ks. Adam Skwarczyński – Poświęcenie wody w I sobotę miesiąca

POŚWIĘCENIE WODY

Poświęcając w Pierwsze Soboty o godz. 10.00 (na miejscu oraz „na odległość”) wodę przedsoborową modlitwą z egzorcyzmem, (poleca jej używanie ks. Gabriel Amorth), obejmowałem dotychczas tym poświęceniem wszystkie naczynia na świecie, w których znajduje się woda, poświęcona w sposób „nowoczesny”.

Gdy mnie zabraknie, bardzo proszę moich Współbraci, poświęcających wodę w Pierwsze Soboty (dzięki Bogu są coraz liczniejsi) o stosowanie tej praktyki, jeśli uznają ją za uzsadnioną. Miejmy nadzieję, że w Nowym Świecie Kościół powróci do wielu dawnych praktyk, których skuteczność jest niekwestionowana.

ks. Adam Skwarczyński

Świadectwo Yoko:
Tak skuteczność wody egzorcyzmowanej jest naprawdę wielka. Przed kilkoma tygodniami wybudził się ze śpiączki chłopak (użyta była woda egzorcyzmowana) i wraca do zdrowia, a miał bardzo duże zagrożenie życia i normalnego funkcjonowania.Chwała Panu.

Z ostatniej chwili – 1.09.2012 r. i z 2.09.2012: 
Dziś, w dniu 1.09.2012 r. i jutro – 2.09.2012 wyjątkowo ksiądz Adam drugi raz i trzeci raz dokona poświęcenia wody około godz. 21.20 – tuż po Apelu Jasnogórskim. W tym samym czasie ksiądz Adam pobłogosławi też wszystkich Czytelników. Tak więc, jeśli ktoś zapomniał naszykować wody lub ma jej za mało, dzięki Basi565 mamy jeszcze dziś wieczór i jutro dwie okazje ku temu 🙂

Reklamy