Skrzynka intencji

2 806 odpowiedzi na „Skrzynka intencji

 1. Kayo pisze:

  Kochani.
  Piszmy tutaj swoje modlitewne intencje, a każdy, kto się modli, niech westchnie do Boga również i w intencjach pozostałych piszących.
  * * *
  ….Panie Jezu, pragnę Ci bardzo gorąco podziękować za księdza w mojej parafii. Pomimo wielkiego braku księży w tym misyjnym kraju, zechciałeś, aby u nas był kapłan. Ty wiesz Boże, jak gorąco Ciebie prosiłam, abyś nie zostawił nas sierotami.
  Wspomagaj Księdza Marcel’a i nas wiernych potrzebnymi Łaskami.
  Króluj nam Chryste!

  • Łucja pisze:

   Bardzo Pilny apel o modlitwę.
   Potrzebna pilna modlitwa za 5-letnia dziewczynkę,której dano tydzien zycia.
   Ma raka rdzenia kręgowego.Rodzina jest załamana ,stracili już jedno dziecko.
   Proszę o ogromną modlitwę i post w intencji uratowania dziecka.
   Proszę przekazcie dalej ten pilny apel
   Łucja z http://www.prawda-nieujawniona.blog.onet.pl

   • Mariola pisze:

    Szczęść Boże
    Bardzo proszę o modlitwę w intencji rychłego macierzyństwa i zdrowego dzieciątka, którego z mężem tak bardzo pragniemy…

    • ja pisze:

     Proszę o cud małżeństwa założenia rodziny dla mnie i relację dobrą z W, odzyskanie wiary cud dla mnie w życiu , by ono nabrało sensu a ja siły do niego

  • Emi pisze:

   Panie Jezu, o skruszenie serca, przejzenie i przemianę wewnętrzną dla Piotrka, proszę Cię, Jezu ufam Tobie

  • Robert pisze:

   O wyrwanie kolezanki z sidel szatana

  • Karolina pisze:

   Proszę o uzdrowienie małej Natalii ze stwardnienia rozsianego i o wiarę i siłę dla jej rodziców.

   • Anna pisze:

    Z początkim lipca zaczynają się rekolekcje w Warszawie z o. James’em Manjackal.
    Jest wiele świadectw uzdrowienia ze stwardnienia z tych rekolekcji. Pan Bóg daje wielkie łaski przez tego pokornego kapłana.

    Anna

    • wobroniewiary pisze:

     Tu są terminy, ale nie ma ani lipca ani W-wy
     http://www.jmanjackal.net/pol/polretir.php

    • Katarzyna pisze:

     Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, uzdrowienie, miłość i troskę w rodzinie oraz Błogosławieństwo Boże dla Martynki i jej bliskich. Bóg zapłać.

    • Maria pisze:

     Proszę o modlitwę w mojej intencji by nigdy nie bylo u mnie nawrotów schizofrenii, o cudowne uzdrowienie i w intencji mojego malzenstwa, mojej rodziny, o znalezienie dobrej pracy. Do tego proszę w intencji pewnego małżenstwa, ktore się rozwodzi, a mają ślub kościelny oraz grzesznych czlonkow rodziny i ludzi przez nich źle potraktowanych. Za dusze tych zmarlych skrzywdzonych i krzywdzących z mojej rodziny.

  • Maria pisze:

   Bardzo prosze o modlitwe o udana operacje dla Czeslawa,by mogl chodzic i pracowac oraz o wyzdrowienie duszy i ciala dla Wojciecha i dla mnie.
   Prosze tez o opieke dla dzieci i ich rodzicow oraz wyzwolenie od zlego oraz o wiare i milosc i zbawienie.
   Dziekuje bardzo za modlitwe.

  • Rafa pisze:

   Witam,

   proszę o modlitwę w następujących intencjach.

   1. Aby Bóg uporządkował moje relacje z Agnieszką Gwiner.

   2. Aby Agnieszka zdała pomyślnie wszystkie egzaminy.

   3. O łaskę usamodzielnienia się dla mnie.

   4. O uwolnienie z uzależnienia od masturbacji z pornografii.

   5) O zdrowie dla mojej mamy i brata.

   6) O dziewczynę zgodną z wolą Bożą.

   7) o uzdrowienie z wszelkiego rodzaju homoseksualizmu, słoności homoseksualnych
   itp.

   8) O wszelkie łaski potrzebne dla Edyty Bondaruk.

   9) Aby Bóg uporządkował moje relacje z innymi ludźmi.

   10) O łaskę głębokiego uzdrowienia poprzez psychoterapię.

   11)O pieniądze, abyśmy mieli za co żyć itp.

   12)Aby termin sporawy w sądzie dotyczącej mojego brata został przyśpieszony maksymalnie jak się da.

   13) O łaskę zdania egzaminów dla Moniki.

   14) O to aby uczelnia przyznała mi stypendium.

   15) O prawdziwych przyjaciół.

   16) O uzdrowienie taty z choroby alkoholowej

  • Marta pisze:

   Bardzo proszę o modlitwę w następujących intencjach:
   1. O nawrócenie Sławka, uzdrowienie i przemianę Jego serca oraz o to by
   uznał że potrzebuje Boga – Jego miłości, uzdrowienia i przebaczenia i
   zwrócił się do Jezusa o pomoc. By Bóg skruszył jego serce a Sławek pozwolił się Bogu dotknąć. By wyprowadził się od kobiety z którą mieszka, żyjąc z nią w grzechu. O odwagę i siłę dla Sławka do podjęcia dobrych decyzji, prowadzących ku życiu i szczęściu.
   2. O dar przebaczenia i pojednania dla nas (o to byśmy znów byli razem) oraz o łaskę ślubu kościelnego.
   3. Dla mnie natomiast o dojrzałą i mądrą miłość do Sławka o to bym umiała tą miłością dobrze pokierować, oraz zaufanie Panu Bogu i dar dobrego odczytania Jego znaków.

  • Sylwia pisze:

   Bardzo proszę o modlitwę w sprawie Panu Bogu wiadomej.

  • Kinga pisze:

   Proszę o modlitwę za Mamę koleżanki chorą na nowotwór. Lekarze nie dają jej nawet tygodnia.

  • Kuzynka pisze:

   Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla 5-letniej Elizki!

  • beata pisze:

   bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia z lęków, depresji, nerwicy…
   tak bardzo pragnę tego uzdrowienia.

  • Renata pisze:

   Jezu Miłosierny dziękuję Ci za wszystko i błagam o łaskę zdrowia dla mamy, Teresy siostry, Daniela, Michała, ich rodzin oraz o pomoc w pracy dla brata.

  • M pisze:

   Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, która stoi an skraju rozpadu, a także o pokój ducha dla mojego taty i o dar pogodzenia się z nieuleczalną chorobą

  • Marzena pisze:

   Panie Jezu proszę Cię o Twojego Świętego Ducha dla mojej rodziny i przyjaciół, dla całego miasta, Ojczyzny i świata. Zjednocz nas Ojcze… Rozproszyliśmy się i zaczęliśmy iść każdy w swoją stronę, ale nie w Twoją… Proszę Cię Ojcze o opamiętanie dla nas, o Światło Twego Ducha, o przebaczenie, Miłosierdzie, Miłość i Jedność i pokorę, pokorę, pokorę. Maryjo Niepokalana proszę zanieś tę modlitwę przed tron Ojca w niebie. Dziękuję Ci Jezu z całego serca za Twoją miłość i za wysłuchanie tej modlitwy. Proszę obdarz wszelkimi potrzebnymi łaskami każdego kto pomodli się w tej intencji.
   Pokój i Dobro

  • Ewa pisze:

   Szczęść Boże,

   Bardzo proszę o modlitwę w intencji małej dziewczynki (3,5l.) Jasmine, która jakiś czas została potrącona przez samochód i nie chodzi… Proszę też o modlitwę w intencji jej rodziców.

   Proszę też o modlitwę w intencji moich studiów, muszę wybrać promotora i temat pracy i chcę tę decyzję podjąć z Bogiem.

   Z Panem Bogiem,

   Ewa

  • Urszula pisze:

   Proszę o modlitwę wstawienniczą za mojego syna Piotra,o łaskę zdrowia,opiekę Matki Bożej,boże błogosławieństwo na każdy dzień i potrzebne mu łaski.

  • Marta I Lukasz pisze:

   Prosze o modlitwe za malzenstwo mojej siostry Agnieszki i jej meza Marcina, o sile wytrwanie, nawrocenie, uleczenie Marcina z depresji, zranien duchowych oraz chorob fizycznych. O Boza Opieke dla nich i ich dzieci Oliwii i Adriana

  • Teresa Jóźwik pisze:

   Królowo Szkaplerza świętego prosimy o powołania do Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych w Bytomiu i Zabrzu i do Wspólnoty Dzieciątka Jezus. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Krzysztofa w pracy z dziećmi i dla Dariusza Michała Jakuba i Ewy i o pracę dla niej. Jezu Ufam Tobie.

  • Ryszard pisze:

   o zdrowie i boże błogosławieństwo dla mojej żony Moniki, o pomyślne rozpoczęcie postępowania habilitacyjnego mojej żony, o dary Ducha Świętego dla niej.

  • Beata pisze:

   o uzdrowienie skomplikowanej sytuacji życiowej i rozwiązanie kłopotów finansowych dla Beaty, Janusza, Moniki, pojednanie Anety i Grzegorza, Katarzyny i Wojciecha, Wioletty i Mariusza, Małgorzaty i Marka, Marii i Bolesława, Ewy i Artura, Jolanty i Gerarda, o uwolnienie i nawrócenie się mojej rodziny, zgodę, miłość i trzeźwość, zdrowie dla Karoliny, Grażyny; uwolnienie z nałogu Renaty, Roberta, Grzegorza, Bożeny z uzależnienia od męża innej kobiety, łaski dla ks. Jarosława, ks. Henryka, ks. Rafała S. Antoniuszy i rozeznanie dla Wojciecha, Igi, Natalii oraz w intencjach i osobach powierzonych mojej pamięci modlitewnej oraz wszystkich członków grupy Msza Sw z modlitwą o uzdrowienie i Św Michała Archanioła. Któż jak Bóg !!!

  • Lidia pisze:

   U Krzyśka wykryto raka wątroby i jest to już przerzut z innego organu. Nie wiemy jeszcze, z jakiego. Guz ma 6 cm. Są przerzuty do płuc. Błagam o szturm do Nieba! On ma tylko 40 lat i żonę. Od 10 lat starają się o dziecko. Błagam Was o modlitwę…

  • Bartek pisze:

   Miłosierny Jezu, Maryjo – Niepokalana Pogromicielko szatana i Św. Józefie – Postrachu duchów piekielnych, błagam Was, chrońcie moją mamę od wszelkiego zła

  • Ewa pisze:

   Bardzo proszę o modlitwę w intencji młodzieży, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania oraz tych, którzy ich przygotowują przy parafii p.w. Narodzenia N.M.P w Chełmie.

  • Paweł pisze:

   Proszę o modlitwę za uczestników i posługujących na kursie Nowe Życie w Łomży w dniach 4 – 6.12.15. Dziękuje.

  • halina pisze:

   Błagam i proszę o modlitwę za moja rodzinę do Miłosiernego Boga z prośbą o pozytywne zakończenie trudnych spraw zawodowych i finansowych, żeby w naszym życiu ponownie zapanowała radość,ład i spokój o naszą przyszłość

  • Agnieszka pisze:

   dziękuję za dar Nowego Życia. Jezus zwyciężył.Amen.Alleluja.
   proszę o wiarę, nadzieję i miłość.o pokorę, cichość, cierpliwość.o dar mówienia kiedy trzeba mówic, i dar milczenia kiedy trzeba milczeć.o dary Ducha świętego.o wiarę kiedy mówię Niech się dzieje Twoja wola Panie.o umiejętność dobrego przygotowania do spowiedzi i o dobre spowiedzi.o akceptacje mojej seksualnosci.o pogodzenie z przeszłością.o odcięcie pępowiny i życie na własny rachunek. o dar chodzenia za Jezusem a nie łażenia za sobą.o wypełnienie pragnień mojego serca.o męża, dzieci, rodzinę, przyjaciół.o umiejętność przebaczania sobie i kochania siebie, bo nie do końca wiem jak to się robi, robię to bardzo nieumiejętnie.o Tomka, o to co mu potrzebne najbardziej, o ranę którą pozostawił w moim sercu, żeby się zagoiło.tak bardzo boli.było tak pięknie, a tak źle się skończyło.żebym umiała się z nim pożegnać, albo nie żegnać się w ogóle?nie wiem co robić.Jezu dopomóż.tak bardzo boli.o Olka, panią Marysię, Justynę, Pawła, Magdę, Marcina, Romana, Szymona, Bartka, panią Halinkę, Krysię, Kasię, Roksanę, Dorotę,pana Ryszarda i resztę ferajny, bo nie pamietam imion.o cały personel medyczny i lekarzy, terapeutów i moją psychoterapeutke.o dobre wykorzystanie dwoch tygodni wolnego z którymi zupelnie nie wiem co robic.Jezu, jestem w kropce totalnie bo nie tak miało byc.Niech się dzieje Twoja wola.o powodzenie terapii na oddziale i dalszą jej kontynuacje poza oddzialem.o sen, o dobry, mocny, głęboki sen, bez tabletek.o moje bolące stopy i śródstopie.o prace zgodną z Jego wolą.żebym wykorzystała swoje talenty.oddaje Tobie moje pomysły i plany, pokaż mi Jezu swoje.szkoła kosmetyczna?Wrocław?Poznań?wyjazd na zachód?działalność gospodarcza?Jezu pokaż.o moje finanse i umiejetnosc zarządzania nimi, bo tyle pomysłów a tak mało środków.o wizaż, o Klientki, żebym była w tym wszystkim przedsiębiorcza bussiness woman nie sierotka która nie zna swojej wartości.uzdrawiaj, lecz, przytulaj, całuj Jezu.Przyjdz Duchu Święty.Tatusiu, potrzebuje Ciebie.Twoja Agnieszka. o dar dziecięctwa Bożego.żebym zawsze mogła tańczyć i śpiewać na Jego chwałę.o swój własny zespół wielbieniowy, Ty wiesz jak mnie skręca na samą myśl, że jestem na scenie i śpiewam o Tobie i Tobie.chyba, że sobie Panie ubzdurałam coś, to nie.ale wiedz że mnie skręca.o wspólnotę, o bycie jej częścią, a nie tylko gościem. o dawanie i branie.żebym poszła na pielgrzymkę…wiem, że w tym roku nie przejdzie, ale proszę może za rok?najlepiej jakbym poszła tam już z nim, żebyśmy razem Ciebie wielbili.chce się zakochać w kimś kto Ciebie wielbi Panie.o uciszenie emocji, bo już zmęczona jestem.Niech się dzieje wola Twoja Panie.Jezu ufam Tobie.
   dziękuję za modlitwę.

  • Zosia pisze:

   Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia maleńkiej Zuzi, która urodziła się z wadą serca. Mimo operacji serce zatrzymywało i w wyniku reanimacji doszło do rozerwania płuca. Możliwe, że doszło także do obumarcia mózgu. Proszę także o modlitwę za jej rodziców o przyjęcie woli Bożej. O wypełnienie woli Bożej

  • ela pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z moich problemów finansowych,odmiany zycia dla mnie i mojej rodziny,rozwiazania wszystkich problemow dnia codziennego,zdrowia i sily na lepsze jutro
   pracy dla corki,dobrych partnerow zyciowych,zalozenia rodzin i potomstwa

  • Julita pisze:

   Prosze Cie, Jezu o wyleczenie z ciezkiej otylosci.

  • Beata pisze:

   Prosze o modlitwe za corke o ochrone Swietego Michala Archaniola od nekan zlego.

  • Anna pisze:

   W intencji Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie o Boże błogosławieństwo dla specjalistów i pacjentów oraz wsparcie finansowe od sponsorów, instytucji tak, abyśmy mogli zatroszczyć się o wszystkich potrzebujących pomocy.

  • NN pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji otworzenia oczu, uzdrowienia z początkowego alkoholizmu oraz prawdziwego i głębokiego nawrócenia Dawida. Proszę aby dobry Bóg postawił go w prawdzie z tym jak traktuje bliskie mu osoby, jak wiele traci pijąc alkohol oraz aby dał mu siłę do pokonania tych wszystkich trudności. Jezu Ty się tym zajmij. Otocz go swoją opieką, ponieważ ja nie mogę już nic zrobić.Amen

  • Exodus Młodych pisze:

   Prosimy o modlitwę za X Exodus Młodych – ogólnopolskie spotkanie młodzieży w diecezji zamojsko-lubaczowskiej, które odbędzie się pod hasłem „Wtajemniczeni!” 18-20 sierpnia w Górecku Kościelnym, aby czas tego jubileuszowego wydarzenia przyniósł łaskę wtajemniczenia w wyjątkowe misterium, jakim jest Eucharystia, abyśmy wspólnie mogli odkryć Dar nieskończonej miłości Boga, z łaską przyjąć Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie oraz bezpiecznie i pełni wiary w Boży Plan przeżyć czas tej formacji, a po zakończeniu spotkania pielęgnować jego owoce.

  • Marzena pisze:

   Bardzo proszę o modlitwę w intencji pewnego kapłana. Pan Bóg wie o co chodzi. Bardzo, bardzo potrzebuje wsparcia modlitewnego.

  • N. pisze:

   Proszę pokornie o modlitwę za małżeństwo Natalii i Jacka, by wrócili do siebie i stworzyli szczęśliwe małżeństwo z Panem Bogiem.

  • Bartosz pisze:

   proszę o modlitwę o czystość dla Bartosza i o oddalenie wrogów

 2. Wiosna Kościoła pisze:

  Witam, intencje są jak najbardziej piękne, lecz sformułowanie „kto nawiedza tutaj Najświętszy Sakrament” jest trudne do zaakceptowania, dlatego, że nie zwyczajowym wydaje się adoracja Najświętszego Sakramentu przez internet. Pozdrawiam

 3. Kazimierz pisze:

  Proszę o modlitwę za przyjaciółkę w tragicznej sytuacji.

 4. krzysztofn pisze:

  Kazimierz , codziennie będę odmawiał dziesiątkę Różańca .

 5. Zofia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o nawrócenie dla Marcina,Lecha,Grzegorza.Bóg zapłać.

 6. krzysztofn pisze:

  Wiem w jaki sposób mogę pomóc Zofii , przyjaciółce Kazimierza i innym ,
  niestety sam nie dam rady , proszę o modlitwę za mnie Pan Jezus wie o co proszę .
  Bóg zapłać

 7. Kazimierz pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę za moją przyjaciółkę, również za wszystkich o modlitwę proszących ofiaruję co dzień dziesiątek Różańca.

 8. gość pisze:

  Matko Boża Twemu Niepokalanemu Sercu polecam pewną ukrytą intencję. Niech będzie wola Twojego Syna Mamusiu. Bądź pozdrowiona pełna łaski. Powiedz Synowi jak w Kanie „nie mają wina”

 9. wobroniewiary pisze:

  Mam prośbę o modlitwę za Głównego Admina, który ma dziś bardzo ciężkie cierpienia duchowe. Ofiarujemy je razem za wszystkich grzeszników świata oraz w intencjach Ojca Świętego a także za tych, którzy nie przeżyją Ostrzeżenia i w intencji czystości dla wielu błądzących.
  Proszę choćby o krótkie Zdrowaś za Głównego Admina – Jego (syna NMP)
  Adminka – ona (córka NMP)

 10. wobroniewiary pisze:

  Proszę o modlitwę za księdza opiekuna naszej strony oraz za Adminkę (obydwoje chorzy, grypa zaatakowała razem i to bardzo mocno). Admin

 11. Teresa pisze:

  Prosze o silna Wiare dla moich dzieci Tomasza ,Barbare ,Dominike ich przyjaciol.Maryjo Rozanca Swietego badz im Pomoca.Prosi matka.

 12. Helena pisze:

  Intencja dziekczynna za Wieczystą Dzienną Adorację Najświętszego Sakramentu, która odbywa się w Kaplicy Sw.O.PIO – w dniu 2 lutego I rocznica. Dziękczynna za Msze Sw. Trydenckie, które będą odprawiane w Bazylice Narodzenia NMP w Chelmie.

 13. Helena pisze:

  Prośby.
  O wierne trwanie przy Tradycji Kościoła, o godne przyjmowamie Komunii Św. na klęcząco, do ust wyłącznie od kapłanów.
  O zatwierdzenie 5 Dogmatu Maryjnego i rychłą Intronizacę Jezusa na Króla Polski.
  Za rządzacych naszym narodem,aby opierali wszystkie ustawy na Przykazaniach Bożych.

 14. Helena pisze:

  O łaskę powrotu do zdrowia dla Beaty,Ewy,Tobiasza, Adriana,Salwina,Adeli,Alicji,Marii
  O jednośc w rodzinach corki Anny,Roberta i anety,Andrzeja i Katarzyny,Krzysztofa i Magdaleny,Tomasza i Katarzyny oraz Marzeny – O wspolną modlitwe w rodzinach.
  Przez wstawiennictwo Św. Ekspedyta o stała pracę dla Ewy,Moniki,Beaty,Piotra i Bogumiła.
  O życie wieczne dla zmarlych bliskich , a zwlaszcza dla sp. Zenobii,Marka,Janiny, Andrzeja,Zbigniewa.
  O prowadzenie duchowe dla osób wiadomych Panu Bogu.

