Pielgrzymka do Medjugorje sierpień 2018

18-26.08.2018 – MEDJUGORIE

Czas pobytu: 9 dni
Koszt : 550 zł + 180 Euro

Wyjazd bez jazdy non-stop (z noclegami).
Pierwszy nocleg na terenie Węgier.  
Drugi dzień: Śniadanie. Przejazd przez Chorwację na terytorium Bośni i Hercegowiny- gdzie znajduje się miejsce objawień Matki Bożej. Obiadokolacja. Udział w Modlitwach wieczornych, Międzynarodowa Msza Św. w kościele Św. Jakuba w  Medjugorie. Nocleg.
OD 3 – 7 DNIA: Wspólny udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec. Wyjście wczesnym rankiem na GÓRĘ KRIŻEVAC – Droga Krzyżowa; Spotkanie w OAZIE CENACOLO–WIECZERNIKU z młodzieżą ze Wspólnoty Cenacolo, którzy opowiadają jak poprzez wiarę i pracę uwolnili się z różnego typu uzależnień i nałogów. Spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą, zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju /spotkania uzależniamy od dyspozycyjności tych osób/.
Spotkanie z Patrykiem i Nancy – bardzo wzruszające ich świadectwo życia i ich  radykalnej przemiany oraz całej rodziny po przeczytaniu jednego orędzia  Matki Bożej z Medjugorie.
Wyjazd nad Adriatyk i Msza Św. w VEPRIC słynnym Chorwackim Lourdes. Wyjazd nad WODOSPADY  KRAVICE znajdujące się w pobliżu Medjugorie, oraz do zabytkowego MOSTARU – miasta znajdującego się na liście UNESCO, gdzie główną atrakcją a jest Stary Most – kamienny most przewieszony nad rzeką Neretwa wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Zakup regionalnych  pamiątek. Wyjazd do SZEROKIEGO BRIJEGU gdzie jest grób Męczenników Drugiej Wojny Światowej. Zwiedzanie Wiejskiego Skansenu z Kamienia.
8 DZIEŃ – Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Msza św. w TIHALINIE,  gdzie znajduje się figurka Matki Bożej, która wg. widzących najbardziej przypomina Matkę Bożą. Obiadokolacja i nocleg. 9 DZIEŃ – Przyjazd do Polski. Msza św. Powrót w godz. wieczornych.
więcej: piotrtravel.pl/2018-2/18-26-08-2018-medjugorie/
lub pobierz: MEDJUGORIE 18-26.08.2018

Reklamy