MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA
(W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego Anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

235 odpowiedzi na „MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

 1. Pingback: Strzeżmy się wpływu złego – rozmowa z s. Angelą Musolesi, tercjarką Zakonu św. Franciszka, wieloletnią asystentką o. Gabriele Amortha – “Jezus powiedział: „Czyńcie to, co Ja czyniłem, a nawet więcej… | W obronie Wiar

 2. Pingback: Strzeżmy się wpływu złego – rozmowa z s. Angelą Musolesi, tercjarką Zakonu św. Franciszka, wieloletnią asystentką o. Gabriele Amortha – “Jezus powiedział: „Czyńcie to, co Ja czyniłem, a nawet więcej… | W obronie Wiar

 3. Pingback: Strzeżmy się wpływu złego – rozmowa z s. Angelą Musolesi, tercjarką Zakonu św. Franciszka, wieloletnią asystentką o. Gabriele Amortha – “Jezus powiedział: „Czyńcie to, co Ja czyniłem, a nawet więcej… | W obronie Wiar

 4. Pingback: UWOLNIENIE od złego ducha, który opanował Martę Piasecką bawiącą się wahadełkiem, radiestezją i odpromiennikami, zakopywanymi w ziemi. | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 5. Pingback: Nigdy nie baw się wahadełkiem ,to grzech okultyzmu | Biały, bardzo biały

 6. liv pisze:

  Kocham Cie Jezu, Ufam Tobie.

 7. Lukasz pisze:

  Kocham Cię Jezu Chryste i Ufam Ci!

 8. Maria Stec pisze:

  Kocham Cie Jezu, moj Krolu i moj Boze. Uwielbiam Twoje Swiete Rany. Dziekuje Ci za Zbawienie.

 9. Zdzisław pisze:

  Chrystusie Jezusie Królu mój Boże uwolnij każdego kto ucieka się do serca Twojego.
  Chwała Bogu Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu teraz i na wieki wieków Amen.

 10. Elwira pisze:

  Kocham Cię Jezu i wierzę ze mnie uwolnisz od zła

 11. ula pisze:

  Panie Jezu Kocham Cię, Ty Jesteś Synem Boga – moim Panem.

 12. seweryn pisze:

  Jezu wybacz mi wszystkie grzechy z tego swiata,uwolnij mnie od wszystkeigo co kolwiek Tobie sie nie podoba,co zle ,ulecz moja dusze ,Prosze Cie. Jezu pragne Cie pokochac i Kochac z calego serca,choc mi jest teraz bardzo ciezko. Jezu pomoz mi sie od tego uwolnic na zawsze abym postepowal wedlug slowa Twego.

 13. Anna pisze:

  Kocham Cie Jezu, Ufam Tobie.

 14. Anka pisze:

  Ufam Ci Jezu i wierzę że mnie poprowadzisz.

 15. Ewa pisze:

  Panie poprowadź moją duszę do zbawienia ,Proszę nie zostawiaj mnie bądź proszę przy mnie nędznym człowieku .Ufam CI PANIE MÓJ

 16. Dana pisze:

  Jezu, udziel tej cudownej Łaski Uwolnienia mojemu mężowi
  Jezu Ufam Tobie

 17. Paulina pisze:

  Panie Jezu wybacz mi ,przepraszam ze az tak zgrzeszylam,strasznie tego zaluje .Postanawiam zyc tak jak nas tego uczyles.Prosze dodaj mi sily abym mogla wlczyc ze zlem.Uwolnij mnie Panie ze skotkow nedznej hipnozy.Nie bylam do konca swiadom na czym to polega. POMOMO TEGO PRZEZ DLUZSZY CZAS ODDALALAM SIE OD CIEBIE:Za wstawiennictwem Swietej Maryji prosze o Przebaczenie.Ja ucze SIE przebaczacz przebaczac innym i dokonywac dobrych wyborow.PO MALU ZACZYNAM ROZUMIEC I DOCENIAC ZYCIE ;takie jakim jest.Tylko ty potrafisz go zmienic na lepsze.O CO BARDZO CIE PROSZEO Jezu.MOJ KOCHANY !!! Dziekuje ci za dar zycia jaki mi dales.I Prosze cie Uwolnij mnie od zniewolenia.Tylko w Tobie pokladam nadzieje.

  • Ania pisze:

   Droga Paulinko.Niech Ci Bog blogoslawi ,a Matka Przenajświętsza chroni Cie i strzeze.Ja mialam podobny problem ,byc moze nadal mam,ale wiem ,ze Matka Boska jest przy mnie:).Musisz trwac w modliwie oraz pojednac sie z Bogiem przez pokute ,oraz sakramenty.Pomodle sie w twojej intencjii.:)

 18. Daria pisze:

  Panie Jezu najukochańczy błagam uwolnij mnie od działania złego,który mąci w moim życiu.Niedopuśc mnie do jego działania i mocą chrztu Świętego wyzwul mnie od zła.Nie daje już rady Panie mój Jezu Chryste w Tobie cała nadzieja

 19. Iwona pisze:

  JEZU dziękuję za uwolnienie od przekleństw międzypokoleniowych mnie i moją rodzinę
  Kocham CIĘ JEZU,UWIELBIAM CIĘ JEZU.

 20. ania pisze:

  Ojcze Miłosierny proszę spójrz na mnie i zlituj się i uwolnij mnie od zła które mąci w moim życiu,oddal wszelkie zło i smutek który zapanował w moim życiu….. ale NIE MOJA ale TWOJA WOLA NIECH SIĘ STANIE…jezeli zechcesz uwolnij mnie a jeżeli uznasz ze mam dalej tak zyć to proszę daj mi siłę i moc żebym nie uległa zwątpieniu ale żebym jeszcze mocniej CIĘ KOCHAŁA…wszystkie smutki ofiaruję na TWOJĄ CHWAŁĘ NIECH SIĘ STANIE TWOJA WOLA,…

 21. piotr pisze:

  Chwała Panu Jezusowi. Alleluja!!!!! Kocham Cie Jezu. Jesteś moim Królem.

 22. Tomek pisze:

  Chwała Ci Panie kocham Ciebie

 23. Izabela pisze:

  Prosze o wsparcie i abym juz nie cierpial Dziekuje moj Panie i przebacz mi moje grzechy i wskaz dobra droge Amen

 24. renata op pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu !!! Kocham Cię Panie Jezu !!! Wielbię Cie Panie Jezu !!! Chwała Ci Panie Jezu!!! Jezu ufam Tobie!!!

 25. Anna pisze:

  Jezu, proszę o łaskę uwolnienia dla mojego męża Darka, wspieraj go i owiedź od niego wszelkie duchy zła, nieprawości, miej go w swojej opiece i strzeż od ataków szatana. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.

 26. Katarzyna Anna pisze:

  Panie Zmiłuj się nade mną. Jezu Ufam Tobie. Amen.

 27. kasia pisze:

  Czy te modlitwe moge odmawiac sama ? Czy mi nie wolno ? Czy musi ja odmawiac kaplan ? Jesli sama to jak czesto ? Prosze o odpiwiedz

 28. Anna pisze:

  Dobry Boże uwolnij mego męża od zła, niech nie rani mnie i naszych córek, daj siłę aby przetrwać ten trudny czas, błogosław naszej rodzinie.Po ludzku nie ma nadziei na dobre jutro ale u Boga wszystko jest możliwe.Wierzę,kocham,ufam.

 29. Elwira pisze:

  Panie Jezu uwolnij moją córkę Anie od niechęci do Twojego Kościoła

 30. Ula pisze:

  Prosze pomodlcie sie o moja rodzine razem ze mna .

 31. Urszula Steckiewicz pisze:

  URSZULA
  07.11.14
  JEZU,MARYIO KOCHAMY WAS ,RATUJCIE DUSZE.POMÓŻ NAM MATKO

 32. Dana pisze:

  Jezu, uwolnij mnie i moją rodzinę od złego…

 33. Basia pisze:

  Panie Jezu chroń mnie i Moja Rodzinę przed złem,chorobami i pogardą ze strony złych ludzi,przepraszam za błędy jakie popełniłam,popełniam i prowadź mnie w Twoja stronę,żebym była bezpieczna,zdrowa,mądra żebyś mnie bronił i ostrzegał przed złem.Kocham Cie i dziękuję za wszystko!

 34. Małgosia pisze:

  Błogosław Panie mojej rodzinie,wpieraj ją w jedności w Tobie,wyzwól od zasadzek szatana,daj zdrowie i szczęście,spokój i radość ze wspólnego przebywania razem.Nie pozwól Panie nam się rozproszyć w niezgodzie i nienawiści, wspieraj nam w każdej godzinie,czuwaj nad moimi rodzicami i siostrami,daj im szczęście założenia rodziny…a dla mnie proszę Boże wszechmogący o to bym zapomniała mego kochanego,który mnie zostawił…wiem Boże ze zgrzeszyłam mieszkając z nim i żyjąc bez ślubu,bardzo tego żałuję,ulżyj mi w cierpieniu bo nadal go kocham…..proszę o dar dobrego męża,żebym go pokochała i żeby on mnie kochał prawdziwa miłością miłą Tobie.I o dar rodzicielstwa dla nas,bo samotność doskwiera czasem,aż łzy napływają same do oczu.Boże Ty wszystko możesz daj mi to o co Cie proszę oraz o warunki materialne,które dadzą nam możliwość cieszenia się sobą i nie przysłonią(przez codzienne problemy spowodowane brakiem pieniędzy i obawą o niepewne jutro)drogi do Ciebie,ale też nie pozwól by chęć posiadania zawładnęła nami …..Jezu ufam Tobie!

 35. piotr pisze:

  JEZU PANIE MÓJ JEDYNY NA ŚWIECIE BŁAGAM UWOLNIJ MNIE I MOJĄ RODZINĘ OD WSZELAKIEGO ZŁA, I OD KLĄTW LUDZKICH, SERCE JEZUSA UFAM TOBIE AMEN.

 36. mama pisze:

  PANIE JEZU UWOLNIJ DUSZĘ IWONY OD ZŁEGO DUCHA

 37. Michał pisze:

  Jezu ufam Tobie, proszę Cię o uwolnienie od wszelki klątw, zasadzek złego ducha, strachu i uczucia niepewności, bądź mym pasterzem Panie tobie się oddaję.

 38. Jezu Ty jesteś Panem wszelkiego stworzenia i całego świata proszę Cię o udzielenie łaski dla mojego chłopaka Mateusza. Uwolnij go od wszelkich lęków, jakie go dręczą, depresji i innych nałogów. Ufam Tobie mój Jezu całym sercem i całą duszą. Proszę Cię Pomóż mu.

 39. Kinga pisze:

  Panie Nasz Ukochan, uwolnij nas od wszelkich grzechów i mocy nieczystych, oczyść serca nasze i niech tylko miłość Twoja tam pozostanie. Uzdrów Naszą rodzine i pomóż powstac z rumowiska. Jezu ufam Tobie.

 40. Maria pisze:

  Panie Jezu Królu nasz i Panie, błagam Cie nie pozwól złym duchom aby nas zwodziły i przebacz nam nasze przewinienia. Prowadź nas właściwymi drogami, abyśmy umieli wykorzystać dane nam od Ciebie talenty.

