Skrzynka intencji II

444 odpowiedzi na „Skrzynka intencji II

 1. wobroniewiary pisze:

  Kayo pisze:
  Kochani.
  Piszmy tutaj swoje modlitewne intencje, a każdy, kto się modli, niech westchnie do Boga również i w intencjach pozostałych piszących.

  • Jolanta pisze:

   Matko Boża dziękuję Ci, że stawiasz na mojej drodze życzliwych mi ludzi. Wczoraj dowiedziałam się o Akcie Zawierzenia. Wysyłam do Ciebie Anioła Archanioła z moim zawierzeniem Tobie, gdyż sama nie mogę do Cibie na razie dojechać.
   Matko Boża, tylko w Tobie widzę nadzieje na rozwiązanie moich ogromnych problemów finansowych i braku środków na życie. Proszę Cię o pomoc w ich rozwiązaniu. Sama nie dam rady. Oddaję się i całą moją rodzinę w Twoje kochane ręce. Pomóż mi. Proszę Cię także o zdrowie dla mojej rodziny, poprawę stosunków z mężem oraz pomoc w nauce mojej córki Amelki. Jolanta

  • Aga pisze:

   Panie Jezu proszę prowadź przez życie Twoją ręką moją córkę Patrycję , aby żyła w miłości Bożej była dobrym człowiekiem, Duchy św. natchnij ją mądrością życia, aby otrzymała potrzebne łaski na dalsze zycie. Zajmij się Panie Jezu tą trudną sprawą, aby rozwiązała się pomyślnie dla Patrycji,.
   Jezu ufam Tobie.

   • Anna pisze:

    Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczególnie mojego męża Łukasza oraz o zdrowie dla córek Liliany. Sandry.Klary.

  • Aga pisze:

   Najświętsza Matko, Pod Twoją Obronę polecam Ci moją rodzinę. proszę , prowadź te moje dzieci, aby żyły zawsze w miłości Bożej.

  • maria pisze:

   Proszę o modlitwę za
   mnie i moje wszystkie sprawy sądowe.O ich pomyślne rozwiązanie.
   o ogrodzenie i wyremontowanie domu rodzinnego przez córkę Elżbietę i zięcia Krzysztofa.
   O zamieszkanie w nim na stałe.O uczęszczanie moich wnuczek i wnuka Tomka do szkoły we Mszanie dolnej.Proszę żebym się doczekać zamieszkania z rodziną w moim domu rodzinnym.

  • Elżbieta pisze:

   Proszę o modlitwę za moją mamę, u której wykryto nowotwór. Wkrótce będzie miała operację. Szczęść Boże

  • Ad pisze:

   Módlmy się za matki, ojców którzy się pogubili do tego stopnia, że dokonali zabójstwa swojego nienarodzonego dzieciątka. Módlmy się za wszystkie osoby uczestniczące w takich zbrodniach, lekarzy, personel). Niechaj odnajdą Boże Miłosierdzie, bo ono jest dla nich, bo „choćby wasze grzechy były jak szkarłat…”. Polecajmy Ojcu Niebieskiemu przez wstawiennictwo Niepokalanej tych rodziców, których myślą o aborcji. Niech zwycięży miłość.

  • Jola pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji niewierzących aby powrócili do owczarni Dobrego Pasterza

  • Halina pisze:

   Prosze o uwolnienie z przeklenstwa dla mojej corki i syna. Jezu Ufam Tobie.

  • Magdalena pisze:

   Proszę o modlitwę przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny za każdą osobę, którą dał mi Pan Bóg, a w szczególności ojca Adama, ks.Jacka, ks. Mieczysława, ks. Adama, ks. Macieja, ks. Adama,.o Jakuba, o Marcina, Teresę, Dorotę, Macieja, Mariusza, Kasię, Pawła, Basię, Marcina, Jurka, Darka- z rodzinami,Anię, rodziców i rodzeństwo, męża i dzieci,teściów.
   Przez Potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi proszę Panie Jezu wylej obficie swoją miłość i miłosierdzie na nas, Polskę i cały świat, aby wszelkie zło zmuszone było do ucieczki.Amen.

  • ufająca pisze:

   O uzdrowienie dla Kasi i relacji z ukochanym SOS i małżeństwo

 2. AGATA pisze:

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ O DAR POTOMSTWA DLA NAS-AGATY I STANISŁAWA

  • s. Anna pisze:

   Agatko i Stasiu bedę pamiętała w modlitwie do sw. Dominika Savio…nowenną z Bogiem s. Anna – salezjanka

 3. Ewa pisze:

  Matuchno kochana, uzdrowienie chorych, błagam Cię o powrót do zdrowia sług Twoich – Ewy, Anny, Krystyny, Janiny, Jarosława i Edwarda. Miej nas w swojej opiece, strzeż od wszelkiego zła i nieszczęścia. Wypraszaj u Twego Syna potrzebne dla nas łaski. Twoja służebnica Ewa

 4. Agnieszka pisze:

  Błagam o modlitwę za męża i za mnie,aby wrócił prawdziwie do mnie i dzieci.Aby uwolnił się od O.,zrozumiał,że wybaczam mu zdradę,odnalazł miłość do mnie, pokochał mnie jeszcze raz,został z nami,zostawił gniew i spojrzał na mnie tak jak kiedyś.Błagam o dziecko,aby odnowiłoby nasz związek.

 5. Monika 31 l. pisze:

  Z całego serca PROSZĘ o modlitwę za moją mamę Stanisławę.
  O jej nawrócenie,szczerą spowiedź,przemianę jej serca.
  Jezu Miłosierny Ty przemieniłeś moje serce,BĄDŹ UWIELBIONY TERAZ I NA ZAWSZE,DZIĘKUJĘ CI JEZU.ZATROSZCZ SIĘ TERAZ O SERCE MOJEJ MAMY ,KTÓRA JEST DALEKO OD CIEBIE.
  JEZU UFAM TOBIE!!!!
  NIECH WOLA NIE MOJA, A TWOJA SIĘ STANIE!!!!!
  JEZU KOCHAM CIĘ 🙂

 6. Bartek33 pisze:

  Szczesc Boże
  Proszę wszystkich co mogą o modlitwę za znajomego charego na białaczkę.
  Dziękuje
  Bóg zapłać

 7. Joanna Chachulska pisze:

  Prosze Matko Boza prosze o uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla mnie oraz uwolnienie z grzechu obzarstwa a takze pomoc w znalezieniu satysfakcjonujacej pracy w zawodzie.

 8. Sylwia pisze:

  W intencji mojej rodziny o umiejętność przebaczenia jedni drugim. O ich nawrócenie.
  We wszystkich intencjach.

 9. pielgrzym Mariusz pisze:

  Jezu Chryste proszę o cud uzdrowienia dla Martyny młodej studentki, która walczy z nowotworem !!! Matko Boża otocz Martynę i jej rodzinę Swoim płaszczem miłości !

 10. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego ukochanego, odbudowy naszego związku i uczynienia go sakramentalnym, a także o dobrą pracę dla mnie.
  Panie Boże, dla Ciebie wszystko jest możliwe. Wysłuchaj mnie!
  Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij! Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

 11. Anna pisze:

  Prosze o pomoc juz niewiem co mam robić od.dziecka.czułam straszna rozpacz i.lek teraz sie.to nasililo wyladowalam na pogotowiu dwa razy w ciągu pół roku niewiem juz co mam robić budzę sie rano i dopada mnie okropny lek smutek od dzieciństwa tak mam rozpacz ciągła wylądowała u lekarza stwierdził nerwice serca juz niewiem co mam robić anna

 12. matka pisze:

  Mateńko proszę o ratunek dla mego syna Pawła – o uleczenie go z wszelkich uzależnień. jezu ufam Tobie.

 13. Magda pisze:

  Mateńko nasza, proszę Cię o stawiennictwo do Twojego Syna o powrót mojego męża do mnie i dzieci, o wycofanie wniosku rozwodowego. Proszę Cię o łaski nawrócenia dla niego, o uwolnienie się od O., o nową miłość w naszym małżeństwie, łaski przebaczenia, abyśmy znowu byli kochającą się rodziną i dawali przykład dzieciom i żyli z Bogiem. Proszę pobłogosław naszą rodzinę.

 14. anna pisze:

  Matko Boża, która znasz wszystkie nasze pragnienia i cierpienia, proszę o dar zmiany pracy dla Marka. Ty wiesz o moich troskch. Modlę się w intencji opieki i pełnego zawierzenia w sprawie zmiany pracy w Marka.

 15. Grażyna pisze:

  Błagam o modlitwę i szturm do nieba:
  – za Jaśka, dla niego nic nie ma sensu, nic nie cieszy, nie daje sobie prawa do szczęścia, zamknął sie w sobie, proszę aby Pan Bóg skruszyl jego upór, zawziętość, uwolnił go od uczucia nienawiści, zemsty oraz o pokorę, cierpliwość i uzdrowienie ze zranień.
  – o pozytywne, szybkie rozwiazanie i zakończenie jego problemów oraz spraw sądowych.
  – w intencji abyśmy mogli założyć własną rodzinę, o wzajemna miłość, wierność, szacunek, wyrozumiałość, o nawrocenie do Pana Boga i Miłosierdzie Boże dla nas.
  – za mnie, aby lęki znikły oraz o cierpliwość i siły do walki o lepsze jutro.
  Niech to co niemożliwe dla ludzi, możliwym stanie się, dzięki Tobie Panie Jezu.
  Bóg zapłać.

  • Ela pisze:

   AMEN….ufaj Jezusowi:) licz tylko na NIEGO a ON Was wyzwoli… mnie przed ok trzema laty uzdrowił ze straszliwej depresji po jednorazowym pełnym uczestnictwie w Eucharystii po spowiedzi sw.i ale zaufałam tylko JEMU „_ Eucharystia jest moja moca i sensem zycia.. Jezus uzdrowil mnie na Mszy Swietej rowniez z jaskry chociaz nie proslilam Go o to..;;; znow mam wielka niezasluzona niczym Laske codziennego udzialu w porannej Eucharystiii.. daje tez co miesiac w intencji nawrocenia mojej rodziny…. zachecam do intencji mszalnych co miesiac… niech bedzie uwielbiony nasz ZBAWICIEL I KROL WSZECHSWIATA:)

 16. Bartek 33 pisze:

  Szczesc Boże
  Proszę wszystkich co moga o modlitwę
  Za poprawę zachowania mojej córki która ma w ostatnim czasie wybuchy złości .
  Bog zapłać

 17. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny , o nawrócenie dla niej, oto by przyszło do nich zrozumienie co jest w życiu ważne. Aby miłość i zgoda zapanowała w moim otoczeniu, bo serce boli i nie da się przejść mi obojętnie obok tego wszystkiego.

 18. Cecylia pisze:

  Maryjo , błagam Cię ! Sprowadź na drogę wiary moją siostrzenicę Agatę i siostrzeńca Marcina .

 19. Agnieszka pisze:

  Matko Boga proszę Cię o znalezienie pracy i o powodzenie w naukach dla moich synów, zwłaszcza jednego…

  • Ela pisze:

   KOCHAM CIE JEZU… tylko tyle mogę powiedzieć napisać bo moje serce jest przepełnione nieskończoną wdzięcznością za wszystko co czynisz dla mnie Ty mnie prowadzisz chociaż jestem niegodna ale dajesz mi POKÓJ SERCA i PEWNOŚĆ ze wszystko jest pod kontrola…najważniejsze żeby oddać cały niepotrzebny lek JEZUSOWI MARYI i SW JÓZEFOWI:) zabieram na poranna Eucharystie wszystkie spisane tutaj intencje:)…niech będzie pochwalony JEZUS CHRYSTUS i MARYJA ZAWSZE DZIEWICA

 20. Agnieszka pisze:

  Maryjo proszę Cię o pomoc w znalezieniu pracy i o powodzenie w nauce dla moich synów zwłaszcza jednego, który nie chce się uczyc

 21. Ania pisze:

  Szczęść Boże!proszę o modlitwę za moich braci Tomasza,Grzesia i Krzysia,o łaskę wiary i miłosierdzie dla nich i ich bliskich,a także o zdrowie dla mojego taty Jana.Serdeczne Bóg zapłać!!!

 22. Mahejo pisze:

  Boże Wszechmogący i Miłosierny, proszę o Twoje błogosławieństwo dla ciężko chorej Tatiany – o ulgę w cierpieniu; racz obdarzyć ją ufnością w Twoje Miłosierdzie, łaską Twojej Obecności, a jeśli taka Twoja wola, spraw łaskawie, by wróciła do zdrowia. Niech Duch św. kieruje nią, jej rodziną i lekarzami a Matka Boża ma w swej nieustannej opiece.
  Bóg zapłać za każdą modlitewne westchnienie w tej intencji.

 23. Kasia Cicha pisze:

  Najswietsza Panienko prosze Cie o swiatlosc, madrosc i pokoj serca dla Mateusza. Jezeli robi w tym momencie cos zlego, nie pozwol mu. Przyprowadz go do siebie.Nasze sprawy z ufnoscia zawierzam Tobie, Matko kochana.

 24. Goska pisze:

  O wiarę nadzieję i miłość dla mojej rodziny Zofia Stanisław Piotrek Bogusław Paweł Marzena i Dominika o uzdrobienie i uwolnienie z zniewoleń gier hazardu telewizji pornografii alkoholu. O laski konieczne do zbawienia.

 25. matka pisze:

  Boże Wszechmogący i Miłosierny, proszę o Twoje błogosławieństwo dla Adriany .Pomóż jej odzyskać Samuela

 26. Ania pisze:

  O dokonanie właściwej trudnej ważnej życiowej decyzji.

 27. Ania pisze:

  Za wszystkich alkoholików o uzdrowienie z tego okropnego nalogu

 28. Marzena pisze:

  Matko Boża zawierzam Tobie moją rodzinę i wszystkie moje sprawy ,broń nas od złego, opiekuj się nami i błogosław nam. Proszę O rozwiązanie problemów finansowych, związanych z moją pracą i praca męża, proszę o zdrowie dla Martynki i dla nas wszystkich. Proszę o modlitwę. Za dusze w czyśćcu cierpiące. Amen.

 29. AG pisze:

  Proszę by Pan wskazał jakie ma plany i jaka czeka mnie przyszłość jako prawnika. Gdyby księża wiedzieli ? Gdybym dostał odp. to bylo by dobrze.

 30. Agnieszka pisze:

  Panie, proszę o moje uzdrowienie. Dziękuję

 31. Renata pisze:

  Panie Jezu blagam Cie o uwolnienie i uzdrowienie Laury o blogoslawienstwo dla rodziny i opeke nad dziecmi

 32. an m pisze:

  w intencji zmarłej dziś rano babci mojego męża.

 33. Dorota pisze:

  Proszę Matko o dar prawdziwej szczerej miłości. Żebym przestała ulegać chorym namową tego świata, który pokazuję tylko miłość sztuczną, opierając się wyłącznie na doznaniach cielesnych i różnych pokusach samozaspokajania.

 34. an m pisze:

  w intencji łaski spotkania na swojej drodze właściwego księdza

 35. an m pisze:

  z prośbą o cud w Bogu wiadomej sprawie.

 36. an m pisze:

  Boże proszę o siły i nadzieję bo już ich nie ma!

 37. an m pisze:

  Ojcze, powołując się na słowa biskupa Grzegorza Rysia, przychodzę do Ciebie w nocy i pukam…..wysłuchaj wołania swojej córki

 38. an m pisze:

  Jezu, błagam Cię uchroń nas przed atakami złego, pomóż nam w naszych troskach, pobłogosław osobie która nas przeklina. Jezu wierzę, że nie zostawisz nas samych z tymi problemami.
  Jezu ufam Tobie

 39. halina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny z prośbą o pozytywne załatwienie bardzo trudnych spraw zawodowych,żeby w naszym życiu ponownie pojawiła się radość i spokój o nasza przyszłość

 40. Sylwia pisze:

  W intencji rozwiązania spraw szkolnych u mojej córki aby wszystko się dobrze skończyło.

 41. Rosalia pisze:

  Proszę o modlitwę o dobrego męża dla mnie i o pomoc w trakcie nadchodzącej sesji.

 42. Dorota pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia córeczki Maji z raka mózgu. Maryjo wstawiaj się u Twojego Syna za naszą córeczką.Jezu ufam Tobie!
  Bóg zapłać za modlitwę

 43. dorota pisze:

  MATKO NAJSWIETSZA PROSZE CIE POMÓŻ MI WYZWOLIĆ MOJA RODZINĘ OD PRZEKLEŃSTW

 44. magda pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji pracy dla mnie. Zwolniło się stanowisko zgodne z moim wykształceniem w mojej miejscowości. Tak bardzo jej potrzebuję. Jezu pomóż mi, proszę.

