Pielgrzymka do Ziemi Św. i o. Pio 2014

 Intencje zbieramy do końca Świąt Wielkanocnych.

Szczęść Boże!
Witam wszystkich w roku 2014 !
Jeżeli taka będzie wola Pana Boga, to odwiedzę jako pielgrzym w tym roku Ziemię Świętą w marcu, a w kwietniu planuję pielgrzymować do Ojca Pio i na kanonizację papieża Jana Pawła II.
Zawiozę chętnie wasze wszystkie intencje, prośby, dziękczynienia. W celu odciążenia prowadzących stronę, proponuję składać intencje tylko na maile wymienione niżej: ojciec.pio.2013@gmail.com ; ojciec.pio.2014@gmail.com .

Wzorem ubiegłego roku wszystkie intencje zbiorę w plik, wydrukuję i złożę kopie we wszystkich odwiedzanych miejscach (Ziemia Święta, Asyż, Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Watykan)

0

Żadnych kosztów dostarczenia intencji oczywiście nie ma.
Jest to wielki zaszczyt dla mnie, że z Bożą pomocą będę mógł jako pośrednik zawieść wszystkie nasze smutki i radości w święte miejsca.

1

Intencje, prośby, dziękczynienia zbieram do połowy marca 2014

2

Pozdrawiam Wszystkich; Jezus jest Panem!
Mariusz

Reklama

127 odpowiedzi na „Pielgrzymka do Ziemi Św. i o. Pio 2014

 1. Małgorzata Z pisze:

  Święty Ojcze Pio, bardzo proszę Cię o wstawiennictwo u Boga w intencj uzdrowienia chorego Jarka,

 2. S. I. pisze:

  Gorąco dziękuję Ci Panie Boże za wszelkie dobro: za łaskę wiary moich dzieci i ich rodzin, za zdrowie, za nasz Kościół i ludzi wiary. Proszę o Twoje Ojcze błogosławieństwo dla nas, naszych Rodzin i dla naszej Ojczyzny. Proszę o oddalenie od naszych Rodzin demonów ideologii gender, szczególnie chroń Panie nasze dzieci i młodzież. Niech Twoja Święta Krew Panie Jezu chroni nas przed wszelkim złem. Króluj nam Chryste, Panie nasz i Boże.

 3. Zofia pisze:

  Święty Ojcze Pio! Dziękuję za łaski otrzymane w roku 2013 oraz proszę o uzdrowienie Danusi i za pomyślność operacji Marka. Spraw aby spełniły się moje zamierzenia na ten rok
  Zosia

 4. L.A. pisze:

  Z całego serca dziękuję za otrzymane łaski. Polecam Bożemu Miłosierdziu moich synów, prosząc o Ich szczere nawrócenie, łaskę wiary i przystąpienie do Sakramentu Pokuty.
  Proszę o utrzymanie obecnej pracy , uporanie się z problemami finansowymi oraz szczęśliwe usamodzielnienie się moich synów.
  Proszę o potrzebne łaski dla mojego brata i Jego rodziny, o pojednanie się z dziećmi i uporanie się z licznymi problemami.
  Jezu, ufam Tobie.

 5. Mieciu pisze:

  Święty Ojcze Pio! Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane w 2013 roku, za zdrowie i błogosławieństwo.Proszę o zdrowie dla Mateusza i Krystiana, o pomoc w znalezieniu pracy dla Krystiana i nawrócenie a także o dobry wybór żon dla synów.
  Proszę o łaskę wiary dla siostry i brata, a także o nawrócenie i wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla Katarzyny i Grzegorza..
  Jezu Ufam Tobie

 6. s.Janina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencjach najbliższej rodziny Siostry Kingi Barzowskiej ,dla żywych o siły i opiekę Bożej Matki szczególnie dla Stanisława cierpiącego na guza mózgu,dla zmarłych o radość przebywania z Bogiem.

 7. anna k pisze:

  Proszę o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla każdego w rodzinie, o nawrócenie grzeszników w moim domu i mojej rodzinie, o opiekę dla każdego z nas, o zdrowe dziecko i szczęśliwe rozwiązanie dla Madzi, o pracę dla Marcina, o nawrócenie męża,

 8. Danuta pisze:

  Panie Jezu dziękuje Ci za wszystkie otrzymane łaski proszę Cię o uzdrowienie z nałogu alkoholowego męża,o zdrowie, powrót na droge wiary i założenie szczęśliwej rodziny dla syna o uzdrowieni Danuty z nieuleczalnej choroby nowotworowej o silna wiare i potrzebne łaski dla całej rodziny

 9. ewa pisze:

  Święty Ojcze Pio! Dziękuję za łaski otrzymane w roku 2013, za zdrowie i błogosławieństwo.

 10. Teresa P. pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu za łaskę wiary i błogosławieństwo. Proszę o uzdrowienie moich chorych nóg. Zdrowie i prawidłowy rozwój wnuczki Helenki oraz zdrowie dla jej mamy. Światło Ducha Św. i zdrowie dla córki Agnieszki. Założenie szczęśliwych rodzin dla moich dzieci. Łaskę przemiany dla męża i córki Weroniki. O wypełnienie się w nas woli Bożej. A także wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla Krzysztofa i Adama . Zdrowie dla Mieczysława i Kazimierza.

