MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA
(W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego Anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

Reklamy

547 odpowiedzi na „MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

 1. Arek pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny i mnie od zła, przekleństw, złych duchów i złych mocy.

 2. Krystyna pisze:

  Jezu Chryste uwolnij mnie moją córkę i męża od wszelkiego zła przekleństw zlozeczen od wszystkich klątw nawet tych pokoleniowych od wszelkiego zła które jest w tym domu Jezu my należymy tylko do Ciebie Jezu Ufam Tobie Ty się tym zajmij

 3. agnieszka pisze:

  Panie Jezu uzdrow mnie i daj mi ruch palcami u reki lewej po udarze mozgu

 4. Basia pisze:

  Panie Jezu proszę uwolnij mnie od pokusy, przekleństwa, złych duchów, złych mocy, klątw, złorzeczeń, wróżb, tarota. Proszę o uzdrowienie A. i K. , którym źle życzyłam. Jezu Ty się tym zajmij.

  • Jacek pisze:

   Basiu
   Konieczna jest Modlitwa o uwolnienie,
   bo za głęboko w zło weszłaś.
   Pozdrawiam z Panem Bogiem i Niepokalaną

   • gabriela pisze:

    Panie Boze dodaj sily do przezwyciezenia nalogu. u naszego syna

   • Maggie pisze:

    Jacku, Basia WIDZI swe błędy i prosi z POKORĄ, bo w WALCE ze złem jej potrzebna jest nasza modlitwa, aby dotarła do konfesjonału i wyrwała się z zarzuconych na nią sieci.

    Basiu, idź do spowiedzi i odwołuj zło i błogosław tym, którym złorzeczyłaś.

    Jezu, Ty się tym zajmij❣️🙏🏻❣️

 5. Justyna pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu 🙂

 6. Tak nam dopomoz Bog . pisze:

  Panie Boze uwolnij mnie od zla ktore ciazy nade mna , moimi bliskimi i moim ukochanym . Uwolnij nas od zlej klatwy , zlych duchow i przeklenstw ,ktora doprowadzil do rozpadu naszej milosci .

 7. Patrycja pisze:

  Panie Boze uwolnij mnie od zla ktore ciazy nade mna , moimi bliskimi i moim ukochanym . Uwolnij nas od zlej klatwy , zlych duchow i przeklenstw ,ktora doprowadzil do rozpadu naszej milosci . Tak nam dopomoz Boze

 8. Bożena pisze:

  PANIE BOŻE WSZECHMOGĄCY! pokornie proszę o przerwanie przekleństw, złorzeczeń, wpływu złego na Mateusza, aby został mocą Twojej Najświętszej Krwi obmyty i uwolniony. Aby całe przekleństwo pokoleniowe z mojej i męża strony, które niszczy naszego psychicznie i emocjonalnie słabego syna, Twoją Bożą mocą zostało strącone na dno piekieł i nigdy już do nas nie wróciło! Proszę CIĘ, OJCZE nasz! wyprostuj drogi, życie, i stan emocjonalno-psychiczny Mateusza, aby mógł siebie polubić, koncentrować się w pracy i rozwijać, cieszyć się życiem, poznawać ludzi, pomóż mu się poukładać w codzienności. Uwolnij go od przekleństw jego rodzonego ojca! Ty wiesz wszystko, Jezu, TY się tym zajmij! Tylko TY znasz nas do końca i możesz wszystko uzdrowić! Proszę o wiarę, nadzieję, miłość i nawrócenie w mojej rodzinie! PANIE WYSŁUCHAJ WOŁANIA mego! CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU!!!

 9. Basia pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za łaskę spowiedzi, obmycie mnie krwią i uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń. Spraw, aby moje relacje z kolegą zostały uzdrowione.
  Język Ty się tym zajmij ❤

 10. Basia pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za łaskę spowiedzi, obmycie mnie krwią i uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń. Spraw, aby moje relacje z kolegą zostały uzdrowione.
  Jezu Ty się tym zajmij ❤

 11. Gość pisze:

  Gość
  Proszę o uwolnienie mnie i moje dzieci od przekleństw pokoleniowych, niepowodzeń finansowych,nieporozumień rodzinnych. Uwolnij nas od tych ludzi, którzy nam źle życzą. Proszę też o wybaczenie dla mnie za grzechy i błędy które w życiu popełniłam. Jezu Ufam Ci.Amen