 45. Ad pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Anię pogrążoną w depresji. Niechaj dobry Bóg pomoże jej poukładać sobie życie.

 46. Ad pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla malutkiego Szymonka, który urodził się z poważną chorobą, o pomyślny przebieg jego operacji, o potrzebne łaski dla jego rodziców, bliskich i o błogosławieństwo dla lekarzy i personelu, którzy się Szymonkiem opiekują. Jezu ufam Tobie.

 47. Edyta Golub pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża (już byłego – od 5 dni), który jako były katolik a obecnie buddysta pogrzebał nasze 27-letnie małżeństwo, nie uczynił niczego, by je ratować. Nadal czuję ogromną potrzebę, by modlić się w intencji jego nawrócenia i powrotu do rodziny, gdyż wiem, że jest pod wpływem szatańskiej siły, która popchnęła go do zerwania kontaktów z bliższą i dalszą rodziną. Wierzę, że jest dla niego jeszcze szansa, by zobaczył, co uczynił swoim bliskim. Panie, pośpiesz ku ratunkowi memu..

  Edi

 48. Wojtek M. pisze:

  Witam. Jestem tu nowym gosciem. Chcialbym powierzyc intencje mojemu bylemu zwiazkowi. Bylem 7 lat z dziewczyna. Kocham ja nad zycie. Nie jestesmy 4 miesiace. Ma chyba innego. Modle sie codziennie zeby wrocilo to wszystko bo nie potrafie bez niej zyc. Jestem wierzacy. Tylko ze zaniedbalem modlitwe, wiare, chodzenie do kosciola. Sam niewiem czemu.. Zaluje tego. Zaniedbalem tez ten zwiazek. Przez problemy u mojej rodziny. Myslalem ze zdaze naprawic nasze relacje w zwiazku. Nie zdazylem.. Dopiero teraz tak naprawde dociera do mnie to kim dla mnie jest moja ukochana. Bede dalej modlil sie i prosil Boga o łaskę.. Prosze o stawiennictwo i modlitwe za mnie.

 49. Ad pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji trudnej sprawy rodzinnej. Abym mógł służyć wsparciem swoim coraz bardziej leciwym Rodzicom.

 50. Matka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej

 51. Hilda pisze:

  Proszę o modlitwę za ks. Huberta o oddalenie od niego przekleństw, prześladowań i niepowodzeń. Niech dobry Bóg mu błogosławi!

 52. Mama pisze:

  Prosze o laske malzenstwa dla Malgorzaty i laske pracy oraz o laske uwolnienia od zniewolen dla jej ukochanego

 53. adrianna pisze:

  Proszę Ducha Świętego aby pomógł mi uporać się z problemami oraz wyciągnął mnie z depresji i spod wpływu złego ducha. Proszę również o wstawiennictwo aby mój partner zdecydował się na ślub ze mną.

 54. SYLWIO pisze:

  O mieszkanie dla Mojej rodziny, zerwanie z nałogami, za duszę w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać.

 55. krzysztof pisze:

  Spraw Panie aby skruszało moje harde serce, uwolnij mnie Panie od nałogów, powiedz tylko słowo a tak się stanie. Proszę.

 56. Mahejo pisze:

  Proszę pilnie o modlitwę w intencji Oli i jej oczekiwanego dzieciątka, którego zdrowie i życie – wg aktualnego USG – jest bardzo poważnie zagrożone.
  W tej intencji będzie Msza Św. dziś o 19:30, można łączyć się duchowo, kto poczuje taką wolę.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

  • eska pisze:

   Idę na Mszę na 18:00; przyjmę Komunię w tej intencji.

  • Mahejo pisze:

   Bóg zapłac wszystkim za modlitwę w intencju ;
   Oli i jej dziecka – i proszę o jeszcze. Dzięki Bogu dzieciątko dzis urodziło się żyjące, w tej chwili na OJOMie, matki zdrowie też aktualnie usilnie ratowane.Proszę gorąqco o ufną modlitwę i dziękuję.

    • Mahejo pisze:

     Bóg zapłać za modlitwę!
     Duży krąg znajomych i przyjaciół modli się w tej intencji, a oto otrzymaliśmy niosącego dalszą nadzieję obszernego maila – o temacie „Bóg podnosi, Bóg wywyższa* – od Taty nowo narodzonego synka J.
     Zacytuję niewielkie fragmenty:
     ” J. urodził się żywy, co było cudem.[…]J. przeżył noc […] Lekarze są ostrożni […] bo nie ma pewności, co będzie dalej…”
     Chłopczyk (wcześniak, zdrowie jak wyżej) został zaraz ochrzczony , ucałowany przez Mamę, praca lekarzy i szturm do Nieba trwają…
     Niech Pan Bóg będzie we wszystkim uwielbiony!

    • Mahejo pisze:

     Zapomniałam dodać, że dzielna Mama czuje się dobrze.

    • Mahejo pisze:

     Dalej prosimy o modlitwę – dziś (30/04/17) za godzinę pilna operacja małego J. …

    • Maggie pisze:

     +++

 57. Teska pisze:

  Proszę o modlitwę o mego syna, aby Pan Bóg uwolnił go od wyniszczającego nałogu.

 58. an m pisze:

  proszę o modlitwę w intencji błogosławieństwa Bożego w pracy i nauce . Bóg zapłać

 59. Mirosława pisze:

  prośba o wsparcie modlitewne o cud uzdrowienia z guzów mózgu dla 23l. Marcina pomóżcie uprosić Pana o życie dla niego Bóg zapłać

 60. Weronika pisze:

  Proszę o modlitwę nie chce mi się żyć

 61. tomciol24 pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej żony Justyny o nawrocenie,o pokój serca dla Niej, aby żyła w zgodzie z innymi członkami rodziny bo nie da się obok tego wszystkiego od tak przejść i nie cierpieć.Zło bardzo miesza w jej sercu i później wychodzą nieprzyjemnosci.Całe to cierpienie oddaje Tobie Boze Dziękuję za modlitwę .Jezu ufam Tobie.Maryjo módl się za nami.

 62. Marzena Nalewajk pisze:

  +++

 63. Artek pisze:

  Jezu, Ufam Tobie. Ty zajmij sie moją chorobą i daj mi siłę do walki z nią..

 64. Lidia pisze:

  Dziękuję za nawrócenie. Proszę Cię Jezu o miłosierdzie dla męża, który zakończył życie po długiej chorobie alkoholowej. Proszę, pobłogosław moje córki, oby żyły w Bogu. Proszę też o pomoc w ułożeniu mojego życia na nowo; ciężko jest żyć w samotności i brakuje mi wsparcia męskiego ramienia w codziennym życiu.

 65. Ewa pisze:

  Panie Boże proszę o rozwiązanie moich problemów finansowych abym nie musiała żyć w grzechu. Proszę o nawrócenie moich Córek i chrzest Św. mojej Wnuczki.Proszę o dar uzdrowienia kręgosłupa mojej Mamy.

 66. Anna pisze:

  Panie Jezu poblogoslaw osobom, ktore mnie przeklinaja, zlorzecza, zazdroszcza. Niech zaprzestana tego czynic, Ty Panie mozesz odciac to . Prosze Was Kochani o modlitwe za mnie aby juz wiecej nic zlego nie przydazalo mi sie.

  Bog zaplac. Pomodle sie za wszystkich potrzebujacych i proszacych o modlitwe tutaj.

 67. czytelnik pisze:

  Proszę o męstwo, pomoc w wyborze tematu pracy magisterskiej i jej napisanie.

 68. czytelnik pisze:

  Proszę o męstwo, pomoc w wyborze tematu pracy magisterskiej i jej napisanie.

 69. asia pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę za moja rodzinę i za moje uwolnienie duszy i uzdrowienie. Matko Boża pomóż mi bo już nie wiem co robić i jak postępować.dziękuję Ci za każdą dotychczasową pomoc.

 70. Agnieszka pisze:

  Proszę o szturm do nieba w intencji mojego małżeństwa, które po ludzku jest już do nie odratowania. Proszę o powrót męża do mnie i ślub przed Tobą Boże

 71. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitewne wsparcie za zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy.W poniedziałek podchodze do egzaminu poraz piąty.Ufam i oddaje się Bogu,Duchu Święty miej mnie w opiece.

 72. an m pisze:

  Proszę o modlitwę za pewnego starszego pana, Jezus wie czego on potrzebuję.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 73. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za nawrócenie się mojej siostry Marty, żeby wyrwała się z tego toksycznego związku w jakim trwa od kilku lat ,żeby wreszcie potrafiła ze Mną porozmawiać i o zdrowie i spokój całej rodziny. Bóg zapłać.

 74. Czesława pisze:

  Proszę Cię Boże o modlitwę w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla mojej Mamy Joanny.

 75. Patrycja pisze:

  Proszę o poznanie dobrego męza

 76. s. Anna pisze:

  Wielkie dzięki za każdy dzień wiadomości i intencji do modlitwy.z Bogiem

 77. Magda pisze:

  Prosze w intencji mojego Taty, ktory jest uzalezniony od alkoholu, niech Pan w swojej Łasce uleczy go z tego nalogu…

 78. Edyta K pisze:

  Prosze o modlitwe o nawrucenie i wieczne zbawienie dla mojej matki.Zawierzam ja Najczulszej i Najwspanialszej naszej Mamie
  Maryji.Ma juz swoje lata pomimo to uparcie zyje niepojednana z Bogiem u spowiedzi nie byla gdzies z 40 lat.Moja mana urodzila sie 3 maja w swieto Matki Bozej
  Krolowej Polski i wierze ze to jakis znak ze Matka Boza uratuje ja przed wiecznym potepieniem.
  Jezu ufam Tobie!
  Edyta
  .

 79. s. Anna pisze:

  P. Edyto zapewniam o modlitwie
  s.Anna -salezjanka

 80. Kasia Cicha pisze:

  Matko Boza, prosze Cie o sile i wytrwanie. Powoli trace sily i nadzieje. Modle sie z calego serca o opamietanie i nawrocenie dla Mateusza. Jest pod wplywem Zlego Ducha, ktory zabil w nim czlowieka. Nagle jego serce stalo sie egoistyczne, skamienale i obojetne na ludzkie cierpienie. Nigdy taki nie byl.Codziennie rani mnie slowami i czynami. Prosze Cie Maryjo wejrzyj na niego i pomoz mi udzwignac ten krzyz.

 81. irena pisze:

  Szczęść Boże!Prosze o modlitwę w intencji mamy Cecylii o zdrowie i Ireny o zdrowie i siłę w przezwyciężeniu trudnych relacji w pracy,która kocham,ale nie daję sobie już rady z mobbingiem.Hermetyczne środowisko przedszkola nie pozwala,aby cokolwiek dać dzieciom z serca,bo staje się osobą niewygodną i szykanowaną,a przecież one są takie cudne.Pomóż Boże bo nie wiem co robić…….czy rezygnacja z pracy jest wyjściem czy ucieczką……….?

 82. d. pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o łaskę przebaczenia, o pojednanie z ukochanym i powrót miłości, która nas połączyła. A jeżeli jest inna wola Boga proszę o siłe, aby to wytrzymać

 83. Maggie pisze:

  +++
  Polecam Bożej Łaskawości: WOWIT’ów i ich sprawy przez Maryję i Wszystkich Świętych, prosząc równocześnie, aby Duch Święty prowadził ich i kierował nimi.

  Dobrze abyśmy do porannej modlitwy wśród dołączali tą krótką modlitwę, w której (za pozwoleniem Władzy Duchownej) zamiast „mnie” można używać liczby mnogiej – „nas” albo np wymienić własną Ojczyznę itd:

  Duchu Święty – natchnij mnie,
  Miłości Boża – pochłoń mnie,
  na właściwą drogę – zaprowadź mnie.
  Maryjo, Matko, spojrzyj na mnie,
  z Jezusem błogosław mnie:
  od wszelkiego złego,
  od wszelkiego złudzenia,
  od wszelkiego niebezpieczeństwa,
  zachowaj mnie.

 84. Klaudia pisze:

  Proszę o poznanie Bartka… i żeby to on zostal moim mężem.

  • Maggie pisze:

   Kochana, życzę Tobie wszystkiego najlepszego i obyś znalazła już tu ziemi szczęście i właściwe dla Ciebie miejsce, cel i przeznaczenie. Zwróć też uwagę na to, że przy tego rodzaju delikatnej prośbie, trzeba zrobić miejsce na Boże plany/wolę, więc dobrze jest dodać taką prośbę tj o ich poznanie i dopiero wówczas finał jako szczególna prośba o to, czy tamto.

   Jesteś młoda, a w dzisiejszym świecie, na porządku dziennym jest być zwiedzonym, więc niech Duch Święty i Twój Anioł Stróź prowadzą Ciebie bezpieczną ścieżką przeznaczenia.

   Piszę tak, bo jeszcze (!) nie znasz tego człowieka i nie wiesz czy on nadaje się na męża – nie każdy mężczyzna myśli w ten sposób, by nawet miłą mu znajomość w „tri miga”/”right away”, sprowadzić na ślubny kobierzec. On też musi dorosnąć, by szukać (i znaleźć) odpowiedniej kandydatki NA żonę.
   Poznaj go, ALE TO czas pokaże, jak w piosence, „czy z tej mąki będzie chleb”, bo aby być szczęśliwym i wiernym do grobowej deski: nie wystarczy „jedno spojrzenie i się żenię”.

   Niech Matka Najświętsza ma Ciebie w Swej Nieustannej Opiece.
   +++

   • magda pisze:

    +++
    Byłam kiedyś zakochana, dawno temu , tak bardzo sie modliłam , by został moim mężem 🙂 Na Jasnej Górze błagałam o to Najświętszą Panienkę. Nie został i dziękuję Panu za to. A teraz dziękuję Jezusowi za mojego męża, bo przez cierpienia jakich doświadczyłam i doświadczam odnalazłam Boga ! A nigdy to by się nie stało przy tamtym . Po latach to wiem.
    Tak mi się to jakoś napisało 🙂 Szczęścia ci życzę – Klaudio.

 85. Ilona pisze:

  Prosze o modlitwę w mojej interwencji o uzdrowienie mnie z choroby układu moczowego. Bóg zapłać

 86. Paweł pisze:

  Ponieważ dzisiaj przypada 250. dzień licząc od dnia kanonizacji św. Matki Teresy z Kalkuty, a jutro – w stulecie objawień fatimskich – przypada 250. dzień od pierwszego wspomnienia liturgicznego Matki Teresy jako świętej, chciałbym prosić o modlitwę w intencji NIEZBĘDNEGO NAWRÓCENIA tych narodów, które nam i św. Matce Teresie są najbliższe, czyli NARODÓW INDOSŁOWIAŃSKICH, zwanych także „językową grupą SATEM” w ramach indoeuropejskiej rodziny języków. Modlitwie takiej bowiem przyświeca o tyle jakaś szczególniejsza nadzieja, że sytuacja duchowa narodów indosłowiańskich nie jest jeszcze na ogół tak beznadziejna, jak bogatej Europy Zachodniej, ani tak niepokojąca, jak np. narodów arabskich czy komunistycznych Chin. Do narodów indosłowiańskich należą narody nam najbliższe: bałtosłowiańskie, a także naród ormiański oraz narody najbliższe św. Matce Teresie: albański i indoirańskie. Wywodzą się one wszystkie ze wspólnego pnia i są ze sobą najbliżej spokrewnione w ramach językowej rodziny indoeuropejskiej [por.: https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyki_satem ]. Matko Boża Fatimska, która w swoich objawieniach 100 lat temu zaleciłaś nabożeństwo do Twojego Niepokalanego Serca (tak gorliwie przyjęte – jako patronalne – w Zgromadzeniu Misjonarek Miłości św. Matki Teresy), a także śś. Aniołowie Stróżowie narodów indosłowiańskich oraz św. Matko Tereso z Kalkuty, upraszajcie u Miłosierdzia Bożego rychłe i pełne nawrócenie narodów indosłowiańskich modląc się o to wraz z pięcioma świętymi Apostołami: Tomaszem – patronem Indii, Cejlonu i Pakistanu; Andrzejem – patronem Słowian; Bartłomiejem i Judą Tadeuszem – patronami Armenii; oraz Janem Ewangelistą – patronem Albanii. Amen.