 11. Alicja pisze:

  Panie, wskaż mi drogi swoje-ścieżek swoich naucz mnie. Wielu osób mi znanych potrzebuje modlitwy uwolnienia i nawrócenia-bo bardzo cierpią-JEZU RATUJ NAS

 12. Anna C pisze:

  Panie, dziękuję Tobie za otrzymane łaski w minionym roku. Proszę Cię Ojcze o dar mądrości, wiary i pokory dla mojego męża za sprawą Ducha Świętego. Pragnę także prosić Cię Panie przez wstawiennictwo Świętego Ojca Pio, o dar macierzyństwa. Króluj nam Chryste!!!

 13. LUIZA pisze:

  KOCHANY OJCZE PIO POLECAM CI MOJĄ RODZINĘ,PROSZĘ O OPIEKĘ I WSTAWIENNICTWO A TAKZE W WIADOMYCH CI SPRAWACH.POLECAM TWEJ OPIECE ROWNIEZ NIEDAWNO ZMARŁA MOJĄ MAMĘ IRENĘ,OJCZE…TY WIESZ.

 14. Aga pisze:

  Kochani! Serdecznie Was zapraszam także do modlitwy za wieźniów tzw. adopcja duchowa (dopiero 226 więźniów zostało ogarniętych modlitwą spośród 70tys.) http://www.xlm.pl/adopcje-wiezniow oraz adopcje sióstr zakonnych gdyż jeszcze 25 siostr czeka na adopcję. http://ddasz.wordpress.com/zgloszenia

 15. Katarzyna pisze:

  Panie Jezu bardzo dziękuję Tobie za otrzymane łaski. Ojcze Pio wstaw się za mną u Miłosiernego Boga z prośbą o uzdrowienie moje z chorób ciała i duszy.

 16. Agnieszka pisze:

  Ojcze PIo uproś u Boga łaskę opieki ,wsparcia dla całej mojej rodziny. Proszę także o dobrych ,Bożych przyjaciół dla nas.Proszę także o łaskę kierownika duchowego i łaskę dobrej współpracy z ludżmi powołanymi do tej samej misji co ja.

 17. Agnieszka pisze:

  Ojcze PIo błagam Cię o uzdrowienie Uli Kiljańskiej z choroby nowotworowej.

 18. barbara pisze:

  Prosze o modlitwe za Roberta uwiklanego w hazard,laske wiary–za Marcina o laske zdrowia,pomoc w trudnych sprawach i w ewangelizowaniu–o ratowanie malzenstwa Magdy i Grzegorza,stalosc uczuc i zwiazku malzenskiego,ochrone przed wszelkimi atakami zla,by odnalezli droge do Boga–za Mateusza o wyzwolenie od zlych wyborow,by odszedl od mezatki–za Magde , o uzdrowienie duchowe i psychiczne,wyzwolenie z mocy zla i Dary Ducha Sw.–za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie z nalogow i pokus,Dary Ducha Sw.–o prace dla Marcina,Magdy,Grzegorza,Renaty–o lakse zdrowia dla Janiny,Bogusia,Joanny,Henryka ,Stasi,Teresy,Aliny,Magdy,Tadeusza,Grzegorza,Lucjana,Wieslawa.

 19. ewa pisze:

  św. O. Pio dziękuję za każdą z otrzymanych łask i proszę o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich

 20. Joanna pisze:

  Ojcze Pio – Ty który stoisz przy mnie, proszę Cię o zdrowie, umocnienie wiary, dla moich bliskich, dla mnie i wszystkich zabłąkanych.

 21. Barbara pisze:

  Ojczulku Pio Jestem grzesznicą pragnę się zmienić proszę Cię o uproszenie Boga o łaskę uwolnienia z zniewoleń i przekleństw pokoleniowych dla mnie i mojej całej rodziny . o Nawrócenie i uwolnienie z zniewolenia dla Tomasza f. . Łaskę uwolnienia i zniewolenia przebaczenia dla Sebastiana t. o Nawrócenie grzeszników i umocnienie w ich w wierze .

 22. janina pisze:

  Ojcze Pio błagam o nawrócenie i uzdrowienie syna z alkohilizmu.

 23. Dorota pisze:

  Ojcze Pio proszę, wyproś u Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę prawdziwej gorącej wiary dla całej mojej rodziny, aby Bóg był dla każdego z nas na pierwszym miejscu, Proszę o Światło Ducha Świętego dla każdego z nas, byśmy chcieli i umieli dzięki jego łasce wyjść z nałogów, oraz całkowicie oddać nasze życie Jezusowi, aby On nas uzdrowił i wyprostował nasze ścieżki życiowe. Proszę Ojcze Pio, naucz nas całkowitego zaufania Bogu i pełnienia Jego woli. Twojej opiece i wstawiennictwu powierzam całą moją rodzinę razem i każdego z osobna. Dziękuję Bogu za moją rodzinę i za każdy dzień mojego życia.

 24. Iwona-Lucyna pisze:

  Prosze Cie Boze za wszystkie malzenstwa ktore sie rozpadaja lub juz rozpadly, zjednocz je. Prosze o nawrocenie tych ktorzy odeszli od Ciebie i niechca Ciebie znac. Za moje dzieci Nicole i Kevina, Za Dylena aby skonczyl z narkotykami i powrucil do Cieblie. Prosze za tych ktorzy juz dlugo nie byli u sakramentu pojednania. Daj im te laske spowiedzi. Prosze Cie Panie przyjdz do mojego domu i zostan na zawsze aby juz nic nie odciagnelo mnie od Ciebie. Stan sie centrum mojego zycia. Amen

 25. Wiesław Migas pisze:

  Panie Jezu bardzo dziękuję za Twoją Miłość Miłosierną, opiekę i z całego serca dziękuje, za otrzymane łaski. Ojcze Pio patronie mój wstaw się za mną Wiesławem ,, paralitykiem,, u Miłosiernego Boga z prośbą o cud uzdrowienia mnie. Obfite dary Ducha Świętego, ku Chwale Trójcy Świętej, że bym mógł pracować obficie Winnicy Pana. Proszę o twoje wstawiennictwo o uzdrowienie Gracjanka. Ratunek małżeństwa Moniki i Łukasza. Jezu ufam Tobie.

