Skrzynka intencji

Reklamy

2 176 odpowiedzi na „Skrzynka intencji

 1. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych.Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu, proszę o uzdrowienie go z chorób układu moczowego. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Bóg zapłać.

  • JERZY pisze:

   Mój wpis sprzed 5 laty http://pojednanie2.blogspot.com/2013/06/pomiziaj-nogi-w-pasach-przy-drabince.html . Ewa zmarła, jutro 17 kwietnia będzie 51 miesięcy temu, 7 miesięcy po tym wpisie. Módl się Barbaro słowami naszej małżeńskiej modlitwy: „Panie mój Boże nasz siłę masz siłę dasz. Tylko Ty, tylko Ty możesz coś zaradzić.
   W czasie Przeistoczenia mów słowa Koronki do Bożego Miłosierdzia: Ojcze Przedwieczny oddaję ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Pana naszego Jezusa Chrystusa na przebłganie za grzechy m o j e (Barbary) i całego świata . I módl się do św. Maksyma męczennika, zmarł w 229 roku. Ja, we wtorek 17 kwietnia będę w czasie Mszy Świętej Wszechczasów (trydenckiej) sprawowanej o 19:00, Przeistoczenie wypadnie gdzieś około 19:45 sprawowanej przez X Michała Woźnickiego SDB w prywatnej kaplicy – celi na ołtarzu z relikwiami św Maksyma modlił się za wstawiennictwem mojej śp żony Ireny – Ewy za Twego synka, o jego uzdrowienie.
   Jerzy z Placu Zmartwychwstania 1

  • Maggie pisze:

   Kochana ❣️🙏🏻❤️
   Staraj się zmówić raz dziennie 10-tek z naszym Św.JPII – jest na prawym marginesie pierwszej strony. Jego wstawiennictwo pomogło wielu dzieciom za jego życia ale i po śmierci.

 2. Paweł pisze:

  W intencji odbudowy związku z moją ukochaną – Beatą i o potrzebne nam do tego łaski.

 3. DMaria pisze:

  Modlitwa dziekczynna za uzyskane laski i ze Panie Jezu niesienie krzyza wydaje sie lzejsze jak sie ma Ciebie i wiare ze tylko tyle dajesz ile mozna udzwignac. Jezu kocham Ciebie,

 4. Jola pisze:

  Proszę o uwolnienie dla Joli. Bardzo.

 5. Beata pisze:

  Za corke o sily w pokonywaniu problemów, spokoj i bezpieczeństwo.

 6. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę całkowitego uzdrowienia mojej mamy Leokadii Oprządek po przebytym udarze oraz wszystkie potrzebne łaski dla mamy

 7. Mateusz pisze:

  prosze o realizacje mojego powolania

 8. Helena pisze:

  Proszę Ciebie Boże o wysłuchanie modlitwy w intencji o uwolnienie i uzdrowienie mojego małżeństwa, o nawrócenie męża oraz innych członków rodziny. O szacunek do kobiet, matek, żon oraz o miłość i pokój w naszych rodzinach.
  Przez Jezusa Chrystusa. Amen

 9. Aneta pisze:

  Prosze o modlitwe za nawrocenie brata Wojciecha

 10. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji, pojednanie z Eweliną i działanie łaski Bożej w tej relacji, przemianę naszych serc i nawrócenie, dobre relacje w rodzinie, mieszkaniu i wspólnocie.

 11. ela pisze:

  blagam o odmiane zycia mojego i mojej rodziny,o rozwiazanie wszystkich problemow,aby corki szybko załozyły rodziny i wyszły z domu rodzinnego, o pomoc finansowa i opieke kazdedo dnia prosi ela

 12. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z toksycznego, niszczącego związku Łukasza. Bóg zapłać!

 13. Anna pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji pohamowania zła ze strony Żanety.

 14. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę uzdrowienia mojej mamy Leokadii po przebytym udarze oraz wszystkie potrzebne łaski dla mamy

 15. Barbar3 pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za syna Pawła o jego i uwolnienie z nałogów uzdrowienie i nawrócenie.13 maja miał próbę samobójczą.Najświętsza Panienko miej go w swojej opiece .Św Michale Archaniele broń nas w walce.Amen

 16. Renata Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji; Kościół Chrystusowy pod Krzyżem razem z Matką Bożą Boleściwą 15 września 2018 r. Spotkania modlitewne w Kalwariach na terenie Polski, a także po za jej granicami. Czy taka jest Wola Boża?

