Skrzynka intencji

Reklamy

2 390 odpowiedzi na „Skrzynka intencji

 1. Mateusz pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji o szczęśliwe rozwiązanie moich problemów ze zdrowiem i aby nie sprawdziły się moje obawy.

 2. Anna pisze:

  Bardzo Prosze o modlitwe, aby Joachim wybaczył mi zło, które mu wyrządziłam, abym z pomocą Boga zmieniła się na lepsze i byśmy trwali na zawsze razem przed Panem Bogiem. Amen

 3. Magda pisze:

  Bardzo bardzo prosze o modlitwy/; o wypelnienie sie Woli Bozej w sprawie Bogu wiadomej..,o Ducha Sw. dla tej calej sprawy i dzialan,by ci ktorzy szkodza odeszli i by Bog w tym zwyciezyl

 4. Michał pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla żony Magdaleny oraz syna Jakuba.

 5. Damian pisze:

  Szczęść Boże !

  Proszę o dużo modlitwy za moją siostrę Ewelinę o zdrowie dla niej , prace , rozum, Ducha Świętego i Jego 7 darów , dobrych ludzi na drodze, rozwiązanie trudnych problemów, wyjście z kryzysowych sytuacji, zdjęcie przekleństw i odpędzenie demonów oraz o potrzebne łaski Bogu wiadome.

 6. Małgorzata pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę. Przenoszę mnie na inny oddział bardzo odpowiedzialny. A ja czuję się bardzo słaba. Jezu Ty się Tym zajmij.

 7. rafal pisze:

  Proszę o modlitwę W pewnej intencji.

 8. BS pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji ojca i syna ,o uzdrowienie wzajemnych relacji, o zaprzestanie wyzwisk i wulgaryzmów pod adresem syna, o łaskę i mądrość Ducha Świętego w tych relacjach prowadzących do wzajemnego przebaczenia.Panie ,TY znasz przeszłość, teraźniejszość i przyszłość ich, pokornie proszę, przyjdź do ich życia i działaj swoją bożą mocą, wyprowadź dobro z ich wzajemnych , tak bardzo zagmatwanych i trudnych relacji, uchroń ich od działania złego. Ratuj Panie ,bo zły ich niszczy, a syn gaśnie w oczach !

 9. Damian pisze:

  Błagam o modlitwę za moją żonę i naszą ciążę 21 marca mamy termin porodu .
  Błagam o pełne zdrowie dla mojej żony. Zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe.
  Błagam o dojrzałość emocjonalną , psychiczną , Boży pokój , Ducha Świętego i Jego 7 darów , gorącą akceptowalną miłość między mną a moją żoną oraz o opiekę Boga i jego aniołów i świętych nad moją żoną i potrzebne łaski oraz odpędzenie złych duchów, ludzi i zdjęcie przekleństw z mojej żony
  o to proszę dla mojej żony Martyny i bezpieczne rozwiązanie (21 marca termin porodu ).

  Błagam również o zdrowie, prawidłowy rozwój, Ducha Świętego , Boży pokój, urodę, Bożą , aniołów i świętych opiekę i wiele łask dla naszego nienarodzonego synka ( 21 marca termin porodu ) oraz odpędzenie złych duchów, ludzi i zdjęcie przekleństw z naszego synka który za 3 tygodnie powinien przyjść na świat .

  Błagam byście wybłagali to wszystko oraz by moja żona , nasz nienarodzony synek byśmy stworzyli kochającą się rodzinę. Błagam Was o te łaski dla synka i żony.

  Proszę o to ja roztrzęsiony mąż i ojciec.
  Bóg zapłać!

 10. Krystyna pisze:

  Proszę o zdrowie oraz łaskę wiary dla Mamy. Proszę o modlitwę w intencji Sylwii, aby dokonywała mądrych wyborów życiowych.

 11. Agata pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego syna Pawła, o jego uzdrowienie wewnętrzne, przemianę myślenia i stosunku do nauki, o pomyślne ukończenie szkoły, zdanie matury i rozpoznanie Bożej woli co do przyszłości. Proszę o ufność, nadzieję, siłę i cierpliwość dla mnie.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 12. Małgorzata pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu za wszystko co mi dajesz zgadzam się z Twoją Wolą. Przepraszam że się czasem buntuje. Błogosław wszystkich których spotkam.

