Skrzynka intencji

Reklamy

2 116 odpowiedzi na „Skrzynka intencji

 1. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych.Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu, proszę o uzdrowienie go z chorób układu moczowego. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Bóg zapłać.

  • JERZY pisze:

   Mój wpis sprzed 5 laty http://pojednanie2.blogspot.com/2013/06/pomiziaj-nogi-w-pasach-przy-drabince.html . Ewa zmarła, jutro 17 kwietnia będzie 51 miesięcy temu, 7 miesięcy po tym wpisie. Módl się Barbaro słowami naszej małżeńskiej modlitwy: „Panie mój Boże nasz siłę masz siłę dasz. Tylko Ty, tylko Ty możesz coś zaradzić.
   W czasie Przeistoczenia mów słowa Koronki do Bożego Miłosierdzia: Ojcze Przedwieczny oddaję ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Pana naszego Jezusa Chrystusa na przebłganie za grzechy m o j e (Barbary) i całego świata . I módl się do św. Maksyma męczennika, zmarł w 229 roku. Ja, we wtorek 17 kwietnia będę w czasie Mszy Świętej Wszechczasów (trydenckiej) sprawowanej o 19:00, Przeistoczenie wypadnie gdzieś około 19:45 sprawowanej przez X Michała Woźnickiego SDB w prywatnej kaplicy – celi na ołtarzu z relikwiami św Maksyma modlił się za wstawiennictwem mojej śp żony Ireny – Ewy za Twego synka, o jego uzdrowienie.
   Jerzy z Placu Zmartwychwstania 1

  • Maggie pisze:

   Kochana ❣️🙏🏻❤️
   Staraj się zmówić raz dziennie 10-tek z naszym Św.JPII – jest na prawym marginesie pierwszej strony. Jego wstawiennictwo pomogło wielu dzieciom za jego życia ale i po śmierci.

 2. Paweł pisze:

  W intencji odbudowy związku z moją ukochaną – Beatą i o potrzebne nam do tego łaski.

 3. DMaria pisze:

  Modlitwa dziekczynna za uzyskane laski i ze Panie Jezu niesienie krzyza wydaje sie lzejsze jak sie ma Ciebie i wiare ze tylko tyle dajesz ile mozna udzwignac. Jezu kocham Ciebie,

 4. Jola pisze:

  Proszę o uwolnienie dla Joli. Bardzo.

 5. Beata pisze:

  Za corke o sily w pokonywaniu problemów, spokoj i bezpieczeństwo.

 6. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę całkowitego uzdrowienia mojej mamy Leokadii Oprządek po przebytym udarze oraz wszystkie potrzebne łaski dla mamy

 7. Mateusz pisze:

  prosze o realizacje mojego powolania

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s