WOWiT – o nas/Kontakt/Regulamin

Drodzy Czytelnicy strony  „W obronie Wiary i Tradycji”

Serdecznie informujemy Was, że nasza strona internetowa „W obronie wiary i Tradycji” posiada stałego opiekuna duchowego, który jest też przewodnikiem duchowym jednego z Adminów.
Informujemy, że nasza strona jest przeglądana, konsultowana i sprawdzana przez księdza katolickiego, wiernego Bogu i posłusznego Matce-Kościołowi.

Ponadto informujemy, że współpracujemy z wieloma kapłanami, mamy błogosławieństwo księży opowiadających się za jak najrychlejszą intronizacją Chrystusa na Króla Polski.
Sami jako katolicy świeccy pozostaniemy anonimowi do końca, gdyż właścicielką strony jest sama Niebieska Pani!
Wspomagają nas z Góry: bł. Jan Paweł II, bł. ks. Jerzy Popiełuszko, św. Faustyna, św. Ojciec Pio, Pastuszkowie z Fatimy i św. Tereska od Dzieciątka Jezus. Dzieciątko Jezus towarzyszy nam stale, od Niego wszystko się zaczęło a broni nas św. Michał Archanioł, więc wiemy, że jesteśmy na dobrej ścieżce i kursie.
Któż jak Bóg!
Z Bogiem przez Maryję dzięki Łodzi Piotrowej dopłyniemy do Nieba!Informacja w sprawie reklam i komentarzy umieszczanych na naszej stronie
Szanowni Państwo,
w związku z reklamami jakie znajdują się na naszej stronie i pytaniami, jakie kierujecie Państwo do nas o ich zamieszczanie, informujemy iż reklamy nie są zamieszczane przez nas i nie mamy na nie żadnego wpływu. Są one umieszczane przez google. Reklamy widoczne są w niektórych przeglądarkach np. „google chrome” a w przeglądarce internet „explorer” tych reklam nie ma. Prosimy korzystać z przeglądarek internetowych, które nie rozsiewają tego typu treści. Prosimy też nie sugerować się tymi reklamami i nie klikać w zamieszczane w nich linki.

Przy okazji informujemy, że jesteśmy zmuszeni część komentarzy trzymać jako „oczekujące na moderację”. Jest to związane z tym, że niektóre niefortunne wypowiedzi służą dzieckunmp za ataki na nas. Na przykład „wrogi walec” używając bardzo dosadnych słów na temat masonerii napisał komentarz, który został przez nas momentalnie w ciągu niespełna minuty zdjęty do edycji ale od razu też trafił w pierwotnej formie nie tylko na wpis główny na stronę dznmp, (co za szybkość kopiowania i śledzenia wpisów u nas) ale został też wysłany w oszczerczym liście do ks. Adama, że Adminka udając przyjaciela jest agentką, która chce ośmieszyć księdza i go zniszczyć, a ksiądz niby nie wie, co się dzieje na stronie. Nie pozwolimy na takie oszczercze gierki pana Bronisława H (dzieckonmp) i dlatego niektóre komentarze będa przez nas edytowane a niektóre bedą zawsze oczekiwac na moderację.

Napisz do nas:

jutrzenka2012@gmail.com
wobroniewiary@gmail.com

Reklama

72 odpowiedzi na „WOWiT – o nas/Kontakt/Regulamin

 1. Jan Antoni pisze:

  Czy znacie może rozeznanie ks Adama Skwarczyńskiego, czy orędzia Agnieszki pochodzą od Jezusa?

  • wobroniewiary pisze:

   Rozeznanie ks Adama w tej sprawie znane jest od ponad roku od czasu wywalenia Adminki z pewnej strony bo jak zawsze zamieściła tam komentarz ks Adama jeszcze jako ks. Nemo i to po tym oświadczeniu Adminkę zwyzywano od oszustek, która podszywa się pod księży włamuje im się na poczty no i od tego powstała też nasza strona gdzie ksiądz zamieszcza swoje teksty wypowiedzi i co potwierdza w wypowiedzi filmowej że Ewa i ja podajemy to co ks. Adam prześle lub nagra

   Potem znajdę tę wypowiedź. Mam ją zapisaną gdzieś w archiwum.

 2. Piotr Kaźmierczak pisze:

  Witam serdecznie,

  Mam na imię Piotr.
  Szukam dobrych, rzetelnych i uczciwych stron katolickich – pozbawionych jakichkolwiek wypaczeń i herezji. Sądzę, że Wasz portal jest jednym z takich – uspokaja mnie w tym fakt, iż widzę tutaj ks. Stanisława Małkowskiego, z którym znamy się osobiście.
  Korzystając z możliwości, chciałbym zapytać, kto jest autorem strony Signum Dei, i czy blog ten jest blogiem bezpiecznym (wszedłem na niego poprzez Państwa stronę)?

