MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA
(W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego Anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

Reklamy

629 odpowiedzi na „MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

 1. Basia pisze:

  Panie Boże Święty uwolnij moją rodzinę od narkotyków .alkocholu i nie nawisci uwolnij mojego syna od zła które w nim siedzi ktory bierze narkotyki i jest opentaby przez szatana błagam Boże Święty uwolnij go …..oraz mojego męża od alkocholu i złych nawyków błagam Boże Święty byłam przekilnana przez swoją matkę która już nie żyje …Ale wybaczam jej to proszę o modlitwę

 2. Janek pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od chorób jakie na nas spadły w ostatnim czasie, proszę o nasze uzdrowienie.

 3. Aga pisze:

  Panie Jezu uwolnij naszą Rodzinę od wszelkich przekleństw i zmych wpływów. Uzdrow nasza Rodzine i uratuj nasze małzenstwo.

 4. Maria pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od chorób jakie na nas spadły w ostatnim czasie, proszę o nasze uzdrowienie.

  Panie Jezu uwolnij naszą Rodzinę od wszelkich przekleństw i zmych wpływów. Uzdrow nasza Rodzine

 5. Damian pisze:

  Panie Jezu prosze uwolnij mnie od alkoholu, od wszelkich zlych mysli i nawykow. Pokieruj mna zebym w pelni mogl radowac sie darem zycia w twojej łasce, Uzdrow moje serce i dusze. Wybaczam i prosze o wybaczenie.

 6. Kinga pisze:

  Panie Jezu uwolnij nasza rodzinę, małżeństwo od wszelkich złych przekleństw i wpływów. Proszę Cię Panie Jezu aby mój mąż się opamietal i wrócił do domu do mnie i do dzieci, abyśmy mogli zacząć razem nowe życie.Boże Święty uwolnij nas od tego złego co zostalo rzucone na naszą rodzinę…. Błagam

 7. Jola pisze:

  Panie Jezu uwolnij mego syna od przekleństwa w ktorym zyje od momentu poczęcia, od narkotyków,leków,alkoholu i zła ktore go otacza. Tobie oddaje swego syna i Ty Jezu sie nim zajmij.

 8. Krystyna pisze:

  Jezu zapanuj nad emocjami mojego syna Łukasz. Spraw żeby przestał przeklinać.
  Spraw żeby szanował innych a szczególnie swoich najbliższych. Swoją kobietę ktora urodzila mu wspanialego syna. Spraw też żeby przestał palić papierowy.
  Wierzę że to uczynisz.

 9. Mira pisze:

  Panie Boże uwolnij mojego syna Adama od zła wszelkiego od narkotyków,od zła jakie w nim siedzi, od nawiedzenia przeze złego ducha. Proszę bardzo żeby zaczął żyć jak dobry człowiek i mądry. Wiem że on w ciebie wierzy i kocha ciebie Panie Boże i potrzebuje Twojej pomocy. Błagam o pomoc dla Adama

 10. Lonia pisze:

  Boże Kochany uwolnij całą naszą rodzinę od klątwy pokoleniowej, od ludzi którzy nam źle życzą.Wybacz mnie i innym członkom rodziny zło, które wyrządzili innym osobom.

 11. Józef pisze:

  Panie Jezu Chryste Synu Boga Żywego uwolnij moją rodzinę od zło życzenia od przekleństw od zawiści pokoleniowej oraz aktualnej . Ja Panie przebaczam moim nieprzyjaciołom w Imię Twoje i pokornie Cię proszę Pobłogosław całej mojej rodzinie . Amen

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s