  • Paweł pisze:

   Chciałbym ponowić tę moją powyższą intencję, ponieważ w przypadającą w tym tygodniu pierwszą sobotę miesiąca – 1 lipca – będziemy mieli dokładnie trzechsetny dzień licząc od dnia kanonizacji św. Matki Teresy z Kalkuty:

   Matko Boża Nieustającej Pomocy (obchodząca dzisiaj, 27 czerwca, swoje święto) i Niepokalane Serce Maryi – czczone w pierwsze soboty miesiąca i tak gorliwie przyjęte jako Patron w Zgromadzeniu Misjonarek Miłości św. Matki Teresy – a także śś. Aniołowie Stróżowie narodów indosłowiańskich oraz św. Matko Tereso z Kalkuty, upraszajcie u Najświętszego Serca Pana Jezusa (czczonego szczególnie w tym miesiącu, czerwcu) rychłe i pełne nawrócenie NARODÓW INDOSŁOWIAŃSKICH modląc się o to wraz z pięcioma świętymi Apostołami: Tomaszem – patronem Indii, Cejlonu i Pakistanu (którego święto przypadnie w ten poniedziałek, 3 lipca); Andrzejem – patronem Słowian; Bartłomiejem i Judą Tadeuszem – patronami Armenii; oraz Janem Ewangelistą – patronem Albanii. Amen.

 87. Ewa pisze:

  Bardzo prosze was o modlitwe o moje pelne nawrocenie,abym przestala byc letnia,ale goraca. Na ta droge weszlam 3 lata temu. Od tego czasu mecza mnie codziennie ochydne bluzniercze mysli I wulgaryzmy czy tez przeklenstwa. Nie radze sobie z tym. Doszedl tez starch I lek czasami paralizujacy przed Bogiem, Jego milosierdziem. Mam skrzywione wyobrazenie o Bogu,ze jest okrutny choc w glebi serca wiem,ze tak nie jest. On mnie odnalazl. Brak mi tez ufnosci Bogu. co mnie bardzo dreczy. Czuje wewnetrzne pragnienie pokochania Go cala swoja dusza o co sie modle.
  Prosze rowniez o modlitwe za moich bliskich o ich nawrocenie, ufnosc Bogu i Jego milosierdzie dla nich.
  Niech was wszystkich Bog blogoslawi i czuwa nad wami

  Ewa

 88. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy i jej trudnych spraw związanych z granicami nieruchomości. Jezu ufam Tobie.

 89. Dawid pisze:

  Matko Boża Maryjo proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojej żony Elżbiety. Żeby zostawiła swojego kochanka i wróciła do mnie. Daj mi siłę to wszystko wytrzymać.

  • Ewa pisze:

   Dawidzie,dzisiaj jadę do kościoła na rocznicę objawień w Fatimie. Pomodle się w Twojej intencji.

 90. ela pisze:

  blagam o odmiane zycia mojego i mojej rodziny o wyjscie z trudnej sytuacji finansowej,o zdobycie pieniedzy przez prace i wyjscie z tych wszystkich problemow i sile na kazdy dzien, zeby corki pozakladaly rodziny i wyszly z domu rodzinnego,o pozytywne badania i leczenie

 91. Danuta pisze:

  Mateczko Kochana, upraszam o doprowadzenie do spowiedzi, po długim czasie źycia bez Sakramentów Świętych a nawet bez uczestnictwa we Mszy Świętej Wielkanocnej mojego syna Łukasza. Wiem, źe Jezus dokona wszystkiego o co Go poprosisz. Błagam tez o ratunek dla innych w mojej rodzinie.

 92. ela pisze:

  MATENKO
  blagam cie o pomoc w wiadomych ci sprawach pomoz,niech zdobede pieniadze i prace abym miala na oplaty i oddanie ludzio,aby rodzice mi dali jakis grosz, wyjscia z trudnej sytuacji finansowej,corki niech maja dobrych partnerow,pozakladaja rodziny i wyprowadza sie z domu, a ja niech wygram w totka abym mogla pozalatwiac dzieki temu wszystkie pilne sprawy, chron i opiekuj sie moja rodzina codziennie,daj mi sile do walki
  blagam pomoz

 93. Jakub pisze:

  Proszę o modlitwę za moją córkę, która ma porażenie dziecięce i padaczkę, a nadto rodziców w separacji faktycznej. Aby wyzdrowiała i była zawsze otoczona miłością i życzliwością. Oraz o siłę, mądrość i wiarę dla jej rodziców.

 94. an m pisze:

  Jezu ufam Tobie, proszę nie zostawiaj nas samych z problemami, Jezu Ty się tym zajmij.
  Matko Najwspanialsza, Najdoskonalsza proszę Cię wstawiaj się za nami, Ty Jedyna Królowa możesz wszystko.
  Padre Matetto i Ojcze Pio i wszyscy Święci, módlcie się za nami.

 95. LILIANNA pisze:

  pomoż mi JEZU POMOŻ MARYJO POMOZ JOZEFIE ŚWIETY .PANIE TY SIE TYM ZAJMIJ TY WIESZ KIM JESTEM TY PRZENIKASZ I ZNASZ MNIE PANIE

 96. eska pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojego sąsiada z czasów młodości, który wczoraj zginął w wypadku.

  +++ we wszystkich intencjach.

 97. Gosia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o potrzebne łaski Dary Ducha Świętego Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej uwolnienie od wszystkich zniewoleń szczegolnie proszę o nawrocenie mojego męża i najstarszego syna żeby żyli w łasce uświecającej
  Bóg zapłać za modlitwę

 98. Marzena pisze:

  Maryjo zawierzam Tobie moją córkę Martynkę prosze Cię o zdrowie dla niej opiekę potrzebne łaski i błogosławieństwo. Przyjdź Panie Jezu. Amen

 99. an m pisze:

  W intencji mojej wiary i Bogu wiadomych spraw.

 100. BlogAdmin pisze:

  Kochani chciałbym was prosić o modlitwę za Leona kilkulatka, który ma podejrzenie nowotworu migdałków, od miesiąca jest leczony, pobrano próbki do badań.

  Mama Leona to moja bratanica, za nią proszę o nawrócenie, bo ona od straty mamy kilka lat temu nie ma dobrej relacji z Panem Bogiem.

  Wierzę w moc naszego szturmu do nieba!

  Powierzam ich Najświętszej Krwi Chrystusa.

 101. Magda pisze:

  Panie Boże, z całego serca proszę Cie o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej i agorafobii, z którymi zmagam się od lat, dodaj mi proszę sił i wytrwałości do walki z chorobą, tak bym odzyskała normalne życie. Panie Boże, obdarz, proszę, mnie i męża zdrowym dzieciątkiem i pomóż mi dobrze znieść ciążę, pomimo choroby.

 102. ela pisze:

  NajSwiętsza Maryjo Panienko proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnego węzła w naszej rodzinie i potrzebne nam łaski. Wstaw się za nami u Twego Syna Jezusa Chrystusa
  niech odmieni sie nasz los i beda pieniadze,o raz blagam pomoz wyjsc z bardzo trudnej sytuacji finansowej niech moj maz sie zmieni

 103. Alek pisze:

  Proszę o modlitwę za moją mamę która z zaawansowanym nowotworem dostała komplikacji po chemioterapii. Wszystko po ludzku wskazuje że tą walkę przegra:-(. Dobry Jezu – Ty się tym zajmij. Jeśli trzeba cudu do wyniesienia jakiegoś świętego na ołtarze – trudno o większy cud niż uzdrowienie kogoś w takim stanie… Jeśli Boże postanowiłeś zabrać mamę do siebie – proszę przyjmij jej cierpienie, obmyj ją w swojej Najświętszej Krwi i obdarz Życiem Wiecznym. Amen

 104. Paweł pisze:

  Za byłego proboszcza mojej parafii, emerytowanego już księdza kanonika Henryka P., w dniu jego Patrona – św. Henryka (imieniny obchodzi jutro, 15 lipca, wg starego kalendarza kościelnego), w roku jego 80. urodzin.

  [Ksiądz ten nie jest już u nas proboszczem od prawie 20 lat, a wraz z jego odejściem skończyła się w mojej parafii Komunia na klęcząco – niestety.]

  • Paweł pisze:

   Za duszę śp. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego na niespełna tydzień przed 15. rocznicą jego śmierci oraz w dniu uroczystości patronalnej szczecińskiej katedry św. Jakuba Apostoła (25 lipca), której ksiądz Skorodecki był proboszczem w latach 1991-1999.
   (Był to też jeden ze zdecydowanie najlepszych moich spowiedników.)

   Sł. Boży kardynał prymas Stefan Wyszyński tak pisał o ks. Skorodeckim, swoim współwięźniu:

   „(…) trzeba i to podkreślić, że poziom duchowy księdza był o wiele wyższy od wysokiego. Był to człowiek gorącej wiary, niemal uczuciowej modlitwy, kochający Kościół święty, oddany mu całym życiem. Zainteresowania jego były wybitnie kościelne i religijne; chłonął książki teologiczne, zwłaszcza z zakresu historii Kościoła. Miał swoje ideały apostolsko-misyjne. Jedyną dygresją było zainteresowanie dla sportu. Ksiądz miał wybitne powołanie kapłańskie, które kochał całą duszą. Naturalną skłonnością jego w rozmowach były tematy kościelne. Natomiast życiem politycznym niemal nie interesował się i niewiele o nim wiedział. To wpłynęło na charakter naszych rozmów, które obracały się zawsze w granicach spraw kościelnych.”
   [Za: Stefan kardynał Wyszyński prymas Polski „Zapiski więzienne”, wydanie piąte Wydawnictwa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego „Soli Deo” i Wydawnictwa Księży Pallotynów Prowincji Chrystusa Króla „APOSTOLICUM”, Warszawa – Ząbki 2001; str. 197]

  • Paweł pisze:

   Za duszę wyżej wymienionego przeze mnie, a zmarłego właśnie byłego proboszcza mojej parafii, śp. księdza kanonika Henryka Przestackiego, oraz za duszę zmarłego też ostatnio prodziekana mojego byłego wydziału, który przewodniczył przed laty obronie mojej pracy dyplomowej kończącej studia magisterskie (a znałem go osobiście już od moich lat licealnych).
   Niezwykłym zbiegiem okoliczności pogrzeby ich obu odbędą się mniej więcej za kwadrans na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.
   (Te dwie ważne w moim życiu osoby nie spotkały się zapewne nigdy za życia, a pogrzeby mają w tym samym czasie i miejscu…)

   Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.

 105. Marta pisze:

  Proszę o wsparcie w modlitwie za mojego (niepraktykującego) męża, o jego powrót w objęcia do Matki Bożej, za nasza rodzinę byśmy trwali nieprzerwanie razem aż do śmierci, za kolejnego zdrowego potomka!
  Jezu, Ty się tym zajmij. Kocham Cię!

 106. ewa pisze:

  modlitwa za grzegorza, o jego uwolnienie z okultyzmu, z narkomanii. O uzdrowienie jego życia

 107. Jola pisze:

  Proszę o dary Ducha Świętego dla Polskiego rządu aby stał na straży prawa Bożego

 108. Tomasz pisze:

  Proszę o modlitwę za moją dziewczynę Monike o to by Bóg dał jej radość życia i zabrał zmartwienia. Długo leży w szpitalu i bardzo cierpi po kolejnych operacjach stan zdrowia się wacha ale jest ciężko cały czas. Proszę o cud uzdrowienia dla niej.

 109. mariola pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie, o spokój wewnętrzny i wszelkie potrzebne łaski, o zgodę w rodzinie i zdrowie dla mojego dziecka.

 110. Daniel pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o czystość mysli i czynów i uzdrowienie ze złych nieczystych myśli.Jezu Ufam Tobie

 111. Wioletta pisze:

  Bardzo proszę w Dniu Święta Boga Ojca, mojego Tatusia o glebokie doswiadczanie przeze mnie Jego miłosci do mnie i moich ukochanych Bliskich, przytul nas do Swego Ojcowskiego silnego wszechmocną miłoscią serca Dobry Boze Ojcze, niczego bardziej nie pragnę, jak Twojej ojcowskiej miłości

 112. Danuta pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża, za uwolnienie go od wpływu złego i moje małżeństwo, które się rozpadło na kawałki

 113. Martyna pisze:

  Kochani, wiem, że tyle macie intncji do modlitwy, ale proszę dołączcie i mnie. Oto bym wytrwała przy Bogu, nie mogę odejść, już nigdy więcej. Proszę też byście się modlili dla mnie o łaskę rozeznania, nie wiem co robić… o łaskę nieustannego nawracania serc ku Bogu…
  Pomóżcie, proszę, nie chcę upaść, mieć nadzieję, kiedy jej już nawet nie widać…

 114. ela pisze:

  Matenko

  blagam o odmiane losu mojego i moich corek,blagam pomoz wyjsc z bardzo trudnej sytuacji finansowej,

  daj mi teraz siły w zbieraniu borowek  aby jak najwiecej zrywała i zebym miała ta prace do do  27 sierpnia codziennie , sily w  zbieraniu,abym dostala pomoc  i daj mi sile na kazdy dzien, i abym wygrala jakies pieniadze w totolotka,aby usmiechnal sie do mnie los,aby corki i maz wyszly z chorob,załozyły rodziny i wyszły z domu rodzinnego
  niech otrzymam pomoc w prosbach jakie zanosze w codziennych modlitwach,blagam,pomoz bo ja jestem bezsilna,mam wielki zal do moich rodzicow,za zle traktowanie mnie i moich corek,za ich niesprawiedliwosc, blagam pomoz ,bo mi do glowy przychodza tylko zle mysli,a tak bardzo chce zyc,blagam,pomoz i wyjsc z tych wszystkich problemow

  twoja czcicielka

  • wobroniewiary pisze:

   Czcicielka Boża nie ma żalu i przebacza bez przebaczenia nie ma uzdrowienia i dopóki się z tym nie uporasz nie masz co liczyć na poprawę gdyż nie zrozumiałaś słów z Modlitwy Pańskiej „odpuść nam jako i my odpuszczamy naszym winowajcom…,

 115. Weronika pisze:

  Błagam o modlitwę w intencjach:
  1.O szczęśliwą operację (amputację drugiej nogi) Piotra i powrót do zdrowia a także o światło Ducha Świętego dla operujących go jutro lekarzy.
  2. o pracę dla syna
  3. o dostanie się na specjalizację

 116. Elżbieta pisze:

  Błagam św Annę i św Ritę oraz Matkę Bożą Nieustającej Pomocy i Pana Jezusa Miłosiernego o pomoc w bardzo trudnej sytuacji życiowej.,za córkę Kamilę uzależnioną od leków,która urodziła córeczkę Malwinkę ,dziecko ma 2miesiące,córka karmi ją piersią i zażywa różne leki przeciwbólowe i uspokajające oraz nasenne.Mieszka 100 km.od nas.Boję się o zdrowie i życie wnuczki.Potrzebna modlitwa o uwolnienie od nałogu oraz zrozumienie przez córkę krzywdy którą czyni dzieciątku.

 117. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.

 118. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę za córkę o uzdrowienie z myśli natrętnych i choroby tarczycy.i by Jezus wyprowadził nas z trudnej sytuacji życiowej.trwa to już jakiś czas.sama wychowuje córkę.brakuje nam najbardziej na opłaty.i życiowe potrzeby.jesli ktoś chciałby nam pomóc to proszę o odpowiedź.Ania

 119. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę Panie Jezu przyjdź mi z pomocą. Błagam o laske rozwiązania problemów finansowych. AMEN

 120. enka pisze:

  Proszę o modlitwę o dary Ducha Św, dla moich synów na wybranej przez nich drodze życiowej jako służba dla narodu i całego państwa

 121. Tomasz pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie abym nie zawodził mojej dziewczyny abyśmy uzyskali ślub kościelny. Bym nie popełnił więcej błędów w naszym związku.Dziękuje każdemu za modlitwę

 122. Magdalena pisze:

  Błagam nieustannie o modlitwę w pewnej intencji. Bóg zapłać! Magdalena

 123. jolanta pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie, uzdrowienie duszy i ciała Konrada ,Antoniego,Andrzeja,Jacka
  oraz moje wytrwanie ,nie uleganie pokusom.Bóg zpłać

 124. gabi pisze:

  prosze o dalsze wstawiennictwo za syna o uzdrowienie duszy od zlego ducha ,wzmocnienie wiary i nadzieji oraz podjecie pracy zawodowej

 125. Bartek pisze:

  Błagam o pomoc w modlitwie o uratowanie mojego małżeństwa, o to żeby odeszły od mojej żony Anny wszelkie złe duchy i legiony diabelskie i od naszego małżeństwa. Żeby zlodowaciałe serce mojej żony na nowo się rozpaliło i aby nasze małżeństwo się nie rozpadło. Do mojej żony nie docierają żadne błagania, przekonania, prośby, zawzięła się że chce ostatecznie zakończyć nasze małżeństwo i nie ma zamiaru już czegokolwiek zmieniać ani rozmyślać.
  Jesteśmy 10 lat małżeństwem i mamy półrocznego syna.
  Modlę się w szczególności za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Rity.

