Msze św. o uzdrowienie

Na tej stronie informujemy o różnych Mszach Świętych o uzdrowienie duszy i ciała.

Za stroną neteasy oraz czatachowa

Spotkania otwarte „Świętość nie jest luksusem dla nielicznych, ale obowiązkiem dla mnie i dla Ciebie” – Matka Teresa z Kalkuty W każdą 3 sobotę miesiąca spotykamy się w Częstochowie w parafii św. Józefa na wspólnej modlitwie, mszy świętej i wielbieniu Boga. Dobry Bóg podczas naszych spotkań uzdrawia chorych na ciele i duchu. Zaczynamy o 18:00 i kończymy ok. północy. Mapkę dojazdową i możliwości dojazdu znajdziesz na stronie KONTAKT

Nagrania spotkania otwartego 21.01.2012

Nagrania spotkania otwartego 18.02.2012

Msze św. o uzdrowienie i uwolnienie

Msze św. o uzdrowienie i uwolnienie-neteasy.pl

Transmisja ze spotkania otwartego – Mszy św. o uzdrowienie duszy i ciała z o. Danielem Czatachowa 17.03.2012

W sobotę 17.03.2012 kolejne spotkanie otwarte oraz transmisja internetowa na żywo! Transmitujemy spotkanie na falach radia internetowego
OPOKA.FM.
By nas posłuchać można uruchomić radio klikając link poniżej

Opoka FM
Radio Opoka FM lub: WMP
lub wchodząc na stronę radia OPOKA.FM i tam uruchamiając radio.

Spotkanie rozpoczynamy ok. godziny 1800
http://czatachowa.pl/

Warto przypomnieć jedno z kazań Ojca Daniela:

Modlitwa uwolnienia z o. Danielem nas naszych bliskich…19.05.2012. 

Reklama

44 odpowiedzi na „Msze św. o uzdrowienie

 1. Małgorzata Z pisze:

  Bytom Św. Wojciech – Msza Św. o uzdrowienie 2011 – Uwielbienie cz. 2

  • Marcin pisze:

   od kiedy podczas liturgii oraz adoracji można używać gitary i innych nie zatwierdzonych instrumentów? Klaskanie, jakieś ruszanie w stylu tańca? przecież to jest zwykłe bałwochwalstwo i świętokradztwo Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa!!! Czy osoba która tłumaczyła nie mogła klęczeć, miała kolana chore czy co, tak samo ci „dziwni” śpiewacy szatana kim oni są wobec Majestatu Boga? Panu Bogu napewno nie podobało się taka oprawa liturgii i adoracji, tylko przysporzyła mu ubliżność… rozumiem msza o uzdrowienie ale nie ma tu w tej liturgii Ducha Bożego tylko modernistyczny szatański duch. Gdzie wyście poskradali rozumy i czemu odrzucacie Tradycję Kościoła która dała nam tyle Świętych i Błogosławionych!!!

  • Marcin pisze:

   w Kościele który jest Domem Bożym a nie jak to chcą wmawiać nam księża zmuszeni przez Episkopat Polski iż Kościół jest domem czyli zwykłym budynkiem domem, a nie Świątynią Bożą zachowanie powinno być odpowiednie a nie zachowywać się jak w kinie, teatrze… poczytajcie sobie dzieła Świętych i mistyków, które są zatwierdzone przez Kościół nie jestem tutaj w stanie ich tu wszystkich wymienić bo jest ich sporo w których o tym mowa. W Świątyni Bożej powinno się zachowywać bardzo pobożnie z prawdziwości serca (bez żadnej obłudy pobożnościowej) Nie dajmy się zwieść tym naciskom przez Episkopat by nam zamazać w rozumie w sercu prawdziwą definicji Kościoła Sakralnego. Stańmy w końcu w obronie naszej Wiary i Tradycji. Przyjmujmy tylko Komunię Świętą na klecząco do ust i tylko z rąk wyświęconych (kapłańskich), klękajmy na Boże Błogosławieństwo, Święty Święty… gdzie jak Matka Boża objawiła cały Dwór Anielski klęczy i uwielbia Boga (Catalina Rivas – współczesna mistyczka – zatwierdzone przez Kościół) a my dalej nic z tych ostrzeżeń nic sobie z tego nie robimy. Żadne klaskanie, żadne tańce i jakieś durne gesty które nie są symbolem modlitwy i skupienia tzw. „rozluźnienie” bo na razie inaczej tego nazwać nie umiem nie dodawają Chwały Bogu lecz jej bardzo dużo ujmują. Brońmy naszej Wiary i Tradycji przed zalewaniem Polski przez Zachód ogromem zła które już u nas widać, sprzeciwstawmy się w końcu, by być Narodem wiernym Wierze i Tradycji Świętej.

