Pielgrzymki

Będziemy tutaj na kolejnych podstronach informować o pielgrzymkach, organizowanych przez znane nam osobiście, godne polecenia i zaufania biuro „Piotr Travel” – to samo, które zorganizowało nam naszą pierwszą pielgrzymkę do Włoch i teraz w lipcu organizuje drugą – na którą zbieramy już intencje. Ważne jest, że biuro posiada zezwolenie Organizatora Turystyki oraz stosowne ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na prowadzenie działalności turystycznej.

Naszą stronę czyta codziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób, z różnych części Polski i świata, więc każdy będzie mógł się tu dowiedzieć, przeczytać i podjąć decyzję, czy pojechać do Włoch, czy do Medjugorie a może i do Fatimy czy do Lourdes albo na turnus leczniczy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej do ośrodka św. O. Pio w Radawie. Na II-gą pielgrzymkę do Włoch jadą nie tylko czytelnicy z Polski ale też i z Litwy, jedna pani z Australii, małżeństwo z Francji, czytelniczka z Wiednia. W związku z licznymi mailami i zapytaniami o różne wyjazdy  – otwieram zakładkę „pielgrzymki” i tam będę sukcesywnie zamieszczać informacje. Biuro jest sprawdzone, posiada wszelkie zezwolenia i certyfikaty, odpowiednie doświadczenie i nie jest to „firma krzak”. Ponadto dane mi było poznać osobiście pana Piotra – wielkiego patriotę, jego syn zaś wstąpił do kapucynów, więc wiem, że zapraszając na pielgrzymki z jego biura promuję wartości patriotyczno-chrześcijańskie.
A oto zaproszenie na najbliższy wyjazd:

Intencja pielgrzymki na Rocznicę Objawień 22-30.06.2018

“Przez Niepokalane serce Maryi prosimy o
otwartość umysłów całego narodu Polskiego na Działanie Ducha Św.
i pozostanie wiernym tradycji chrześcijańskiej.”

37-Ma ROCZNICA OBJAWIEŃ MATKI BOŻEJ w  MEDJUGORIE
Termin: 22-30.06.2018 /9 dni/

Koszt: 550 zł + 180 euro
Bez jazdy non-stop (z noclegami). Pierwszy Nocleg w Budapeszcie. 2 DZIEŃ:  Śniadanie. Msza św. Przejazd na terytorium Bośni i Hercegowiny – gdzie znajduje się miejsce objawień M.B. Przejazd do Medjugorie w godzinach wieczornych. Obiadokolacja i zakwaterowanie  w pensjonacie blisko kościoła. Od 3 do 7 dnia –  wspólny udział w Międzynarodowej Mszy Św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Dogra Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC; wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec; spotkanie w CENACOLO – WIECZEWNIKU z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą nam swoje świadectwa; w miarę możliwości spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą oraz zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju. Msza św. w miejscowości VEPRIC LOURDES CHORWACKIE.
W Wigilię Objawień  chętni uczestniczą w Marszu Pokoju /ok. 13 km/.

W ramach rekreacji zapewniamy 1-dniowy wypoczynek w Makarskiej nad Morzem Adriatyckim, Wyjazd nad Wodospady Kravice oraz do zabytkowego MOSTARU –miasta znajdującego się na liście UNESCO, czas wolny na regionalną kawę i zakup pamiątek.
Więcej: piotrtravel.pl/2018-2/22-30-06-medjugorje

lub pobierz: MEDJUG.ROCZNICA OBJAWIEŃ-2018


Przypomnijmy orędzie z 2 czerwca 2018, dane Mirjanie Soldo w Medjugorje

„Drogie dzieci, wzywam was, byście z prostotą serca przyjęli moje słowa, które wam przekazuję jako matka, tak byście szli drogą pełną światła, czystości, wyjątkowej miłości Mojego Syna, Boga-Człowieka. Radość i światłość nie do opisania ludzkim językiem przenikną waszą duszę, ogarną was pokój i miłość Mojego Syna. Właśnie tego pragnę dla moich dzieci. Dlatego zachęcam was, apostołowie mojej miłości, którzy potraficie kochać i przebaczać, którzy nie osądzacie: bądźcie przykładem dla wszystkich tych, którzy nie idą drogą światła i miłości, może z niej zeszli. Swoim życiem pokażcie im prawdę. Okazujcie im miłość, ponieważ miłość pokonuje wszystkie trudności, a wszystkie moje dzieci są spragnione miłości. Wasze zjednoczenie w miłości jest darem dla Mojego Syna i dla mnie. Jednak, moje dzieci, pamiętajcie, że kochać oznacza także pragnąć dobra bliźniego, pragnąć nawrócenia jego duszy. Gdy patrzę na was zgromadzonych wokół mnie, moje serce jest  smutne, ponieważ widzę tak mało braterskiej miłości, miłosiernej miłości. Moje dzieci, Eucharystia –  Mój Syn żyjący między wami, jak też Jego nauka – pomogą wam zrozumieć, że Jego słowa są życiem. Jego słowa sprawiają, że dusza oddycha, Jego słowa dokonują tego, że odkrywamy miłość. Drogie dzieci, ponownie was proszę jako matka, która pragnie dobra dla swoich dzieci, kochajcie swoich pasterzy i módlcie się za nich. Dziękuję wam”.

Ps. Ewentualne zgłoszenia można słać na adres jutrzenka2012@gmail.com lub bezpośrednio do biurabiuro@piotrtravel.pl

Reklamy