Św. O. Pio

Świadectwo Magdaleny i Sylwestra: Dziękujemy Panu Bogu i Matce Bożej oraz św. Ojcu Pio za otrzymane łaski

Święty Ojcze Pio z Pietrelciny,
wierny naśladowco Pana Jezusa Ukrzyżowanego,
prosimy, abyś przez Niepokalane Serce Matki Bożej Fatimskiej,
złożył w Jego Świętej Ranie Miłosierdzia nas, swoje duchowe dzieci,
abyśmy na ziemi i w Niebie mogli wpatrywać się w Boskie Oblicze
naszego Pana i Zbawiciela.
Amen!

padre-pio-i-nmp

*****

            Dzisiaj wpłynęło do naszej redakcji udokumentowane zdjęciami poruszające świadectwo, którego treść udostępniamy, aby oddać chwałę Miłosierdziu Bożemu:

Dziękujemy Panu Bogu i Matce Bożej oraz św. Ojcu Pio za otrzymane łaski

W 2015 r. otrzymaliśmy od bliskiej naszej rodzinie osoby błogosławiony olej Św. Ojca Pio z zachętą, abyśmy w chorobie namaszczając chore miejsca, z wiarą polecali się opiece św. Ojca Pio.

imag0235

Gdy nasza córeczka miała 10 miesięcy, oparzyła się o żelazko i pojawiły się dwa bolesne bąble. Jeden z bąbli pękł od razu, a drugi długi czas nie goił się. Żona wieczorem posmarowała go, a następnego dnia rana zaczęła się ładnie i szybko goić.

Gdy nasze dzieci ząbkowały i bardzo z bólu płakały, smarowaliśmy obolałe dziąsełka tym błogosławionym olejkiem, i ból ustępował.

imag0239Mamy też zwyczaj błogosławienia naszych dzieci znakiem krzyża świętego na czole tym błogosławionym olejkiem gdy kładą się spać, i widzimy jak szybko zasypiają.

Ja miałem nad łękotką w lewej nodze duży guz (nad kolanem) o średnicy około 3 cm.  Smarowałem to miejsce tym błogosławionym olejem, a 8 grudnia 2016 r. poszedłem do kościoła, żeby odprawić Godzinę Łaski i prosiłem Matkę Bożą o pomoc w tej sprawie. Po tym czuwaniu w kolejnych dniach miałem możliwość 2 razy przyjąć Komunię Świętą – stwierdziłem, że guz zniknął.

Zaobserwowaliśmy także niezrozumiałe zjawisko. Mianowicie, gdy korzystaliśmy z tego olejku – ubywało go w buteleczce. Niespodziewanie żona zauważyła, że olejku przybywa. Na tym nie koniec – trzy miesiące temu nasz olejek zmienił barwę na przeźroczystą.

Dziękujemy Panu Bogu i Matce Bożej za otrzymane łaski, które spływają na naszą rodzinę także przez ten błogosławiony olejek św. Ojca Pio.

Magdalena i Sylwester                                                                      7 stycznia 2017 r.

olej-i-padre-matteo

A my informujemy, że nadal jest możliwość nabycia oleju św. Ojca Pio oraz obrazków z Padre Matteo, przyłożonych do Grobu Sługi Bożego Matteo w Serracapriola we Włoszech.
Osoby zainteresowane olejem prosimy pisać na: jutrzenka2012@gmail.com

*****

Msza św z Aktem zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski. Jasna Góra. Jeden z księży obecnych w kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej dokonał zawierzenia nas, dzieci duchowych św. Ojca Pio i czcicieli Padre Matteo – Niepokalanemu Sercu NMP

Reklama