  • Anna pisze:

   Polecam Spotkania Wspólnoty MiMJ w Czatachowej.oraz Dotyk Boga.

   • Anna pisze:

    Polecam też konferencje ojca Witko.Jest to dla ciebie czas i skup się nie na żonie ale na swojej relacji z Jezusem.Modlitwa uwielbienia.

    • Bartek pisze:

     Żona traktuje mnie tak jakby się nic nie stało, żyjemy i zachowujemy się jak „dobre małżeństwo”, ale gdy tylko wspomnę coś o tym żeby przemyślała całą sprawę z jej odejściem ode mnie to nagle jakby się zmieniła o 180stopni, nagle zła i nie chce słyszeć o próbie naprawy związku

 126. gabi pisze:

  prosze ponownie o modlitwe wsawiennicza za syna-uzdrowienie relacji w rodzinie ,,podjecie pracy zarobkowej.Bog Zaplac

 127. zuzia pisze:

  Chciałabym prosić o modlitwę w intencji o uleczenie z przypadłości jestem w 7 miesiącu ciąży i lekarze odsyłają mnie jeden do drugiego. A nic mi nie pomaga….Jezu Ufam Tobie.

 128. Tomek pisze:

  Proszę o modlitwę za moją dziewczynę leki nie działają a szkodzą na komórki nowotworowe. Pojawił się guz i inne zmiany. Proszę by Bóg ją uleczył i pozwolił jej być mamą w przyszłości. By nas prowadził do ślubu kościelnego. Dziękuję każdej osobie z osobna za trud modlitwy w tej intencji.

 129. Władysława pisze:

  O Boże błogosławieństwo zdrowie rozwiązanie trudnych spraw dla Teresy, Marty i Wiesława

 130. Marzena pisze:

  O uwolnienie od zlego mojej pracy.

 131. Małgorzata P. pisze:

  Proszę o dar ducha św w pracy i rozwiązanie problemów w pracy

 132. Ad pisze:

  Bardzo Was proszę o wspomnienie w modlitwie w mojej intencji. Ojcze Niebieski, Ty znasz moje słabości, Ty wiesz jaki lęk wypełnia moje serce. Ty wiesz, że patrzę na Ciebie z ufnością ale jestem tylko człowiekiem i bardzo się boję. Bądź wola Twoja.

 133. malgorzata pisze:

  Blagam o modlitwe o zdrowie dla mojego meza Wieslawa oraz o moje i naszego dziecka wyjscie z depresji. Matko Boza, tak bardzo Cie kochamy, prosze pomoz mi i mojemu mezowi dostac dobra prace, azebysmy mogi naprawic nasze zyciowe rodzinne bledy i trwac tylko w Twoim Synu Jezusie Chrystusie i nigdy juz nie zboczyc z Bozej Drogi. Prosze poglogoslaw naszemu dziecku i chron ja of wszelkich pulapek i atakow szatana, trzymaj je zawsze blisko swojego serca.
  Pomoz prosze mojej samotnej, schorowanej matce Stefanii, niech jej synowi zmieknie serce i niech sie odezwie do niej, a jej siostra i cala rodzina niech sie sercem nawroci i otworzy w koncu swoje serce na samotnosc i krzywde mojej matki. Dziekuje Ci Boze za wszystkie dary, ktorymi nas obdarowales a szczegolnie o laske nawrocenia.

 134. Mirka pisze:

  Błagam i proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych. Bóg zapłać! Jezu ufam Tobie!i dziękuję za wszystkie otrzymane do tej pory dary. DZIĘKUJĘ!!!

 135. gabriela pisze:

  dziekuje za dotychczasowe wstawiennictwo za synem Witoldem ale prosze o dalsze aby nie zaprzepascic dotychczasowe otrzymane laski.BOG ZAPLAC

 136. Daniel pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Maryja, proszę o modlitwe o uzdrowienie duchowe i uzdrowienie z choroby zespół skórno mięśniowy tkanki łacznej i choroby hashimoto mojej mamy Niny.
  Dziękuje Bóg zapłać, Chwała Panu

 137. gabriela pisze:

  bardzo prosze o dalsza modlitwe wstawiennicza za syna Witolda ktorej bardzo potrzebuje

 138. ania pisze:

  Proszę o modlitwę ,by mój kolega Krzysiek był ze mna bardzo szczery i mowil tylko prawde,

 139. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę za moją całą rodzinę o nawrócenie

 140. danuta powroznik pisze:

  prosze o modlitwe za moje corki katarzyne i dorote o dar meza i pokonanie zla wszelkiego prosi matka

 141. mama pisze:

  Dziekuje za zdrowie i wszelkie laski i dary ducha swietego w imieniu dzieci i rodzenstwa proszac o dalsza opieke i boze blogoslawienstwo dla calej rodziny

 142. danuta pisze:

  o opamietanie krzywdzicieli mojej rodziny i pokonanie wszelkiego zla – jezu ufam tobie ty wszystko mozesz prosi mama i siostra

 143. mama pisze:

  do matki bozej i jezusa o opieke boza dla calej rodziny i rodzenstwa-jezu ty sie nami opiekuj amen

 144. halina pisze:

  do Matki Bozej i Jej syna Jezusa o dar madrosci roztropnosci i zaradnosc zyciowa o swiatlo Ducha Swietego dla syna marcina prosi matka

 145. An m pisze:

  Panie Jezu, zanurzam w Twoim Bożym miłosierdziu naszą rodzinę i poprzednie pokolenia, błagam Cię o nawrócenie naszych prześladowców i całkowite uwolnienie nas od atakującego nas zła, również o siłę i wiarę dla nas. Amen.

 146. danuta pisze:

  dziekuje Matce Bozej zawszelkie laski otrzymane z prosba o dalsza opieke Boza i Dary Ducha Swietego dla dzieci i rodzenstwaprosi mama

 147. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego syna Michała, aby dzisiejsza rozprawa w sądzie rodzinnym zakończyła się dla niego pozytywną decyzją. Matko Najświętsza pod Twoją opiekę oddaję moich synów.

 148. ewa-- pisze:

  do Jezusa Pana naszego i Maryji Matki Jego-prosze o zdrowie zgode ludzka zyczliwosc szczesliwe prace i podroze i powroty zawsze do domu dla corek rodzenstwa i calej rodziny Jezu Ufam Tobie

 149. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji całej mojej rodziny aby wszystkie rany lęki choroby Pan Jezus zanurzył w swoim miłosierdziu,abysmy z nowym sercem pełnym miłości wypełniali wolę Boga w naszym zyciu

 150. Mahejo pisze:

  Proszę o modlitwę za siebie, córkę i chorego dwuletniego wnuka. Lekarz przepisał dziecku lek homeopatyczny i córka chce mu go podawać, nie chce słuchać żadnych argumentów, nawet nie zaczyna słuchać… „Lekarz przepisał, w aptece kupione, a twoich teorii (!), mamo, nie będę słuchać.” Wszystko poirytowanym tonem.
  Przyjechałam opiekowac się wnukiem (rzadko go widzę) na czas jego choroby, bo nie moze iść do żłobka a córka właśnie podjęła pracę, i słyszę od córki: „Albo będziesz mu podawać ten lek pod moją nieobecność, albo dziękuję za twoją pomoc i wynajmę nianię na ten czas.”
  Czy mam dać sobie złamać sumienie czy spakowac się i wyjechać, mówiąc „To wobec tego szukaj niani”? Poważnie porozmawiać ani czegoś autorytatywnego przeczytać córka nie chce.A ma się za wierzącą katoliczkę.

  • Mahejo pisze:

   Bogu niech będą dzięki a takze wszystkim, którzy zechcieli pomodlic się w powyższej mojej intencji.Dzis powiedziałam stanowczo, że chodzi i o prawdę i o sumienie i niech szuka niani, bo moja ręka tego nie poda! – o dziwo – po kilku godzinach ciszy w domu, bez kłótni i sporów, po rozmowie z mężem, córka ustąpiła i wnuk nie będzie dostawał tego leku homeopatycznego.
   Panie Jezu, Maryjo Mateczko Najdroższa, św.Józefie, jakże dziękuję za to błogosławieństwo!

 151. an m pisze:

  Boże, Ty możesz wszystko, Jesteś Wszechmogącym Ojcem, błagam Cię, zdejmij z nas kajdany i uwolnij od zła, wysłuchaj modlitw w naszej sprawie, abyśmy mogli Cię wielbić i głosić jak wielką łaskę nam uczyniłeś. Nie zostawiaj nas, proszę. Amen.

 152. Ad pisze:

  Pokornie Was proszę o westchnienie do Boga Ojca w intencji moich Rodziców i Teściów w intencjach Bogu wiadomych. Ojcze Niebieski, który tak mocno nas kochasz, że nawet Swojego Jedynego Syna posłałeś aby nas odkupił – dla Jego Bolesnej Męki miej nad nami Miłosierdzie w tych trudnych chwilach. Ojcze, Ty wiesz jak bardzo bezsilny się czuję. Ty na mnie patrzysz i wiesz, że nie umiem znaleźć sposobu aby jeszcze w wiadomych sprawach dopomóc tym schorowanym ludziom. Błagam Cię o siłe, nadzieję i potrzebne łaski dla nich aby wytrwali w zdrowiu wobec tej niesprawiedliwości i zła jakie ich osaczyło. Ojcze Niebieski, całą nadzieję i całą ufność w Tobie pokładam.

 153. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich dwóch ,najważniejszych mężczyzn w życiu :męża i syna Mateusza. Aby mąż pomimo wszelkich kłopotów jakie sprawia syn swym postępowaniem,opamiętał się i przestał go wyzywać i i sprawiać mu tym jeszcze większą ranę w sercu:( Relacje ich wzajemne są TRAGICZNE , a razem pracją!.Syn jest ciągle na nie ,w każdej sprawie właściwie, jest niezaradny życiowo, zawistny, nie umie się cieszyć życiem i nam rodzicom też nie pożwala przez taką postawę… ciągle się z mężem o niego kłócimy i to baaardzo, bo ja nie akceptuję takiego wyzywania syna przez męża, więc i ja słyszę takie obelgi ,że wstyd mi za męża.. Syn jest bardzo pogubiony i samotny ,bez kolegów , bez nadziei,i sensu w życiu. Widzi tylko zło i takimi emocjami się „karmi;(( Wiem , że jest mu żle i chciałby coś odmienić ,ale brak mu sił i jak to zrobić. Proszę o dar nawrócenia dla nich, Kocham ich bardzo ,żaden z nich nie jest tylko złym, wiem to ,ale coś się nie układa od zawsze właściwie. Proszę o szturm do nieba , bo ten nieustanny konflikt baaardzo syna i męża wyniszcza i rozwala naszą rodzinę! Królowo Różańca Świętego,Święty Józefie,Święty Charbelu módlcie się za nami, AMEN.

 154. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę o dobrego męża

 155. an m pisze:

  w intencji mojego syna, o Boże prowadzenie i opiekę, głęboką,silną i wytrwałą wiarę, pokój serca oraz o bardzo dobrze zdane egzaminy. Amen. Bóg zapłać.

 156. Maggie pisze:

  Na północy miasta, biały van „pojeździł” sobie po chodniku po pieszych (jeszcze nie podają ilu zabitych a ilu rannych)
  http://www.680news.com/2018/04/23/numerous-pedestrians-struck-van-near-yonge-finch/

 157. Ad pisze:

  Proszę wszystkich o modlitwę w intencji Alfiego Evansa i jego rodziców.

 158. Lidia pisze:

  Proszę w intencjach Bogu wiadomych. Bóg zapłać ♥♥♥

 159. tomek pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i moją dziewczynę. Niech Bóg nas prowadzi

 160. Ania pisze:

  P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego

 161. Agna pisze:

  Kochani, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego dziewięcioletniego synka Krystiana. Proszę Cię Jezu uwolnij moje dziecko, przywróć Mu zdrowie i obdarz Swoim Miłosierdziem – już tylko Ty mój Jezu możesz pomóc mojej rodzinie.Amen

 162. tomek pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie bym kochał Boga coraz bardziej każdego dnia bym o Nim zawsze pamiętał i ufał Mu bezgranicznie. Proszę także o modlitwę o uzdrowienie psychiczne mnie i mojej dziewczyny z depresji nerwicy oraz o zdrowie dla nas. Byśmy mogli pracować i dziękować Bogu za wszystko. Jezu ufam Tobie i nie zawiodę się. Kocham Cię Jezu i dziękuje za tą stronę. Chwała Bogu!!!

 163. Maggie pisze:

  ❣️🙏🏻❣️ Przez Maryję do Jezusa. ❣️🙏🏻❣️
  We wszystkich intencjach: Jezu, tutaj na WOWIT zebrany jest ocean potrzeb ludzkich. Ty Panie znasz nasze potrzeby i wiesz, co ważne i najważniejsze dla każdego z proszących. Najświętsze Serce Pana Jezusa ufam Tobie, wielbię Ciebie, dziękuję Tobie, przepraszam: bo bardzo zgrzeszyliśmy i grzeszymy i proszę o przebaczenie oraz taką przemianę serc i życia, abyśmy się stali godnymi Twoich obietnic.
  Dlatego jak o.Dolindo polecał, proszę: Jezu, Chryste, Ty się tymi wszystkimi sprawami/intencjami Wowitowymi zajmij❣️

 164. tomek pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie. Bóg zapłać

 165. Ania pisze:

  P Jezu Maryjo za wstawienictwe aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego

 166. DMaria pisze:

  Mateczko Boza prosze o modlitwe za meza, blagajac Ciebie o laske zdrowia i o uzdrowienie meza, blagam Maryjo wypros laske zdrowia u Pana Boga Wszechmogacego, aby sie nad nim zlitowal. Blagam aby Bog Wszechmogacy przyjal cierpienie meza jako zadośćuczynienie za grzechy i ulitowal sie nad nawruconym grzesnikiem. Prosze o dzisiejszy dzien aby nic sie nie stalo i aby wyniki badan wyszly pozytwnie. Bog zaplac za modlitwe za bardzo chorego Krzysztofa.

 167. an m pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę, dziękuję za najmniejsze westchnienie w naszej intencji. Błogosławieństwa Bożego dla wszystkich czytelników i adminów.

 168. tomek pisze:

  Proszę o modlitwę sam sobie nie poradzę. Dziękuje każdemu

 169. Anna pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji mojego głębokiego nawrócenia mu Panu Bogu w intencji prawdziwej miłości do Boga i ludzi i uwolnienia ze wszelakich natręctw i dręczeń

 170. ela pisze:

  Matenko
  blagam o pomoc w rozwiazaniu wszystkich problemow mojego zycia i mojej rodziny, ,wyjscia z trudnej sytuacji finansowej,o wyjscie corek z domu dobrych dla nich partnerow,niech zaloza rodziny i maja dzieci,spokojne dni bez obaw i strachu, niech zaczniemy zyc w spokoju ,niech corki wyjda z problemow chorobowych,corka niech zniknie torbiel z jej mozgu,blagam pomoz
  blagam Matko pomoz prosi Ela

 171. B. B. pisze:

  Blagam o modlitwy w intencji mojej rodziny, ktora sie rozpadla i jest w rozlace od wielu miesiecy. Dobry Boze, prosze, udziel nam swojego milosierdzia, abysmy znow mogli byc razem. Abysmy sie milowali, szanowali i wspierali do konca naszych dni. Pozwol nam byc znow razem na chwale Twoja. Jezu ufam Ci, Ty sie tym zajmij prosze.🙏🙏🙏 Nasza rodzina M. B. A.🙏🙏🙏 Serdeczne Bog zaplac za kazde westchnienie w naszej intencji 🙏❤️❤️❤️

 172. an m pisze:

  O miłosierdzie Boże

 173. B. B. pisze:

  Prosze o modlitwy🙏w intencji naszej rodziny ktora sie rozpadla i jest w rozlace od wielu miesiecy. 😢Aby Milosierny Bog pomogl nam znow byc razem, rodzina w milosci, szacunku i trosce do konca naszych dni. Nasza rodzina M. B. A.🙏 ❤️❤️❤️

 174. tomek pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i moją dziewczynę. Dziękuję każdemu z całego serca

 175. Bogusław pisze:

  Proszę o modlitwę !!!
  Maryjo moja mamo otaczaj mnie płaszczę swojej miłości , spraw abym miał dość sił , aby nie przestać dziękować za wszystko co otrzymałem i otrzymuję. Pozwól rozpoznawać wolę Bożą mimo morza zła i nienawiści jaka jest wylewana z serca mojej żony. Trójka dzieci ośmioro wnuków i wszyscy poranieni. Separacja 6 miesięcy nic nie dała … Za dużo dostatku i pieniędzy … Decyzja mojej żony – wynajmuje dla siebie kolejne mieszkanie – cel moje zbawienie ???
  Jestem Nadzwyczajnym Szafażem Eucharystii , pomagam kapelanowi w szpitalu przy posłudze przy chorych, wiem że jest wielu ludzi , którzy cierpią wiele więcej niż ja .
  Słabnę i już nie daję rady, pomóż mi Jezu łączyć moje cierpienia z Twoją ofiarą na krzyżu , mam trudności ze snem czy to już depresja, czy brak pogodzenia się z odejściem żony po 38 latach wspólnego życia nie wiem … Jezu Chryste TY się tym zajmij. Bóg JEST MIŁOŚCIĄ i w każdym z nas On cierpi wraz z nami . Panie spraw , aby moi bliscy i moja żona odzyskali pokój przyjmij moją ofiarę zgadzam się z Twoją wolą i pozwól abym sam pił ten kielich. Wszystko mogę w Tym który mnie umacnia.