  Serdecznie pozdrawiam,
  Piotr Kaźmierczak

 3. libro77 pisze:

  Mam bana u Zenobiusza. Za co? Za to, że Waszą stronę ośmieliłem się pochwalić?

  • wobroniewiary pisze:

   hmmmmmmmmmm…..
   nie wiemy co ci odpisać 🙂

   Wiosna Kościoła nie ma u nas bana za to że tam pisał ani sam zeno zresztą za to że u siebie i co u siebie pisze 😀

   U nas też jest sporo dyskusji 🙂

 4. libro77 pisze:

  Portal katolicki strona katolicka forum katolickie – takie i podobne hasła dobrze byłoby umieścić na głównej na stałe, nawet jakąś mikro czcionką. Ułatwi to pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

 5. Darek pisze:

  Ciekawa strona ale ilosc materialow video uniemozliwia plynne przegladanie na starszych komputerach. Posze administratora abe cos z tym zrobil, jezeli chce aby ta strona uchodzila za portal internetowy.

 6. Benedykt pisze:

  Szczęść Boże!
  Na jednej ze stron ezoterycznych jest rozprowadzana książka ks. Adama „Wejdź do radości”
  http://www.talizman.pl/wejd-do-radoci-p-8353.html
  Bardzo proszę o zajęcie się tą sprawą, dlaczego znalazła się tam ta książka i czy można kupić ją gdzie indziej? Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  • wobroniewiary pisze:

   Informację ks. Adam zna.
   Niestety takie jest prawo, że nie może nic zrobić.
   Książkę poleca też inny sklep ezoteryczny w sekcji „Anioły”
   Książkę oczywiście można kupić u p. Heleny – dzwoniąc pod nr 25 632 49 39

  • Nowa pisze:

   Tak Benedykcie dożyliśmy czasów, że nie wiadomo co gdzie można kupić. W jednym dużym mieście przy katedrze jest sklep Ars Christiana a tam karty wróżby i karty horoskopy z wisiorkami które zamiast krzyża mają znaki zodiaku
   Ostatnio pani spod lady ma broszurki a w nich orędzia Żywego Płomienia, Adama Człowieka i z Irlandii. Pomieszanie z poplątaniem

 7. Iwona-Lucuna pisze:

  Te strone znalazlam niedawno. Prosze mi powiedziec kto to jest „Adam Czlowiek”, duzo sie pisze to o nim.

  • wobroniewiary pisze:

   Najlepiej wejść na stronę http://adam-czlowiek.blogspot.com/ oraz http://aniol-ave.blogspot.com/ tam jest wiele, my publikujemy jego orędzia, które popiera wielu księży, w tym ks. St. Małkowski (pisze komentarze do nich, na ich podstawie wygłasza prelekcje) a ks. Adam dokonuje ich adjustacji teologicznej (czyli sprawdza czy są zgodne pod względem teologii)
   Nie są one jeszcze uznane przez Kościół, ale te które trwają, uznane nigdy być mogą, chyba, że zawierają błędy to przed takimi należy przestrzegać

   Tu dokładnie o adjustacji teologicznej
   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/06/11/ks-adam-skwarczynski-i-wiosna-kosciola-o-adjustacji-teologicznej-oredzi-w-tym-oredzi-adama-czlowieka/

   A tutaj o tym, kiedy i czy można (a raczej trzeba) przestrzegać przed trwającymi objawieniami:

   Ks. A.S. do czytelniczki, zwolenniczki Marii z Irlandii
   „Jest Pani w błędzie, gdyż Kościół prawie nigdy nie wypowiada się pozytywnie o trwających objawieniach jako na pewno pochodzących od Boga, natomiast wypowiada się o nich – ma ten ścisły obowiązek – w sposób negatywny, gdy zostaną w nich stwierdzone błędy teologiczne lub jakieś dziwactwa niezgodne z obyczajami lub moralnością katolików. Wtedy orzeczenie brzmi: CONSTAT DE NON-SUPERNATURALITATE (stwierdza się, że te teksty-objawienia nie mają pochodzenia nadprzyrodzonego, tzn. Bożego, bo mogą pochodzić z piekła – wtedy też są “nadprzyrodzone” w złym sensie). Gdy komisja nie zauważyła żadnych błędów ani dwuznaczności, może stwierdzić: NON CONSTAT DE SUPERNATURALITATE (nie ma pewności, czy są pochodzenia nadprzyrodzonego). To drugie stwierdzenie uważa się za pozytywne i otwierające drogę do badań. Tak powiino być w wypadku Irlandki: powinna przedstawić swoje pisma kompetentnej Władzy Kościoła – chodzi tu przede wszystkim o biskupa ordynariusza swojej diecezji – i podporządkować się jej orzeczeniu. Dopóki tego nie zrobi, sumienie nakazuje mi, jako księdzu katolickiemu, otwarcie piętnować jej błędy jako z pewnością nie pochodzące od Boga i ostrzegać przed nimi innych, co też czynię. Nie trzeba mieć nawet wielkiego wykształcenia teologicznego ani światła Bożego, by te błędy dostrzec, więc dziwię się, że są jacyś katoliccy teologowie i duchowni, którzy ich nie widzą. Coraz więcej “prostaczków” zgłasza się do nas ze swoim świadectwem: czytanie pism Irlandki poraniło ich wewnętrznie, uzależniło, a gdy się od nich uwolnili, dzielą się swoją radością. Niech ich głos będzie ostrzeżeniem dla tych, którzy wciąż jeszcze mają klapki na oczach, jak kiedyś konie dorożkarskie!
   Przyjdź, Panie Jezu, i oczyść wreszcie ziemię z fałszywych proroków! Niech Twoja Prawda zajaśnieje we wszystkich umysłach i sercach. Amen.”
   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/

 8. Adela pisze:

  Grzybek tybetański, czy katolik może to pić? Jest bezpieczny czy niebezpieczny?
  Szukam niezbitych dowodów. Dziękuję i pozdrawiam.

  • Franek pisze:

   „Grzybek tybetański”
   Też chciałbym się coś konkretnego i prawdziwego dowiedzieć trochę patrzyłem po necie ale tysko samo och i ach na temat tych grzybków choć już sam jego opis
   „grzybek tybetański hinduskich joginów”
   może zapalić czerwoną lampkę, lepiej nie podejmować pochopnej decyzji z hodowlą i używaniem grzybka może lepiej zapytać jakiegoś lekarza fachowca w tej dziedzinie.

   • Anna pisze:

    Grzybek nie jest szkodliwy. Produkuje on bogaty w mikroelementy kefir.

   • wobroniewiary pisze:

    Ksiądz Posacki stwierdził inaczej. Pytałam go o to, bo jakiś czytelnik pytał też w mailu o to.
    Było pytanie o grzybka i o wosk (niektórzy wosk wylewają nad dziećmi, nad ludźmi)

    Odpowiedź ks. A. Posackiego:
    „Ten grzyb i ten wosk – mogą elementami rytuału duchowego i z tej racji mogą być niebezpieczne”

  • olo13jcb pisze:

   Tak na mój zdrowy chłopski rozum to “specyfiki” z tamtych rejonów proponuje omijać szerokim łukiem…..pachnie mi tu okultyzmem!!!

   Sam opis który tu przytaczacie kojarzy mi się z jakimś halucynogenem – otumaniaczem wprowadzającym w trans albo w kontakt mediumiczny ze złymi duchami – czyli otwieranie się na zniewolenie, dręczenie, opętanie…

   Jeśli Was nie przekonałem zapytać księży egzorcystów….

   a tu coś od strony buddyzmu dla Was – skopiujcie link i oglądnijcie
   .youtube.com/watch?v=WlqzpiGDZnM

  • wobroniewiary pisze:

   Bzdury bzdury bzdury

   Św. Ojciec Pio nigdy nie mówił o 3 dniach ciemności

   Same 3 dni bzdurą nie są, pisze tez o nich św. Faustyna ale na lekarstwo podaje Różaniec, Koronkę i Ufność w Boże Miłosierdzie

   Co do środków zaradczych – nie mamy, nie gromadzimy, nie polecamy.
   Świecę święconą w domu ma chyba każdy katolik – np. gromnicę poświęconą 2 lutego, wiele osób pali ją podczas prywatnych modlitw czy wieczornego Apelu Jasnogórskiego.
   Trzymać trzy świece i jeszcze poświęcone zapałki, do tego koce i co jeszcze? A co z aborygenami, z murzynkami w buszu, którzy nigdy o tym nie słyszeli?

   Czy przez świece czy przez łaskę i wiarę jesteśmy zbawieni???
   Wiarę w świece, koce lub pieczęcie? czy w Jezusa Chrystusa?

   Linki? – same do kitu. Fałszywa prorokini MKordas kipiąca nienawiścią do Kościoła, Księży, swego czasu figurę św. Piotra w Watykanie nazwała figurą Lucyfera, mali rycerze, od czasu zamieszczania „orędzi” z Irlandii nie mają u nas statusu wiarygodnych.

