MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA
(W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego Anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

Reklamy

608 odpowiedzi na „MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

 1. Arek pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny i mnie od zła, przekleństw, złych duchów i złych mocy.

 2. Krystyna pisze:

  Jezu Chryste uwolnij mnie moją córkę i męża od wszelkiego zła przekleństw zlozeczen od wszystkich klątw nawet tych pokoleniowych od wszelkiego zła które jest w tym domu Jezu my należymy tylko do Ciebie Jezu Ufam Tobie Ty się tym zajmij

 3. agnieszka pisze:

  Panie Jezu uzdrow mnie i daj mi ruch palcami u reki lewej po udarze mozgu

 4. Basia pisze:

  Panie Jezu proszę uwolnij mnie od pokusy, przekleństwa, złych duchów, złych mocy, klątw, złorzeczeń, wróżb, tarota. Proszę o uzdrowienie A. i K. , którym źle życzyłam. Jezu Ty się tym zajmij.

  • Jacek pisze:

   Basiu
   Konieczna jest Modlitwa o uwolnienie,
   bo za głęboko w zło weszłaś.
   Pozdrawiam z Panem Bogiem i Niepokalaną

   • gabriela pisze:

    Panie Boze dodaj sily do przezwyciezenia nalogu. u naszego syna

   • Maggie pisze:

    Jacku, Basia WIDZI swe błędy i prosi z POKORĄ, bo w WALCE ze złem jej potrzebna jest nasza modlitwa, aby dotarła do konfesjonału i wyrwała się z zarzuconych na nią sieci.

    Basiu, idź do spowiedzi i odwołuj zło i błogosław tym, którym złorzeczyłaś.

    Jezu, Ty się tym zajmij❣️🙏🏻❣️

 5. Justyna pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu 🙂

 6. Tak nam dopomoz Bog . pisze:

  Panie Boze uwolnij mnie od zla ktore ciazy nade mna , moimi bliskimi i moim ukochanym . Uwolnij nas od zlej klatwy , zlych duchow i przeklenstw ,ktora doprowadzil do rozpadu naszej milosci .

 7. Patrycja pisze:

  Panie Boze uwolnij mnie od zla ktore ciazy nade mna , moimi bliskimi i moim ukochanym . Uwolnij nas od zlej klatwy , zlych duchow i przeklenstw ,ktora doprowadzil do rozpadu naszej milosci . Tak nam dopomoz Boze

 8. Bożena pisze:

  PANIE BOŻE WSZECHMOGĄCY! pokornie proszę o przerwanie przekleństw, złorzeczeń, wpływu złego na Mateusza, aby został mocą Twojej Najświętszej Krwi obmyty i uwolniony. Aby całe przekleństwo pokoleniowe z mojej i męża strony, które niszczy naszego psychicznie i emocjonalnie słabego syna, Twoją Bożą mocą zostało strącone na dno piekieł i nigdy już do nas nie wróciło! Proszę CIĘ, OJCZE nasz! wyprostuj drogi, życie, i stan emocjonalno-psychiczny Mateusza, aby mógł siebie polubić, koncentrować się w pracy i rozwijać, cieszyć się życiem, poznawać ludzi, pomóż mu się poukładać w codzienności. Uwolnij go od przekleństw jego rodzonego ojca! Ty wiesz wszystko, Jezu, TY się tym zajmij! Tylko TY znasz nas do końca i możesz wszystko uzdrowić! Proszę o wiarę, nadzieję, miłość i nawrócenie w mojej rodzinie! PANIE WYSŁUCHAJ WOŁANIA mego! CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU!!!

 9. Basia pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za łaskę spowiedzi, obmycie mnie krwią i uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń. Spraw, aby moje relacje z kolegą zostały uzdrowione.
  Język Ty się tym zajmij ❤

 10. Basia pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za łaskę spowiedzi, obmycie mnie krwią i uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń. Spraw, aby moje relacje z kolegą zostały uzdrowione.
  Jezu Ty się tym zajmij ❤

 11. Gość pisze:

  Gość
  Proszę o uwolnienie mnie i moje dzieci od przekleństw pokoleniowych, niepowodzeń finansowych,nieporozumień rodzinnych. Uwolnij nas od tych ludzi, którzy nam źle życzą. Proszę też o wybaczenie dla mnie za grzechy i błędy które w życiu popełniłam. Jezu Ufam Ci.Amen

  • gabriela pisze:

   Panie Boze prosze uwolnij moja rodzine od przeklenstw pokoleniowych.prosze o przebaczenie grzechow ktore popelnilam./Wez w opieke naszego syna -pomnoz w nim wiare,nadzieje i milosc.Jezu Ufam Tobie

 12. Paweł Cz pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i moje dzieci od przekleństw pokoleniowych, niepowodzeń finansowych, nieporozumień rodzinnych. Uwolnij nas od tych ludzi, którzy nam źle życzą. Proszę też o wybaczenie dla mnie za grzechy i błędy które w życiu popełniłam.
  Jezu Ufam Ci. Amen

 13. Rafał pisze:

  Proszę przedewszystkim o miłosierdzie Boże,o wolność i zdrowie duszy,umysły,zmysłów, serca i ducha o wew. jasność i czystość.