 15. Helena pisze:

  Za naszych Pasterzy,zwłaszcza za ks. J.Nemo, ks.Stanislawa,Edwarda , Andrzeja ,a zwłaszcza za ks.infułata Kazimierza,egzorcystę ks. Jana Pęzioła oraz ks.Krzysztofa- o blogosławieństwo Boże i dary Ducha Św. i opieki Matki Najświętszej,Pani Wszystkich Narodów oraz wsparcia od Sw. O.PIO.

 16. Nikola pisze:

  Niesforna Nikola prosi o modlitwę w intencji koleżanki Kingi,aby ferie spędziła w gronie rodzinnym.

 17. Nikola pisze:

  Proszę o wspolną modlitwę wintencji Marii ,borykajacej się z problemami w pracy i niezrozumienia wśród najbliższych.

  O łaskę powrotu do zdrowia dla cięzko chorej Beaty oraz za kapłana Krzysztofa, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w posłudze duszpasterskiej.

 18. Nikola pisze:

  O łaskę uzdrowienia dla ciężko chorej Iwony.

 19. Ja pisze:

  Chcę podziękować Matce Bożej za uratowanie mnie dziś. Tak niewiele brakowało. Jeszcze sekundy a moje życie byłoby przeszłością. Tak niewiele trzeba. Serce jeszcze wali. Boże dziękuje Ci. Chwila roztargnienia nieuwagi, jeszcze ciężko mi oddychać. I ten przebłysk myśli, że to już mój koniec…

 20. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za edka i jego mame,są alkoholikami.Stracili mieszkanie,Edek żone i śpi po klatkach.

 21. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za moją zone Kasie i znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych i żywych za których sie modle.Za Darka,Zdzicha,moją i zony rodzine.Za dusze cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych,szatanistów i ateistów.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

  • Ewa pisze:

   Właśnie zaczyna się Koronka. Za nich, za Ciebie, za moich Przyjaciół i za mnie. Nie dziwią mnie te intencje. Wszystkie je poznałam dzisiejszej nocy: I komunistów ateistów i alkoholików i ludzi mających coś wspólnego z szatanem, dusze czyśćcowe nam pomagają. Dziś doświadczyłam ich pomocy

 22. Dziewczyny pisze:

  Proszą o modlitwę w intencji szczęśliwego małżeństwa pełnego miłości i wzajemnego szacunku : Violetta, Agnieszka, Ania, Raissa , Pamela i dwie Renaty oraz o Boże łaski w ważnych dla nas sprawach. Bóg zapłać.

 23. ELSU pisze:

  Prosze o modlitwa za wnusia czeka go operacja kregoslupa oraz za lekarzy operujacych niech Duch Swiety prowadzi ich rece oraz za cala moja rodzine . Za wszystkie modlitwy Bog zaplac na chwle Pana

 24. Paweł pisze:

  Proszę o modlitwę za Bartka z Lublina aby został dobrym księdzem

 25. Ania pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji utrzymania mojej zagrożonej ciąży, aby ustały plamienia i krwawienia i o szczęśliwe rozwiązanie. Bóg zapłać za modlitwy.

 26. celina pisze:

  Proszę o modlitwę za Pawła aby wyzwolił się z alkoholizmu i nikotyny.

 27. Monika. pisze:

  Proszę o modlitwę i z góry dziękuję w intencji:
  by jak najwięcej osób włączyło się z głęboką wiarą do żarliwej modlitwy za wrogów naszej Ojczyzny.

 28. Dziewczyny pisze:

  Proszą o modlitwę w intencji szczęśliwego małżeństwa pełnego miłości i wzajemnego szacunku oraz o Boże łaski w ważnych dla nas sprawach: Violetta, Agnieszka, Raissa, Pamela, dwie Renaty, dwie Anie, Ela i Lucyna. Bóg zapłać.

 29. O Łaskę zdrowia dla Alaude o siłę do dźwigania krzyża choroby i o pomoc Matki Najświętszej prosi siostra

 30. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o zmiłowanie dla nas. Niech Twe Miłosierdzie zbawi nasze dusze i przyciągnie do Ciebie bliżej.

 31. Kayo pisze:

  Boże Ojcze, Abba Kochany, pragnę Ci z całego serca podziękować za wysłuchanie modlitw, aby Tabernakulum w Mojej Świątyni zostało przeniesione z bocznej ściany, do Jej centralnej części.
  Dzisiaj Ksiądz poinformował wiernych, że Tabernakulum wraca, i dodatkowo zostanie wybudowany pod Nim Ołtarz.
  Boże bądź Uwielbiony.
  Proszę, błogosław wszystkim, którzy będą w to zaangażowani.
  Króluj nam Chryste!

 32. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o uwolnienie nas od długów i kłopotów finansowych.

 33. wobroniewiary pisze:

  Proszę o zdrowie dla ks. Adama Skwarczyńskiego opiekuna naszej strony, o zdrowie i siły w trudnych chwilach dla osoby Tobie Panie wiadomej.
  Proszę też o dar rozumu i poznania prawdy dla pewnych osób które zbyt mocno są zaślepione aby dotarło do ich zatwardziałych serc słowo mówione przez bliźniego.
  (adm. Kazimierz)

 34. ANETA pisze:

  PANIE JEZU PROSIMY O UZDROWIENIE MIĘDZYPOKOLENIOWE ORAZ O UWOLNIENIE OD WSZELKIEGO PRZEKLEŃSTWA. PANIE PROSIMY UWOLNIJ NAS OD ZŁORZECZEŃ MOJEJ TEŚCIOWEJ WOBEC MNIE I MOJEGO MĘŻA. BŁAGAMY PANIE JEZU OCHROŃ NAS PRZED ZŁYMI WPŁYWAMI TEJ KOBIETY NA NAS.
  PANIE JEZU TAK BARDZO CIĘ PROSIMY OBDARZ NAS DAREM UPRAGNIONEGO POTOMSTWA. PANIE NASZ TY WIESZ ŻE 7 LAT TEMU STRACILIŚMY NASZE JEDYNE DZIECKO BYŁAM W 8 TYG CIĄŻY. BYLIŚMY WTEDY ZROZPACZENI A MOJA TEŚCIOWA SIĘ Z TEGO NAŚMIAŁA . PANIE NASZ BŁAGAMY POMÓŻ NAM POCZĄĆ I URODZIĆ ZDROWE I SZCZĘŚLIWE DZIECKO. PANIE NASZ ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI I POBŁOGOSŁAW NAM.
  MAŁŻONKOWIE.

 35. Mariusz pisze:

  OJCZE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII

 36. Monika. pisze:

  Boże Wszechmogący przez Serce Niepokalanej naszej Matki broń nas od naszych wrogów, od wrogów Kościoła Świętego, od wrogów naszej Ojczyzny, Od wrogów tej strony, którzy jak lew ryczący krążą i patrzą tylko, kogo by pożreć. Daj wrogom Kościoła Świętego Łaskę nawrócenia. Daj nam Twoją moc i siłę do dźwigania tego Krzyża, bo tylko On przynosi zbawienie.
  Zwyciężymy Chryste przez Twój Krzyż.

 37. Ewelina pisze:

  Proszę przez Mękę i Krew Twoją Panie Jezu o łaskę wybawienia i wyzwolenia od wszelkich ciemności, od wszelkich naszych grzechów,wybaw nas Panie.

 38. Piotr K pisze:

  O triumf Boga w Klary i moim życiu
  O pełne uwolnienie i uzdrowienie Klary

 39. Łukasz S pisze:

  Proszę o moje uzdrowienie wewnętrzne i zewnętrzne, abym mógł dalej trenować zapasy i o pracę dla mnie a dla mojej dziewczyny Andżeliki o pracę i proszę o uzdrowienie i nawrócenie w mojej rodzinie o łaski dla Pana Jerzego i jego żony i za moją mamę i babcię. I żebym pojechał z mamą, z Andżeliką do Czatachowej w czerwcu, a potem w góry

 40. Gość pisze:

  O Bożą ochronę nad pomyślnym załatwieniem ważnej sprawy urzędowej, błogosławieństwo dla moich bliskich, znajomych oraz o szczęśliwe pełne wzajemnego szacunku i miłości małżeństwo. Bóg zapłać

 41. Mariusz pisze:

  BOŻE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII

 42. wobroniewiary pisze:

  NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.
  Z CAŁEGO SERCA PROSIMY O MODLITWE W NASZEJ INTENCJI.
  PANIE JEZU PROSIMY OBDARZ NAS DAREM UPRAGNIONEGO I TAK DŁUGO WYCZEKIWANEGO
  POTOMSTWA. PANIE NASZ BŁAGAMY POMÓŻ NAM POCZĄĆ I URODZIĆ ZDROWE I
  SZCZĘŚLIWE DZIECKO.
  JEZU NASZ PANIE UWOLNIJ PROSIMY O UZDROWIENIE WIELOPOKOLENIOWE ORAZ
  ODDALENIE OD NAS WSZELKICH ZŁORZECZEŃ I PRZEKLEŃSTW. PANIE NASZ PROSIMY
  ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI I POBŁOGOSŁAW NAM.
  ANETA Z MĘŻEM.

 43. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w pewnej bardzo ważnej dla mnie intencji

 44. małgosia pisze:

  Dziękuję za łaski, którymi obdarowujesz nas Boże każdego dnia. Jezu Chryste nie opuszczaj nas nigdy! Proszę o modlitwę o uwolnienie nas i naszego domu od zła, o odnowienie mojego umysłu, ducha i duszy o narodzenie się na nowo jako dziecko Boże przez Jezusa Chrystusa. Boże objaw nam nasze powołanie. Amen

 45. madzia pisze:

  Panie uratuj Dawida alkoholika, bo tonie.

 46. Monika pisze:

  Dziękujemy Ci Panie za wszystkie Łaski, którymi obdarzasz nas każdego dnia tak hojnie i nieustannie, za cały deszcz Łask. Błogosławimy Ciebie, żeś przez Krzyż i Mękę Swoją świat odkupić raczył. Prosimy za wszystkich, którzy wchodzą na tę stronę i w ich wszystkich intencjach.
  Prosimy Ciebie, o Dobry Ojcze – by za przyczyną Matki Najświętszej – w naszych rodzinach i sercach zapanował Boży Pokój, według Twojej Świętej Woli, zgodnie z Twoim Boże odwiecznym Planem, byśmy umieli ten Twój Boży Plan rozpoznawać każdego dnia. Niech zapanuje w nas równowaga między sercem, rozumem i duchem, niech zapanuje wedle Twojej Woli ład i równowaga tak w naszym życiu jak i w naszych sercach – w naszym otoczeniu jak i w naszym wnętrzu.
  Prosimy oczyść Panie nasze serca, by mogły otworzyć się jak najszerzej na strumienie Twoich Łask, które tak obficie na nas wylewasz. Niech się pełni Wola Twoja w nas i w całej naszej Ojczyźnie. Króluj nam Chryste w naszej ukochanej Ojczyźnie. Wylewaj się Duchu Święty na cały świat przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Twojej Umiłowanej Oblubienicy. Amen.

 47. Łukasz S pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie, abym we wtorek zdał egzamin i to za 1 razem, abym nikomu nie zrobił krzywdy jadąc samochodem i żeby sam Bóg mnie prowadził i żebym umiał pomóc mamie

 48. Gość pisze:

  Bardzo pilna prośba o modlitwę w intencji Bożej pomocy dla ofiar niesprawiedliwości sędziowskiej opisywanych na portalu AFERY PRAWA , dla wszystkich walczących z tym złem, oraz w obronie niesprawiedliwie uwięzionego dziennikarza Rafała Gawrońskiego, proszę o dar ochrony Ich przed działaniem złego ducha, o Boże łaski dla nich potrzebne do walki z korupcją prokuratorsko – sądową. Boże pomóż im w ujawnieniu publicznym całego zła. Boże pomóż usunąć tę patologię z sektora sądowego. Bóg zapłać.

  • wobroniewiary pisze:

   WIELKIE WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ ZA TĘ PRAWDĘ!
   W końcu sam ksiądz Adam napisał, że przeprowadza egzorcyzm przeciwko duchom nieczystości, ponieważ i On został dotknięty jego działaniem
   Ot- do czego prowadzi czytanie demonicznych przekazów.
   Woda egzorcyzmowana, znak Krzyża -dopiero ci co muszą, to je czytają. (Trzeba wiedzieć, z czym walczyć)

   Ksiądz egzorcysta Jan Pęzioł od razu mi powiedział „Ewka ale musisz mocno uważać, bo za to co robisz, i z kim walczysz, to zły będzie cię podchodził z każdej strony”
   I niech się śmieje kto chce ale ja wiem, że błogosławieństwa takich księży pomagają, bo inaczej to ciężko byłoby to przetrwać. A jakie maile wpływają, jakie treści, żądania zaprzestania szukania błędów, bo nam strona zniknie..
   A my Alleluja i do przodu

 49. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Boże przez Krew i Mękę Pana Jezusa , przez Niepokalane Serce Maryji o potrzebne łaski dla Włodka i jego rodziny, o radość w ich sercach o Twoje błogosławieństwo dla nich na każdy dzień.

 50. Gość pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą z prośbą o nieustanną ochronę przed działaniami złego ducha i unieszkodliwienie działań okultystycznych wobec mnie, bliskich i znajomych. O Pomoc Bożą w pomyślnym rozwiązaniu konfliktu, o dar szczęśliwego małżeństwa, oraz o Boże łaski w ważnych sprawach. Bóg zapłać.

 51. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o łaski potrzebne dla naszego domu. Proszę o ochronę i opiekę NMP i Archanioła Michała przed atakami złych ludzi i złego ducha.

 52. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za moją zone Kasie i znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych i zywych za których sie modle.Za Darka,Zdzicha,moją i zony rodzine.Za dusze cierpiace w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za mnie.Boze,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 53. Bogumiła pisze:

  Dziękuję Ci Panie Jezu ,że Zmartwychwstałeś ,dajesz nam moc,siłę ,do wytrwania w naszych codziennych problemach,dziękuję Ci za miłość,miłosierdzie ,za przebaczanie nam naszych upadków,Ty Jesteś naszym pokojem,proszę obdarz nas wszelkimi darami, chociaż nie zasługujemy na nie.Jezus Zmartwychwstał Prawdziwie.Alleluja!

 54. Ola pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji pewnego chłopaka,który przebywa w więzieniu,o łaski i Miłosierdzie dla niego oraz o wysłuchanie prośby Bogu wiadomej.

 55. Jan pisze:

  Proszę o Bożą opiekę nad Żoną i Synem, o zdrowie i potrzebne łaski Ducha Świętego. Proszę o szczęśliwą podróż.

 56. wobroniewiary pisze:

  Matko kochana, błogosław naszemu poczętemu dziecku. Obdarz je zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Niech wzrasta w rozwoju a wszelkie choroby, urazy czy zranienia niech go omijają. Niech urodzi się silne i pełne zdrowia.
  Nas rodziców- obdarz światłem Ducha Świętego i potrzebnymi łaskami na ten szczególny czas.
  (prośba z e-maila)

 57. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji. Od 5 lat jestem amazonką po „czerwonej” chemioterapii, amazonką z białaczką.Białaczka dzięki modlitwom wstawienniczym zatrzymała się a nawet lekko cofnęła.. 19.04. 2012r. wyniki badań wykazały przerzut raka piersi do płuc.Nie wiem co się stało ale nie potrafię się modlić choć bardzo chcę. Wydaje mi się, że wszystko nie ma sensu. Byłam na spotkaniu modlitewnym 21.04. i bardzo głęboko wierzę, że to jeszcze nie mój czas, że Pan Bóg zlituje się nade mną i moimi bliskimi, którzy bardzo cierpią. Czuję wielkie wsparcie Boga i Ducha Świętego Przepraszam ale nie umiem pięknie pisać. Dziękuję.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie musisz pięknie pisać, ważne pięknie myśleć. Twój wpis i tak jest dziś najpiękniejszy. kiedyś w Niebie dowiesz się dlaczego. Twoją intencję jeszcze dziś przekażemy księdzu. Ufaj Panu, mocno ufaj!!!

  • ks. Adam Skwarczyński pisze:

   Mając tak cenne dary od Boga, niech p. Anna nie zmarnuje ich, lecz niech – dzięki nim i ofiarowaniu – będzie „ziemskim aniołem krawędzi”. O resztę Bóg się zatroszczy.

 58. Janusz (ps. polan) pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego księdza proboszcza Jerzego F.(…Admin) aby otrzymał łaskę rozeznania i świętości i był inicjatorem w moim mieście i dekanacie inicjatorem Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski . I za wszystkich kapłanów ,którzy walczą op Królestwo Jezusa w naszej ojczyżnie .

  ( Jeśli podajemy nazwisko proboszcza warto by było podać również parafię i swoje nazwisko. Edytował Admin )

 59. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie

 60. Monika pisze:

  Bardzo proszę wszystkich czytających o bardzo pilną i żarliwą modlitwę za Adminów tego bloga -Ewę i Kazimierza – w intencji Bogu wiadomej. Zachęcam i proszę gorąco do odmówienia Różańca Świętego, choćby tylko jednej części lub dziesiątki. Bóg zapłać!

  • Monika pisze:

   To naprawdę dziś bardzo pilna potrzeba, żeby ten blog przetrwał i mógł służyć nam jak najdłużej na Chwałę Bożą. Tak wiele Łask dzięki niemu otrzymujemy. Dziękujmy za to co otrzymaliśmy i prośmy o siłę dla Nich (kochanych Adminów) w tej walce.

 61. Eva K pisze:

  Nie martw sie Moniko, wszyscy sie modlimy za naszych Adminow, za Blog, za naszego kochanego ks. Adama i za wszystkich ksiezy. Wszystko w rekach Boga, niech sie Jego wola stanie.

 62. Joaneczka pisze:

  Tak, Wasze intencje kochana nasza ekipo to juz staly punkt mojej modlitwy. JESTEM Z WAMI:-)

 63. wobroniewiary pisze:

  Dziękujemy za modlitwę, była i jest bardzo potrzebna i owocna, dziś w nocy pomógł św. Antoni, było bardzo nieciekawie ale Bóg zawsze zwycięża 😉

 64. Mariusz pisze:

  BOŻE, OJCZE NASZ UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII

 65. Zanna pisze:

  Szczesc Boze!
  Prosze o modlitwe w intencji malego Jasia (1,5 roku), u ktorego wykryte zostaly nieprawidlowosci we krwi. Czeka go bolesny zabieg oraz kosztowne i dlugie leczenie.
  Jego rodzice pochodza z Bialorusi, miezskaja w Mohylewie i dzialaja w obronie zycia poczetego co jest bardzo trudne w warunkach, gdzie aborcha jest legalna.

 66. wobroniewiary pisze:

  Za zmarłego śp. księdza Leona, ostatniego białego Marianina, którego pogrzeb jest dzisiaj

 67. Emi pisze:

  o nawrócenie i skruszenie serca dla Piotrka, prosz Cię Panie

 68. Abiszag pisze:

  Jezu Chrystę proszę Cię o światło i moc Ducha Świętego podczas gdy będę pisała egzamin maturalny.

 69. Kasia pisze:

  Prosze o laskę uzdrowienia naszych dusz, o zgode i przemianę serc,wzajemnego przebaczenia i ponownego połączenia dla Kasi i Krzysztofa.Prosze o modlitwe i uzdrowienie naszego zwiazku bo chwilami sil i nadzieji juz brak.Wspieraj i pocieszaj w tych trudnych chwilach.Bog zaplac.

 70. PORANIONA PRZEZ ŻYCIE pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji mojego uwolnienia oraz O łaskę wykorzenienia ze mnie demona Jezebel i przerwania pokoleniowej klątwy ze mnie i mojej najbliższej rodziny. Żeby mój koszmar w końcu się zakończył. O łaski dla Księdza egzorcysty.
  Bóg zapłać.

 71. Violetta pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji pomyślnego załatwienia ważnej sprawy urzędowej, o dar szczęśliwego, pełnego wzajemnej miłości małżeństwa oraz o Bożą ochronę przed działaniami złego ducha w mojej przestrzeni życiowej. Bóg zapłać.

 72. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie o łaskę wyzwolenia od wrogów wszelkich od pomyłek i niepowodzeń wybaw mnie Panie. Otocz mnie Swoją opieką i broń od niebezpieczeństw tego świata.Proszę Cię Panie o potrzebne łaski i powrót do zdrowia. Prowadź mnie Matko Boża i strzeż od zła wszelkiego.

 73. Admin pisze:

  Proszę o modlitwę za Adminkę naszej strony w intencji wywiązania się z trudnych i bardzo ważnych zobowiązań. Niech Maryja ma w opiece i prowadzi przez trudną pracę jaką wykonuje nasza Adminka.