   • Adela pisze:

    Dziękuję za odpowiedż. Postaram się to naprawić.
    W ub. roku zebrałam to i wysłałam do ks. P. Natanka, ale nie odpowiedział.
    Może korespondencja zaginęła.

   • Dorota pisze:

    Szczęść Boże,
    Św. O. Pio nie mówił o 3 dniach? A coś mówił na ten temat? Znam ludzi, którzy na poważnie potraktowali tę wypowiedź rzekomo O.Pio, mają zapasy, mają świece ( nie jedną, paręnaście!) i koce – kotary do zakrywania okien… Co robić?
    Gdzie można solidnie poczytać o trzech dniach ciemności?

 9. Adela pisze:

  W kiosku parafialnym kupiłam książkę pt. „Zioła św. Hildegardy.
  Lecznicze właściwości ziół według opisu św. Hildegardy z Bingen”
  Czy z tej książki można bezpiecznie korzystać? Wiele opisów jest zastanawiająca.
  Mój brat mówi, że jest w niej „magia”.

 10. syriusz pisze:

  NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!!!

  Uprzejmie proszę o poinformowanie o pielgrzymce przez nas organizowanej do Rzymu na ostatnią audiencję z udziałem Ojca św.Benedykta XVI.
  Jest to jedyny tego rodzaju wyjazd z Polski,i niestety nie wiadomo czy dojdzie do skutku z powodu bardzo małej ilości uczestników.Czy naprawdę nie mamy za co dziękować za Jego pontyfikat?
  Duchowym przewodnikiem pielgrzymki jest ks.Bolesław Kielan(znany kapłan warszawski który jest znany z intronizacji Jezusa Chrystusa Króla,jak także z odprawiania Mszy św. Trydenckiej)
  Zapisy tylko do tego piątku.
  więcej szczegółów na stronie: http://www.pielgrzym-warszawski.pl

  Pozostaje w pamięci modlitewnej

  Mariusz Suczewski

  P.S.Proszę tę wiadomośc przesłać dalej.BÓG ZAPŁAĆ

 11. Zojka pisze:

  Chciałam zapytać o tę stronę ,znalazłam ją szukając informacji o Annie Agrasińskiej. Kto prowadzi tę stronę i czy można ją czytać
  http://www.-2012-r

  • wobroniewiary pisze:

   Zojka na litość Boską- to strona heretyczki MKordas, która w posągu Św. Piotra widzi Lucyfera!

   A Świętych i błogosławionych wsadza do piekła.
   Chora psychicznie albo co najmniej zniewolona jak nie opętana kobieta!

 12. Zojka pisze:

  Dzięki,za ostrzeżenie,nie wchodzę , nie czytam.Jezu,Maryjo,kocham Was , ratujcie dusze.

 13. Teresa pisze:

  Prosze o kontakt z ks A.Skwarczynskim w sprawie zgloszenia udzialu w nowennie.

 14. Darek pisze:

  Szczęść Boże,

  od kilku miesięcy poczytywałem w „porannej prasówce” stronę http://www.ostrz.com

  Dopiero dzisiaj tj. 22 lipca 2013 r. przed pracą byłem na mszy świętej i przyjąłem Chrystusa do serca. W pracy zacząłem czytać w/w stronę i coś mnie tknęło żeby przeszukać w googlach temat MBM. Trafiłem na Waszą stronę i jestem mocno zaskoczony jak dałem się ponieść złemu. Strona ta nie zmieniła mojego podejścia do wiary i nadal głównymi jej wyznacznikami jest Pismo Święte oraz Katechizm Kościoła Katolickiego. Powiem z całego serca, że nie byłem świadomy tego że jest to totalna mistyfikacja i to trafiająca w „gusta” osób wierzących i głęboko wierzących. Prawie uwierzyłem w kłamstwa dotyczące papieża Franciszka (Boże wybacz mnie biednemu !!!). Powie szczerze, że coś mi mówiło że nasz nowy papież jest autentycznym następcą Piotra ale słowa na tej stronie o ostatnim prawdziwym papieżu Benedykcie bardzo mnie utwierdzały że faktycznie jest coś nie tak. Przyznaję się, że wydrukował sobie pieczęć Boga Żywego (już ją zniszczyłem) i parę razy odmówiłem jej zawartość. Na szczęście jestem „konserwatywnym” katolikiem i moją codzienną modlitwą jest: różaniec, Pod Twoją Obronę i Modlitwa do Św. Michała Archanioła. Nie uległem jakieś ich tam krucjacie oraz wstępowaniu do ich grup modlitewnych (których zresztą w moim mieście chyba nie ma albo o nich nie słyszałem – na szczęście.)

