SYMBOLE OKULTYSTYCZNE – SEKTY !!!

Katechizm Kościoła Katolickiego (KKK) 2116:

Należy odrzucić wszystkie formy wróżbiarstwa: odwoływanie się do Szatana lub demonów, przywoływanie zmarłych lub inne praktyki mające rzekomo odsłaniać przyszłość (Por. Pwt 18,10; Jr 29, 8). Korzystanie z horoskopów, astrologia, chiromancja, wyjaśnianie przepowiedni i wróżb, zjawiska jasnowidztwa, posługiwanie się medium są przejawami chęci panowania nad czasem, nad historią i wreszcie nad ludźmi, a jednocześnie pragnieniem zjednania sobie ukrytych mocy. Praktyki te są sprzeczne ze czcią i szacunkiem – połączonym z miłującą bojaźnią – które należą się jedynie Bogu.

SYMBOLE OKULTYSTYCZNE – SEKTY !!!

ZWRÓĆ UWAGĘ JAKIE ZNAKI I SYMBOLE NOSISZ!

YING—YANG – oznacza równowagę między siłami przeciwnymi: negatywnymi i pozytywnymi; pole białe/ pole czarne; dobro/zło. „NEW AGE” twierdzi, że Bóg i Lucyfer uzupełniają się, gdyż siły przeciwne są działaniem tej samej boskiej osobowości.
PIERŚCIEŃ ATLANTÓW – jeden ze sposobów działania zła, zniewolenia i odwrócenia od Jezusa, jedynego Uzdrowiciela i Obrońcy człowieka. Moc znaku ma dawać bardzo silną ochronę przed agresją i złem z zewnątrz, przed wypadkami, także przed klątwą i urokami.
MOTYL – jest symbolem własnym zwolenników „NEW AGE”. Tak jak gąsienica zawija się w kokon, przemienia się i wychodzi w formie motyla, tak ludzkość przechodzi z dawnej epoki w nową erę. Gąsienica oznacza minioną epokę, w której ludzkość żyła według tradycji.
WSTĄŻKA PRZEPLATANA – symbol bezgranicznego połączenia z mocami wszechświata, związek doskonały, nieprzerwany, niezaprzeczalny.
JEDNOROŻEC – SYMBOL WOLNOŚCI SEKSUALNEJ: miłość lesbijska, homoseksualizm, seks grupowy, itd.
GWIAZDA PIĘCIORAMIENNA – dwa rogi w górę: oznacza królestwo Lucyfera, dwa rogi w dół: człowiek jest bogiem. Niektóre muzyczne zespoły przyjęły te symbole jako gwarancja sukcesu.
KRZYŻ NERONA – „Krzyż złamany”, „Noga kurza”, „pacyfka”. Okultystyczny symbol propagowany jako amulet ruchów pacyfistycznych. Złamane w dół ramiona krzyża oznaczają upadek chrześcijaństwa.
KRZYŻ Z KOKARDKĄ – symbol pogardy dziewictwa i symbol możliwości wyboru partnera według osobistego uznania. Jest to zwrot do starożytnego pogaństwa, w którym praktykowano rytualne hulanki, orgie itp.
KRZYŻ ZAMĘTU – krzyż szatański.
KRZYŻ ODWRÓCONY – (odwrócenie = zaprzeczenie), stosowany w obrzędach okultystycznych i satanistycznych, nierzadko noszony przez wyznawców tychże „światopoglądów”.
666 FFF CYFRA ta jest symbolem używanym przez satanistów, występuje też w formie FFF („f” jest szóstą literą alfabetu). 666 – to imię apokaliptycznej Bestii – Ap 13,11-18.

Coraz więcej dzieci, młodzieży, a także studentów jest zniewolonych duchowo. Korzystają z pomocy egzorcystów pomiędzy jedną a drugą lekcją lub bezskutecznie wałęsają się po klinikach psychiatrycznych, spotykając się ze szczerą bezradnością psychiatrów i terapeutów. Tymczasem liberałowie (w tym lewicujący, powierzchowni i niedouczeni katolicy), ateiści, wolnomularze, materialiści i sataniści – wszyscy zgodnie i od lat z uporem maniaka, jak nakręceni – serwują naszym dzieciom (w tym coraz częściej przedszkolakom) okultystyczne i satanistyczne rytuały, które w uproszczonej i szczątkowej formie kultywowane są podczas strasznego i niebezpiecznego „święta” Halloween, wywodzącego się z pogańskiego celtyckiego święta ku czci boga śmierci – Samhaina.

Za: http://czatachowa.pl/zagrozenia-duchowe/

 

28 odpowiedzi na „SYMBOLE OKULTYSTYCZNE – SEKTY !!!

 1. Małgorzata Z pisze:

  Sekta wspólnoty odnowy w Duchu św.

