MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA
(W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego Anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

419 odpowiedzi na „MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

 1. katoliczka pisze:

  Prosze o uwolnienie z uroku rzuconego na nasze finanse

 2. Małgorzata pisze:

  proszę o uwolnienie mnie i mojej mamy od przekleństw, jakie rzucono pod naszym adresem o zdrowie dla niej i wszelkie potrzebne łaski dla niej i dla mnie. Boże przebacz mi szemrania na zły los i moje złorzeczenia wypowiadane pod adresem innych ludzi.

 3. gabriela pisze:

  prosze o uwolnienie od zlego syna Witolda

 4. daweal pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny od złego fatum

 5. Ewelina pisze:

  Panie Jezu Ty wiesz co jest dla nas najlepsze jaka drogę mamy obrać by odnaleźć spokoj szczęście w tym życiu a potem w życiu wiecznym poprowadź nas wskaz nam swoje zamiary bysmy nie zbladzili już wiecej Amen

 6. Magdalena pisze:

  Panie Jezu proszę o uwolnienie mojej rodziny z przekleństw. Proszę o błogosławieństwo na dalsze lata dla całej Rodziny o wiarę dla syna Michała, uzdrowienie fizyczne i psychiczne Jana oraz Jego powrót do Boga oraz zakończenie problemów finansowych.

 7. gabriela pisze:

  prosze o wsparcie modlitewne dla syna przy podejmowaniu pracy zarobkowej.aby lek zostal
  opanowany a nastapil spokoj BOG ZAPLAC

 8. Gosik pisze:

  Proszę o uwolnienie syna od uroku,aby stał się wytrwały w dążeniu do celu zgodnie z wiarą ,mnie i reszcie rodziny pomóż dokonywać słusznych wyborów.

 9. Lusi pisze:

  Proszę o uwolnienie od wszelkiego zła i zlych ludzi, zeslij Boże tylkoTwoje błogosławieństwo na mnie i moją rodzine

 10. Iwona pisze:

  Prosze o uwolnienie od zlego I nalogow mojego syna Patryka i moja rodzine od przeklenstw i od ludzi zle zyczacych od wszelkich zlych urokow

 11. Maluszycka pisze:

  Prosze o zerwanie przelenstwa rzuconego na mnie na moja corke Vanesse na Damiana i uwolnienie od niego. prosze o zerwanie ogniw pokoleniowych pochodzace od mamy taty babci dziadka pradziadka prababci i zerwanie raz na zawsze w Imie Jezusa Chrystusa ….

 12. gabriela pisze:

  prosze o dalsza modlitwe wstawiennicza za syna Witolda

 13. Gość pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie. Myślę, że nikt nie cieszył się na wieść o moim poczęciu i że wypowiedziano słowa, które zaważyły na moim życiu… Mam 41 lat i poszukuję powodów ciągłych niepowodzeń – szczególnie na gruncie zawodowym, mimo solidnego wykształcenia…

  • wobroniewiary pisze:

   My się cieszymy. Naprawdę Gościu. Dla takich jak Ty – warto tę strone prowadizć. Skoro całe życie byłeś odrzucany, ile masz zaufania do nas, że otworzyłeś się.

   Niech Ci Bóg to wynagrodzi, twoją chęć do życia i prośby o modlitwy.
   I pamiętaj – my się cieszymy, że jesteś!

   Ewa

  • AnnaMaria pisze:

   @Gość
   Ofiaruj to cierpienie Panu Jezusowi za nawrocenie grzeszników a on przemieni to w coś wspaniałego i równięż twoje dotychczasowe problemy zostaną rozwiązane!
   Tak sie pokonuje swój naturalny egoizm i otwiera na działanie łaski Bożej!
   To jest bardzo trudne i bolesne ale trzeba przez to przejść!
   I witaj serdecznie w naszej WOWOT-owej rodzinie!

