Piątek 16 marca – egzorcyzm nad Polską! Przekaż tę wiadomość dalej!

Ks. Adam Skwarczyński otrzymał, przez osobę uprzywilejowaną, prośbę Matki Bożej, by w najbliższy piątek udzielił błogosławieństwa z tą samą intencją, co w 3 ostatnich dniach (niedziela-wtorek): ograniczenia mocy szatana nad naszą ojczyzną Polską. Matka Boża, stojąca pod Krzyżem, obiecuje, że będzie wspomagać tę modlitwę. Jak z tego wynika, dzień ten jest szczególnie ważny w oczach mieszkańców Nieba.

W związku z tym:

– Ksiądz prosi wszystkich o duchową łączność w piątek przy Apelu Jasnogórskim;

– prosi Księży, do których dotrze ta wiadmość, by apelowe błogosławieństwo w piątek połączyli z egzorcyzmem nad Polską. Intencja: o ograniczenie mocy szatana nad Polską.

Od Adminów:
Ponieważ  ks. Adam zaprasza do łączności duchowej z Jasną Górą – stolicą Maryi, Królowej Polski, proponujemy odmówienie przed Apelem Aktu oddania Niepokalanej autorstwa księdza Adama

AKT OSOBISTEGO POŚWIĘCENIA SIĘ NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

  O Maryjo, w Twoim Niepokalanym Sercu każde stworzenie ma swoje miejsce, a niebo i ziemia podziwiają Twoje cnoty i napełniają się ich wonią. I ja z podziwem i czcią, wchodzę dzisiaj i to już na zawsze, do rajskiego Ogrodu Twojego Niepokalanego Serca, gdyż sama mnie do tego zachęcasz w tych najbardziej niebezpiecznych dla świata chwilach.

            Jestem CAŁY TWÓJ – i dzisiaj, i do końca moich dni, i przez całą wieczność. Możesz obchodzić się ze mną jak ze wszystkimi kwiatami Twego Ogrodu: zabrać mnie stąd, choćby i dziś, i przesadzić w inne miejsce; podlewać wodą pociech lub dotknąć suszą oschłości i trudu, otoczyć pięknymi kwiatami ludzi bliskich i przyjaznych lub cierniami niechętnych i wrogich. Możesz dać mi obfitość pokarmu lub jałową glebę głodu, braków i niepowodzeń, a nawet odciąć mnie od korzenia życia i zdrowia, bo wiem, że w Twoich rękach będzie mi najlepiej.

Chcę we wszystkim podobać się tylko Tobie, o Różo mistyczna, Różo męki i chwały, najpiękniejszy Kwiecie nieba i ziemi.

Czyń ze mną, co tylko chcesz. Od tej chwili uznaję, że wszystko co mnie spotka, będzie z Twojej ręki, o Maryjo. Będę Ci za wszystko dziękował, nawet gdyby nieraz bolało i choćbym nie rozumiał, dlaczego mnie to spotyka. Nawet po śmierci chcę na wieki być w Raju Twego Niepokalanego Serca i tylko w Nim wielbić Boga, a nie w jakiś inny sposób.

Weź mnie takim, jakim dzisiaj jestem i uczyń mnie takim, jakim chcesz mnie mieć, ku chwale Boga, teraz i przez wszystkie wieki wieków.

Amen.

„Polsce potrzebny jest egzorcyzm” – ojciec dyrektor T. Rydzyk

Z komentarza

To, co się dzieje w naszym kraju jest skutkiem ogromnego kłamstwa, któremu, niestety, duża część narodu się nie sprzeciwia – powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk w wywiadzie dla “Naszego Dziennika”. – A doskonale wiemy, że ojcem kłamstwa jest szatan. Dlatego Polsce potrzebny jest egzorcyzm. Potrzeba naprawdę potężnej modlitwy i odżegnania się od wszystkiego, czego źródłem jest szatan, zarówno w życiu osobistym, jak i społeczno-politycznym – stwierdził dyrektor Radia Maryja.

Zdaniem ojca Tadeusza Rydzyka, to co dzieje się w Polsce, to “wielkie odejście od życia w prawdzie. Według niego, jest to jakaś pozostałość komunizmu. – To widać w różnych sferach życia społecznego, politycznego. Wielu woli słodkie kłamstwo niż gorzką prawdę, woli jakieś złudzenia, którymi karmią ich ludzie od PR, czyli propagandy. Ten PR to życie w złudzeniach – mówił ojciec Rydzyk.

Wypowiedź z dnia 2011-07-16

Reklamy