 74. Milena pisze:

  Grupa modlitewna >Sw. Ojca PIO prosi o wsparcie w intencjach:o uzdrowienie męża Jurka,wnuka Adriana,za dotkniętych depresją i myślami samobójczymi,zwł.za Anne,Wiesława, rodzeństwo Barbare i Andrzeja.
  O pojednanie w rodzinach Henryka i Jana,o uzdrowienie duszy i ciala dla Pawła i dar macierzyństwa dla synowej.
  O nawrócenie rzadzących naszą ojczyzną,by pamietali o potrzebach rodzin ,zwłaszcza wielodzietnych i o tych,co głodują i nie maja dachu nad glową.O przemianę myślenia tych,ktorzy atakuja wartości religijne,prowadzą walkę z Krzyżem w miejscach publicznych i burzą ład społeczny w naszm Narodzie.
  Sw. Ojcze PIO wspomagaj nas w walce ze złem ,abyśmy wypełniali motto naszej wspólnoty: „Kochać Boga i czynić dobro”

 75. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o Twoje zmiłowanie dla nas, odpuść nam nasze grzechy pokoleniowe, przytul nas do Swojego Serca, okaż nam Swoje Miłosierdzie. Matko Boża uproś nam potrzebne łaski u Swojego Syna a Naszego Pana Jezusa Chrystusa.Święty Stanisławie Kostką przyczyń się za nami u Boga Najwyższego.

 76. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Jezusa o potrzebne łaski dla Oli, proszę o radość w jej sercu i niezachwianą wiarę.

 77. KATARZYNA pisze:

  Proszę o wstawiennictwo św. za mojego syna Damiana,żeby wyszedł z nałogu ,zaczął myśleć o swoim życiu w inny sposób,aby obrał w końcu drogę jaką Bóg wyznacza nam swoim dzieciom. Proszę cię Boże pomóż mojemu dziecku ,oświeć go panie swoja miłością ,wskaż mu drogę.

 78. Monika pisze:

  Proszę o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo dla Moniki. Matko Boża czuwaj nad nią i osłoń przed atakami złego ducha.

 79. Paweł pisze:

  Proszę o modlitwę za studentkę teologii Ewelinę o zdrowie dla niej i uwolnienie jej i jej rodziny i domu od wpływu zła oraz o pokój w jej rodzinie.
  Serdeczne Bóg zapłać.

 80. Monika pisze:

  Proszę wszystkich, którzy to przeczytają o modlitwę za mojego wujka Janka, który stracił przytomność na 5 minut i leży teraz w śpiączce w angielskim szpitalu. Bóg zapłać wszystkim.
  Jezus jest Panem!

 81. Maria pisze:

  Dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwo modlitewne i proszę o dalszą modlitwę w intencji pomyślności w dwóch ważnych sprawach Bogu wiadomych, proszę w intencji otrzymania szansy rychłego spotkania się z moim przyszłym mężem, o Bożą pomoc i prowadzenie w pokonywaniu przeszkód codziennych. Bóg zapłać.

 82. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za moją zone Kasie by porzuciła swoje 3 nałogi;picia,palenia i przeklinania.Za Edka i jego mame,są alkoholikami.Za Darka,brata mojego i Zdzicha.Bóg zapłac!

 83. Maria pisze:

  Proszę o orędownictwo św. Ekspedyta w rychłym szczęśliwym i pomyślnym załatwieniu ważnej sprawy urzędowej oraz w kwestii osobistej. Bóg zapłać

 84. ewa111 pisze:

  Proszę o modlitwe w sprawie osobistej Panu Bogu wiadomej.

 85. Iza pisze:

  proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia wewnętrznego, łaskę założenia katolickiej, szczęśliwej rodziny, Dar Miłości Rafała oraz potrzebne łaski w pracy naukowej i zawodowej

 86. Szymcio pisze:

  Dobry Boże, spójrz na Polską Reprezentację w Piłce Nożnej, która zmierza się dzisiaj z Rosją. Daj Boże naszej biednej Ojczyźnie sukces, by nasze serca były podbudowane dumą z naszej Ojczyzny. Wielu naszych piłkarzy to ludzie głęboko wierzący, którzy nie wstydzą się Jezusa, ani modlitwy wśród tysięcy kibiców. Prowadź ich aby na Twoją cześć przyczynili się do radości całej Polski. Amen.

 87. Maria pisze:

  Proszę o wsparcie modlitewne o wyproszenie potrzebnych łask. Proszę modlitwę za Józefa Piotrka, Adama., Przemka, Marka, Violettę, Janusza i Wojtka. Proszę o Bożą ochronę dla nich przed działaniem złego ducha, uwolnij od intryg, okultyzmu, złorzeczeń i klątw mściwych ludzi, proszę dla nich o dar mądrości, dar wiary, odwagi i roztropności, daj im ochronę od pokus i Bożą pomoc w rozwiązywaniu trudności. Bóg zapłać za modlitwę.

 88. Monika pisze:

  Proszę Cię Matko Boża poleć nasze modlitwy i prośby Synowi Swojemu.Panie zmiłuj się nad nami.
  Panie Boże uwolnij nas od działań złych ludzi..
  Bł.ks.Jerzy Popiełuszko przyczyń się za nami.

 89. andrzej pisze:

  Proszę Cię Boże o łaskę uzdrownia naszego związku z narzeczoną. Daj nam łaskę nawrócenia i przebaczenia. Pomóż nam wrócić do siebie.

 90. Mar pisze:

  Z serca proszę o nawrócenie Tomasza. O uzdrowienie duszy i ciała, by mógł wstać z wózka. Przyjmij słodki Jezu moje cierpienia w tej intencji i każde uderzenie mojego serca. Przez Twoją straszną Mękę i wylaną Krew, przez miłość jaką masz ku niemu – błagam, uzdrów go. Niech tańczy z radości i wielbi Twoją dobroć. Niech Twoja Wola wypełni się w jego życiu. Matko Najświętsza, otocz go i jego najbliższych swoim macierzyńskim płaszczem. Ja należę do Ciebie, moja wola i serce, moje ręce i nogi, moje talenty i wszystko czym jestem – są do Twojej dyspozycji.

 91. Robert pisze:

  Proszę was o modlitwę za moją zmarłą babcię.

 92. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę za zmarłego Krzysztofa

 93. Gość pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia starszej kobiety zajmującej się zarobkowo okultyzmem, magią i satanizmem. Proszę o uwolnienie jej z sideł szatana, o odebranie jej mocy czynienia zła. Proszę o uwolnienie i nawrócenie jej klientów, zleceniodawców. Proszę za ofiary, które krzywdzi, w tym za mnie. Proszę o Boże łaski, błogosławieństwo, radość i zadośćuczynienie wszystkim skrzywdzonym ofiarom. Bóg zapłać

 94. Ewa pisze:

  Proszę o dobre wakacje z Bogiem dla mnie i moich uczniów. Proszę o potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich

 95. Ewa pisze:

  Proszę za naszą Ojczyznę, o wszelkie potrzebne łaski

 96. Kasia pisze:

  Dobry Boże, proszę Cię o modlitwę w intencji nawrócenia mojego kolegi Marcina, który ma do czynienia z okultyzmem, satanizmem, nie prowadzi się moralnie. Sprawiedliwy Ojcze, proszę o uwolnienie jego z mocy Szatana. Niech swoimi czynami nie wyrządza więcej krzywdy drugiemu człowiekowi. Proszę Cię Miłosierny Boże o łaskę uzdrowienia moich relacji z Radkiem. Daj nam możliwość wyjaśnienia nieporozumień i przebaczenia. Pomóż nam odnaleźć się w tych trudnych chwilach. Modlę się za Ojczyznę i cały świat. Niech miłość i Pokój Boży zapanuje na Ziemi. Króluj Jezu Chryste. Dziękuję za modlitwę.

 97. Żanna G. pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o modlitwę za 5-miesięczną Marysię, u której odkryto chorobę genetyczną. w tej chwili maleństwo jest w szpitalu i jak na razie lekarze nie mogą zaproponować żadnego leczenia ze względu na brak odpowiednich lekarstw.
  Rodzice Marysi pochodzą z Białorusi, są mocno zaangażowani w ruch obrony życia poczętego http://www.prolife-belarus.org

  W ich imieniu zwracam się do wszystkich o wsparcie modlitewne!

  • Żanna G. pisze:

   Chciałam jeszcze dodać, że jakiś czas temu przekazałam przośbę innych rodziców, którzy również działają w Pro-Life, o uzdrowienie dla Jasia, ich najmłodszego synka. I dziś otrzymałam informację, że chłopiec ma się dobrze i mimo, iż musi być pod stałą obserwcją lekarską, stan jego jest stabilny.
   Serdeczne Bóg zapłać za dar modlitwy!!!

 98. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu o radość i nadzieję Ducha Świętego dla nas. Prowadź nas Panie. Panie zmiłuj się nad nami. Matko Boża osłoń nas od zła.

 99. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu o ratunek i pomoc dla mojej rodziny, proszę Cię o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla nas. Maryjo wesprzyj nas i miej nas w Swojej opiece.

 100. wobroniewiary pisze:

  Za śp. Zofię, zmarłą w zeszłym tygodniu mamę ojca Ernesta OFM z Chełma – przyjmij ją Panie do swego Królestwa a Ojca Ernesta obdarz potrzebnymi łaskami

 101. Barbar3 pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny:dzieci a w szczególności mojego męża ,który już ponad 1,5 roku nie przystępuje do sakramentu pokuty.Jezu,ufam Tobie! Wierzę w Twoją Miłość do nas!

 102. Observator pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji OFIAR niesprawiedliwości sędziowskiej. Proszę słowami psalmu 109: 2,3,4,5,6,7,8,12 oraz psalmu 58 o rychłe rozliczenie niesprawiedliwych sędziów i prokuratorów. O Boże łaski, błogosławieństwo, pomyślność i ochronę walczących, zrzeszonych w inicjatywie NIEPOKONANI 2012 przed działaniem złego ducha., aby inicjatywa nie służyła do celów korupcyjno – politycznych , aby żaden Manipulator nie budował korzyści na krzywdzie ofiar. Amen. Bóg zapłać.

 103. Teresa pisze:

  Proszę o modlitwę , (jutro mam urodziny) by udało mi się wyjść z depresji.
  Chcę bardzo podziękować za tak wartościową stronę.

  • Joasia pisze:

   Witaj Tereso, Mam nadzieje ze mialas dobre urodziny. :-)) Ja sciskam Cie mocno i caluje. Mam taka jedna teorie do ktorej doszlam podczas jednego spotkania modlitewnego.
   NAJLEPSZYM SRODKIEM NA DEPRESJE JEST LEKTURA PISMA SWIETEGO i moim skromnym zdaniem nie ma lepszego !
   Poprostu otworz tam gdzie sie da ( tzn Nowy Testament, ewangelia sw Mateusza, Marka, Jana, Lukasza i czytaj). Czytaj pol strony, jedna, pare stron, pare rozdzialow. Pozniej mozesz zaczac od poczatku i czytac do konca kazda Ewangelie i Psalmy. Jeden Psalm dziennie jako forma modlitwy. Listy tez sa bardzo ciekawe no i cala reszta ale zaczac trzeba od ewangeli wedlug 4 apostolow.
   Chodzi o to ze: Depresja pochodzi od zlego ducha i nie mozna z nia walczyc mieczem czy karabinem czy proszkami. Mieczem nic nie zwalczysz na zlego ducha bo on jest duchem. Tylko DOBRYM DUCHEM mozna przegonic zlego ducha !!!!!!!
   A poza tym to zrob badanie krwi i sprawdz czy nie cierpisz na anemie ktora wcale nie jest zwiazana ze osobami szczuplymi. Otyli tez na to cierpia i moze byc latami nie wykryta. Zobacz jakie wspolnoty modlitewne dzialaja w twojej okolicy bo modlic sie z innymi i byc czescia wspolnoty ktora razem chwali Pana jest naprawde fajnie. To musi byc wspolnowa dzialajaca w obrebie Kosciola Katolickiego. Trzymaj sie mocno i …. usmiechnij sie !
   Niech Pan poniesie cie na skrzydlach orla (raise your up on eagle wings – taka piosenka)

 104. Sebro pisze:

  Proszę również i ja o modlitwę w dniu jutrzejszym za moją rodzinę, zwłaszcza za malutkiego Franka, którego zaniesiemy do Chrztu. Niech w tym dniu Bóg udzieli nam wszystkim swoich Łask, byśmy potrafili wypełniać Jego Wolę w każdej chwili naszego życia.

 105. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o łaski potrzebne dla Andrzeja i jego rodziny,przymnóż im wiary i nadziei.Błogosław im na każdy dzień i bądź błogosławiony w ich domu. Matko Boża czuwaj nad nimi i otocz ich Swoją opieką.

 106. Styrlitz pisze:

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę, o pracę dla teścia.

 107. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża Damiana, aby potrafił uwolnić się od niesakramentalnego związku, i nałogu oraz wrócił ratować nasze małżeństwo w Prawdzie Bożej.
  Panie Jezu pokaż Damianowi Twoją Prawdę.

 108. Gość pisze:

  Za przyczyną Matki Przenajświętszej, ufnie zwracam się do Miłosierdzia Bożego o udzielenie (potrzebnych do odbudowy zniszczeń duchowych i materialnych), ŁASK ponad życzenie dla OFIAR skorumpowanych Sędziów (którzy to sędziowie, świadomie łamią prawo i są zawiśli od zakulisowych Manipulatorów). Proszę o pomoc Św. Michała Archanioła w usunięciu klątw, złorzeczeń i uwolnieniu ich z sideł szatana, odebranie im ochrony złego oraz Mocy czynienia zła. Jeśli wola Twoja taka Panie to proszę dla sędziów i zakulisowych Manipulatorów o sprawiedliwość słowami psalmu 109. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Bóg zapłać za modlitwę.

 109. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za nawrócenie męża Damiana,aby miał siłę uwolnić się od niesakramentalnego związku, otrzymał Łaskę widzenia Prawdy Bożej i wrócił ratować nasze małżeństwo.

 110. Piotrek pisze:

  O wszelkie łaski dla Reginy,Jacka,Grażyny,Marii,Pauliny,Patrycji,Marii,Czesława,Sylwestra,Tadeusza,Rafała,Tomka,Marty i Szczepana.Bóg zapłać za modlitwę!

 111. Renata pisze:

  Jezu Milosierny dziekuje Ci za wszystkie otrzymane laski i goraco prosze o dobrego meza, dobra prace, dary Ducha Sw., zgode, zdrowie i potrzebne laski dla rodzicow i Dariusza, laske trzezwosci w rodzinie, nawrocenie sasiadow, zerwanie wiezow pokoleniowych, za bliskich zmarlych z mojej rodziny, dusze czysccowe oraz w intencjach Tobie Jezu dobrze znanych.

 112. Gość pisze:

  Proszę o modlitwę za sędzię [ Proszę bez jakichkolwiek imion i nazwisk Admin ], która działa w zmowie, ustawia wyroki i łamie prawo. Proszę Panie uwolnij z sideł szatana ją, oraz zakulisowych Manipulatorów, odbierz im ochronę i Moc Złego i jeśli jest to zgodne z Twoją wolą Panie to proszę o ich nawrócenie słowami psalmu 109 werset 1 do 8, 11, 12, 16-20, 27, 30,31. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Ufnie proszę przez Miłosierdzie Boże o łaski dla skrzywdzonych ofiar. Bóg zapłać za modlitwę

 113. Tobiasz pisze:

  Za ciężko chorą Kasię, która miała wypadek samochodowy i jest w stanie krytycznym o łaskę uzdrowienia, o siły dla jej rodziny i łaskę wiary

 114. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za moją żone Kasie i znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych i żywych za których sie modle.Za Darka,Zdzicha,moją i żony rodzine.Za dusze cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych,szatanistów i ateistów.Za mnie.Boże,niech nie moja ale Twoja wola się stanie!

 115. Jan pisze:

  Proszę o Bożą opiekę dla mojej Żony i Syna.Proszę o zdrowie i łaski Ducha Świętego w pracy oraz nauce. Proszę o szczęśliwą podróż i potrzebne dary duchowe dla Jana. Proszę o miłosierdzie nad naszymi grzechami.Proszę o życzliwość i pomoc dla wszystkich członków naszej rodziny.

 116. Teresa pisze:

  Proszę o łaskę uwolnienia z nieczystości i nawrócenie Michała i Ireny.Przez Niepokalane Serce Maryi proszę aby załozyli rodzinę i nie trwali w konkubinacie.Matka.

 117. Monika pisze:

  Panie Jezu ulituj się nad nami wszystkimi, Nasz Panie i Zbawicielu przyczyń się za nami wszystkimi, przymnóż nam wiary i nadziei.Panie przyciągnij nas wszystkich do Swego przebitego Serca.Niech Twe Bolesne i Przenajświętsze Rany przebite na krzyżu za nasze grzechy oczyszczą nas; nasze umysły, nasze duszę i ciała.Panie obdarz nas potrzebnymi łaskami i darami, uczyń nas wolnymi dziećmi.Matko Pana Naszego otocz nas wszystkich Swoją opieką.Niech Twoje Święte Szaty Maryjo okryją nas i uchronią od szatana i jego zła.Mateńko ucz Swoje dzieci i prowadź je do Swojego Syna każdego dnia coraz bliżej i mocniej.Matko pomóż nam Ty wszystko możesz,wstaw się za nami u Syna Swego uproś nam Maryjo potrzebne łaski dla całego świata.Wszyscy Święci i nasi aniołowie przybądźcie nam na pomoc.Panie zmiłuj się nad nami.Boże przebacz nam wszystkim. Panie ratuj Polskę i wybaw ją od wszelkich ciemności i ataków złego ducha.Panie ulituj się nad naszą nędzą.Panie wyciągnij do nas pomocną dłoń i okaż Miłosierdzie nam.Dziękujemy Tobie Panie Nasz Najwyższy za ogrom łask jakich nam udzielasz każdego dnia.Panie Boże chcemy być Twoimi dziećmi.Nie zostawiaj nas samych.Duchu Święty Boże przyjdź z 7-ma darami do nas.Oczyść nasze serca, pouczaj nas i prowadź nas do Pana.Oświecaj nasze umysły i kieruj nas na właściwe drogi.

 118. Yoko pisze:

  Tylko Ty Jezu jesteś naszym Panem dziękujemy za wszystkie otrzymane łaski, za Anioła Stróża i jego ciągłą opiekę i prosimy o te łaski ,które są nam w życiu potrzebne

 119. Robert pisze:

  Proszę was o modlitwę za mnie i moją rodzinę. O pomoc w przeciwnościach, i wytrwałość.

 120. Marek Krupa pisze:

  Mt 7:21 „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.”
  http://tradycja2012.blogspot.com/

 121. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie Karoliny,żeby DUCH ŚWIĘTY otworzył jej oczy,uszy i serce.

 122. Mama i dzieci pisze:

  Za ks. Andrzeja, o potrzebne Boże łaski i ochronę przed ingerencją Zła. Proszę też o wstawiennictwo modlitewne o wyproszenie potrzebnych Bożych łask i darów Ducha Św. w tym rozeznania duchowego i mądrości dla nas, dla babci, naszych sąsiadów i znajomych. Proszę o Bożą ochronę przed ingerencją Złego. Dla naszych Prześladowców, proszę o nawrócenie, łaskę wiary i przemianę serc. Bóg zapłać.

 123. Iza pisze:

  proszę o modlitwę o pozytywne rozwiązanie trudnych spraw sądowych i osobistych

 124. Ela pisze:

  Proszę o modlitwę za 6-miesięczne dzieciątko w łonie mojej siostry Mirki, którego życie oraz zdrowie jest zagrożone przez bezwodzie. Lekarze nie dają nadziei na przeżycie. Potrzebne jest wstawiennictwo o cud.

 125. Monika pisze:

  Panie Boże okaż ogrom łask dla Polski, proszę pokrop ją hizopem i oczyść nas wszystkich Panie, którzy żyjemy i pracujemy na jej ziemiach.Panie okaż nam Swoje Miłosierdzie i zmiłowanie dla naszych grzechów i dla nas samych.Święta s.Faustyno nie zapomnij o nas.Święty Mateuszu przybądź nam ku pomocy, wesprzyj swoją modlitwą nas u Pana.Mateńko ty wszystko możesz,prosimy o ratunek Twój dla ŚWIATA.

 126. Mahejo pisze:

  Proszę o modlitwę za półroczną Albę i jej rodzinę, która zaplanowała uroczystość Chrztu św. dla Malutkiej na dzień jutrzejszy, lecz dziecko tydzień temu nagle znalazło się w szpitalu i musi w nim jeszcze dłuższy czas pozostać. Proszę o zdrowie dla dziecka i potrzebne łaski Ducha św. dla całej rodziny.

 127. Janek pisze:

  Prosiłbym o modlitwę za moją ciocię, która choruje na półpaśca.