 14. rafał pisze:

  Proszę o uwolnienie od wszelkich przekleństw, złorzeczeń, uroków i czarów.

 15. Ela pisze:

  Proszę o uwolnienie od przekleństw w mojej rodzinie. Panie Jezu ochroń mnie, mojego syna i moje wnuki od przekleństw międzypokoleniowych

 16. Katarzyna pisze:

  Panie Jezu prowadź mnie, Panie Boże prowadź mnie, Duchu Święty prowadź mnie!
  Jezu ufam Tobie!

 17. Zalamana pisze:

  Panie Jezu uwonij nas od przekleństw mnie moje dzieci i mojego męża. Uwolnij nasz dom od rzucanych przeklenstw zlego życzenia od osob trzecich. Od niepowodzeń finansowanych. Od wszystkich klatw nawet tych pokoleniowych. Prosze o wiarę miłość w mojej rodzinie. Chroń nas Jezu od wszystkiego co złe. Pomóż nam. Ty jedyny wiesz co u nas sie dzieje. Nie opuszczaj nas i pomoz nam. Jezu ufam tobie. Jezu zajmij sie tym.

  • Maggie pisze:

   Załamana …?!? … okropne słowo, nawet na pseudonim, …. słowo, które zaprzecza ufności (Jezu UFAM Tobie❣️). Załamanie to nie to samo co zmartwienie/stroskanie i pokora, bo załamanie to depresja, a ta nie od Pana Boga. Nie wolno się załamywać i narzucać samemu na siebie jakby jarzmo „załamania” .. bo trzeba z ufnością, wytrwale trwać we wierze z nadzieją i ufnością w miłości Boga i bliźniego.

   Kochana, Wiara czyni cuda❣️
   Jezus jest Panem❣️ Jezu, ufam Tobie❣️ Jezu, TY się tym zajmij❣️
   💕🙏🏻❣️

 18. Ufam Ci Jezu pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moich bliskich i Krzysztofa od wszelkiego zła ,przekleństwa i spraw abyśmy zawsze Tobie służyli. Jezu ufam Tobie-Ty się tym zajmij.Umocnij mój związek i miłość w nim.Spraw abyśmy zawsze z pokorą zwracali się do Ciebie prosząc o łaski jakie nam przygotowałeś. Aby nasz związek kwitł na chwałę Twoją i przynosił Tobie miłe owoce.

 19. B. B. pisze:

  Panie Boze blagam Cie, uwolnij nasza rodzine ktora sie rozpadla i jest od wielu miesiecy w rozlace od zla. Uwolnij nas od tej klatwy ktora ciazy nad nami ktora nas rozdzielila. Nasza rodzina M. B. A. RATUJ NAS BLAGAM, POZWOL NAM ZNOW ZAMIESZKAC RAZEM. SZANOWAC, KOCHAC SIE I TROSZCZYC O SIEBIE DO KONCA NASZYCZ DNI. 🙏Ratuj cala nasza rodzine. Uwolnij nas wszystkich od zla.

 20. Ja pisze:

  Panie Jezu gorąco proszę o modlitwę o uwolnienie mnie, mojej rodziny, A., K. od przekleństwa, nawet tego pokoleniowego. Proszę wybacz mi wszystkie grzechy i wszelkie zło, które wyrządziłam. Amen

 21. Aneta pisze:

  Panie Jezu wiem że nie zasługuję na Twe łaski proszę uwolnij mnie i moją rodzinę od przekleństwa nawet tego pokoleniowego spraw Jezu żebyśmy znowu cieszyli się każdym dniem i sobą łącznie z moją córką i synem .Jezu wybacz mi wszystko .Amen

 22. Anna pisze:

  Jezu Chryste i Ty Najświętsza Maryjo Panno uwolnijcie mnie, moją córkę, mojego syna i męża od wszelkiego zła, przekleństw, złorzeczeń od wszystkich klątw, a przede wszystkim tych pokoleniowych , od wszelkiego zła, które jest w moim domu. Jezu my należymy tylko do Ciebie Jezu Ufam Tobie i Tobie to powierzam z nadzieją ,że uwolnisz moją całą rodzinę od wszelkich zmartwień, kłopotów i przeszkód, które nie pozwalają nam żyć w radości, spokoju i szczęściu. Amen

 23. Agata pisze:

  Panie Jezu blagam Cie, zlam przeklenstwa ciazace na miom Dziecku, na mojej Rodzinie i na mnie samej. Blagam Cie Panie, blogoslaw nam i udziel nam potrzebnych lask. Matko Najswietsza modl sie za nami i miej nas zawsze w Swojej opiece!!!

 24. Ewelina pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie Boże od przekleństwa aby moje ścieżki życie układały się aby wszyscy byli zdrowi… Proszę o pojednanie mnie z bliskimi i wybaczenie moich błędów…proszę o pomyślność w pracy abym miała pracę i odwróć przekleństwo przeciwko mnie

 25. Krystyna pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mojej całej rodziny od przekleństw aktualnych, pokoleniowych, złych duchów, kłótni, niezgody, zlorzeczen, złych mocy, wszelkich nieporozumien. Panie Jezu, dopomóz nam, dopomóz mi! Błagam Cię, Ty się tym zajmij, kocham Cię bardzo i ufam Tobie!