  • AndrzejS pisze:

   Tak to ,niestety bywa.Wszelkie wspólnoty Odnowy,bez kapłana,wymagają na prawdę czujności.
   Obserwowałem takie „ewolucje” grup,powstrzymane przez kapłana,który musiał huknąć pięścią w stół i powiedzieć „dość tego cudaczenia”.
   Zwolennicy „cudaczenia” odeszli,złorzecząc po cichu.
   Potem wspólnota,przynosiła piękne owoce,

 2. Małgorzata Z pisze:

  DUCHOWE ZAGROŻENIA

  Ataki demonów

  Ataki demonów

  Jako osoba ludzka, każdy z nas jest przedmiotem nieskończonej miłości Boga, zbawiającej łaski Jezusa, modlitw Maryi Panny i świętych ochraniającej obecności aniołów, ale również sił szatańskich (Ef 6,16). Czasami ktoś mówi, że wydaje mu się, iż on sama albo ktoś inny jest nękany przez szatana. Pamiętajmy, że on atakuje każdego. Wtedy należy rozpoznać szczegóły, na ile poważny jest to napad i w jaki sposób diabeł atakuje. W danym przypadku istotą problemu może być (i tak najczęściej bywa) głównie wyobraźnia i kłopoty psychiczne, jednak nie można od razu wykluczyć udziału szatana. Zapytajmy jednak czy każda pokusa wynika z ataku szatańskiego? Niewątpliwie wiele pokus ma źródło w naszej słabości i grzeszności. Jak rozpoznać czy istnieje w pokusie element bezpośredniego szturmu diabła? Kiedy pokusa jest nadmiernie silna i nieustępliwa, wyjątkowo trudna do pozbycia się, możemy myśleć, że słabość i grzeszność naszej natury nie stanowi jedynego aspektu, ale że pojawiły się „rozżarzone pociski” zła, grając na naszej ograniczonej naturze.

  http://aniol-ave.blogspot.com/search/label/DUCHOWE%20ZAGROŻENIA

 3. Małgorzata Z pisze:

  Czy miałam urodzić Antychrysta?
  Dodane przez: Redakcja Fronda.pl Kategoria: Kościół

  Przedstawiamy następną część świadectwa kobiety egzorcyzmowanej z mediumizmu. Tym razem opowiada o tym jak otrzymała propozycję pracy w międzywyznaniowym i międzynarodowym środowisku New Age, gdzie po zaakceptowaniu dziedzictwa inicjacji miała zapobiegać „najważniejszemu ich problemowi”, mianowicie że chrześcijanie odmawiają korzystania z medycyny naturalnej.

  Ta historia zdarzyła się kilkanaście lat temu, kiedy Ojciec Święty Jan Paweł II był jeszcze w dobrej formie, a ja miałam 23 lata i studiowałam na trzecim roku uczelni katolickiej. Był początek lutego, zbliżała się sesja i w tym pracowitym czasie zadzwonił telefon ze szpitala informujący, że w Stanach Zjednoczonych umiera mój Ojciec. Pielęgniarka pochodzenia polskiego twierdziła, że stan jest beznadziejny, a chory wyraził chęć zobaczenia się ze mną. Zastanowiłam się chwilę. Ojca ostatni raz widziałam jak miałam 4,5 roku. Rodzice nie mieli rozwodu, był z nim kontakt telefoniczny, wiedziałam o nim trochę z opowiadania, że interesował się zielarstwem, co było też trochę związane z jego zawodem, że w Polsce organizował rożne nielegalne w PRLu kluby osób fascynujących się medycyna alternatywną względem oficjalnej, w końcu wyemigrował do USA gdzie próbował zarabiać, miał stałych pacjentów, bo niektórzy widywali się z nami i przez nich przekazywał nieraz trochę pieniędzy, niedużo bo jako ubogi emigrant sam wiele nie miał. Pisałam do niego listy rozpoczynające się od „Kochany Tatusiu”, miałam do niego pozytywny stosunek, ale w zasadzie był zupełnie obcym facetem, który jednak miał powód, żeby mnie zobaczyć, a tym powodem było moje przebaczenie. Zadziwiająco szybko, w kilka dni to nastąpiło, że się zobaczyliśmy, powiedział do mnie jeszcze przytomny „wiesz, przykro mi, że wam tak z Mamą zrobiłem” na co ja z uśmiechem odpowiedziałam „nie ma sprawy”. Wiele więcej już nie dało się z nim pogadać, w ostatnich przytomnych słowach zachęcał mnie, żebym zatrzymała się u jego przyjaciółki, bo tylko „Ona, Anioł i Jan Paweł II mają taką siłę”. Adres znałam od dzieciństwa, pisałyśmy tam listy, kiedy jakieś powody sprawiały, że się przemieszczał i nie miał stałego zamieszkania. Chętnie tam pojechałam, ponieważ to była osoba, która wiele o Ojcu wiedziała, a ja byłam ciekawa.

  http://www.fronda.pl/opinie/czytaj/nazwa/czy_mialam_urodzic_antychrysta_

 4. Małgorzata Z pisze:

  Piekło istnieje

 5. Amarylis pisze:

  Mnie to tylko dziwi, czemu ten odwrócony krzyż jest odrzucany z takim przerażeniem, skoro jego początki są w wierze chrześcijańskiej? Skoro sataniści sobie go pożyczyli, to może pora im go zabrać przez rozpowszechnianie informacji o tym skąd naprawdę się wywodzi a nie powtarzać „strzeżcie się odwróconego krzyża”…???