 128. Observator pisze:

  W intencji OFIAR złych Sędziów, w tym: niewidomą Wandę Mizioł, którą wyrzucono z mieszkania i śpi w pociągach, za Zbigniewa Kękusia, który przedwczoraj zakończył 15 dniową głodówkę pod krakowskim sądem, za matkę 5 dzieci Teresę Kawiak, ojca Bogdana Goczyńskiego, któremu sędziowie bezpodstawnie zasądzili alimenty 7 000 zł implikując pozbawieniem go możliwości wychowywania dzieci oraz za Pokrzywdzoną gdzie 200 sędziów kłamie, że w KRS 25405 są mające znaczenie prawne dokumenty co skutkuje wielomilionową grabieżą i wszystkich pozostałych Ofiar opisywanych na portalu AFERY PRAWA. Ufnie zwracam się do Miłosierdzia Bożego o udzielenie dla ofiar łask ponad życzenie, potrzebnych do odbudowy zniszczeń duchowych i materialnych. Amen. Bardzo proszę, aby więcej ZŁO nie przechodziło przez ręce sędziów, proszę o odebranie Mocy i ochrony Złego łamiącym prawo Sędziom, Rzecznikowi Praw Obywatelskich, Prokuratorom, oraz zakulisowych Manipulatorom i jeśli jest to zgodne z Twoją wolą Panie to proszę o ich SKUTECZNE nawrócenie słowami PSALMU 58 i 109 . Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Bóg zapłać za modlitwę.

 129. Observator pisze:

  Prosimy o wysłuchanie modlitw Polaków za Ojczyznę, TV Trwam, oraz usunięcie źródła Zła jakim jest nepotyzm w sądownictwie. Prosimy o udzielenie dla ofiar zamierzonej niesprawiedliwości sędziowskiej łask ponad życzenie, potrzebnych do odbudowy zniszczeń duchowych i materialnych. Amen. Bardzo proszę, aby więcej ZŁO nie przechodziło przez ręce sędziów, proszę o odebranie Mocy i ochrony Złego łamiącym prawo Sędziom, Rzecznikowi Praw Obywatelskich, Prokuratorom, oraz zakulisowych Manipulatorom i jeśli jest to zgodne z Twoją wolą Panie to proszę o ich skuteczne nawrócenie słowami PSALMU 58 i 109 . Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Bóg zapłać za modlitwę.

 130. Prośba z e-maila.
  Jestem głęboko zniewoloną osobą:( Szukam po prostu wsparcia duchowego. Czytam codzinnie Wasz portal i odnajduję w nim trochę siły, chociaż łatwo nie jest. Im więcej się modlę tym bardziej tracę wiarę. To koszmar. Proszę o modlitwę

  • Benka pisze:

   @prośba od M
   Włączam Ciebie w mój codzienny Różaniec i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
   Obojętnie kim byłeś/aś ,najważniejsze ,że chcesz wrócić do Boga.
   Nie zniechęcaj się , nie zaniedbuj modlitwy. Nawet jeżeli Ty teraz nie odczuwasz skutków
   swojej modlitwy , Bóg Ciebie widzi , dzieją się rzeczy dla Ciebie zakryte.
   Przyjdzie czas , Pan odpowie , tylko nie ustawaj .
   W przyszły piątek ,jest czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę , na Jasnej Górze,
   ja tam będę i położę Twoje troski przed Matką Najświętszą.
   Nie upadaj na duchu , trwaj!!!!
   Niech Cię Bóg błogosławi i strzeże ,niech nad Tobą rozjaśni swoje Oblicze.
   Zaufaj.

  • Terra pisze:

   Pan Jezus nigdy Cię nie zostawi. On mówi do Ciebie: Bo góry mogą ustąpić
   i pagórki się zachwiać ale miłość Moja nie odstąpi od ciebie, M. On “będąc w ucisku dłużej się modlił” (Łk 22, 44). Wytrwaj i Ty na modlitwie. Pan objawi Ci Siebie kiedy przyjdzie czas. Zostań w pokoju. Modlę się za Ciebie.

  • Mahejo pisze:

   @M…
   Piszesz: ” Im więcej się modlę tym bardziej tracę wiarę. To koszmar.”
   Mnie w podobnym stanie, który rozumiem jako poczucie utknięcia we własnych nic niewartych wysiłkach, nieraz pomogło czytanie Ewangelii w taki sposób, że gdy przychodzi czytać akurat słowa samego Pana Jezusa, usilnie wyobrażam sobie, że to, co właśnie mówi, mówi właśnie teraz osobiście prosto do mnie, staram się to widzieć i słyszeć, a k u r a t t e r a z d o m n i e … Gdy już i wytrwałe staranie myśli i serca w słowach „Jezu, ufam Tobie” zdaje się jałowe … – czytam Jego słowa. Może spróbuj tak: otwórz Ewangelię i przeczytaj, co mówi do ciebie.Prawda daje siłę.
   Będę pamiętać o tobie w modlitwie różańcowej. Jezus jest Panem. Nie opuści cię 🙂

 131. M pisze:

  Witam,

  bardzo dziękuję za modlitwy. Ja jestem już dawno po spowiedzi generalnej, do Komunii chodzę codziennie od dwóch miesięcy. ten koszmar trwa od kilku lat. Nie ukrywam, ze byłam mocno zaangażowana w różne okultystyczne praktyki, ale już bardzo dawno z tym zerwałam. Moje problemy rozpoczęły się po nawróceniu (ok 4 lata temu). Najpierw myslałam, że zwariowałam- mysli o chorobach itp, ciągły lęk, niepokój, wręcz obłęd. Niestety leki nie pomagają. Wręcz się pogarsza. Odkąd rozpoczęłam intensywne życie modlitewne (ok 2 m-ce) mój stan się pogarsza. Najśmieszniejsze jest to, że gdyby ktokolwiek z Was mnie zobaczył, nikt by nie uwierzył, że cokolwiek mi dolega. Pracuję, studiuję, moja rodzina uważa, że na zewnątrz nie widać NIC. I ja to też wiem. A w środku jest koszmar. Mam wodę egzorcyzmowaną, olej, sól, szkaplerz. I nic. już nie wiem, czy z tego kiedyś wyjdę

  • Terra pisze:

   M, jedno jest pewne, kiedyś NA PEWNO z tego wyjdziesz! Bóg wie, co się z Tobą teraz dzieje, On na to przyzwala w Swojej niepojętej mądrości, bo choć ciężko to zrozumieć to właśnie takie oczyszczenie jest Ci teraz potrzebne. Poprzez praktyki okultystyczne dałaś/dałeś w pewien sposób szatanowi przystęp do siebie, on odbiera, co mu się należy ale dzięki Twojej modlitwie i nawracaniu to Bóg weźmie duszę. Tyle złego, co Cię postraszy. Ja też miałam przygodę z astrologią, okupiłam ją intensywną i głęboką depresją. Z perspektywy czasu rozumiem, że gdyby Bóg pozostawił mnie w stanie wiecznego samozadowolenia i po ludzku szczęśliwego „pączka w maśle” to marny byłby los mojej duszy. Ale to się widzi później, w momencie próby widać tylko niekończący się koszmar. Wtedy pozostaje wiara AKTEM WOLI – czyli żadnych emocjonalnych wzruszeń, żadnych poruszeń serca, uczuciowa pustynia i tylko to, co masz zawsze do dyspozycji – wola. Upierasz się, że wierzysz i modlisz się drewnianym językiem, umysł staje Ci kołkiem, wątpliwości cisną do głowy – a Ty się modlisz. Sensu w tym nie widzisz i się modlisz. Chwyć się kawałka szaty Pana Jezusa i nie puszczaj. Sto razy dziennie błagaj, żeby na Ciebie spojrzał. Sytuacja: „odkąd intensywnie się modlę mój stan się pogarsza” oznacza jedno: Pan walczy o Ciebie z całą Swoją mocą. I zwycięży, bo On zawsze zwycięża. Jeśli mogę Ci coś poradzić tak doraźnie: módl się Psalmami i zmuś się do dziękczynienia i chwalenia Boga za stan, w którym się znajdujesz. Ja wiem, to ekstremalne i baardzo trudne, ale wywiera piorunujący wpływ na złego, który od tego dosłownie głupieje; no bo jak to, „ja ją/go tak męczę i dręczę, a ona/on dziękuje Bogu, że na to pozwala? Eeee, to mi się nie opłaca”. To tak, jak z ofiarowaniem cierpień i kuszeń Jezusowi do dyspozycji. Co za interes dla złego powodować cierpienia, które koniec końców służą zbawianiu dusz? Tego to on nie zniesie: non serviam! Pozostań w pokoju, a my będziemy Cię omadlać 🙂

 132. Piotr pisze:

  Do M.
  Codziennie proś JEZUSA Aby Ci pomógł , a napewno Ci pomoże. Też tak miałem. Trzy lata prosiłem. Pamiętaj aby nigdy nie zwątpić, a pomoc nadejdzie.

 133. M pisze:

  No ale. Ja tak naprawdę nie wiem, czy to jest choroba, czy to od złego. Wiem, że żadne leki, terapie, ani pobyty w szpitalach nie pomogły. Jestem wykończona pod każdym względem. Wszystko się sypie. Na dodatek zostałam ZUPEŁNIE sama. To koszmar. Czy mogę prosić do kogoś z Was, bardzo wierzącego i posiadającego duże doświadczenie duchowe, jakiś kontakt mailowy? O ile to możliwe. Chciałabym po prostu zadać parę pytań… Dziękuję

  • Terra pisze:

   Napisz do mnie: terranullius@wp.pl. Chętnie Ci pomogę w miarę możliwości.

  • Szymcio pisze:

   Droga M.
   Z tego co zrozumiałem, to byłaś już w szpitalach i nic nie wykryto? W takim razie możesz wykluczyć zwykłą chorobę (no chyba, że to jakaś choroba nieznana dotąd nauce). W świetle tego co napisałaś mogą to być konsekwencje grzechów. Chcę Cie pocieszyć, nie martw się! Bóg jest większy od wszystkiego zła, także tego bólu Twojej duszy. Ofiaruj to Panu Jezusowi za zbawienie grzeszników. Chodź do Komunii Św. i staraj się nie myśleć o tych złych rzeczach, może to są tylko skrupuły. Niech Cię Pan Jezus Błogosławi, życzę Ci wszystkiego dobrego.

  • Maggie pisze:

   Ojciec Sylwester Farnciszkanim tekakwita@wp.pl pomaga ludziom w kraju i za granica. DOPIERO dzis przeczytalam co piszesz. Do Sercanina ks.Michala Olszewskiego nie mam adresu ale kontakt moze znajdziesz i przez ten blog bo mowi tu o dzieciach dotknietych zlym duchem. To sa bardzo trudne sprawy, niech Matka Najswietsza ma Cie w swej Nieustannej Opiece.

 134. M pisze:

  Ależ wykryto. Za każdym razem, kiedy jestem w szpitalu wykrywają coś nowego! Tyle,m że problem polega na tym, że na mnie nie działają leki, żadne. Więc nie wiem co mam robić. To nie są skrupuły- to są obsesyjne, ciągłe, nie dające się zwalczyć niczym myśli, które uniemożliwiają mi życie

  • Szymcio pisze:

   Nie wiem co Ci doradzić, jestem tylko zwykłym człowiekiem, również studiuję ale myślę, że możesz być spokojna bo nie jesteś opętana. Może to być dręczenie szatańskie. Ofiaruj ten krzyż Panu Jezusowi. Cóż więcej mogę Ci poradzić. Jeśli rzeczywiście po konsultacjach z lekarzami, z psychologiem i z psychiatrą nie ma poprawy, to radzę pójść do jakiejś poradni katolickiej (jeśli masz takie coś w pobliżu zamieszkania. Ja w Krakowie mam przy sanktuarium Bożego Miłosierdzia poradnię miłosierdzia) lub ze spowiednikiem i ustal wizytę u kapłana egzorcysty. Są też wspólnoty charyzmatyczne prowadzące modlitwy o uwolnienie i tam z pewnością znajdziesz pokój. Przy każdym sanktuarium działają takie poradnie np. na Jasnej Górze czy w Licheniu.

 135. gosia pisze:

  proszę z calego serca o modlitwę w intencji mojej ciężkochorej na nowotwór Mamy, by dobry Pan zechciał obdarzyc ją łaską uzdrowienia, jesli taka jest jego wola.. córka gosia

 136. gosia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej rodziny, zaniechania przez nich kłotni i sporów.. by Bóg obdarzył ich łaską przebaczenia i pokoju, by zamiast kłótni i sporów, zbliżyli się oni do Boga, oddając mu swoje serce, by żyli w pokoju z bliźnimi kochając ich, kochając Pana.

 137. Za Ojczyznę pisze:

  Piątkowa krucjata za Ojczyznę: O oczyszczenie sektora sądowego z Układu kumoterstwa i korupcji.
  Proszę o modlitwę, aby Pan wysłuchał błagalnych próśb pokrzywdzonych Ofiar złych sędziów i pomógł naprawić krzywdy duchowe i materialne. Nawróć Panie sędziów, Zakulisowych Manipulatorów i posłów chroniących ten Układ. Dla dobra wszystkich obywateli proszę aby Pan zdjął Moc i ochronę Złego temu Układowi. Przez krew Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen.

 138. Jola pisze:

  Matko Boża Niepokalana wspieraj mnie w godzinie tej strasznej próby. Uratuj Święty Sakrament Małżeństwa oraz mój największy skarb – moją rodzinę na Chwałę Bożą i pomóż mi uratować duszę mojego męża Marka. Amen.

 139. Dorota pisze:

  BARDZO proszę o modlitwę za mojego brata Grzegorza u którego
  wykryto raka.Szturmujmy niebo prosząc o cud uzdrowienia dla
  Grzesia, Ducha Świętego dla lekarzy i Boży przebieg operacji.Proszę o modlitwę.Dorota

 140. Joasia pisze:

  Mateczko Ukochana,uproś u Swego syna zdrowie Małgorzacie!!daj Jej wiarę i wytrwanie!!!

 141. Za Ojczyznę pisze:

  Proszę Cię Jezu Chryste, oręduj za wzięciem pod opiekę Najwyższego wszystkich Ofiar ucisku spowodowanego przez kumoterstwo rządzących. Wysłuchaj modlitw za Ojczyznę Polaków i Francuzów, którzy usprawiedliwieni przez wiarę w Ciebie, posiadają gwarancję Bożej Sprawiedliwości i usuń niegodziwość z sądów i Trybunału strasburskiego. Proszę wybaw uciśnionych, których krzywdy opisywane są na portalu Afery Prawa i zgodnie z Psalmem 82 napomnij działających w kumoterstwie sędziów, posłów i zakulisowych manipulatorów, oraz nawróć Ich Psalmem 58 i 109. Przez Jezusa Chrystusa Pana naszego.Amen. Bóg zapłać za modlitwę.

 142. Duchu Święty Przyjdź! pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mieszkańców Kiełczowa, Białej i Rozdrażewa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, nawrócenie i dary Ducha Świętego.

 143. Duchu Święty Przyjdź! pisze:

  W intencji wszystkich dzieci wychowywanych w duchu ateizmu, materializmu. egoizmu, aby znalazły drogę do Jezusa i pociągnęły za sobą rodziców i opiekunów.

 144. Teresa pisze:

  Proszę o modlitwę za wroga mojego syna Benedykta, który nękaniem i zaczepkami stara się aby syn opuścił wynajmowane mieszaknie.Syn Paweł potrzebuje też modlitwy i wsparcia.

 145. Paulina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia wszystkich z mojej rodziny rodziców babć sióstr brata narzeczonego i wszystkich najzatrwalszych grzeszników.

 146. Adam pisze:

  Prosze o modlitwe za moją zone Kasie by porzuciła swoje 3 nałogi:picia,palenia i przeklinania.Za edka i jego mame i Andzie,są alkoholikami.Za Darka,brata mojego i Zdzicha.Za dusze Jerzego Kuleja.Bóg zapłac!

 147. J.B. pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Tomasza, o uwolnienie go ze zniewolenia telewizją i komputerem oraz ze zniewolenia obżarstwem i lenistwem.
  Bóg zapłać!

 148. kulas pisze:

  Intencja. Prosze Matkie Bożom Królowom Pokoju ołaskie zdrowia dla mnie i męża i otrzymanie wszelkich łask

 149. Monika pisze:

  Z wiarą i nadzieją proszę ludzi dobrej woli o modlitwę i ofiarę, nawet o post i jałmużnę za wszystkie osoby zniewolone najróżniejszymi nałogami: alkoholizmu, nikotynizmu, narkomanii, nieczystości i wszelkimi innymi nałogami i zniewoleniami, także tymi związanymi z okultyzmem, zabobonami i wszelkimi czarami oraz za tych, którzy zostali zwiedzeni przez fałszywe, szatańskie orędzia, by dzięki Łasce Bożej mogli stać się ludźmi całkowicie wolnymi w Panu i przez nawrócenie swojego serca stali się gorliwymi wyznawcami Chrystusa, żarliwymi głosicielami Ewangelii, czyli Dobrej Nowiny o Zbawieniu, które przychodzi przez Krzyż, bo nie ma innej drogi.
  Proszę, by Pan otworzył im oczy, uszy i serca Swą Łaską, by zlitował się nad nimi, dał im Swój Pokój i Zbawienie. Niech Pan ulituje się nad tymi, którzy sieją zgorszenie i dopuszczają się wszelkiej zdrady, i pysznią się zamysłami serc swoich.
  Miłość zawsze zwycięży, bo któż jak Bóg!
  Niech zwiążą szatana Słowa Samego Boga – z Pisma Świętego – Słowa, które mają w Sobie prawdziwą Bożą moc: „Zanim Abraham stał się, JA JESTEM” (J 8,58).
  Jedyne Słowa w Piśmie Świętym wypisane dużymi literami, przez które objawia się Potęga Boga. To Światło nawet na antychrysta. Potęga i moc tego Słowa, które krępuje antychrysta.
  Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi i nad wszystkimi rozpromieni swoje Oblicze.
  Bóg zapłać tym, którzy odpowiedzą na to wezwanie.
  Łaska Pana Jezusa niech będzie z wami!
  Maranatha!

  • Janek pisze:

   Co się tyczy alkoholizmu, błagam, to PILNA intencja: Jeden mój krewny co lubi sobie popić
   ostatnio NIKOGO nie wpuszcza, okna nie otworzy, podobno diabły widzi za oknem! Proszę nawet o najprostszą modlitwę za niego.

   • wobroniewiary pisze:

    dolej mu jakoś wody egzorcyzmowanej do picia 🙂
    Nie wiem jak, ale zrób to, pokrop go i daj mu do picia choćby do wódki czy piwa – różaniec wieczorny w RM (krewnego dołączamy)

 150. Za Rządzących pisze:

  Dziękuję Ci Panie za wysłuchanie modlitw Rodaków za Ojczyznę i Rządzących w sprawie kumoterstwa sprzedajnych sędziów. Proszę Cię słowami Psalmu 82: oczyść organa sprawiedliwości w tym sektor 4 Trybunału w Strasburgu i KRS w W-wie z sędziów bluźniących Bożej sprawiedliwości i działających na rzecz Złego Ducha, powodujących ucisk i pasożytujących na spowodowanej przez nich krzywdzie ludzkiej. Przez Jezusa Chrystusa, proszę Cię Jahwe słowami Psalmu 58 i 109 o nawrócenie 200 (dwustu) działających w kumoterstwie (sprawa KRS 25405) sędziów, prokuratorów, posłów, ministrów i Zakulisowych Manipulatorów. Amen. Panie, proszę o Boże łaski i błogosławieństwo dla mnie i wszystkich Ofiar tego procederu. Przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen. Bóg zapłać za modlitwy.

 151. Wysłuchaj uciśnionych pisze:

  Proszę Panie słowami Psalmu 109 nawróć tego wysokiego prokuratora Edwarda Z., który obłudnymi słowami grzmiał dzisiaj w mediach na temat gdańskiej prokuratorki, a sam robiąc kontrolę w KRS (25405) chronił przestępstwo kumoterstwa 200 sędziów. Nie dopuść Jahwe, aby Ci wszyscy wysocy urzędnicy – obłudnicy pasożytowali nadal na ucisku. Nie dopuść aby gdański sędzia był kozłem ofiarnym, lecz ujawnij prawdę o ustawianiu wyroków. Przez ofiarę Jezusa proszę Cię aby cały działający układ ustawiający wyroki został wyjawiony. Ci obłudnicy nie usłuchali Twego głosu Panie, proszę Cię o wypełnienie Twoich Słów z Pwt 28:15 wobec nich.

 152. wozniak pisze:

  Panie Jezu ! Proszę ochraniaj naszego Kapłana Ks.Piotra Natanka.Oby zły duch więcej tak nie atakował ,lecz niech się dzieje Wola Twa Swięta Królu mój!

 153. Agata pisze:

  INTENCJA – Maryjo, Królowo Pokoju, Niepokalana Dziewico prosimy z całego serca, wstaw się u swego Syna a Naszego Pana Jezusa Chrystusa, żeby nasza mama odzyskała całkowite zdrowie, która jest po udarze mózgu. Okryj nas swoim matczynym płaszczem, prowadź nas, chroń przed złem. Wszystkie nasze sprawy Tobie oddajemy Mateczko, bądź zawsze z nami. Maryjo prosimy o zdrowie duszy i ciała dla mamy, Gabi i Agaty i pomoc w znalezieniu pracy dla Agaty. Prosi: Alinka-mama, Gabi, Agata.

 154. Renata pisze:

  Prosba do matki Bożej Medzugorji o łaskie uwolnienia z złego ducha mego męża moich dzieci wnuków oto Cię gorąco prosi Renata

 155. Krzysztof pisze:

  Matko Najświętsza,
  w Medjugorje prosiłem Cię o łaskę życia i zdrowia dla chorego dziecka, 3 letniej dziewczynki z niewydolnością nerek, stan beznadziejny. Choć dla mnie jest to obce dziecko, ale przecież to również Twoje Dziecko Boże. Proszę Cię więc nadal o jej zdrowie,
  pragnę dziękować Ci ponownie w Medjugoriu w przyszłym roku. Dziękuję, że wysłuchałaś mego wołania o Pani! Chwała Panu!