 14. gabriela pisze:

  prosze o dalsza modlitwe wstawiennicza za syna Witolda.BOG ZAPLAC

 15. Tomasz pisze:

  Bóg jest miłością a my bez niego jesteśmy bez wartości ja dziękuję Bogu za uwolnienie z problemów rodzinnych i pomoc jaką daje mi na co dzień modlę się o uwolnienie od problemów w rodzinie mojej Kochanej Asienki i dziękuję za to że jest przy mnie …,.

  • Gość pisze:

   Proszę o uwolnienie mojej rodziny od złych ludzi którzy nam źle życzą i rzucili na nas klątwę niepowodzeń finansowych

 16. Anna pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny od złych ludzi którzy nam źle życzą i rzucili na nas klątwę niepowodzeń finansowych

 17. Kinga pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od pracy która niszczy mnie psychicznie i fizycznie oraz moją rodzinę, Sama nie mam na tyle siły aby to przerwać brak jakiejkolwiek alternatywy paraliżuje mnie w działaniu. Tylko ty Jezu możesz to rozwiązać w sposób mądry.

 18. Danuta pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie od przeleństw rzucanych na mnie przez męźa,od problemów finansowych,daj wytrwałość i uzdrów mojego męża.

 19. Damian pisze:

  Proszę o rozwiązanie wszystkich moich problemów bo już nie daje sobie z nimi rady.
  Jezu Ufam Tobie

 20. Monika pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od ciągłych niepowodzeń. Od dziecka moje zycie jest pełne trosk, łez i ciągłych problemów. Mimo iż bardzo się staram to ciagle coś złego przytrafia się mojej rodzinie. Chciałabym aby wkońcu słońce zaświeciło nad moim domem i żeby znikły problemy finansowe. Chciałabym budząc się rano i zasypiając wieczorem nie musieć myśleć jak przetrwać kolejny tydzień i czy znów coś nie wydarzy. Panie Boże czy naprawdę nie wystarczy już tego złego? Ty Panie Boże jesteś wspaniały i litościwy… Błagam pobłogosław moja rodzine i zbaw nas ode złego. Proszę Panie Boże okaż łaskę dla nas aby każdy kolejny dzień był już tylko radosny i spokojny

 21. Zdzislaw pisze:

  Jeżu mój Panie błagam o uwolnienie od natretnych mysli moja corke Milenke która nęka przerażenie ciężkiej choroby Niech Michal Archaniol mocą twoja uwolni ja od tej choroby urojenia Boże ty się tym zajmij

 22. Katarzyna pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od fatum

 23. Barbara pisze:

  Proszę o uwolnienie od wszelkich przekleństw rzuconych na moją rodzinę. Na mnie męża i córkę w im Jezusa Chrystusa Amen.

 24. Katarzyna pisze:

  Proszę o uwolnienie od klątwy ubóstwa i niepowodzenia finansowego.

 25. MonikaK pisze:

  Proszę o uwolnienie mojej rodziny od ciągłych niepowodzeń, chorób, trudności finansowych,zawiści i złorzeczenia nawet od krewnych.Proszę za mojego męża który od dziecka doznaje różnych trudności i cierpień nie ze swojej winy, któremu już brak sił, wiary i nadziei, że mimo wszystko Bóg go kocha i chroni.Panie przytul go do Swego serca, uzdrów i ulecz wszelkie zranienia. Czuwaj nad nami i naszymi dziećmi i udziel łaski znoszenia tych cierpień z miłości do Ciebie i wzmocnij naszą wiarę w Ciebie Boga Żywego.Twoja wola niech się dzieje! Jezu ufam Tobie!

 26. gosc a pisze:

  Proszę o łaskę wiary. Proszę o uwolnienie mojej rodziny i mnie od głębokiego korzenia przekleństw pokoleniowych głównie na tle finansowym, chorób psychicznych i fizycznych, rozwoju, związków i relacji, poczucia bezpieczeństwa. Proszę o uwolnienie od dręczeń szczególnie kobiet w mojej rodzinie. Ufam Tobie.