 41. Hanna pisze:

  Całym moim sercem kocham Jezusa i Maryję, oddaję się opiece i działaniu Ducha Świętęgo prosząc, aby poprowadził mnie i moją rodzinę właściwą drogą.

 42. Magdalena pisze:

  kochany Jezu calym sercem prosze Cie o uwolnienie mojej rodziny mojego malzenstwa od sily zla,niech juz zapanuje dobro i pokoj w Imie Twoje Niech sie stanie;;;;AMEN

 43. Czester pisze:

  Kochany Jezu, przez rece Maryi, zawierzam siebie i cala moja rodzine, Ty sie nami zajmij.
  JEZU UFAM TOBIE !

 44. katja pisze:

  Kocham Cię Panie Jezu. Modlę się do Ciebie i ufam że poprowadzisz mnie i moją rodzinę w życiu, ochronisz od zła, biedy. Zawierzam Twojej opiece całą moja rodzinę. Amen

 45. adrian pisze:

  Panie dopomóż mi proszę was wszystkich o modlitwę za mnie bym mógł cieszyć się życiem i znaleźć odpowiednią drogę amen

 46. Mateusz pisze:

  Jestem w sytuacji bez wyjścia,boże musisz mnie ochronić,jeżeli coś mi się stanie to nikomu nie pomogę,mam brata z głebkoim autyzmem(opiekuje się nim w raz z mamą mam jedynie babcie ale ona jest większym ciażarzem odemknie),siostrę młodszą zdrową,mam problem,brat mój powodował straszne problemy,w rodzinie teraz o wiele mniejsze ale trzeba się nim opiekować 24/7,mam poważny problem bowiem jak on zaczął robić dokazywać,to załamałem się,nie mogłem zaprosić kolegów,do domu,starałem się uciekać od tego problemu,stopniowo traciłem wiarę w Boga,poszedłem do nowej szkoły liceum poznałem tam nowych,kolegów wszystko było porządku do czasu,kiedy mój kolega(najlepszy)poszedł do sekty(jak twierdził że to potomkowie pra-chrześcijan),przyniósł mi biblie materiały edukacyjne itd. wtedy byłem nim oczarowany,nawet się zbytnio nie zdziwiłem,a dziś jak o tym pomyśle to czuje się przerażony.bo wszystko było piękne z opowiadań,twierdził że jego wiara jest najlepsza,gardził innymi chrześcijanami najgorzej a szczególnie katolikami(dziś się wstydzę tego),imponowało mi to,kłóciłem się przez moje poglądy religijne z rodziną.(a tata mówił że mam klapki na oczach i że mam jeden tor),zacząłem popadać w patologie a moi koledzy tak samo(to znaczy w miarę normalnych zmienili się w narkomanów),kiedy skończyłem szkołę,stawałem się coraz groszy moja dusza się zaśmieciła,olewałem wszytko,oprócz pracy,a później i ją,włóczyłem się bezcelowo,paliłem marihuanę,paliłem papierosy(od gimnazjum ale wtedy to była moja jedyna wada)i piłem alkohol,te rzeczy robiłem raz na kilka tygodni,wydawać się by mogło że po za tym byłem ideałem ? Nieprawda ! jak już się do tego zabierałem to do nieprzytomności,i pewnego razu tak się naćpałem że,miałem kosmos w głowie,to co mi kiedyś sprawiało ogromną przyjemność zostawiło bliznę na i tak szarganej nerwami psychice.miałem straszne przez tydzień po tym samopoczucie psychiczne,ledwo ogarniałem,po paru tygodniach przeszło,poszedłem zapalić znowu ale tym razem,nie piłem alkoholu,poczułem te same uczucie przerażającego strachu.postanowiłem że od tamtej pory,z tym koniec ! nie pale już jej od 6 miesięcy(papierosy też rzuciłem),i od 3 miesięcy regularnie się modle przed snem,a ostatnio nawet zacząłem regularnie chodzić na msze św.(ale mimo to moja psychika siada chodzę smutny gorzej niż za czasów tego leku.)mam kłopoty z pamięcią i koncentracją. pomodliłem się tą modlitwą,wierze że mi pomożesz bo sadze że to nie byle co a fatum.

  • Małgosia pisze:

   Wysłuchaj nas Panie

  • Maggie pisze:

   Mateuszu, nie trac nadzieii. Wytrwałości !
   Sytuacja jest tylko NIBY bez wyjścia. Dla Chrystusa nie ma sytuacji niemożliwych. Ofiaruj mu swoją słabość etc z prośba aby działał w Tobie i Twoich sprawach, bo chcesz należeć do Niego, ze nie potrafisz trwac gdyz ogarnia Cię bezsens ale ty tego nie chcesz. Chcesz tylko kochać Chrystusa i do Niego należeć. Trwaj w serdecznej modlitwie.

   Przede mną jest ciagle „wizja czarnej ściany i nic wiecej”, której ktos mi życzył i sa komplikacje w zyciu, ale ufam Jezusowi i Maryji i modlę sie oddając siebie i me sprawy (i ex-wrogów – ex bo przebaczylam) w ich ręce.
   Pisałam wiecej na ten temat pare dni temu, ale moje słowa skierowane do Ciebie zginęły, tak jak wiele innych wpisów tamtego dnia.

   Masz wspaniałego oredownika … Św.Mateo czyli św.Mateusza – nie tak dawno było na WOWIT o tym świętym.

   Wiara i ufnosc czynią cuda. Jezus Cię kocha i cierpiał rowniez za Ciebie. Najważniejsze byś kochał Boga i bliźnich, a cokolwiek sie dzieje to … sie dzieje i kiedyś przeminie, a tylko Dobro zapanuje. Nie rezygnuj z walki, a gdy upadasz przywołuj Matkę Najswietsza by prosiła za tobą u Syna.

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Staraj sie patrzeć na chorego brata jako probe i dar, ktory uczy miłości , pokory i pokuty. To ciężka ale prawdziwa próba.
    Pomysł, ze gdyby to Ty a nie on takim sie urodził i dziękuj Panu Bogu bez szukania wymowek dla swego zachowania. Co było minęło, a wieczność czeka.

    Jeśli miałbys kolegów na poziomie, to raczej pomogliby Tobie w opiece, aniżeli odrywali od obowiązków ciągnąc Ciebie w dół. Prawdziwa przyjaźń nie polega na ukradkiwym paleniu papierosów itp.
    Pomysł o swojej biednej mamie, ktora ma wszystkie swoje i wszystkich swoich dzieci i babci problemy na glowie – ona tez potrzebuje dużo wsparcia, w tym i modlitewnego.

    Naucz sie kochać tych najbliższych, choćby ich obecność przypominała raczej drogę krzyżowa, a zobaczysz, ze lepiej będzie, bo z miłością w imię zadośćuczynienia swej grzesznosci łatwiej nieść codzienny krzyż. W takiej słabości trzeba znaleźć sile.

    Jezus jest Panem!

   • Pamiętam o Tobie w modlitwie, niech Ci Pan, który jest z Tobą zawsze błopgosławi, postaraj się tylko Ty być z Panem, On jest zawsze blisko!!

  • jarek pisze:

   Możesz zgłosić się do katolickiej poradni psychologicznej. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w każdym mieście praktycznie takie są. Wtedy na pewno wszystko pójdzie dobrze. Powodzenia.

 47. Sylwia pisze:

  Polecam wszystkim ksiazke pt. Moc uwielbienia. autor Merlin R. Carothers.
  Ta ksiazka moze zmienic cale nasze zycie, rodzi wiare, odkrywajac roznorodnosc drog, po ktorych Bog prowadzi czlowieka. Nauczymy sie wielbic Boga za wszysto, czego doswiadczamy w naszym zyciu wiedzac, ze Bog nawet z wielkiego zla, potrafi wyprowadzic dobro. Sa liczne swiadectwa. Naprawde polecam

 48. Anna pisze:

  Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski jak dotychczas otrzymałam i moja rodzina. Proszę Cię o uwolnienie nas od utrapień, które latami dręczą naszą rodzinę. Tylko Twa moc trzyma nas jeszcze przy życiu, bo sami nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Ja nie mam pracy i ciągle różne poważne kłopoty, a cała nasza rodzina cały czas choruje. Od jednej tragedii do kolejnych, Jezu błogosław mi i mojej rodzinie. Ciągle chcemy być przy Tobie.

 49. Janina J. pisze:

  Ty Panie jestes moja droga ,prawda i zyciem.
  Tobie powierzam mja przeszlosc i przyszlosc .
  wszystko co mam i wszystko co posiadam
  Tobie Panie oddaje bo wszystko otrzymalam od Ciebie.AMEN.

 50. Ola pisze:

  Jezu,mój przyjacielu.Tak bardzo Cię przepraszam za wszyskie moje przewinienia.Proszę przebacz mi, zapomnij o wszystkich złych słowach wypowiedzianych przeze mnie.Bardzo tego żałuje,Prosze ochraniaj mnie i moją rodzinę przed złymi duchami.Kocham Cię z całego serca.Jestem gotowa by Ci służyć.

 51. Piotr pisze:

  Panie Jezu Chryste bądź Panem naszego Życia-Panem moim,mojej żony,moich dzieci.Chroń nas od wszelkiego złego i przekleństwa.Bądź z nami Panie Jezu Chryste na drodze naszego pielgrzymowania obdarzając nas łaskami.Bądź zawsze z nami po wszystkie dni naszego Życia.Amen

 52. Dorota pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie, mojego męża i nasza rodzinę od grzechów miedzypokoleniowych. Kocham Cię Jezu.

 53. Marek pisze:

  Kyrie elejson. Chryste eleison. Panie Jezu, ty jesteś wywyższony. Wskaż mi drogę, pomóż mi przebaczać i ochroń mnie przed ludźmi, którzy mnie skrzywdzili i nadal chcą mnie krzywdzić. Dziękuje Ci Panie Jezu za pomoc w nawróceniu się. Szczerze żałuję swoich wszystkich grzechów, odżegnuję się od szatana i wyrzekam się szatana na zawsze. Powierzam ci Panie Jezu na zawsze moje ciało i moją duszę, należą do Ciebie. Miej Panie Boże w swojej opiece wszystkie osoby, przeciwko którym zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. Dopomóż mojej mamie, siostrze, miej w opiece moją córkę, wnuczkę, byłą żonę naprowadź na dobrą drogę, aby nie musiała bezprawnie mnie prześladować. Wybaczam jej grzechy, jakie popełniła. Proszę cie Panie Jezu, niedopuść jej do powtarzania złych czynów wobec mnie. Ja nie chcę jej krzywdy, dlatego proszę Cię o wskazanie jej drogi prawej, opartej na Twoim Miłosierdziu. Panie Jezu ufam Tobie i powierzam Ci się pod opiekę. Pomóż mi przystąpić do sakramentu spowiedzi i dodaj sił, abym wytrwał w wielbieniu Ciebie, Twojej Matki Najświętrzej Niepokalanej Maryi. Jestem Ci wdzięczny za każdy nowy przeżyty dzień w wierze i miłości do Ciebie.