 156. Mama pisze:

  Proszę o modlitwę do Boga Ojca przez Jezusa Chrystusa w intencji wysłuchania modlitw wszystkich ludzi o pokój na świecie i udzieleniem nam łaski zakończenia wszelkich sporów w pokoju i radości. Proszę o dary Ducha Św, oraz o usunięcie wszelkich szkodliwych pragnień będących wynikiem szatańskiego zwodzenia. Bóg zapłać. Mama z dziećmi.

 157. mo pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji bezpiecznego porodu, o zdrowie mojego synka
  i o uzdrowienie z lęków.

 158. Jolanta Sak pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Mariusza o skruchę serca i wewnętrzną przemianę, o uwolnienie z nałogów i uzależnień, uzdrowienie wewnętrzne, o światło Ducha Św, łaskę praktykowania wiary, o błogosławieństwo Boże, mądre decyzje życiowe.

 159. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie i uwolnienie.
  O nawrócenie moich braci, o szczęście dla nich, dobre małżeństwa, powodzenie w życiu, boże prowadzenie,
  o zwrócenie się ich ku planom Pana Boga, o radość z każdego dnia i uwolnienie od złych ludzi.
  O nawrócenie dziewczyny brata. O pokój w naszym domu i uwolnienie nas od przekleństw i uroków. Amen

 160. marzena pisze:

  proszę o modlitwę o poczęcie i narodzenie dziecka.

 161. Moniika pisze:

  Panie proszę Cię o potrzebne uzdrowienie ciała i duszy mojej, przynieś mi proszę ulgę w cierpieniu i przybliż mnie do Siebie, otocz mnie Swoją opieką.Duchu Święty miłość otocz mnie, oczyść i uzdrów mnie Swoją mocą, ześlij mi Swoją pomoc.Panie Boże obdarz mnie wystarczająca siłą abym mogła przebaczyć.Panie prowadź mnie i pouczaj każdego dnia.Bądź pozdrowiony w moim życiu, w moim sercu , w moim umyśle i w moim ciele.Matko Boża wstawiaj się za mną do Pana i ucz mnie jak Swoje dziecko.

 162. Anna Maria pisze:

  Proszę o Modlitwę w intencji nawrócenia Sebastiana ( bardzo go kocham proszę o światło Ducha w rozeznaniu czy on czuje do mnie to samo , jeśli nie – proszę o uwolnienie mnie od myśli na temat jego osoby … ) o nawrócenie i Dary Ducha Świętego dla Naszych rodzin , a także proszę za dusze zmarłych z mojej rodziny Janusza,Danutę, Urszulę i Ksawerego .Proszę o modlitwę w intencji aby moja siostra wyszła za mąż …

  Bóg Zapłać i Szczęść Boże , Dziękuję z całego serca

 163. matka pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji syna-o uzdrowienie go z choroby skóry,łaske wiary i Boze blogoslawienstwo dla rodziny

 164. Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę przemiany mojej córki o światło Ducha świętego w dobrym wyborze drogi zyciowej dla niej.

 165. Helena pisze:

  O łaskę uzdrowienia Karola po wypadku motorowym.Za Zofię i Tadeusza o cierpliwość w chorobie.O łaskę zdrowej pobożności dla osób z grupy modlitewnej.
  O pomyślną operację dla Władzi.
  Za s. Franciszkę, Marysi i Czesława, o wierne pełnienie woli Bożej w powierzonej misji.Za 8-letnią Kingę po wypadku samochodowym. Za Mateusza, 19 lat chory na nowotwora i za jego siostrę Martę chorą na stwardnienie rozsiane.O oddalenie złych duchów od Alicji.
  O pomyślne wyniki badań dla Danusi.
  Za ks.Roberta posługującego w 3 parafiach w Austrii.
  Za alumnów V roku,o owocne rekolekcje przed diakonatem i prezbiteriatem,zwł.za kleryka Łukasza,Daniela.Za alumnów z dekanatów chełmskich z III roku przed obłóczynami i za kleryków Sebastiana i Radosława.
  O cudowne uzdrowienie dla Elżbiety i Franciszki i Eli.
  O łaskę zdrowia dla brata Józefa i syna Antoniego.
  O pokoj Boży i nawrócenie Barbary i Ani.
  O przemianę serca męża Stanisława,syna Andrzeja wrogo nastawionych wobec Ewy i jej rodziny. O wytrwałość w niesieniu krzyża dla Maksymiliany.
  o łaskę zdrowia dla Teresy ,o wyzwolenie z agresji i nawrócenie dla syna Waldemara.

 166. Helena pisze:

  O potrzebne łaski dla Wioli i jej rodziny oraz za bliskich zmarłych.
  O nawrócenie synów,Za dusze w czyśccu cierpiące i bliskich zmarlych Teresy.
  O szczęśliwe rozwiązanie dla Agi,o łaskę pokoju wewnętrznego i o cierpliwe znoszenie choroby dla męża.O uwolnienie z niewoleń dla Marka,o Sakrament Pokuty i życie w prawdzie.
  O znalezienie pracy ,o rozwiązanie trudnych spraw mieszkaniowych ,finansowych.O pracę dla córki Ewy,wnuczki Beaty oraz Kasi.
  O potrzebne łaski dla Uli,o pokorę dla mamy i o zdrowie dla rodziców.O wyzwolenie z alkoholizmu męża.O prawidlowe relacje w rodzinie Anety.O łaskę otwarcia serca na obecność Boga.dla Natalki.
  O Sakrament Pojednania i pokój wewnętrzny. O dary Ducha Św.dla małżeństwa Anety i o miłość i zgodę w małżeństwie Tomka i Kasi.

 167. Renia pisze:

  Jezu Milosierny blagam Cie o dobrego meza, abym utrzymala obecna prace, dary Ducha Sw., laske trzezwosci w rodzinie, zgode, potrzebne laski i zdrowie dla rodzicow i Darka, przymnozenie wiary, zerwanie wiezow pokoleniowych, za bliskich zmarlych, dusze czysccowe, zdrowie i pomoc dla Daniela, Michala ich rodzin oraz w intencjach braci z rodzinami, Anny, Marcina, Maksymiliany.

 168. a pisze:

  prosze o wyzdrowienie jakubka,ktory lezy w szpitalu. Bóg zapłać

 169. Moniika pisze:

  Panie Jezu oczyść nasze serca i skrusz je, przemieniaj nas w Siebie Jezu; Nasz Królu i Panie.Prowadź nas Swoją Odwieczną Prawdą.Panie obdarz nas darem rozumu i mądrości.Oczyść nas Panie,pokrop nas hizopem i czuwaj nad nami, mieszkaj z nami i pośród nas.Bądź pochwalony Jezu w naszym życiu,w naszych drogach i ścieżkach.Chwała i cześć Tobie o Jezu.Dzięki Ci Panie za Twe dary,za wszystko co dla nas robisz.Panie zmiłuj się nad nami. Panie Boże i Ojcze Wszechmocny i Wszechpotężny okaż nam Swoje Miłosierdzie, czuwaj nad nami,rozłóż nad nami Swój Płaszcz Obronny bo my Twoimi dziećmi jesteśmy.Matko weź nas pod Swoją Obronę.Święta Mario Magdaleno przyczyń się za nami.Duchu Święty mocy, Duchu Święty miłości i światła przybądź do nas.

 170. Moniika pisze:

  Panie Boże o potrzebne łaski dla moich rodziców,błogosław im na każdy dzień. Panie Jezu wstaw się za nimi u Ojca Swojego.NMP mniej ich w Swojej opiece.Święty Mateuszu przyczyń się za nimi grzesznymi.

 171. Basia pisze:

  Panie nasze małżeństwo Barbary i Tomasza się rozsypuje uzdrów je, uratuj nas przed rozpadem.Odbuduj nasze relacje, odnów między nami dialog. Usuń z serca Tomka wszelki lęk, daj mu odwagę do budowania naszego związku od nowa.Dotknij go Panie swoją miłością.

 172. Mama pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą za małą dziewczynkę, której nie chcą rodzice, proszę dla niej o Bożą opiekę, błogosławieństwo i wszelkie Boże łaski w tym radość, miłość i nowych kochających rodziców. Proszę również w intencji mojej córki: o uzdrowienie, o ochronę przed działaniem Złego Ducha, proszę Cię Panie o Boże błogosławieństwo dla niej, o przyjaciół, dobrych sąsiadów, o miłość o szczęśliwe małżeństwo i powodzenie na drodze zawodowej. Przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen. Bóg zapłać.

 173. Ewik pisze:

  Boże, błagam o nawrócenie serca mojego syna Michała. Tak bardzo rani mnie to co on wygaduje na temat wiary i „mojego” Boga. Maryjo, przebacz mu te okrutne słowa na Twój temat. Proszę również o modlitwę za drugiego syna – Emila, aby Bóg pomógł wyjść mu z nałogu alkoholowego. Święty Michale Archaniele ochraniaj naszą rodzinę od złego.

 174. Paweł Jankowiak pisze:

  Błagam Cię Boże miłosierny uzdrów mnie z mojej ciężkiej choroby

 175. A. pisze:

  prosze o modlitwe za mnie i za osobe bliska memu sercu o wzajemna milosc i zrozumienie miedzy nami

 176. Jola pisze:

  Matko Boża Niepokalana wspieraj mnie w godzinie tej strasznej próby. Uratuj Święty Sakrament Małżeństwa oraz mój największy skarb – moją rodzinę na Chwałę Bożą i pomóż mi uratować duszę mojego męża Marka. Amen.

 177. Anna pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Damiana oraz dialogu pełnego miłości i zrozumienia miedzy Anna a Damianem.

 178. agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji dobrej spowiedzi św. generalnej do której się przygotowuję.

  • wobroniewiary pisze:

   Zapewniamy Cię jak i każdego o naszej modlitwie i prosimy równeiż o modlitwę.

   Tu tak jest że czytając intencje innych modlimy isę za nich i każdy Czytelnik niech czyni to samo a powstaje wówczas wspólnota modlitwy wstawienniczej – stąd też powstała Róża Różańcowa, do której serdecznie wszystkich zapraszamy

 179. Moniika pisze:

  Panie Boże proszę Cię o łaski potrzebne dla Marzeny.Panie ulecz jej serce i pomagaj jej w jej zmaganiach i trudach dnia codziennego.Panie oczyść jej ciało i duszę.

 180. Lidka pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego ojca Władysława!!!Bóg zapłać za modlitwę i wstawiennictwo.

 181. Anna pisze:

  Proszę o modlitwy w intencji wyleczenia mnie z niepłodności. Tak bardzo chcielibyśmy mieć drugie dziecko.

 182. Beata pisze:

  Proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny ,Mateuszka i męża Artura .Spraw o Panie by moja krtań ,gardło i płuca były zawsze zdrowe .Proszę o pomyślne zdanie prawa jazdy i szkoły Mateuszka .Proszę by w naszej rodzinie zawsze panowała miłość ,spokój,zrozumienie,zaufanie .Strzeż nas i nasz dom od zła wszelkiego i od nieprzyjaciół .Pomóż nam wygrać walkę z naszymi nałogami i słabościami ,i niech przyjdzie opamiętanie dla mojego męża .

 183. Kasia pisze:

  o uwolnienie Kasi od natrętnych myśli, uzdrowienie wewnętrzne i zdrowie dla jej rodziców oraz dobre relacje z Asią. o całkowite nawrócenie Asi.

 184. Inicjatywa obywatelska pisze:

  Za protestującą od miesiąca pod Ministerstwem Sprawiedliwości Urszulę Rowińską oraz w intencji OFIAR pokrzywdzonych przez kumoterstwo w sądownictwie i wszystkich osób walczących z tą patologią. Przez krew i ofiarę Jezusa Chrystusa proszę o uwolnienie Ofiar z ucisku sprzedajnych sędziów. Nawróć Panie skorumpowanych sędziów,.. proszę Cię słowami Psalmu 58. Bóg zapłać.

 185. iwona pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie od grzechu wielopokoleniowego,praktyk okultystycznych,rzucanych przekleństw,ochronę od złego,nawrócenie i uzdrowienie calej rodziny .Szczególnej modlitwie polecam Michałka, o dar uzdrowienia dla niego.Bóg zapłać.

 186. Dana pisze:

  proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej,

 187. Agnieszka pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji dobrych relacji z bratem i jego żoną.Proszę by nas (mnie i mojego męża) szanowali i traktowali z miłością, by chcieli sie z nami przyjaźnić. proszę by zajęli się swoim życiem. Proszę dla nich o wszystko co dobre.

 188. maria pisze:

  Panie Jezu Chryste nasz i Królu, proszę Cię prowadź naszą rodzinę, nasze dzieci i wnuki, abyśmy zawsze wypełniali Twoją Wolę.

 189. Mama pisze:

  Przez Jezusa Chrystusa proszę Cię Panie o dary i owoce Ducha Św, odnowienie umysłu przez Moc Bożą, błogosławieństwo we wszystkim. Proszę o zrozumienie rzeczywistości duchowej i prawd biblijnych. Bóg zapłać.

 190. Ania pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej 70-letniej babci Anny, o cud uzdrowienia z nieoperacyjnego raka sromu.

 191. Maria pisze:

  pilne…módlmy się za 9 letniego Józia,któremu zostało ok.miesiąc życia,walczy z chorobą nowotworową…Jezu ulituj się

 192. prosba o modlitwę
  Prosze goraco o modlitwe za nienarodzone dziecko u mnie w szpitalu w ktorym pracuje.
  Matka to mloda bardzo dziewczyna ktora miala niedawno operacje i miala robione Xray i tomografie komputerowa i jej pielegniarka po prostu tylko mnie poinformowala ze to dziecko bedzie usuniete –21 tygodni!! dlatego ze za duzo juz testow na niej robili itp. Ja patrzalam na to malenstwo i matce pokazywalam dla mnie to dziecko wyglada zdrowo i matka tak jakby byla zadowolon jak patrzyla na nie. Prosze o modlitwe zeby je uratowac. Matka ma na imie J.
  Szczesc Boze
  B.

 193. babcia pisze:

  Niech Pan nasz Jezus Chrystus Aleksandry, Marte, Lukasza, Jakuba, Romeo, Dawida,Jerzego, Markow, Mariole, Bozenki, Henryków, mamusie Mike ,Asie, Edytkę, Zuzię, blondyneczke, Emilke, Ize, Magde, Zbyszka, Ule, Zosie, Ele, Dawidów, Ewunie, Janeczki, Krysie, Bozenki, Anie, Wioletki, Damiana, Sylwunie, Piotrów, Wojtusiów, Wojtczaków, Danusie,Wiole, sąsiadów, Jadzi córkę ich rodziny i mnie oraz moją rodzine w Polsce i na swiecie, aby wrocili do Ojczyzny oraz wszystkie dzieci poczete i tym, ktorym obiecalismy modlitwe – błogosławi i niech nas strzeże i księży: Włodzimierza, Rafała, Michała, Adama, Andrzeja-o szczesliwy zabieg i wynik, Piotra, Krzysztofa, Kazimierza, Daniela i Papieza Benedykata XVI oraz caly Kosciól Bozy. Niech nam ukaże oblicze Swoje i zmiłuje się nad nami i Beatkami, Zbyszkami, Andrzejami, Pawłami, Mariannami, Henrykami i ich rodzinami, Izą o Sakrament Małzenstwa. Niech zwróci oblicze Swoje ku nam i niech nas obdarzy pokojem i wszystkim postawionym na mojej drodze zycia oraz godziwą dla nich pracę. Maryjo Niepokalana zawsze Dziewico zabierz ode mnie moje – ego, moje – ja i pomóz mi znalezć transport dojazdu do W-wy i powrót oraz szczesliwe załatwienie sprawy finfnsowej. Kocham Cie i dziekuje za wszystkie otrzymane laski. Niech tylko Wola Boza we mnie i we wszystkich sercach, duszach ludzkich i intencjach, pragnieniach spelnia sie. AMEN. Niech Pan Bog Wam wynagrodzi za modlitwe.

 194. Iwona pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę zdjęcia ze mnie klątwy miłosnej i jaka jeszcze inna nade mną panuje, abym mogła się w pełni cieszyc zyciem.Aby nie dopadały mnie wszelkie niepowodzenia i nieszczęscia.Aby odeszła zazdrość osób trzecich.Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i aby Marek do mnie wrócił juz na zawsze.Bóg zapłać.

 195. Ola pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie dla Emila.

 196. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie dla osób bliskich mojemu sercu.
  Bóg zapłać.

 197. KASIA pisze:

  gorąco proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego taty JERZEGO z choroby nowotworowej trzustki.Tata ma już przerzuty na wątrobę i otrzewną a jest potrzebny tu na ziemi swojemu sparaliżowanemu całkowicie synowi.Bóg zapłać za modlitwę

 198. Terra pisze:

  Przekazuję: Proszę o modlitwę za pewną kobietę, która ma już umówiony termin na dokonanie aborcji – 11 stycznia. Ksiądz J. Bieszczad
  Św. Józefie, Opiekunie Dzieciątka Jezus, wyproś u Naszego Tatusia cud, uratuj tę kobietę i jej dziecko.

 199. Marzena Danielewicz pisze:

  Proszę o modlitwę ,aby Matka Boża otaczała mnie swiomi łaskami w pracy.

 200. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za córkę Paulinę o uwolnienie z sideł szatana i o zdrowie dla syna Łukasza.

 201. Maggie pisze:

  Prosze o modlitwe za pewna rodzine pokazana w TVTRWAM aby miala srodki do zycia (wreszcie przyznana emeryture on, a napowrot prace ona) i jak najliczniejsze Laski Boze (dla obojga rodzicow i dwojki dzieci – najmlodsze z nich przystapi w tym roku do I KomuniiSw.)

 202. gumisia pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego brata Piotrka, by znalazł pracę oraz do końca zaufał Panu, oraz za Agnieszkę o męża dla niej
  Bóg zapłać

 203. K. Frydlewicz pisze:

  Proszę o modlitwę za wszystkich patriotów i działaczy społecznych

 204. Mateusz pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji rekolekcji ewangelizacyjnych dla młodzieży w Dusznikach Zdroju (27.01-31.01). Niech Pan Jezus dotyka serc tych młodych, aby poznali Jego moc oraz miłość Boga, jaką On ich obdarza, by Duch Święty ich przeniknął, a Matka Najświętsza otoczyła płaszczem swojej opieki. Także o pomoc Bożą w przygotowaniu tych rekolekcji, aby program i treści, które będziemy starali się przekazywać były zgodne z Jego wolą, o siły i światło Ducha Świętego dla animatorów i moderatorów, o spokojny przebieg, aby Szatan nie wprowadzał zamętu, o obfite owoce tych rekolekcji, aby wszyscy poznali i uwierzyli dzięki łasce, która wierzymy, że zostania na nas obficie rozlana.

 205. Marzena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej mamusi u której wykryto nowotwór jelita grubego. Błagam Pana Boga o jej wiarę, o naszą wiarę w to, że wyzdrowieje…

 206. Jadwiga pisze:

  Skromnie proszę o pomoc w modlitwie za moją córkę Weronikę, aby jak najprędzej zeszła ze złej drogi i triumfalnie wkroczyła na słoneczną Drogę pełną Wiary, Nadziei i Miłości. Bóg zapłać!!

 207. gumisia pisze:

  proszę o modlitwę za moją Mamę, by Pan ją uzdrowił. Ty wiesz Panie najlepiej czego ona potrzebuje.
  Proszę Cię Panie- uzdrów moih Rodziców i pozwól im byc znów razem na Twoją CHWAŁĘ.

  Króluj nam Chryste!

 208. Ewa pisze:

  Za kogoś kto odrzucił moją miłość, przyjaźń, o przemianę jego serca, każdy potrzebuje przemiany, nawet katolik. Bóg zapłać. I za kogoś niewierzącego, oby Pan Bóg dotknął Go Łaską Wiary. Za mnie. O Łaskę rodziny.

 209. Michał Kościelny pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji powodzenia jutrzejszej operacji mojej żony. Dziękuję 🙂

 210. BOŻE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII, BULIMII, LĘKÓW, A MOJEGO TATĘ Z RAKA PROSTATY.
  http://www.mariusz-siekierka.pl.tl

 211. ktosia pisze:

  o uwolnienie mnie od nieczystych myśli, pragnień i czynów, abym umiała dobrze przygotować sie do spowiedzi i aby kapłan mi pomógł dobrze ją przeżyć, aby ten sakrament był dla mnie umocnieniem i uzdrowieniem oraz
  o siły i dobre rozeznanie powołania oraz przyjęcia go i realizowania go na jeszcze większą chwałę Bożą serdecznie dziękuję za wsparcie

 212. Jan pisze:

  Prosimy Boże Ojcze, w imię Pana Jezusa o potrzebne łaski w realizacji naszych planów życiowych. Duchu Święty oświecaj nas i kieruj naszymi drogami. Matko Najświętsza wypraszaj nam te wszystkie dary duchowe o które z wiarą i ufnością prosimy.