  Dziękuję Bogu, że znalazłem się na tej stronie i ta cała sytuacja nauczy mnie bardziej wnikliwie podchodzić do tego rodzaju treści. Powiem tylko na koniec, że mimo wszystko, że nie byłem tego wszystkiego świadom to „kaca moralnego” mam i po prostu mi wstyd. Żałuję tego ….jak cholera :).

  Pozdrawiam wiernych jedynemu Panu – Jezusowi Chrystusowi

  BÓG ZAPŁAĆ !!!

 15. riama0@op.pl pisze:

  gdzie kupić płytę zespołu Guadalupe

 16. adamo pisze:

  Maryja do Cataliny Rivas „Chwilę później nastąpiło ofiarowanie i Matka Boża powiedziała: »Módl się w ten sposób: Panie, ofiarowuję Ci się cała, taka, jaką jestem, wszystko, co mam i co mogę. Wszystko wkładam w Twoje ręce. Boże Wszechmogący, przez zasługi Twojego Syna przemień mnie. Proszę Cię za moją rodzinę, dobrodziejów, za wszystkich ludzi, którzy walczą przeciw nam, za tych, którzy polecali się moim modlitwom«.” A w liturgi kościoła jest śpiew, więc w tym momencie mamy się modlić jak prosi Maryja czy śpiewać w trakcie? Dziekuje za odpowiedz jest to dla mnie ważne, bo staram się jak najpełniej przeżyć Eucharystię

  • wobroniewiary pisze:

   Może kiedyś dojdziesz do perfekcji „2 w 1” Usta swoje serce swoje 😉

   I wcale nie żartuję.
   U nas dziś comiesięczna Msza św dla czcicieli Matki Bożej z Góry Karmel i dla naszej Rodziny Szkaplerznej.
   Dziś oprócz śpiewania, ofiarowania siebie, swojej rodziny, was, Starszego Jerzego, potem swoich trosk ale przede wszystkim dziś oddania Jezusowi przez ręce Maryi swoich nieroztropności, złych decyzji aby Pan je przemieniał w dobro …rozplątywałam szkaplerz, bo akurat dziś tak się zamotał, że mało mnie nie udusił, ale nie udało się. Łańcuszek rozplątany szkaplerz przed ołtarzem na nowo zawieszony, śpiew na ustaw a ofiarowanie w sercu…szkaplerz był w rękach…jakoś to pogodziłam 😉

 17. adamo pisze:

  tak tez sie staram. A jak jest np z koronką do Bożego Miłosierdzia na słowa „Dla Jego bolesnej męki…” to oczywiście myślimy o męce Jezusa a gdy mówimy „miej miłosierdzie dla nas i całego świata” to przywołujemy na myśl nas i cały świat czy mimo tych słów skupiamy się cały czas na Jezusie nie przekierowując myśli?

 18. Margo pisze:

  Szczęść Boże!
  Mam pewien dylemat i chciałabym się Was poradzić, jako osób z większym rozeznaniem niż moje. Otóż mój dwuletni synek cierpi na nowotwór złośliwy (w tym miejscu chciałabym również prosić o modlitwę za niego). Ktoś podesłał mi książkę, napisaną przez Alexandra Loyda pt. „Kod uzdrawiania”, zaznaczając że sam autor jest wierzący i że książka przeznaczona jest również raczej dla osób wierzących. Mam jednak wątpliwości co do „słuszności” tej lektury. Nie chciałabym pochopnie zabrać się za odprawianie owych kodów. Czy mogę prosić o opinię w tej sprawie?

  • wobroniewiary pisze:

   zapytam o to ks. Adama, przy okazji, bo przed chwilą skończyłam z Nim rozmowę 😉

   • Czekajacy pisze:

    Przepraszam, że odgrzebuję, ale czy ks. Adam coś powiedział? Akurat również usłyszałem o tej książce\metodzie, więc poszukałem informacji na ten temat.

    Wygląda to na czysty „New Age”, a wszystko zaczęło się od prywatnego objawienia autorowi…

    PS:
    Margo, wszyscy bioenergoterapeuci, uzdrawiacze, itp. – o których słyszałem, których spotkałem – oni wszyscy byli wierzący. A ile obrazków u nich można zobaczyć…

  • monika pisze:

   Witaj, polecam rekolekcje charyzmayczne z o. Manjackalem w kielcach ok 15-18 maja. Bedzie się modlil o uzdrowienie. Mozesz do mnie napisac – monika.socha@oracle.com

 19. Edyta pisze:

  Witam serdecznie,
  odmawiam codziennie „Modlitwe poranna”, ktora modli sie p. Anna Argasinska. Jest to przepiekna modlitwa zawierajaca to wszystko co najwazniejsze, aby moc dobrze dzien przezyc. Mam pytanie do p. Ani czy jest/ albo mialaby Pani podobnie piekna modlitwe na zakonczene dnia?
  Pozdrawiam Edyta

 20. Edyta pisze:

  Dziekuje.

