MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA
(W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego Anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

Reklamy

306 odpowiedzi na „MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

 1. Jola pisze:

  Prosze o uwolnienie od wpływów złego dla mojej córki Klaudii, o opamiętanie dla niej i zaprzestanie życia w grzechu, o zerwanie z niszczącym ją i całą rodzinę Mateuszem. Amen.

 2. ewa pisze:

  prosze o modlitwe za grzegorza, mateusza i za mnie. O uwolnienie

 3. ewa pisze:

  modlitwa o uwolnienie od złej klątwy mateusza. Modlitwa o uwolnienie mateusza od wszelkiego zła, jakie mu towarzyszy

 4. rodzina pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie, przebaczenie, miłość i jedność w całej rodzinie.

 5. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie , przebaczenie i uzdrowienie oraz miłość w naszej rodzinie.

  • Tomek pisze:

   Proszę o pomoc w modlitwie moja miłośći do Asieńki nie gaśnie tracę nadzieję choć wiem że Asia mnie kocha i robi to z innych powodów oboje cierpimy spraw by było tak jak dawniej ..

 6. Justyna pisze:

  Prosze o uwolnienie mnie i mojej rodziny od przeklenstw i ich skutków.

 7. Ewa pisze:

  Proszę o łaskę i uwolnienie mojej i brata rodziny od przekleństwa, biedy, okradania domu przez najbliższych i skutków ,które im towarzyszą. Błagam o przebaczenie za wszystko co złego uczyniłam innym.

 8. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie od wszystkich przekleństw mnie i mojej rodziny.

 9. Urszula pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od klątwy i przekleństw które na nas rzucono

 10. Agnieszka pisze:

  Prosze o uwolnienie mnie i mojej rodziny od dzialania złego,przeklenstw, złorzeczenia i ich skutków. Błagam o przebaczenie za wszystko co złego uczyniłam, za moje grzechy.

 11. Krzysztof pisze:

  Błagam Panie o przebaczenie i uwolnienie od nałogów. Brak mi juz nadzieji i sił do walki …

 12. Bonia pisze:

  Bardzo prosze o uwolnienie mnie i mojej rodziny od przekleństw.

 13. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie, przebaczenie i miłość dla całej naszej rodziny.

 14. Magda N. pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie i całej mojej rodziny od przekleństw oraz ich skutków .

 15. Magda N. pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie z przekleństw mnie i cała moja rodzine oraz ich skutków .

 16. Ola pisze:

  Proszę o modlitwę żeby nie bylo czarow i w mojej rodzinie z góry dziękuję !:) i żadnych mocy 🙂

 17. asia pisze:

  Prosze o uwolnienie mnie I mojej rodziny I wszystkiego co nas otacza. Prosze o modlitwe. ASIA

 18. Tomek pisze:

  Proszę o laski dla moich dzieci i Asieńki i mnie i całej mojej rodziny i rodziny Asi i o uwolnienie nas wszystkich od przekleństw i laski dla naszych wrogów i nieprzyjaciół Jezu ufam tobie i proszę o pomoc ty wiesz co jest dla nas najważniejsze …

 19. Agata pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie od działania złego dla mnie i mojej rodziny. Proszę o modlitwę o wytrwałość w dobrym i nie uleganie pokusom.

 20. Mama pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny i rodzin moich dzieci od klątwy i złych życzeń przepraszam za wszystko co było zle

 21. Olga pisze:

  O uwolnienie dla Taty

 22. Krzysztof pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od przekleństw i ich skutków.

 23. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od wszystkich przekleństw i klątw

 24. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie mnie od klątw oraz zlozeczen Amen

 25. Agnes pisze:

  Dobry Jezu dziękuję za dotychczasowe łaski dla mojej rodziny mam nadzieję że dalej będziesz nas wspierał. O modlitwę proszę za mojego kolegę Piotra i jego rodzinę aby zostali zbawieni.

 26. Sylwia pisze:

  Proszę o uwolnienie dla mojej rodziny od zła, przekleństw i klatw rzuconych przez bliskich. AMEN.

 27. Justyna pisze:

  Prosze o uwolnienie mnie od Sebastiana od jego zlego wplywu na mnie. Prosze o uzdrowienie dla niego o to by byl blizej Boga. By sie opamietal. Boze pomoz mu i mi.

 28. Paweł pisze:

  Proszę o uwolnienie od natrętnych myśli. Jezu pomóż mi. AMEN.

 29. Edyta pisze:

  Proszę o uwolnienie od obojętności, przygnębienia i o dar miłości Boga i bliźniego (jak siebie samego).

 30. Ania pisze:

  Bardzo proszproszę o modlitwę za mnie bo bardzo grzeszylam …..a najbardziej proszę o modlitwę za moja największa miłość już nie mam siły walczyć…..

 31. Dorota pisze:

  Proszę ouwolnienie od złego mojego męża Marcina ktory niszczy rodzine i swoja dusze a takze o uwolnienie od złego jego kochanki.