  • Maggie pisze:

   Amen.
   06 Lutego br jest na WOWIT główny wpis: Przenaczenie ma moc… Polecam Drogę Krzyżowa, ktora tam na wstepie jest podana, bo rany najlepiej leczy i oslania sie taka modlitwa.

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    I moze Pan dodać 30 dniowa Nowenne do św.Jozefa – ktora moze Pan zacząć nawet od dzisiaj. Św Józef jest Opiekunem Rodzin – tekst modlitw jest na WOWIT

 54. renata pisze:

  JEZU, DOPOMUŻ,

 55. renata pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu za wszelkie łaski.

 56. Barbara pisze:

  w myśl rekolekcji/ z Siedlec ks.Tomasz Bieliński/ bądż uwielbiony Boże za Iwonę/teraz rozbija inną rodzinę z dzieckiem/,za Anię,brak jej wiary ,dalszej poprawy po rozwodzie,za Piotra o decyzję ślubu

 57. Tadeusz pisze:

  Jezu uwolnij mnie od złego, napełnij miłością, wiarą, pięknem ciała i ducha. Jezu ufam tobie.

 58. Magda pisze:

  Jezu proszę uwolnij mnie od złego i trwaj przy mnie bym nie popełniła żadnego grzechu oraz strzeż moją rodzinę.
  Jezu Ufam Tobie.

 59. Agnieszka pisze:

  Panie Jezu Chryste♥♥♥
  W Swojej mocy uwolnij prosze mnie, moich przodkow od przeklenst, grzechow jakie sie do nich przyczynily.Pragne nalezec do Ciebie Panie, jestes we mnie, kieruj mna prosze bym zawsze nalezala do Ciebie.Nie pozwol aby zlo zawladnelo mna i moja rodzina. Wierze w Ciebie Jezu, to Ty przychodzisz do mnie we snie, to Twoja milosc czuje, Twoja radosc, bezpieczenstwo jak w ostatnim moim snie, gdzie trzymales mnie za rece.Czulam takie bezpieczenstwo, ze moglabym stac na srodku drogi i nie zchodzic z niej wiedzac, ze zaden samochod czy ciezarowka nie jest w stanie mi nic zrobic zlego.Kocham Cie i pragne kochac bardziej, uwielbiam Cie! Tys jest dobro nieskonczone.Panie nasz jezu Chryste naleze do Ciebie.Ufam Tobie ♥

 60. Krzysiek pisze:

  Jezu Ufam Tobie i przepraszam za wszystkie moje grzechy. Proszę Cię Boże o pomoc

 61. Monika pisze:

  Jezu ufam Tobie bezgranicznie, jesteś dla mnie jedynym ratunkiem i pocieszeniem. Proszę uwolnij mnie i moją rodzinę od wszelkiego złego i trwaj przy nas, aby obronić nas od grzechu. Proszę pomagaj nam.

 62. elcia pisze:

  Nigdy miłość ludzka nie będzie większa od boskiej. Chwalmy imię Boga i módlmy się o wybaczenie naszych grzechów. Módlmy się i oddajmy cześć Panu ku chwale Niebios.

 63. edyta pisze:

  Panie Jezu prosze Cię o uwolnienie od przeklenstwa pokoleniowego proszę Cię o uwolnie od złych duchów i przeklenst co na moja rodzine i mnie rzucaja inni ludzie .Jezu Ufam Tobie Jezu uratuj moja całą rodzinę od zła,ktore na nas ciąży.Jezu uwolnij mnie od złego, napełnij miłością, wiarą, pięknem ciała i ducha. Jezu ufam tobie.Miej nas w swojej Boskiej opiece.Amen

  • roza pisze:

   Warto zamówić Mszę Św. wynagradzającą za grzechy własne i przodków. Ja taką zamówiłam ( a nawet kilka) i w mojej rodzinie zaczęły dziać się cuda:) Bliscy zaczynają się nawracać:)

   • eska pisze:

    Niesamowite. Właśnie się dowiedziałam, że pewien ojciec rodziny (wszyscy daleko od Boga) popełnił samobójstwo. Pomna tego, że Pan Bóg działa poza czasem, odmówiłam Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji tego, aby w chwili śmierci był zdolny przyjąć Boże Miłosierdzie i wyrazić żal za grzechy. Pytałam w modlitwie, co jeszcze mogę zrobić dla tego człowieka i jego rodziny, aby się nawróciła. Weszłam na Wowit i pierwszy wpis, jaki kliknęłam, to twój, Rozo. Zamówię mszę wynagradzającą za tą rodzinę. Jezu, Maryjo, dziękuję, że mnie tak prowadzicie!

    • Antoni Jan pisze:

     BIBLIA: 2 Mch 12:45
     45. lecz jeśli uważał, że dla tych, którzy pobożnie zasnęli, jest przygotowana najwspanialsza nagroda – była to myśl święta i pobożna. Dlatego właśnie sprawił, że złożono ofiarę przebłagalną za zabitych, aby zostali uwolnieni od grzechu.
     (BT)

 64. Anna pisze:

  Jezu, ufam Tobie. Proszę Cię otocz swoją opieką i miłosierdziem całą moją rodzinę i uwolnij nas od zła, przekleństwa i wszystkiego co ją niszczy.Miej miłosierdzie dla nas i całego świata a szczególnie dla tych, którzy go najbardziej potrzebują.

 65. Basia pisze:

  Jezu oddaję Tobie mojego brata Jacka moje dzieci męża prosząc o potrzebne łaski dla całej naszej rodziny zanurz nas w swoich ranach uzdrów nas i nasze życie Bogu chwała

 66. Artur pisze:

  Bądź pozdrowiony Jezu Chryste Chwała tobie Panie

 67. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji, ponieważ czuję, że chyba przekleństwo pokoleniowe dosięgnęło mojej rodziny. Moja teściowa urodziła dziecko, które było owocem jej i pana mającego rodzinę i swoje dzieci. Biorąc ślub wiedziałam o tym, ale nigdy nie myślałam że doświadczę tego co mnie teraz spotyka. Od 10 miesięcy mąż ma kochankę, żyje życiem kawalerskim, jeździ gdzie chce i robi co chce, chciał rozwodu, gdy najmłodsze dziecko będzie pełnoletnie, co stało się w styczniu. nadal nie wystąpił z wnioskiem ale terroryzuje nas swym zachowaniem, nie odzywa się do mnie i dzieci, jeżeli już to w złym tonie. Wynajmuje mieszkanie w którym spotyka się z nierządnicą, a na dzieci żałuje pieniędzy. Pomódlcie się za mnie

  • Maggie pisze:

   Anno masz moja modlitwę.
   Rozumie co przezywasz. W dzień moich 18 urodzin był, po 9 latach udreki, ogłoszony rozwód moich rodziców, tak ze z naszej trójki tylko jedno niepelnoletnie pozostało.
   Chyba sie nie dziwisz, ze mam dobra „wymowke”, ze nie obchodze urodzin lecz imieniny.

   Wiem, ze będzie Tobie trudno (!!!) to zrobic … ALE ważne jest to: abyś modliła sie rowniez za ta kobietę i nie nadawala jej miana, bo czym jest to jest, a napewno błądzi i to nie tylko ona … bo do tego rodzaju związku potrzebne są 2 osoby.

   Mój ojciec nie żył długo po rozwodzie i zostawił wówczas małe dzieci z tamtego nowego związku. Ona, mlodsza od mej mamy, młodo umarła na raka (po śmierci ojca nie miałam z nią kontaktu). Kiedy modlilam sie za ojca, a potem za jego dusze, nie zdawałm sobie sprawy z tego, ze moje przebaczenie dla niego, u Boga musi byc zlaczone z moim przebaczeniem .. dla niej (nie obojętnośc ale przebaczenie). Olśniło mnie, w ten sposob, nie tak dawno i wiem/czuje, ze dzięki temu mój ojciec ma szanse by krócej cierpieć w czyśccu (Msza św wieczysta za niego, od wielu lat na Jasnej Górze).

   Twój maz jeszcze żyje, MODL sie i za niego i za nią – moze za nią nawet gorliwiej trzeba. Kiedy mojemu bratu skradziono rower, mama poleciła modlić sie za złodzieja i rower sie znalazł, a złodziej wpadł w ręce milicji. Ona kradnie ale za przyzwoleniem i wspoludzialem.
   Wiem, ze moja mama modliła sie za ojca, ale czy za te!, ktore odciagnely go od domu, i ta ostatnia, z ktora sie ożenił .. nie wiem. Jestem jednak pewna, ze trzeba sie modlić za kobietę i za mężczyznę bez używania epitetów i większego tłumaczenia strony (meza lub zony), ktora kochamy. Wiem, ze modlitwa za krzywdziciela jest jedna z najtrudniejszych, ale chyba warta zaparcia sie siebie samego, przełamania bólu i dumy i złożona przez ręce Maryji ..Jezusowi. Myśle, ze Nowenna do Matki Nieustajacej Pomocy, całej rodziny, w każda środę jest dobrym orężem.
   Mój ojciec zrozumiał swój błąd, ale nie miał potem innego wyjścia, choć moja mama zawsze by go przyjęła, gdyby chciał/mogl wrócić (gdy dzieci dorosna).

   Jezus jest Panem!

 68. Anna pisze:

  Do Meggi. bardzo dziękuję za Twoje słowa. Modlitwa za męża i tę kobietę nie jest mi obca już od 10 miesięcy, odkąd to wszystko się rozpoczęło. Przylgnęłam do Boga całą sobą, bo po ludzku sprawa jest nie do rozwiązania z mojej strony. Tylko dzięki modlitwie jakoś jeszcze potrafię funkcjonować, bo gdyby nie wiara to..miałam najgorsze myśli co z sobą zrobić, bo mimo bólu ciągle go kocham. Podczas spowiedzi ksiądz prosił abym ofiarowała swoje cierpienie za dusze w czyśćcu cierpiące, co robię. Ale jestem tylko człowiekiem i kiedy czasem przychodzą trudne chwile sama walczę ze sobą aby nie przeklinać tych osób, nie chcę tego robić, jest to wbrew mojej naturze i wiem, że jest to grzech śmiertelny ale jest mi tak okropnie ciężko. Przy tym wszystkim liczyłam na pomoc teściowej, że chociaż coś mu powie, stanie po mojej stronie, przeliczyłam się. Zamiast mnie wspierać zaczęła oskarżać moich rodziców o jakieś wymyślone niecne czyny, co podwójnie boli, bo zawsze byli nam przyjaźni i pomagali wychować nasze dzieci i pomagali przy budowie domu. Proszę Boga abym wytrwała w tym wszystkim, bo zaczyna mnie przerastać ten problem, dlatego z całego serca dziękuję za modlitewne wsparcie, jest to najpiękniejsza rzecz jaką od innych w mojej sytuacji mogę otrzymać. z całego serca Bóg zapłać!

 69. Ewa pisze:

  JEZUS JEST PANEM!ALLELUJA!Uwolnij Boże mnie,mojego męża i całą naszą rodzinę od przekleństw i grzechów międzypokoleniowych.AMEN.

  • Wojtek pisze:

   +++ Nie mogę obiecać że codziennie ale postaram się.

