnego pnia i są ze sobą najbliżej spokrewnione w ramach językowej rodziny indoeuropejskiej [por.: https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyki_satem ]. Matko Boża Fatimska, która w swoich objawieniach 100 lat temu zaleciłaś nabożeństwo do Twojego Niepokalanego Serca (tak gorliwie przyjęte – jako patronalne – w Zgromadzeniu Misjonarek Miłości św. Matki Teresy), a także śś. Aniołowie Stróżowie narodów indosłowiańskich oraz św. Matko Tereso z Kalkuty, upraszajcie u Miłosierdzia Bożego rychłe i pełne nawrócenie narodów indosłowiańskich modląc się o to wraz z pięcioma świętymi Apostołami: Tomaszem – patronem Indii, Cejlonu i Pakistanu; Andrzejem – patronem Słowian; Bartłomiejem i Judą Tadeuszem – patronami Armenii; oraz Janem Ewangelistą – patronem Albanii. Amen.

  • Paweł pisze:

   Chciałbym ponowić tę moją powyższą intencję, ponieważ w przypadającą w tym tygodniu pierwszą sobotę miesiąca – 1 lipca – będziemy mieli dokładnie trzechsetny dzień licząc od dnia kanonizacji św. Matki Teresy z Kalkuty:

   Matko Boża Nieustającej Pomocy (obchodząca dzisiaj, 27 czerwca, swoje święto) i Niepokalane Serce Maryi – czczone w pierwsze soboty miesiąca i tak gorliwie przyjęte jako Patron w Zgromadzeniu Misjonarek Miłości św. Matki Teresy – a także śś. Aniołowie Stróżowie narodów indosłowiańskich oraz św. Matko Tereso z Kalkuty, upraszajcie u Najświętszego Serca Pana Jezusa (czczonego szczególnie w tym miesiącu, czerwcu) rychłe i pełne nawrócenie NARODÓW INDOSŁOWIAŃSKICH modląc się o to wraz z pięcioma świętymi Apostołami: Tomaszem – patronem Indii, Cejlonu i Pakistanu (którego święto przypadnie w ten poniedziałek, 3 lipca); Andrzejem – patronem Słowian; Bartłomiejem i Judą Tadeuszem – patronami Armenii; oraz Janem Ewangelistą – patronem Albanii. Amen.

 87. Ewa pisze:

  Bardzo prosze was o modlitwe o moje pelne nawrocenie,abym przestala byc letnia,ale goraca. Na ta droge weszlam 3 lata temu. Od tego czasu mecza mnie codziennie ochydne bluzniercze mysli I wulgaryzmy czy tez przeklenstwa. Nie radze sobie z tym. Doszedl tez starch I lek czasami paralizujacy przed Bogiem, Jego milosierdziem. Mam skrzywione wyobrazenie o Bogu,ze jest okrutny choc w glebi serca wiem,ze tak nie jest. On mnie odnalazl. Brak mi tez ufnosci Bogu. co mnie bardzo dreczy. Czuje wewnetrzne pragnienie pokochania Go cala swoja dusza o co sie modle.
  Prosze rowniez o modlitwe za moich bliskich o ich nawrocenie, ufnosc Bogu i Jego milosierdzie dla nich.
  Niech was wszystkich Bog blogoslawi i czuwa nad wami

  Ewa

 88. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy i jej trudnych spraw związanych z granicami nieruchomości. Jezu ufam Tobie.

 89. Dawid pisze:

  Matko Boża Maryjo proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojej żony Elżbiety. Żeby zostawiła swojego kochanka i wróciła do mnie. Daj mi siłę to wszystko wytrzymać.

  • Ewa pisze:

   Dawidzie,dzisiaj jadę do kościoła na rocznicę objawień w Fatimie. Pomodle się w Twojej intencji.