   • wobroniewiary pisze:

    Popieramy. kościół TO MIEJSCE SACRUM A NIE „ura bura i Hawaje”

   • drom pisze:

    PSALM 1501

    Alleluja!

    150
    1 Alleluja.
    Chwalcie Boga w Jego świątyni,
    chwalcie Go na wyniosłym Jego nieboskłonie!2
    2 Chwalcie Go za potężne Jego czyny,
    chwalcie Go za wielką Jego potęgę!
    3 Chwalcie Go dźwiękiem rogu,
    chwalcie Go na harfie i cytrze!
    4 Chwalcie Go bębnem i tańcem,
    chwalcie Go na strunach i flecie!3
    5 Chwalcie Go na cymbałach dźwięcznych,
    chwalcie Go na cymbałach brzęczących:
    6 Wszystko, co żyje, niech chwali Pana!
    Alleluja.

    • Anna pisze:

     Psalm Starego Testamentu mówi nam że Chwalić Boga mamy w Jego Świątyni i na Jego nieboskłonie. Nie znaczy to że mamy tańczyć i grać na cymbałach dźwięcznych przed Tabernakulum i pod Krzyżem Św. Kościół TO MIEJSCE SACRUM !
     Msza święta jest to Przenajświętsza Ofiara Nowego i wiecznego Przymierza Bożego z ludźmi, w której Jezus Chrystus, raz jeden na wszystkie wieki życie swoje ofiarowawszy niegdyś na krzyżu za zbawienie świata, teraz niepojęcie utajony pod postaciami chleba i wina, złączony mistycznie z całą społecznością Kościoła swego świętego, ofiarę swoją krzyżową bezkrwawym sposobem ponawia przez posługę kapłana na uwielbienie Boga, za grzechy nasze i na uproszenie nam łask do zbawienia potrzebnych.

   • malutki pisze:

    piekne slowa

 2. Małgorzata Z pisze:

  Bytom Św. Wojciech – Msza Św. o uzdrowienie 2011 – Uwielbienie cz. 1

 3. Małgorzata Z pisze:

  Bytom Św. Wojciech – Msza Św. o uzdrownienie 2010 – Uwielbienie.wmv

 4. Małgorzata Z pisze:

  Msza o uzdrowienie

 5. Małgorzata Z pisze:

  msza uzdrawiajaca cz1

 6. Małgorzata Z pisze:

  Msza o uzdrowienie ks Antoni Zielinski Bremerhaven cz 3/3

 7. Małgorzata Z pisze:

  Charyzmatyczna modlitwa o uzdrowienie z poznaniami i świadectwami.