 17. Ciocia pisze:

  Proszę o modlitwę uzdrowienia dla Nikolasa żeby nie było nawrotu choroby nowotworowej i powiklan po radioterapii i chemioterapii oraz potrzebne laski dla Jego rodzicow.

 18. mama pisze:

  Matenko Boza, Maryjo Niepokalana błagam o uratowanie rozpadającego się mojego, syna Krystiana, Justynki, Beatki małżeństwa. O dar przebaczenia, pojednania i wzajemnej miłości, o nawrócenie, otwarcie na Boga i jego Łaski, o błogosławieństwo Boze i opiekę dla ich dzieci oraz w intencji zdrowia duszy i ciała dla wszystkich, ktorym obiecalam modlitwe i polecajacych się jak Joli, Paulince, Marysi, Anetce i Rafalowi, Olimpii, Piotra, Asi, Jacka, Ewelinek, Ewuni, Wlodka, Wladka, Manuelka, Natanka, Wioli, Oskarka, Antoniny, Basi, Halinki, Janinki, Małgosi, Marka, Darka. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krystianów o wyzwolenie z nałogu alkoholizmu, narkomani, nikotyny. Nie moja, ale Twoja Wola niech sie stanie Ojcze Niebieski. Jezu ufam Tobie. Maryjo, Matenko Miłosierdzia pomóż. Wszyscy świeci wstawiajcie sie za nami i za calym swiatem. Bog zaplac!

 19. Marcin pisze:

  Trój jedyny Boże pragnę Z całego serca Ci podziękować za Twoje miłosierdzie i wszelkie dobro jakie nam dajesz dziękuję również za opiekę Matki Najświętszej i wstawiennictwo Aniołów i Świętych. Nadal pokornie proszę Panie Jezu abyś wypowiadał intencje w naszym imieniu przed Twoim Ojcem w naszym imieniu Jezu Ufam Tobie Proszę Cię także w intencjach Tobie wiadomych

 20. Małgorzata pisze:

  Bardzo prosze o modlitwę za wstawiennictwem sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej o cud zdrowia dla 37 letniej Patrycji-mamy 4 dzieci i o światło dla lekarzy jak jej pomóc.

 21. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę: O zakończenie romansu Kasi i Marcina oraz nawrócenie ich serc.

 22. Paweł pisze:

  Proszę o wybawienie z mojej tragicznej sytuacji życiowej

 23. Ilona pisze:

  Proszę o modlitwę za 3- miesięczną Julię, zeby miała prawidłowe napięcie mięśniowe po urazie jaki doznała, nie odchylała głowy i ciała do tylu, prawidłowo się rozwijała. Proszę o modlitwę o zdrowy kręgosłup dla niej, silne mięśnie, sprawny prawy i lewy bark, uniknięcie asymetrii.

 24. Panie Boże i Św.Rito błagam ratuj moje
  małżeństwo.
  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

 25. Andrzej pisze:

  Bóg zapłać za modlitwę. Dobry Bóg wysłuchał próśb. Badania dziecka były pomyślne.

 26. zatroskana pisze:

  Bardzo prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna za Joanne i jej dzieci MIA i OLIVER, (które ich ojciec uprowadził z Anglii do Polski z pomocą swoich rodziców) oby Dobry Pan Bóg sprawił by dzieci wróciły do swojego domu rodzinnego do Anglii gdzie czeka stęskniona mama . O szybkie działanie sądów w tej sprawie, o światło Ducha św dla wszystkich z tym związanych.

 27. matka pisze:

  Błagam o modlitwę o uzdrowienie mojego ciężko chorego syna Michała. Wszyscy Święci i Święte Boże pomóżcie, ratujcie moje dziecko.

 28. paula pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji młodzieżowych rekolekcji ewangelizacyjnych „Droga do Prawdy”, które odbędą się w najbliższy weekend w diecezji zamojsko- lubaczowskiej. Serdeczne Bóg zapłać.

