AKT OFIAROWANIA SIĘ W NIEWOLĘ MIŁOŚCI JEZUSOWI CHRYSTUSOWI PRZEZ RĘCE MARYI św. Ludwika Grignion de Montfort

AKT OFIAROWANIA SIĘ W NIEWOLĘ MIŁOŚCI JEZUSOWI CHRYSTUSOWI PRZEZ RĘCE MARYI św. Ludwika Grignion de Montfort

O odwieczna, wcielona Mądrości! O najmilszy i czci najgodniejszy Jezu, prawdziwy Boże i prawdziwy człowiecze. Synu Jednorodzony Ojca Przedwiecznego i Maryi, zawsze Dziewicy! Oddaję Ci najgłębszą cześć w łonie i chwale Matki, w czasie Twego wcielenia.
Dzięki Ci składam, i żeś wyniszczył samego siebie, przyjmując postać sługi, by mnie wybawić z okrutnej niewoli szatana. Chwalę Cię i uwielbiam, i żeś we wszystkim poddać się raczył Maryi, Twej świętej Matce, aby mnie przez Nią wiernym Swym niewolnikiem uczynić. Lecz niestety! W niewdzięczności i niewierności swej nie dochowałem obietnic, które uroczyście złożyłem Tobie przy Chrzcie św. Nie wypełniłem zobowiązań swoich; nie jestem godny zwać się dzieckiem lub niewolnikiem Twoim, a ponieważ nie ma we mnie nic, co by nie zasługiwało na Twój gniew, nie śmiem już sam zbliżyć się do Twego najświętszego i najdostojniejszego Majestatu. Przeto uciekam się do wstawiennictwa i miłosierdzia Twej Najświętszej Matki, którą mi dałeś jako Pośredniczkę u Siebie. Za Jej możnym pośrednictwem spodziewam się wyjednać sobie u Ciebie skruchę i przebaczenie grzechów, oraz prawdziwą mądrość i wytrwanie w niej.
Pozdrawiam Cię więc, Dziewico Niepokalana, żywy Przybytku Bóstwa, w którym odwieczna, ukryta Mądrość odbierać chce cześć i uwielbienie aniołów i ludzi. Pozdrawiam Cię, Królowo nieba i ziemi, której panowaniu – prócz Boga – wszystko jest poddane. Pozdrawiam Cię, Ucieczko grzeszników, której miłosierdzie nie zawiodło nikogo. Wysłuchaj prośbę mą pełną gorącego pragnienia Boskiej mądrości, i przyjmij śluby i ofiary, jakie Ci w pokorze składam.
Ja, N., grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi. Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc swój krzyż po wszystkie dni życia. Bym zaś wierniejszy Mu był niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam, jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, a nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności. Przyjmij, Panno łaskawa, tę drobną ofiarę z mego niewolnictwa dla uczczenia i naśladowania owej uległości, jaką Mądrość odwieczna macierzyństwu Twemu okazać raczyła; dla uczczenia władzy, jaką Oboje posiadacie nade mną, nikłym robakiem i nędznym grzesznikiem, jako podziękowanie za przywileje, którymi Cię Trójca Najświętsza łaskawie obdarzyła. Zapewniam, że odtąd, jako prawdziwy Twój niewolnik, chcę szukać Twej chwały i Tobie we wszystkim być posłusznym. Matko Przedziwna, przedstaw mnie Twemu drogiemu Synowi jako wiecznego niewolnika, aby jako mnie przez Ciebie i odkupił, tak też przez Ciebie przyjąć mnie raczył. Matko Miłosierdzia, udziel mi łaski prawdziwej mądrości Bożej i przyjmij mnie do grona tych, których kochasz, których pouczasz, prowadzisz, żywisz i bronisz, jak dzieci Swe i sługi. Dziewico Wierna, spraw, abym zawsze i we wszystkim był tak doskonałym uczniem, naśladowcą i niewolnikiem Mądrości wcielonej, Jezusa Chrystusa, Syna Twego; abym za Twym pośrednictwem i za Twoim przykładem doszedł do pełni wieku Jego na ziemi i jego chwały w niebie. Amen.

Reklama

29 odpowiedzi na „AKT OFIAROWANIA SIĘ W NIEWOLĘ MIŁOŚCI JEZUSOWI CHRYSTUSOWI PRZEZ RĘCE MARYI św. Ludwika Grignion de Montfort

 1. roza pisze:

  Oddaję się i całą moją rodzinę, i Ojczyznę ukochaną.

 2. Asia pisze:

  witam, czy istnieje kontak do ks Skwarczynskiego?

