Skarbonka

Komentarz Karoliny i Beaty:

Kochani przyjaciele i czytelnicy strony WOWiT…
Chciałybyśmy zwrócić się do Was wszystkich z ogromną prośbą o modlitwę za Adminkę i Admina.
Prowadzenie strony oraz odpowiadanie każdego dnia na dziesiątki e-maili zajmuje wiele godzin. Poświęcają temu zadaniu wiele czasu, którego nie mogą już spożytkować na inne zadania czy obowiązki. Wiemy, że nie mają stałej pracy, ale też, że od dłuższego czasu nawet nie wspominają o tym, bo ludzie złej woli i ataki złego ducha natychmiast takie sytuacje wykorzystują.
Wykonywane jest to dla Pana Boga i z miłością do każdego z nas. Jednak, aby móc ewangelizować potrzebne są środki finansowe. Nasza modlitwa jest niezbędna, ale uważamy również, że osoby, które mogłyby i chciały powinny wesprzeć to dzieło konkretną pomocą finansową. Uważamy, że na pasku strony WOWiT powinna być umieszczona „SKARBONKA” z numerem konta.
Prosimy Was o komentarz, ale niezależnie od Waszej opinii prosimy, aby był on grzeczny i kulturalny, gdyż jest to strona katolicka.
Z wyrazami chrześcijańskiej miłości…
Stałe czytelniczki i rekolekcjonistki wowitowe… Beata i Karolina

Link do wpisu z komentarzami (kliknij)

***

Nasza odpowiedź:

Karolino, Beato i Wszyscy nasi Kochani Czytelnicy wspierający nas modlitwą, jesteśmy za tę modlitwę bardzo, bardzo wdzięczni, to prawda że na prowadzenie strony trzeba poświęcić dość dużo czasu, jednak z pomocą Bożą i Waszym wsparciem udaje nam się to.
Doceniamy gest i pomysł Karolinki i Beatki z założeniem „skarbonki” i Wasze wsparcie tego pomysłu, przyznam że od początku istnienia WOWiT nie myśleliśmy o tym, aby prosić Was o pomoc, nigdy nie śmielibyśmy tego uczynić, od początku zamiarem naszym była praca dla Pana na Jego Chwałę, zwykłe Wasze Bóg zapłać jest zawsze dla nas wielką radością i jakoś tak ogrzewa serducho
Po omodleniu i przemyśleniu zdecydowaliśmy się założyć taką skarbonkę, prosimy jednak nie myśleć o tym że, aby coś u nas czytać „trzeba coś do skarbonki wrzucić” ta skarbonka niech nie służy celom zarobkowym, niech ona będzie tym czym być powinna, czyli miejscem okazania własnej dobrej woli. Pozdrawiamy serdecznie Ewa i Kazimierz, Bóg zapłać.

***

Skarbonka: (konto na które zbierane były wpłaty na nasze rekolekcje)
Więcej danych dla zainteresowanych przesyłamy na e-mail nasz kontakt: jutrzenka2012@gmail.com
Konto: 55 2490 0005 0000 4000 3621 5747 z dopiskiem „skarbonka”

 

 

Reklamy

7 odpowiedzi na „Skarbonka

 1. Karolcia (s.Woda) pisze:

  ❤ ❤ ❤

 2. Kasia pisze:

  Wspaniała wiadomość o otwarciu skarbonki! Dziękuje Wam za wszystko co dla nas robicie , niech Bóg Wam Blogoslawi kochani !

 3. Marta I Lukasz pisze:

  Dziekuje

 4. roza pisze:

  Cudowny pomysł:))))))))Właśnie na tym polega prawdziwe chrześcijaństwo. Teraz możemy wspierać naszych wspaniałych Adminów nie tylko modlitwą, ale i darem serca:)

 5. Jola pisze:

  Wielkie Bóg zapłać za tę stronę! Dodaje mi wiele otuchy i rozwija pod kątem duchowym. Niech Pan Bóg i Niepokalana Matka mają Panią Ewę i Pana Kazimierza w swej pieczy.

 6. Julia pisze:

  dziękuję za ten wpis 10 zł to nie wiele ale gdy nas jest grupa to daje obfitość . NIECH WAM BÓG BŁOGOSŁAWI . PROSZĘ o więcej danych na maila a z mężem was wesprzemy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s