Ksiądz Tomasz Kancelarczyk zachęca do działania!

Ks. Tomasz Kancelarczyk: info do 3 tysięcy osób z BMS, sporo tego ale myslę, że każdy będzie mógł wybrać to co według niego jest ważne i to w czym może zadziałać.

1. CUDOWNA PEREGRYNACJA Za kilka dni ( 12 sierpnia) rozpocznie się polska część trasy peregrynacji ikony Matki Bożej Jasnogórskiej w Obronie Życia. Więcej info na ten temat nahttp://www.odoceanudooceanu.pl/ jeżeli będzie to tylko w Waszej możliwości skorzystajcie z tej możliwości aby zawierzyć Maryi sprawę Obrony Życia Człowieka. W moim mieście tzn Szczecinie ikona będzie 15 sierpnia w czyli w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Godz 18.00 sanktuarium na Słonecznym a o 21.00 bazylika św. Jana Chrzciciela( plan w załączniku) Szczecinian proszę o uczestnictwo, także całonocne, a pozostałych z Was o wpisanie intencji modlitwy nawww.dlazycia.info które to będą odczytane przed ikoną.
Szczecinian zapraszam do dołączenia na FB https://www.facebook.com/#!/events/245996345521667/
2.Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy wpłacili darowiznę na naszą Fundacje Małych Stópek. Wszystkie pieniądze są wydawane na obronę życia. Zakupiliśmy kolejny tysiąc modeli nienarodzonego dziecka ( w sumie to już 11 tysiąc )

Mały Jasio w ręku Admina

część pieniędzy wydaliśmy na akcje przeciwdziałania handlu pigułkami i nawiązywania kontaktu z kobietami z aborcyjnymi zamiarami. Tu muszę powiedzieć, że są konkrety w postaci odstąpienia od aborcji. Z czego jestem zadowolony, szczęśliwy ….
podaję numer naszego konta
13 2030 0045 1110 0000 0231 0120 koniecznie z dopiskiem DAROWIZNA
Fundacja Małych Stópek Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, Szczecin

3. mało ważne ale to tylko kliknięcie link
4. potrzebny mądry głos kobiet
http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,245,13611,0,,box-ost-wyp
http://medyczka.pl/tabletki-poronne-4568
5. ZAMIESZANIE .Tu można zamówić tabletki poronne. Przydało by się trochę maili robiących zamieszanie : adresy do zamówienia, zapytania. Na sto fałszywych e-maili dilerzy pigułek śmierci nie będą wiedzieli, które są prawdziwe.
tabletki.marzena@wp.pl
tabletkiporonne@hushmail.com
6. SKUTECZNE
Przez kilka tygodni naszych telefonów, w których podajemy się za zamawiających jak i handlujących pigułkami udało się nam nawiązać rozmowę w wieloma kobietami, które chciały dokonać farmakologicznej aborcji ( z tyloma nie rozmawiałem przez ostatnie 3 lata ) W tym kilka na pewno od niej odstąpiły, co nawet mam potwierdzone późniejszym telefonem. Jedna z naszych rozmówczyń jest gotowa sięspotkać, dlatego potrzebuję kobiety z okolic Bydgoszczy, która byłaby wstanie odbyć taką rozmowę ( dalsze info tel. do mnie 608752142) i to jest pilne
7. Dziękuję tym którzy zgłosili siędo akcji przeciwdziałania handlu pigułkami poronnymi, ale potrzeba jeszcze więcej osób do internetowego działania polegające chociażby na umieszczaniu bezpłatnych naszych ogłoszeń, które robią niezłe zamieszania. Przykład :
http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/195322916/poznan-Tabletki-wczesnoporonne.html
http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/143465270/tabletki-wczesnoporonne-Misoprostol-oraz-Mifepristone-RU.html
http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/437527572/tabletki-wczesnoporonne-misoprostol-i-mifoprieston-RU.html
info jak to się robi po zgłoszeniu, a zgłaszamy się pustym mailem w tytule PIGUŁY
8. Kilka rozmów z dilerami śmierci:

9. W dalszym ciągu zachęcam do wprowadzania dilerów śmierci w błąd, to jest realneprzeciwdziałanie temu procederowi. Wielu z Was nie podziela tego sposobu działania, a że bierność w tym przypadku jest najgorszym rozwiązaniem, zachęcam te osoby do wpisania w Google ,, tabletki poronne ciąża aborcja sprzedam zdrowie ” wyszukania telefonów dilerów, zadzwonienie i sprawdzenie czy są to telefony aktywne, a oferty aktualne, a następnie udanie się na policję i zgłoszenie sprawy ze wskazaniem gdzie w internecie znajduje się taka oferta. Sam już trzy razy byłem na policji, ale widać tych zgłoszeń jest za mało skoro dilerzy raczej wolą osobiście wręczać niżwysyłać. Czują się całkowicie bezkarni i bezpieczni. Wyobraźcie sobie jaka byłaby reakcja policji gdyby tam gdzie jest ogłoszenie z pigułkami było napisane marihuana
10. w załączniku jedno z naszych Graffiti
11. OSOBY KTÓRE NIE CHCĄ OTRZYMYWAĆ WIADOMOŚCI BMS PROSZĘ O WYSŁANIE PUSTEGO E-MAILA W TYTULE REZYGNUJĘ
nade wszystko proszę Was o modlitwę

Zapraszamy do zakładki na czarnym pasku u góry strony pod zdjęciem Bazyliki św. Piotra – „ks. Tomasz” oraz „Pokochaj małego Jasia” 🙂

Reklama

Jedna odpowiedź na „Ksiądz Tomasz Kancelarczyk zachęca do działania!

  1. ks. Tomasz pisze:

    To jeszcze nie życzenia świąteczne, ale bardzo ważna sprawa, a mianowicie głosowanie internetowe. Dziękuję Wam za poprzednie klikniecie, które dla odrzucenia in vitro w Szczecinie było istotne, co się wczoraj udało. Teraz kliknij tu. W chwili w której wysyłam tego e-maila jet tylko 4 % głosujących przeciwko in vitro. Mam nadzieje ze zmienimy ten stan rzeczy. Wysyłajcie ten link tam gdzie będą za niedopuszczalnością z powodów moralnych. Nie radzę wam go umieszczać gdzie popadnie, sam wiem jakby zagłosowali moi znajomi.

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/0,114914,12717651.html?bo=1

    Mam obecnie trudną sprawę aborcyjna, polecam ja Waszej modlitwie, może uda się uratować dziecko, tak aby w sercu wielu było Boże Narodzenie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s