Ks. Adam Skwarczyński: Czy to naprawdę Ojciec Pio?

Pani Patrycja pisze:
«Pojawił się w internecie niepokojący wywiad z człowiekiem, który bardzo odważnie mówi o swoich rozmowach ze św. Ojcem Pio. Być może znajdzie Ksiądz czas, aby ustosunkować się do tego wideo. Wielu ludzi jest zdezorientowanych wobec tego, o czym jest tam mowa. Tu jest ten wywiad: https://youtu.be/gREB_15aPyI».

Ks. Adam Skwarczyński:
Pani Patrycjo, uśpił mnie ten człowiek – ględził długo, nie wiadomo o czym. Jednak obudziłem się, gdy zaczął mówić, że ma „od Ojca Pio” wiadomość, iż dusza każdego człowieka kilkakrotnie wraca po śmierci na ziemię (oczywiście w różnych ciałach, bo jakby inaczej). Nie musiałem dłużej go oglądać ani słuchać! Jest pewne na 100%, że taki to „Pio”, jak ja ufoludek. Czy Pani przegapiła tę rewelację? Przecież widać tu rogi, ogon i kopyta tak wyraźnie, że i niewidomy by je wyczuł, nie mówiąc już o piekielnym smrodzie! Przecież wiara w reinkarnację – kolejne wcielenia – całkowicie przekreśla wiarę w ewangeliczną naukę Jezusa, w sąd szczegółowy po śmierci i w Sąd Ostateczny, w zmartwychwstanie ciał. Albo jest się chrześcijaninem, albo wyznawcą reinkarnacji, jednego z drugim pogodzić się nie da. To prawda, że w internecie roi się od rewelacji związanych z „kolejnymi wcieleniami” i z rzekomą pamięcią o nich, jednak jest to tylko i wyłącznie diabelskie zwodzenie. Biada tym, którzy zbyt późno sobie to uświadomią i zmarnują bezpowrotnie to jedno jedyne życie, licząc na kolejne wcielenia i na szansę udoskonalenia się na przestrzeni setek czy tysięcy lat, których nie będzie!
Niech Pani Patrycja, i inne osoby dobrej woli, pomogą tym zwiedzionym obudzić się i tak żyć, by mogli spotkać się z prawdziwym świętym Ojcem Pio w ojczyźnie niebiańskiej.

Od Adminki strony:
Pod filmem jest napisane: „Przez 50 lat duch Jego wchodził w ciało kobiety mieszkającej na południu Polski, po to aby rozmawiać z osobami które szukały odpowiedzi na różne pytania. Jedną z tych osób jest nasz bohater – Sławek”.

„Jego duch wchodził w ciało kobiety” – mnie tyle wystarczyło, by nawet sekundy tego diabelstwa nie włączać i wyrzec głośno: „Idź precz szatanie”!

Zbliża się 23 września, wspomnienie obowiązkowe św. Ojca Pio z Pietrelciny i jak widać diabeł szaleje. Wiele osób złej woli wykorzystuje św. Ojca Pio do swych interesów i przyklejają się do Niego albo podszywają pod Niego, albo już na koniec twierdzą, że duch św. Ojca Pio wchodzi w nich, byleby coś ugrać dla siebie, ale nie łudźmy się  – przyjdzie Dzień Pański i ci wszyscy złodzieje, fałszywi prorocy usłyszą „Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!”

Pamiętajmy też słowa z Pisma Świętego: „Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. (1 Tym.  4,1)

Reklamy