 26. EwaK pisze:

  Panie Jezu, przez moc Twojej Najdroższej Krwi proszę uwolnij moją zniewoloną rodzinę od wszelkich przeklęstw obecnych i dawnych.Scal nas na nowo w Tobie, który jesteś Mocą i Ocaleniem. Ulecz nasze relacje i zachowaj od wszelkiego zła abyśmy zjednoczeni w Tobie mogli krocząc w Twoim Świetle po drogach które nam wyznaczyłeś . Amen

 27. Krzysiek pisze:

  Panie Jezu, uwolnij mnie od natręctw, złych myśli, stresu, lęku, przekleństw, demonów. Amen.

 28. Bb pisze:

  Panie Jezu
  Dziękuję ci za ten dzień mimo ze był zły. Dziękuję ci za życie jakie mi dałeś i za ktore cierpiałes na krzyżu. Proszę uwolnij mnie i moja rodzinę od złych duchów od złych słów i przekleństw którymi byliśmy zarzucani od pierwszych dni naszego życia. Proszę daj spokoj ducha i proszę o nawrócenie mojego męża.

 29. Kasia pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od przekleństwa i złego złośliwego ducha , który niszczy nas i wszystko wokół nas na wiele sposobów. Proszę Cię Panie o zdrowie dla mojego męża i mądrość i roztropnosc dla syna, by stronil od złych używek i wrócił do sportu i zdrowia. Chroń nas przed wszelkim złem i poprowadź do Ciebie.

 30. k. maria pisze:

  Panie Jezu błagam Cię uwolnij całą rodzinę od pokoleniowego przeklenstwa jaka została rzucona na moj dom.Matko Najswietrza modl sie za moja corke Joasie i wnuki o usuniecie przeklensw dawnej tesciiowej corki .Błagam Cie Jezu o zdrowie dla wszystkich w rodzinie,nawrócenia i wielka miłosc do Ciebie i Twojej Matki przez cała rodzine.Chron nas Boże od złorzeczen,uroków usun wszelkie zło Jezu. Ty się tym zajmij.

 31. Klaudia pisze:

  Uwolnij Jezu moją teściową od choroby psychicznej i nikotynizmu

 32. Adam pisze:

  Bardzo proszę

 33. Kamila pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie I moją całą rodzinę mamę tatę i siostry męża synka od przekleństw. Amen

 34. Marion pisze:

  Panie Jezu proszę uwolnij mnie i moją rodzinę od przekleństw pokoleniowych mojego męża , córki i mnie, sprowadź córkę Kam.. na drogę wiary i doprowadź wnuczkę do Chrztu św.

  • Ewelina pisze:

   Panie Jezu uwolnij mnie od przekleństw ludzi którzy mi źle życzą.. Przebacz moje grzechy… Pojednaj moja rodzinę.. Czuwaj nad nami.. Proszę o pracę u Artura.. Aby była cały czas aby wyslal mnie za granicę w sprawie pracy.. Przebacz mi wszystko co uczyniła złego

 35. Teresa pisze:

  Panie Jezu miłosierny, uwolnij moją rodzinę od przekleństw pokoleniowych, przebacz mi kiedy życzylam mężowi złego (tak nie myślałam naprawdę to było w złości, dziś wiem że to był grzech).Teraz jest dobrym człowiekiem,uwolnij naszego syna Łukasza od złego,dopomóż wrócić jemu do kościoła, spraw o Jezu aby porzucił papierosy, obdarz go mądrością i roztropnością, chroń go ode złego uwolnij od złego ducha, wskazuj i prowadż dobrą drogą. Miej nas dobry Jezu w swojej opiece

 36. Ewlina pisze:

  Boże uwolnij mnie od przekleństw złych uroków złej passy… Wybacz każdy mój grzech. Uwolnij mnie od wszystkich urzędów.. Daj mi siłę i wiarę na lepsze życie.. Błagam o pracę u Artura aby wyslal mnie za granicę do pracy… Aby mi pomagal i był..

 37. Gość pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za łaski które już otrzymałam, za zerwanie z niektórymi nałogami i za otworzenie mi oczu…Mam teraz świadomość co jest złe.Proszę Cię Panie o uwolnienie od zazdrości,niepowodzeń, klątw, przekleństw rzucanych na mnie i na moich bliskich oraz o nawrócenie mojego rodzeństwa zwłaszcza o wyjście z alkoholizmu.Proszę Cię Panie Boże o złamanie skutków naszych grzechów.O zgodę w rodzinie.Wybaczam Wszystkim którzy mi źle życzyli i proszę o wybaczenie tych których ja skrzywdziłam świadomie lub nie.Jezu ufam Tobie!

 38. Ewlina pisze:

  Boże jedyny.. Wybacz mi każdy mój grzech. Czuwaj nademna i moja rodzina. Zakoncz moje problemy z urzędami.. Spraw aby Artur dał mi pracę zagranicą.. Abym mogła żyć w spokoju.. Uwolnij mnie od przekleństw..

