Margaretka

31.01.2013 „piotruszka” pisze: (kliknij)
Mam taka propozycje: Utworzyc stala grupe tych ktorzy beda codziennie modlic sie w intencji kaplanow i osob konsekrowanych “Koronka Medjugorska” + “Modlitwa za Kaplanow” podyktowana S. Jozefie. Nie bedzie to typowa “Margaretka” za konkretnego Kaplana ale ogolne wspieranie modlitewne. Pan Bog wie najlepiej komu nasze modlitwy sa najbardziej potrzebne. Mozna by bylo stworzyc “nowy dzial” i kazdy chetny moglby sie wpisac.
Siostro Zofio zapewniam o pamieci w moich modlitwach. Szczesc Boze.

15.03.2013 „piotruszka” pisze: (kliknij)
Chcialbym sie podzielic z taka mysla i propozycja:
zachecic odwiedzajacych do “Margaretki” ale takiej nietypowej.
Koronka Medjugorska + modlitwy
Typowa Margaretka liczy 7 osob i intencja za konkretnego Kaplana itd.
Ta Margaretka ktora proponuje bylaby za cale duchowienstwo na czele z Ojcem Swietym Franciszkiem, osoby konsekrowane. Za tych ktorzy przygotowuja sie do kaplanstwa i zycia zakonnego oraz za dusze w czyscu cierpiace kaplanow i osob konsekrowanych. Dobry Bog wie komu najbardziej potrzebne jest nasze wsparcie modlitwne. Potrzeba goracej modlitwy za kaplanow.
Z maila: Prosze mnie wpisac na kazdy dzien.

Koronka Medziugorska – (kliknij)

Na dużym paciorku pod krzyżykiem: Wierzę w Boga…

Na 7 częściach po 3 paciorki każda:
Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

Trzy pierwsze trójki w intencji zwycięstwa Maryi.
Trzy następne o pokonanie szatana.
Siódma za triumf Niepokalanego Serca Maryi.

Na końcu: Królowo Pokoju, módl się za nami.

Modlitwa za Kapłanów
O mój Jezu, przez Twoje Serce tak bardzo kochające błagam Cię, rozpal żarliwością Twej Miłości i gorliwością o Twoją chwałę wszystkich kapłanów świata, wszystkich misjonarzy i wszystkich, którzy są odpowiedzialni za głoszenie Twego Boskiego Słowa, aby ogarnięci świętym zapałem wyrywali dusze szatanowi i prowadzili je do Twego Serca,
gdzie będą Cię chwalić na wieki.
 Amen.

MODLITWA ZA KOŚCIÓŁ I KAPŁANÓW:
Z Dzienniczka św. Faustyny:
O Jezu mój, proszę Cię za Kościół cały, udziel mu miłości i światła Ducha swego, daj moc słowom kapłańskim, aby serca zatwardziałe kruszyły się i wróciły do Ciebie, Panie. Panie, daj nam świętych kapłanów, Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy im wszędzie i chroni ich od zasadzek i sideł diabelskich, które ustawicznie zastawia na dusze kapłana. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość kapłana, – bo Ty wszystko możesz (1052).

MODLITWA ZA PRZYCZYNĄ SŁUŻEBNICY BOŻEJ SIOSTRY JÓZEFY MENENDEZ
Panie Jezu, staję przed Twym Najświętszym Sercem, przedkładając Ci zasługi Twojej Służebnicy, Siostry Józefy. Pragnę odwołać się do Twoich słów, zapewniających Siostrę Józefę:
“Gdybyś mogła zobaczyć, jak twoje modlitwy zamieniają się w skarbiec dla dusz!” i “Jedynym pragnieniem mego Serca jest… uczynić z twej małości i kruchości kanał Miłosierdzia dla wielu dusz, by się zbawiły za twoim pośrednictwem.”
Ufam z całego serca, że wysłuchasz moją prośbę (wymienić intencję) zanoszoną za pośrednictwem Siostry Józefy. Amen

************************

Zgłoszenia przyjmujemy tutaj i na maila: wobroniewiary@gmail.com
Ruszamy od dzisiaj, 16 marca 2013 roku – w 79 rocznica wzniesienia krzyża na Križevacu(kliknij)
Przypomnę, że z Nieustająca Koronką ruszyliśmy 5 października w dniu św. Faustyny, a z Różańcem Świętym 9 stycznia w 150 rocznicę narodzin dla nieba sługi Bożej Pauliny Jaricot (1799-1862), założycielki Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Żywego Różańca. Z Nowenną Pompejańską zaś 1 stycznia w Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi (wszystko z prawej strony – wystarczy kliknąć w obrazki z odpowiednim napisem)

Link do wpisu z komentarzami

Reklama

3 odpowiedzi na „Margaretka

  1. Iwona pisze:

    Proszę dołączyć mnie do koronki pokoju za kapłanów.Pozdrawiam

  2. kasia pisze:

    Poszę o radę. Od 2013 modlę się w Margaretce. Zapisałam się przez internet, w domu złożyłam przyrzeczenie dożywotniej modlitwy. Czy po złożeniu przyrzeczenia możliwa jest rezygnacja z modlitwy? Od pewnego czasu mam duźe problemy z jej odmawianiem. Pisałam w tej sprawie do Pani u której się zapisywałam ale ona nic mi nie odpisała. Proszę o radę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s