  • gabriela pisze:

   Panie Boze prosze uwolnij moja rodzine od przeklenstw pokoleniowych.prosze o przebaczenie grzechow ktore popelnilam./Wez w opieke naszego syna -pomnoz w nim wiare,nadzieje i milosc.Jezu Ufam Tobie

 12. Paweł Cz pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i moje dzieci od przekleństw pokoleniowych, niepowodzeń finansowych, nieporozumień rodzinnych. Uwolnij nas od tych ludzi, którzy nam źle życzą. Proszę też o wybaczenie dla mnie za grzechy i błędy które w życiu popełniłam.
  Jezu Ufam Ci. Amen

 13. Rafał pisze:

  Proszę przedewszystkim o miłosierdzie Boże,o wolność i zdrowie duszy,umysły,zmysłów, serca i ducha o wew. jasność i czystość.

 14. rafał pisze:

  Proszę o uwolnienie od wszelkich przekleństw, złorzeczeń, uroków i czarów.

 15. Ela pisze:

  Proszę o uwolnienie od przekleństw w mojej rodzinie. Panie Jezu ochroń mnie, mojego syna i moje wnuki od przekleństw międzypokoleniowych

 16. Katarzyna pisze:

  Panie Jezu prowadź mnie, Panie Boże prowadź mnie, Duchu Święty prowadź mnie!
  Jezu ufam Tobie!

 17. Zalamana pisze:

  Panie Jezu uwonij nas od przekleństw mnie moje dzieci i mojego męża. Uwolnij nasz dom od rzucanych przeklenstw zlego życzenia od osob trzecich. Od niepowodzeń finansowanych. Od wszystkich klatw nawet tych pokoleniowych. Prosze o wiarę miłość w mojej rodzinie. Chroń nas Jezu od wszystkiego co złe. Pomóż nam. Ty jedyny wiesz co u nas sie dzieje. Nie opuszczaj nas i pomoz nam. Jezu ufam tobie. Jezu zajmij sie tym.

  • Maggie pisze:

   Załamana …?!? … okropne słowo, nawet na pseudonim, …. słowo, które zaprzecza ufności (Jezu UFAM Tobie❣️). Załamanie to nie to samo co zmartwienie/stroskanie i pokora, bo załamanie to depresja, a ta nie od Pana Boga. Nie wolno się załamywać i narzucać samemu na siebie jakby jarzmo „załamania” .. bo trzeba z ufnością, wytrwale trwać we wierze z nadzieją i ufnością w miłości Boga i bliźniego.

   Kochana, Wiara czyni cuda❣️
   Jezus jest Panem❣️ Jezu, ufam Tobie❣️ Jezu, TY się tym zajmij❣️
   💕🙏🏻❣️

 18. Ufam Ci Jezu pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moich bliskich i Krzysztofa od wszelkiego zła ,przekleństwa i spraw abyśmy zawsze Tobie służyli. Jezu ufam Tobie-Ty się tym zajmij.Umocnij mój związek i miłość w nim.Spraw abyśmy zawsze z pokorą zwracali się do Ciebie prosząc o łaski jakie nam przygotowałeś. Aby nasz związek kwitł na chwałę Twoją i przynosił Tobie miłe owoce.

 19. B. B. pisze:

  Panie Boze blagam Cie, uwolnij nasza rodzine ktora sie rozpadla i jest od wielu miesiecy w rozlace od zla. Uwolnij nas od tej klatwy ktora ciazy nad nami ktora nas rozdzielila. Nasza rodzina M. B. A. RATUJ NAS BLAGAM, POZWOL NAM ZNOW ZAMIESZKAC RAZEM. SZANOWAC, KOCHAC SIE I TROSZCZYC O SIEBIE DO KONCA NASZYCZ DNI. 🙏Ratuj cala nasza rodzine. Uwolnij nas wszystkich od zla.