 39. Ewlina pisze:

  Jezu Ty się tym zajmij… Proszę Cię uwolnij mnie od przekleństw złej passy.. Czuwaj nad moją rodziną

 40. Ewlina pisze:

  Boże ufam Ci… Proszę Cię Ty się tym zajmij… UWOLNIJ MNIE OD PRZEKLEŃSTW ZŁYCH UROKÓW… PROSZĘ O ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW Z URZĘDAMI PROSZĘ O PRACĘ ABY Artur dał mi szansę za granicą… Abym mogła żyć w spokoju

 41. kwidzińska pisze:

  Barbara
  Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od przekleństw aktualnych, pokoleniowych, złych duchów, kłótni, niezgody, zlożeczeń, złych mocy, wszelkich nieporozumień. Ulecz nasze relacje i zachowaj od wszelkiego zła . Panie Jezu, dopomóż nam, dopomóż mi! Błagam Cię, Ty się tym zajmij, kocham Cię bardzo i ufam Tobie!

  Odpowiedz

 42. Krzysztof pisze:

  Panie Jezu prosze uwolnij mnie od checi zemsty nad czlowiekiem z ktorym zdradzila mnie zona.Od przekletych mysli ktore podsuwa mi caly czas szatan.Nie moge sie uwolnic od tego.

  • wobroniewiary pisze:

   Zacznij modlić się za żonę. Mamy różaniec za małżonka i nie myśl, że nie wiem, co czujesz!

   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/12/17/roza-rozancowa-za-wspolmalzonka/

   • Krzysztof pisze:

    Probuje wielu modlitw.Czasami udaje mi sie wytrzymac dwa trzy dni w spokoju .Ale wracam do zlosci nerwow zazdrosci i checi zemsty a minelo 13 sierpnia pol roku.Gdy przychodzi ten dzien szatan jest blisko mnie.Mam 43 lata 14 lat po slubie znamy sie z zona 18 lat ja jej nie zdradzilem ale czesto becze jak dziecko ze to sie stalo.

    • Maggie pisze:

     @Krzysztof:
     Uwolnisz się od złego,
     kiedy
     zaczniesz modlić się za wroga Twego.

     Łatwiej modlić się za przyjaciół niż za wrogów czy krzywdzicieli i o ich opamiętanie się … trudno się przełamać, ale to daje siłę modlącemu się i pomnaża moc modlitwy.
     W ObronieWiary mądrze Tobie radzi … a ile razy nadchodzi kryzys, proś Jezusa:Jezu,pomóż mi. Jezu, Ty się tym zajmij. Ty widzisz Panie Jezu moją słabość i jak zło chce bym odstąpił od Ciebie. Jezu, pomóż mi…wyrzuć ze mnie tą złość, zazdrość etc.. i zajmij się mną oraz sprawą i sprawcami wzbudzającymi mój gniew i ból etc.

     Pamiętaj, aby modląc się za innych zawsze oddać się w Opiekę Maryji – może być „Pod Twoją obronę..” aby zło, które przy tych osobach krąży, nie mściło sie na Tobie modlącym się =wyrywającym modlitwą ze szponów
     ❣️🙏🏻❣️

 43. Magdalena pisze:

  Kochany Panie Jezu. Blagam cie z calego mojego serca. Uwolnij mnie i cala nasza rodzina od przeklenstw aktualnych, pokoleniowych, ludzi zemsty, zazdrosnych. Prosimy cie zeby sie zakonczylo nasze cierpienie. Chcemy zyc w twoich przykazaniach bardzo szczesliwi i usmiechnieci. Pragniemy tego dla naszej rodziny. Zeby mamy cierpienie w jaki sposub sie skonczylo. Panie Boze, Maryjko prosze WAS zakoncznie nasze cierpienia i negatywne dni. Chcemy sie cieszyc tym pieknym zyciem co nam dales. Oddal od nas zle duchy i zeby Aniolki nas codzinnie bronily. Daj nam dobrych przyjaciol zebysmy razem mogli sie cieszyc. Dziekujemy bardzo

 44. Ewlina pisze:

  Jezu ufam Tobie.. Boże Ty się tym zajmij… Przepraszam za wszystkie moje grzechy i błędy… których szczerze żałuję… Uwolnij mnie od przekleństw od złych uroków złej passy.. Proszę o zdrowie dla całej rodziny.,o pracę aby Artur wysłał mnie za granicę abym miała pracę… Proszę o przyjedzie moich córek do szkoły… Proszę o pomyślne zakończenie spraw urzędowych… Proszę o uwolnienie mnie od przekleństw… Jezu Ty się tym zajmij

 45. Krystyna pisze:

  Jezu Chryste błagam Cię zdejmij swoją mocą wszelkie zlozeczenia przekleństwa i zle pomówienia wszelkie uroki z mojej córki bo wiem że takie coś zaistnialo i ze strony rodziny i przyjaciół i ludzi obcych Jezu Ufam Tobie Ty się tym zajmij

 46. Dariusz pisze:

  Jezu uwolnij mnie I moją rodzinę od klątwy pokoleniowej. Jezu ufam tobie.