   • Maggie pisze:

    UWAGA: mysle, ze to bardzo wazna modlitwa, bo IPad wariuje (!) i zamiast opublikowac, wylaczyl sie juz pare razy (!). Wydrukowalam ja kiedys z WOWIT, zamiast skopiowa, a potem wydrukowac, wiec niestety bedze ja przepisywac i to z wylaczonym spell check, ktory zmienia mi wyrazy (a wiec i znaczenie) i pomija wiele polskich znakow przy literach.

    ODMAWIAJMY WSZYSCY CODZIENNIE, RANO:

    MODLITWA ZANURZENIA WE KRWI CHRYSTUSA

    Jezu zanurzam w Twojej Przenajdrozszej Krwi caly ten rozpoczynajacy sie dzien, ktory jest darem Twojej nieskonczonej milosci.

    Zanurzam w Twojej Krwi siebie samego, wszystkie osoby, ktore dzis spotkam, o ktorych pomysle czy w jakikolwiek sposob czegokolwiek o nich sie dowiem.

    Zanurzam moich bliskich i osoby powierzajace sie mojej modlitwie.

    Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, ktore dzis zaistnieja, wszystkie sprawy, ktore bede zalatwiac, rozmowy, ktore bede prowadzic, prace, ktore bede wykonywac i moj odpoczynek.
    Zapraszam Cie Jezu do tych sytuacji, spraw, rozmow, prac i odpoczynku.

    Prosze, aby Twoja Krew przenikala te osoby i sprawy, przynoszac wedlug Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uswiecenie. Niech dzis zajasnieje chwala Twojej Krwi i objawi sie Jej moc.

    Przyjmuje wszystko co mi zeslesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pozytkowi Kosciola swietego i jako zadoscuczynienie za moje grzechy, skladajac to wszystki Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryji.

    Oddaje siebie samego do pelnej dyspozycji Maryji, zawierzajac Jej moja przeszlosc, przyszlosc i terazniejszosc, bez warunkow i bez zastrzezen. Amen.

   • Maggie pisze:

    Mimo wylaczonego spell check wyszly literowki, ktorych nie bylo – ale nie w samej modlitwie.

    Odmawiajmy ta modlitwe jako ochronna – nie tylko dla wlasnej ochrony.

    Wojtku w tej modlitwie sa wszyscy ludzie i wszystkie sprawy, tak ze jesli nie ma czasu na specjalna modlitwe, a ta modlitwe sie odmowi: to choc chwila serdecznej mysli w ciagu dnia bedzie swego rodzaju modlitwa (nie tyle ilosc, co jakosc).

    Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    A jednak jest literowka i w modlitwie.

   • Wojtek pisze:

    Dzięki za dobre chęci, akurat znam tą modlitwę i się nią modlę choć coś ostatnio zapomniałem o niej. Dzięki za przypomnienie 🙂

 70. ZcKiB pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie od przekleństwa dla mojej rodziny. Ostatni rok to czas, kiedy odeszliśmy od Boga, czas złych inwestycji, które mogą nas kosztować dom i cały majątek życia, kłótni i przekleństw – głównie moich. Panie daj nam łaskę prawdziwego powrotu do Ciebie, łaskę dobrej spowiedzi świętej, uwolnienia od przekleństwa oraz podjęcia słusznych decyzji zawodowych. Spraw Panie, aby od dziś każdy dzień był lepszy od poprzedniego. Amen

 71. ags pisze:

  Panie Jezu prosze Cie uwolnij mnie od działania złego, który mąci w moim życiu. Niedopuśc mnie do jego działania i mocą chrztu Świętego wyzwul mnie od zła.
  Nie daje już rady Panie mój Jezu Chryste w Tobie cała nadzieja..

 72. Grzesznik pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu za stawanie przy mnie każdego dnia w walce o moje zbawienie. Tyś jest moim Panem i jedyną ucieczką gdy niżej upaść już nie można. AMEN

 73. pokornym grzesznika pisze:

  Kocham Cię Jezu i Ufam Tobie…

 74. Maria pisze:

  Jezu Ufam Tobie …Z wielką pokorą,wiarą i nadzieją proszę o uwolnienie mnie, męża ,dzieci,Mamę i Rodzinę z przekleństw międzypokoleniowych.Jezu,proszę o zdrowie dla nas wszystkich, pojednanie i zgodę.Ojcze Miłosierny -błagam Cię-wesprzyj nas swoimi łaskami, abyśmy nie cierpieli fizycznie i psychicznie,przebacz nam zło i grzechy ,wskaż dobro i miłość,spójrz na nas litościwie- uwolnij od przekleństw i czynów, które zrobiły dużo złego w naszym życiu,oddal choroby,łzy ,samotność i smutek, które zapanowały w naszych domach,spraw bym wyszła z depresji…Wielbię Cię Jezu, Ufam Tobie i zawierzam siebie i moją rodzinę-zajmij się tym i działaj-uwolnij nas od wszelkiego zła, napełnij miłością, wiarą, pięknem ciała i ducha.Wnieś w nasze życie radość,zdrowie i zgodę .Panie Wszechmogący i Miłosierny,błagam, udziel nam tej cudownej Łaski Uwolnienia od przekleństw,czarów,uroków itd… Bóg zapłać Wszystkim,którzy mnie w tej modlitwie zechcą wspierać,o co bardzo proszę..

 75. Bożena pisze:

  Panie Jezu, w Twoje ręce oddaję mojego męża i moje dzieci. Jeśli taka jest Twoja wola, uratuj nasze małżeństwo i rodzinę od działania szatana. Przyprowadź męża z powrotem do domu, właśnie minął rok, odkąd się z niego wyprowadził. W Tobie nasza moc i siła. Dla Ciebie wszystko jest możliwe. Jezu, ufam Tobie!

 76. Leopold pisze:

  Kocham cię Jezu UFAM TYLKO TOBIE

 77. Magda pisze:

  Jezu uratuj moją rodzinę od działania złego ducha jeśli taka Twoja wola!

 78. Krzysiek j pisze:

  Jezu! Uratuj mnie. Od wielu już lat tkwię w tym okropnym nałogu (Panu Bogu wiadomym). Doprowadziło mnie to do „biedy”. Proszę Cię Panie Jezu, uratuj moją duszę od potępienia! Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Maryjo Pani Aniołów wstawiaj się za mną. Proszę uwolnij mnie z sideł szatańskich. Jezu! Miej miłosierdzie nade mną.

 79. mariusz pisze:

  Jezu uratuj moją rodzinę.Moją żonę od lęków, syna od komputera. Uwolnij mój dom od wszelkich złych wpływów innych ludzi. Tylko w Tobie moja nadzieja

 80. ewela pisze:

  Ufam ci Panie Jezu 🙂

 81. Zdzisław pisze:

  Kochany Panie Boże ty jesteś sensem tego świata i mojego życia. W Ciebie wierzę i do Ciebie należeć pragnę z całego serca i z całym bagażem przeżyć. Uwolnij mnie od ciężaru na mojej duszy i od knowania wszelkiego złego. Amen

 82. Monika pisze:

  Jezu, na Twe dłonie składam swoje życie, swoją dusze i serce. Ocal me istnienie, uchroń od zła i poprowadź drogą która dla mnie jest najlepsza. Powierzam Ci siebie. Amen.

 83. Mccm pisze:

  Modle sie o uwolnienie mnie z nieszczescia

 84. maja pisze:

  Blagam kochany Jezu uwolnij mnie i moja rodzine o zlych mocy blagam pomoz nam

 85. Anna pisze:

  Jezu uwolnij mojego męża Marcina od przekleństw, weź naszą rodzinę pod swoją opiekę

 86. Agnieszka pisze:

  Jezu uwolnij mnie z wszelkich lęków, depresji i bezsenności .Wyzwól mnie i moją rodzinę z wszelkiego zła, zniewoleń i przekleństw międzypokoleniowych Jezu błagam pomóż mi lecz nie moja ale Twoja wola niech się stanie .Amen.Obym nigdy nie wątpiła w Ciebie.Kocham Cie Jezu.Proszę również o modlitwę .

 87. Danuta pisze:

  W Imię Jezusa Chrystusa ,Błagam Cię o uwolnienie mnie z depresji,bezsenności ,tabletek ,lęków,natrętnych myśli,o uwolnienie mnie od mojego męża Grzegorza i jego przekleństw,o uwolnienie mnie od zniewolenia przez Andrzeja o uwolnienie mnie od przekleństw międzypokoleniowych , o uwolnienie mnie od teściowej Władysławy i jej przekleństw o uwolnienie mnie od wróżb,wahadełka,o uwolnienie mnie od wszelkich blokad materialnych,od kredytów,o uwolnienie mnie od zbytnej ufności ,naiwności,rozrzutności materialnej,zadręczania,rozpaczania,od uwolnienie mnie od tracenia ducha wiary,nadzieji,miłosci,Proszę o uwolnienie mojego syna Karola i Macieja od ich ojca Grzegorza materializmu , zachłanności,od nieszanowania mnie -matki swojej, Panie Jezu, błagam pomóż mi,i moim synom,obyśmy nigdy nie nie odstępowali od siebie i od Ciebie Panie Jezu Chryste Amen.
  Proszę o modlitwę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie nas z wszelkiego zła Amen.

 88. Danuta pisze:

  Błagam Cię Matko Najświętsza , Matko Nieustającej Pomocy Wstaw się za nami do Pana naszego Jezusa Chrystusa o wysłuchanie moich próśb ,Błagam Panie Jezu Chryste , pomóż mi sprzedać dom w którym mieszkam i działki, abym wyszła z długów finansowych Amen Proszę o modlitwę za mnie i moich synów.

 89. KOCHAM CIĘ JEZU UFAM TOBIE BEZGRANICZNIE

 90. basia pisze:

  Jezu kocham Cię, w Twoje ręce oddaję całe moje życie i moją rodzinę. Tobie ufam Królu mój.

 91. edyta886 pisze:

  Kocham Cie Boze uwolni nas od przeklenstw

 92. Kasik pisze:

  Kocham Cię Panie Boże za łaski i cuda w moim życiu. Chroń mnie i moja Rodzinę; daj mi wiarę, że mogę zmienić moje życie

 93. agnieszka k. pisze:

  Prosze Miłosierny Panie zmiłuj sie i uwolnij mojego meza od wszelkiego zła, ktore go otacza i nie pozwala isc do przodu. Jezu ufam Tobie z calego serca.

 94. Nadstawny pisze:

  Ufam Ci Jezu. Wybacz mi grzechy moje. Amen

 95. Alicja pisze:

  Jezu mój ukochany, błagam uwolnij moją córkę od niechęci chodzenia do kościoła. Wybacz mi moje zakłamanie, obdarz mnie i moją rodzinę swoim miłosierdziem. Zdejm z nas wszelkie nieszczęścia i daj nam spokojny szczęśliwy dom, w pełnej rodzinie dla mojej córki, by ułożyła sobie życie szczęśliwie i pobożnie, na wzór św.rodziny z Nazaretu. Błagam nie pozwól nam cierpieć.
  Serdecznie Bóg zapłać. Jezu.Ufam Tobie

 96. Ewa pisze:

  Bóg zaplac

 97. Ewelina pisze:

  Boże nie układa mi się w życiu i jest mi bardzo ciężko. Znasz moje problemy, bardzo proszę Cie o pomoc. Żyje w ciągłej niepewności, w braku stabilizacji i bezpieczeństwa.