 21. Salome pisze:

  Panie Boże, prosimy Cię, aby strona WOWIT gromadziła coraz więcej ludzi szukających Twojej Świętej Woli+

 22. donata rebosz pisze:

  Niech BEDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.pisze do was poraz pierwszy bo nie wiem gdzie napisac.mam wielki smutek po artykule jaki pojawil sie na blogu krolowa pokoju.art.bardzo szkalujacy papieza Franciszka.bylo juz wiele zlych artyk.ale ten przerasta wszystko.zrobcie cos z tym .wielu znajomych czyta ten blog i glosza to co tam pisza.+++

  • wobroniewiary pisze:

   Szczęść Boże
   odpowiedzią niech będą słowa o. Jana Pawła.

  • Magdalena pisze:

   Donato poszłam tam popatrzeć i zmroziło mnie. Do tego jakaś nawiedzona wkleiła kolejne fałszywe orędzie tej Irlandki. I co powiesz o ich „Jezusie”, który nie jest wszechwiedzący i dopiero po jakiejś próbie dowie się kto jest jego a kto nie
   Jak można wierzyć takim słowom i robić z Jezusa nic nie wiedzącego bożka, z papieża fałszywego proroka, Jezusa obdzierają ze wszechwiedzy i innych boskich przymiotów i wiele osób ciągną za sobą na dno piekieł,.
   Tu powinni zareagować księża i biskupi, ile można obrażać Papieża, a potem biadolić, że ma się tyle problemów jak widach pieczęć boga żywego nie zaradziła tylko szkodzi.
   A kłopoty to dopiero do nich wszystkich mogą nadejść, bo Bóg nie pozwoli wiecznie szydzić z siebie.

   Wklejam głupi fragment z tego diabelstwa:
   „Nigdy nie wierzcie, że łatwo jest być Moim wyznawcą, bo tak nie jest. Niemniej jednak nadejdzie czas, kiedy wasza wiara zostanie poddana rozstrzygającej próbie — i wtedy będę wiedział, kto jest Mój, a kto nie. Wasz Jezus”

  • wobroniewiary pisze:

   J 10, 27
   Moje owce słuchają mojego głosu,
   Ja znam je, a one idą za Mną.

  • Ks. Adam Skwarczyński pisze:

   Skoro atak na Papieża Franciszka pochodzi od heretyczki z Irlandii, autorki „ostrzeżenia”, to wszyscy mądrzy ludzie zrozumieją rzecz oczywistą: Franciszek, atakowany przez piekło i jego ludzi, jest Bożym człowiekiem. Obszerniejszy komentarz nie jest potrzebny ani mądrym, bo rozumieją prawdę, ani głupim, bo i tak ona do nich nie dotrze – są zwiedzeni i oślepieni przez ojca kłamstwa. Nawoływanie ludzi spod znaku Bestii: spod czerwonej pieczęci z Irlandii – do opamiętania i nawrócenia – to jak rzucanie grochem o ścianę. Jaki grom zdoła ich przebudzić???!!!
   ks. Adam Skwarczyński

   • Sofia pisze:

    Lieber hochwürdiger Herr Pfarrer Adam Skwarczynski. Ich wohne in Deutschland, kann nicht Polnisch, finde deswegen keine persönliche Emailadresse auf dieser Seite und hätte gerne Kontokt zu Ihnen. Meine Email Adresse lautet: S.Vormittag@gmx.de . Ich wäre Ihnen dankbar für eine kurze Email damit ich mich persönlich an Sie wenden kann.

    Liebe Grüße

    Sofia

 23. julia pisze:

  przyznam szczerze , ze ja na te orędzia trafiłam rok temu , na yt pełno filmików z tym. I potwierdzam, ze wywołują przerazenie i strach , jakis taki wewnetrzny niepokoj. I kiepski jest dla mnie argument, ze cos sie potwierdza. Te rzeczy, które sie potwierdzaja, sa w gestii wiedzy szatana, bo to jego zmyslny plan jest realizowany. Więc podaje swoje wytyczne wymieszane z prawda ewangelii.
  ja obecnie mam podejscie jak Ojciec Jan Paweł , jesli taka wola boża niech zabierze mi zycie i moim bliskim , bylebysmy nie poszli na wieczne zatracenie.. jesli czegos sie boje utracic to tej perły, skarbu o ktorym pisze ewangelia.