 90. ela pisze:

  blagam o odmiane zycia mojego i mojej rodziny o wyjscie z trudnej sytuacji finansowej,o zdobycie pieniedzy przez prace i wyjscie z tych wszystkich problemow i sile na kazdy dzien, zeby corki pozakladaly rodziny i wyszly z domu rodzinnego,o pozytywne badania i leczenie

 91. Danuta pisze:

  Mateczko Kochana, upraszam o doprowadzenie do spowiedzi, po długim czasie źycia bez Sakramentów Świętych a nawet bez uczestnictwa we Mszy Świętej Wielkanocnej mojego syna Łukasza. Wiem, źe Jezus dokona wszystkiego o co Go poprosisz. Błagam tez o ratunek dla innych w mojej rodzinie.

 92. ela pisze:

  MATENKO
  blagam cie o pomoc w wiadomych ci sprawach pomoz,niech zdobede pieniadze i prace abym miala na oplaty i oddanie ludzio,aby rodzice mi dali jakis grosz, wyjscia z trudnej sytuacji finansowej,corki niech maja dobrych partnerow,pozakladaja rodziny i wyprowadza sie z domu, a ja niech wygram w totka abym mogla pozalatwiac dzieki temu wszystkie pilne sprawy, chron i opiekuj sie moja rodzina codziennie,daj mi sile do walki
  blagam pomoz

 93. Jakub pisze:

  Proszę o modlitwę za moją córkę, która ma porażenie dziecięce i padaczkę, a nadto rodziców w separacji faktycznej. Aby wyzdrowiała i była zawsze otoczona miłością i życzliwością. Oraz o siłę, mądrość i wiarę dla jej rodziców.

 94. an m pisze:

  Jezu ufam Tobie, proszę nie zostawiaj nas samych z problemami, Jezu Ty się tym zajmij.
  Matko Najwspanialsza, Najdoskonalsza proszę Cię wstawiaj się za nami, Ty Jedyna Królowa możesz wszystko.
  Padre Matetto i Ojcze Pio i wszyscy Święci, módlcie się za nami.

 95. LILIANNA pisze:

  pomoż mi JEZU POMOŻ MARYJO POMOZ JOZEFIE ŚWIETY .PANIE TY SIE TYM ZAJMIJ TY WIESZ KIM JESTEM TY PRZENIKASZ I ZNASZ MNIE PANIE

 96. eska pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojego sąsiada z czasów młodości, który wczoraj zginął w wypadku.

  +++ we wszystkich intencjach.

 97. Gosia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o potrzebne łaski Dary Ducha Świętego Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej uwolnienie od wszystkich zniewoleń szczegolnie proszę o nawrocenie mojego męża i najstarszego syna żeby żyli w łasce uświecającej
  Bóg zapłać za modlitwę

 98. Marzena pisze:

  Maryjo zawierzam Tobie moją córkę Martynkę prosze Cię o zdrowie dla niej opiekę potrzebne łaski i błogosławieństwo. Przyjdź Panie Jezu. Amen

 99. an m pisze:

  W intencji mojej wiary i Bogu wiadomych spraw.

 100. BlogAdmin pisze:

  Kochani chciałbym was prosić o modlitwę za Leona kilkulatka, który ma podejrzenie nowotworu migdałków, od miesiąca jest leczony, pobrano próbki do badań.

  Mama Leona to moja bratanica, za nią proszę o nawrócenie, bo ona od straty mamy kilka lat temu nie ma dobrej relacji z Panem Bogiem.

  Wierzę w moc naszego szturmu do nieba!

  Powierzam ich Najświętszej Krwi Chrystusa.

 101. Magda pisze:

  Panie Boże, z całego serca proszę Cie o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej i agorafobii, z którymi zmagam się od lat, dodaj mi proszę sił i wytrwałości do walki z chorobą, tak bym odzyskała normalne życie. Panie Boże, obdarz, proszę, mnie i męża zdrowym dzieciątkiem i pomóż mi dobrze znieść ciążę, pomimo choroby.