 27. Emilia pisze:

  Panie Jezu proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od przekleństw, ciągłych niepowodzeń, trudności, zawiści, złorzeczenia, uroków. Panie Jezu proszę o uwolnienie od przekleństw, uroku cyganek, które niesłusznie wygrażały mi na drodze. Od tego czasu nic mi się nie układa. Panie przytul nas do Swego serca, uzdrów i ulecz wszelkie zranienia. Czuwaj nad nami. Jezu ufam Tobie!

 28. renoka pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie od ciągłych niepowodzeń,chorób,problemów finansowych.Proszę o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla mnie.Proszę o pracę i finanse. Boże przebacz mi szemrania na zły los i moje złorzeczenia wypowiadane pod adresem innych ludzi.Boże miej w opiece moje córki i ich rodziny.Czuwaj nad nami. Jezu ufam Tobie!

 29. Edyta pisze:

  BŁAGAM DOBRYCH LUDZI O MODLITWĘ I POMOC
  Panie Jezu gorliwie Cię BŁAGAM o uwolnienie mojego syna Pawła, mnie oraz mojej rodziny od złorzeczenia, przekleństw, uroków , ciągłych niepowodzeń, trudności, zawiści.
  Proszę o uwolnienie mojej rodziny i mnie od głębokiego korzenia przekleństw pokoleniowych głównie na tle , chorób psychicznych i fizycznych, rozwoju, związków i relacji, poczucia bezpieczeństwa, finansowym. Proszę o uwolnienie NAS od wszelkich dręczeń i złych pokus.

 30. R.K.R.K pisze:

  proszę o modlitwę o mnie i moją dziewczynę proszę o uwolnienie od przekleństw ze strony jej rodziców przeklinają nas na każdym kroku. Bóg zapłać za pomoc w uwolnieniu od przekleństw.

 31. Tomasz pisze:

  W Tobie nadzieja Panie bo nic sami nie jesteśmy zrobić uwolnij od problemów i pobłogosław każdy dzień

 32. ona pisze:

  Proszę o uwolnienie mojego męża z uroku rzuconego na jego sytuacje finansowa

 33. Twoja pisze:

  Dziękujemy Ci Jezu za Twoją miłość i za Twoją Krew! Obdarz nas swoim błogosławieństwem! KOCHAM CIĘ!

 34. Jolanta pisze:

  Proszę o uwolnienie całej mojej rodziny od przekleństw rzuconych na nas.I modlitwę za mojego syna Łukasza Kajetana męża Andrzeja i moją teściową .

 35. Fiona pisze:

  Proszę o zerwanie przekleństwa rzuconego na mnie i moje siostry przez babkę, matkę mojej mamy.

 36. Łucja pisze:

  Proszę o uwolnienie od przekleństw rzuconych na mnie i moje dzieci i rodzinę Proszę o Boże Błogosławieństwo na każdy dzień o zdrowie o głęboką wiarę i uzdrowienie od złego dla moich dzieci i wnuczki o odrobinę szczęścia dla nich i owoce Wielkiego Postu dla mnie męża rodziców dzieci i wnuczki Bóg zapłać

 37. Aneta pisze:

  Proszę o uwolnienie i chronienie przed złą duszą która złożeczy przeciwko mnie Panie Mój, błagam Cię, uwolnij mnie od tych co życzą mi źle. Boże przebacz mi bo zbłądziłam i trafić do Ciebie nie mogę Wskaż mi właściwą drogę obdarz spokojem i siłą Amen.

 38. Piotr pisze:

  Panie Jezu uwolnij mnie i moja rodzinę od przekleństw, złorzeczeń i klątw rzuconych przez złych i zawistnych ludzi. Błagam Cię, uwolnij mnie od tych, którzy życzą mi źle, trzymaj zło z dala ode mnie. Boże przebacz mi . Wskaż mi właściwą drogę obdarz spokojem i siłą, uzdrów moje ciało i duszę, Amen.

 39. Mirek pisze:

  Prosze o uwolnienie mnie i mojej rodziny od zla niepowodzen.

