IV Czuwanie modlitewne na Jasnej Górze wraz z Ks.Arcybiskupem Andrzejem Dzięgą

Zbliża się termin kolejnego, czwartego modlitewnego czuwania przy tronie Maryi Królowej Polski na Jasnej Górze. Odbędzie się ono w nocy z 27 na 28 kwietnia 2012 r.

Ojcowie Paulini zapraszają wszystkich, którym na sercu leżą losy Ojczyzny, by modlitwą i postem uprosić łaski u Naszej Matki. Zgromadźmy się tam wszyscy. Nie powinno was zabraknąć.

Ks. Abp Andrzej Dzięga zachęca, aby ostatnia sobota miesiąca była poświęcona Matce Bożej Królowej Polski. Jako Dobry Pasterz Kościoła zachęca nas, by w piątek poprzedzający modlitewne Czuwanie podjąć i ofiarować post w intencji Ojczyzny.

Potrzeba Waszej obecności, potrzeba Waszej modlitwy, potrzeba świadectwa Waszej wiary, wierności i wytrwałości. Polska tego potrzebuje, Maryja tego oczekuje. Czym ma być nasza Krucjata? Właśnie tym wspólnym gromadzeniem się na modlitwie różańcowej. Na Czuwaniu będziemy śpiewać, odmawiać różaniec, wysłuchamy konferencji oraz będziemy uczestniczyć w Mszy świętej sprawowanej w intencji, aby z Maryją Królową Polski modlić się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Kochani organizujcie się, zmawiajcie autokary, róbcie ogłoszenia w parafiach, proście waszych proboszczów i duszpasterzy, by towarzyszyli wam w pielgrzymce przed tron Naszej Matki, Królowej. Na naszej stronie można pobrać plakat informujący o czuwaniu. Rozwieśmy go w naszych parafiach, na osiedlach, wszędzie tam, gdzie ludzie czekają na takie zaproszenie do wspólnej modlitwy.

Plan Czuwania:

21:00 – Apel
21:45 – powitanie
22:00 – część chwalebna różańca
23:00 – konferencja
24:00 – Msza św.
01:30 – radosna i bolesna część różańca
Zakończenie Czuwania – około godz. 4:00
Konferencję wygłosi ks. prałat Józef Maj. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Abp. Andrzej Dzięga.

Reklama

2 odpowiedzi na „IV Czuwanie modlitewne na Jasnej Górze wraz z Ks.Arcybiskupem Andrzejem Dzięgą

 1. piotr pisze:

  wszystko zrelatywizowane zabijanie już nie jest zabijane baba nie jest babą a chłopem jak sobie tam uduma co se tam wybierze ale żeby język był relatywny na dowód tego wklejam z bankiera
  ” Jeśli Grecy w planowanym referendum opowiedzą się za porozumieniem z wierzycielami, wówczas w Atenach może dojść do zmiany rządu. Z kolei jeśli Grecy będą przeciw, przybliży to ich kraj do wyjścia ze strefy euro – oceniają analitycy ”
  i
  „Grecki rząd najwyraźniej odrzucił ” – nie najwyraźniej tylko odrzucił
  pomieszanie języków jak w Babilonie ?
  naród ma wole bo chyba miało być jasne że jak do soboty się nie dogadają to wychodzą ze strfy

 2. piotr pisze:

  pomyliłem się podczas apelu mnie oświeciło jak wtedy gdy budowali wierze babel

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s