 29. Kasia pisze:

  Prosze o modliwe W mojej intencji o łaskę bym chciała iść za Bogiem słuchać jego przykazań ,odrzucać zło i grzech. Bym chciała kochać dziecko które niedługo urodze. Bym je przyjela i chciala się nią zajmować. Bym otworzyła się na nią. I przyjmowała się nią i chciała troszczyc. Proszę o łaski które mi są najbardziej potrzebne o otwarcie na Maryję. O wrażliwość na Ból Jezusa .o wybieranie życia Bożego.o uwolnienie od obsesyjnego myslenia.Proszę o cud

 30. Marzena pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie o znalezienie dobrej pracy.

 31. Małgorzata pisze:

  Szczęść Boże gorąco proszę o modlitwę za Vitalija o jego nawrócenie i by wyszedł z nałogu pornografii by wrócił do żony i dziecka aby docenił wartość rodziny.O zgode miedzy nami

 32. Tomasz pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

  Proszę o modlitwę za moją żonę Justynę która poprzez romans i odejście od Kościoła rozbija małżeństwo i rodzinę. Od 2 m-cy modlę się codziennie na różańcu(pompejańska), staram się żyć w łasce uświęcającej z codzienną mszą św., odmawiam koronki, litania, nowenny, podejmuję posty i piesze pielgrzymki pokutne, pierwsze piątki i soboty oraz inne akty wiary ale to wciąż mało przy takiej manifestacji i sile zła jakie się w rodzinie teraz ujawniło dlatego proszę gorąco o wsparcie modlitwą.

  Bóg zapłać!

 33. Anna pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę w intencji prawdziwej wiary dla mnie i mojej rodziny oraz miłości do Pana Jezusa oraz o uwolnienie szczególnie z odrzucenia i natręctw. ANNA

  • Maggie pisze:

   Pewien kapłan radził aby codziennie czytać Pismo Święte. Do tego modlitwa też konieczna, bo Wiara jest Bożym Darem. Pan Jezus mówił o MOCY wiary … tak wielkiej ❗️… jak niewielkie ziarnko gorczycy.

   Niech każdy z nas otrzyma ten Dar i niech rośnie ona ponad miarę ludzkiego pojęcia.
   Jezu, Ty się tym zajmij❣️🙏🏻❣️

 34. aleksandra pisze:

  prośba o modlitwę podczas pielgrzymki do Włoch :
  Proszę o modlitwę za wstawiennictwem sw ojca Pio i ks. Dolindo o nawrócenie syna Aleksandra, męża Wojciecha i zięcia Pawła. Proszę, aby mężczyźni w mojej rodzinie uwierzyli w Boską moc i żyli po chrześcijańsku. Proszę również o to, aby córka Ewelina miała dzieci i mogła je wychować po katolicku wraz z mężem.
  Boże miej mnie i moja rodzinę w swojej opiece
  Aleksandra

 35. Beata pisze:

  Za corke o sily po kolejnym nieudanym zwiazku i rozczarowaniu, o Dary i Swiatlo Ducha Swietego, o opieke Krolowej Rozanca Swietego z Pompejow.

 36. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwe we własnej intencji, o sile w trudnych życiowych sprawach i zdrowie . By dobry Bóg wskazał mi drogę i pokierowal moim życiem. Aneta.

 37. Mariusz pisze:

  Prosze o modlitwe o uwolnienie mnie z nałogu masturbacij

 38. Sylwia pisze:

  Prosze o modlitwe o uwolnienie mojego brata Grzegorza, hazardziste, zadłużonego i z myślami samobójczymi.

 39. B. B. pisze:

  Prosze o modlitwy, za moja rodzine ktora sie rozpadla i jest w rozlace od wielu miesiecy. Aby milosierny Bog udzielil nam laski ponownego polaczenia sie. Pozwol nam Boze znow byc razem w milosci, szacunku i pszanowaniu do konca naszych dni. Nasza rodzina M. B. A. Serdeczne Bog zaplac, za kazde westchnienie w naszej intencji. 🙏🙏🙏. Z Panem Bogiem 🙏❤️❤️❤️

 40. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji poczęcia dziecka dla mnie i mojego męża Janusza . Bóg zapłać. Anna

 41. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Miłosierny błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 42. Dorota pisze:

  Matko Boża ulituj się błagam o ratunek, żeby ta cysta z zęba znikła u Marka oraz o uzdrowienie Kingi, oddaję ci wszystkie moje problemy i wszystko co jest w moim sercu. Dziękuję bardzo za wszystko. Błagam o ratunek.

