MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA
(W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego Anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

Reklamy

643 odpowiedzi na „MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

 1. Basia pisze:

  Panie Boże Święty uwolnij moją rodzinę od narkotyków .alkocholu i nie nawisci uwolnij mojego syna od zła które w nim siedzi ktory bierze narkotyki i jest opentaby przez szatana błagam Boże Święty uwolnij go …..oraz mojego męża od alkocholu i złych nawyków błagam Boże Święty byłam przekilnana przez swoją matkę która już nie żyje …Ale wybaczam jej to proszę o modlitwę

  • Jadwiga pisze:

   Panie Boze prosze uwolnij moja rodzine od zlego, nalogow, roznych przeklenstw, urokow .Prosimy Ciebie Boze o wybaczenie naszych grzechow.

 2. Janek pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od chorób jakie na nas spadły w ostatnim czasie, proszę o nasze uzdrowienie.

 3. Aga pisze:

  Panie Jezu uwolnij naszą Rodzinę od wszelkich przekleństw i zmych wpływów. Uzdrow nasza Rodzine i uratuj nasze małzenstwo.

 4. Maria pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od chorób jakie na nas spadły w ostatnim czasie, proszę o nasze uzdrowienie.

  Panie Jezu uwolnij naszą Rodzinę od wszelkich przekleństw i zmych wpływów. Uzdrow nasza Rodzine

 5. Damian pisze:

  Panie Jezu prosze uwolnij mnie od alkoholu, od wszelkich zlych mysli i nawykow. Pokieruj mna zebym w pelni mogl radowac sie darem zycia w twojej łasce, Uzdrow moje serce i dusze. Wybaczam i prosze o wybaczenie.

 6. Kinga pisze:

  Panie Jezu uwolnij nasza rodzinę, małżeństwo od wszelkich złych przekleństw i wpływów. Proszę Cię Panie Jezu aby mój mąż się opamietal i wrócił do domu do mnie i do dzieci, abyśmy mogli zacząć razem nowe życie.Boże Święty uwolnij nas od tego złego co zostalo rzucone na naszą rodzinę…. Błagam

 7. Jola pisze:

  Panie Jezu uwolnij mego syna od przekleństwa w ktorym zyje od momentu poczęcia, od narkotyków,leków,alkoholu i zła ktore go otacza. Tobie oddaje swego syna i Ty Jezu sie nim zajmij.

 8. Krystyna pisze:

  Jezu zapanuj nad emocjami mojego syna Łukasz. Spraw żeby przestał przeklinać.
  Spraw żeby szanował innych a szczególnie swoich najbliższych. Swoją kobietę ktora urodzila mu wspanialego syna. Spraw też żeby przestał palić papierowy.
  Wierzę że to uczynisz.

 9. Mira pisze:

  Panie Boże uwolnij mojego syna Adama od zła wszelkiego od narkotyków,od zła jakie w nim siedzi, od nawiedzenia przeze złego ducha. Proszę bardzo żeby zaczął żyć jak dobry człowiek i mądry. Wiem że on w ciebie wierzy i kocha ciebie Panie Boże i potrzebuje Twojej pomocy. Błagam o pomoc dla Adama

 10. Lonia pisze:

  Boże Kochany uwolnij całą naszą rodzinę od klątwy pokoleniowej, od ludzi którzy nam źle życzą.Wybacz mnie i innym członkom rodziny zło, które wyrządzili innym osobom.

 11. Józef pisze:

  Panie Jezu Chryste Synu Boga Żywego uwolnij moją rodzinę od zło życzenia od przekleństw od zawiści pokoleniowej oraz aktualnej . Ja Panie przebaczam moim nieprzyjaciołom w Imię Twoje i pokornie Cię proszę Pobłogosław całej mojej rodzinie . Amen

 12. Marcin B pisze:

  Panie Jezu uwolni mnie od nienawiści ,uwolni mnie prosze od tego.Nie chce byc zlym czlowiekiem .chce byc dobrym cxlowiekiem , a także uwolni moja cala rodzine oraz moich wszystkich znajomych od przeklenstwa pokoleniowego dziekuje Panie Boże ,ze odgoniles odemnie szatana bym mógł zwrócić się w twoje oblicze Amen

 13. Ewa pisze:

  Uwolnij mego syna Patryka od nieczystch i złych demonów i szatanow. Najszybszą modlitwę prosze

 14. Ela pisze:

  Panie Jezu, wybacz mi proszę moja pychę, brak bezgranicznej miłości do moich dzieci, której nie potrafię im dać, za to że powieliłam schemat wychowania z mojego domu choć nie byłam tam szczesliwa. Wybaczam moim rodzicom, A szczególnie ojcu który nie chciał bym się urodziła. Pomóż mi wyjść z tej rodzinnej skorupy i żyć zgodnie z Twoją miłością bez rozpamietwania starych ran, błogosławi całej mojej rodzinie. Maryjo prowadź nas każdego dnia.

  • Agnieszka pisze:

   Panie Jezu. Błagam Cię o zdrowie dla mojego Patryczka. I o zgodę w mojej rodzinie.
   Ufam w Twe miłosierdzia.

 15. Anonmowa pisze:

  Proszę wielka modlitwę za mego syna i za całą rodzinę, mam wrażenie, że od kupujemy za wszystkie grzechy świata. Chcemy być uwolnione od tego syn patryk, moja cała rodzina. Uwolnieni proszę o łaski odpoczynku. Zabierz mojemu synowi winy wszystkie i moja winę. Amen

 16. Jola pisze:

  Jezu przebacz mi wszystkie moje grzechy ,które cię raniły każdego dnia chcę być lepszym człowiekiem.Wiele złych rzeczy mnie już spotkało i pragnę by wreszcie te niepowodzenia się skończyły. Otocz mnie,mojego męża oraz całą moją rodzinę swą ojcowską opieką. Błogosław nam na każdy dzień.LICZĘ NA CIEBIE OJCZE LICZĘ NA KAŻDY DZIEŃ LICZĘ NA CIEBIE UFAM TOBIE I NIE ZAWIODĘ CIĘ.

 17. Agnieszka pisze:

  Panie Jezu. Błagam Cię o zdrowie dla mojego Patryczka. I o zgodę w mojej rodzinie.
  Ufam w Twe miłosierdzia.

 18. Dw pisze:

  Panie Jezu uwolnij moją rodzine i nasz dom od chorób i nieszczęscia

 19. MS pisze:

  PANIE JEZU, UWOLNIJ MOJEGO SYNA OD WSZELKIEGO ZŁA, OD UZALEŻNIEŃ I OD DEPRESJI.
  AMEN

 20. Anonim pisze:

  Proszę o uwolnienie mojego syna od złych ludzi i nieczystch dusz i myśli.

 21. Ewa pisze:

  Proszę o szybką modlitwę za mego syna Patryka ktoś jego dyryguje jemu życie i moje jakieś nie czyste duszę, wróżki i tym podobnie. Dziękuję Ci Jezu za wszystko.

 22. Luska pisze:

  Panie Boże uwolnij mnie i całą moją rodzinę od złych uroków i przekleństw.proszę cie o uzdrowienie naszej rodziny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s