Pielgrzymki 2020

Będziemy tutaj na kolejnych podstronach informować o pielgrzymkach, organizowanych przez znane nam osobiście, godne polecenia i zaufania biuro „Piotr Travel” – to samo, które zorganizowało nam nasze pielgrzymki do Włoch. Ważne jest, że biuro posiada zezwolenie Organizatora Turystyki oraz stosowne ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na prowadzenie działalności turystycznej.

Naszą stronę czyta codziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób, z różnych części Polski i świata, więc każdy będzie mógł się tu dowiedzieć, przeczytać i podjąć decyzję, czy pojechać do Włoch, czy do Medjugorie a może i do Fatimy czy do Lourdes albo na turnus leczniczy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej do ośrodka św. O. Pio w Radawie. W związku z licznymi mailami i zapytaniami o różne wyjazdy  – otwieram zakładkę „pielgrzymki” i tam będę sukcesywnie zamieszczać informacje. Biuro jest sprawdzone, posiada wszelkie zezwolenia i certyfikaty, odpowiednie doświadczenie i nie jest to „firma krzak”. Ponadto dane mi było poznać osobiście pana Piotra – wielkiego patriotę, jego syn zaś wstąpił do kapucynów, więc wiem, że zapraszając na pielgrzymki z jego biura promuję wartości patriotyczno-chrześcijańskie.

A oto zaproszenie na najbliższy wyjazd:

Pielgrzymka na weekend majowy 25.04-03.05.2020 /9 dni/

Termin: 25.04-03.05.2020 /9 dni/

Koszt: 550 zł + 200 euro
Bez jazdy non-stop (z noclegami). Pierwszy nocleg w Budapeszcie.
2 DZIEŃ: Śniadanie. Msza św. Przejazd na terytorium Bośni i Hercegowiny – gdzie znajduje się miejsce objawień Matki Bożej. Przyjazd do Medjugorie w godzinach wieczornych. Obiadokolacja i zakwaterowanie  w pensjonacie blisko kościoła.
Od 3 do 7 dnia –  Zwiedzanie Medjugorie: wspólny udział w Międzynarodowej Mszy Św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Dogra Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC; wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec; spotkanie w OAZIE CENACOLO – WIECZERNIKU z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą nam swoje świadectwa; Spotkanie w zamku z Patrickiem i Nancy byłymi kanadyjskimi multimilionerami, którzy pod wpływem Matki Boskiej Medjugorskiej doznali nawrócenia.  Spotkanie ze Wspólnotą Błogosławieństw poświęcone zawierzeniu swojego życia Matce Bożej. W miarę możliwości spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą oraz zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju.
Wyjazd nad Adriatyk – Msza Św. w VEPRIC – słynnym CHORWACKIM LOURDES. Odpoczynek nad Adriatykiem w MAKARSKIEJ.
Wyjazd do MOSTARU miasta znajdującego się na liście UNESCO, jest to kraina meczetów, tureckich domów i mostów – Czas wolny na regionalną kawę i zakup pamiątek. W kolejności  zwiedzanie BLAGAJU – pięknego i urokliwego miejsca z wodospadem wypływającym ze skały. Msza Św. w TIHALINIE, następnie przejazd nad WODOSPADY KRAVICE. Odpoczynek.
8 DZIEŃ: 
DNIA 2.05. BĘDZIEMY UCZESTNICZYĆ PRZY PRZEKAZANIU ORĘDZIA MATKI BOŻEJ DLA MIRJANY. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do SPLITU –  zwiedzanie największego miasta Dalmacji założonego przez cesarza  rzymskiego Dioklecjana w 295r.n.e. – zwiedzanie pałacu cesarza Dioklecjana, spacer  promenadą nadmorską. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zakup pamiątek. Msza Św. Obiadokolacja i nocleg w LUDBREGU.
9 DZIEŃ: Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium Krwi Chrystusa  – Msza Św.  w LUDBREGU. Powrót w godz. wieczornych

Więcej: piotrtravel.pl

lub pobierz: MEDJUG.WEEKEND MAJOWY-2020

Ps. Ewentualne zgłoszenia można słać na adres jutrzenka2012@gmail.com lub bezpośrednio do biurabiuro@piotrtravel.pl

Reklama