 13. Dorota pisze:

  Blagam o wsparcia modlitewne,by Bog zabral od nas ciemiezycieli i beznadziejne sytuacjie ktore ciemieza ,by wyprowadzil z nich Dorote i jej Mame ,o moc Ducha Sw…, o cud uzdrowienia Mamy i laske przebacz.wyciagniecia reki dla Doroty

 14. Nika pisze:

  W intencji znalezienia lepiej płatnej i poprawy sytuacji finansowej, o łaskę małżeństwa oraz rodzicielstwa, o zdrowie w rodzinie. Opiekę MB nad całą rodzinę

 15. MAŁGOSIA pisze:

  BŁAGAM O ŁASKĘ WIARY I DARY DUCHA ŚWIĘTEGO DLA MOJEGO SYNA I SYNOWEJ ORAZ POJEDNANIE I ZGODĘ I ICH MAŁŻEŃSTWIE

 16. MAŁGORZATA pisze:

  BŁAGAM O UWOLNIENIE MOJEGO SYNA ŁUKASZA OD WPŁYWÓW SZATANA I UWOLNIENIE GO OD PRZELEŃSTW

 17. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za Piotra o uwolnienie go z nałogu alkoholizmu o znalezienie stałej pracy dla niego aby nabrał wiary i chęci do życia aby Maryja otoczyła go swoją miłością

 18. Michał pisze:

  Proszę w intencji żony Magdaleny, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo mnie pokochać. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.

 19. Marzena pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu skrusz moje serce i odnów je, daj mi nowe serce, oczyść moją duszę, stwórz ze mnie nowego człowieka oddanego całkowicie Tobie i Twojemu Królestwu.

 20. Marzena pisze:

  Abym była taka jak pragnie tego Bóg Ojciec.

 21. Marek pisze:

  Prośba o modlitwę za Grażynę i Marka w dniu rozwodu dnia 2 kwietnia . O wszelakie łaski – niech sam Dobry Bóg nas umacnia , prowadzi i Błogosławi na dalsze wspólne lata .

 22. ews pisze:

  prosze o modlitwe za mnie, abym otrzymala prace. Ewa

 23. Gala pisze:

  Proszę o łaskę małżeństwa oraz rodzicielstwa, o znalezienie lepiej płatnej pracy i spokojniejszej. O zdrowie w rodzinie oraz za zmarłych. Jezu Ty się tym zajmij!

 24. ewa pisze:

  prosze o modlitwe za mnie, abym otrzymala mieszkanie. Ewa

 25. Daniel pisze:

  Za ojca chorującego na raka, aby Bóg dał mu łaskę nawrócenia oraz dobrą śmierć

 26. Katarzyna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby nowotworowej Krzysztofa Kuć i jego powrót do zdrowia.

 27. Beata pisze:

  O zdrowie psychiczne dla mnie

 28. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu Chryste błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie Jezu Miłosierny o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 29. Agnieszka pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę za mojego przyjaciela Jacka. O jego nawrócenie, dobrą spowiedź oraz pokonanie długoletniego nałogu alkoholizmu. Serdeczne Bóg zapłać.

 30. Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Piotra. Proszę o modlitwę za przemianę jego serca aby zagościła w nim miłość do mnie. Proszę o modlitwę o uratowanie i odrodzenie naszego małżeństwa.

 31. Martyna pisze:

  O uzdrowienie mojego brata Michała z choroby nowotworowej i Boża opiekę nad całą rodziną oraz światło Ducha Świętego dla lekarzy i personelu medycznego.

 32. Daniel pisze:

  Niech bedzie pochwalony Pan Jezus Chrystus i Maryja Niepokalana.
  Błagam o modlitwe do Ojca w intencji mojej mamy Niny B która jest cięzko chora i cielesnie i duchowo, prosząc przez wstawiennictwo Maryi i Św Charbela i jej zbawienie,nawrocenie, i uzdrowienie na ciele i duszy. Bóg wie z jakich chorób.

 33. Urszula pisze:

  Proszę o modlitwę. Cierpie od wielu lat na nerwice a od roku dodatkowo na depresje. Od roku mam mysli samobojcze. Czuje sie jak w klatce z natretnymi myslami. Potrafia mi zabrac wiele dni zycia bo nie jestem w stanie nic robic. Juz czesto nie moge wytrzymac…. Blagam.