 47. E.Z. pisze:

  Proszę o wybawienie mnie i mojej rodziny od wszelkich przekleństw,zła,wszelkiej złej magii która została na nas zesłana. Wybaw mnie od wszelkiego zła. Jezu Ty się tym zajmij.

 48. E pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mej całej rodziny od przekleństw zła ,i zło życzenia mnie oraz mej rodzinie które zostało przez kogoś wypowiedziane w nas Wybaw nas Jezu ufam tobie Ty się tym zajmij

 49. Milena pisze:

  Panie Jezu otocz mnie i moje dzieci opieka, wyzwól nas od wszelkiego zla, zlych duchow, zlych mocy, przeklenstw, zlozeczen oraz od wszystkich klatw. Pozwol mi i moim dziecia zbudowac nasze szczescie i zycie w spokoju. Jezu my nalezymy tylko do Ciebie, Jezu ufam Tobie, Ty sie tym zajmij.
  Amen.

 50. Ewlina pisze:

  Jezus ufam Tobie… Uwolni mnie od przekleństw złej passy Boże Ty się tym zajmij… Przebacz każdy mój grzech.. Spraw abym miała pracę ABY AR… DAŁ MI PRACĘ ABY WYSŁAL MNIE ZA GRANICĘ… PROSZĘ O ZDROWIE O SIŁĘ… PROSZĘ ABY WSZYSTKO MI SIĘ UŁOŻYŁO… BŁAGAM O PRACĘ U AR…

  • Maggie pisze:

   Ewlino, niech Pan Bóg Tobie BŁOGOSŁAWI. Nie wiem, czy ta „szczególna praca” i to jeszcze za granicą może być tym, co powinno Ciebie aż (!) tak absorbować … jakby to była najważniejsza sprawa w życiu .. jak koniec świata.

   Wierz mi jedno, za granicą jest bardzo trudno i jest tam mnóstwo przeróżnych pułapek – gdybym wiedziała, jak moje życie się potoczy, to nigdy (!) bym nie wyjechała (mój największy błąd życiowy (a chciałam w swej naiwności komuś pomóc, a w sumie życie zmarnowałam – i … nie byłam przy mamie kiedy jej byłam bardzo potrzebna, bo telefony, listy i paczki to tylko namiastka tego co powinno być). Dlatego pamiętaj że: co będzie, to będzie jest najlepszą zasadą w tej materii. Ważne abyś miała pracę, którą lubisz i godne warunki życia, a wtedy reszta też się ułoży. Jednak naprawdę będziesz szczęśliwa, kiedy osiągniesz radość i pogodę ducha – bo radość i pogoda ducha to wielkie osiągnięcie. Jezu, Ty wiesz, co najlepsze i najwłaściwsze, więc Ty się tym zajmij i prowadź Ewlinę. ❣️🙏🏻❣️

   Trafiłam na słowa śp. Kard. Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego, które pasują jak część „układanki” do tego co ks.Adam pisał na temat POWROTU do Polski:

   „Jak trawy trzymają lotne piaski, aby ich burze nie przewiały, tak Naród musi się trzymać całą duszą i całym sercem ziemi ojczystej, wiązać się z nią i nie dając się wydziedziczyć, zabezpieczyć swoją wolność i miejsce na mapie świata.

   • Maggie pisze:

    Zapomniałam dodać, to co najważniejsze: że Jezus przebacza w konfesjonale.

    Jeśli masz trudności z przystąpieniem do spowiedzi, to na samym początku powiedz o tym kapłanowi: zwłaszcza jeśli stoczyłaś walkę, by z pokorą (!) wyznać swe grzechy, to nie ukrywaj tego .. – zacznij o tym na samym początku .. a reszta łatwiej i szczerze „pójdzie”.
    💕

 51. Mariusz pisze:

  Jezu Chryste, jedyny nasz Panie, uwolnij mnie i całą moją rodzinę od złych duchów, złorzeczeń, wróżb, uroków, klątw, przekleństw nawet tych pokoleniowych. Uzdrów moją duszę i ciało oraz napraw relację w całej mojej rodzinie.
  Jezu ufam Tobie. Jezu Ty się tym zajmij.

 52. Halina M pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i mojego męża, rodzinę córki i syna od klątw pokoleniowych ,w imię Pana Jezu Chrystusa Naszego Pana wyzwól nas od wszelkiego zła, które pochodzi od szatana, od wszystkich złych życzeń wypowiedzianych w naszych domach, złych ludzi i napełniaj nas Swoją Cudowną Miłością. Panie bądź uwielbiony, w Twoje Imię przebaczam wszystkim moim wrogom i serdecznie żałuję za wszystkie moje grzechy. Jezu Ty jesteś Naszym Panem, Ty się zajmij nami.

 53. StaszekK pisze:

  Panie Jezu Prosze uwolnij mojego tate od tej zlosci ktora nim tak kieruje .I cala moja rodzine zone ,dzieci tate babcie dziadka od wszelakich klatw pokoleniowych i przeklenstw .Zeby nasza rodzina zyla w zgodzie prosze Jezu Zajmij Sie Tym oddaje w Twoje Rece.