 43. Małgosia pisze:

  Proszę o modlitwę o małżeństwo mojej siostry, rozeszła się z mężem (proszę o modlitwę uwalniającą mojego szwagra od alkoholu i papierosów a moją siostrę i mamę od niewłaściwych relacji). Proszę o modlitwę abym ja i moja mama (jest wdową) abyśmy znalazły dla siebie odpowiednich Bożych mężów. Proszę o modlitwę uwalniającą z zatwardziałości mego serca, nieumiejętności bycia w związku, gniewu i złości,a także o awans w mojej pracy , sukces i podwyżkę oraz o złamanie ubóstwa nad życiem i nad moimi relacjami. Szukam też mojego powołania – bardzo proszę o modlitwę w tej sprawie. Dziękuję i Błogosławię

 44. E.L. pisze:

  Błagam o szturm do nieba, gorliwą modlitwę, wsparcie modlitewne w intencji o pomyślne zakończenie bardzo trudnych spraw, byśmy nie zostali pozbawieni dachu nad głową jak to sobie bezzasadnie umyśliła urzędniczka, chce zrobić z nas bezdomnych żebraków. Oby Matka Boska okryła nas Swoim Płaszczem i Uchroniła nas przed tym koszmarem, oby Jezus Chrystus miał nas w Swojej Opiece, podał mi dłoń i zniweczył niecny plan zniszczenia mnie i mojej rodziny. Aniołowie i wszyscy Święci przybądźcie mam ku pomocy!

 45. Renata Anna pisze:

  Proszę o modlitwę o uratowanie wszystkich dzieci u opiekuna uwięzionych w jaskinii w Tajlandii i wszystkich osób im pomagających.

 46. Małgosia pisze:

  Proszę o modlitwę o małżeństwo mojej siostry, rozeszła się z mężem. Proszę o modlitwę uwalniającą mojego szwagra od alkoholu i papierosów oraz pornografii a moją siostrę od niewłaściwych relacji i związków pozamałżeńskich i chorób. Proszę o modlitwę o moją mamę (jest wolnego stanu) i o mnie abyśmy znalazły odpowiednich Bożych mężczyzn na mężów. Proszę o modlitwę uwalniającą z zatwardziałości mego serca, gniewu i złości a także o awans w mojej pracy lub nową pracę oraz o błogosławieństwo finansowe, złamanie ubóstwa nad życiem i nad moimi relacjami. 3-4.07.2018 prowadzę szkolenie prośba o wstawiennictwo
  Dziękuję i Błogosławię

 47. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mojego taty Jana z choroby nowotworowej.

 48. Adriana A. pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia fizycznego i duchowego oraz potrzebne laski dla Rysia,Jozefa1,Marty,Mariusza,Franka,Weroniki,Krystyny,,Bartlomieja,Anny,Laury,Alicji,Jolanty,Emilii,Marcina,Jozefa2,,Marioli,Zdravki,Michaeli,Artura,o nawrocenie Ryszarda,o spokoj dusz sp.Leony,Dany,Teresy,o nawrocenie i milosc do Boga i Maryi dla Adriany,za dobroczyncow duchowych przez wstawiennictwo MB Laskawej i sw Michala A rchaniola.Bog zaplac

 49. Michał pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla mnie, żony Magdaleny i syna Jakuba.

 50. Mateusz pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
  Bóg zapłać!

  • Monika pisze:

   Mateusz – o modlitwę zawsze można i warto prosić, szczególnie jeśli sytuacja tego wymaga ale Mszę Świętą to możesz zamówić w swojej parafii, do której należysz.
   Czy prosząc tutaj akurat o Mszę Świętą masz na myśli, że ktoś Ją za Ciebie ofiaruje – opłaci w swojej parafii?
   Jeśli masz ważną dla siebie intencję i zależy Ci na rozwiązaniu Twoich spraw, to pomyśl: czy nie warto raczej potrudzić się trochę, postarać się i właśnie w tych ważnych dla Ciebie intencjach samemu pochodzić na Msze Święte, choćby i codziennie? Jeśli sam nie możesz zamówić Mszy Świętej jednej lub nawet kilku, bo na przykład Cię na to nie stać, bo nie masz pieniędzy, to możesz jak najbardziej chodzić bez zamawiania i opłacania tych Mszy Świętych – możesz i raczej powinieneś swój czas ofiarować Bogu, swoją obecność i pełne uczestnictwo we Mszy Świętej, bo dla Boga z całą pewnością będzie Ona ważna tak samo jakbyś Ją opłacił.
   Zawsze najpierw warto dać coś od siebie i samemu jak najczęściej uczestniczyć w pełni we Mszach Świętych – by się uświęcać a potem uświęcać także innych – lepiej tak właśnie czynić niż tylko prosić innych o Msze Święte, a samemu nie ofiarowując siebie w Nich, nie uczestnicząc. Czy może jesteś chory albo sparaliżowany i nie możesz chodzić, że prosisz a sam nie pójdziesz zamówić Mszy Świętej? Czy prosisz tutaj by ktoś zrobił to za Ciebie?

   Wiem, że jest wiele parafii, w których ksiądz ogłasza wiernym, że ma jeszcze tyle i tyle wolnych intencji w tygodniu – sama się z tym nie raz spotkałam, w niejednej parafii, że ksiądz zwracał się wprost do wiernych z zapytaniem czy naprawdę parafianie już nie mają o co prosić i za co dziękować? – bo ksiądz nie ma w jakich intencjach odprawiać Mszy Świętych. Myślę, że to problem wielu parafii. U nas akurat teraz, w naszej małej wiosce, jest aż 4 Msze Święte codziennie i wszystkie intencje zapełnione – brak wolnych i trzeba długo czekać na wolną intencję a zamawiać naprawdę ze sporym wyprzedzeniem (a wcześniej tak nie było) – inna sprawa, że na tygodniu na Msze Święte chodzą przeważnie tylko te osoby, które zamawiały.
   Zastanów się, Mateusz, czy nie warto, jeśli masz tyle ważnych dla siebie intencji, skorzystać z Mszy Świętych u siebie w parafii?

 51. Tomasz pisze:

  Proszę o dobre wyniki badań dla mamy oraz o uzdrowienie z białaczki. O pozytywne załatwienie trudnej sprawy. O zdrowie w całej rodzinie.

 52. Katarzyna pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o łaskę nawrócenia Patryka i uwolnienie go od uzależnień. Chwała Panu Najwyższemu

 53. Michał pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za
  uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla mnie oraz żony Magdaleny i syna Jakuba.

 54. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 55. Beata pisze:

  O cudowne uzdrowienie Lucji z raka.

 56. Łukasz pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i powrotu do sakramentów Piotra i Adama oraz Boże Błogosławieństwo i wspieranie na trudach życia dla Juli i Sandry.

 57. Marek pisze:

  Proszę o uzdrowienie, całkowite uzdrowienie dla mnie. Proszę o zdrowie dla Anny oraz opiekę Bożą nad nią. O uwolnienie Dariusza z alkoholizmu, problemów życiowych oraz zła, które go otacza w jego życiu, o zdrowie dla niego i łaskę nawrócenia. Dla Mateusza o łaskę uwolnienia od alkoholizmu, uwolnienie od problemów oraz ułożenie jego życia i nawrócenie. Bóg zapłać

 58. Marek pisze:

  Proszę o nieustanną modlitwę za mnie o łaskę całkowitego uzdrowienia. Bóg zapłać

 59. Łukasz pisze:

  Proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo, rozwiązanie ciężkich problemów dnia codziennego oraz duchowe odrodzenie, powrót do życia zgodnie z zasadami Ewangelii, w intencji trzypokoleniowej rodziny Szmigów.

 60. Dorota pisze:

  Proszę o uzdrowienie rodziców Jana i Danuty oraz o szczęśliwą operację dla nich. Proszę o światło Ducha Św. dla lekarzy operujących moich rodziców.

 61. Dorota pisze:

  Jezu Miłosierny dziękuję za dobre wyniki badań taty proszę o uzdrowienie dla niego i szczęśliwą operację oraz o zdrowie i szczęśliwą operację dla mamy Danuty. Jezu Ty się tym zajmij. Prowadź lekarzy opiekujących się nimi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s