 32. gabi pisze:

  prosze o modlitwa za mnie grzesznika ,a dla syna o wiare w godne zycie dla rodziny

 33. halina p. pisze:

  strapiona proszę o modlitwę i uwolnienie od złego ducha mojej rodziny zwłaszcza syna tomasza i powrót na właściwe ścieżki

 34. Alina pisze:

  Proszę o uwolnienie mojego małżeństwa z przekleństwa jakie niszczy mój związek Proszę o uratowanie mojej rodziny cierpiącej

 35. Sandra pisze:

  Prosze o modlitwe dla calej mojej rodziny marcela emilki iwony tomka wery aarona oliwriera moniki weroniki sebastiana daniela babci cioci i tesciow oraz rodzenstwo mojego chlopaka od uwolnienie od złego pecha i niepowodzen by wszystko odeszlo.

 36. Jarek pisze:

  Prosze o uwolnienie mojej rodziny i mnie i zony od przeklenst ktore nas podzielily i laske blogoslawienstwa bozego

 37. Joanna pisze:

  Błagam o uwolnienie od złego ducha mojej rodziny,żeby zło odeszło od męźa i wrócił w miłości do rodziny.Uwolnij go Boże od alkocholizmu i zła z tym związanego, które zniszczyło wszystko dobro.

 38. Anna Pabian pisze:

  Prosze o uwolnienie mojego zwiazku od zlego Ducha i zlych mi znajomych od Anny wiadomej Bogu
  O nawrocenie Andrzeja i Dominika i calej rodziny Bog zaplac

 39. katoliczka pisze:

  Prosze o uwolnienie i uzdrowienie mojejgo miejsca pracy i finansów

 40. Ania pisze:

  P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

 41. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę i uwolnienie mnie i mojej rodziny od przekleñstw i złorzeczeñ. Aby nasze życie było spokojne i szczęśliwe. Przebaczam tym którzy mi złorzyczyli.

 42. Jola pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i całej mojej rodziny od przekleństwa

 43. gabi pisze:

  prosze o modlitwe wstawiennicza i uwolnienie od przeklenstw mojej rodziny a synowi o wiare w dobroc Boga i podjecie pracy.

 44. maria pisze:

  tutaj prosi Maria o wstawienictwo sie o moje dzieci Annne I Aleksandre i uwolnienie od nalogow zla, nienawisci pijanstwa, seksualizmu i przestania mowic do mnie i ich Ojca o nawrocenie sie jestesmy po rozwodzie ktore moj maz wniosl jego imie John prosze o pojednanie sie mojej rodziny I o milosc I przebaczenie 🙂 Bog zaplac

 45. maria childs pisze:

  prosze o modlitwe w intencji mnie I mojego przyjaciela I aby I on przestal przeklinac I zmienil styl mowienia : 🙂 Niek sie tak stanie takie jest moje zyczenie 🙂

 46. Katarzyna O pisze:

  Prosze o uwolnienie mojej corki Joanna
  Od wszelkiego zla , ktore dzieje sie w jej calym zyciu , I jest skutkiem zlorzeczenia mojej mamy
  „Twoja corka ci za mnie zaplaci ”
  Boze wybacz mojej mamie tak jak ja jej wybaczam I prosze Ja o wybaczenie ze bylam niedobrym dzieckiem .
  Boze kochany zmiluj sie nad Nami wszystkim I.

 47. Irena pisze:

  Prosze o uwolnienie moich synow od nienawisci i takze mnie

 48. Grazyna pisze:

  Proszę o uwolnienie od przekleństw moją rodzinę,pojednanie i Boże Błogosławieństwo dla niej.Boże wybacz nam nasze grzechy.Zmiłuj się nad nami.Miej nas w opiece.I aby wnuczek miał przy sobie swoich rodziców.

 49. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie od wpływów złych duchów ktorzy utrudniało mi życie bo odwróciłam sie od Boga i nieswiadomoe sie go wyraziłam teraz bardzo wszystkiego żałuję grzechów ktore zaprowadziły mnie do złego , grzechow najcieszych .
  Prosze Cie Boże o wybaczenie 😦

 50. Joanna pisze:

  uwolnij mnie i Moją Rodzinę Dawco Miłości od zła które nami zawładnęło.Oczyść nasze serca i pozwól znowu się śmiać i cieszyć zwykłym dniem codziennym!Zdejmij choć odrobinę tego ciężaru z serc naszych…Wyprostuj zagmatwane wstęgi życia……
  Asik

 51. Mieczysław pisze:

  Uwolnij Miłosierny Boże mnie i moje dzieci i rodzinę od wszelakiego złego daj pokój naszym sercom i zgodę i miłość i wiarę na każdy dzień i pomoc Jezu Ufam Tobie amen.

 52. gabi pisze:

  prosze o uwolnienie od zlego mnie i moich najblizszych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s