 98. Monika pisze:

  Jezus zwyciężył, to wykonało się! Szatan pokonany, Jezus złamał śmierci moc! Jezus jest Panem i Królem mojego życia!

 99. Damian pisze:

  Jezu Ufam Tobie.

 100. Katarzyna pisze:

  Jezu proszę o uzdrowienie mojego Męża ze zdrad i niewierności przyjażni niszczących nasze małżeństwo spraw aby nie żywił do mnie nienawiści podejrzeń i obojętności o wzajemne przebaczenie i szacunek. JEZU proszę napełnij jego serce miłością do mnie i naszych dzieci Ofiaruję siebie i bliskich memu sercu JEZU UFAM TOBIE

 101. Jacek pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu mój zbawco że codziennie mnie wspierasz w walce z mentalnością i złem tego Świata. Pomimo złych osądów ludzi Ty wiesz najlepiej jak Cię kocham,Puki jestem na tym świecie wspieraj mnie mój Jezu w moich planach dążeniech.Ufam Tobie,bo przecież sam powiedziałeś „Bezemnie nic nie zrobicie.”

 102. elżbieta pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o uwolnienie i uzdrowienie mojego syna.

 103. Bogusia pisze:

  Panie Jezu, prosze ,przyjmij moje dwie intencje polaczone w jedna i uczyn wedlug Twojej Woli…!
  Panie,Ty wszystko wiesz,wiec PROSZE-Ty sie tym zajmij i poblogoslaw …,poukladaj zycie moim dzieciom.
  DZIEKUJE Ci JEZU…!!!
  Amen

 104. daniel pisze:

  Jezu ufam Tobie!

 105. o. Olivier pisze:

  NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK UZDROWIENIE MIĘDZYPOKOLENIOWE CZY GRZECHY DZIEDZICZNE !!! NIE FAŁSZUJCIE NAUKI CHRYSTUSA ZABOBONNYMI PRZESĄDAMI !!! ODSYŁAM DO STRONY EPISKOPATU POLSKI:
  http://episkopat.pl/informacje_kep/6966.1,Episkopat_Polski_nt_Grzechu_pokoleniowego_quot_i_uzdrowienia_miedzypokoleniowego_quot.html

  • wobroniewiary pisze:

   Ależ wiemy i zachowujemy posłuszeństwo. Mamy cały wpis na ten temat ale po co czytać jak można od razu wejść w środek strony i huzia na Józia pani Anastazjo!
   Pewnych nawyków pani nigdy nie zmieni, sorry za dosadność ale nawet czyjaś śmierć pani nie opamiętała!!!

   • Maggie pisze:

    @o.Olivier (a’la kameleon)
    Ileż w Twojej uwadze jest perfidnej, OBSESYJNEJ złości i nienawiści bliźniego: widzę, jakby czepianie się tej strony, czepanie jak rzep psiego ogona, przy jednoczesnym (!) szukaniu dziury w całym.

    Samo to „o” z kropką niby ojciec (?) jest łgarstwem i kradzieżą tożsamości. Olivier … czyżby to nickname od .. dolewania olivy do ognia ??? … – Twoje częste zmiany imienia tj multi imiona, ale i multi płeć .. = wielkie kłamstwo. Multipersonifikacja jest oznaką choroby.

    Siostro, zajmij się sama sobą, bo jeśli masz wątpliwości to pytaj, a nie twierdź waląc bezpardonowo obuchem po głowach bliźnich i uważaj .. żeby nie zagonić siebie w trzy „o” (obsesja, opresja, opętanie) – niech Pan Bóg uchroni od tego.

    Ten blog MA księży jako doradców i opiekunów duchowych, gdyż Admini do nich kierują konieczne (!) pytania – w przeciwienstwie do wielu innych blogów nazywajacych (!) się katolickimi. Wszyscy bez wyjątków uczymy się przez całe życie. Niech Matka Najświętsza ma w Swej Nieustannej Opiece i niech pomoże Ci przejrzeć. Życzę miłości bliźniego.

    Jezus jest Panem!

 106. Sławek pisze:

  Dziękujemy Tobie Jezu, Boże Ojcze nasz.
  Basia i Sławek i cała rodzina

 107. Jacek pisze:

  Szczęść Panie Boże. Ciekaw jestem gdzie możnaby nagrać lub dostać tą pieśń :Panie Jezu Chryste,Synu Boży zmiłuj się nade mna grzesznym.

 108. Grazyna pisze:

  Panie Jezu uratuj mnie,,chron mnie od przeklenstw, bluznierstw, zlorzeczen i wszelkiego zla, zanurz mnie w swojej Przenajswietszej Krwi – uwolnij, kocham Cie i uwielbiam – Ty jestes moim jedynym Panem i Zbawicielem – Jezu Ufam Tobie – Tys moim Panem i Krolem

 109. Izabela pisze:

  Panie Jezu pomóż mi i mojej rodzinie. Wszystko nie tak miało być, 20 lat po ślubie i coraz ciężej. Św. Moniko oddaje Tobie moje łzy, Św. Rito dodaj sił. Proszę o modlitwę o nawrócenie męża (podejrzewam go o romans) za moje dzieci i siłę dla mnie. Wybacz Jezu, że wątpię w moja rodzinę. Tobie i Maryi oddaje wszystko.

  • krzysiek( Mragowo) pisze:

   witam.Izabelo.W cierpieniu ukryta jest opatrznosc Boża ja po przez cierpienie pokazuje jak bardzo UFAM-Chrystusowi w cdziennym zyciu,Dlaczego się smucisz ,i trworzysz jesli przyjmujesz Jezusa w komuni i chodzisz do konfesjonalu czesto,usmiechnij sie chrzescijanin usmiechniety wiecej UFA BOGU.

 110. krysia pisze:

  Panie Jezu proszę uwolnij naszą Majeczkę od złego ducha który ją nawiedza nocą i dziecko nie może spać i wrzeszczy 2 godziny UfAM TOBIE I WIERZĘ ŻE NAM POMOŻESZ

 111. edyta pisze:

  Proszę Boze w imię Jezusa zdejmi z mojej rodziny przeklenstwo biedy

 112. Małgorzata pisze:

  Panie Jezu proszę o łaskę uzdrowienia dla Bruna – synka mojej koleżanki. I błagam, abyś dał jej siłę- aby nie poddawała się w walce o jego życie.

 113. Beata pisze:

  Jezu ufam Tobie !!!!!

 114. magdalena pisze:

  Jezu wybaw nas i mnie od grzechu, Wybacz mi grzesznikowi ! . Jezu UFAM TOBIE! Tobie ofiaruję swoje cierpienie, poranienie. Jezu Ufam Tobie i Twojej Najświętszej Matce.

 115. Marco44 pisze:

  Panie mój i Zbawicielu jak podałeś rękę św. Piotrowi w chwili gdy zwątpił podaj proszę i mnie – uratuj przed zwątpieniem Amen

 116. JZ pisze:

  „Też” Cie Kocham Jezu i w sumie to juz o nic nie prosze bo mam wszystko od Ciebie i dzuiękuje Ci za to. 🙂

 117. gabi pisze:

  kocham cie JEZU.dziekuje za to ze mnie nie odtrąciłes chodz bardzo cie zraniłam.prosze okaż miłosierdzie dla śp.syna Bogumiła.

 118. maluszycka pisze:

  BOZE UWOLNIJ MNIE OD PRZEKLENSTWA BLAGAM MNIE I MOJA CORKE I CHLOPAKA

   • Jacek pisze:

    Wybaczam wszystkim moje krzywdy proszę o wybaczenie za grzechy moje i krzywdy wyrządzone innym Amen. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu amen. Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko. Jezu uwolnij mnie błagam cię Panie . Proszę innych za modlitwe za mnie i o wybaczenie

 119. Ula pisze:

  Jezu Chryste. POMÓŻ mojej rodzinie. Scal nas, aby zło nie miało do nas dostępu. Jezu pomóż nam uwolnić się od złej sytuacji. Niech nasz dom wypełni się miłością, ZGODĄ, radością. Odsuń od nas zło mojej teściowej. Uwolnij nas od jej złego języka i złej woli. Jezu Chryste ja wiem, że bez Ciebie nic nie istnieje. Popatrz w moją stronę POMÓŻ MI. Pomóż mi. Pomóż mojej rodzinie, moim córkom, mojemu mężowi. Moim siostrom i bratu. Mojej matce i ojcu. Panie Jezu Chryste POPATRZ NA NAS.

 120. mil00000o4 pisze:

  PANIE JEZU PRZEPRASZAM I PROSZE O WYBACZENIE

 121. Anna29 pisze:

  Jezu Chryste przepraszam, wybacz mi grzech, który popełniłam wobec męża. Proszę, niech wyzdrowieje i nie cierpi przez mój grzech. Zrozumiałam, jakie zło wyrządziłam, proszę o wybaczenie i powrót do zdrowia mojego męża. Jezu ufam Tobie.

 122. katarzyna pisze:

  Uwolnij mnie święty Boże od przeklenstw .Jezu ufam tobie 💜💜💜💜💜💜

 123. Paweł pisze:

  Panie Boże znasz moje problemy daj mi siłę do walki ze swoimi słabościami pomóż kroczyć dobrą drogą. Panie Jezu proszę wybacz mi moje grzechy, moja pychę daj mi nadzieje na odmienienie mojego życia Matko Przenajświętsza otocz opieka moich synów.

 124. Iwona pisze:

  Jezu Najdroższy, tylu jest szukających Twej pomocy wśród nich ja nedzny pyłek któremu nic nie wychodzi. Proszę Cię Jezu nie odmawiaj mi swojej dobroci, podaj mi swoją dłoń. Panie Jezu ufam Tobie i wierzę że mnie pokochasz.

 125. Wioletta pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu Panie nasx i Królu wierzę że uwolnisz mnie i moją rodzinę od sxzelkiego złego.Amen

 126. zagubiona pisze:

  Boże wybacz mi!!!! uwolnij mnie i Tomasza od uroku.Oddal od nas szatana i wszystkie inne złe moce.Spraw aby w naszych sercach utworzyła się piekna cudowna miłość z twoim Błogosławieństwem.Jeszcze raz przepraszam i dziękuję

 127. Maria pisze:

  Jezu Ufam Tobie ,Jezu zmiłuj się nade mną i moją rodziną uwolnij nas od wszelkich przekleństw i złości,które nam towarzyszyły,oddaję Ci Jezu moją rodzinę w Twoją opiekę.Troszcz się o nią.