 24. agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o pomoc.
  Znam osobę która wdepnela w to bagno oredz mbm !
  Po moich delikatnych sugestiach i linkach do Waszych ostrzeżeń ta osoba świadomie chce nadal w tym tkwić!
  Co gorsza zmawia te krucjaty w jakimś kosciele się spotykaja …rozdaje medaliki niby matki zbawienia i filmik religijny dla dzieci ! Bardzo proszę o pomoc i intetwencje …ja niestety nie posiadam daru mówienia i boję się bo ta osoba teraz jest zwiazana z moją rodziną…

  • Maggie pisze:

   Porozmawiaj z księdzem proboszczem, bo moze taki temat włączyć do kazań niedzielnych, czy ostrzec w biuletynie parafialnym (jeśli jest taki).
   Skoro sama wiesz, ze skoro nie dasz rady, trzeba zwróć sie o pomoc ..najlepiej do księdza i jemu to powiedz.
   Wielu księży nie wie nic o marysience i jej przekretach i krucjactkach podsuwanych w formie modlitwy !!! W słowach takiej modlitwy marysienkowej, niby pięknej to pieknej …możesz znalezc …zwrot do Jezusa, ze go …akceptujesz (!!!?!!!!) a to już profanacja, bo wyznajesz i pragniesz by w Twoim sercu i życiu BYŁ ….

   Rozmowa z taka „nawrócona” osoba to jak ze świadkiem sekty jehowych, więc szukaj pomocy w Twojej parafii.
   Wspominasz o delikatnych napomnieniach…to musi być silna riposta a nie jakieś bakanie pod nosem. Pomódl sie aby Duch Święty i Twój Anioł Stróż natchneli co i jak masz mówić aby ustrzec ta osobę ale i innych. Chron Swoją Rodzine – otaczaj modlitwa.

   Boza pieczęcia na sercu jest Chrzest Święty a nie jakieś profanacyjne bohomazy, a Pisma Świętego nie można wymieniać na jakieś wypociny: zwane księga prawdy, !!!! – tu trzeba ryknac i wykpic „zalety” takiej lektury (w Piśmie Świętym jest mowa o fałszywych prorokach rosnących jak grzyby po deszczu = znak, ze czasy ostateczne coraz bliżej) … a nie zas grzecznie „szeptac” delikatne slowka …nawet jeśli to Twój mąż czy brat…

   O ile sie nie mylę w Polsce jest już jakaś organizacja/ośrodek ktora sie zajmuje „apostolami marysienki z zielonej wsypy”.

   Jezus jest Panem!

   • agnieszka pisze:

    Bóg zapłać!
    Jeśli dowiesz się jak skontaktować się z tą organizacja to pisz.

    Tak o ochronę mojej rodziny już poruszylam tzw sznurek duchowo bliskich mi osób.

    Jutro mam nadzieję że ksiądz po Eucharystii znajdzie czas na wysłuchanie…

 25. Sylwia pisze:

  Szczęść Boże !
  mam prośbę możecie się za mnie pomodlić tak do 3 listopada ? mam ważną sprawę sądową i potrzebuję wsparcia modlitewnego ,proszę również abyś przekazała znajomym moją prośbę bardzo tego potrzebuję a wiem że modlitwa ma moc ! pozdrawiam !

  • Maggie pisze:

   O’K.
   28 Października jest Św.Tadeusza Judy – oredownika przy szczególnie trudnych sprawach, zwróć sie rownież do Niego.
   Jest tez nowenna do Sw.Tadeusza Judy, ale mam ja tylko wj.angielskim – pewnie dostępna rownież w j.polskim.

   • Sylwia pisze:

    Dziękuję za podpowiedz 🙂 na pewno skorzystam z tej nowenny jak znajdę modlę się też do Św. Rity która jest patronką do spraw trudnych i niemożliwych. Dziękuję za modlitwę !

   • agnieszka pisze:

    Odmawiać zaczęłam Koronke Wyzwolenia
    Niestety proboszcz nie udzielił mi pomocy ograniczył się do stwierdzenia że trzeba podrzec kartki a jak mówię że trzeba wyrwac tę osobę z sidel to baknal że jest organizacja pomagając wyciagac ludzi z sekt…

    Plusem jest że ta moja osoba mocno wierzy w Święty Kościół Katolicki również w orędzia fatimskie itd był na mszach z uzdrowieniem i uwolnieniem.