 213. aleksandra pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia, o wiarę w słowa Chrystusa: Talitha kum!

 214. Artur pisze:

  Proszę o modlitwę za leżącego w szpitalu 7 – letniego Jerzego i jego chorą matke Elwirę. Bóg zapłać wszystkim !

 215. rybka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich znajomych – kolega dowiedział się właśnie, że ma nowotwór złośliwy i lekarze dają mu ok roku życia. Dodatkowo jego żona jest w ciąży a dziecko ma bardzo poważną wadę genetyczną. Lekarze sugerują usunięcie ciąży.

  • wobroniewiary pisze:

   Obiecujemy modlitwę, moja synowa też jest w ciąży a dzieicątko ma wadę genetyczną (dokładne wyniki poznamy za 4 tyg.) ale o aborcji nie ma mowy

   Na raka działa soda+ miód.
   Napisz maila, ks. Adam wzmocni modlitwą i osobistym błogosławieństwem, podam wam nr tel. do księdza
   Ewa

   • Maggie pisze:

    Za synowa codziennie odmawiam 10-tke Rozanca. Wszystko w reku Pana Boga.
    Matko Najswietsza miej w Swej Opiece to dzieciatko i rodzine nan oczekujaca..Niech rozwija sie i zyje na Chwale Boza..

   • rybka pisze:

    Błogosławiństwo księdza czyni cuda. Dziecko będzie zdrowe – podobno usg było niedokładne, a kolega ma guz – do obserwacji, raczej nie jest to nowotwór złosliwy. Ksiądz się nie rozdrabnia – to było dwa w jednym. Trzy miesiące różnych badań i takie wyniki. A mają obciążenie genetyczne w najbliższej rodzinie, kolega dodatkowo po zapaleniu trzustki. Ja osobiście skaczę do góry. :))). Oto jest dzień, który dał nam Pan….

 216. Maggie pisze:

  Prosze o modlitwe za pewna rodzine w Polsce, ktora nie ma dochodow – aby jemu uznano wreszcie staz pracy i przyznano emeryture, aby zona znalazla prace (utracila w BN), aby ich najmlodsza coreczka byla zdrowa, no i starsza rowniez i aby byla nadal duchowa podpora swych biednych rodzicow.
  14 i 15 Lutego moze zapadna wazne dla tej rodziny decyzje..

 217. bombka pisze:

  proszę o modlitwe bym dostała stałą prace

 218. Barbar3 pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny a szczególnie za syna 14-letniego,który spotyka się z osobą ,która była kiedyś opętana a obecnie przebywa na leczeniu psychiatrycznym.Bardzo proszę o wsparcie modlitewne.Bóg zapłać!

 219. Jadwiga pisze:

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe małżeństwo z Wojciechem i o potrzebne łaski Boże

 220. jola pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Marcina – o uzdrowienie z paraliżu duchowego, o uwolnienie od nienawiści do mnie, o łaskę przebaczenia mi, o przemianę serca i nawrócenie oraz o kojące doświadczenie miłości bożej. Jola

 221. BOZENA pisze:

  Proszę o pomoc w modlitwie o uratowanie małżeństwa Lucyny i Marcina.proszę dla nich o światło Ducha Świętego i wyzbycie się egoizmu względem siebie i przemianę serc.Mają dwoje dzieci w tym Franuś jest dzieckiem niepełnosprawnym[lezącym]. Proszę również o wsparcie modlitewne dla Gosi,która jest w ciąży [szczęśliwy poród] i jej męża Adriana o powrót do mocnej wiary.

 222. zuzia pisze:

  Proszę o modlitwę za dobre przygotowanie do spowiedzi generalnej i abym miała odwagę i siłę przystąpienia do niej,ponieważ od dłuższego czasu wybieram się..i ciągle odwlekam…
  Bóg zapłać

 223. Adam Brochocki pisze:

  Prosze o modlitwe za moją zone Kasie by porzuciła swoje 3 nałogi:picia,palenia i przeklinania.Za Edka i jego mame i Andzie,mają problem z alkoholem.Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Bóg zapłac!

 224. matka pisze:

  Matko Przenajświętsza, uproś nawrócenie mojej córki i niezwłoczne podjęcie przez nią właściwych decyzji w bardzo trudnej sprawie. Ochroń ją i dziecko przed grożącym jej niebezpieczeństwem.

 225. Jadwiga pisze:

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe małżeństwo z Wojciechem i potrzebne łaski Boże

 226. Matka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Dawida o uzdrowienie go z alkoholizmu i powrót na łono Kościoła, do żony i córeczki.

 227. Mama pisze:

  Proszę Cię Jezu Chryste o orędownictwo i pomoc w rozwiązaniu trudnych problemów. Bóg zapłać.

 228. zrozpaczona matka pisze:

  Panie uratuj mojego syna z alkoholizmu, błagam Cię pokornie.

 229. Kinga pisze:

  Proszę o łaskę otrzymania pracy (praktyk lub stażu na początek, o siłę, o pomoc ludzi.
  Kinga

 230. Kasia pisze:

  Proszę o łaskę przebaczenia w moim sercu i pojednanie w moich relacjach z ludźmi.

 231. Andrzej pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę do Dobrego Boga, za szczególnym wstawiennictwem Matki Bożej, św. Józefa, św. Rity, św. Judy Tadeusza, bł. Jana Pawła II i św. Mikołaja: o łaskę sakramentu pokuty i pojednania oraz jak najczęstszej Eucharystii dla bardzo bliskiej osoby, o opiekę Bożą, łaski Ducha Św., zdrowie i spokój wewnętrzny dla niej, o spełnienie jej marzeń, planów życiowych, a szczególnie zawodowych.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 232. Ewa pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej i stabilnej pracy. Niech Duch Święty da światło i wskaże drogę

 233. Maria pisze:

  Proszę Was wszystkich o modlitwę za mojego tatę Jerzego,który jest bardzo chory.Szczęść Boże.

 234. Anita pisze:

  Panie Jezu ogromnie Cię proszę o nawrócenie mojego męża Michała i uwolnienie go od zniewoleń seksualnych. Proszę, aby dostępując Twojego miłosierdzia wybaczył całą krzywdę jakiej doznał od swoich rodziców. Proszę również o wiarę dla całej mojej rodziny, o siły, zgodę i zdrowie. Proszę o odwagę i moc Ducha Świętego dla mojego męża i taty, żeby przystąpili do spowiedzi i Komunii Świętej. Kocham Cię Panie Jezu całym moim sercem!

 235. Milena pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę za Tomka, o cud jego wewnętrznej przemiany, o łaskę nawrócenia, by dobry Jezus dotknął jego serca i uleczył je.

 236. Beata pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji Jaroslawa o wytrwanie w trzezwosci do konca zycia dla niego oraz o poukladanie trudnych spraw zyciowych.

 237. Elżbieta pisze:

  Mateńko Moja błagam Cię

  o łaskę znalezienia pracy i rozwiązania wszystkich problemów

  o łaskę uwolnienia od lęków, obaw i rozpaczy

  o łaskę zawierzenia i ufności – Jezu ufam Tobie!

  o łaskę wiary, miłości i wytrwałości w dobrym

  Z serca Bóg zapłać

 238. Emilia pisze:

  Proszę o modlitwę o szczęśliwą i odwzajemnioną miłośc, o łaskę małżeństwa i macierzyństwa oraz znalezienia dobrej pracy.

 239. uważny czytelnik pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę otrzymania oświecenia , w celu pomyślnego rozwiązywania problemów życia codziennego

 240. Jacek pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego ukochanego tatusia Kazimierza, szczęśliwe zakończenie jego operacji i szybki powrót do zdrowia i domu. Proszę o wszelkie łaski dla mojego kochanego tatusia, w tym siły i wolę do walki z chorobami. Bóg zapłać!

 241. Jola pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Joli o wyleczenie z nerwicy natręctw,o zmianę charakteru i usunięcie tego czegoś MAtce Bożej wiadoma dokładne sprawa,o uwolnienie od pecha i złych mocy,o szczerą prawdziwą miłość,o sakrament małżenski,o dobrą prace i o potrzebne łaski.Maryjo błagam cię o łaski w tak ważnych dla mnie sprawach,ty wiesz ile się wycierpiałam,błagam cię zlituj się nade mną i ne opuszczaj mnie.Bóg zapłać!

 242. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego syna alkoholika, o wyjście z tej trudnej sytuacji dla niego, powrót do Jezusa , do żony i córeczki.

 243. kreft pisze:

  Bardzo gorąco proszę o łaskę nawrócenia mojej rodziny tej bliskiej i dalszej ,proszę o łaskę,wiary sakr. pokuty,uzdrowienie relacji rodzinnych, uwolnienie z zniewoleń wszelkich i nałogów a szczególnie proszę o potrzebne łaski dla syna Dominika.Proszę o modlitwe gdyż rodzina chodzi daleko od Boga. .

 244. piotruszka pisze:

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji ks. Wojtka SDS, który przeszedł wylew krwi do mózgu. W piątek czeka go operacja tętniaka.

  • wobroniewiary pisze:

   Bracie Piotrze, proszę to samo jeszcze raz wpisać pod najnowszym wpisem – więcej osób przeczyta . Tym bardziej, że wpis tematycznie bardzo powiązany, (Mariusz woził nasze intencje do Lanciano, do Rzymu, do Ojca Pio, do św. Piotra i bł. Jana Pawła II)

 245. Joanna pisze:

  Za wszystkie nienarodzone badz zabite dzieci. Aby nie staly sie pozywka dla wzmocnienia szatana

 246. Sandra pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego nienarodzonego syna Pawła aby Pan Bóg go do siebie przyjął, oraz za szczęśliwe donoszenie kolejnej ciąży.
  Bóg zapłać!

 247. daw pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Emila o jego nawrócenie całkowite ku Bogu

 248. kRYSTYNA pisze:

  proszę o modlitwę za Mariusza, jest z nim bardzo źle.

 249. piotruszka pisze:

  Dziekuje Wszystkim za modlitwy w intencji Ks. Wojtka. Jest po operacji.Zostal wybudzony ze spiaczki farmakologicznej. Czekam na szczegolowe informacje.
  Prosze tez o modlitwe w intencji mojej Mamy ktora idzie do szpitala /wtorek/ na obserwacje i prawdopodobnie zostanie poddana zabiegowi.

 250. BOŻE UZDRÓW MNIE ZE SCHIZOFRENII, BULIMII, LĘKÓW, A MOJEGO TATĘ Z RAKA PROSTATY.

 251. mama pisze:

  Blagam o modlitwe w intencji mojej corki Agnieszki. w przeszlosci ,naprawde z braku swiadomosci zaprowadzilam ja do bioenergoterapeuty.irydologa, zezwolilam na przebranie za czarownice w zabawie halloween, pozwolilam postawic jej horoskop zycia czy cos w tym stylu i jeszcze kilka innych grzechow, o ktorych nie mialam pojecia,ze otwieraja furtki na to co nie nalezy do Pana Jezusa i Jego Kosciola. dzisiaj z laski bozej udalo mi sie odkryc Wasza strone. uwielbiam sw.Michala Archaniola i sw.Ojca Pio moze to za Jego cudownym wstawiennictwem moge blagac Was o pomoc w modlitwie.
  Z Panem Bogiem
  prosi mama

  • Terra pisze:

   Pozwoliła Pani na kilka rzeczy, na które pozwoliła także mnie moja mama, również bez świadomości… Nigdy nie jest za późno na Boże Miłosierdzie, to niezawodny ratunek dla biednych grzeszników, proszę dziękować Bogu ze wszystkich sił za otworzenie oczu i powrót do Niego, On z radością wybaczy i obdarzy łaskami 🙂 Walka może być ciężka, ale któż jak Bóg! Koronka do Bożego Miłosierdzia działa cuda! Pamiętam w modlitwie.

  • wobroniewiary pisze:

   Dołącz z nami do Róży Różańcowej Wybierz sobie 1 dziesiątek na stałe a omodlimy wszystko wszyscy na raz 🙂
   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/roza-rozancowa/

   • mama pisze:

    Coz za cudowny poranek mnie dzis spotyka. Wasza modlitwa + moja + cudowne wiosenne slonce, w ktorym sie plawie piszac do Was. Chwalmy Pana.
    Dziekuje za zaproszenie do Rozy Rozancowej. wlasnie kliknelam.
    Od tej chwili jestescie ze mna.
    Szczesc Wam Boze.
    mama

 252. Krzysztof Szkoda pisze:

  Blagamy o opatrznosc I blogoslawienstwo dla calej rodziny abysmy mogli zyc I pracowac w pokoju Ducha Swietego w Gdansku Oliwie: Zofia, Piotr, Mateusz, Kazimierz, Krzysztof I Jerzy wraz z cala rodzina

 253. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Paulinę o uwolnienie od złego ducha,spokojne ,przespane noce i spokój wewnętrzny oraz za zdrowie dla syna Łukasza.Boże pomóż moim dzieciom.Bóg zapłać.

 254. piotruszka pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej Mamy ktora jutro /piatek/ bedzie miala operacje.
  Dziekuje wszystkim ktorzy wspomagali modlitwenie Ks. Wojtka SDS. Jest juz w domu ale pod stala opieka. Czeka go rechabilitacja. Wspomnijcie Go w swoich modlitwach. Szczesc Boze i niech Pan Bog Wam blogoslawi.

 255. M pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie z depresji i samookaleczeń, nienawiści do siebie..nie mam już siły. Jezu uratuj moje życie

 256. M pisze:

  nie mam już siły

  • wobroniewiary pisze:

   masz, pomodlimy się za Ciebie
   już teraz

   sama nie masz sił wiec wykrzycz „Panie ja nie mam sił, daj mi je” a potem słuchaj i płacz, płacz, płacz…aż stanie się cud…najpierw malutka siła, potem ciut większa, powolutku nie od razu Kraków zbudowano…
   Jutro miałam jechać (właściwie dziś ) na mszę o uzdrowienie, malutka ciężko chora, jutro (właściwie to już dziś) mam rocznice poronienia bolesną, mała chora cały dzień w domu nawet nie odejdę na balkon bo trzeba podtrzymywać co rusz płacze budzi się z płaczem bólem wymiotuje, już teraz biegunkuje (grypa żołądkowa) nosze ją na rękach do wc i do wanny – nie mam sił fizycznych ale jak ją kocham a ona mówi- Ty to mnie kochas, na rękach nosis…” zasypia uśmiecha się za minutę budzi się z jękiem przez sen gada, że lekcji nie odrobiła…ciężko jesteśmy teraz kilka dni same, nawet do sklepu nie wyjdę ale mam ją mam sąsiadkę, mam dla kogo latać i po kim myć podłogi…

   wejdę na stronę poczytać co piszecie a tu spółka od obrazów już wciska się w spam, że nowy wpis na mnie jako na diabła zrobili i nazwali mnie promyczkiem666 i co? płaczę? odmawiam zdrowaś i idę do przodu a jak zapłacze to już nikomu o tym nie powiem, bo tacy źli ludzie rozszarpaliby na kawałki…
   Pomodlę się i za ciebie teraz.
   Z Panem Bogiem

 257. M pisze:

  jestem zła zła zła!!

  • wobroniewiary pisze:

   ty jesteś dobra, a zło trzeba modlitwą wywalić…Pa, do jutra,
   z Panem Bogiem 😉

  • Maggie pisze:

   @M:
   Adminka ma racje …Jestes dobra, chocby dlatego ze widzisz zlo. Chrystus kocha Ciebie i rowniez za Ciebie dal sie zameczyc.
   To nie Ty ale zly duch jest sprawca Twego stanu…nie daj mu satysfakcji. TO CHRYSTUS JEST PANEM I PRZEZ CHRZEST SW. JESTES DZIECKIEM BOZYM. Westchnij do Chrystusa nim otworzysz Pismo Swiete i czytaj tak jak sie Ono otworzy.

   Te spotkania w „czatachowa.pl” sa wspaniale. Czekam rowniez na bezposrednia transmisje majowa, a narazie slucham nagran…wszyscy potrzebujemy takich spotkan.
   Niech Matka Najswietsza ma Ciebie w Swej Nieustannej Opiece.
   Powtarzaj czesto: JEZUS JEST PANEM! i ofiaruj Mu swoje problemy/ciezary.
   Polecilam Ciebie w odmawianej z RM 10tke Rozanca (przerwalam pisanie na ten moment). Jezus jest Panem!

 258. Grażyna pisze:

  Jezu Chryste, pokornie proszę Cię o
  miłość Wojtka … pozwól nam na nowo się odnaleźć … i pokochać … proszę byśmy stali się Rodziną

 259. Beata pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji Jaroslawa o wytrwanie w trzezwosci do konca zycia dla niego oraz o uwolnienie od wspoluzaleznienia.

 260. iwona pisze:

  Prosze o modlitwe za zmarlego 08.04.2013 Macieja ,mojego meza.

 261. mirka pisze:

  proszę o modlitwę o opamiętanie i cud przemiany dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie, o cierpliwość i wytrwanie w dobrym

 262. Sebro pisze:

  18 maja w wigilię Zesłania Ducha Świętego o godzinie 10 mój najstarszy syn przystąpi do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dzień wcześniej po raz pierwszy przystąpi do sakramentu Pokuty. Proszę Was o modlitwę za niego, by dobrze przygotował się do tych sakramentów oraz byśmy my rodzice mu w tym przygotowaniu pomogli jak najlepiej.
  Bóg zapłać.

 263. zofia pisze:

  Proszę o modlitwę za maturzystów,którzy jutro rozpoczną egzaminy ,za moją córkę Joasię i jej koleżanki i kolegów, o dary Ducha Świętego dla nich.

 264. Ania pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia mojej babci z bardzo zaawansowanego raka sromu.

 265. Jola pisze:

  proszę o nawrócenie, dziękuję za pomoc

 266. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie o radość życia i wole walki dla nas.Panie przynieś nam gołąb pokoju do naszych rodzin i do naszych serc.Panie oczyść nas Swoją Krwią i zbaw nasze duszę.Panie prowadź nas i błogosław nam na każdy dzień.Panie jednocz nas z Bogiem Ojcem w Swoim Sercu.Duchu Święty miłości wylewaj się na nas.Duchu Święty pocieszycielu zamieszkaj z nami, bądź uwielbiony w nas i pośród nas.Matko Boża prowadź nas i strzeż od złego w każdy czas.Święty Michale Archaniele otocz nas Swoją opieką.

 267. MARIA pisze:

  Panie Boże dopomóż abym nie utraciła pracy i mogła wieść godne życie wraz z moją rodziną

 268. Roxy pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę uwolnienia mojej duszy z marazmu.Amen

 269. Agata pisze:

  Miłosierny Boże, proszę o pomoc w rozwiązaniu pewnej sprawy, o światło Ducha Świętego, pokorę i cierpliwość dla osób w niej uczestniczących.

 270. Piotr pisze:

  Jezu miłosierny, proszę Cię o zdrowie dla Małgosi, uwolnienie od niepokoju, obaw o przyszłość, o pracę dla niej i powrót na studia. Proszę Cię też o błogosławieństwo dla rodziców, Teresy i Marcina, o siłę i cierpliwość w chorobie i cierpieniu. Jezu zmiłuj się na moim bratem, Arturem, którego żona opuściła, zamieszkała z innym mężczyzną i ciąga go po sądach, ograniczając spotkania z synem.

 271. Maria pisze:

  Panie Jezu Boże nasz i Królu, proszę Cię o uzdrowienie i opiekę dla 5-letniego Michałka. króluj nam Chryste. Maria

 272. Teresa pisze:

  Jezu Miłosierny, Matko Najświętsza proszę o łaskę nawrócenia dla córki Moniki i o Światło Ducha Św. w podejmowaniu decyzji życiowych, o łaskę miłosierdzia dla chorej mamy i siostry Barbary i Franka,
  o Światło i Moc Ducha Świętego w odnowieniu nas wiary, nadzieji i Miłości.

 273. barbara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Uli o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia oraz o błogosławieństwo dla rodziny.

 274. A.S. pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Michała o szczęśliwe badanie-operacje,uzdrowienie,opiekę i błogosławieństwo dla rodziny.

 275. Janina pisze:

  Panie Jezu prosze Cie o powrot do zdrowia mojej mamy.Jestem za granica i tak bardzo pragne byc na I Komunii mojej wnuczki a jednoczesnie chrzesniaczki. Pozwol mi wziac udzial w tej Swietej Uroczystosci i szczesliwie wrocic do kraju,by nadal opiekowac sie mama.

 276. Janina pisze:

  Boze Wszechmogacy w Trojcy Jedyny prosze Cie o przemiane serca mojego ziecia Matta, uwolnij go z agresji, lenistwa, egoizmu i innych strasznych nalogow. Prosze o zmiane godzin jego pracy na dzienne, bo te w ktorych pracuje niszcza rodzine.Ufam, ze wysluchasz mnie.

 277. Gosia pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji mojego malzenstwa. O uwolnienie mojego meza z nalogu narkomanii., napadow agresji. Prosze o jego nawrocenie. Spraw Boze zebysmy satli sie kochajaca rodzina, zebym przestala sie bac.

