Pokochaj małego Jasia!– z cyklu “STOP ABORCJI”

„Mały Jaś” to model 10. tygodniowego płodu, który przedstawiciele Human Life International-Polska chcą wysłać do wschodnich krajów, żeby pomagał w przeciwdziałaniu aborcji.

„To naturalnej wielkości model maleńkiego dzidziusia w łonie matki w wieku 10. tygodni od poczęcia. Ma zaledwie 5 centymetrów. Można go wziąć do ręki, przyjrzeć się uważnie, przytulić, pocałować, a przede wszystkim uświadomić sobie, jak każdy z nas kiedyś wyglądał. Kładąc go na swojej dłoni nie sposób twierdzić, że „to jeszcze nie dziecko”” – czytamy na stronie http://www.hli.org.

Pokochać „Małych Jasiów”

– Human Life International to organizacja, która powstała w Stanach Zjednoczonych i ma swoje przedstawicielstwo na całym świecie. Dzięki czemu orientujemy się co i gdzie się dzieje – mówi Ewa Kowalewska  z Klubu Przyjaciół Ludzkiego Życia, reprezentujący Human Life International – Polska. – My, jako przedstawicielstwo polskie staramy się najwięcej działać na Wschodzie, czyli w krajach, które nie tak dawno temu należały do Związku Radzieckiego, a dzisiaj są już niezależne i zaczynają poszukiwać swojej drogi. Wiadomo, że w tych krajach wykonuje się niesamowicie dużo aborcji. Kobieta, która ma za sobą 7 aborcji należy do przeciętnej krajowej. Po prostu rzeka krwi. To spuścizna po komunizmie. Zauważamy, że w tych krajach zaczyna się na ten temat dyskutować. Nie tylko ze stanowiska etycznego ale i demograficznego – po prostu rodzi się za mało dzieci. Z punktu widzenia obrońców życia to jest najlepszy moment na zamianę.

Ewa Kowalewska zapewnia, ze Jaś uratował już nie jedno życie: – „Mały Jaś” to takie małe dziecko, całe z plastiku, w wieku 10 tygodni od poczęcia. Po prostu można go wziąć do reki, można mu się przyjrzeć i w ten sposób łatwiej pokochać. „Mały Jaś” jest tam potrzebny, żeby pomagać w uświadamianiu, ze dzieci zabijać nie wolno…

Jaś wygląda, jakby patrzył

„Każdy inaczej bierze do ręki „Małego Jasia”. Jedni ostrożnie i z czułością, inni niechętnie jakby „parzył”. W szkole inaczej biorą go dziewczynki – przyszłe mamy – a inaczej chłopcy – przyszli ojcowie. Ale u wszystkich budzi żywe uczucia”(ze strony http://www.hli.org.pl)

– Taka miniaturka robi niesamowite wrażenie – dodaje Barbara Wiater, diecezjalny doradca życia rodzinnego w diecezji rzeszowskiej – dlatego, że często nie zdajemy sobie sprawy, że to maleństwo jest już tak pięknie ukształtowane. Kiedyś młody mężczyzna powiedział mi, że i mężczyznom należało by dawać do ręki „Małego Jasia”, żeby zobaczyli, że to jest człowiek. Pokazanie człowieka od tej maleńkiej istoty jest bardzo potrzebne. Ułatwia zmianę mentalności. Taką akcję przeprowadzono także w Polsce – dano „Małego Jasia” także naszym posłom, żeby zobaczyli, że to jest człowiek

Od Adminów:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Witajcie!

Przekazuję wiadomość i zarazem prośbę w imieniu Bractwa Małych Stópek  o wpłaty pieniężne na rzecz obrony życia dzieci poczętych, a nienarodzonych. Obecną inicjatywą jest produkcja modeli 10-tygodniowego nie narodzonego dziecka. Mają one pomóc ludziom w uzmysłowieniu sobie, że pod sercem kobiet faktycznie rozwija się dziecko, a wielu może zmieni zdanie, co do aborcji. Tak dla przykładu: ks. Tomasz Kancelarczyk – twórca Bractwa Małych Stópek i działacz na rzeczy życia – przeprowadził ostatnio ankietę ZA/PRZECIW aborcji. Bez Jasiów około 40 % uczniów było za aborcją, ale wystarczyło wcześniej bez słów tłumaczenia dać do ręki Jasia, aby za aborcją było niecałe 10 % ankietowanych. Modele dzieci nie narodzonych tzw. Jasie mają być rozprowadzane w parafiach, szkołach i wśród wszystkich działających na rzecz życia.

Podaje dane do przelewu: Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia ul. Jaśkowa Dolina 47/1a 80-286 Gdańsk Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356 tytuł przelewu: Jaś BMS Bardzo ważne: Za każde 10zł wpłacone na powyższe konto można otrzymać model Jasia, tylko informacja musi dotrzeć do ks. Tomka. Gdy dokonasz wpłaty wyślij maila na adres bractwoms1@gmail.com  z informacją ile pieniążków wpłaciłeś, podaj także swoje imię, nazwisko i adres, a wtedy i Ty otrzymasz JASIA.

Jeśli masz jeszcze jakeiś wątpliwości -obejrzyj ten bardzo drastyczny film!!! http://abortionno.org/

My polecamy ten film – Dziękuję Ci Mamo :)

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s