Ks. A. Skwarczyński: apel do Pana Premiera Morawieckiego: od Polski, swojego narodu wybranego, Bóg ma prawo oczekiwać więcej niż od innych

Głos księdza Adama Skwarczyńskiego 18. grudnia 2017 wieczorem, w czasie trwania w Radio Maryja “Rozmów niedokończonych”.

Nie jest to “głos w dyskusji”, gdyż nie można dyskutować nad tym, jak bezkarnie obejść Wolę Bożą! Jest to – chociaż wzmocniony – mój krzyk podobny do tego, który niedawno podniosłem w swoim słowie do Elity Rządzącej.

Panie Premierze Morawiecki! Co by Pan zrobił, gdyby Polskę obiegła straszna wieść o autokarze, który wiózł na wycieczkę chore dzieci z sanatorium, a na przejeździe kolejowym został staranowany (i doszczętnie zdruzgotany) przez pociąg? Oczywiście kondolencje, żałoba narodowa (flagi opuszczone), powołanie komisji badającej… A tymczasem rząd polski co roku wysyła na tory 40 takich autokarów, gdyż w oparciu o polskie bez-prawie ginie w łonach matek aż tyle dzieci tylko dlatego, że podejrzewa się u nich chorobę. Wysyła je i… milczy! A nawet swego czasu mówił Pan podobno, że jest to – Pana zdaniem – “dobry kompromis”! “Kompromis”??? Między mordercami w stylu Hitlera i obrońcami życia?!

Panie Premierze, jeżeli Pan NATYCHMIAST nie przystąpi do pozytywnego działania w tej kwestii i nie stanie się obrońcą najsłabszych, zgodnie z Bożym przykazaniem NIE ZABIJAJ! – niech Pan wie, że Pana plany rozsypią się jak śmieci i wiatr je rozmiecie, a kara Boża nie minie ani Pana, ani Narodu, i to bardzo surowa. A ja nie będę w stanie modlić się o Boże błogosławieństwo dla Pana i Rządu, gdyż będziecie ściągać na siebie i na nas Boże przekleństwo.

Proszę zawsze o tym pamiętać: od Polski, swojego narodu wybranego, Bóg ma prawo oczekiwać więcej niż od innych. Dlatego też kara za zdradę Boga będzie dla Polski surowsza niż dla innych.

ks. Adam Skwarczyński

Reklamy