 278. Bogusława Toton pisze:

  Proszę modlitwę za naszą córkę Dominikę, która odeszła od męża i 4 letniej córeczki, do innego mężczyzny. Oboje rozbili swoje małżeństwa… Córka wychowywała się zawsze w rodzinie wierzącej szanującej tradycję chrześcijańską – życie i świętość małżeństwa były dla nas najważniejsze. Proszę o tę modlitwę, by zerwała z grzechem zdrady małżeńskiej, cudzołóstwa i zgorszenia przede wszystkim względem dzieci. By wróciła do męża i córeczki, a jej mąż by miał dość siły, woli i wielkoduszności by wybaczyć żonie i bo oboje w pełni się nawrócili… Ufam, że za sprawą modlitwy Pan udzieli nam tej łaski, bo wierzę, że dla Boga nie ma nic niemożliwego…

 279. Janina pisze:

  Jezu, prosze Cie , ulzyj w cierpieniu mojej siostrze, ulecz jej noge, bo bardzo cierpi.Opiekuje sie swoja mama, a sama wymaga pomocy, daj jej kogos do pomocy. Jezu ufam Tobie

 280. Małgorzata pisze:

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji mojego tatusia Jana, chorego na raka (stan bardzo ciężki, trudny do zoperowania). Proszę o łaskę uzdrowienia jeśli taka jest wola Boża.
  Panie Jezu gorąco proszę o ulgę w tym cierpieniu tatusia, o umocnienie jego wiary i pokój w sercu. Proszę również o silną wiarę, miłość i jedność dla całej rodziny.
  Króluj nam Chryste!

 281. Agata pisze:

  Proszę westchnijcie w intencji mojej ciężko chorej kuzynki ! Basia choruje ma nowotwór. Początkowo rak zaatakował kości, teraz są liczne przerzuty m.in. do płuc. Wiemy, że kuzynka już odchodzi… lekarze też nie dają jej szans na przeżycie. Ale ona jest jeszcze młoda (34 lata), wciąż radosna i na przekór wszystkiemu tak pełna życia! Ma kochającą rodzinę: męża i trzy córeczki (11, 10 i 8 lat). Kocha Boga i całkowicie Mu ufa, myślę, że ona nie boi się odejść, ale my, a szczególnie jej najbliżsi nie chcemy, aby jej zabrakło…
  Jezu ! Spraw, aby dalej rozpromieniała nasze życie swoją wiarą, nadzieją i miłością !

  • Admin pisze:

   W intencji Twojej kuzynki właśnie skończyłem odmawiać Różaniec w łączności on-line z modlącymi się w Medziugorje, myślę że wielu odwiedzających naszą stronę będzie mieć tę intencję w pamięci i modlitwie.

  • Maggie pisze:

   Dolozylam mala cegielke. Czuje ze najblizsi adorujac Najswietszy Sakrament, wlasnymi slowami, z serca plynacymi mogliby prosic, polecajac cala sprawe Chrystusowi goraco jak tylko moga ale zostawiajac jednak miejsce na wole Boza…..JPII tak czynil i tak zalecal modlic sie i byly cuda….
   O.Witko mowil (inni ksieza tez to zalecaja) by nie ograniczac sie do jednej intencji, tak ze dolaczajmy wiele kiedy sie modlimy.
   Niezbadane sa wyroki Boze.
   Jezus jest Panem!

 282. Ewa pisze:

  Prosze o zdrowie dla mojego 10 miesiecznego synka, ktory urodzil sie w 34 tygodniu z duzymi problemami a teraz choruje na alergie i astme oskrzelowa jego odpornosc jest bardzo mala…ODDAJE TO WSZYSTKO JEZUSOWI I MARYJI WY SIE TYM ZAJMIJCIE….CHWALA PANU I MARYI

  • Maggie pisze:

   Otworz swe serce matczyne, mowiac wytrwale, wlasnymi slowami co czujesz i przezywasz, przed Matka Najswietsza…Ona rozumie i wie co to miecz bolesci. Tak doradzalam mej siostrze,a jej dziecko, nie tylko, ze wyszlo z paralizu, ale kiedys pozniej gdy wziete bylo do Lichenia …przemowilo po raz pierwszy w zyciu (w wieku 2 lat!) przy wejsciu na…tamtejsza Droge Krzyzowa….bo taka byla Boza Wola.

   Modlitwa i sluchanie bezposrednie czy z nagran Ks.Daniela (Czatachowa) tez pomocne.
   Do mych intencji dolaczam to malenstwo: polecajac Nieustannej Opiece Matki Bozej.
   Jezus jest Panem!

 283. BOZENA pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie dzieci i przemianę w rodzinie i o zdrowie

 284. Krzysztof Szkoda pisze:

  Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje blagamy o zmilowanie w imieniu Jezusa Crystusa do Pana Boga Ojca niebieskiego aby sprawil mozliwosc powrotu do zycia I pracy w Oliwie w pokoju Ducha Swietego: Zofia, Piotr, Mateusz, Kazimierz, Krzysztof I Jerzy wraz z cala rodzina…

 285. Malgorzata baginski pisze:

  Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus iPrzeczysta Maryja .Prosze o uwolnienie o zlego ducha Malgorzate I jej rodzine.Bog zaplac .Malgorzata USA

 286. Barbar3 pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za mojego syna Pawła,który jest zniewolony przez złego ducha aby zobaczył swoje grzechy i jak najszybciej przystąpił do sakramentu pokuty.Boże ratuj Go.!

 287. Marta pisze:

  Matko kochana, błogosław naszemu poczętemu dziecku. Obdarz je zdrowiem i potrzebnymi łaskami. Niech wzrasta w rozwoju a wszelkie choroby, urazy czy zranienia niech go omijają. Niech urodzi się silne i pełne zdrowia.
  Nas rodziców- obdarz światłem Ducha Świętego i potrzebnymi łaskami na ten szczególny czas.

 288. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę. Nie moge rozeznać czy Pan wzywa mnie abym została zertwą ofiarną za dusze w czyśćcu cierpiące czy jestem chora psychicznie i to moje urojenia.

 289. Asia2 pisze:

  Jestem osobą zniewoloną i przeżywam obecnie silny kryzys. Od roku pozostaję pod duchową opieką egzorcysty ks.Michała Olszewskiego. Proszę o wsparcie modlitewne. Z góry dziękuję.

 290. Magdalena pisze:

  Błagam o modlitwę o uzdrowienie mojej córeczki z epilepsji, w lipcu tego roku będzie miała kolejne badanie EEG proszę Cie Boże o dobre wyniki i jej zdrowie w dalszym życiu. Błagam również o to aby mojej córeczce nigdy nic złego w życiu się nie stało, żeby nikt nigdy nie zrobił jej krzywdy i żeby ona sobie sama nie zrobiła krzywdy. Proszę aby nigdy się od Ciebie nie odwróciła bo tylko wtedy gdy Ty Panie Boże będziesz przy niej nic złego jej nie grozi. Dziękuje za rodziców i dziadków, którzy nauczyli mnie miłości do Boga i ja teraz przekazuje te miłość dalej mojemu dziecku.

 291. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę z siebie, ponieważ popełniłam ciężki grzech byłam rozbita i załamana po rozwodzie z mężem który mnie zdradzał i wykańczał psychicznie. Teraz czuje się silniejsza doszłam do siebie po rozwodzie i jakoś sobie radze ale ciężko mi z tym grzechem który popełniłam chce się zmienić iść do spowiedzi ale się boje już tyle razy próbowałam i zawsze coś mnie powstrzymuje !!! Błagam o normalne spokojne życie o spotkanie kogoś kto pokocha mnie i moje dziecko, żebyśmy miały szczęśliwe życie, wiem że kiedyś tak się stanie ale najpierw muszę się wyspowiadać.

 292. Ola pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie stan w którym byłam przed uwolnieniem znów powrócił niewiem dlaczego niewiem moze wogole nie byłam wolna nie mam pojecia .. jest gorzej niz w tam tym czasie przed uwolnieniem czyli gorzej niz przed 3 maja .. Wczorajsza noc znowu nie przespana jest coraz gorzej .. Dzisiaj znów byłam w kazni było okropnie chce wreszcie być wolna ..

  • Kasia z Ciechocinka pisze:

   Oluś odwagi i nie poddawaj się!!! Nie dawaj za wygraną. Zły kombinuje, jak może, bo widzi, że mu uciekasz i chcesz być bliżej Boga. Obiecuję Ci, że będę się modlić za Ciebie aż do skutku:):)Zacznę od dzisiaj:):)

 293. Anna pisze:

  Szczęść Bożę:))
  Bardzo proszę o modlitwę….
  ciężko mam żyć ,bardzo,wiara słabnie,nie wiem co to będzie z nami ,,, mi już carne myśli przychodzą,,, a 25 czerwca mamy zapoznać się z oszacowaniem mieszkania jakie zrobił już rzeczoznawca i będziemy mieszkali dopóki nie znajdzie się kupiec,to samo z działką będziemy ją mieli dopóki ,nie znajdzie się kupiec,,,a potem na ulicę bez niczego,,, cały nasz dorobek,całe mienie przepadnie,,,,chyba ,że wydarzy się jakiś cud i stanie się inaczej i nie stracimy mieszkania,jedynego dachu nad głową dla naszej rodziny i działki.
  PAN BÓG JEST PRZECIEŻ BOGIEM ŻYWYM ,DZIAŁAJĄCYM ,,,,,Może nie zostawi nas samych z tym wszystkim,,,bardzo prosimy o dalszą o modlitwę wstawienniczą o ud przemiany nasze sytuacji materialnej,abyśmy nie stracili ani mieszkania ,ani działki,aby nam Bóg dopomógł a tego wyjść,pobłogosławił,dał nam pracę ,i miłości i o wiarę w nasze rodzinie.

 294. ks. Adam pisze:

  W intencji wszystkich doświadczajacych zła, proponuje Koronkę 10 cnót Matki Bożej. Wiemi dobrze, że zły sie Matki Pana boi, więc od dzieła….. Najpierw czynimy znak krzyża świętego, następnie odmawiamy:

  Ojcze nasz

  Dziesięć razy Zdrowaś Maryjo
  za każdym razem po słowach: Święta Maryjo, Matko Boża… wymieniając jedną cnotę w następującej kolejności:
  Najczystsza,
  Najroztropniejsza,
  Najpokorniejsza,
  Najwierniejsza,
  Najpobożniejsza,
  Najposłuszniejsza,
  Najuboższa,
  Najcierpliwsza,
  Najmiłosierniejsza,
  Najboleśniejsza,
  …módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinę
  śmierci naszej. Amen.

  Prowadzący: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu.
  Wszyscy: Jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.
  P. W poczęciu Twoim, Panno, Niepokalanaś była.

  W. Módl się za nami do Boga Ojca, któregoś Syna porodziła.
  P. Módlmy się. Boże, Ty przez Niepokalane Poczęcie Najświętszej Dziewicy przygotowałeś swojemu Synowi godne mieszkanie i na mocy zasług przewidzianej śmierci Chrystusa zachowałeś Ją od wszelkiej zmazy, daj nam za Jej przyczyną dojść do Ciebie bez grzechu. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków.
  W. Amen.
  P. Niepokalane Poczęcie Maryi Dziewicy.
  W. Niech nam będzie zbawieniem i obroną.
  ODWAGI NIE JESTEŚMY SAMI ONA JEST Z NAMI !! ODWAGI , Z BOGIEM + , KS. Adam

 295. Ola pisze:

  Dziękuje wam za modlite i Prosze o dalszą Modlitwe jest coraz gorzej

  • Kasia z Ciechocinka pisze:

   Olu, pamiętaj, żebyś nie upadała na duchu. Małymi kroczkami, ale idź do przodu. Próbuj pomodlić się do Matki Naszego Pana i do Twojego Anioła Stróża. Mimo, że ich nie widzisz, oni są przy Tobie. Poproś ich o pomoc i wsparcie. Będziemy się dalej za Ciebie modlić, żebyś zaczęła dostrzegać światło w tunelu.

   • Ola pisze:

    nie mogę się modlic wczoraj probowalam pół pokoju tylko bylo rozniesione w nocy .. ale postaram sie walczyc .. chociaz niewiem ile sily mi starczy

  • Maggie pisze:

   Olu, wytrwalosci. Masz pieczec Boza na sercu nadana na Chrzcie Swietym – ktora zawsze jest na sercu, nawet kiedy zlo ja przytlacza. Mysl o niej i niech swiadomosc przynaleznosci do Chrystusa bedzie sila, ktora pozwoli Ci modlic sie. Chrystus Cie kocha, zobacz Jego Krew wylana rowniez za Ciebie … Zobacz ta Krew jak oslania Ciebie kiedy CHCESZ wrocic , zwlaszcza gdy „cos” przeszkadza. Umocnij sie moca Milosci Chrystusa.
   Jezus jest Panem!

 296. Kasia z Ciechocinka pisze:

  Jak już podjęłaś walkę, to walcz do końca. Diabłowi o to chodzi, żebyś się zniechęciła i poddała. Próbuję Cię przestraszyć różnymi niekonwencjonalnymi metodami i pokazać, że tu rządzi, a wcale tak nie jest. Boi się Maryi i taka jest prawda, że Bóg ma wiele do powiedzenia to, co się dzieje na Ziemi. Pamiętaj, że nie jesteś sama, bo masz za sobą Boga Ojca, Jezusa, Maryję, Świętego Michała Archanioła, Anioła Stróża i nas. Stoimy za Tobą murem. Dziś wieczorem będę się za Ciebie dalej modlić.

 297. Mirosław pisze:

  w mojej rodzinie dzieje się coraz gorzej. Bardzo proszę o modlitwę za wyrwanie nas z sideł zła. Proszę o błogosławieństwo, łaski Pana Jezusa a nade wszystko miłość i pokój w naszych sercach. Bóg zapłać.

 298. Barbara Klaczek pisze:

  Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia mego męża Józefa z choroby nowotworowej.
  A także o zdrowie dla moich wnuczek Ani i Alicji. Proszę o ducha wary w uzdrowienie męża. Prosi Barbara

 299. Ola pisze:

  Prosze was o modlitwe jutro mam miec operacje na oko o godzinie 9 rano ..

 300. zrozpaczona matka pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia mojej corki ,ona odrzucila wiare w Jezusa 😦

  • Maggie pisze:

   Kropla drazy skale, modlitwa rowniez skamieniale serca odmienia. Sw.Rita potrafila wymodlic przemiane serca swego meza. Oczywiscie, przylaczam sie do modlacych. Nam wszystkim potrzeba modlitwy – a modlitwy nigdy nie za wiele.
   Jezus jest Panem!

 301. Anna Maria pisze:

  BEATA pisze:
  Jutro mam egzorcyzmy, a dzis wydarzylo sie cos, co wydarzyc sie nie powinno. Jak pokonac strach przed spowiedzia, przeciez bez tego modlitwy nie maja sensu….

  Proszę o modlitwę za tą osobę.

 302. Danuta pisze:

  Szczęść Boże dziś w rocznicę cudu w lubelskiej katedrze będę się modlić za Beatę do Naszej Pani Matki Bożej Płaczącej o potrzebne dla niej łaski

 303. m pisze:

  Prosze o modlitwe o to abym szczesliwie donosila ta ciaze i urodzila zdrowe dziecko, ciaza zagrozona, prosze o modlitwe za moje nienarodzone dziecko

 304. Anna pisze:

  M, rozumiem Twój lęk. Przeszłam przez to i włączam Cię do moich modlitw.
  Zaufaj Matce Przenajświętszej, bo któż lepiej niż ona rozumiem ziemskie matki.
  Gorąco namawiam Cię do Nowenny do Matki Bożej Cudownego Medalika, dzięki której wyprosiłam potrzebne mi łaski:
  http://jezuufamtobie-tysietymzajmij.blogspot.com/2009/05/cudowny-medalik.html

  • Magdalena pisze:

   Gorąco proszę o modlitwę za mojego męża alkoholika, który znęca się psychicznie, najgorszymi wyzwiskami a i czasami fizycznie nad rodziną szczególnie nad swoim niepełnoletnim synem. Nawet gdy jest trzeźwy bardzo bluźni i przeklina. Gdy jest pijany drżymy i boimy się go.Moje dziecko jest u kresu wytrzymałości tak będąc poniżany. Już długo jako żona modlę się o jego nawrócenie, także i poszczę o chlebie i wodzie w tej intencji ale jak na razie nie przynosi skutku, dlatego wspomóżcie nas modlitwą, proszę…

   • Anna pisze:

    Magdaleno rozmawiaj z meza aniolem strozem. Niech Bog cie blogoslawi da sile i laski by wytrwac w tym cierpieniu i z miloscia prowadzic swojego syna by umial wciaz kochac swego ojca i nie odwracac sie od niego. Modlitwy sw, Brygidy niosa ze soba wielkie przyzeczenia; nie trac ducha Pan ma wiele cudow w zanadrzu by nam pokazac ze nas kocha i tylko on potrafi z wielkiej tragedii wyciagnac wielkie laski. Jestes pod dobra opieka Matki Boskiej.

 305. Beata pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji Jaroslawa o wytrwanie w trzezwosci dla niego do konca zycia.

 306. Pomocy pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Żebym wygrał z nałogiem , przestał
  Pić i tworzył normalna rodzine. Dziękuje bardzo.
  Proszę pomóżcie mi
  Bardzo potrzebuje pomocy

  • wobroniewiary pisze:

   Pomożemy jeśli i ty sam dołączysz do modlitwy i wspólnie będziemy ciebie i nas wszystkich omadlać 😉

   Jezus jest Panem!

   • m pisze:

    Blagam wszystkich o modlitwe, o cud aby moje dziecko zylo, abym donosila ta ciaze, wyczekane wymodlone i tak bardzo kochane, nie moge stracic takze tej ciazy, cuda sie zdazaja, trzeba wierzyc modlic sie wspolnie, w niedziele bylam na usg lekarz powiedzial, ze jest pusty pecherzyk dziecka nie ma, nie widac, poczatek 7 tygodnia, wiem ze jest to dziewczynka ma miec na imie Dominika w srode mam jeszcze jedno usg, jak nic sie nie pojawi bede miec zabieg blagam o modlitwe

 307. Monika pisze:

  Boże uwolnij Marcina spod władzy szatana. Otwórz jego serce na miłość i spraw, żeby już nigdy nikogo nie skrzywdził tak jak mnie. Proszę Cię o uwolnienie z bólu i cierpienia mnie a także wskazanie mi drogi jaką powinnam teraz iść. Ty wiesz na czym mi najbardziej zależy. Niech się stanie Twoja wola

 308. Monika pisze:

  Boże pomóż mi myśleć Twoimi kryteriami boskimi a nie moimi ludzkimi. Znów tak bardzo zaczynam tęsknić za nim a przecież gdyby była taka Twoja wola nie zostawiłby mnie. Pomóż uleczyć moje serce. Ciągle się za kogoś modlę, niech teraz ktoś pomodli się za mnie. Tak mi strasznie ciężko.

  • Kasia z Ciechocinka pisze:

   Moniko pomodlę się za Ciebie, żeby Twoje serce zostało uleczone. Rany się goją powoli i potrzebujesz czasu, żeby na spokojnie przemyśleć. Pan Jezus w tym ciężkim dla Ciebie momencie jest przy Tobie. Bądź pewna, że On nie pozwoli Cię zostawić samej sobie. Dotknij Jego miłości, a On się obejmie całym Swoim sercem i troską.

 309. Anna pisze:

  A ja proszę o modlitwę za ofiary dzisiejszej katastrofy kolejowej Brétigny-sur-Orge, 40km od Paryża. Panie zmiłuj się nad tymi, którzy odeszli…

 310. m pisze:

  Blagam wszystkich o modlitwe, o cud aby moje dziecko zylo, abym donosila ta ciaze, wyczekane wymodlone i tak bardzo kochane, nie moge stracic takze tej ciazy, cuda sie zdazaja, trzeba wierzyc modlic sie wspolnie, w niedziele bylam na usg lekarz powiedzial, ze jest pusty pecherzyk dziecka nie ma, nie widac, poczatek 7 tygodnia, wiem ze jest to dziewczynka ma miec na imie Dominika w srode mam jeszcze jedno usg, jak nic sie nie pojawi bede miec zabieg blagam o modlitwe

 311. Maggie pisze:

  Prosze o wspomozenie mej modlitwy za Tadeusza i o pomyslna operacje -bedzie mial w piatek, oraz za lekarza majacego ja przeprowadzic.

 312. Iwa pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o dobre przygotowanie do spowiedzi , światło Ducha św dla spowiednika i aby zostały zamknięte wszystkie furtki przez które przechodzi zły… szczególnie proszę o modlitwe 17 lipca o godz 8 w czasie spowiedzi

 313. Norbert pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie Izabeli, mojej dziewczyny.
  Dzięki, że jesteście !

 314. Bartek pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!

  Chciałbym bardzo prosić o modlitwę za mamę mojej koleżanki. W piątek po południu pękł jej w głowie tętniak i leży nieprzytomna w szpitalu. Proszę również o modlitwę za moją koleżankę, jej tatę i brata. Serdecznie pozdrawiam. Z Panem Bogiem.

 315. Gosia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus nasz Pan i Zbawiciel. Proszę o modlitwę za Urszule chora na nowotwór. Bardzo cierpi. Proszę również o modlitwę w naszej trudnej sprawie finansowej. Komornik wystawił mieszkanie syna i nasze na licytacje proszę o modlitwę o rozwiązanie tej bardzo trudnej sytuacji. Z Panem Bogiem , przy wspólnej modlitwie będziemy otaczać wszystkie intencje.