 54. cate pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny (w szczególności męża) od przekleństw pokoleniowych, niepowodzeń finansowych, konfliktów. Uwolnienie od ludzi, którzy źle życzą. Proszę o wybaczenie nam grzechów i błędów, które popełniliśmy i popełnialiśmy nieustannie. Proszę o moc widzenia rzeczy małych, sprawiających radość. Proszę o siłę i powrót szczęścia! Jezu, ufam Tobie. Amen.

  • Maggie pisze:

   Jezus przebacza w konfesjonale , a za resztę spraw dołączam wspierającą modlitwę: Jezu, Ty się tym zajmij❣️🙏🏻❣️

 55. Teresa pisze:

  Jezu uwolnij moją rodzinę-Ty się tym Zajmij

 56. Marek i Renata pisze:

  Panie Boże, proszę cię z całego serca uwolnij mnie i moją rodzinę od przekleństw, złorzeczeń, pomówień i od wszelkiego zła demonicznego.Ja i moja rodzina należymy do ciebie i Tobie powierzamy się w całości.Błogosław nam Panie i doprowadź nas do swego Królestwa Niebieskiego.Amen.

 57. anna pisze:

  Proszę Jezu o uwolnienie mojej rodziny, w szczególności mojego syna od choroby uzależnienia od narkotyków.Proszę o uwolnienie od przekleństw i naszych grzechów.
  Jezu napełniaj nas Swoją Cudowną Miłością. Panie bądź uwielbiony, w Twoje Imię przebaczam wszystkim moim wrogom i serdecznie żałuję za wszystkie moje grzechy. Jezu Ty jesteś Naszym Panem, Ty się zajmij nami.

 58. Aneta pisze:

  Panie Boże uwolnij mnie i moje dzieci od chorób, złych ludzi, zlorzeczen wszelakich złych sytuacji od wypadków od osób które niszczą nasz dom zabierz ich od nas wybacz nam grzechy za które żałuję bądź zawsze z nami w naszym domu niech wreszcie zapanuje spokój niech oni odejdą z domu mojego i moich dzieci Boże ufam tylko tobie proszę pomóż

 59. beata pisze:

  Panie Boże miłosierny uwolnij mego syna Kamila od złych ludzi którzy żle mu życzą,aby powróciła w nim wiara w miłość do ciebie.Uchroń go od zła wszelkiego,daj zdrowie jego dziewczynie Magdzie aby mogli szczęśliwie razem iść w dalszą drogę życia.Uwolnij ich od przekleństw ludzi złych,wybacz im wszystkie grzechy.Proszę Cię Jezu Chryste Ufam Tobie.

 60. Ula pisze:

  Panie Jezu uwolnij moja rodzine od przeklenstw pokoleniowych Przebacz mi moje grzechy Otworz moje serce na Ciebie Jezu i pozwol mi kochac cala duszą Ty umarles za nasze grzechy dlatego czuje potrzebę odkupienia swoich grzechów Pomoz mi Jezu. Miej w opiece moją rodzinę Jezu ufam Tobie

 61. Iwona pisze:

  Panie Jezu ściągnij proszę ze mnie i mojej rodziny klątwę która nad nami ciąży. Oddajemy się Tobie .

 62. Teresa pisze:

  Proszę Jezu o uwolnienie mojej rodziny, w szczególności mojego małżonka od choroby uzależnienia od alkoholowej.Proszę o uwolnienie od przekleństw i naszych grzechów.Miej w opiece moją rodzinę Jezu ufam Tobie

 63. Dorota pisze:

  Matenko kochana prosze cie o uwolnienie mnie od zla i cala moja rodzine niech zapanuje w niej milosc i zgoda

 64. Dorota pisze:

  Jezu uwlnij mnie mnie od zla i cala moja rodzine

 65. Ewa pisze:

  Panie Boże uwolnij mnie , moje dzieci i mojego partnera od wszystkich nie powidzen życiowych , finansowych . Daj mi siłę i wiarę w życie , bo naprawdę jest ciężko. Nie wiem czy ktoś rzucił na naszą rodzinę klątwę , czy to jakaś kara… Jezu Chryste wysłuchaj nas i pomóż nam

 66. Paula pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie ze wszyskich przekleństw miedzypokoleniowych i od innych złych ludzi.Proszę o miłosierdzie i przebaczenie
  naszego Pana Jezusa Chrystusa przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny.Amen.

 67. Anna pisze:

  Boże pomóż mi uwolnić się od złych wspomnień i krzywd wyrządzonych przez bliskie osoby .weź ode mnie źle słowa .życzenia osób zazdrosnych zawistnych które blokują mi drogę by żyć tak jak zasługuje .chroń mnie i córeczkę i męża od złorzeczeń .klątw .uwolnij nas od klątw pokoleniowych w naszych rodzinach abyśmy niecierpielii za grzechy przodków i bliskich osób.pokaz nam drogę jako powinniśmy iść.miej nas wszystkich w opiece

 68. Ewlina pisze:

  Boże zlituj się nademna… Uchron mnie przed przeklenstwami.. Boże Ty się tym zajmij.. Ufam Ci.. Proszę o pracę.. Abym podolala w utrzymaniu domu.. Proszę o pracę u Artura.. Boże Ty się tym zajmij.. Wybacz mi.. Moje grzechy moje błędy.. Ufam Ci