 8. Małgorzata Z pisze:

  EGZORCYZMY proste
  modlitwy zwalczające szatana (dla wszystkich)
  Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę , by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie rozkaż Hufcom Anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie , strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie- brońcie nas i strzeżcie nas. Amen

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich Zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

  W Imię Boga w Trójcy Jedynego; Ojca i Syna i Ducha Świętego uchodźcie złe duchy z tego miejsca, abyście nie widziały, nie słyszały, nie niszczyły, nie ujawniały, nie prześladowały, nie wprowadzały zamieszania do naszej pracy i naszych planów.
  Nasz Bóg jest waszym Panem, i rozkazuje wam, idźcie precz i nie wracajcie tutaj więcej. Amen.
  Boże, Najwyższy nasz Panie, Twoją boską mocą uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów. Amen

  MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA oraz do Matki Bożej Królowej Aniołów i Pogromczyni szatana
  MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA
  Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

  Modlitwa codzienna do Matki Bożej Królowej Aniołów i Pogromczyni szatana

  Niepokalana Dziewico Maryjo i Królowo Aniołów! Bóg obdarzył Cię od początku mocą i powierzył Ci zmiażdżenie głowy szatana. Pokornie Cię błagamy: poślij swoje niebiańskie zastępy, aby zwycięsko pokonały duchy piekielne, zniweczyły ich zamiary oraz strąciły w przepaść. Potężna Matko Boża, poślij również swoje zwycięskie wojska niebieskie do walki z wysłannikami piekła wśród ludzi, zniszcz przewrotne plany bezbożnych i okryj hańbą wszystkich, którzy pragną czynić zto. Daj im światlo poznania i łaskę nawrócenia, aby mogli wielbić Trójjedynego Boga i również Tobie oddali cześć. Spraw, aby za Twoją przyczyną wszędzie zwycięźyła prawda. Toruj drogę sprawiedliwości!

  Potężna Obrończyni i Hetmanko, z pomocą duchów czystych weź w swoją opiekę także swoje świątynie na całym świecie oraz łaskami słynące miejsca. Niech chronią kościoły, wszystkie miejsca święte, przedmioty i osoby, a szczególnie Najświętszy Sakrament. O łaskawa Pani, nie dopuść, aby uległy pohańbieniu, padły ofiarą grabieży i zniszczenia. Matko Niebieska, strzeż również nasz dobytek od widzialnych i niewidzialnych wrogów. Strzeż nasze domy i nasze rodziny. Niech mieszkają w nich święci aniołowie i niech zapanują w nich: miłość, pokój i radość Ducha Świętego.

  Któż jak Bóg? – Któż jak Ty, Maryjo, Królowo Aniołów i Pogromczyni szatana! Najmilsza i łaskawa Matko Boża, Przeczysta Oblubienico Ducha Świętego, której oblicze duchy czyste oglądać pragną. Ty zawsze pozostaniesz naszą miłością i nadzieją, naszą obroną i chwałą! Święty Michale Archaniele, Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i przyjdźcie nam na pomoc. Amen.

 9. wobroniewiary pisze:

  Parafia pod wezwaniem św. Wincentego Pallottiego, Warszawa, ul. Skaryszewska 12, tel. 022 818 63 69
  ( „Na Kamionku”, kilka kroków od Dworca Wschodniego, wyjście na ul. Lubelską; dojazd autobusem i tramwajem do przystanku przy ul. Zielenieckiej)

  Msza św. z modlitwą o uzdrowienie wraz z egzorcyzmowaniem soli, wody i oleju. Prowadzą księża Pallotyni w każdą pierwszą sobotę miesiąca, godz. 19:00 (w górnym kościele)

  Podająca tą informację składała świadectwo o uleczeniu olejem egzorcyzmowanym zapalenia ucha wewnętrznego i w następstwie całkowitego ogłuchnięcia, u męża natomiast nastąpiło całkowite zaleczenie poważnego uczulenia i powstałych w tego tytułu ran w zgięciu łokcia).

 10. wobroniewiary pisze:

  Parafia pod wezwaniem św. Stanisława Kostki – Sanktuarium Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
  U. Kardynała Stanisława Hozjusza 2, 01- 565 Warszawa, tel. 22 839 45 72, 22 561 00 04
  E-mail: kontakt@popieluszko.net.pl

  W ramach obchodów Światowego Dnia Chorego, w sobotę 11 lutego 2012 r. w naszym kościele o godz. 11.00 odprawiona zostanie uroczysta Msza św., w trakcie, której kapłani udzielą osobom chorym i starszym Sakramentu Namaszczenia. Po Eucharystii nastąpi błogosławieństwo Najśw. Sakramentem. Będzie można także ucałować relikwie bł. ks. Jerzego.