 26. Emka pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę Cię bądź miom przewodnikiem duchowym,pomóż mi uwolnić się ze skrupułów,pomóż mi uzdrowić sumienie.

 27. Maria pisze:

  Mateczko Boza Maryjo Niepokalana, ratuj proszę moją rodzine w Polsce i na świecie. Pomóż mnie i dzieciom popielgrzymowac do Ziemi Swiętej, do Ojca Pio i do Ciebie Mateczko Boza najukochansza. Kocham, dziekuje i przepraszam. Cała Twoja Jezuniu Chryste i Maryjo Niepokalana. Zabierz mi mój Jezu moje – ja i wszystko co przeszkadza w wypelnianiu Przenajswietszej Woli Bozej. Jezuniu ufam Tobie i badz Wola Twoja Abba Ojcze!. Przyjdz Duchu Swiety i oswiecaj mnie i caly lud odkupiony przez Niepokalane Serce Maryi Twojej Oblubienicy. Wynagrodz proszę Jezuniu tej Bratniej duszy za wspaniałomyslnosc i bezinteresownosc.

 28. andrzej pisze:

  Bóg zapłać za wasze modlitwy i za waszą stronę internetową która zmieniła mnie i moje życie, dzięki wam staram sie żyć jak powinien każdy chrześcijanin, a bóg dodaje sił na codzienne zmagania! Moja żona Anna już jest wyleczona zz depresji i wszystkim dziekuję za modlitwy, Bóg zapłac! prosze was o modlitwę w intencji wszystkich którzy tworzą strone WOWiT oraz za nas, czytelników. z Bogiem

 29. zbigniew2111 pisze:

  Bog zaplac za Wasz strone

 30. Maria pisze:

  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, za ludzi, których Pan postawił na mojej drodze, za to, że daje mi odczuć Jego obecność w moim życiu. Proszę Cię o. Pio, proś razem ze mną Pana i Jego Matkę Maryję o nawrócenie dla moich synów i dla mojego męża. Otwórz ich zatwardziałe serca i ich zaślepione oczy na nieskończoną miłość naszego Pana! PANIE WYBACZ, że nie kochamy Cię tak, jak tego od nas pragniesz. WSZYSTKO CI ODDAJĘ – Jestem Twoja a Ty mój!

 31. Magda pisze:

  Dziekuję za wszelkie łaski i proszę o siłę dla MOICH NAJBLIŻSZYCH i zdrowie dla wszystkich dzieci w mojej rodzinie

 32. Janina pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mojej rodziny od skutków działania zła, o uwolnienie Wiktora i Romualda od złych wplywów, o pragnienie znależć drogę do Pana Boga.

 33. Grażyna pisze:

  Panie Jezu powierzam Ci małżeństwa moich dzieci.Prowadź ich swoją drogą , aby wzrastali w wierze i miłości do Ciebie.Prosi Grażyna

 34. Danuta pisze:

  Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski udzielone mojej rodzinie w minionym roku.Proszę za wstawiennictwem Ojca Pio,Sw.Antoniego i Sw.Rity o Boże błogosławieństwo,zdrowie dla nas,dary Ducha Sw.w tym roku i szczególną opiekę Najświętszej Panienki

 35. ewak. pisze:

  Miłosierny Jezu,proszę Cię prsez Serce Twej umiłowanej Matki,O.Pio,Twoich Sw.i błogosławionych,naszych Aniołów Stróżów na czele z Michałem Archaniołem ,abyś w łaskawości Swojej wejrzał na naszą rodzinę i zbużył warownie złych duchów,uwolnił nas z niewoli i wszelkich związań w które przez niewolę Dominika wpadliśmy.Uwolnij ,proszę,jego i nas abyśmy, wszyscy-całym naszym życiem -wielbili i wychwalali Wielkie Cuda Twej Miłości.Dziękuję Ci Panie.Ewa

 36. Za wstawiennictwem O.Pio dziękuje za wszystkie łaski udzielane naszej rodzine.Proszę o skruszenie zatwardziałego serca syna,by zmienił podejscie do wiary,o Błogosławieństwo i Światło Ducha Św.
  dla dzieci ich rodzin,dla mojego małżeństwa,o dobrego przewodnika duchowego i nawrucenie jak najwięcej zatwardziałych grzeszników.

