Pielgrzymka na 38. Rocznicę Objawień w dniach 21-29.06.2019

Pielgrzymka na 38. Rocznicę Objawień 21-29.06.2019

38-Ma ROCZNICA OBJAWIEŃ MATKI BOŻEJ w  MEDJUGORIE
Termin: 21-29.06.2019 /9 dni/

Koszt: 550 zł + 180 euro
Bez jazdy non-stop (z noclegami). Pierwszy Nocleg w Hodoninie na terenie Czech.
2 DZIEŃ: Śniadanie. Msza św. Przejazd na terytorium Bośni i Hercegowiny – gdzie znajduje się miejsce objawień M.B. Przejazd do Medjugorie w godzinach wieczornych. Obiadokolacja i zakwaterowanie  w pensjonacie blisko kościoła. Od 3 do 7 dnia –  wspólny udział w Międzynarodowej Mszy Św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Dogra Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC; wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec; spotkanie w CENACOLO – WIECZEWNIKU z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą nam swoje świadectwa; Spotkanie w zamku z Patrickiem i Nancy byłymi kanadyjskimi multimilionerami, którzy pod wpływem Matki Boskiej Medjugorskiej doznali nawrócenia.  W miarę możliwości spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą oraz zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju.
W Wigilię Objawień  chętni uczestniczą w Marszu Pokoju /ok.13 km/.
Wyjazd nad Adriatyk – Msza Św. w słynnym CHORWACKIM LOURDES. Odpoczynek nad Adriatykiem w MAKARSKIEJ.
Wyjazd do MOSTARU miasta znajdującego się na liście UNESCO, jest to kraina meczetów, tureckich domów i mostów – Czas wolny na regionalną kawę i zakup pamiątek. W kolejności  zwiedzanie BLAGAJU – pięknego i urokliwego miejsca z wodospadem wypływającym ze skały. Msza Św. w TIHALINIE, następnie przejazd nad WODOSPADY KRAVICE. Odpoczynek.
8 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do SPLITU –  zwiedzanie największego miasta Dalmacji założonego przez cesarza  rzymskiego Dioklecjana w 295r.n.e. – zwiedzanie pałacu cesarza Dioklecjana, spacer  promenadą nadmorską. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, zakup pamiątek. Msza Św. Obiadokolacja i nocleg w LUDBREGU.

9 DZIEŃ: Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium Krwi Chrystusa  – Msza Św.  w LUDBREGU. Powrót w godz. wieczornych

Więcej: piotrtravel.pl

lub pobierz: MEDJUG.ROCZNICA OBJAWIEŃ-2019

Ps. Ewentualne zgłoszenia można słać na adres jutrzenka2012@gmail.com lub bezpośrednio do biurabiuro@piotrtravel.pl

Reklamy