 69. Krzysiek pisze:

  Panie Jezu, uwolnij mnie i moją Rodzinę od, przekleństwa, okultyzmu, nałogu i spraw, by przez Twoje miłosierdzie wszyscy się pojednali. Proszę najbardziej o wyzwolenie z nałogu, który wyrządził najwięcej zła. JEZU UFAM TOBIE

 70. Joanna pisze:

  Panie Boże uwolnij mnie od wszystkich złych mocy, wszelkich klątw i nieszczęść. Oczyść moja dusze z nienawiści do osób które mnie skrzywdziły a wypełnij ja przebaczeniem i miłością. Ja Joanna oddaje się cała w Twoje ręce abym już nigdy nie zbłądziła, proszę Cię Boże poprowadź mnie przez życie tak abym w końcu doznała szczęścia. Proszę zaopiekuj się mną i cała moja rodzina. Chwała Bogu! ❤

 71. Beata pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i moje dzieci od przekleństw pokoleniowych, niepowodzeń finansowych, nieporozumień rodzinnych. Uwolnij nas od PRZEKLEŃSTW ludzi, którzy nam źle życzą. Proszę też o wybaczenie dla mnie za grzechy i błędy które w życiu popełniłam.
  Jezu Ufam Ci. Amen

 72. Paulina pisze:

  Panie Jezu, dziękuję Ci że jesteś i mnie kochasz. Błagam Cię wyzwól od przeklęństwa mnie i moją rodzinę, proszę Cię by wszystko zaczęło się teraz układać. Nade wszystko błagam Cię Jezu i Mateczko Przenajświętsza o dar macierzyństwa dla siebie i siostry. Amen.

 73. Zosia pisze:

  Dziękuje Ci Jezu za ofiarę jaką złozyłeś za Nasze grzechy. Pomóż nawrócić się mojej mamie. Chroń mnie od nieprzyjaciół i daj zdrowie mi i mojemu dziecku. Przyjdź Duchu św.

 74. gabriela pisze:

  Panie Jezu prosze uwolnij mnie i moje dzieci od grzechow pokoleniowych, ,synowi o dar wiary ,nadzieji i milosci ,,corce udzielenie swiatlosci w wychowaniu dzieci,Jezu ufam Tobie

 75. Beata pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie, męża i moje dzieci od przekleństw pokoleniowych, od odrzucenia społecznego, nieporozumień rodzinnych. Uwolnij nas od PRZEKLEŃSTW ludzi, którzy nam źle życzą. Proszę też o wybaczenie dla mnie za grzechy i błędy które w życiu popełniłam.
  Jezu Ufam Ci. Amen

 76. Bożena pisze:

  Panie uwolnij mnie i moje dzieci od wszelkich niepowodzeń i przekleństw oraz długów finansowych
  Jezu zajmij się tym. Jezu ufam Ci
  Amen

 77. Beata pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie, męża i moje dzieci od przekleństw pokoleniowych, od odrzucenia społecznego, nieporozumień rodzinnych. Uwolnij nas od PRZEKLEŃSTW ludzi, którzy nam źle życzą. Błogosław im panie Jezu. Proszę też o wybaczenie dla mnie za grzechy i błędy które w życiu popełniłam.
  Jezu Ufam Ci. Ty się tym zajmij! Amen

 78. Ewlina pisze:

  Boże Ty się tym zajmij… Proszę Cię o pracę o wyjście z długów

 79. zofia pisze:

  Boze,blagam zerwij wiezy przeklenstwa wiszace nademna i nad cala moja rodzina , blogoslaw Boze moim dzieciom, ich ojcu i mnie, prowadz nas droga uczciwosci i radosci zycia. Boze obdarz potomstwem moje dzieci. Uwolnij syna Pawla od cierpien i niedoli w jakiej sie znajduje.

 80. Łukasz pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i moich bliskich od przekleństw i złych mocy.

 81. Matka pisze:

  Panie Jezu miłosierny błagam o uwolnienie mojego syna Michała od przekleństw rzuconych na niego a także od przekleństw pokoleniowych, niepowodzeń finansowych,nieporozumień rodzinnych. Uwolnij go od tych ludzi, którzy mu źle życzą. Proszę też o wybaczenie dla niego za grzechy i błędy które w życiu popełnił. Jezu wierzę że jesteś miłosierny i zaopiekujesz się zbłądzonym swoim dzieckiem Jezu ufam Tobie. Amen

 82. Janek pisze:

  Proszę Panie Jezu o uzdrowienie mojej żony oraz mnie z chorób, jakie nas dotknęły, błagamy o łaskę miłosierdzia.

 83. Wiesia pisze:

  Jezu pomoz mojej rodzinie

 84. Wiesia pisze:

  Jezu uwolnij moja rodzine od przeklenstwa ciazacego od pokolen

 85. Ania pisze:

  Panie Jezu proszę uwolnij nas od złego, od przekleństw, złych duchów. Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie

 86. Danka pisze:

  Panie Jezu synu Boga uwolnij mnie od klatwy, przebacz mi moje grzechy i to ze kiedys komus zle zyczylam .

