11,12 i 13 marca 2012 roku – Egzorcyzm przeciwko duchom nieczystości cielesnej przeprowadzi ks. Adam Skwarczyński

Ksiądz Adam Skwarczyński pisze:

Odpowiem na listy i prośby o pomoc w walce z duchem nieczystości w ten sposób, że użyję mocy egzorcyzmu nad wszystkimi, którzy będą się duchowo łączyć w chwili błogosławieństwa kapłańskiego na zakończenie Apelu Jasnogórskiego przez 3 dni: 11, 12 i 13 marca (niedz., poniedz., wtorek ok. godz. 21.20). Bardzo proszę księży, do których te słowa dotrą, by złączyli sie ze mną w tym egzorcyzmie (może być krótki, np. Mocą Najśw. Krwi Chrystusa i Najśw. Imienia Jezus…). Jednocześnie dziękuję tym, którzy przyczynili się do rozpoznania wyjątkowego ataku ducha nieczystości w tych dniach. Sam na sobie doświadczałem jego napaści, ale łączyłem te doznania z leczeniem, które rozpocząłem ok. 10 dni temu. Gdy poprosiłem dzisiaj Boga o to, by odsunął ode mnie to prawie stałe napięcie na znak, że jest to działanie piekła, uczynił to w tej samej sekundzie. Niech będzie Bóg uwielbiony już w tej chwili w Jego zwycięstwie w naszych duszach i ciałach nad demonami nieczystości!

Od Adminów

W związku z licznymi mailami, prośbami nadsyłanymi do Księdza Adama, do nas Adminów, prośbami wpisywanymi do ksiegi intencji, z radością w Panu informujemy, że w dniu dzisiejszym, jutrzejszym oraz pojutrze czyli

11, 12, i 13 marca 12012 roku około godz. 21.20 (gdy rozpocznie się błogosławieństwo kapłańskie udzielane podczas Apelu Jasnogórskiego, ks dr Adam Skwarczyński dokona egzorcyzmu nad zniewolonymi wszelkimi grzechami nieczystości cielesnej.  Wszystkich Czytelników zapraszamy do łączności duchowej.

Wszystkich Czytelników zapraszamy też do składania świadectw, próśb i o odpowiedne przygotowanie poprzez

1) odmówienie dziś, jutro i pojutrze II tajemnicy bolesnej „Biczowanie Pana Jezusa” jako ogólnodostępny egzorcyzm przeciwko duchom cielesnym

2) zapoznanie się z lekturą ksiażki ks. Adama Skwarczyńskiego „W szkole Krzyża” t.II rozdział „Do walczących z duchami nieczystości” str. 61-90 (pobierz: W SZKOLE KRZYZA (część 2) ks.Adam Skwarczyński

3) zapoznanie się z opracowaniem ks. Adama Skwarczyńskiego „ks. Adam Skwarczyński o masturbacji i innych grzechach nieczystości 
Pobierz:  opracowanie pdf

Z nadesłanych maili, wpisów, próśb, intencji (wybrane małe fragmenty)

1) Witam Ks.Adama 🙂

Piszę  do księdza   bo potrzebuję  pomocy 🙂
Po prawie 20 latach  niepraktykowania  katolickiego, 2 lata temu zacząłem chodzić do kościoła i uczestniczyć w SAKRAMENTACH ŚW. Byłem u spowiedzi po tej przerwie 20 letniej w zeszłym roku mniej więcej  o tej samej porze. Miałem spowiedź z całego życia .i wszystko było by ok   gdyby nie to  że  chodząc do spowiedzi obiecuję poprawy nie ? A ja  dalej nie mogę  się uwolnić   od grzechu (nieczystości) i jestem  uzależniony  od   pornografii i co za tem idzie onanizmu i  nie potrafię sie wyzwolić,  w modlitwie proszę  o uwolnienie  z  tych grzechów   ale   jakoś  nic.
Nie wiem gdzie się udać,gdzie  są  takie stowarzyszenia czy coś w tym stylu, które pomagają  takim jak ja  od  takich uzależnień .

2)  W styczniu 2011 kochałem się z żoną [ miłość francuska ], następnie przed północą poszedłem się modlić [ Różaniec ]  wtedy usłyszałem głos [ w sercu , duszy ]

– nie można ustami robić takich rzeczy [ chodzi też o niecenzuralne słowa ] a następnie tymi samymi ustami przyjmować Najświętsze Ciało Pana Jezusa i Wielbić Boga . Czy może z jednego żródła wypływać woda słodka i słona ?Po tym wydarzeniu walczę o czystą mowę, niestety czasem coś powiem [dobrze że sporadycznie] Niestety w obcowaniu z żoną  nastąpiła niewielka poprawa .
We wrześniu przyszła do mnie kobieta , ubrana w śnieżno biały płaszcz i powiedziała– proszę aby to było ostatni raz!.Uznałem , iż nie wiem od kogo jest przekaz, kobieta nie powiedziała kim jest . Ponownie ta kobieta odwiedziła mnie pod koniec października i powiedziała –  jestem Melania Młodsza poczytaj o mnie .Wtedy zrozumiałem , że moje podejście do miłości było złe, od tego momentu moje współżycie zmieniło się ku lepszemu… ale wciąż potrzebuję modlitwy i pomocy, bo zły nie odstępuje ani na krok3) Proszę o pomoc. Chcę wytrwać w czystości przedmałżeńskiej. Jednak demony pożądliwości i uprawiania seksu nie chcą odpuścić. Piękne romantyczne marzenia przeradzają się w perwersyjne pseudowizje. Chcę zachować czystość i kiedyś po ślubie współżyć tak jak podoba się to Panu. Nadmienię, że to wszystko zaczęło się po czytaniu ostatniego orędzia Żywego Płomienia Gdy tylko skończę te zbyt realne marzenia żałuję ich ale znów przychodzą i nie mogę się opamiętać. Ratunku!