 37. matka pisze:

  Przez wstawiennictwo Matenki Nipokalnej św ojca Pio bł Jana PwłaII prosze o nawrocenie Agaty Piotra i Andrzeja. Prosze o uwolnienie od zniwolen hazardu gier komputerowych, daj im łaske prawdziwej wiary , szczerej spowiedzi,udziel Darow Ducha Sw Sw Michale Archanieleuwolnij ich od wpływów złego ducha ,by zrozumieli zło jakie wyrzadzaja wokół siebie i swoim dzieciom.Niech Najswietsza Krew Chrystusa obmyje ich grzechy i chroni od wszelkiego zła prosi matka

  • EWa Maria Częstochowska pisze:

   Intencja błagalna o błogosławieństwo Boże na każdy dzień dla Beaty i Mateusza na drodze życia małżeńskiego .Proszę dla nich o opiekę całego zastępu świętych by żyli na chwałę Boga i radość ludzi świadcząc swoim życiem o miłości Chrystusa zmartwychwstałego. prosi mama i przyszła teściowa

   • Ewa Maria pisze:

    Prośba o nawrócenie Artura i Diany, zerwanie z grzechem i żródłem grzechu oraz pojednanie się z Bogiem w sakramentach świętych.

 38. Ewa pisze:

  Intencja dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane w mojej rodzinie za pośrednictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Św.Franciszka,,Antoniego Padewskiego, ojca Pio i Jana Pawła II oraz prośba o pomoc i wsparcie na dalszą drogę życia dla Jana, Ewy , Beaty, Artura i Mateusza w pielgrzymce do wieczności.

 39. roza pisze:

  Święty Ojcze Pio podziękuj Naszej Mateczce za opiekę nad moją rodziną i nade mną. Proszę o dalszą opiekę, o nawrócenie bliskich i żywą wiarę dla siebie, męża i dzieci (wszystkich):)

 40. Gosia pisze:

  Intencja dziekczynna za dotychczasowe laski, szczegolnie wytrzezwienie meza.
  Intencja blagalna o sile dla Corki z przezwyciezeniu trudnosci, o zdrowie dla niej, pomoc w nauce oraz szczesliwa, pelna i wzajemna milosc.
  Intencja blagalna o trzezwosc i nawrocenie Syna.

 41. asia67 pisze:

  Ojcze Pio przez twoje wstawiennictwo proszę Pana Jezusa o uwolnienie mojej rodziny od przeklęstw pokoleniowych, dary Ducha Św .dla moich najbliższych i Boże błogosławieństwo w każdej dziedzinie życia. O zdrowie dla Karola. Dziękuję też za wszelkie łaski i opiekę nad moją rodziną.

 42. Anna Kleniewska pisze:

  Ojcze Pio, zawsze ufałam Tobie, kiedy otrzymywałam przekaz z Twoich pism, idealnie pasujący do mojego, życia. Teraz Przestraszyłam się czytając Twoje słowa na You Tube, nadane z Bulle w Szwajcarii, o zbliżającym się ostatecznym czasie nawrócenia i proszę Cię dopomóż mi w działaniach mających na celu doprowadzenie ludzi z mojej rodziny i otoczenia do Jezusa Eucharystycznego. Dopomóż mi w zwalczaniu mojego lenistwa duchowego. Wierzę, że będziesz mnie dalej wspierał.
  Anna

 43. magda pisze:

  Ukochany Ojcze Pio z całego serca proszę Cię o Twoje orędownictwo u Pana Jezusa. Uproś mi błagam, nawrócenie dla męża i dzieci o które tak strasznie długo walczę. Błagam o uwolnienie z wszelkich uzależnień dla syna i uratowanie jego sakramentalnego małżeństwa, zgodę i pojednanie w całej rodzinie. Błagam o łaskę stałej, dobrej pracy, zdrowie dla mojej kochanej Mamy i Teściowej i o mądrość dla Jasia, poprawę ocen w szkole, szczęśliwie zdane egzaminy gimnazjalne i właściwy wybór dalszej drogi życiowej.Podziękuj Panu Jezusowi za wszelkie otrzymane do Niego łaski.

 44. mama pisze:

  Ojcze Pio proszę o łaskę szczęścia w życiu osobistym i zawodowym dla mojej córki Ilony. Aby uwierzyła w siebie, pozbyła się lęków i niepewności, spełniła się jako szczęśliwa żona i matka. Żeby już nigdy nie zaznała uczucia porzucenia, skrzywdzenia, niesprawiedliwości. Proszę uproś u Pana Naszego zaspokojenia Jej marzenia jakim jest wzajemna miłość, szacunek, bezpieczeństwo.

 45. Teresa pisze:

  Kochany Ojcze Pio przez Twoje wstawiennictwo pokornie proszę o dary Ducha św. dla moich bliskich,wypraś łaskę trzeżwości dla Sławka i dar macierzyństwa dla Agnieszki, o przerwanie grzechów pokoleniowych, wzajemny szacunek i miłość w rodzinie.

 46. Ulka pisze:

  Przez wstawiennictwo św.Ojca Pio,proszę o błogosławieństwo i dary Ducha św. dla całej rodziny, o dar macierzyństwa dla Sylwi,o łaskę nawrocenia i trzeżwosci dla Celiny,Jarosława,Anny,Kamila, Przemka,Andrzeja.O zdrowie dla Oliwii,o Bożą opiekę dla Daniela i Joanny,o przerwanie grzechów pokoleniowych.O pokój na świecie.

 47. Piotr pisze:

  Przez wstawiennictwo Maryi, św. Ojca Pio, św. Franciszka z Asyżu i św. Michała Archanioła, proszę Ciebie Jezu o dary Ducha Św. dla całej rodziny, pomóż mi zakończyć pozytywnie moje zaniedbane studia, pomóż mi odnaleźć moje powołanie abym życie moje nie przeżył bezowocnie. Jeżeli zasłużyłem na miłość kobiety – pomóż mi odnaleźć tę, którą mi przygotowałeś. Proszę Cię o opamiętanie dla Mateusza, o przerwanie grzechów pokoleniowych

 48. Anna pisze:

  Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cię o miłosierdzie nad nami w sprawach wiadomych Tobie. Uczyń nad nami cud, przez wstawiennictwo Maryi, Niepokalanej Matki Twojej, Świętego Michała Archanioła,Świętego Ojca Pio, Świętego Franciszka z Asyżu i naszego ukochanego Świętego Ojca Jana Pawła II. Bądż Uwielbiony Boże w swoich Aniołach i swoich Świętych.Amen.