 128. beata pisze:

  JEZU WIERZĘ ŻE WEJRZYSZ NA MNIE ŁASKAWIE I UWOLNISZ MOJĄ DUSZĘ OD STRACHU LĘKU I NIEPOKOJU OD WSZELKIEGO ZŁA

 129. beata pisze:

  PANIE TY WIESZ WSZYSTKO PROSZĘ DOPOMÓŻ

 130. Iwona pisze:

  Jezu najświętszy …tak bardzo żałuję tego co zrobiłam…bardzo Cię proszę o łaskę uwolnienia dla mnie i mojego chłopaka.Spraw aby miłość jaka nas łączy płynęła z naszych serc i wzrasta przez Twoje błogosławieństwo…błagam przebacz mi i uwolnij nas od złego…
  Bóg zapłać :*

 131. andrzej pisze:

  Ufam Tobie Jezu

 132. wdzięczna pisze:

  Dobry Jezu, bardzo Cię proszę, zmiłuj się nad rodziną mojego męża, zabierz wszystkie nieszczęścia z ich domu, dodaj im otuchy, niech zdrowie i radość zawita do nich. Nie wiem co strasznego musiało się stać, że całe pokolenie które zamieszkuje w tamtym domu jest takie nieszczęśliwe…Z całego serca Cię proszę, zlituj się nad nimi Boże. Dodaj nam wszystkim siły w tak niełatwym momencie. A najbardziej proszę o brata męża, który całkowicie się zagubił – oświeć mu drogę swoją miłością. Boże, uwolnij całą moją rodzinę od złego (rodzinę moją i rodzinę męża), niech zło nie ma do nas dostępu. Stanę się lepszym człowiekiem. Wybaczam i proszę o wybaczenie… Ufam Ci, cokolwiek się stanie. UFAM. I dziękuje Ci za wszystko co mam, bo mam wszystko co najlepsze. Proszę tylko o rodzinę. Bóg zapłać.

 133. Bartek pisze:

  Jezu ufam tobie. Amen

 134. NATALIA pisze:

  JEZU KOCHAM I UWIELBIAM CIE ZA CALE ZYCIE .CIERPIENIE UCZY POKORY.DZIEKUJE.

 135. Monika pisze:

  Proszę Państwa o modlitwę w intencji mojego uwolnienia od uzależnienia od wróż…Bo sama chyba nie dam rady……Nie ma już siły….jestem na skraju załamania nerwowego….

  • wobroniewiary pisze:

   +++
   Przeczytaj ten artykuł, przystąp do walki duchowej

   Jestem kobietą blisko sześćdziesięcioletnią, matką dorosłego syna i dorosłej córki, która sama także jest już matką dwojga dzieci. Wróżeniem, ezoteryzmem, odprawianiem magicznych rytuałów zajmowałam się przez szereg lat. Wróżenie daje wrażenie przewagi nad zdarzeniami, ludźmi, pogodą, rzekomo pozwala przewidywać nieszczęścia i zabezpieczać się przed nimi. Dochodzi do takiego uzależnienia, że wróżka nie wychodzi z domu bez wyciągnięcia jednej karty.

   Zdarzało się na przykład, że córka dzwoniła do mnie, mówiąc: „wiesz, mamo, dzisiaj nie wracam wcześnie do domu, bo wpadnę do znajomych na kawę”. Wyciągałam wtedy kartę i oddzwaniałam do niej, mówiąc: „lepiej nie idź, bo tam zdarzy się wypadek albo coś innego niedobrego”. Wahadło nosiłam stale przy sobie i wydawało mi się, że gdy będzie ono ze mną mocno związane, to będzie mi bardziej przyjazne i będzie też chętniej odpowiadało na moje pytania. Pewnego dnia zmieniłam torebkę i nie przełożyłam do niej wahadełka. Gdy się zorientowałam, że go nie mam ze sobą, zaczęło mi się plątać w głowie i poczułam się strasznie zagubiona. Uświadomiłam sobie, że bez wahadełka nie mogę normalnie funkcjonować, podobnie jak ktoś chory na serce nie może wychodzić z domu bez lekarstwa.

   http://adonai.pl/zagrozenia/?id=33

 136. Monika pisze:

  Dziękuję za podsunięcie artykułu….

 137. mariusz pisze:

  JEZU DAJ MI WIĘCEJ WIARY

 138. Konrad pisze:

  Piekna modlitwa dziekuje

 139. Marzena pisze:

  Jezu uwolnij mnie od zlego w mojej pracy. Poblogoslaw mnie. Amen.

 140. Arkadiusz Sobera pisze:

  Arkadiusz , Panie Jezu kocham Cie i ufam Tobie

 141. Oraczko Mieczysław pisze:

  Jezu ratuj od wszystkiego złego mnie i moje dzieci i rodzinę kocham Cię i ufam Tobie

 142. Krzysztof pisze:

  JEZU DROGI ,ja grzeszny Ciebie proszę ,wyzwól mnie od niewoli grzechu i chroń mnie oraz całą rodzinę od chorób i złego-Jezu ufam Tobie

 143. JEZU ufam TOBIE!Ja grzeszny Ciebie proszę broń mnie i rodzinę od chorób i złego

 144. ewa nowak pisze:

  Jezu proszę o wyrwanie mojej siostry od zła wróżby,okultyzmu,aniołów i wszystkiego co oddala ją od Ciebie Boże – Jezu pomóż ufam Tobie

 145. Asia pisze:

  Dziękuje Jezu za wszystko kocham Cię dziękuję

 146. Gg pisze:

  Jezu znalazłam tą modlitwę i dałam mojej mamie żeby przeczytała pomodlila się i zrozumiała że nie można przeklinać i życzyć złego bliźniemu. Jezu to tylko ty możesz sprawić że moja mama sięgnie po tą modlitwę. Jezu czy moja mama która ma 87 lat i ty tylko wiesz ile jeszcze życia przed mama odeszła z tego świata z tak ciężkim grzechem jakiś jest życzenie śmierci bliźniemu. Błagam cię Jezu tak mało czasu zostało spraw żeby w naszej rodzinie zapanowała zgoda. Jezu ufam tobie Jezu troszcz się ty.

 147. Anna pisze:

  Jezu ufam Tobie

 148. Gg pisze:

  Jezu jutro idę z mamą do spowiedzi. Mama nie ma siły i poprosiła mnie żebym z nią poszła. Jezu błagam o dobrą spowiedź dla mamy. Żeby duch Święty natchnal mamę i wszystko co złe opuściło moja mamę . Żeby stała się dobrym człowiekiem. Będę się modliła o to. I ludzi dobrej woli tez o to proszę. Jutro o godzinie 16. Jezu ufam Tobie. Jezu troszcz się Ty.

 149. agata pisze:

  Panie Jezu wiem ze nie ma przypadkow wiec ta strona dzis rano to tez nie przypadek . Tobie Moj Jezu oddaje wszystko co mam a mam tylko moja nedze. moje porazki ,klopoty , smutki i zadowolenia i to co dobre i zle. Moje grzechy oddaje ci Panie i slabosci a w szczegolnosci moich bliskich . Tobie ufam Moj Jezu.spraw abym umiala zyc z Toba i w Tobie moj Panie.wypelnij mnie miloscia do blizniego miloscia bez granic twoja miloscia. Zmien Panie moje zycie bo juz nie moje ale twoje ono jest.Wiesz Panie jak potrzebuje oczyszczenia.Badz wola Twoja. Kocham Cie Moj Jezu

 150. Gg pisze:

  Dziś w czytaniu Ewangelii w kościele Jezus mówi że kto jest w nienawiści do bliźniego ten nie może być moim uczniem. Jezu jak mam dotrzeć do mojej mamy żeby to zrozumiała. Może żeby przeczytała ze zrozumieniem to co pisze powyżej a co dałam mamie i prosiłam żeby codziennie odmawiala. Tylko Ty Jezu możesz w tym coś zrobić. Błagam. Chciałabym żeby właśnie dziś mama zrozumiała że nie jest godna kroczyć za Jezusem zieciowi śmierci i raniąc po drodze bliskich. Jezu ufam Tobie. Jezu troszcz się Ty.

  • Maggie pisze:

   Zło tylko dobrem trzeba zwyciężać, przez „przygniatanie” Dobrem i błogosławiąc.

   Przyszło mi na myśl, że z resztą rodziny, tj.RAZEM, szturmujcie modlitewnie oraz pomagając zniedołężniałej straszej pani. Gniew i nienawiść z przekleństwa jest zaraźliwa,a kiedy rani to dotyka boleśnie …. i jest jak zamknięty krąg, który się rozrasta (i jak gangrena). WIĘC to BARDZO trudne ALE ważne, ABY teraz wszyscy, kiedy tak bardzo jesteście zranieni, zaczęli OD SIEBIE, by miłością i błogosławieństwem usuwać złość/gniew jakim zostaliście „obdarzeni” przez mamę, aby jak chwast wyrwać z siebie zasiany w sercach gniew. Przebaczając sobie wzajemnie, żal, frustracje, cierpienie … ofiarować Bogu.

   Obrazowo: przekleństwa są jak czip rogatego … wstrzelony w człowieka, a człowiek jest w stanie wyropieć czy dać zooperować to obce ciało i zapobiec infekcji jeśli … używa, jako „antybiotyku=antydotium=skalpela” z przebaczenia, sporządzonego z miłości Boga i bliźniego …
   Trzeba tu zauważyć, że BEZ miłości przebaczającej i błogosławieństwa .. taki czip i jad pozostaje w ciele i … nadaje zakodowane czarcie programy zmieniające rytm serca i umysłu.

   Osoby,szczególnie te,na które walą się gromy z tej maminej nienawiści, tj te które są obrzucane nienawiścią, powinny (!!!) się przełamać i zamiast gniewu i frustracji, ofiarować cierpienie Bogu, a bliźniemu błogosławić, przebaczając. Ty im możesz też pomóc modlitewnie – pamiętaj: aby ustrzec się przed atakiem, zawsze zabezpieczać siebie i bliskich modlitwą ochronną, bo kiedy modlisz się za bliźnich, zły nienawidzi modlących się o wyrwanie z jego sieci.

   WAŻNE: Zamiast gniewnych odzywek etc, słowa miłości i błogosławieństwo wypowiedziane sercem (bo czasem można TYLKO bez użycia głosu, aby nie rozsierdzić bardziej … a więc w milczeniu i sercu) i niech się serca odmienią i zagości w nich w pokój z miłości i Jezus Chrystus.

   Jeśli (?) … to możliwe, bo czasem może (!) być … to jak dolanie oliwy do ognia, przy jakiejś okazji, spokojnym głosem i z miłością coś w rodzaju: kocham, cię mamo i niech cię mamo, dotknie Swoją Miłością Jezus Chrystus (a w cichości serca lub głośno: którego swoją mową w tej chwili ranisz, wbijasz mu gwoździe, nakładasz koronę cierniową na Głowę i nakładasz Krzyż na Ramiona). Bóg jest Miłością: On kocha Ciebie i kocha nas i Zbyszka. Jezus Ciebie kocha więc i ja i Zbyszek i my wszyscy ciebie kochamy .. ty też kochaj.

   Jezu Chryste, Panie, uczyń serca nasze według Serca Twego. Jezu Chryste, bądź moją i naszą Miłością. Panie, przymnóż mi i nam wiary. Jezu Chryste, Synu Boga Żywego, przebacz i ratuj bo giniemy i gdy giniemy. Jezu Chryste, Boże, Ty się tym zajmij.