 102. ela pisze:

  NajSwiętsza Maryjo Panienko proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnego węzła w naszej rodzinie i potrzebne nam łaski. Wstaw się za nami u Twego Syna Jezusa Chrystusa
  niech odmieni sie nasz los i beda pieniadze,o raz blagam pomoz wyjsc z bardzo trudnej sytuacji finansowej niech moj maz sie zmieni

 103. Alek pisze:

  Proszę o modlitwę za moją mamę która z zaawansowanym nowotworem dostała komplikacji po chemioterapii. Wszystko po ludzku wskazuje że tą walkę przegra:-(. Dobry Jezu – Ty się tym zajmij. Jeśli trzeba cudu do wyniesienia jakiegoś świętego na ołtarze – trudno o większy cud niż uzdrowienie kogoś w takim stanie… Jeśli Boże postanowiłeś zabrać mamę do siebie – proszę przyjmij jej cierpienie, obmyj ją w swojej Najświętszej Krwi i obdarz Życiem Wiecznym. Amen

 104. Paweł pisze:

  Za byłego proboszcza mojej parafii, emerytowanego już księdza kanonika Henryka P., w dniu jego Patrona – św. Henryka (imieniny obchodzi jutro, 15 lipca, wg starego kalendarza kościelnego), w roku jego 80. urodzin.

  [Ksiądz ten nie jest już u nas proboszczem od prawie 20 lat, a wraz z jego odejściem skończyła się w mojej parafii Komunia na klęcząco – niestety.]

  • Paweł pisze:

   Za duszę śp. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego na niespełna tydzień przed 15. rocznicą jego śmierci oraz w dniu uroczystości patronalnej szczecińskiej katedry św. Jakuba Apostoła (25 lipca), której ksiądz Skorodecki był proboszczem w latach 1991-1999.
   (Był to też jeden ze zdecydowanie najlepszych moich spowiedników.)

   Sł. Boży kardynał prymas Stefan Wyszyński tak pisał o ks. Skorodeckim, swoim współwięźniu:

   „(…) trzeba i to podkreślić, że poziom duchowy księdza był o wiele wyższy od wysokiego. Był to człowiek gorącej wiary, niemal uczuciowej modlitwy, kochający Kościół święty, oddany mu całym życiem. Zainteresowania jego były wybitnie kościelne i religijne; chłonął książki teologiczne, zwłaszcza z zakresu historii Kościoła. Miał swoje ideały apostolsko-misyjne. Jedyną dygresją było zainteresowanie dla sportu. Ksiądz miał wybitne powołanie kapłańskie, które kochał całą duszą. Naturalną skłonnością jego w rozmowach były tematy kościelne. Natomiast życiem politycznym niemal nie interesował się i niewiele o nim wiedział. To wpłynęło na charakter naszych rozmów, które obracały się zawsze w granicach spraw kościelnych.”
   [Za: Stefan kardynał Wyszyński prymas Polski „Zapiski więzienne”, wydanie piąte Wydawnictwa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego „Soli Deo” i Wydawnictwa Księży Pallotynów Prowincji Chrystusa Króla „APOSTOLICUM”, Warszawa – Ząbki 2001; str. 197]

 105. Marta pisze:

  Proszę o wsparcie w modlitwie za mojego (niepraktykującego) męża, o jego powrót w objęcia do Matki Bożej, za nasza rodzinę byśmy trwali nieprzerwanie razem aż do śmierci, za kolejnego zdrowego potomka!
  Jezu, Ty się tym zajmij. Kocham Cię!

 106. ewa pisze:

  modlitwa za grzegorza, o jego uwolnienie z okultyzmu, z narkomanii. O uzdrowienie jego życia

 107. Jola pisze:

  Proszę o dary Ducha Świętego dla Polskiego rządu aby stał na straży prawa Bożego

 108. Tomasz pisze:

  Proszę o modlitwę za moją dziewczynę Monike o to by Bóg dał jej radość życia i zabrał zmartwienia. Długo leży w szpitalu i bardzo cierpi po kolejnych operacjach stan zdrowia się wacha ale jest ciężko cały czas. Proszę o cud uzdrowienia dla niej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s