 3. ŁUKASZ pisze:

  Kochany JEZU ofiaruje siĘ cały TOBIE

 4. ALEKSANDRA pisze:

  Oddaje marne zycie swe w Twoje rece
  na Zawsze, rozporzadzaj nim Maryjo, Matko moja. Ty jedyna znasz droge do Syna swego a mojego jedynego Zbawiciela, Milosci Milosiernej, Serca Boga.
  Ja niegodny niewolnik.

 5. Andrzej pisze:

  Oddaje marne zycie swe w Twoje rece
  na Zawsze, rozporzadzaj nim Maryjo, Matko moja. Ty jedyna znasz droge do Syna swego a mojego jedynego Zbawiciela, Milosci Milosiernej, Serca Boga.
  Ja niegodny niewolnik Andrzej

 6. Marcin pisze:

  Oddaję się i całą rodzinę, miejsce pracy
  Marcin

 7. Ania pisze:

  O mój najukochańszy Jezu! Oddaję ci całe moje życie, całą siebie, jesteś moją miłością nieustająca. Jezu Cichy i Pokornego Serca uczyń serca nasze według Serca
  Twego. Dzięki Ci składam, uwielbiam Cię i proszę o wstawiennictwo Twej Najświętszej Matki Maryi Niepokalanej, żeby wyjednała mi przebaczenie moich wszystkich grzechów. Wyrzekam się na zawsze szatana, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, chcę Pójść za Nim niosąc swój krzyż po wszystkie dni mojego życia. Proszę miej w opiece całą moją rodzinę. Ania

 8. Córka pisze:

  Oddaję siebie, Nadie, męża, mame i wszystkich najblizszych w opiekę TWA +

  • Slawek pisze:

   Ja Sławek niewolnik Twój na wieki ,poświęcam Tobie Matko Przenajświętsza siebie,córkę ,syna ,żonę i resztę rodziny mojej .Oddaje wszystkich i każdego z osobna , pod opiekę syna Twojego a Pana naszego Jezusa Chrystusa.Chwala Bogu Najwyższemu.

 9. Zofia pisze:

  BÓG zaplac.To jest cos wspanialego.Ja oddalam sie Jezusowi bardzo daleko od Ojczyzny w miejscu gdzie Niemcy.Holandia i Belgia zyja razem..Jakie to szczescie ze Pan udziela lask Polsce i tak wspaniale inicjatywy z NIEJ wyplywaja..

 10. Janina KO pisze:

  Jezu tak cię kocham ,oddaję ci moją rodzinę ,Oddaję ci całe moje życie, chcę iść twoja
  drogą ,Uwielbiam Cię i proszę o wstawiennictwo Twej Najświętszej Matki Maryi Niepokalanej, żeby wyjednała mi przebaczenie moich wszystkich grzechów.

 11. Krystian pisze:

  Oddaje się i Ojczyznę moją ukochaną.

 12. Merchut pisze:

  Oddaje sie Tobie ukochano Matko Boza wraz z rodzina Natalka Shniezana Martinem Angela Sabina oraz wszystkim co posiadam wlacznie z naszymi duszami blagam Cie Matko przyjmi nas pozwol nam zostac Twoimi niewolnikami teraz i na wieki wiekow ament.
  MATKO BARDZO CIE KOCHAM!!!!!!!!!!

 13. Irena pisze:

  Mateńko moja Najdroższa kieruj moim życiem ubłagaj u Twojego Syna zbawienie dla mine I moich bliskich

 14. Małgosia pisze:

  Maryjo, Dziewico Niepokalana, pełna Łaski, otocz mnie i moją rodzinę Twoją opieką. Spraw, abyśmy zawsze w swoim życiu kierowali się przykazaniami miłości Boga i bliźniego. Ofiaruję siebie i najbliższych w niewolę miłości Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi w Święto Ofiarowania Pańskiego. Kocham Cię najdroższa Matko!

 15. Ula pisze:

  Akt oddania 02.02.2020. Proszé o nawrócenie osób z rodziny.

 16. Radek pisze:

  Oddaję się w niewolę Jezusowi Chrystusowi i całą swą Rodzinę. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.

 17. Basia pisze:

  Oddaje sie i cała moja rodzine.
  Amen

 18. Piotr pisze:

  O rozeznanie powołania do zakonu bonifratrów prosi Piotr

 19. Katarzyna pisze:

  Maryjo przyjmij mnie jako niewolnika milosci i odmieniaj mnie uczyn mnie takim jakim ty chcesz abym była Amen

 20. Izabela Sekular pisze:

  Oddaje cala swoja rodzine (wraz ze mna) Niepokalanemu Sercu Maryi. Niech Twoje Niepokalane Serce Maryjo zatryumfuje!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s