   • Maggie pisze:

    Proś Jezusa, aby pomógł Tobie być spokojną/opanowaną/kochającą i Duch Święty niech kieruje Twoimi poczynaniami i słowami jakie wypowiadasz zwracając się do mamy, siostry i Zbyszka itd.
    Jest to dla Ciebie wielkie wyzwanie, ale z pomocą Bożą nie ma niemożliwych rozwiązań. Uwielbiając Pana Boga: wierz, kochaj, ufaj.

    BARDZO POMOCNA MODLITWA */ :

    Duchu Święty natchnij mnie,
    Miłości Boża pochłoń mnie,
    na właściwą drogę zaprowadź mnie.
    Maryjo,Matko, spojrzyj na mnie:
    z Jezusem błogosław mnie.
    Od wszelkiego złego, od wszelkiego złudzenia,
    od wszelkiego nieszczęścia zachowaj mnie.

    Dziękuję Ci, Panie Boże za to co mi dajesz i za to co mi odbierasz, bądź Wola Twoja.

    */ – tam gdzie jest „mnie”, można zastąpić imieniem osoby albo dodać np mnie i moje dzieci/rodzinę lub nas etc.

 151. Gg pisze:

  Moja mama ma swoje modlitwy i modli się rano i wieczorem. Tyle różnych modlitw podsuwalam mamie i tą tez i co i nic. Mama wie swoje. Ja codziennie modlę się. Proszę Boga juz tylko o spokój o nic więcej dla mamy. W piątek modliła się o dobrą spowiedzi i przemianę duchową dla mamy uczestniczac we mszy razem z mama. Nie ma poprawy A moze jest I gorzej . Może tu szatan bardziej uaktywnil się. Nie rozumiem tego.modlitwa dziala cuda Jezu Maryjo proszę was bo kogo mam prosić. Tobie ufam. Proszę o dobry sen dla mamy i siostry. Wczoraj cała noc nie spala. I jak tu pracować. Okryj płaszczem miłości i przebaczenie.

  • Maggie pisze:

   @Gg:
   Najważniejsza tu odmiana serca, a więc wyzbycie się nienawiści i przekleństw, a w ich miejsce wprowadzić trzeba miłośc i na każdym kroku błogosławieństwo.

   Kochana, wiem, że przeżywasz katusze (!) i chcesz jak najlepiej, ale … jakżesz mama się modli ? … skoro życzy śmierci dzieciom etc. Mama jest poważnie zraniona ale również i ci w rodzinie, którzy gniewem odpowiadają na jej gniew. Choroba jest wielką próbą i wyzwaniem, zwłaszcza jeśli zły wprowadza nienawiść – jestem przekonana, że jeśli mama czuje jakieś zimno/przeciągi, to właśnie tego „rogatego jegomościa” sprawka=dręczenia, a oskarżone są niewinne osoby.
   Nie ilość lecz jakość modlitwy, więc może lepiej każdego dnia, niech mama i siostra z mężem czyta Pismo Święte, bo w nim MOC – choćby malutki fragment.

   Porozmawiaj z księdzem, co robić z tym „fantem” i nie ustawaj sama modlić się z ufnością dziecka: sercem (!).

   Błogosław mamie i siostrze i Zbyszkowi – dobrym słowem z poleceniem Jezusowi i Maryji.

   Nie będę pisać więcej na ten temat, ale tylko polecać słowami błogosławieństwa: Niech Jezus Chrystus zajmie się całą tą sprawą, a Matka Boża Nieustającej Pomocy ma Ciebie i tych, o których się troszczysz, w Swej nieustannej Pieczy i niech pokój i miłość zapanuje w rodzinie.

   Nie zapominaj o strzelistym akcie: Panie Boże, dziękuję Tobie za to co mi dajesz i za to co mi odbierasz, bądź Wola Twoja.

   • Maggie pisze:

    @Gg:
    Nie wszystko jesteśmy w stanie zrozumieć. Kiedy modlisz się sercem, zwłaszcza w chwilach zwątpienia, powiedz Panu Bogu, ja tego nie rozumię, nie potrafię, przygniata mnie zwątpienie z bezradności etc ale chciałabym … więc proszę Ciebie Boże o pomoc, nie wiem co czynić, bez Ciebie nie dam rady itd.

    To co się dzieje jest wielką próbą, w której ścieranie się z problemami, szlifuje miłością Boga i bliźniego: tak jak diament gdy przemienia się w brylant … nawet jeśli tego nie rozumiemy.

    Do Pana Boga nie można mieć pretensji, ale powinno się wielbiąc: przepraszać, dziękować i prosić i … nich się dzieje Wola Boża. Hiob dał nam przykład ufnej pokory i miłości.
    Bóg jest Miłością i kocha Cię i każde Swoje stworzenie.

 152. Andrzej pisze:

  Kocham Cie Jezu I uwolnij mnie od zla

 153. Gg pisze:

  Jezu błagam żeby mama przestała życzyć śmierci Zbyszkowi. Zbyszkowi jest smutno jak to słyszy. Mamę opętal zły duch. Jest chora i tylko cud uzdrowienia może coś zmienić. Błagam.

 154. Gg pisze:

  Jezu najukochanszy powiedz jak mam pomoc mamie. Nie mogę zgodzić się z tym co mama mówi bo to nie prawda a jak porę mamę to zgrzesze bo to będzie kłamstwo. Mama płacze i mówi że nikt ja nie chce pomóc. Ze nie ma w nas wsparcia. Żal mi serce ściska bo jestem bezsilna na mamy chorobę . Jezu pomóż mi. Widzisz Jezu ja tłumacze mamie ale mama wie swoje i mówi że to nie prawda. Jezu spraw żeby dziś i każda następną noc przestała i przestała mówić że zięć ma urządzenia którymi wpuszcza jej zimne powietrze. Ze jak wychodzi z domu to tez nastawia i mamie wieje przez ściany. Widzisz Jezu ze to nie prawda. I jak ja mam pomoc. Myślałam ze leki zadzialaja ale one lekko wyciszyly ale te niedorzecznosci dalej mama mówi. Błagam o cud. Dziękuję.

 155. agata pisze:

  tak czy tak musze byc po spowiedzi

 156. Marcin pisze:

  Jezu Chryste, Synu Bozy, prosze miej w opiece mnie i cala moja rodzine. Matko Boza uwolnij cala nasza rodzine od wszelkiego zla. Niech na zawsze zapanuje w niej milosc.

 157. ania pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie męża od zla. Proszę o ochronę przed złem mnie i moje dzieci i wnuki. Odesłanie go skąd przyszło. Proszę o powrót dzieci do domu i posłuszeństwo. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu w sądzie. Proszę o błogosławieństwo Boga Ojca w moim życiu i w moim domu rodzinnym.

 158. Aneta pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o przebaczenie….Nie pozwól bym Cię opuściła. ….Wybaczam Wszystkim…i Pragnę o wybaczenie Wszystkich których zgorszyłam swoim zachowaniem i myślami. Proszę o modlitwę za mnie. ..Jezu Ufam Tobie-Przepraszam Cię za wszelkie zło w moim życiu jakie Tobie wyrządziłam. Wybacz mi Jezu Chryste.

 159. ola pisze:

  Jezu uwolnij mnie od przekleństwa mojej teściowej i mojego męża którzy zawsze życzyli mi śmierci przez twoje święte rany zdejmij ze mnie to przekleństwo i przebacz im to i spraw tak żeby i moje życie było szczęśliwe przez Chrystusa Pana naszego amen

 160. ilona pisze:

  Jezu uwolnij mnie od przekleństwa, chroń mnie przed atakami złego ducha. Miej w opiece mnie, mojego męza i cała moją rodzinę. Kocham Cię Panie Jezu.

 161. magda pisze:

  Błagam Cię Jezu, najgoręcej jak tylko potrafię, uwolni mnie od przekleństw moich rodziców. Spraw, aby powrócił do mnie spokój. Zabierz udrękę i poczucie winy, jakie pielęgnowali we mnie rodzice. Uwolnij mnie od trosk i zmartwień. Wspomagaj mnie i błogosław na każdy dzień.
  Dziękuję Ci najukochańszy Jezu!

 162. Marian pisze:

  Panie Jezu proszę cię abyś mnie uwolnił od wszelakiego zła niech Najświętsza Panienka chroni mnie przed złem które mnie otacza abym słuchał tylko was i postępował tak jak mi nakazujecie. amen!

 163. agata pisze:

  Panie Jezu znajdz mi dobrego spowiednika i daj mi laske dobrej spowiedzi. dobrego rachunku sumienia i zalu za wszystkie grzechy

 164. jolanta pisze:

  Kocham Cię Panie Jezy i ufam Tobie

 165. Patryk pisze:

  Świetnie od razu poczułem skutki.

 166. Tomasz K pisze:

  Wierzę że Jezus, Bóg oraz Maryja Matka Boża wybawią mnie od klątwy jaka nęka moją rodzinę od wielu lat wierzę Boże Jedyny w Trójcy Prawdziwy Amen

 167. Paweł Pruszkowski pisze:

  Panie Jezu uwolnij Mnie i moją żonę córki zięcia i rodziców od przekleństw międzypokoleniowych. Kocham Cię Panie Jezu i ufam Tobie bezgranicznie

 168. Barbara pisze:

  Panie Jezu uwolnij mojego męża, dzieci i wnusia od wszelkich przekleństw i złorzeczeń – również tych międzypokoleniowych, prowadź nas w wierze do świętości w miłosierdziu swoim.
  Wielbię Cię, kocham Cię i dzięki Ci składam za wszystkie łaski i odkupienie.

 169. H pisze:

  Panie Jezu Ty wiesz co przeszłam i jak bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Kocham Cie Jezu i proszę uwolnij mnie od przekleństw miedzypokoleniowych złych życzeń. Wybacz mi że szukałam pomocy u wróżek i jasnowidz ów. Panie Jezu pomóż mi na nowo ułożyć swoje życie daj mi sens. Wybacz mi Panie Jezu że myślałam o tym że nie mam poco już żyć. Panie Jezu niech się stanie wola Twoja

 170. iwona pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie od wszelkiego zla i przeklenstwa miedzypokoleniowego. Chron moja rodzine, moja siostre i jej rodzine. Przebacz mi wszystkie moje grzechy. Prosze zajmij sie tym. Spraw bym byla szczesliwa w malzenstwie i spelniala sie zawodowo.

 171. Bartek pisze:

  Najwyższy Swięty Boże pomóż mojej mamie , wyzwól ją od złych duchów w imię Jezusa Chrystusa ! Amen!

 172. Beata pisze:

  Jezu, błagam Cię uwolnij moją rodzinę od przekleństwa. Niech zapanuje w niej miłość, dobro, szacunek i zrozumienie dla drugiego człowieka. Błagam Cię całą swą mocą, pomóż nam. Wiem, że nas kochasz, więc ze szczerością dziecka proszę o pomoc. Jest bardzo ciężko.

 173. agata pisze:

  Panie Jezu ochron mooje dzieci i meza i wnusie przed szatanem!!! on stoi u dzrzwi eweliny . chron ja prosze!! .tobie ja oddaje i ade. uporzadkuj im zycie. ufam ci Jezu!….