  • wobroniewiary pisze:

   Z tym – czyli z odwołaniem złorzeczeń to musi Pani pójść do konfesjonału!

   • Maggie pisze:

    Tak, Jezus przebacza … ale bywa, że my nie potrafimy przebaczyć/przebaczać sobie i innym … tak prawdziwie i dlatego na ten temat pomocnym jest niedawny wpis o.Augustyna Pelanowskiego.

    Pamięć, a pamiętliwość to nie to samo w aspekcie przebaczenia/uwolnienia. Jeśli „zabałaganiliśmy” swe/komuś życie, zmarnowaliśmy możliwości/paliliśmy mosty za sobą etc … to wiele czasu trzeba, aby przejść do „porządku dziennego”,tj aby:
    jakby nowo-narodzona osoba bez wyrzucania sobie tego czy owego, bez wyrzutu jakby mającego formę samoprzekleństwa .. zrozumieć i pokochać Boże Miłosierdzie w konfesjonale i codziennym życiu.
    Jakaż wielka ❗️jest Miłość Pana Boga, który nie tylko, że cierpiał i cierpi za nasze grzechy … ale PRAWDZIWIE wybacza, bez „wytykania” nam co rusz przeszłości … odpuszcza, mówiąc … „idź i już więcej nie grzesz”.

    Trzeba się modlić o dar umiejętnego przebaczania sobie i innym, bo daleko nam do doskonałości … pamiętając, że wszędobylska depresja, tak jak złość, nie od Pana Boga pochodzą … więc choćby, krótko .. ALE pełnym sercem, ze szczerym żalem/skruchą i walcząc ze „słabościami”, szczególnie przed „ barykadami własnego wnętrza, bądź kłodami nam rzuconymi ”, trzeba serdecznie, pochylić się przed Bożym Majestatem, by prosić o pomoc: Jezu, Ty się tym zajmij❣️
    Za taki już tylko moment pokory, która nie tak łatwo przyszła, trzeba dziękować Panu Bogu, prosząc w uwielbieniu o dalszą Pomoc i Opiekę.
    O takiej wewnętrznej walce o pokorę, która rzuca na kolana i pozwala przecisnąć się przez „własne ego” … gdy dociera się do konfesjonału, można powiedzieć kapłanowi.

    Danko, zrobiłaś już jeden krok (w rodzaju rozliczenia siebie), zrozumiałaś i zauważyłaś (!) potrzebę wyzwolenia się, więc tak jak wielu innych, nie bój się i zaufaj Jezusowi, bo gorzej jest widzieć błąd ale nie poprawiać sytuacji … pominięcie grzechu w przeszłości jest możliwe do naprawienia w konfesjonale, trzeba tylko w krętym korytarzu życia, uchwycić „nitkę dojść do kłębka”. Jezus jest Miłością.💕
    Wobroniewiary, krótko i rzeczowo dała Tobie wskazówkę, ktora również wielu innym, bez wyjątków (mi również) się przydaje i przyda w wielu sytuacjach życiowych 💕

    Jezu, Ty się tym zajmij❣️

 87. gabriela pisze:

  Panie Jezu prowadz nasza rodzine ku zbawieniu..

 88. maciej27 pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny i mnie od zła, przekleństw, złych duchów i złych mocy.

 89. Mieczysław O. pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moje dzieci od uroków przekleństw i wszelakiego zła duchów a daj miłość i pokój i błogosławieństwo do końca naszych dni.

 90. Mieczysław O. pisze:

  Boże proszę o wyjście z wszystkich długów moich Jezu ufam tobie i kocham pomóż mi proszę amen.

 91. Kararzyna pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie moich dzieci męża i rodziców od zła i wszelkich przekleństw i działania złych duchów. Amen

 92. gabriela pisze:

  Prosze cie Boze poprowadz naszego syna przez trudny dla niego czas,aby w jego Rodzinie doszlo do porozumienia…Uwolnij go od przeszlosci i udziel pomocy w przyszlosci.Amen

 93. Nadzieja pisze:

  Proszę o uwolnienie od zła, przekleństw,złych duchów, demonów mojego chłopaka. Który zbłądził i poszedł do wróżek od tamtej pory ma same złe chwile, śmierć kolegi, długi, problemy z pracą, zła dziewczyna namieszał w naszym związku, a teraz choroba ;( Proszę o uwodnienie od złych mocy

  • wobroniewiary pisze:

   Twój chłopak musi pójść do spowiedzi św., wyrzec się zła, wyznać wiarę w Boga a potem pojechać np. na jakieś rekolekcje uwolnieniowe czy Mszę św. o uwolnienie i uzdrowienie

 94. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę o dobrą spowiedż generalną. Bóg zaplać.

 95. Renata J pisze:

  Proszę o modlitwę od przekleństwa za mojego męża który jest bardzo dobrym i kochającym człowiekiem jest również bardzo wierzący ale mimo to ciągle prześladuje to pech nic mu nie wychodzi.okazalo się że jak był małym chłopcem to był bardzo niespokojny i jego mam odprawiala czary oczywiście nie świadomie błagam o pomoc mąż Marek Jachimowicz 43 lata bardzo się boję o niego żona Renata

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s