Wczaso-pielgrzymka do Medjugorje z 4-dniowym wypoczynkiem nad morzem w Czarnogórze

Podaję propozycję letniego wyjazdu wczasowo-pielgrzymkowego do Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny z 4-dniowym pobytem nad morzem w Czarnogórze oraz 4-dniowym pobytem w Medjugorje.

Taki wyjazd o charakterze religijno-wypoczynkowym pozwala spotkać się w realu Czytelnikom strony, wspólnie modlić się, ale też i wypocząć, poznać, spędzić czas wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach, zapatrywaniach i poglądach.

4 noclegi najpierw w Czarnogórze a potem w Medjugorje gwarantują większy komfort niż typowa pielgrzymka z codziennym pakowaniem i rozpakowywaniem, ciągłymi przejazdami po trasie itd. To dobra propozycja zarówno dla rodzin, jak i dla osób starszych, dla których codzienna zmiana noclegu i wiele km spędzonych w trasie stanowią swego rodzaju problem i  pewien dyskomfort.

Uważam, że program tego wyjazdu jest bardzo interesujący a samo miejsce wypoczynku w czarnogórskim mieście Bar będzie nie lada turystyczną atrakcją. O Barze można m.in. przeczytać:
„Miasto położone w południowo-wschodniej części Czarnogóry u podnóża góry Rumija (1593 m n.p.m.) nad spokojną, szeroką Zatoką Barską. Okolica słynie z ponad 270 słonecznych dni w roku oraz ciepłej wody morskiej. Ciekawa śródziemnomorska roślinność, gaje oliwne, Adriatyk, Jezioro Szkoderskie oraz pobliskie góry nadają temu miejscu niespotykany urok. Plaża Miejska o długości niemal 1300 metrów, piasek o złotawej barwie, obok las cyprysowy. W okolicy znajduje się Królewska Plaża, mała ale bardzo atrakcyjna, okolona skałami, z dostępem wyłącznie od strony morza. Z kolei Perłowa Plaża należy do najpiękniejszych w tej części Adriatyku, pokryta drobnym piaskiem, rozdzielona na dwoje zboczem górskim”. 

Loudbreg, Plitvice, Šibenik, Split, Veprić, Bar, Kotor, Budva, Dubrownik, Medjugorje, Wodospady Kravica, Tihaljina

TERMIN: 23.06 – 04.07.2019  /12 dni/
KOSZT: 650 ZŁ + 350 EURO
Program pielgrzymki i dane biura pielgrzymkowego: kliknij

Druga propozycja to wyjazd wrześniowy: Medjugorje + Włochy

Pobyt w Medjugorje (łącznie 3 noclegi), następnie przejazd do portowego miasta Dubrownik, zwiedzanie i zaokrętowanie na prom, dopłynięcie do Bari (w dzień) ok. 19.00 i nocleg we włoskim Bari, 23 września zwiedzanie Bari (Bazyliki św. Mikołaja i przejazd w dniu św. O. Pio do San Giovanni Rotondo. Następnie pobyt u św. Michała Archanioła, u Sługi Bożego O. Matteo da Agnone. Będą też Pompeje i Neapol, św. Rita i św. Franciszek. Padwa ze św. Antonim i św. Leopoldem Mandić’em oraz Rzym

Medjugorje, Dubrownik, Bari, San Giovanni Rotondo, Monte Sant’Angelo, Serracapriola, Pompeje, Neapol, Rzym, Cascia, Asyż, Padwa

TERMIN: 18.09 – 29.09.2019  /12 dni/
KOSZT: 700 ZŁ +400 EURO
Więcej info: 
kliknij

Reklamy