 174. Elwi pisze:

  Jezu ufam Tobie! Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica! dzięki o Panie..

 175. Anna pisze:

  Mam wyrzec się m.in homeopatii, a Księża Kapucyni w Manufakturze Kraków produkują homeopatyczny „balsam kapucyński”, i mam dylemat wolno mi go stosować czy nie ?

  • wobroniewiary pisze:

   Kto powiedział, że balsam jest homeopatyczny???

   Konkrety proszę!

  • wobroniewiary pisze:

   Ale daje pani „do pieca”
   Nigdzie na stronie ojców tak nie pisze!!!
   „Balsam kapucyński to naturalny preparat, przygotowywany z ziół”

   Zioła to nie kacza krew rozpuszczana milion razy po kropli w hektolitrach wody z zaklęciami w 4 strony świata

   Ale co tam, internet wszystko przyjmie, prawda?

 176. Antoni Jan pisze:

  czy modlitwa posiada imprimatur?

 177. magda pisze:

  Jezu, ratuj Dawida, bo tonie….Proszę.

 178. Anna Maria pisze:

  Panie Jezu, przepraszam Cię za moje grzechy, brak wdzięczności i złoszczenie się oraz brak przebaczenia dla mojej matki za to, że źle traktowała tatę po zawale aż zmarł młodo, a mnie zazdrościła i robiła na złość. Proszę uwolnij mnie Jezu od jej klątwy i przekleństwa od ludzi. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich córek, uwolnienie od zniewoleń, lęków, kompleksów oraz przekleństw międzypokoleniowych. Proszę o nawrócenie dla męża i by nas już nie krzywdził oraz, by jego rodzina nie wspierała go w czynieniu zła. Dziękuję za to, że przeżyłam dwie operacje i proszę, abym miała siłę do pracy i opieki nad dziećmi. Proszę o światło Ducha Świętego w pracy i studiach i bym była Jezu Twoim narzędziem i żebym nie zbaczała z Twojej drogi i nie dała się skusić pysze i mamonie. Dziękuję za dobrych ludzi na mojej drodze i proszę o błogosławieństwo dla nich. Panie Jezu ufam Tobie. Dziękuję za wstawiennictwo Świętych.

 179. PAWEL pisze:

  DZIĘKUJE ZA WYSŁUCHANIE JEZU

 180. rogalska barbara pisze:

  Proszę o pomoc .modlę sie

 181. Dana pisze:

  Panie Jezu,otocz swoją opieką moich synów,aby nie znęcali się nade mną psychicznie ,uwolnij ich czynienia zła wobec mnie,uwolnij ich od sideł szatana! uwolnij mojego męża od sideł szatana i czynienia zła , uwolnij Andrzeja od wszelkiego zła , agresji nękania psychicznego wobec mnie. Boże w Trójcy Przenajświętszej pokornie proszę pomóż mi! Przemień zło w dobro,Panie Jezu ,obmyj nas z wszelkiego zła Wodą wypływającą z Twego Boku Chrystusowego,Ochroń od wszelkiego zła i złych mocy Swoją Najdroższą Krwią Chrystusową wypływającą z Twojego Serca! Duchu Święty rozjaśnij mrok mojej duszy,napełnij mnie radością i spokojem. Dziękuję Ci Panie Boże za uwolnienie i Uzdrowienie Amen.

 182. Dorota pisze:

  Jezu. Dziekuje. Ci za wszystko. I. Prosze. Wybaw. Mnie. Od zlego
  Dorota

 183. X pisze:

  Jezu,chce w Twoje Imie wybaczyc niewybaczalne zło, Ty się tym zajmij. Pragnę odciecia przeszlosci,aby zaczac nowe zycie dziecka Bozego. Swiety Charbelu, wspomagaj mnie w przebaczeniu krzywdy gwaltu i wykorzystania.

 184. Lucyna pisze:

  Panie Jezu uwolnij proszę mojego syna od niechęci chodzenia do kościoła.
  Dokonuję złych wyborów ,przez co ucierpiał mój syn i mąz.Tak strasznie skrzywdziłam męża wychodząc za niego za mąż będąc chora na depresję i nie mówiąc mu o tym.
  Nie posłuchałam dobrej rady nauczycielki i nie zapisałam syna do liceum zwykłego tylko zapisałam go do LO dla dorosłych, przez to jest źle wykształcony i nie ma matury.
  Poczucie winy mnie zżera ,pomóz mi Panie Jezu uwolnij mnie od tego. Spraw bym naprawiła krzywdy wyrządzone męzowi i synowi. Proszę napraw skutki moich złych wyborów i uwolnij od poczucia winy. Ty wszystko możesz. Spraw bym podejmowała dobre decyzje i dokonywała słusznych wyborów. Obdarz Piotra łaską dobrej pracy mimo braków w wykształceniu,których ja jestem winna.

  • Maggie pisze:

   Kochana depresja, to choroba duszy, a nie medyczna sprawa – „leki” tylko zaciemniają sprawę gdyż otępiają-zagłuszają. Śp.o.Sylwester Haśnik dużo na ten temat mówił i prowadził rekolekcje i nabożeństwa uzdrawiające. Zacznij od siebie – może znajdź księdza psychologa?

   Wykształcenie można uzupełnić, a uczyć trzeba się całe życie, w każdym wymiarze rozumienia słowa: nauka. W obecnych czasach, technika/wiedza posuwa się tak szybko, że wszyscy się dokształcają non stop. Jedynie i tak nagminnie to wiedza o Bogu jest zaniedbywana.

   Papierek w ręku to nie wszystko – wiedzą o tym i doświadczają emigranci z dyplomami, którzy robią … karierę … przy zmywaku czy szorowaniu cudzych brudów etc. Liczą się konkretne umiejętności, a te można nabyć, jeśli się ich nie posiada – a łut szczęścia to inna sprawa.

   Nie wszystko stracone i nie obwiniaj siebie, bo masz tylko jakiś % udziału, a nie całość i niepotrzebnie utwierdzasz otoczenie że cokolwiek się żle dzieje to Ty … a to w sumie bajka i rodzaj samoprzekleństwa.

   Nie przygnębiaj też innych, głowa z nadzieją tj do góry, dodawaj otuchy, bo „krakanie i zawodzenie” do niczego dobrego nie prowadzą. Czasem dobrze przygryżć język i ciepieć w milczeniu.
   Oczywiście módl się … i sercem jak matka do Matki zwracaj się do Maryji .. cierpienia zaś ofiaruj Jezusowi.

   Kiedyś, ktoś napisał rymowankę w pamiętniku (modnym tylko w jednym roku szkolnym):
   Gdy Cię spotka jakiś krzyżyk,
   kiedy ciężko będzie Ci,
   nigdy nie mów „już nie mogę”,
   tylko „Jezu pomóż mi”.

   ❤️ Jezus JEST Panem i kocha Cię ❤️
   +++

 185. Sylwia pisze:

  Jezu Ufam Tobie.Ulecz mnie swymi uzdrawiajacymi dlonmi.

 186. Piotr pisze:

  Kocham Cię Jezu Chryste i Ufam Ci!

 187. Mieczysław pisze:

  Jezu proszę Ciebie żeby się moja żona nawróciła żeby udało nam się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Jezu Ty się tym zajmij

 188. Maria pisze:

  Jezu Uwolnij zięcia Krzysztofa od działania złego ducha, Spraw by był mocnej wiary i miłował nas.

 189. Gosia pisze:

  Panie Boże z głebi serca przpraszam Cie że sie od Ciebie odsunełam że z wesołej dziewczynki stałam sie ponurą bez życia kobietą a usmiech na twarzy pojawia sie coraz żadziej nawet zmianan ubioru wszystko czarne w mojej garderobie popełniałam grzechy swiadomie nie mysląc o konsekwencjach są osoby ktore mnie przeklneły a cale zło pech przechodzi na moich bliskich nawet uslyszałam od ukochanego że ja wysysam energie życiową a miedzy nami sie psuuje kłutnie brak wsparcja. Koszmary senne płacz w nocy uczucie że jestem obserwowana
  Już tak dłużej nie moge chce sie uwolnic ze złych mocy i działan Panie Boże chce zacząc życ normalnie a wchodząc do koscioła nie chcem by leciały mi łzy nieszczescia i sie trząsc jak bym byłą w lodówce Przepraszam i wybacz mi
  Przpraszam wszystkich najbliżych naprawde was kocham

 190. Tomasz pisze:

  Kocham cie JEZU i wiem że mnie uwolnisz pobłogosław moją Asie rodzinę i pomóż nam być razem Tomasz …

 191. Dorota pisze:

  Moje życie zmieniło się odkąd zaczęłam odmawiać koronkę do miłosierdzia Bożego.Pojednalam się z bratem po czterech latach.
  W wielu innych kwestiach również czuję, że Duch święty działa i jest​ mi lżej.
  W jakiś przedziwny i wspaniały sposób
  W moim życiu dzieją się dobre rzeczy.Ja samą stałam przyjaźniejsza dla ludzi,mam jakby więcej empatii i zrozumienia ,ludzie stali się milsi,w pracy
  dobrze,w domu dobrze mimo że samotnie wychowuję dziecko i bałam się że nie podołam jest inaczej.Corka jest wspaniała,uczy się i jest dobra i wogole jakoś idzie mi dobrze.Wszystko dzięki wierze i modlitwie wiem że tak jest ,
  Nic nie wskazywało na to po trudach rozwodu, że poradzę sobie.Modlilam się i Pan Bóg postanowił mnie wysłucha.
  Niespodziewanie dostałam nową lepszą pracę, córcia zaczęła mimo trudnego wieku i przeżyć lepiej się uczyć,pojawili się przyjaciele i jestem szczęśliwa.To wszystko dzięki modlitwie.
  Jezu kocham Cię i ufam Tobie.

 192. Piotrek C pisze:

  Szukajac pomocy dotarlem tu. Wszystkich Was podziwiam jaki macie zar do wiary i jak mocno kochacie Jezusa. Ja niestety stracilem wszystko po emigracji do niemiec,tam stalem sie zly i dzisiaj po rozwodzie zostaly mi mysli o samobujstwie. Szukalem pomocy w wielu stronach google i trafilem tu. Powiem tak …jest mi tak przykro ,ze lzy zalewaja mi oczy i ledwo widze literki na klawiarurce,ale pisze bo pomaga.Jestem nikim. Nie mam nic wiec niczego nie kupie,nie mam nic a walcze o To . Dziekuje za Was ,ze Was tu czytac moge .To daje mi sile.Tak ciezko jest mi wzbraniac sie od sznura. Wie ,wiem zaraz bedziecie pisac ,ze nie warto ,ze kara mnie spotka itp.Ja mam 50 lat i znam to wszystko. Mimo to walcze z szatanem. Teraz znalazlem modlitwe do Archaniola Michala i jemu oddalem swoje zle mysli i prosilem Go o pomoc jak wielu przed Nim. Pozdrawiam was wszystkich i jeszcze raz dziekuje Wam z serca za to ,ze mozna Was czytac tu.Dajecie mi swoja wiara mocnego kopa do zycia. Pozdrawiam. Piotrek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s