 49. luna pisze:

  Boze moj ty wiesz kim jestem ,bardzo prosze Panie BOZE poprzez wstawienniectwo Najswietrzej Maryi Panny i calego nieba o nawrocenie ,calej rodziny ,wszystkich o ktorych sie modle o otwarcie naszych oczu i serc ,prosze o laski potrzebne do zbawienia i silna wiare i twoja milosc .I dziekuje ci Panie Boze o laski ktorymi mnie obdazyles i obdazasz .

 50. siostra pisze:

  Przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki i św.Ojca Pio proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla Anny i Agaty

 51. Grażyna pisze:

  Boże udziel wszelkich łask dla człowieka, który chce nam pomóc i zawieść nasze intencje do miejsc Świętych. Bardzo dziękuję za wszelkie łaski otrzymane Boże od Ciebie i pragnę prosić o dar nawrócenia męża i syna oraz wyzwolenie ich od nałogów, palenia papierosów, narkotyków i alkoholu. Boże wejrzyj na nas czasem. Kocham Cię, pragnę Cię i nigdy Cię nie opuszczę Ojcze Cherbelu wstaw się za nami.Chwała Bogu i Maryi zawsze dziewicy.Amen.

 52. ulka pisze:

  Miłosierny Ojcze proszę o dar trzeźwości dla Aliny , o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. zdrowie dla Romualdy i jej rodziny

 53. Grażyna pisze:

  Boże, proszę o wszelkie łaski i błogoslawieństwo dla mojej siostry i jej męża aby się pogodzili i aby mogli cieszyć się sobą z Bożą miłością. Bóg jest Wielki!!!!! Jezu Ufam Tobie.

 54. Teresa pisze:

  Panie Boze prosze Cie za wstawiennictwem Najswietszej Maryji Niepokalanej i sw ojca Pio o odciecie grzechow pokoleniowych iprzeklec mojej rodziny o laskie nawrocenia dla meza Henryka dzieci Patrycji i Rafala ,i umocnienia mojej wiary.Niech bedzie uwielbiony Bog Jezus Chrystus

 55. Gosia pisze:

  Kochany Ojcze PIO przez Twoje wstawiennictwo pokornie prosze o laske szczescia w zyciu dla mojej corki Izabeli, o wzajemna milosc, powodzenie w szkole, pozniej w zyciu zawodowym, zeby nigdy juz nie czula sie opuszczona i samotna.

 56. Barbara pisze:

  Boże.Maryjo,o.Pio błagam o wzajemne przebaczenia Roberta/dąży do eksmisji/,Ani z przyznaną c. Martusią.O odejście ze związków Iwony/zły wpływ na braci../,Piotrka z Beatą/krnąbrni/.O cud wiary dla nich i męża.By tata Iwony/Kazik/ szukał zajęć,pracy ,by nie skłócał dzieci z mamą/podważanie autorytetu,na przekór,forowanie najmłodszego syna 12 letniego/,by szanował modlitwę.

 57. brygida pisze:

  Intencja błagalna o Boże Błogosławieństwo i zawarcia Sakramentu małżeństwa dla Agnieszki i Szymona; Marty i Romana;Eweliny i Michała;Jacka i Ani.

 58. AngelFax pisze:

  Bardzo prosze o wstawiennictwo i modlitwe za mojego meza Seana, nie wierzy w Boga ale ja wiem ze Dobry Bog poruszy jego serce i on uwierzy. Modle sie juz wiele lat. Prosze takze o zdrowie dla synka mojej kolezanki. synek ma na imie Fabio.

 59. Danuta pisze:

  Panie Jezu dziękuję za wszystkie łaski udzielone mnie i mojej rodzinie za wstawiennictwem Ojca Pio,szczególnie za dar uzdrowienia z guza.Proszę gorąco o dalszą opiekę nad nami łaskę zdrowia duszy i ciała,dary Duch Sw. dla uczących się i studiujących dzieci oraz Boże błogosławieństwo w pracy dla mego męża i dzieci.Proszę też o zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy,Rysi i mego brata z rodziną.

 60. Marta pisze:

  Św Ojcze Pio wstawiaj się za moją rodziną.

 61. Mariusz pisze:

  Szczęść Boże. Witam wszystkich Pielgrzymka do Ziemi Świętej ze względów obiektywnych będzie w drugiej połowie roku, dlatego też
  INTENCJE ZBIERAM DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH !!! a nawet kilka dni dłużej
  także teraz Kanonizacja
  Mariusz
  ps. Maile i stronę monitoruję na bieżąco.

 62. Jacek Szarkowski pisze:

  Świety Ojcze Piogorąco na kolanach Cię proszę o dar pojednania sie z bratem, o zdrowie dla moich rodziców i o Twoją opiekę nad moim synkiem Aadasia. ( 3 lata). Z całego serca prosze Cie Ojcze Pio o dar znalezienia pracy dla mojej żony. Amen.