 20. Ja pisze:

  Panie Jezu gorąco proszę o modlitwę o uwolnienie mnie, mojej rodziny, A., K. od przekleństwa, nawet tego pokoleniowego. Proszę wybacz mi wszystkie grzechy i wszelkie zło, które wyrządziłam. Amen

 21. Aneta pisze:

  Panie Jezu wiem że nie zasługuję na Twe łaski proszę uwolnij mnie i moją rodzinę od przekleństwa nawet tego pokoleniowego spraw Jezu żebyśmy znowu cieszyli się każdym dniem i sobą łącznie z moją córką i synem .Jezu wybacz mi wszystko .Amen

 22. Anna pisze:

  Jezu Chryste i Ty Najświętsza Maryjo Panno uwolnijcie mnie, moją córkę, mojego syna i męża od wszelkiego zła, przekleństw, złorzeczeń od wszystkich klątw, a przede wszystkim tych pokoleniowych , od wszelkiego zła, które jest w moim domu. Jezu my należymy tylko do Ciebie Jezu Ufam Tobie i Tobie to powierzam z nadzieją ,że uwolnisz moją całą rodzinę od wszelkich zmartwień, kłopotów i przeszkód, które nie pozwalają nam żyć w radości, spokoju i szczęściu. Amen

 23. Agata pisze:

  Panie Jezu blagam Cie, zlam przeklenstwa ciazace na miom Dziecku, na mojej Rodzinie i na mnie samej. Blagam Cie Panie, blogoslaw nam i udziel nam potrzebnych lask. Matko Najswietsza modl sie za nami i miej nas zawsze w Swojej opiece!!!

 24. Ewelina pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie Boże od przekleństwa aby moje ścieżki życie układały się aby wszyscy byli zdrowi… Proszę o pojednanie mnie z bliskimi i wybaczenie moich błędów…proszę o pomyślność w pracy abym miała pracę i odwróć przekleństwo przeciwko mnie

 25. Krystyna pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mojej całej rodziny od przekleństw aktualnych, pokoleniowych, złych duchów, kłótni, niezgody, zlorzeczen, złych mocy, wszelkich nieporozumien. Panie Jezu, dopomóz nam, dopomóz mi! Błagam Cię, Ty się tym zajmij, kocham Cię bardzo i ufam Tobie!

 26. EwaK pisze:

  Panie Jezu, przez moc Twojej Najdroższej Krwi proszę uwolnij moją zniewoloną rodzinę od wszelkich przeklęstw obecnych i dawnych.Scal nas na nowo w Tobie, który jesteś Mocą i Ocaleniem. Ulecz nasze relacje i zachowaj od wszelkiego zła abyśmy zjednoczeni w Tobie mogli krocząc w Twoim Świetle po drogach które nam wyznaczyłeś . Amen

 27. Krzysiek pisze:

  Panie Jezu, uwolnij mnie od natręctw, złych myśli, stresu, lęku, przekleństw, demonów. Amen.

 28. Bb pisze:

  Panie Jezu
  Dziękuję ci za ten dzień mimo ze był zły. Dziękuję ci za życie jakie mi dałeś i za ktore cierpiałes na krzyżu. Proszę uwolnij mnie i moja rodzinę od złych duchów od złych słów i przekleństw którymi byliśmy zarzucani od pierwszych dni naszego życia. Proszę daj spokoj ducha i proszę o nawrócenie mojego męża.

 29. Kasia pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od przekleństwa i złego złośliwego ducha , który niszczy nas i wszystko wokół nas na wiele sposobów. Proszę Cię Panie o zdrowie dla mojego męża i mądrość i roztropnosc dla syna, by stronil od złych używek i wrócił do sportu i zdrowia. Chroń nas przed wszelkim złem i poprowadź do Ciebie.

 30. k. maria pisze:

  Panie Jezu błagam Cię uwolnij całą rodzinę od pokoleniowego przeklenstwa jaka została rzucona na moj dom.Matko Najswietrza modl sie za moja corke Joasie i wnuki o usuniecie przeklensw dawnej tesciiowej corki .Błagam Cie Jezu o zdrowie dla wszystkich w rodzinie,nawrócenia i wielka miłosc do Ciebie i Twojej Matki przez cała rodzine.Chron nas Boże od złorzeczen,uroków usun wszelkie zło Jezu. Ty się tym zajmij.