  • Maggie pisze:

   Nie wiem, czy jesteś diakonem, czy świeckim, jak mówisz, tzw Nadzwyczajnym Szafarzem .. tj takim w rzeczywiście (!) nadzwyczajnych sytuacjach wyznaczonym i pobłogosławionym przez samego biskupa. Może tak się nazwałeś, a jesteś raczej ministrantem posługującym kapelanowi przy chorych i nie bierzeszw niekonsekrowane ręce Chrystusa. Nie wiem, bo to wielka niewiadoma, i może w tym ukryty jest Twój problem, skoro źona opuściła Ciebie: dla … Twego .. ZBAWIENIA❓…
   Polecam Ciebie i żonę Jezusowi: Jezu, Ty się tym zajmij❣️
   i życzę Błogosławieństwa Bożego oraz abyście 39-tą, 40-tą i następne rocznice ślubu RAZEM celebrowali w szczęściu i miłości.
   ❣️🙏🏻❣️

   • Maggie pisze:

    Ten powyższy wpis był dla @Bogusław

    • Bogusław pisze:

     Tak jestem pobłogosławiony prze biskupa. Trzy znaki zapytania są wyrazem mojej obawy co do szatańskiej przewrotności jakie kryje ta troska. Wszyscy potrzebujemy nawrócenia . Czy moja Żona w tym kolejnym mieszkaniu będzie się modlić czy przyjmować innych mężczyzn tego nie wiem i nie chcę tego analizować .Każdy z nas stanie przed trybunałem po śmierci. Poszukiwanie winnych i osądzanie to też pokusa pochodząca od oskarżyciela.
     Dziękuję za życzenia i troskę .

    • Maggie pisze:

     Szafarz Nadzwyczajny to nadużycie, bo w rzeczywistości nie ma tak wielu tych nadzwyczajnych sytuacji – np konspiracji w czasie prześladowań, działań wojennych, czy gdy jeden kapłan i do tego chory, nie mogący stać, by drżącymi rękoma utrzymać/podawać Konsekrowane Hostie.

     Inna sprawa to Twoje podejrzenie/obawa, że małżonka, po 38 latach małżeństwa (!), a więc kobieta mająca blisko (+-) 60-tkę na karku ma na celu prowadzenie nowego i to rozwiązłego życia.

     Nie mogłam znależć innej Homilii, ale poniżej nieznana nt Komunii Św (skopiowałam z WOWIT) … na ręce i zakazie takiej „formy”:

     HOMILIA wygłoszona w kościele rzymsko-katolickim
     pod wezwaniem Najświętszego Imienia Maryi
     w Rzymie 1 marca 1989 r.
     LUDZKOŚĆ ŻYJE TAK, JAKBY BÓG W OGÓLE NIE ISTNIAŁ –
     JAN PAWEŁ II:
     „Porządkowi obyczajowemu” pochodzącemu od Boga powinniśmy podporządkować całe nasze życie.
     Jego wola – najświętsza wola – powinna obejmować wszystko. Dotyczy to wewnętrznej harmonii
     życia. Tak naucza nas Jezus. Nikt nie może służyć dwom panom. Nie można służyć równocześnie
     Bogu i mamonie. W obecnych czasach ludzkość żyje tak, jakby Bóg w ogóle nie istniał, nie był Stwórcą i Panem wszechświata, jak również właścicielem wszelkiego bogactwa i skarbów w niebie i na ziemi. Człowiek
     wierzy, że wszystko zawdzięcza swojej pracy oraz że może wszystkiego zażądać. Jest dumny ze zdolności,
     którymi obdarzył go Nasz Pan, inaczej nie miałby ich!
     Jeśli człowiek wybiera innego boga lub innych idoli, to gardzi Bogiem.
     Może Go nawet nienawidzić, przez co pójdzie do piekła. A co jest przyczyną tego, że człowiek
     tak łatwo schodzi na złą drogę, traci orientację i gubi się? To brak pokory, gdyż przez to stajemy się
     bezwstydni i pełni pychy. Ludzie stawiają zbyt wielkie wymagania, bądź mają odwagę liczyć na Miłosierdzie
     Boga. Droga do Miłosierdzia stoi otworem jedynie wtedy, gdy zwyciężymy nasze ego. Może
     być ona jedynie darem dla pokornych, którym Pan obdarowuje swoich wiernych, jeśli o to proszą w modlitwie. Bóg chłoszcze tych, których umiłował. Bogobojni, to znaczy ci, którzy, pełni pokory, uznają, że Pan jest Stwórcą wszechświata i ziemi, oddają Mu należną cześć, wezmą na siebie z miłością chłostę i karę.
     Powinniśmy w przyszłości spodziewać się nowej chłosty, która będzie silniejsza, niż wszelkie dotychczasowe
     kary. Nikt się przed nią nie uchroni, chyba, że z miłością ją na siebie przyjmie. Zostanie wtedy
     zbawiony jak dobry łotr na krzyżu lub zostanie na zawsze stracony, jeśli się buntuje, tak jak drugi łotr,
     którego zgubiła pycha i bluźnierstwo.
     Najgorsze są bluźnierstwa w stosunku do pełnych miłości słów Boga, którymi obdarza naszą
     biedną ziemię poprzez Matkę i umiłowanego Syna. Dlatego konieczne jest okazanie pokory, gdyż nigdy
     nie powinniśmy zapomnieć o tym, Kto przed nami stoi!
     Tak jak w kontaktach międzyludzkich przyjęte są pewne formy uprzejmości, to w stosunku do
     Boga chcemy o nich zapomnieć? Dlatego ostrzegam ponownie przed wszelkimi formami braku należnego szacunku, jak np. zakazane w moim biskupstwie podawanie Komunii św. na dłoń oraz postawa stojąca podczas wielu części liturgii Mszy Świętej. Prowadzi to do utraty właściwego poczucia doniosłości tego zgromadzenia. To jest nic innego jak śmierć naszego Pana i Zbawcy, któremu wszystko zawdzięczamy. Zamartwiamy
     się o ludzką ocenę, boimy się, że zostaniemy wyśmiani, boimy się niekorzystnych dla nas skutków
     naszej oceny przez innych, a nie boimy się Boga? Nie odwołuję tego, co powiedział jeden z moich poprzedników: „dzieje się to na waszą odpowiedzialność.
     Drodzy biskupi zagranicznych biskupstw, modlę się za was, abyście na czas zrozumieli, że droga, którą obraliście jest niewłaściwa”.
     W tym miejscu, moi umiłowani Kapłani, umiłowani Bracia i Siostry, dozwolone jest przyjmowanie
     komunii na język i w postawie klęczącej. Wszystko, co zostało wprowadzone i jest rozpowszechniane
     przez obcych jest niedozwolone. Mówię to jako wasz Biskup!
     Jan Paweł II

     Pamiętaj, że małżenstwo to związek dwóch osób i obie (!) nie są idealne (ale każdy
     ! .. grzeszy na swój rachunek).
     Proś Ducha Świętego, aby Cie natchnął i wskazał co trzeba zrobić dla siebie i dla małżonki. Może odprawcie z żona, jeśli to możliwe razem, Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Waszej intencji, abyście żyli dalsze lata w szczęściu i zawsze w Bogu, z Bogiem i dla Boga? .. albo w środy sam idź do kościoła przed obraz MBNP na taką Nowennę.
     Jezu, Ty się tym zajmij❣️

    • Maggie pisze:

     @BOGUSŁAW⁉️‼️❓❣️: pisaleś, że finanse to nie problem w Twojej rodzinie … a masz DOBRE INTENCJE … dlaczego nie mielibyście z żoną wybrać się do Medjugorie: aby tam pomedytować nad Waszą sytuacją … akurat jest ogłoszenie o terminie i sierpniowej pielgrzymki i to pod okiem dobrej opieki duchowej.
     Naszła mnie taka myśl, więc naprawdę spróbujcie .. a jeśli będą opory, to choć sam (lub z dzieckoem/wnukiem itp) dla wzmocnienia ducha zabierz się razem z rymi pielgrzymami .. owoce mogą być natychmiastowe albo z czasem widoczne.

     Pozdrawiam i niech Maryja otoczy Opieką i poda pomocną dłoń, a Pan Bóg niech BŁOGOSŁAWI Ciebie, żonę i całą Rodzinę❣️

    • Monika pisze:

     Maggie, pomysł świetny z tym wyjazdem do Medziugorie. Tam wszystko się odmienia, niejedna osoba mogłaby złożyć tu świadectwo. Życie zaczyna się niejako od nowa i nieważne ile mamy lat. Jeśli są pieniądze (gdy tu akurat nie są problemem), to taki wyjazd zmienia naprawdę bardzo wiele i nie ma co się długo zastanawiać, tylko korzystać z takiej okazji – jeśli więc są pieniądze, to na pewno należałoby wykorzystać je we właściwy sposób.
     Niech Matka Boża prowadzi przez całe dalsze życie – Twoje Bogusławie, jak i najbliższych Twemu sercu.

   • Monika pisze:

    Dokładnie to samo pomyślałam co Maggie, w momencie gdy przeczytałam co napisałeś, Bogusławie. Piszesz, że jesteś szafarzem i pomagasz kapelanowi w szpitalu – a szafarz to przecież nie ministrant.
    Szafarz to nie jest kapłan z poświęconymi dłońmi – nie może więc osoba świecka dotykać nimi Pana Jezusa – my to wiemy i naprawdę według wielu kapłanów w tym nie ma wątpliwości. Poczytaj o tym także na stronie WOWiT.
    I nieważne czy w zwykłych czy nadzwyczajnych okolicznościach. Gdyby tu nie było żadnej różnicy i byłoby to zupełnie bez znaczenia, to po co byłyby potrzebne nam w ogóle konsekrowane dłonie? No przecież właśnie głównie po to, żeby nie dotykać Ciała Pańskiego niepoświęconymi dłońmi – nieczystymi rękami.
    Dlatego także na każdym z nas spoczywa odpowiedzialność i modlitwa, by kapłanów było więcej, by ich nie zabrakło w żadnej nadzwyczajnej czy zwyczajnej okoliczności, i by to nie byli „kapłani z przypadku” ale z Bożego powołania, wypełniający Bożą Wolę, będący całymi na Służbie Bogu.
    Gdy więc jest tak, że jako szafarz świecki dotykasz „brudnymi rękami” (niepoświęconymi) Komunii Świętej, to nie dziw się, że dzieje się w Twoim życiu tak jak się dzieje – to tylko konsekwencja. To jest tak proste, że nawet dziecku nie potrzeba tego tłumaczyć – wydawałoby się, że takiej oczywistości nie trzeba nikomu tłumaczyć.
    Ale właśnie tylko Matka Boża sama wyprowadzi nas z każdego błędu, jeśli całkowicie Jej się oddasz i całą swoją Rodzinę, wszystkich razem i każdego z osobna. Tylko Ona prowadzi najkrótszą drogą do Jezusa i wyciągnie z każdego błędu – szkoła Maryi jest najlepszą szkołą.
    Właśnie dlatego napisałam byś wzywał matki – Maryi. Ave Maryja!

    • Monika pisze:

     Każdy z nas robi rachunek sumienia – niektórzy codziennie, inni co jakiś czas, a ten rachunek bywa czasem pobieżny, krótki, czasem dokładny, dobrze jeśli docierający do sedna i głębi naszego serca – ale przecież ten rachunek dotyczy nas samych a nie innej osoby. Ale dotyczy też grzechów cudzych, np. tego czy błądzących upominaliśmy.

     „Przywykliśmy do twierdzenia, że grzech jest osobistym czynem, obciążającym sumienie i w najgorszym wypadku niszczącym miłość do Boga w sercu człowieka. Są jednak sytuacje, kiedy jesteśmy współwinni grzechowi popełnionemu przez kogoś innego, bo gdyby nie my, albo by on nie zaistniał, albo jego powstanie byłoby znacznie utrudnione.

     Dawniej katechizm nazywał takie wydarzenia z naszego życia grzechami cudzymi. Oto one:

     Namawiać do grzechu
     Rozkazywać drugiemu grzeszyć
     Zezwalać na grzech
     Pobudzać do grzechu
     Pochwalać grzech drugiego
     Milczeć, gdy ktoś grzeszy
     Nie karać za grzech
     Pomagać do grzechu
     Usprawiedliwiać czyjś grzech

     Odpowiedzią na powstające „struktury grzechu” jest tworzenie między sobą struktur dobra i miłości. Bo podobnie jak możemy mieć udział w grzechach innych ludzi, tak też możemy mieć udział w ich dobrych czynach. Pomaganie, zachęcanie do dobra i pochwalanie go jest tym, co powoli, lecz skutecznie uczula na potrzeby drugiego oraz „zaraża” chęcią pomocy.”
     Cytat z : https://pl.aleteia.org/2018/01/18/czy-trzeba-spowiadac-sie-z-tzw-grzechow-cudzych-czym-one-sa-i-jak-je-rozumiec/

    • Maggie pisze:

     BOGUSŁAWIE masz dobre intencje i chyba WIELKIE serce … ale że zabrakło czegoś w życiu Twojej Rodziny, spróbuj RATOWAĆ ją tą pielgrzymką. Dalekie miejsce, ale w nim tyle miejsca na refleksję i modlitwę: zdala od przytłaczających i bolesnych spraw dla Was obojga.
     Przepraszam jeśli Ciebie w czymś uraziłam, bo tylko Jezus wie, co w ludzkim sercu dzieje się, a pisałam tylko domniemując bez osądzania Ciebie i Twojej żony, abyś przemyślał pewne fakty, które podałeś.

     Skoro, źona twierdzi, że zależy jej na Twoim Zbawieniu (może? .. to ona nie chce być źródłem „zapalnym”?), to pilgrzymka jest czymś więcej aniżeli wycieczką turystyczną aby zobaczyć „co tam się Medjugorie dzieje”.
     Życzę obfitości Łask Bożych i radości z pogodą ducha dla Was obojga❣️

    • Bogusław pisze:

     W Polsce takich ja świeckich wyświęconych przez biskupów diecezjalnych jest ponad 4 tysiące mężczyzn. Dla przykładu na Malcie szafarkami bywają również kobiety. Ponadto należy wiedzieć iż na mocy chrztu proboszcz parafii może jednorazowo wskazać osobę do tej posługi, jednak tego się nie praktykuje. W Medjugorie byłem z żoną 2 lata temu. Czy pojadę tam jeszcze raz nie wiem . Żona w sierpniu pojedzie do Włoch be zemnie . Co dalej … nie planuje i nawet nie chcę wiedzieć . Pan zatroszczy się o jutro moją troską jest dziś stąd wszystkim dziękuję za modlitwę. A właśnie dziś jest nasza 38 rocznica ślubu .