 63. trelka pisze:

  ukochany ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo o cud uratowania mojego małżeństwa-Andrzeja i Małgorzaty,o otwartość serca męża,o wzajemne przebaczenie,zrozumienie,zaufanie,o odrodzenie naszej miłości.O jego nawrócenie,szczerą spowiedz i powrót męża do domu do mnie i dzieci .

 64. Magda pisze:

  Św. Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo o dar mowy dla mojego Synka Igorka. Igorek ma 4,5 roku nie mówi – stwierdzony autyzm. Proszę o cud uzdrowienia o prawidłowy rozwój dziecka.
  Proszę o szczęśliwy przebieg ciąży, prawidłowy poród oraz zdrowie i prawidłowy rozwój dla dziecka które noszę pod sercem:).
  Proszę o wiarę nadzieję i błogosławieństwo dla całej rodziny

 65. kasia pisze:

  Św. Ojcze Pio proszę o zdrowie dla mamy

 66. Ania pisze:

  Dobry Boże przez wstawiennictwo św.Ojca Pio proszę o łaskę szczęśliwego donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka.Dziękuję za tak wiele otrzymanych łask i proszę aby serce mojego męża otwaeło się a miłośc i Słowo Boże,a także aby pogodził się z ojcem.Proszę także za mamę,tatę babcię,brata ,dziadka,chrzestną i chrzestnego a takze o pokój w rodzinie.

 67. Karolina pisze:

  Całym sercem pragnę podziękować Panu Bogu i uwielbiam Boga w swym sercu za wszystkie łaski i dary jakie otrzymałam, za dar mojego męża Krzysia i za naszego synka Mareczka, za naszą Rodzinę, pracę i zdrowie. Pragnę powierzyć Tobie Boże Ojcze, przez wsawiennictwo Maryi naszej ukochanej Matki, ojca Pio i wszystkich Twoich Świętych – całą Rodzinę, proszę o dar wiary dla mojego męża Krzysia i całej Rodziny, dar milosci i mądrości w rodzicielstwie, wychowaniu naszrgo synka. Proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny, dla Rodziców, dziekując za nich i ich miłość. Tobie Boże powierzam mają teściową Annę i proszę o łaskę wyzwolenia z nałogu alkoholowego i papierosów. Za wszystkich zmarłych oraz dusze w czyśćcu cierpiące o radość przebywania z Bogiem.

 68. Mariusz pisze:

  Szczęść Boże!
  Mała, (a może duża) niespodzianka dla wszystkich. Wszystkie nasze intencje które wpłynęły tu na stronę i na maile do dziś, pojadą do Syrii do Św. Charbela na pielgrzymkę. Ja nie jadę, tylko podam nasze intencje, prośby, dziękczynienia dobremu pielgrzymowi. A my pomódlmy się za udaną podróż. Jezus jest Panem !!!!!!!

 69. Bożena pisze:

  Ojcze Pio proszę, uproś u Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę prawdziwej gorącej wiary dla mnie i dla całej mojej rodziny, aby Bóg był dla każdego z nas na pierwszym miejscu, szczególnie proszę o nawrócenie Krzysztofa. Proszę o wzajemną miłość, poszanowanie i zdrowe relacje w małżeństwach Marzeny, Kasi i Darii, uzdrowienie z alergii Kubusia oraz znalezienie pracy przez Darusię.
  Dziękuję Panu Jezusowi i Najświętszej Maryi Pannie za wszystkie dotychczas otrzymane łaski.

 70. Magda pisze:

  Proszę o potomstwo

 71. jola pisze:

  ojcze PIO proszę o zdrowe oczy dla DAMIANA o wiarę dla moich dzieci i miłosc w rodzinie

 72. Maggie pisze:

  Polecam wszystkie moje sprawy i sprawy mych najbliższych – te dla zdrowia duszy jak i ciała abysmy osiagneli szczesliwosc wieczna. Dziękuje, przepraszam, proszę.
  Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie!

 73. Maggie pisze:

  Polecam panią Stasie i proszę o pomyślnie zakończenie jej sprawy o rentę w ministerstwie.

 74. martyna570 pisze:

  Proszę o uzdrowienie Martyny z grzybicy, wirusa HPV oraz innych chorób.
  O zdrowie, siły, wiarę dla całej rodziny oraz dla Karola.
  O nawrócenie, uzdrowienie fizyczne i duchowe Arka, Zbigniewa oraz o uzdrowienie relacji w rodzinie.
  Bóg zapłać

 75. magda pisze:

  Panie Jezu za wstawiennictwem Ojca Pio błagam Cię o mądrość dla syna i właściwy rozwój fizyczny i by ojciec był dla niego dobry i nie wyzywał go.

 76. Kasia pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia,przebaczenia i uświęcenie w naszych rodzinach i wśród naszych bliskich i znajomych,szczególnie tych,którzy są daleko od Boga i wyzwolenie z wszelkich nałogów.Łaski prawdziwej,żywej wiary,modlitwy i miłośći dla nas i naszych dzieci,oraz uwolnienia z lęków i chorób.Proszę też o modlitwę za wszystkich cierpiących,błądzących,oraz szukających Boga i o nawrócenie grzeszników,a szczególnie w naszej ojczyżnie.
  Jezu ufam Tobie

 77. evadnovak pisze:

  Proszę o opiekę Aniołów Stróżów za chronienie moich członków rodziny.Bóg zapłać Bogu za opiekę i łaski.Matko Boża czuwaj nad moją rodziną.