 40. aga pisze:

  Proszę Cię o Jezu uwolnij mnie i moją rodzinę od przekleństw , niepowodzeń finansowych, złorzeczeń i klątw jakie mnie dotykają oraz od depresji która mnie nawiedziła . Chroń mnie o miłosierny Jezu od zła szatana i pozwól cieszyć się zdrowiem , miłością i dostatnim długim życiem . Uwolnij mnie od tych co mi źle życzą i wskaż drogę jaką powinnam podążać . Amen

 41. Mateusz pisze:

  Proszę o modlitwę aby Bóg uwolnił mnie od złego ,żeby zapanowało szczęście i spokój w mojej rodzinie , aby pech i urok rzucony na mnie opuścił mnie oraz moją rodziną ,abym zmądrzał ,rozumiał więcej słów ludzkich i nie był zagubiony bo ciężko mi . To wszystko przytłacza ale wierzę że już jest i będzie lepiej . w coś i kogoś trzeba wierzyć , bez tego nic nie ma sensu.proszę również o większą koncentrację oraz lepszą pracę umysłu , a najbardziej proszę o szczęście dla mojej rodziny i abym się zmienił , był mniej wybuchowy ,abym kochał szczerze ludzi ,żeby moja kochana przyszła żona nigdy mnie nie opuściła a mama mojej córeczki dobrze ją wychowywała i dbała o nią tak abym mógł w końcu być spokojny .dziękuję i proszę jeszcze raz o modlitwę . Mateusz

 42. grzesznik pisze:

  Proszę Cię Boże o uwolnienie mnie od przekleństw rzuconych na mnie i członków mojej rodziny.

 43. mama pisze:

  proszę o modlitwę aby dobry Bóg uwolnił syna Pawła od złego od przeklenstw rzuconych na niego i aby w jego życiu zaczęło się układać żeby znalazł prace dobrą dziewczynę aby pech który ciągle go prześladuje odszedł raz na zawsze .prosze Cię dobry Jezu pomóz mu weż go w swoją opieke

 44. Mariusz pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny z przekleństw i klątw oraz od wszelkiego złego w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa

 45. King name pisze:

  Panie mój to Ty dałeś się upokorzyć, zedrzeć z Siebie ubranie.
  Gdy Cię bito i popychano nie broniłeś się, dalej kładłeś Krzyż na Swoje ramie.
  Dziękuję Ci bo to wszystko zrobiłeś dla mnie.
  Chroń proszę od przekleństw i uroków całą naszą rodzinę. I pozbaw nas tych które wiszą na nas od pokoleń. Króluj nam Chryste przez wszyskie wieki wieków Amen.

 46. Maria pisze:

  Proszę o uwolnienie mnie i mojej rodziny od złego ducha.

 47. Monika pisze:

  Proszé o uwolnienie mnie i mojej rodziny od niepowodzen.

  • magdalena pisze:

   proszę o modlitwę i uwolnienie mojej rodziny , dzieci i męża od niepowodzeń , przekleństw i klątw .chroń nas Jezu miłosierny od wszelkich niepowodzeń

 48. Marta pisze:

  Jezu przebacz mi przeklniecie mamy zaluje tego z calego serca. Jezu Ufamy Tobie

 49. Jezu, tak ciężko żyć w samotności i borykać się z wieloma problemami. Jezu Ufam Tobie! Proszę uwolnij mnie od przekleństw i klątw rzuconych na moją osobę przez najbliższe i inne osoby. Pozwól naprawić ciężką sytuację finansową i chroń moje wnuki, dzieci , rodzinę oraz mnie od wszelkich niepowodzeń.

 50. matka pisze:

  Jezu Chryste prosze w Imie Twoje-niechaj zdjete zostana uroki samotnosci zadane na corki moje -Jezu Ty sie tym zajmij

 51. Anna pisze:

  Proszę uwolnij mnie i cała moja rodzinę od klata i uroków rzuconych na nas.dziekuje ci Boze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s