  W niedzielę, 12 lutego 2012 r. o godz. 15.00 odprawiona zostanie Msza św. z modlitwą o uzdrowienia.
  Msze o Uzdrowienie odbywają się w każdą 2 niedzielę miesiąca.

 11. Małgorzata Z pisze:

  MilosciMilosierdzievideo
  Nagrania video ze spotkań wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa

  https://plus.google.com/u/0/102624502802448406583/posts

 12. Małgorzata Z pisze:

  Tridentine Gregorian Mass in Paris

 13. Ewelina pisze:

  Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie ul. Czarnieckiego 15
  W najbliższy czwartek od godz. 16.00 adoracja Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie i o godz. 18.00 Msza o uzdrowienia i uwolnienie od udręczeń szatańskich.

 14. Renata pisze:

  czy ktoś wie,gdzie w najbliższych dniach odbędzie się Msza Św. z modlitwą uwolnienia i uzdrowienia w Warszawie?

 15. lena pisze:

  Witam wszystkich. Bardzo potrzebuję informacji na temat najbliższej Mszy Świętej o uzdrowienie w Częstochowie. Jestem osobą potrzebującą, Od pewnego czasu zdałam sobie sprawę, że być może potrzebuję tego typu wsparcia. W życiu doświadczyłam wielu złych rzeczy: kłamstwa, bluźnierstwa, zaburzenia odżywiania, samookaleczeń, narkomania, myśli samobójcze, nawet jedna próba samobójcza…Nieudana – dzięki Panu Bogu, uzależnienie od pornografii, zło-życzenia, niekontrolowane złe myślenie, niekontrolowane wybuchy agresji, bioenergoterapie(w tym także uczestniczyła moja ukochana Mama-najlepsza osoba jaką znam)..w dzieciństwie namiętnie oglądałam horrory, wywoływałam duchy..nawet trudno mi powiedzieć co jeszcze. Kiedyś podniosłam rękę na mojego Tatę i bardzo tego żałuje(byłam pod wpływem narkotyków). Bardzo kocham moją Mamę-która obecnie jest chora na nowotwór – myślę, że to może również przez to co uczyniłam złego? W dzieciństwie byłam świadkiem awantur między Rodzicami podczas libacji alkoholowych z udziałem mojego ojca. Kiedyś nawet uderzył moją Mamę. Mój ojciec już na dzień dzisiejszy pije niewiele- często można na Niego liczyć – jednak z perspektywy czasu myślę, że był/jest dzisiaj w mniejszym stopniu bardzo dwulicowy. Czy myślicie, że On także może być zniewolony przez złego? Bardzo proszę o nieosądzanie – nie jesteśmy „patologiczną” Rodziną. Rodzicie chodzą do Kościoła – wywodzą się z wierzących rodzin. W domu jest czysto, schludnie, żyjemy nie na niskim poziomie. Napisałam to dlatego, iż przybliżyć nieco warunki domowe.
  Mnie w dalszym ciągu często boli głowa. Bardzo się boję. Choć moje życie tylko na pozór wygląda na „dobre” to jednak takie nie jest. Zgubiłam po drodze najważniejsze – miłość i oddanie Jezusowi. Ostatnio bardzo mnie przeraża myśl, że mogłabym być zniewolona przez złego. Moja logika(?) podpowiada mi po części, że moje myślenie na temat zniewolenia może być spowodowane moją bujną wyobraźnią ale wewnętrznie – tak naprawdę – czuję, że nie do końca. Sama nie wiem co robić. Zrozumiałam, ze bardzo się zagubiłam-choć oszukiwałam się,że wszystko jest dobrze. Kończę drugi fakultet – jednak dalej nie potrafię się skoncentrować, uciekam bardzo szybko myślami, czasami nie potrafię zapanować nad „złym” myśleniem. Dawno nie robię niczego co mnie interesuje-wybieram nic nie robienie-nie rozumiem tego-tęsknie za tym co kocham robić. Jednak wewnętrznie czuje się „zablokowana” – nie rozumiem tego. Ponadto muszę dodać, iż jestem nieco wrażliwa – dlatego staram się dopowiadać historię? A może tak nie jest? które myślenie jest prawidłowe? Zagubiłam się.Od dawna nie czuje spokoju-zapomniałam co to jest. Nie czuje się szczęśliwa-choć oszukuje siebie, że tak jest. Oczywiście rozumiem powody szczęścia-cieszę sie z drobnych rzeczy ale nie czuje takiego ogólnego szczęścia – nie potrafię tego nazwać. Czym jest wolność? Brakuje mi Wolności, którą jest Jezus? Napiszcie proszę co mi jest? Jak mogę pomóc sobie? Jak mogę pomóc mojej ukochanej Mamie? Bardzo proszę o odp. Z całego serca dziękuję.