 78. Agnieszka pisze:

  Świety Ojcze Pio,proszę o łaske nawrócenia mojego brata Łukasza, aby szatan odsunął sie od niego. Proszę ci takze o wstawiennictwo u Boga,abysmy razem z meżem mogli sie radowac potomstwem. Boże nie opuszczaj mnie i mojej całej rodziny.Dziekuje ci za wszystkie dary.
  Jezu ufam Tobie.

 79. matka pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę uproś za swoim pośrednictwem o uwolnienie od uzależnień i nałogów mojego syna, o dary Ducha Swietego dla Niego, o zdrowie dla Magdyi i odpowiedzialny wybór dalszej drogi życiowej dla dzieci, o miłość i zgodę w rodzinie.

 80. asia67 pisze:

  Przez wstawiennictwo św. Ojca Pio pokornie proszę o dar dobrej spowiedzi dla mnie i moich sióstr , o uzdrowienie i rozerwanie więzów grzechów międzypokoleniowych, o zdrowie dla Elżbiety , Anny , Jarosława , Małgorzaty

 81. Elżbieta pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia mojej mamy Marii z choroby oczu i tarczycy.

 82. s.j pisze:

  Ojcze Pio prozę o uzdrowienie Małej Zosi

 83. Ewa pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i wyproszenie potrzebnych łask dla mnie i mojej rodziny, a szczególnie dla mojej córki Magdy oraz siostry Beaty.
  Błagam o pomoc w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Proszę o łaskę pokory, wytrwania w wierze, uwolnienia z lęków i skutków działania szatana.

 84. michał pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę za moją żonę i za mnie. Za nasze małżeństwo. Abyśmy stali się prawdziwie katolickim małżeństwem. Żebyśmy w każdej chwili naszego wspólnego życia dostrzegali miłość i miłosierdzie Boga oraz żebyśmy zgadzali się z Jego Świętą Wolą.
  Proszę też o łaskę zdrowia dla wujka Janka.

 85. Maria pisze:

  O załatwienie sprawy w sądzie i w urzędzie gminy i uwolnienie od potwornego sasiada i żony jego.

 86. matka pisze:

  O powrót z miast ,Stanisława,Elżbiety Katarzyny wraz z rodzinami do domu rodzinnego i życie w wzajemnej miłości i zgodzie między sobą i rozmnażanie się na ziemi rodzinnej.

 87. matka pisze:

  Dziękuję Jezusowi Chrystusowi za otrzymane łaski Najdroższej Matce Jego za pomoc w dżwiganiu krzyża.Proszę za św.p Katarzyną o łaskę nieba dla niej i dusz z naszych rodzin.

 88. AK pisze:

  Dziękuję Ci Boże za wszystkie łaski otrzymane do tej pory.
  Przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki i św. Ojca Pio proszę o żywą wiarę dla moich dzieci i ich rodzin, dla mnie i mojego męża; o nawrócenie i wiarę dla moich braci i ich rodzin; o dar macierzyństwa dla córki Aliny; o zerwanie z nałogiem pijaństwa i szczęśliwe ułożenie życia osobistego dla brata Jarosława; o pomyślne ukończenie studiów dla Wojtka; o szczęśliwe zdanie matury i dostanie się na wybrane studia dla Agaty; o zdrowie dla mojego męża,moich dzieci i ich rodzin i dla mnie.

 89. Marzena pisze:

  Ojcze Pio bardzo proszę o wstawiennictwo za mojego syna Przemka.O uspokojenie dla niego i żeby nie krzywdził siebie i innych.Bardzo dziękuję za dotychczasowe łaski

 90. Gosia pisze:

  Przez wstawiennictwo Sw. Ojca Pio prosze o laske uzdrowienia 19 letniego Sebastiana.

 91. Sabinka pisze:

  Serdecznie proszę o łaskę wiary dla moich bliskich-męża, dzieci i wnuków, o wyzwolenie z alkoholizmu Mariana, o pojednanie i pokój w rodzinie, o łaskę zerwania z grzechem dla Jarka i Natalii. Proszę o łaski potrzebne dla Agnieszki, Tomasza i całej rodziny.

 92. Sylwia pisze:

  Dziekuje Ci Ojcze,za moje dzieci a szczegolnie za Karolinke,Blagam Cie pomoz mi rozwiazac moje problemy.Jezeli tylko zechcesz..

 93. brygida pisze:

  Za wstawiennictwem O .Pio dziękuję za wszystkie łaski. Proszę o powrót do zdrowia dla Bernarda, Krystyny,mamy Zofii, o Boże Błogosławieństwo ,światło dary Ducha Świetego dla dzieci i ich rodzin.Brygida.

 94. brygida pisze:

  Proszę o uzdrowienie Katarzyny z trądzika oraz innych chorób oraz o łaski uzdrowienia Marty z naczyniaka.

 95. brygida pisze:

  Za wstawiennictwem O.Pio serdecznie proszę o łaske dobrego męża dla Małgosi .

 96. Mariusz pisze:

  Szczęść Boże Wszystkie intencje wpisane powyżej oraz na wskazane maile dopisane i jadą w czwartek ze mną, pozdrawiam Mariusz

  • wobroniewiary pisze:

   Błogosławiony czwartek, moje intencje znasz – nie zmieniły się.
   Najbardziej modlę się o pracę i zdrowie dla siebie i o nawrócenie pewnej osoby.
   Ewa

   • Mariusz pisze:

    Tak znam
    Statystycznie rzecz ujmując – 29 stron intencji czcionka Arial 9 – marginesy minimalne także jest tego sporo. pozdrawiam, oczywiście jeszcze jutro i pojutrze będę patrzył na maile i stronę naszą. Jezus jest Panem

 97. Zojka pisze:

  Ojcze Pio proszę, uproś u Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia i uwolnienia od nałogów moich córek, zięciów i wnuków.Proszę o te łaski dla mojego brata i sióstr i ich rodzin.Proszę wyproś łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla mojej mamy.