 31. Klaudia pisze:

  Uwolnij Jezu moją teściową od choroby psychicznej i nikotynizmu

 32. Adam pisze:

  Bardzo proszę

 33. Kamila pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie I moją całą rodzinę mamę tatę i siostry męża synka od przekleństw. Amen

 34. Marion pisze:

  Panie Jezu proszę uwolnij mnie i moją rodzinę od przekleństw pokoleniowych mojego męża , córki i mnie, sprowadź córkę Kam.. na drogę wiary i doprowadź wnuczkę do Chrztu św.

  • Ewelina pisze:

   Panie Jezu uwolnij mnie od przekleństw ludzi którzy mi źle życzą.. Przebacz moje grzechy… Pojednaj moja rodzinę.. Czuwaj nad nami.. Proszę o pracę u Artura.. Aby była cały czas aby wyslal mnie za granicę w sprawie pracy.. Przebacz mi wszystko co uczyniła złego

 35. Teresa pisze:

  Panie Jezu miłosierny, uwolnij moją rodzinę od przekleństw pokoleniowych, przebacz mi kiedy życzylam mężowi złego (tak nie myślałam naprawdę to było w złości, dziś wiem że to był grzech).Teraz jest dobrym człowiekiem,uwolnij naszego syna Łukasza od złego,dopomóż wrócić jemu do kościoła, spraw o Jezu aby porzucił papierosy, obdarz go mądrością i roztropnością, chroń go ode złego uwolnij od złego ducha, wskazuj i prowadż dobrą drogą. Miej nas dobry Jezu w swojej opiece

 36. Ewlina pisze:

  Boże uwolnij mnie od przekleństw złych uroków złej passy… Wybacz każdy mój grzech. Uwolnij mnie od wszystkich urzędów.. Daj mi siłę i wiarę na lepsze życie.. Błagam o pracę u Artura aby wyslal mnie za granicę do pracy… Aby mi pomagal i był..

 37. Gość pisze:

  Panie Jezu dziękuję Ci za łaski które już otrzymałam, za zerwanie z niektórymi nałogami i za otworzenie mi oczu…Mam teraz świadomość co jest złe.Proszę Cię Panie o uwolnienie od zazdrości,niepowodzeń, klątw, przekleństw rzucanych na mnie i na moich bliskich oraz o nawrócenie mojego rodzeństwa zwłaszcza o wyjście z alkoholizmu.Proszę Cię Panie Boże o złamanie skutków naszych grzechów.O zgodę w rodzinie.Wybaczam Wszystkim którzy mi źle życzyli i proszę o wybaczenie tych których ja skrzywdziłam świadomie lub nie.Jezu ufam Tobie!

 38. Ewlina pisze:

  Boże jedyny.. Wybacz mi każdy mój grzech. Czuwaj nademna i moja rodzina. Zakoncz moje problemy z urzędami.. Spraw aby Artur dał mi pracę zagranicą.. Abym mogła żyć w spokoju.. Uwolnij mnie od przekleństw..

 39. Ewlina pisze:

  Jezu Ty się tym zajmij… Proszę Cię uwolnij mnie od przekleństw złej passy.. Czuwaj nad moją rodziną

 40. Ewlina pisze:

  Boże ufam Ci… Proszę Cię Ty się tym zajmij… UWOLNIJ MNIE OD PRZEKLEŃSTW ZŁYCH UROKÓW… PROSZĘ O ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW Z URZĘDAMI PROSZĘ O PRACĘ ABY Artur dał mi szansę za granicą… Abym mogła żyć w spokoju

 41. kwidzińska pisze:

  Barbara
  Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od przekleństw aktualnych, pokoleniowych, złych duchów, kłótni, niezgody, zlożeczeń, złych mocy, wszelkich nieporozumień. Ulecz nasze relacje i zachowaj od wszelkiego zła . Panie Jezu, dopomóż nam, dopomóż mi! Błagam Cię, Ty się tym zajmij, kocham Cię bardzo i ufam Tobie!

  Odpowiedz

 42. Krzysztof pisze:

  Panie Jezu prosze uwolnij mnie od checi zemsty nad czlowiekiem z ktorym zdradzila mnie zona.Od przekletych mysli ktore podsuwa mi caly czas szatan.Nie moge sie uwolnic od tego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s