 3) Mirosław:

Moi Drodzy! Kiedyś czytałem orędzia Żywego Płomienia i chociaż miałem wątpliwości, ciągle tłumaczyłem sobie, że Bóg może przecież, ma prawo do przemawiania w takim ostrym tonie. Jednakże ostatnie „orędzia” napawają mnie obrzydzeniem! Jak może Bóg Ojciec używać tak perwersyjnego języka?! Zdaję sobie sprawę, że grzechy sodomskie wołają o pomstę do nieba, ale jak czytam orędzia ŻP to w sposobie ich przekazywania mam wrażenie, czy czasami „nie jest głodnemu chleb na myśli”. Skoro on często pisze, że jest atakowany przez demony, potem za jakiś czas niebo tłumaczy mu, że dopuścił na niego działanie demonów, to jaką mamy pewność, że nie ulega tym wszystkim grzechom nieczystości. Otoczmy go modlitwą i pamiętajmy o wszystkich, którzy ulegają demon nieczystości „myślą, słowem lub uczynkiem”

Demon nieczystości wymusza pożądanie odmiennych ciał. Szczególnie silnie atakuje żyjących we wstrzemięźliwości, aby ją porzucili, przekonani, że niczego przez nią nie osiągną (P 8).

Demon nieczystości posługuje się naszą fantazją i wyobraźnią. Wywołuje uczucia i pragnienia, które mogą doprowadzić do grzechów przeciwko czystości. Nie jest to trudne w dzisiejszym świecie, w którym czystość straciła swoją wartość. Z pism Ewagriusza wynika, że w jego czasach na wstrzemięźliwość też patrzono jako na coś poza modą. Co można było na niej zyskać? Co można dzisiaj zyskać na czystości? Generalnie można powiedzieć, że niewielu z nas ma czyste spojrzenie na rzeczywistość. Nasza rzeczywistość jest bardzo zabrudzona. Ze wszystkich stron jesteśmy atakowani przez świat nieczystości. Nasze oczy i uszy są bombardowane przez tysiące przekazów dotyczących sfałszowanych spojrzeń na miłość i przekazywanie życia. Coś, co w zamiarach Bożych miało być najcudowniejszą przygodą dwojga ludzi, przemieniło się w źródło egoizmu i grzechu. To właśnie ta sfera, mówią, została najbardziej zraniona przez grzech pierworodny.

Jaką radę daje nam Ewagriusz?

Przeciwko myślom nieczystym, które nieustannie prowokują powstawanie w nas obrzydliwych wyobrażeń i które pętają ducha przy pomocy namiętnych i hańbiących żądz: „Precz ode mnie, wszyscy nikczemnicy, /bo Jahwe usłyszał głośny mój płacz! /Jahwe usłyszał moje błaganie” (Ps 6, 9) (Anti II, 23).

Myśli nieczyste ukazane są jako przeciwnik, z którym trzeba podjąć walkę. Nie musimy lękać się tej walki, bo jest przy nas potężna moc Bożej obecności. Możemy być pewni, że nie zostawi nas samych w tej słusznej walce. Już samo podjęcie wołania jest zwycięstwem, bo odsuwa od nas kłębiące się myśli. Kieruje nas ku Bogu, który usłyszał nasz płacz i błaganie. Zwróćmy uwagę na czas dokonany, który jest tu użyty. Słowa, które przeciwstawiamy tej pokusie, nie analizują przyczyn powstawania tych myśli, ale przezwyciężają je przy pomocy wiary w Bożą pomoc.

4) Wioletta: Prosze o modlitwe w intencji mojego meza Zbigniewa, ktory jest uzalezniony od hazardu i alkoholu, aby zaczal nowe zycie z Bogiem.

5) Krzysztofn:

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złego ducha nieczystości cielesnej – dla całego świata .

6)  Piotr: proszę o modlitwę za mnie, bo tak bardzo chcę wytrwać w czystości przedmałżeńskiej a myśli i fantazje żyć już nam nie dają. Mnie i moją ukochaną dręczą demony pożądliwości ciała, najbardziej perwersyjnych pieszczot i myśli, doszło do tego, że zacząłem robić zdjęcia sobie i jej, bo one pomagały marzyć. Ukochaną dręczą te same myśli pragnienia i działania. Po takich marzeniach wszystko wraca do normy i jest żal i wstyd, że oddaliliśmy się od Boga ale za chwilę gdy tylko usłyszę jej głos i słowa Pragnę cię wszystko wraca od nowa. Boże ratuj! Chcemy być razem ale chcemy też być z Bogiem.

Jak widać z zamieszczonych fragmentów ten rodzaj egzorcyzmu jest obecnie najbardziej potrzebny a orędzia… czytajmy te, które nie otwierają ludziom furtek na działanie złych duchów.

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Reklamy