Ks. Adam Skwarczyński: Msza św. w intencji dusz-ofiar, uczniów Szkoły Krzyża, “Iskry z Polski”

Cieszę, że mogę ubogacić Was największym Skarbem Kościoła
na ziemi i w czyśćcu: Ofiarą Mszy świętej

W Wielką  Środę 2017 roku.

Mojej Duchowej Rodzinie: duszom-ofiarom, uczniom Szkoły Krzyża, “Iskrze z Polski” z serca dziękuję za pamięć, wszystkie dobre słowa, modlitwę i życzenia Świąteczne!

Bardzo się cieszę, że mogę ubogacić Was największym Skarbem Kościoła na ziemi i w czyśćcu: Ofiarą Mszy świętej. Uczyniłem to na początku Wielkiego Postu – w Środę Popielcową 1 marca, przygotowuję się także do jutrzejszej, Wielkoczwartkowej Mszy świętej o godzinie 19-tej.

Możecie, jak wielu to czyni, przysłać na tę Mszę swojego Anioła Stróża – z pewnością przyniesie Wam wiele łask, możecie wzbudzić sobie dowolne intencje, aby tylko zgodne z wolą Bożą. Jedną z łask bardzo Wam potrzebnych jest jak najpełniejsze zjednoczenie z Jezusem-Ofiarą w Wielki Piątek, kiedy to ponawiamy nasz akt żertwy ofiarnej – czy to o 15-tej, czy w czasie Liturgii Męki Pańskiej (przy ucałowaniu Krzyża albo po przyjęciu Komunii świętej).

Zachęcam także do łączności ze mną przy ołtarzu Pańskim w czasie Mszy świętej w Niedzielę Wielkanocną o godz. 10-tej: możecie złączyć się swoimi intencjami z moją, obejmującą cały czyściec, wszystkie dusze mogące tam korzystać z owoców tej Najświętszej Ofiary. Wiadomo, że pomoc naszym najbliższym w takim dniu jest dla nas wszystkich czymś bardzo ważnym. Opustoszało ich miejsce przy naszym stole rodzinnym, ale czeka na nich stół w Domu Ojca, za którym bardzo tęsknią.

Niektórzy zapomnieli o nowennie uczniów Szkoły Krzyża, przez którą w poprzednich latach przygotowywali się do ponowienia aktu ofiary w Wielki Piątek, niech się jednak nie martwią, gdyż tylko wyraźne wycofanie się z własnej drogi krzyżowej z powiedzeniem o tym Bogu byłoby ich odejściem z naszego szeregu.

Wznoszę nad Wami, Drodzy, kapłańską dłoń, kreślę święty Krzyż i pokornie proszę: NIECH WAS BŁOGOSŁAWI BÓG OJCIEC I SYN I DUCH ŚWIĘTY.

ks. Adam Skwarczyński

 

Reklamy