 6. PRAWDA pisze:

  ZAGROŻENIA DUCHOWE-POMOC DUCHOWA!!!

  1 http://www.krolowa-pokoju.com.pl/newage/index.html
  2 http://zagrozeniaduchowe.pl/
  3 http://adonai.pl/czytelnia/?id=newage
  4 http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/
  5. http://www.youtube.com/watch?v=3KQfFHce3Es
  6. O.Joseph Marie Verlinde – [ okultyzm a chrześcijaństwo ] – świadectwo nawrócenia

  PRAWDA MUSI POZOSTAĆ NIEZAFAŁSZOWANA I ABSOLUTNA I TYLKO ONA ZWYCIĘŻY!!!

 7. Lemon pisze:

  Witam

  Chciałbym się spytać czy poniższy film należy uznać za wiarygodny (pytanie szczególnie do księży), może nawet go znacie. Chodzi o świadectwo pewnego Amerykanina a tytuł filmu to „23 minuty w piekle”. Zamieszczam link

  Pytam ponieważ nie mam pojęcia co to za Kościół (czy w ogóle jest to jakaś religia), na filmie brak jest księży, dużo jest cytatów z biblii w stylu członków sekt itp – ale oczywiście mogę się mylić zatem pytam tu ludzi do których mam zaufanie czyli Was :)

  Pozdrawiam

 8. ircia pisze:

  Raczej babtysci,ale tu powinien sie wypowiedziec jakis teolog lub kto ma czas poszperac w Google

 9. ircia pisze:

  Anno,ja tylko tak przypuszczalam,bo w USA z tego co mi sie wydaje to wsrod chrzescijan jest wiekszosc babtystow,z ciekawosci aczkolwiek z duzym dystansem posluchalam,a ze to powiazane z irlandka to juz mi wiecej wiedziec nie trzeba,Nie,ja dziekuje temu gronu ,pozdrawiam :)

 10. Olga pisze:

  Chcę podzielić się z Wami filmem, który jest rzekomo przesłaniem od pozaziemskiej cywilizacji na temat tego, czy chcemy żeby się ujawnili:
  (……)
  Życzę Wam wszystkim otwartych umysłów! :D

 11. Paweł pisze:

  Symbol nazywany krzyżem Nerona ma też inne znaczenie,jest widokiem żurawia lecącego po niebie w momencie wybuchu bomby atomowej w Japonii.Hipisi lat 70-tych przyjęli ten znak,jako znak pokoju ruchów pacyfistycznych.wydaje się że kościół katolicki powinien być przychylny temu symbolowi gdyż ruch hipisów traktując ten symbol jako swój znak wierzyli również w Chrystusa i jego przykazania.

  • wobroniewiary pisze:

   Paweł,
   KRZYŻ NERONA – „Krzyż złamany”, „Noga kurza”, „pacyfka”. Okultystyczny symbol propagowany jako amulet ruchów pacyfistycznych. Złamane w dół ramiona krzyża oznaczają upadek chrześcijaństwa.

   Hipisi przejęli okultystyczny znak, jeśli wierzyli w Jezusa Chrystusa to powinni obrać Krzyż jako swój znak. Hipisi to rozwiązłość (sex na każdym kroku), to alkohol, to narkotyki, takie życie jest bardzo dalekie od Boga.

  • eska pisze:

   Paweł, a symbol rogatej dłoni stał się relikwiarzem na 12-tym krestnym chodzie (prawosławnym): http://rafzen.wordpress.com/2012/08/22/cyryl-promotor-judeo-satanizmu/ (kiedyś było więcej źródeł z tymi zdjęciami, teraz już trudno to znaleźć)
   Czy w związku z tym należy i na to patrzeć życzliwie?

 12. Jacek pisze:

  a krzyz z druga czescia pozioma umiejscowiona wyzej oznacza cos? ze dwa, trzy dni temu snil mi sie taki.

  • wobroniewiary pisze:

   Prawoslawny gdzie belka pozioma jest lekko przechylona, konic górny -symbolizuje Dobrego łotra, który w ostatniej chwili się nawrócił i był kanonizowany przez samego Jezusa, który mu powiedział „Jeszcze dziś będziesz ze mną w raju”

   Koniec dolny oznacza złego łotra, który został potępiony, który szydził z Jezusa do samego końca

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s