    • Maggie pisze:

     @BOGUSŁAW:
     Wiem o tym, bo w Kanadzie to „normalka” – w tym podawanie Jezusa Eucharystycznego, na … jakichś spodkach, potem gdy składane jest dzwonienie talerzami … i wkładanie „resztek” na powrót do ciemnicy (jakiejś nawy, nie w centrum ołtarza i nawet bywa, że bez lampki oliwnej … a centrum to „trony” i siedziska dla księdza i całej „asysty”).
     Ludzie ci, dedykują dla innych swój czas etc.
     Ja nie sądzę, ale serce się kraje, bo Jezus to nie koleś, ktorego „można poklepać po ramieniu i wsadzić na ubocze …

     Jestem pewna, że masz wielki szacunek i dobre chęci i nie tak u Ciebie te sprawy wyglądają. ale w świat zbytnio postępowy: idzie naprzód, choć nad przepaścią tuż tuż.

     Niech Pan Bog Tobie i źonie błogosławi i niech się sprawy ułożą tak by było szczęście, zdrowie i zgoda i jak nakazał Pan Bóg ❣️❣️❣️.
     Pomyśl, czy nie zaproponować jako rocznicowy upominek taką pielgrzymkę – ta akurat się nadarza, ale moźe to nierealne aby z tą grupą, bo może w Polsce nie mieszkasz. Nie wiem, czy dołączenie do tej pielgrzymki na miejscu (zakwaterowanie etc) jest realne.
     Nawet sami pojedźcie Ty ze swoją intencja w sercu, a ona „turystycznie” aby zobaczyć.
     Szczęśc Boże❣️ Maryjo orowadź❣️
     💕🙏🏻❣️

    • Maggie pisze:

     Moje palce i IPad są zgodne jak chodzi i literówki ☹️ Miało być np Maryjo prowadź a graficznie wyszło, co wyszło.
     Śpieszę się, bo muszę wyjść a już rush hour i za moment szczyt, zanim do mojego rejonu zacznie napływać kawalkada pojazdów.
     Bogusławie, pomyśl, bo w innej kntecji ta pielgrzymka … a żona ma obowiązek przynajmniej by Tobie powiedzieć, co zamierza i jakie sa jej „włoskie plany” – bez względu na to co to jest . Chyba obecne lub w persoektywie „hot flushes” aż tak jej nie zaciemniły obrazu, aby nagle szukała tego co ulotne i zwodne w „trzeciej młodości” na karku.

 176. J..... pisze:

  Proszę o modlitwę
  Ciężko mi wytrwać, powracają stare złe nawyki, które oddalają mnie od Boga.

  • Maggie pisze:

   Spróbuj prosić Jezusa: Jezu, Ty się tym zajmij i … powiedz Mu sercem o tym, własnymi słowami przedstawiając sprawę oraz jak chcesz naleźeć tylko do Pana Boga i że jesteś słaby i sobie nie radzisz. Proś sercem o pomoc Matkę Najświętszą, bo zgubiłeś/gubisz Jezusa i może św.Antoniego jako, że się sam też się gubisz/zagubiłeś.
   Znalazłam coś pomocnego:

   Jezu, Ty się tym zajmij❣️

 177. Bartek pisze:

  Proszę o modlitwę za moją żonę. Już nie wiem jak prosić Boga aby przestała grzeszyć i się nawróciła. Wolę prosić dla niej o życie wieczne i prosić Boga abym mógł za nią odpokutować i prosić dla niej o Boże miłosierdzie niż mam żyć tak dalej z moim synem. Ona nie chcę być ze mną, najprawdopodobniej dalej na kochanka, synem też za bardzo nie chce się zajmować. Dis niej na pierwszym miejscu jest ten mężczyzna. Z nią już nie da się normalnie rozmawiać. Broni tego człowieka na każdym kroku.
  Sw. Rito proszę Cię o Twoje wstawiennictwo, proszę Cię tak jak Ty prosiłaś Boga o życie wieczne dla swoich synów.

 178. an m pisze:

  Boże, proszę Cię dodaj mi wiary bo dziś jest bardzo ciężko, przychodzą same negatywne, dołujące myśli i sytuacje, trudno utrzymać wiarę i nadzieję. Matko Najświętsza wstawiaj się proszę za nami u Ojca, On Tobie niczego nie odmawia. Amen.

 179. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę za syna i mężą, o uzdrowienie na ciele duszy ,wiarę ,andzieje, miłość i nawrócenie ich do PANA. Zły nie odpuszcza , jest baaardzo żle miedzy nimi i z nimi… Ja nie daje rady, wygaduję bzdury do nich… błagam o waszą pomoc modlitwą o potrzebne łaski dla nich.Jezu ,Ty się tym zajmij! Amen.

 180. gabriela pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe wstawiennicza w intencji syna Witolda-umocnienie w nim wiary nadzieji,milosci.Bog Zaplac

 181. RENATA pisze:

  Kochani,proszę o modlitwie za mojego syna Piotra,który cały czas mówi o samobójstwie i braku sensu życia.

 182. ela pisze:

  Blagam o pomoc w rozwiazaniu wszystkich moich problemow,o pomoc finansowa o wyjscie z trudnej sytuacji finansowej,o wyleczenie corek z chorob,o dobrych partnerow,aby zalozyly rodziny,mialy dzieci, prace i opieke i pomc na kazdy dzien,daj mi sile,aby maz sie nie dowiedzial prawdy,zebym mogla pozalatwiac wszystkie sprawy pozytywnie i nie klamac zeby wszystko ogarniac aby nie bylo wojny w domu
  blagam pomoz mi

  • Bogusław pisze:

   Szczęść Boże !
   Nie wszystko naraz. Zacznij od skontaktowania się sama z sobą. Błaganie kieruj precyzyjnie do … np. Dziś do Maryi bo mamy wielkie święto i niebo otwarte. Nie musisz wszystkiego ogarniać. Sama ogarnij się , zacznij od uspokojenia i modlitwy zawierzenia. Pogódź się że nie jesteś Bogiem lecz człowiekiem i odpowiadasz tak naprawdę za swoją postawę. Nie dotykaj się niczego co ma pozór nawet niewinnego kłamstwa , bo tu masz największego wroga , ojca wszelkiego kłamstwa. Gwałtowne działanie i niepokój to dowód ucisku i trzeba tutaj skierować prośbę do wszystkich o modlitwę. Polecam Cię Naszej Matce Maryi . Prawdziwe kłopoty to nasze życie. Nie umierasz w hospicjum w opuszczeniu.
   Czyli nie jest tak że może być gorzej. Staraj się dostrzec to za co można by podziękować Bogu np. za zdrowie. Nie pokąsały cię szerszenie i nie jesteś w stanie nic widzieć z powodu opuchlizny ( dziś takiej osobie udzielałem komunii w szpitalu). Jest źle , ale wszystko będzie dobrze :-).

 183. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Amelii , z okazji rozpoczęcia nauki w pierwszej klasie, o dar dobrej nauki, właściwe funkcjonowanie w nowym środowisku i społeczności . Bądż uwielbiony BOŻE w jej serduszku teraz i na wieki! Amen.

 184. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę za Mateusza, TY, Boże wiesz jaka jest przyczyna jego zachowania i problemów, znasz ich źródło… Błagam , TY się tym zajmij Jezu!, najlepszy z lekarzy! Chwała Ojcu i Synowi I Duchowi Świętemu!

 185. Anna Z pisze:

  Za pośrednictwem Matki Bożej rozwiązującej węzły i Sw Rafała Archanioła, Proszę o łaskę aby mój mąż nie dostał rozwodu, i by go nie chciał, i o uzdrowienie relacji małżeńskich, Anna, Mamy dwóch synów 22 lata i 9 lat, bardzo kochają nas oboje

 186. Agnieszka pisze:

  Prosze o zdrowie dla mnie i siłę do życia oraz aby Łukasz uwierzył w Jezusa

 187. Wuj Tom pisze:

  Szczęść Boże.
  Proszę was o modlitwę w intencji Michała, kuzyna mojej żony u którego lekarze jak to określili z 90% prawdopodobieństwem podejrzewają stwardnienie rozsiane oraz za jedno małżeństwo, które było w naszym kręgu Domowego Kościoła przechodzące obecnie b. poważny kryzys.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę

 188. Karolina Niewolnica Maryi pisze:

  Szczęść Boże proszę wszystkich o modlitwę w lutym straciliśmy 17 letniego syna w wyniku wypadku samochodowego został potrącony jadąc rowerem obecnie sprawa się zakończyła wskazali w innego syna Proszę o modlitwę dla całej mojej rodziny dla mnie dla męża i dla córki która została i tęskni za bratem proszę o szturm modlitwy do nieba Proszę o modlitwę w intencji Czy mamy dalej walczyć o sprawiedliwość w której i tak nie ma na ziemi Proszę was wszystkich módlcie się za nami

 189. an m pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za księdza Ryszarda.

 190. Małgorzata P. pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Mateusza o łaskę powrotu do wiary i uzdrowienie z uzależnień.

 191. karolinaadamczak pisze:

  proszę o modlitwę za moja rodzinę aby krzyż który dzwigamy po straciec 17 letniego syna Sebastiana był dla nas miłością a nie cierpieniem i o to aby Pan zajął się sprawa w sądzie która będzie się toczyła wobec sprawcy wypadku Jezu Ty się tym zajmij oraz o opatrzność Matki Bożej dla mojej rodziny

 192. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę o znalezienie dobrej pracy. Bóg zapłać.

 193. Ulcia pisze:

  Proszę o modlitwę za Sebastiana, który stracił żonę, o żywą wiarę dla niego i jego dzieci. Proszę o nawrócenie Krystiana i Mateusza i dobre żony dla nich, a także o uwolnienie z pokus szatańskich.

 194. Agnieszka pisze:

  Proszę pomódlcie się ze mną o uratowanie mojego małżeństwa. Jesteśmy 5 lat po ślubie. Mąż to ambitny człowiek sukcesu, wczoraj dowiedziałam się, że mnie już nie kocha, jego miłość się wypaliła. Mamy rożne charaktery. Bóg może wszystko. Proszę, błagam o modlitwę w intencji Agnieszki i Pawła oraz 4 letniej Hani.

  • sAnna salezjanka pisze:

   P. Agnieszko zapewniam o modlitwie kazdego dnia …i modlę się o wypełnienie się Woli Bożej…s anna

   • Agnieszka pisze:

    Ogromnie dziękuję. Już nie wiem jak się modlić, jak wszystko naprawić. Nadal nie jest dobrze. Bardzo dziękuję za każą modlitwę. Siostro Niech Przenajświętsza Panienka wynagrodzi siostry modlitwę licznymi łaskami. Tak mi ciężko przetrwać choć dzień. Nie wiem co robić by było lepiej. Totus Tuus

    • Monika pisze:

     +++
     Niech Pan Bóg za przyczyną Matki Najświętszej dodaje siły do przetrwania i umacnia w trudnej codzienności, niech obdarza Was wszystkimi potrzebnymi Łaskami.

    • ania pisze:

     Jezu, Ty się tym zajmij! Akt oddania Jezusowi ks. Dolindo Ruotolo.
     Ta przepiękna modlitwa została zapisana przez sługę Bożego w liście z dnia 6 października 1940 roku. Kapłan pisał go do Eleny Montelli, kobiety ze ścisłego grona swych córek duchowych, tak zwanych „Gołębic Eucharystycznych”.
     Jezus do duszy:

     „Z jakiego powodu wzburzony ulegasz zamętowi? Oddaj Mi swoje sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę powiadam wam, każdy akt prawdziwego, ślepego, pełnego oddania się Mi przyniesie owoc, jakiego pragniecie i rozwiąże najbardziej napięte sytuacje.

     Całkowicie zdać się na Mnie nie oznacza walczyć, denerwować się i rozpaczać, a jednocześnie prosić Mnie niecierpliwie, bym to Ja po twojej myśli przemienił wzburzenie w modlitwę. Całkowicie zdać się na Mnie znaczy zamknąć ze spokojem oczy duszy, odsunąć niespokojne myśli i zamęt, oddać się Mi, tak bym tylko Ja działał i powtarzać: «Ty się tym zajmij».

     Zamartwianie się, denerwowanie, myślenie o konsekwencjach zdarzeń jest wbrew, zdecydowanie wbrew, oddaniu się Mi. To tak jak z dziećmi, które domagają się, by mamy zajęły się ich potrzebami, a jednocześnie same zaczynają się mieszać, utrudniając swoimi pomysłami im pracę.

     Zamknij oczy i daj się ponieść prądowi mojej łaski. Zamknij oczy i nie myśl o bieżących sprawach, odwróć wzrok od przyszłości jak od pokusy; odpocznij we Mnie, ufając w Moją dobroć, a zapewniam cię na Moją miłość, że kiedy zwrócisz się do Mnie z tą dyspozycją: «Ty się tym zajmij», oddam się tej sprawie całkowicie, pocieszę cię, wyzwolę i poprowadzę.

     I kiedy będę musiał poprowadzić cię inną drogą niż tą, którą zaplanowałeś, będę ci przewodnikiem, wezmę na ramiona, przeprowadzę cię, jak matka uśpione niemowlę na rękach, na drugi brzeg. To twój racjonalizm, tok rozumowania, zamartwianie się i chęć, by za wszelką cenę zająć się tym, co cię trapi, wprowadza zamęt i jest powodem trudnego do zniesienia bólu.

     Ileż mogę zdziałać, zarówno w sprawach duchowych, jak i materialnych, kiedy dusza zwróci się do Mnie, spojrzy na Mnie mówiąc Mi: «Ty się tym zajmij», zamknie oczy i odpocznie.

     Otrzymujesz niewiele łask, kiedy się zamartwiasz. Wiele zaś łask spada na ciebie, jeśli tylko twoja modlitwa jest pełnym zawierzeniem i oddaniem się Mi. W bólu i cierpieniu prosisz, bym działał, ale tak, jak ty tego chcesz… Nie zwracasz się do Mnie, a jedynie chcesz, bym się dopasował do twoich potrzeb i zamysłów. Nie jesteś chory, skoro prosząc lekarza o pomoc, sugerujesz mu leczenie.

     Nie postępuj tak, ale módl się tak, jak was nauczyłem w „Ojcze Nasz”: «święć się imię Twoje», czyli bądź pochwalony, uwielbiony w mojej potrzebie; «przyjdź królestwo Twoje», czyli niech wszystko, co się dzieje, przyczynia się do stwarzania Twojego królestwa w nas i na świecie; «bądź wola Twoja, jako w niebie, tak i na ziemi», czyli to Ty wejdź i działaj w tej mojej potrzebie, tak jak według Ciebie będzie lepiej dla mojego życia wiecznego i doczesnego.

     Jeśli powiesz mi naprawdę: «bądź wola Twoja», czyli jakbyś mówił: «Ty się tym zajmij», wkroczę z całą moją mocą i rozwiążę najtrudniejsze sytuacje. Proszę, widzisz, że choroba postępuje, zamiast zanikać? Nie burz się, zamknij oczy i ufnie powiedz: „niech się dzieje Twoja wola, Ty się tym zajmij”. Powiadam ci, że się tym zajmę, jak lekarz. Uczynię nawet cud, jeśli będzie to potrzebne.

     Masz wrażenie, że stan chorego się pogarsza? Nie denerwuj się; zamknij oczy i mów: «Ty się zajmij». Powtarzam ci, że się tym zajmę, że nie ma potężniejszego lekarstwa niż moje działanie z miłości. Zajmę się tym tylko, kiedy zamkniesz oczy.

     Jesteś niezmordowany, chcesz wszystko sam oszacować, o wszystkim samemu pomyśleć; zdajesz się na siły ludzkie, czy też gorzej, na człowieka, wierząc w jego pomoc. I to utrudnia Moje działanie. Och, jak bardzo pragnę twojego oddania, bym mógł ci błogosławić i w jakim smutku pogrążam się widząc, jak się miotasz! Szatan właśnie do tego dąży: byś był niespokojny, by oderwać cię od Moich działań i rzucić na pastwę ludzkich przedsięwzięć.

     Ufaj zatem tylko Mi, odpocznij we Mnie, całkowicie się na Mnie zdaj. Czynię cuda proporcjonalnie do twojego pełnego oddania się Mi i oderwania się od twoich myśli. Rozrzucam skarby łask, kiedy jesteś ubogi, całkowicie. Kiedy posiadasz własne zasoby, nawet w niewielkiej mierze lub jeśli to ich szukasz, jesteś w zwykłym wymiarze i idziesz za ziemskim, naturalnym biegiem wydarzeń, w który często interweniuje Szatan. Żaden jeszcze racjonalista czy człowiek ciągle rozsądzający sprawy, nie uczynił cudów, nawet wśród świętych; kto zdaje się na Boga, postępuje w Jego stylu (po Bożemu).

     Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, mów z zamkniętymi oczyma duszy: «Jezu, Ty się tym zajmij». Oderwij się od siebie, bo twój umysł jest napięty… Trudno dostrzec ci zło i zaufać Mi odrywając się od siebie. Postępuj tak w każdej trudności; róbcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie efekty i ciche cuda. Przysięgam wam na Moją miłość.

     I Ja się tym zajmę, zapewniam was.

     Módl się za każdym razem z tą gotowością oddania się, uzyskasz tak wielki pokój i owoce także wówczas, kiedy udzielę ci łaski złożenia ofiary ze swojego życia jako zadośćuczynienie i w imię miłości, co poniesie za sobą cierpienie.

     Wydaje ci się to niemożliwe? Zamknij oczy i powiedz całą duszą: «Jezu, Ty się tym zajmij». Nie bój się, zajmę się i będziesz błogosławił Moje imię w uniżeniu. Tysiąc modlitw nie jest wartych tyle, co ten jeden akt oddania się: zapamiętaj to dobrze. Nie ma bardziej skutecznej nowenny niż ta”.
     strona internetowa:Aleteia

 195. Kacper pisze:

  O uzdrowienie duszy i ciała

 196. Agnieszka pisze:

  Błagam o modlitwę za mojego męża o przemianę jego serca oraz przemianę mojego serca abyśmy potrafili się porozumieć. Tak mi ciężko. Proszę aby przenajświętsza Panienka uchroniła nas od rozwodu, którego tak bardzo nie chcę. Proszę Panienko Przenajświętsza pozwól mi poznać moje błędy i je naprawić. Bardzo kocham męża i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Kochani błagam pomódlcie się za nas (Paweł i Agnieszka). Ogromnie dziękuję za każdą nawet krótką myśl poświęconą w naszą stronę

 197. Ewa pisze:

  W intencji dzieciątka pod moim sercem. O szczęśliwe donoszenie i rozwiązanie.

 198. Marzena pisze:

  O znalezienie pracy i blogoslawienstwo Boze, abym poradzila sobie z nowymi obowiazkami.

 199. Sylwia pisze:

  Kochani proszę was o modlitwę w intencji mojej rodziny. W intencji mojego brata i jego żony o ponowne połączenie jeżeli taka jest Wola Boża. O nawrócenie mojej rodziny w szczególności Taty, aby zrozumiał czym jest Kościół i wyzbył się nałogu alkoholowego.
  O zgodę w rodzinie bo pełno konfliktów a ja sama już nie daje rady, by lagodzić każdy konflikt ze strony osób zwaśnionych. Boże dopomóż, sama nic nie mogę.. Bóg zapłać za modlitwę.

 200. S. pisze:

  Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia mojen mamy z nowotworu na płucach.
  Proszę za dziecko pod moim sercem o zdrowy i prawidłowy jego rozwój.
  Proszę również o modlitwę za świat i Polskę o nawrócenie i opamiętanie.

 201. Teresa pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej siostry Marii chorej na raka, o nawrócenie wszystkich grzeszników w mojej rodzinie, o Boże Błogosławieństwo dla nas wszystkich a także o znalezienie pracy przez Annę. Bóg zapłać.

 202. Karina pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji i moich rodziców o nawrócenie

 203. Joanna pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny, abysmy zostali uwolnieni od przeklenstw i o blogoslawienstwo dla naszej pracy abysmy mogli wyjsc z bardzo trudnej sytyacji finasowej. prosze o milosierdzie Boze dla osob ktore nas skrzywdzili i oszukali. amen

 204. Dorota pisze:

  Kochani, prosze o modlitwę w intencji nastolatka z chorobą nowotworową o szybkie i pełne uleczenie. Amen

 205. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za brata Krzysztofa o uzdrowienie z czerniaka skóry o Jego zdrowie i nawrócenie

 206. NINA pisze:

  Z całego serca proszę Was o modlitwę o zdrowie dla mojej córki.

 207. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i moje dzieciątko, które powitamy z mężem w poniedziałek 1 kwietnia. Proszę o wszelkie łaski dla nas oraz dla naszej pierwszej córeczki, która wyczekuje rodzeństwa. Proszę o światło Ducha Świetego dla lekarzy, położnych i neonatologów na czas rozwiązania.

  Matko Boża, oddaje Ci wszystkich pod Twoją opiekę i orędownictwo przed Tronem Bożym.
  Jezu, Ty się tym zajmij!

 208. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę, by Bóg dotknął moich bliskich miłością i miłosierdziem, aby zechcieli dostrzec Boże działanie w świecie i w ich życiu, by Wszechmogący uaktywnił w nich dary Chrztu Świętego i Bierzmowania. Jezu ufam Tobie. Jezu ratuj moją rodzinę.

 209. Elżbieta pisze:

  Proszę o modlitwę za córkę chorą psychicznie,która ma myśli samobójcze i nie chce się leczyć.Za wstawiennictwem św.Ojca Pio.Także o jej pojednanie z ojcem biologicznym.

 210. edyta pisze:

  Prosze za mego wnusia Fabiana,syna Patryka ich zdrowie ,swietosc i zbawienie za mamę Alicje Tate Szczepana,siostrę Dorote siostrzenice Klaudie,Rossana, Krzyśka,Łukasza C,za Alicje, Eweline B,Olinde, Barbarę W F i Aleksandre oraz za mnie o zdrowie i nasza swietosc juz tu na ziemi nawrócenie i zbawienie,o laski pokory odwagi i milosci Twojej Jezu i abyśmy nie umarli bez sakramentow świętych i prosze o pomoc aniolow, wszystkich świętych i Maryi w walce ze złem, jeżeli jest to wola Boża to prosze abym mogła jak najszybciej sprzedać dom i wrócić do kraju, Bóg zapłać,prowadź nas Boże twoimi drogami i niech sie wypełni Twoja wola w nas, Amen

 211. Anna pisze:

  Dziś proszę za kapłana Piotra, który porzucił kapłaństwo, by Duch Święty posłużył mu dobrą radą, mądrością, rozumem,umiejętnością, bojaźnią Bożą, męstwem, pobożnością i uaktywnił moc tych darów złożone w nim w Chrzcie Świętym, Bierzmowaniu i w Sakramencie Kapłaństwa rok temu, by zaufał Bogu i Jego prowadzeniu dla dobra Kościoła i swojego zbawienia. Amen.

 212. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę o wytrwałość i rzetelność w moim 33dniowym przygotowaniu do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję. Jezu ufam Tobie. Duchu Święty prowadź mnie przez ten czas do pełnego zwycięstwa w Jezusie, Panu naszym. Amen.

 213. Aleksandra pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę: Panie Jezu, Matuchno, wszyscy Aniołowie i Archaniołowie za Waszym wstawiennictwem błagam, aby zostały odcięte ode mnie ataki zła, daj opamiętanie ludziom nienawistnym, mściwym i żądnym władzy. Panie przymnóż mi wiary, nadziei i miłości, aby z każdym atakiem moja ufność do Ciebie wzrastała. Jezu zajmij się tym! Ufam Tobie!
  Bóg zapłać.

 214. Krystian pisze:

  Prosze o modlitwe za dusze mojego kuzyna Adama który dziś odszedł

 215. Dominik pisze:

  W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie.
  Dominik

  • Karina pisze:

   Bądź szczęśliwy Bogu on sam tobie tą osobę podarował i szanuj ją jako skarb Boga. Życzę aby Wola boża mogła się spełnić. Pamiętająca w modlitwie

 216. Kasia z Ciechocinka pisze:

  Proszę o modlitwę o przemianę serca i opamiętanie dla Kuby. Jezu zajmij się tym! Ufam Tobie!

  • Anna pisze:

   Duchu Święty dotknij serca i umysłu Kuby aby poznał i pokochał Boga w Trójcy Jedynego a Ty Maryjo, Oblubienico Ducha Świętego miej go zawsze w swojej czułej opiece. Amen.

 217. Chloe pisze:

  Błagam o drugą szansę stworzenia związku z moim ukochanym , modlitwe za niego aby się nie poddawał i był silny , aby odzyskał wiarę w siebie i nasz związek, aby powrócił do mnie i aby udało nam się stworzyć lepszy ,bardziej wartościowy związek z pomocą Boga .

 218. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę o znalezienie lepszej pracy i życzliwych współpracowników.Bóg zapłać

 219. Anna pisze:

  Święta Moniko, proszę ucz mnie wytrwałości w modlitwie o nawrócenie moich bliskich. Jezu wysłuchaj moich próśb i błagań za rodzinę a Ty Duchu Święty uświęcaj mnie, bym swoim życiem ukazywała, że Bóg jest Miłością Jedyną do której zmierzam. Jezu, okaż nam swoje miłosierdzie. Amen.

 220. Dominik pisze:

  W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie.
  Dominik

 221. Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Piotra i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej. Proszę o modlitwę uwolnienia mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje z inną kobietą.

 222. Karina pisze:

  Będę się modlić to ci Bóg złączył człowiek nie może odłączyć. Wiara nadzieja miłość pidczymuja małżeństwo w jedności

 223. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę za uwolnienie mnie z choroby depresji

 224. Katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę za Dorotę, aby donosiła ciążę i urodziła zdrowe dziecko

 225. Karina pisze:

  Będę się modlić. Ja też proszę o modlitwę aby sakrament pokuty spowiedź święta była w Niemczech kochana i ogłaszana . Niestety to jest zapomniany sakrament.

 226. Lilianna pisze:

  Pomodlilan sie za Dorotę i jej dziecko w jej łonie

 227. Ad pisze:

  Bardzo Was proszę o modlitwę, choć o krótkie westchnienie do Boga Ojca w mojej intencji. O dobre rozwiązanie trudnych spraw zawodowych. Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za ten krzyż. Uświadamia mi on wiele rzeczy, pokazuje błędy które popełniłem, otwiera mi oczy na sprawy do tej pory niewidoczne. Ojcze, Ty wiesz jak bardzo się boję, wiesz jak mnie ten strach paraliżuje. Wiesz, że po ludzku nie umiem znaleźć wyjścia z tej sytuacji. Wiesz, że czuję się bezsilny. Czuję się jak małe, nieporadne dziecko. Nie umiem sobie z tym poradzić. Bardzo Cię potrzebuję Tato.

 228. Emil pisze:

  Proszę o modlitwę wyjścia z depresji

 229. Karina pisze:

  Będę pamiętać w modlitwie

 230. Magda pisze:

  W intencji Amelki i jej siostry

 231. Jolanta pisze:

  Mateńko,Jezu bardzo błagam,żeby mój mąż znalazł w końcu pracę,Jezu,ufamy Tobie !

 232. Maggie pisze:

  Zdając się na wolę Bożą trwam w modlitwie, proszę jednak o wspomożenie modlitewne .. bo po operacji nie jest tak jak się tego spodziewałam i jestem pełna niepokoju o mój wzrok, a na dodatek moje ciśnienie oszalało, skacząc przeważnie bardzo wysoko (skurczowe i rozkurczowe).
  Bóg zapłać za każde westchnienie.

 233. O BOŻĄ POMOC I OPIEKĘ MATKI NAJŚWIĘTSZEJ DLA SYNA O JEGO POMYŚLNE ZDANIE EGZAMINÓW MATURALNYCH I REALIZACJĘ POWOŁANIA ŻYCIOWEGO ZGODNIE Z BOŻĄ WOLĄ.
  Bóg zapłać 🙏💙🙏

 234. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża Roberta,o przylgniecie do Chrystusa i powrot do małżenstwa.

 235. Agnieszka pisze:

  Szczęść Boże, bardzo proszę pomoc ponieważ jestem już bezradna. Mam chorą córkę od kilku lat, jej stan chyba do końca nie został zdiagnozowany. Kilka pobytów w szpitalu, dziesiątki badań i wizyt lekarskich mamy już za sobą. Córka już praktycznie nie wstaje z łóżka . Jej stan z dnia na dzień pogarsza się. Bardzo z córką wierzymy w Boga, modlimy się codziennie, w sumie są odmówione cztery noweny pompejańskie, od października na Jasnej Górze są msze święte w intencji powrotu do zdrowia, również wody egzorcymowanej próbowałam. Nie wiem co jeszcze mogę dla córki zrobić. Czuję ja byś by coś nademna ciążyło. Odmawialam również modlitwę o uwolnienie od przekleństwa.Bardzo proszę modlitwę i wsparcie.

 236. Karina pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie mojej duszy

 237. Wioletta pisze:

  Panie Boże zabierz wszystko co nie pochodzi od Ciebie, a ciąży na mnie od pokoleń .Proszę Cię Panie o pełne błogosławieństwo, zwłaszcza proszę  o pieniądze na godne życie, gdyż jestem w trudnej sytuacji. Proszę o dar właściwej pracy. Boże uwolnij mnie od lęku  i proszę Cię wlej we mnie łaskę zaufania i odwagi. Proszę o dary Ducha Świętego oraz Ducha radości , nadziei, wiary, pokoju i miłości.
  Maryjo osłoń mnie płaszczem Twojej opieki, aby złe duchy nie miały do mnie dostępu. Maryjo  Tobie zawierzam moją mamę i proszę osłoń ją.

 238. Katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mojej rodziny(Danuty,Tomasza Karoliny i Katarzyny) od skutków przekleństw i złorzeczen osób z rodziny mego ojca ktorzy nas szczerze nienawidza.Proszę o uzdrowienie mego brata z depresji i alkoholizmu, o łaskę dobrego męża dla mojej siostry , zdrowie i polepszenie sytuacji finansowej dla mojej mamy i o uzdrowienie mnie z nieplodności ,znalezienie pracy i poprawe sytuacji materialnej.Jezu Ufam Tobie

 239. Jezu💗 i Maryjo 💗prosimy o zdanie matury dla Damiana i Krzysztofa 🙏🌹🙏

 240. Helena pisze:

  Proszę o uzdrowienie Michała, o wybudzenie ze śpiączki.

 241. Anna pisze:

  Krwi i Wodo Chrystusowa, która wytrysnęłaś po przebiciu boku i serca Jezusowego, obmyj i uzdrów moje oczy fizyczne z zaćmy i duchowe z wszelkiej ślepoty.Niech Twoja Najświętsza Krew uzdrowi serca moich bliskich, by wrócili do Ciebie, Zbawco nasz Jedyny. Amen.

 242. A.B pisze:

  Proszę Boże uwolnij Wioletę od wszelkiego zła które jest w jej życiu, które powoduje choroby fizyczne psychiczne umyslowe, ciągle cierpienie, dręczenia, niepowodzenia, zle sytuacje, długi, brak pracy mieszkania i długi. To dobra dziewczyna, uwolnij od wszelkich przeklenstw, także tych którymi ją skrzywdzili inni nieświadomi zniszczenia jej życia mający na nią duchowy wpływ ludzie. Daj zdrowe, spokój, odpoczynek, błogosławieństwo, pomoc finansową oraz pomoc, pomyślne rozwiązanie trudnych problemów.

 243. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Pana Henryka o uzdrowienie i sile psychiczną.Bog zaplac

 244. M. pisze:

  Proszę o modlitwę za wyleczenie chorób moich i mojego wnuka, o łaskę zdrowia dla nas. O siły i dobroć serca dla mojej córki. O łaskę wiary dla mojego męża, o rady Ducha Świętego dla mojej rodziny. O zbawienie dla moich Rodziców. Jezu, ufam Tobie…

 245. A.W pisze:

  Proszę o zdrowie dla Anny o ustanie problemów z zoladkiem.

 246. Aurelia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, aby mąż wycofał pozew rozwodowy. Proszę o uwolnienie od złych duchów mojego męża Artura i córki Ani. Aby ich serca wypełniła miłość, prawda, przebaczenie i pojednanie.

 247. Emilia pisze:

  proszę o rozwiązanie trudnych spraw Emili i jej rodziny oraz o pokój, przebaczenie , miłosierdzie i błogosławieństwo Boże dla nich

 248. ela pisze:

  blagam o modlitwew rudnych obecnie dla mnie chwilach,brak pieniedzy problemy z oddaniem pieniedzy pozyczonych,trach przed komoenikami i windykacjami,zeby nie przyjezdzali do domu,zeby maz sie o niczym nie dowiedzial,ze nam tak ciezko,jest chory,blagam pomocy i cudu,na te wszystkie moje problemy,pomoz mi ,prosze o spokojne codziennie dni,bez strachu i leku,blagam pomoz zlituj sie o cud pieniedzy i wygranej zeby pozalatwiac wszystkie sprawy i miec spokuj

 249. Paweł pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z niedosłuchu, szumów usznych. O uwolnienie z lęku i pokój serca. Bóg zapłać. Paweł.