    Teraz mam problem gdy podsyla mi linki które udowadniają prawdziwosc oredz marysienki np dt synodu…
    Diablisko mnie w nocy dreczylo potem i byłam przerażona końcem świata… 😦

    To nawet nie podchodzi po ewangelizacje. Ale są chwile gdy świadczy normalnie o działaniu Boga w jego życiu że wyciszyl się więcej modli zwalcza swoje przywiązanie do grzechu… Widać że chce trwać przy Bogu…. Chociaż nadal nie chce zrezygnować z tych krucjatek marysienki …

 26. Piotr Żarski pisze:

  Litania do Matki Bożej z Lourdes
  Kyrie, elejson. Chryste, elejson. Kyrie, elejson.
  Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.
  Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami.
  Synu Odkupicielu świata Boże,
  Duchu Święty Boże,
  Święta Trójco jedyny Boże,
  Najświętsza Panno w Lourdes objawiona, módl się za nami.
  Najświętsza Panno pokutę zalecająca,
  Najświętsza Panno, uzdrawiające źródło wskazująca,
  Najświętsza Panno potwierdzająca Swe Niepokalane Poczęcie,
  Niepokalana Córo Boga Ojca,
  Niepokalana Matko Syna Bożego,
  Niepokalana Oblubienico Ducha Świętego,
  Niepokalana Świątynio Trójcy Przenajświętszej,
  Niepokalane odzwierciedlenie Mądrości Bożej,
  Niepokalana Jutrzenko sprawiedliwości,
  Niepokalana Arko Przymierza,
  Niepokalana Dziewico krusząca głowę węża piekielnego,
  Niepokalana Królowo nieba i ziemi,
  Niepokalana skarbnico łask Boskich,
  Niepokalana drogo do Jezusa wiodąca,
  Niepokalana Dziewico wolna od grzechu pierworodnego,
  Niepokalana bramo niebios,
  Niepokalana Gwiazdo morza,
  Niepokalana Matko Kościoła świętego,
  Niepokalane źródło wszelkich doskonałości,
  Niepokalana przyczyno naszej radości,
  Niepokalany wzorze wiary,
  Niepokalane źródło Bożej miłości,
  Niepokalany znaku naszego zbawienia,
  Niepokalane światło Aniołów,
  Niepokalana nauczycielko Apostołów,
  Niepokalana chwało Proroków,
  Niepokalana potęgo Męczenników,
  Niepokalana opiekunko Wyznawców,
  Niepokalany wzorze dziewiczej czystości,
  Niepokalana radości ufających Tobie,
  Niepokalana obrono grzeszników,
  Niepokalana pogromicielko wszelkiego zła,
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.
  O Maryjo bez grzechu poczęta
  Módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
  Módlmy się:
  Matko Najświętsza słynąca w Lourdes wielkimi łaskami, przez dobroć,
  jakiej dajesz tyle dowodów w tym wybranym miejscu, błagamy Cię pokornie, uproś nam wszystkie cnoty, aby nas uświęciły oraz wyjednaj nam zupełne zdrowie duszy i ciała i dopomóż, abyśmy go użyli na chwałę Boga, dla dobra bliźnich i zbawienia duszy.
  Amen.

 27. dominikg97 pisze:

  Dziękuję za tą stronę. Można znaleźć tu wiele wspaniałych artykułów, które mi pomagają. Bóg zapłać.

 28. Lukasz pisze:

  Witam. Bardzo prosze o pomoc i radę do jakiej wspólnoty w Krakowie dołączyć aby wzrastać a i nie dać się wywieźć w pole?

 29. Andrzej Kempisty pisze:

  Proszę o modlitwę przy grobie O. Dolindo i O.Pio- o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej przez wstawiennictwo Tych Wielkich Świętych o wszelkie potrzebne łaski w Małżeństwie / dziękczynienie za 25 wspólnych lat/, i w rodzinie Agnieszki i Andrzeja.

 30. Izabela R pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Witam serdecznie wszystkich Polaków , którym los Ojczyzny leży na sercu. Tych , którzy modlą się i proszą o Polskę i Europę wolną od moralnego chaosu i promocji LGBT+ , opowiadającą się za cywilizacją życia, o Europę chrześcijańską.
  Zachęcam do zapoznania się ze stronami zchr.pl oraz rpeu.pl
  Potrzebne ręce i świadomi , gotowi do działania Polacy.
  Jezu, Maryjo, Józefie kocham Was ratujcie dusze!
  Izabela

 31. Stanisław Płoński pisze:

  Szcześć Boże
  Witam Serdecznie
  Zna ktoś pustelnika co wykonuje krzyże Pasyjne mieszka w Bydgoszczy lub Toruniu …Chce taki krzyż też zamuwić proszę o informację …
  Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s