 16. Jacek pisze:

  Witam. Chcialbym zapytac czy podczas mszy o uwolnienie, to cos sie zawsze ujawnia? We wtorek ide na taka msze i mam nadzieje ze wszystko na 100% sie wyjasni tam.

 17. E pisze:

  GDZIE BEDZIE NJABLIZSZA MSZA O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE OGLADANIE PRZEZ INTERNET MOZE KTOS ORIETUJE SIE BARDZO MI ZALEZY PROSZE ODPOWIEDZ NAPISAC NA

 18. Aneta pisze:

  1. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie dzisiaj o godz. 19.00 u Księży Pallotynów w Warszawie.
  2. Msza Święta z Adoracją i Modlitwami wstawienniczymi dzisiaj o godz. 18.00. Miejsce: Dolny kościół Św. Michała Archanioła przy ul. Puławskiej 95 w Warszawie (MOKOTÓW).
  3. Parafia Rzymskokatolicka Św. Stanisława Kostki Msza Święta o uzdrowienie dzisiaj o godz. 18.00.

  W środę, tj. 14.01 Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie u franciszkanów z oj. Witko.

  Serdecznie zapraszam do Księży Marianów w każdy II czwartek miesiąca na godz. 18:00 na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, którą poprowadzi ks. Mirosław Janusz ze wspólnotą charyzmatyczną.

 19. pieras pisze:

  kiedy i gdzie będzie msza o uzdrowienie w kielcach

 20. julia pisze:

  z tego co się orientuje to 16 albo 17 czerwca w kosciele pw. Św. Józefa Robotnika , prowadzi Ojciec Witko.
  Sama się wybieram po raz kolejny i nie mogę się doczekać;)

 21. julia pisze:

  na pewno we wtorek,czyli 16 czerwca o godz. 18

 22. Ania pisze:

  czy jest dziś albo na najbliższych dniach msza święta o uzdrowienie w Warszawie?

 23. pomoc pisze:

  Potrzebuje pomocy mam problem z narkotykami nie bylem w spowiedzi i dużo klamię mam tez czarne myśli cos z umyslem potrzebuje pomocy

  • wobroniewiary pisze:

   zacznij sam bo nikt ci nie pomoże jak ty nie zaczniesz – od spowiedzi świętej i rozmowy z kapłanem, potem będziemy cię omadlać 🙂

   Kłamstwa – wiesz kto jest ojcem kłamstwa? To szatan!

 24. Ilona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża .Panie Boże okaz łaskę miłosierdzia oraz dary Ducha Świętego zwłaszcza bojazniBozej

 25. Katarzyna pisze:

  Czy można gdzieś znaleźć (na stronie internetowej) nagrania z modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie z Sanktuarium w Wąwolnicy?

 26. Katarzyna pisze:

  Czy obecnie odbywają się Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie, które prowadzi Ks. Łukasz Prausa?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s