 250. Mariusz pisze:

  W Bogu wiadomych intencjach

 251. Anna pisze:

  Prosze o modlitwe w intenvji uzdrowienia Anny z choroby nowotworowej oraz wytrwałość i cierpliwość w chorobie

 252. Paweł pisze:

  O potrzebne łaski dla Maćka,Michała,Adama,Tomka,Beaty,Tomka,Wojtka,Pawła,Grzegorza,Marcina,Sławka,Piotra,ks.Jana,ks.Ryszarda,Mariusza,Jacka,Halinki,a także dla ich rodzin i znajomych.O szybki ratunek dla rodziny Dudków i dla wszystkich,którym obiecałem modlitwę.Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za pomoc modlitewną!

 253. Aga pisze:

  za wrogów Kościoła i wszystkich grzeszników, o nawrócenie

 254. Hania pisze:

  Proszę o modlitwę O dar macierzyństwa i ojcostwa dla Zuzi i Wojtka

 255. Paweł pisze:

  O potrzebne łaski dla Jacka,Tomka,Mariusza,Sławka,Marcina,Maćka,Michała,Pawła,Grzegorza,Adama,Beaty,Wojtka,Radka,Stasia,Ewy,Leszka,Tomka,Piotrka,a także dla ich rodzin,znajomych i przyjaciół.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

 256. Alicja pisze:

  Szczęść Boże, z głębi serca prosimy o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego nienarodzonego jeszcze Synka, którego życie jest zagrożone licznymi wadami. Bóg zapłać ❤️

 257. Jolanta pisze:

  Najsłodszy Jezu w Twej Przenajdrozdzej krwi zanurzam moja córkę Klaudię jej teraźniejszość przeszłość i przyszłość błagając o cud uwolnienia dla niej z toksycznego związku z chłopakiem i o cud znalezienia meza wierzącego kochającego wybranego dla niej przez samego Boga Maryje i św.Józefa-Jezu Ty się tym zajmij-Teoja wola niech się wypełnia s jej życiu-Jolanta

  • Magda Kotowska pisze:

   Jolanto, ja mam podobna sytuacje z moja synowa. Niestety syn juz ma 3 dzieci (i slub cywilny tylko) w tym jedno urodzone z wada serca, ze tylko transplantacja nowego serca moze jej nomoc. Ja juz nie mam kontaktu z synem jedynakiem od ca 18 lat. Ja zazwyczaj codziennie gdy wstaje robie 5 znakow Krzyza (na uczczenie 5 glownych ran P. Jezusa) i zanurzam syna i cala jego rodzine w Ranach naszego Zbawiciela i wierze, ze On ma ich w swojej opiece …..i nie przejmuje sie Jolanto twoja modlitwa jest piekna, pomodle sie za Klaudie i jej toksyczny zwiazek.
   Ja zazwyczaj modle sie slowami: Panie Jezu w twoich Ranach zawierzam wszystko i wszystkich z moich drog w polaczeniu ze wszystkimi Mszami odprawianymi na calym swiecie. „Woda z Twojego Boku obmyj nas, Krwia oslon nas, w Ranach Twoich ukryj nas. Naznacz wszystkie nasze drogi Krwia Twoja , a Ty Matko Najswietsza nie pozwol mi nigdy oddalic sie od Twojego Syna”. Amen!

 258. Marta pisze:

  Św Józefie proszę o wyraźny znak, proszę jeśli Krzysztof jest tym jedynym którego przeznaczył mi Bóg to proszę uwolnij go teraz, natychmiast ​z węzłów które go krępują i spraw abyśmy byli razem jako małżeństwo. Jeśli jednak nie jest mi przeznaczony to proszę uwolnij mnie od niego, spraw bym przestała go kochać, zniszcz całkowicie i natychmiast ten związek.Tobie zawierzam siebie, moje życie, uczucia, myśli, wszystko co mam,a także męża i dzieci którymi Bóg mnie obdarzy.

 259. Żona pisze:

  Panie Jezu proszę pomóż mnie i mojemu mężowi wrócić do siebie i budować nasz związek w miłości szczerości i zrozumieniu. Proszę pomóż nam pokonać wszystkie przeciwności losu, aby nam się udało, błagam uratuj nasze małżeństwo. Jezu Ty się tym zajmij.

 260. Mariusz pisze:

  W Bogu wiadomej intencji

 261. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, skruszenia jego serca oraz uratowania naszego małżeństwa i powrót do rodziny.

 262. Żona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji otrzymania łaski uwolnienia męża z węzłów grzechu, darów Ducha Św. dla niego, jego nawrócenia, skruszenia jego serca, aby nie złożył pozwu rozwodowego oraz uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa i powrót męża do rodziny.

 263. Joanna pisze:

  Jezu okaż miłosierdzie Tomkowi i uwolnij od wpływów złego ducha i skutków wieloletnich zaniedbań i złych decyzji. Proszę skieruj go na drogę by zechciał sobie pomóc i nie wypuszczaj ze swojej opieki. Uzdrów jego duszę i ciało. Daj proszę i nam z najbliższego otoczenia zdrowie, cierpliwość i światło Ducha świętego byśmy wiedzieli jak postępować.

 264. Jadwiga pisze:

  Szczęść Boże Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym, wyjście z kłopotów finansowych, prosimy o pozytywne rozwiązanie sprawy w sądzie żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Bóg zapłać Jadwiga i Artur

 265. Beata pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy.

 266. Malgorzata pisze:

  Proszę i modlitwę za mojego tatę, który leży na oddziale covidovym w bardzo ciężkim stanie. Prosze o modlitwę za jego ocalenie i Miłosierdzie Boże dla Niego.
  Z Panem Bogiem

 267. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za szczęśliwy przebieg operacji na sercu dla Włodzimierza. O Boże prowadzenie dla personelu medycznego i lekarza prowadzącego.

  • Anna pisze:

   Ta prośba jest nadal aktualna, gdyż Włodek jedzie na operację do Poznania jutro.Jezu , najlepszy Lekarzu proszę zajmij się Nim. Duchu Święty prowadź lekarzy i personel towarzyszący. Amen.

 268. MARCIN pisze:

  Prosimy bardzoo mod za przycz. Sw. O. Pio cud uzdrowienia z raka piersi czeka ja kolejny zabieg pierwszy niala 13 grudnia ubieglego roju, drugi 28 lutego.

 269. Teresa pisze:

  prosze o modlitwe w intencji pokoju i pojednania w rodzinie Janusza i Agnieszki
  oraz o sprawnosc umyslowa dla kochanej mamy Jadwigi

  • Anna pisze:

   Matko Boża Nieustającej Pomocy weź w opiekę rodziny nasze i nie ustawaj wstawiać się za nami u swojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa w każdej naszej potrzebie. Amen.

 270. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za szczęśliwy przebieg operacji na sercu najprawdopodobniej 14 marca – bajpasy dla Zbigniewa. O Boże prowadzenie dla personelu medycznego i lekarza prowadzącego.

 271. Urszula pisze:

  Proszę o modlitwę za moją adoptowaną córkę, o uzdrowienie jej chorej duszy, ciała, psychiki, by poczuła, że Bóg ją kocha, by zaakceptowała swoją kobiecość, by udało znależć właściwych lekarzy, terapeutów, którzy jej pomogą. Jezu, Ty jesteś najlepszym lekarzem, błagam ulituj się nad nami. Matko Najświętsza, wyproś potrzebne łaski. Jezu, oddaję Ci te wszystkie trudne sprawy. Ufam Tobie.

 272. aneta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duszy mamy. Bóg zapłać!

 273. Natalia pisze:

  Zawierzam intencje znalezienia pracy w najbliższym czasie oraz cud przemiany serca oraz uzdrowienie K. a także cud miłości dla mnie i K. Cud powrotu dobrych chwil, szczerej rozmowy i rozplątania powikłanych spraw.
  Bóg zapłać za modlitwę

 274. Teresa pisze:

  Prosze w intencji mojego syna Rafala, o laske nawrocenia i przebaczenia, rowniez o laske zdrowia dla niego, jego zony Anny i ciezko chorej corki Julii

 275. Elżbieta pisze:

  Proszę o pomoc w zindentyfikowaniu czy trzeci związany z zaginięciem Roberta Wójtowicza, obok ks. Krzysztofa Litwy („ks. Adam”) i ks. Józefa Litwy („ks. Andrzej”), zwany w nagraniu księdzem „Stanisławem” to ksiądz Krzysztof Polewka, obecnie wikary w parafii św. Judy Tadeusza w Czyżynach.

  I o modlitwę w intencji odnalezienia Roberta Wójtowicza.

  youtube.com/watch?v=gqLNETKsFSk

 276. Anna pisze:

  Módlmy się za dusze znajdujące się w czyśćcu.

 277. Edyta pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojego dziadka Stefana. Bóg zapłać.

 278. Mariusz pisze:

  W intencjach Bogu wiadomych

 279. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie, w intencji uzdrowienia ze stanu niewydolności wątroby.

 280. Smutna pisze:

  O dobro dla mnie, odnowienie relacji , Boże nie zabieraj mi tego człowieka,wiesz jak jest dla mnie ważny, daj mi wiarę znów

 281. Dorota pisze:

  Mateńko, błagam o uratowanie naszego małżeństwa, o otwarcie serca mojego męża, żeby podjął szczerą próbę wspólnej naprawy tego, co się posypało, żeby dał nam szansę, oddal od niego pokusę romansu, wyproś łaskę dla tej obcej kobiety, żeby ona zrozumiała, że nie może się angażować w romans z moim mężem, żeby nie ułatwiała mu decyzji o rozwodzie. Mateńko, w Tobie cała moja nadzieja

 282. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę mam.covuda i ciężko mi się oddycha leki mam, proszę o idroznienie nosa i by ustala ciężkość na klatce piersiowej.

 283. Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o potrzebne nam łaski i Boże błogosławieństwo

 284. beren79 pisze:

  Strasznie cierpię od grudnia. Tęsknota za ukochaną osobą boli psychicznie i fizycznie. Nic mnie nie cieszy. Nie mam energii. Boże jeśli jest jakakolwiek szansa na pojednanie to błagam o to. Jeśli mam się bezpowrotnie pożegnać to daj błagam mi siły by się pogodzić. Przyjmę każdą Twą wolę. Ofiaruje całe moje cierpienie w intencji tej ukochanej osoby, o dary Ducha Świętego dla Niej. Jezu uzdrów me zbolałe serce i pomóż proszę Ani

  Paweł

 285. S.anna pisze:

  Postaram się modlić przed Matką Bożą Jasnogórską w Częstochowie bo z stamtąd jestem.
  s. anna- salezjanka proszę być dobrej myśli. z Bogiem

 286. Oliwia pisze:

  Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania sytuacji z Jakubem, aby Bóg pomógł Mu wrócić na dobrą drogę, powrócić do Oliwii, jeśli taka jest Jego wola.

 287. Anna-Asia pisze:

  Maryjo, Matko Niepokalanego Serca, Matko pięknej miłości, oddaję i poświęcam dziś, siebie , ponownie, całkowicie i bez reszty a przez Ciebie ofiarowuję się Sercu Jezusowemu. Oddaję Wam moją najbliższą rodzinę; męża i dzieci. Kierujcie naszą wolę, myśli ku sobie i błogosławcie nam codziennie na drodze naszego nawrócenia, bo jesteśmy pogubieni jako rodzina. Amen.

 288. Damian pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla mojej Mamy Hanny Borkowskiej. Ciężki stan po kwasicy mleczanowej, organizm nie trzyma ciśnienia krwii. Potrzebna pilna modlitwa

 289. Mariusz pisze:

  O pomoc Matki Bożej w intencji Jej wiadomej

 290. Milena pisze:

  Szczęść Boże. Bardzo bym prosiła o modlitwę za moją mamę która jest chora na raka o powrót do zdrowia.

 291. Marek Grudziński pisze:

  Święta Filomeno proszę Wstawiaj się o wysłuchanie moich próśb u Miłosiernego Jezusa i Maryi. Błagam o pomoc w codziennych trudnosciach dla mnie i mojej Córki i Wnuczki i zdrowie dla Całej Rodziny .

 292. Karolina pisze:

  proszę o modlitwę w intencji mojego nienarodzonego dziecka. Mam od dwóch dni silne bóle brzucha, nie mogę z bólu spać, jestem przebadana, leki nie działą. Bóg zapłać. Karolina

 293. Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą za ciężko chorego Jana, o uzdrowienie, dobre wyniki badań, dar życia, żeby jeszcze nie opuszczał swojej córeczki.

 294. Halinka pisze:

  prosze o modlitwe za zgubionego meza, ktory zlozyl pozew o rozwod. potrzebuje modlitwy.

 295. Dorota Matusik pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę aby moja mamusia nie zachorowała na covid ani na grypę. Proszę też o dobre wyniki I łaskę uzdrowienia dla mojej mamusi

  • Maggie pisze:

   💕🙏🏻❣️
   Kochana, spróbuj przyłączyć się może do grupy 10-tkowej Nowenny Pompejańskiej, którą rozpoczynamy 1 Stycznia i serdecznie dołącz intencję za Twoją mamusię w tych 10-ciu Zdrowaśkach przez 54 dni z serdecznym niech się dzieje Wola Boża – wiara czyni cuda💕
   (zawsze omadlając mych bliskich i sprawę oddaję to Maryi i Bożej Woli, i niech zawsze i wszędzie Chwała Panu będzie ❤️🙏🏻❣️).

 296. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem

 297. Dorota pisze:

  Proszę Cię Matuchno o wyjednanie łaski pilnej interwencji Boga, o sąd za życia i Sprawiedliwość Bożą dla osób, które mnie niszczą. Niech to zło Pan Jezus spali w ogniu lub niech zwróci do tych ludzi, wg Woli Bożej. Bardzo proszę też Maryjo wyjednaj u Boga, aby Jego Ręka strzegła mnie i moich bliskich i proszę o błogosławieństwo Boże dla nas.

 298. Kasia pisze:

  O uzdrowienie.

 299. Krzysztof pisze:

  O przemiane wewnętrzna Krzysztofa o dobrego odpowiedzialnego męża dla mnie o zdrowie zgodę pozytywne załatwienie spraw Boże błogosławieństwo światłość i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski Zuzi Krzysztofowi i jego rodziny Ks Kazimierzowi

 300. MMJJ pisze:

  Błagam o natychmiastową potężną modlitwę do Pana Boga Naszego Wszechmogącego aby uzdrowił nasze małżeństwo uzdrowił mnie i mojego męża. Aby uleczył rany serca mojego męża, uzdrowił umysł i duszę. Aby wyzwolił od zniewolenia CHOREJ ZAZDROŚCI która bezpodstawnie mnie atakuje. Aby uwolnił od grzechów pokoleniowych męża i nasza rodzine, uwolnił z sideł szatana i wlał w jego serce Boża Miłość. Błagam Boga aby mąż obdarzył mnie miłością pochodzącą od Boga. Błagam aby zaczął działać w naszej rodzinie bo jesteśmy na nitce nad przepaścią. Jestem każdego dnia raniona atakowana i dręczona przez męża. Dzieci patrzą na to są skrzywdzone i już widać skutki postępowania ich Taty. Nie mogę jeść spać nie wolno mi chodzić do pracy do kościoła bo ciągle mnie podejrzewa bez powodu. Nie działa nic. NIC.
  Błagam o wstawiennictwo u Boga Jedynego, Jezusa, Ducha Św, Maryi, św Józefa, Michała Archanioła, Gabriela i Rafała, św Jana Pawła II, św Ritę, św Ekspedyta i Św Rocha, św Patronów naszych i Aniołków Stróżów a także cały zastęp Aniołów Bożych, MB rozwiązującej węzły proszę i błagam wysłuchajcie mnie i wystawiajcie się za nami! Proszę o modlitwę. Mój kochany Panie Jezu TY SIĘ TYM ZAJMIJ!!!

 301. Wioletta pisze:

  Panie Jezu Milosierny, uratuj moje małżeństwo. Udziel mojemu mężowi łaski nawrocenia , wiary glębokiej,aby kroczyl droga sprawiedliwości. Skrusz jego zatwardziałe serce żeby wrócił do rodziny.
  Daj mi Panie siłę w walce ze złym, pokorę i wiarę, bym się nie ugięla przed atakami.
  Proszę o potrzebne łaski dla teściowej, oświecenie jej sumienia.
  Jezu Ty się tym zajmij.

 302. Mariusz pisze:

  By mój post został wysłuchany, bym wytrwał w nim

 303. Teresa pisze:

  8-letnia Klara ma wadę serca. Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla niej
  i o siłę dla jej rodziców. Bóg zapłać.
  Teresa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s