Pielgrzymka na Święto Podwyższenia Krzyża

Pielgrzymka do Medjugorje: 09 – 17.09.2019

Termin: 09 – 17.09.2019 /9 dni/

Koszt: 550 zł + 180 euro
Bez jazdy non-stop (z noclegami). Pierwszy Nocleg na terenie Czech.
2 DZIEŃ: Śniadanie. Msza św. Przejazd na terytorium Bośni i Hercegowiny – gdzie znajduje się miejsce objawień M.B. Przejazd do Medjugorie w godzinach wieczornych. Obiadokolacja i zakwaterowanie  w pensjonacie blisko kościoła.
Od 3 do 7 dnia –  wspólny udział w Międzynarodowej Mszy Św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Dogra Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC; wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec; spotkanie w CENACOLO – WIECZERNIKU z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą nam swoje świadectwa; Spotkanie w zamku z Patrickiem i Nancy byłymi kanadyjskimi multimilionerami, którzy pod wpływem Matki Boskiej Medjugorskiej doznali nawrócenia.  W miarę możliwości spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą oraz zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju.

UROCZYSTA ODPUSTOWA MSZA ŚW. NA GÓRZE KRIŻEWAC – PRZY RELIKWIACH KRZYŻA NASZEGO ZBAWICIELA.

Nawiedzenie groty Chorwackiego Lourdes i Msza Święta w Grocie – VEPRIC. Wyjazd nad WODOSPADY  KRAVICE znajdujące się w pobliżu Medjugorie, oraz do zabytkowego MOSTARU – miasta znajdującego się na liście UNESCO, gdzie główną atrakcją a jest Stary Most – kamienny most przewieszony nad rzeką Neretwą wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Zakup regionalnych  pamiątek.

8 DZIEŃ – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną. Msza św. w TIHALINIE. Obiadokolacja i nocleg w Budapeszcie lub w Czechach.
W ramach rekreacji zapewniamy:
1-dniowy wypoczynek w Makarskiej nad morzem Adriatyckim

9 DZIEŃ: – Msza św. na terenie Polski. Wyżywienie we własnym zakresie. Powrót w godz. wieczornych

Więcej: piotrtravel.pl

Ps. Ewentualne zgłoszenia można słać na adres jutrzenka2012@gmail.com lub bezpośrednio do biurabiuro@piotrtravel.pl