 34. Sylwia pisze:

  Szczęść Boże, chciałabym bardzo prosić o potrzebne łaski dla mnie i moich najbliższych. Proszę o modlitwę wstawienniczą z prośbą o dar mądrości i pokory, o otwarcie oczu i dar wytrwałości w modlitwie, która jest dla mnie codzienną walką. Dziękuję Tato za Twoją opiekę i dary, którymi obdarzasz mnie i moich najbliższych. Przepraszam Cię za moje i mi chodzi najbliższych ciągłe grzechy i niewiernosci, za moją niestałość w modlitwie. Dziękuję za modlitwę i za te stronę, Sylwia

 35. Anna pisze:

  Szczęść Boże,

  Proszę o modlitwę za Natalię i Pawła, którzy biorą narkotyki cierpią na depresje i zniewolenie kartami Tarota oraz Buddyzm o wyzwolenie z nałogu , destrukcyjnej religgi oraz nawrocenie dla nich o potrzebne łaski dla ich rodzin.

  Proszę o modlitwę za mnie o potrzebne łaski o Boże prowadzenie w moim życiu. Proszę Boga o rozeznanie Powołania i poznanie gdzie i jak swoje powołanie realizować oraz usunięcie wszelkich przeszkód na drodze realizacji mojego powołania. O Pomoc Matki Bożej w rozwiązanie węzłów jakie łączą naszą rodzinę z Państwem D o łaskę opamiętania dla tej rodziny. Proszę o modlitwę za moją mamę o sprzedaż domu w Niemczech i powrót do Polski o pojednanie z jej bratem i z całą rodziną, o uzdrowienie wszystkich z naszej rodziny, którzy tego potrzebują żyjącyhc i w czyścu cierpiących. 

 36. Beata pisze:

  Za corke, aby otrzymala prace

 37. Krystyna pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o modlitwę, aby wszystkie zwierzęta, które zostały po mojej Mamie trafiły w dobre ręce. Proszę o łaskę uzdrowienia zaburzeń psychicznych siostry. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.

 38. Michał pisze:

  Proszę o modlitwę za moje małżeństwo zagrożone rozwodem oraz o łaskę wiary dla żony Magdaleny.

 39. rafal pisze:

  w pewnej intencji.

 40. Iwona pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia i doświadczenie Boga Żywego dla syna Dawida

 41. Monika pisze:

  Proszę modlitwę wstawiennicza o cud uratowania naszego małżeństwa, o łaskę nawrócenia i cud przemiany zatwardzialego serca męża Mariusza, oraz za kobietę cudzołózna Milene o łaskę narzeczonego z którym zawrze sakramentalny związek małżeński, Bóg zapłać

 42. Norbert pisze:

  Błagam o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej

 43. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Panie Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Jezu Miłosierny o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 44. Krystyna pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla siostry. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.

 45. Monika pisze:

  Prosimy o modlitwę za ekipę prowadzącą kurs Emaus 10-12.05.2019 w Lublinie, wszystkich uczestników, osoby zaangażowane w pomoc. W mocy Ducha Świętego, Miriam, Gwiazdo Nowej Ewangelizacji – prowadź nas! LSE MIRIAM

 46. Maria pisze:

  Poszę o modlitwe o zdrowe mojej córki Magdaleny Bóg zapłać,,

 47. Krzysztof pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji szczęśliwej operacji i uzdrowienia z choroby dla mojej siostry Ani. Bóg zapłać.

 48. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie.

 49. B. pisze:

  Prosze bardzo o modlitwe w intencji powrotu mnie i mojej rodziny do Polski

 50. Mariusz pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich rodziców i bym dobrze rozeznał Wolę Bożą, by się wypełniła.

 51. Jolanta pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia moich dzieci juz doroslych, ktore nie wierza w Pana Jezusa. poddali sie dzialaniu zlego i przeklinali mnie. Badz laskaw Boze i daj mi lepsze zdrowie i wytrwalosc w wierze.

 52. Martyna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysztofa w intencji znalezienia dobrej stałej pracy dla niego, od pięciu lat coś znajduje ale nie na długo. O uzdrowienie naszej sytuacji finansowej.

 53. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego syna Łukasza chorego na nowotwór który wskutek chemioterapii dostał wylewu , proszę wspomozcie nas modlitwa , aby Dobry Bóg nas wysłuchał , prosze

 54. Alexander pisze:

  Prosze o modlitwe w intencjach Bogu wiadomych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s