 98. Renata pisze:

  Proszę o łaskę zdrowia i wiary dla mnie i rodziny.

 99. eska pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia dla moich rodziców.

 100. Hanna Cydzik pisze:

  Panie Mój Umiłowany, proszę, błagam Ciebie o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, proszę ześlij na mnie Ducha Świętego. Jezu, Ufam Tobie mój najdroższy Panie, prowadź mnie droga do Ciebie, przebacz mi moje grzechy, pozwól wychować me moje dzieci w wierze katolickiej, błagam Ciebie Panie o cud, proszę uzdrów mnie abym mogła służyć Tobie tutaj na ziemi, Jezu Ufam Tobie. Panno Święta, wszyscy Świeci przyjdźcie mi z pomocą Hania cydzik

 101. Elzbieta Karp pisze:

  Prosze o milosc i zgode w rodzinie oraz o pokoj na swiecie. Blagam rowniez o nawrocenie wszystkich w mojej rodzinie. Jezu Ufam Tobie.

 102. roza pisze:

  Proszę o ciągle żywą wiarę dla dzieci, męża i dla siebie, abyśmy nigdy nie byli ,,letni”. Proszę o zdrowie dla nas wszystkich i o nawrócenie naszych ukochanych bliskich. Błagam Pana, aby zawsze tylko ON kierował naszymi drogami i uczył nas spełniać tylko JEGO wolę.

  • Wiermar pisze:

   O powrót do zdrowia z nowotworu mojej siotry Małgorzaty.Miłość ,zgodę w rodzinie i nawrócenie wszystich grzeszników z naszych rodzin i powinowatych.Pokój na świecie.Marana Tha. Włodzimierz.

 103. Katarzyna i Bartosz pisze:

  z całego serca przepełnionego ufnością prosimy o modlitwę aby Stwórca
  obdarzył nas łaską poczęcia dziecka, którego tak bardzo pragniemy,
  Błagamy Panie Jezu wysłuchaj naszej prośby.Amen Katarzyna i Bartosz

 104. Mariusz pisze:

  Szczęść Boże ! Wróciłem dzięki Bogu,
  duchowe akumulatory naładowane,
  relacja będzie fotki będą !!!!!
  Jezus jest Panem
  pielgrzym Mariusz

 105. Danuta pisze:

  Św.Ojcze Pio za Twoja przyczyną proszę o cud uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej,o szczęśliwy zabieg i dobre wyniki badań,o łaske trzeźwości dla męża,o dobrą spowiedź i załozenie szczęśliwej rodziny dla syna,o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny

 106. toczek pisze:

  4 kwiecien 2014 roku ojcze pio za Twoja pzryczyna prosze ocud uzdrowienia moich oczu i cukrzycy, o nawrocenie dzieci i wyleczenie syna z ciezkiej choroby prosze o Blogoslawienstwo dla dzieci i wnukow oraz potrzebne laski dla naszej calej rodziny

 107. Maggie pisze:

  Polecam bezpieczenstwo oraz zdrowie duszy i ciala Bożej Opiece i Laskawosci:
  Adminow WOWIT i ich najbliższych oraz prowadzacych i współpracujących księży

 108. matka Maria pisze:

  Święty Ojcze Pio Proszę o pomoc synowi Kamilowi w wiadomych Tobie jego trudnościach życiowych i zdrowotnych.Proszę o Twoją Ojcowską Opiekę dla syna i całej naszej rodziny.

 109. Agata pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę o pomoc moim dzieciom, o miłość, mądrość i nieustającą wiarę

 110. Katarzyna pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę Cię w Intencji cudu uzdrowienia fizycznego psychicznego i duchowego dla Kasi i o ulgę w cierpieniu . Bardzo cierpi i nie może dać sobie rady ze swoim cierpieniem i ze swoimi chorobami .

 111. matka Maria pisze:

  Kochany Ojcze Pio dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalsza codzienną opiekę i pomoc dla mnie i moich synów.

 112. Mariusz pisze:

  Pielgrzymka do Św. Charbela
  Szczęść Boże! Witam wszystkich !
  Jeżeli taka będzie wola Pana Boga to odwiedzę jako pielgrzym w listopadzie Liban. Zawiozę chętnie wasze wszystkie intencje, prośby, podziękowania. W celu odciążenia prowadzących stronę, proponuję składać intencje tylko na maile wymienione niżej: ojciec.pio.2013@gmail.com ; ojciec.pio.2014@gmail.com . Intencje przesyłajcie do 15 listopada.
  Wzorem lat ubiegłych wszystkie intencje zbiorę w plik, wydrukuję i złożę kopie we wszystkich odwiedzanych miejscach u Św. Charbela, Św. Rafki, Św. Hardiniego

  Żadnych kosztów dostarczenia intencji oczywiście nie ma. Z Bożą pomocą zawiozę je do Świętych z Libanu.
  Pielgrzymka do Ziemi Świętej przesunięta na przyszły rok!
  Pozdrawiam Wszystkich; Jezus jest Panem!
  Mariusz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s