 316. Zofia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra chorego na schizofrenię o ochronę i opiekę nad nim Matki Przenajświętszej oraz ochronę św. Michała Archanioła dla niego.

 317. Tomek pisze:

  Pan moim Zbawicielem. Ja jako słaby i grzeszny kochający Boga proszę Was o modlitwe dla mojej przyszłej małżonki Justyny, aby otworzyła swe serce dla Chrystusa…o spokoj jej serca…aby Bóg napełnił ja łaskami wiary nadzieji i miłości.Dziekuje i pozdrawiam Was serdecznie.

 318. piotruszka pisze:

  Szczesc Boze Wszystkim,
  Otrzymalem dzis @ z prosba o wsparcie modlitewne:

  Szczesc Boze,
  Otrzymalam e-maila z goraco prosba za pewna kobiete ktora chce popelnic smobojstwo. Jesli mozecie to dolaczcie ta osobe do swoich intencji, kto moze niech ofiarujcie za nia Msze Swieta. Nie znam tej osoby i nie wiem kto to jest, wiec mnie nie pytajcie, poprostu modlcie sie kto moze….wspolnie mozemy wyprosic laske przemiany serca dla tej osoby.Z Panem Bogiem serdecznie pozdrawiam
  Bozena

  Goraco prosze o modlitwe w tej intencji.
  I jeszcze jedna intencja z „wlasnego podworka”:
  Aby przygotowania do pieszej pielgrzymki ktora rozpocznie sie w najblizsza sobote a zakonczy sie w niedziele w naszym Sanktuarium przebiegaly z Wola Boza i wedlug Jego upodobania i Matki Bozej Czestochowskiej.

  Z pozdrowieniami w Chrystusie Zbawicielu
  Br. Piotr SDS

 319. magda pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę o uzdrowienie i uwolnienie od wszelkiego zła, od manipulacji,przekleństw,alkoholizmu, lęków, o zerwanie wszystkich szatańskich więzów.

 320. Małgorzata pisze:

  Panie Jezu Ufam Tobie i dziękuję za każdy dar dany każdego dnia dla mnie i moich dzieci. Dziękuję że złączyłeś sakramentem małżeńskim mnie Małgorzatę i Piotra, że Dałeś nam dwóch pomimo wszystko wspaniałych synów. Niestety nasze małżeństwo nie jest takie jakie Ty byś chciał widzieć. Dlatego proszę i z góry dziękuje o dar szczerej rozmowy, wybaczenia sobie nawzajem. Obdarz Światłem Ducha Świętego mojego męża. Zmiłuj się nad moim mężem i pomóż uwolnić się od grzechu nienawiści w stosunku do mnie i dzieci. Daj nam szansę stworzenia na nowo rodziny pełnej miłości, radości, zaufania. Ufam Tobie Jezu. Bądź Wola Twoja.

 321. Agata pisze:

  bardzo proszę o uwolnienie mojej córki od złych mocy

 322. Magda pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę za moje dzieci. Szczególnie za nienarodzone.
  Bóg zapłać.

 323. n pisze:

  Właśnie zupełnie przypadkiem, czytając sobie krótki życiorys św. Maksymiliana Marii Kolbego zauważyłem, że mija dziś rocznica jego męczeńskiej śmierci. Oddaje mu nas wszystkich, może oddajmy mu jutro cały dzień i razem zbierajmy owoce tego oddania pojutrze ; )

 324. Marta i Lukasz pisze:

  Młodzi pro life – young pro life z forum facebooka
  „Jutro może zginąć pewne dziecko. W środę pewna 17 latka (Ania) chce dokonać aborcji pod ogromnym naciskiem własnych rodziców(którzy obawiają się o to co powiedzą ludzie, gdy ich córka urodzi dziecko …)

  Mamy 1 dzień na to, aby się modlić… to dużo, a zarazem strasznie mało. Każda sekunda naszej modlitwy może przybliżać to dziecko do życia, a każda sekunda obojętności będzie je przybliżało do śmierci. Nie wiemy jak dużo potrzeba tej modlitwy, aby uratować to dziecko, ale nie przekonamy się o tym póki nie zawalczymy o jego życie… to tylko 1 dzień…pozostawmy wszystkie inne intencje modlitewne i skupmy się na modlitwie tylko za to dziecko, aby niebo aż zahuczało z radości naszymi bombardowaniami z armat miłości. Zbombardujmy niebo naszymi kulami miłości i pokażmy jak walczymy o drugiego człowieka !”

 325. Mama pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji związku mojej córki, który przechodzi kryzys, aby Duch Św. wlał w serca tych młodych ludzi miłość piękną, czystą, pozbawioną egoizmu, aby byli pośród ludzi wiernymi świadkami miłości Boga. Niech Bóg ożywi w nich miłość i zaufanie, które pozwolą im przezwyciężać życiowe przeszkody. Jezu Ufam Tobie. Amen.

 326. Andrzej pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę do Dobrego Boga, za szczególnym wstawiennictwem Matki Bożej, św. Józefa, św. Rity, św. Judy Tadeusza, bł. Jana Pawła II, Ojca Pio i św. Mikołaja: o opiekę Bożą i łaski ducha Św. dla synka, o wyleczenie go z nieśmiałości, szybką adaptację w nowym przedszkolu, znalezienie dobrych kolegów, dobry wybór przyszłej szkoły oraz szczęśliwe rozwiązanie jego problemów zdrowotnych.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 327. yoko pisze:

  Proszę o modlitwę za Jolę, z wielką wiarą o cud aby dziecko urodziło się zdrowe- wyniki są bardzo złe, o jej rodzinę -przezwyciężenie trudności materialnych i kryzysu małżeństwa.Jezu ufam Tobie.

  • Yoko pisze:

   Wielkie Bóg Zapłać za modlitwę.Chłopczyk urodził się zdrowy.Wyniki wskazywały ,że urodzi się z wadą genetyczną a jest w pełni zdrowy.Chwała Panu.

   • wobroniewiary pisze:

    Chwała Panu
    W chwili kiedy pisałaś ten komentarz Adminka na nabożeństwie w swoim kościele składała świadectwo z takiego samego cudu który zdarzył się w Jej rodzinie, według lekarzy chłopczyk ( Fabianek wnuczek Ewy) miał poważną wadę genetyczną SLO ale dzięki Bogu jest zupełnie zdrowy.

 328. Monika pisze:

  Proszę z serca o modlitwę za inną Jolę, za Jej rodzinę, którą nie tak dawno poznałam i jej trójkę jeszce małych dziewczynek w wieku: 2, 8 i 10 lat. Jola pozostała sama z dziećmi praktycznie bez środków do życia, bez własnego kąta, bez pracy, mimo dobrego wykształcenia. Wciąż aktywnie poszukuje tej pracy. Całe wakacje szukała bezskutecznie jakiegoś domu czy mieszkania dla siebie i swoich dzieci, żeby wynająć za nieduże pieniądzie i mieć gdzie się podziać z dziećmi. Od dawna kryzys małżeński (mąż pijak i za granicą) i od dawna nawarstwiające się trudności materialne. Komornik zajął już bardzo zadłużone gospodarstwo rolne. Niedługo będzie licytacja majątku. Jola myśli wciąż o rozwodzie, nie radzi sobie z całą tą sytuacją, która Ją już dawno przerosła, ma nerwicę i do tego jeszcze pali, najmłodsze dziecko 2.5-letnia dziewczynka choruje, ma alergię i prawdopodobnie astmę. Na razie chwilowo Jola wróciła do swojej mamy ale tam nie może pozostać dłużej. Jej mama też choruje i utrzymuje z jakichś marnych pieniędzy całą liczną rodzinę (grubo poniżej tysiąca zł na aż 7 osób) a tato Joli też od wielu lat jest obłożnie chory i nie może pracować. Sytuacja wydaje się bez wyjścia ale wspólna modlitwa może uczyni cud i Pan Bóg będzie błogosławił tej rodzinie. Proszę wszystkich kto tylko może o modlitwę i dziękuję w Ich imieniu.

 329. Marta i Lukasz pisze:

  Modlitewne Okno Życia
  Pewna dziewczyna planuje aborcje , wizytę ma na 5 września i tu już nic jak modlitwa nie pomoże.

  Potrzebna modlitwa w intencji Moniki, żeby nie usunęła ciąży. 37 lat. Chce usunąć, mąż jest temu przeciwny. Są w separacji.

  Na pewien oddział ginekologii zgłosiła się dziś pacjentka, chcąc usunąć ciążę. Dziecko ma 14 tygodni. Dość poważną wadę, ale czy nie mogłoby z nią żyć – nie nam oceniać. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Proszę módlcie się, nie wiem na kiedy zaplanowano aborcję, ale pewnie lada dzień.

  Panie Jezu kochana Matko proszę was w o dar życia dla tych dzieci, o mądrość pokorę odwagę i nawrócenie dla tych kobiet. Te dzieci nie sa niczemu winne, tyle ludzi nie może mieć dzieci, lub czeka na dziecko latami, cierpią po śmierci lub poronieniu własnych dzieciątek ofiaruje ci ich cierpienie, moje po stracie moich 2 Aniołków, tylko je ocal..

  Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryj, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tych dzieci, które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen

  MODLITWA BENEDYKTA XVI w intencji obrony życia

  Panie Jezu, który wiernie nawiedzasz i wypełniasz Twoją obecnością Kościół i historię ludzi,
  który w godnym podziwu Sakramencie Twojego Ciała i Twojej Krwi czynisz nas uczestnikami życia Bożego i dajesz nam przedsmak radości życia wiecznego, uwielbiamy Cię i błogosławimy. W pokornym uniżeniu przed Tobą, Źródło i Miłośniku życia, prawdziwie obecny i żywy pośród nas, błagamy Cię: Ożyw w nas szacunek dla każdego rodzącego się ludzkiego życia, uzdolnij nas do dostrzegania wspaniałego dzieła Stwórcy w owocu matczynego łona, przygotuj nasze serca do hojnego przyjęcia każdego dziecka, które sposobi się do życia.

  Błogosław rodziny, uświęcaj małżeństwa, uczyń płodną ich miłość. Oświecaj światłem Twojego Ducha decyzje parlamentów, aby ludy i narody uznawały i szanowały świętość życia, każdego ludzkiego życia. Kieruj pracą naukowców i lekarzy, aby postęp przyczyniał się do pełnego dobra osoby ludzkiej i aby nikogo nie zabijano i nikt nie doświadczał niesprawiedliwości. Obdarz twórczą miłością rządzących i ekonomistów, aby umieli przewidywać i zapewniać odpowiednie warunki, tak aby młode rodziny mogły ze spokojem otworzyć się na przyjęcie kolejnych dzieci.

  Pocieszaj pary małżeńskie, które cierpią z powodu niemożności posiadania dzieci i w Twojej dobroci zapewnij im to, czego pragną. Ucz wszystkich opieki nad sierotami i dziećmi opuszczonymi, aby mogły doświadczyć ciepła Twojej miłości, pocieszenia Twojego Boskiego Serca. Wraz z Maryją, Twoją Matką, kobietą wielkiej wiary, w której łonie przybrałeś naszą ludzką naturę, od Ciebie, który jesteś naszym jedynym i prawdziwym Dobrem i Zbawicielem, oczekujemy siły, aby kochać życie i służyć mu, w nadziei na życie wieczne w Tobie, w jedności z Błogosławioną Trójcą. Amen.

  Modlitwa do św. Joanny Beretti

  Boże, Ty powiedziałeś, że nie ma większej miłości nad tę, kiedy ktoś daje życie za osobę ukochaną. Dziękujemy Ci, że dałeś nam w osobie Świętej Joanny płomienny przykład prawdziwej miłości i szacunku do życia. Dopomóż nam, abyśmy zrozumieli Jej przykład życia, rozpowszechniali go i sami nim żyli. Odnów we wszystkich kobietach, żyjących na całym świecie, zrozumienie sensu ich misji i szacunku dla każdego życia, które jest darem Boga, a na którego straży winny stać nawet za cenę własnego życia. Daj nam łaskę, której oczekujemy za wstawiennictwem Świętej Joanny, która idąc za przykładem Jezusa, ofiarnie złożyła swoje życie za życie innych. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  LITANIA – Odpowiedź na aborcję (ojciec Frank Pavone):

  Panie, zmiłuj się nad nami
  Chryste, zmiłuj się nad nami
  Panie, zmiłuj się nad nami
  Chryste, usłysz nas
  Chryste, wysłuchaj nas

  Ojcze z nieba Boże, Stworzycielu świata , zmiłuj się nad nami
  Synu Boży, przez którego wszystko zostało stworzone,…..
  Duchu Św. Boże, Panie i Dawco życia,…..
  Panie Jezu, początku i końcu wszystkiego….
  Panie Jezu, drogo, wiaro i życie,….
  Panie Jezu, zmartwychwstanie i życie nasze, ….
  Panie Jezu, wieczne Słowo życia,….
  Panie Jezu, żyjący w łonie Dziewicy Maryi,….
  Panie Jezu, kochający ubogich słabych,…
  Panie Jezu, obrońco bezbronnych,….
  Panie Jezu, chlebie życia,….
  ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI
  ..za każdy grzech przeciwko życiu….
  ..za codzienne zabijanie niewinnych dzieci….
  ..za rozlaną krew nad naszym krajem….
  ..za niemy krzyk Twoich dzieci….
  ..za zabijanie Twoich przyszłych uczniów….
  ..za wykorzystanie kobiet dokonujących aborcję….
  ..za milczenie Twoich ludzi….
  ..za apatię Twoich ludzi ….
  ..za współpracę Twoich ludzi w tej tragedii….
  PANIE USŁYSZ NASZĄ MODLITWĘ
  ..za nienarodzonych braci i siostry zabite przez aborcję…..
  ..za nienarodzonych braci i siostry zagrożone aborcją….
  ..za braci i siostry ocalałe przed aborcją….
  ..za matki które dokonały aborcji , Panie usłysz naszą modlitwę
  ..za matki namawiane do aborcji….
  ..za matki zmuszane do aborcji….
  ..za matki które odmówiły aborcji….
  ..za ojców zabitych dzieci przez aborcję….
  ..za rodziny dzieci zabitych przez aborcję….
  ..za rodziny namawiające do aborcji….
  ..za ludzi dokonujących aborcję….
  ..za wszystkich towarzyszących zabiegom aborcji….
  ..za lekarzy i siostry, którzy powinni zachowywać życie….
  ..za rządzących, którzy powinni bronić życia….
  ..za duchowieństwo, które powinno mówić obronie życia….
  ..za cały ruch obrońców życia….
  ..za ludzi szukających rozwiązań dla zagrożonych dzieci….
  ..za wszystkich promujących adopcję….
  ..za krajowe i lokalne grupy obrońców nienarodzonych….
  ..za jedność wszystkich walczących w obronie życia poczętego….
  ..za odwagę i wytrwałość w pracy nad obroną życia….
  ..za wszystkich cierpiących, wykpionych i wyśmianych za postawę obrony życia…
  ..za wszystkich uwięzionych za obronę życia….
  ..za wszystkich pobitych i torturowanych za obronę życia….
  ..za fachowych prawników….
  ..za adwokatów i sądy….
  ..za policjantów….
  ..za całą oświatę….
  ..za fachowe media….
  Dziękujemy Ci Panie Jezu..
  ..za zachowane dzieci przed aborcją….
  ..za matki które odstąpiły od aborcji….
  ..za byłych dokonujących aborcję którzy zrozumieli sens obrony życia….
  ..za wszystkich ukazujących okrucieństwo aborcji….
  ..za wszystkich powołanych do działania w obronie życia poczętego….

  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zachowaj nas Panie
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przyjmij błaganie nasze,
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata zmiłuj się nad nami.

 330. barbara pisze:

  prosze o modlitwe za Roberta uwiklanego w hazard,nawrocenie–za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psyhiczne,uleczenie zlych nalogow i pokus,nawrocenie–o uzdrowienie relacji w malzenstwie Magdy i Grzegorza i ochrone nierozerwalnosci malzenskiej.

 331. Barbara pisze:

  bardzo prosze o modlitwe o uzdrowienie mojej relacji z corka Joanna
  i o jej nawrocenie do Boga a dla mnie o milosc i cierpliwosc .Z modlitwa i podziekowaniem Barbara

 332. Helena pisze:

  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Św. O.PIO prosimy o łaski:
  O uzdrowienie Stanisławy,Weroniki i Józefa.oraz Leszka i Radosława.O cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Lilianny,Joanny i Marzeny. Za Annę ,o cierpliwość wobec syna Antoniego i o zdrowie.O poprawne relacje w małżeństwie Janusza i Mirosławy oraz w małżeństwie Magdy i Grzegorza. Za Asię i Magdę zniewolone złym duchem. O związek sakramentalny syna Ariela z Moniką,o pracę dla Ariela..O wyzwolenie męża ze złych skłonności , o jedność i zgodę w rodzinie.Za Wiesławę,aby nie niszczyła relacji w rodzinie Ewy.
  O spłatę zadłużenia przez córkę i o łaskę zdrowia dla Genowefy,Zofii i Antoniego.Za Reginę i Rafała,o wierne trwanie przy Bogu,o uzdrowienie syna.

 333. Danuta pisze:

  proszę o modlitwę o cud uzdrowienia Danuty z nieuleczalnej choroby nowotworowej o uwolnienie z nałogu alkoholowego mężą,o powrót na drogę wiary i założenie szczęśliwej rodziny dla syna ,o potrzebne łaski i zdrowie dla całej rodziny

 334. bezrobotny pisze:

  Proszę o modlitwę o to abym znalazł pracę i sens życia. Za modlitwę dziękuje.

  • Lucyna pisze:

   Módl się i zaufaj Panu!
   On nigdy nie opuszcza tych co mu zawierzyli!
   Dołączam Twoją intencję do moich modlitw.

   Z Panem Bogiem
   Lucyna

  • yoko pisze:

   Ja także się o Ciebie modlę. Zwracaj się jak najczęściej w modlitwach do Św. Józefa wierzę, że On Ci dopomoże. Naszej rodzinie pomógł w trudnej sytuacji związanej z brakiem pracy.

 335. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia i za znajomych z problemem alkoholowym.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za Darka i Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiace w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 336. barbara pisze:

  Prosze o modlitwe za Roberta uwiklanego w hazard i ratowanie rodziny–za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie z nalogow i pokus,nawrocenie,pojednanie z Bogiem–oratowanie malzenstwa Magdy i Grzegorza i nierozerwalnosc malzenska–za Magde o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie wszystkich zranien,pojednanie z Bogiem wyzwolenie od zla,by zyla w prawdzie i milosci i wrocila do meza.–o Dary Ducha Sw, i potrzebne laski dla Joanny,Teresy,Agaty,Marcina,Bogusia,Magdy,Grzegorza,Agnieszki,Malgosi,.

 337. Beata pisze:

  Proszę o spotkanie męża i potomstwo,założenie rodziny.Beata

 338. matka pisze:

  Ukochana Maryjo miej w opiece mojego syna, który idzie do więzienia, by odsiedzieć wyrok. Błagam ratuj go przed złem, postaw na jego drodze samych dobrych, świętych ludzi i by ten czas przybliżył go do Jezusa.Wypraszaj dla niego wszelkie potrzebne mu łaski, błagam.I byjego żona pamiętała o nim. Mama

  • wobroniewiary pisze:

   Twój komentarz wywarł na mnie wielkie wrażenie i już dziś wiem i wierzę, że Twoja wiara, determinacja i nasze wszystkich wspólne modlitwy sprawią, że tam syn się nawróci.
   Ileż trzeba mieć w sobie miłości i odwagi by napisać na stronie wśród obcych – a Pan Jezus wspomina o więźniach o ich nawiedzaniu – “Byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie” (Mt 25,36)… .
   Ty jesteś odważna przez wielkie „O”.
   I wierzę, że Bóg to wynagrodzi. Właśnie trwa Różaniec św. z Radiem Maryja.
   Trwajmy na modlitwie

 339. MARIUSZ pisze:

  BOŻE UZDRÓW MNIE I MOICH RODZICÓW

 340. szukającaBoga pisze:

  proszę o Boże Błogosławieństwo dla moich bliskich i łaskę nawrócenia.

 341. Katarzyna pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę za mojego męża alkoholika który zszedł na złą drogę, uwolnił się od alkoholu i tej złej kobiety do której od jakiegoś czasu jeździ zostawiając mnie z dziećmi. Dzieci bardzo to przeżywaj a ja naprawdę nie wiem jak mam postępowąć, co mam zrobić żeby nie skrzywdzić dzieci? Razem z dziećmi modlimy się codziennie o uwolnienie męża od złego ducha, jesteśmy już u kresu wytrzymałości, on wogóle jakby był w jakimś transie, nic do niego nie dociera nawet prośby dziec. Dlatego wspomóżcie nas modlitwą, proszę…

  • agnieszka P pisze:

   Szczęśc Boże Kasiu pomodlę sie za twojego meza ale i ty trwaj na modlitwie najbardziej rożancowej przez rok tajemnica bolesna,a takze za swoje dzieci jesli masz dwoje za kazde jedna tajemnica bolesna.Matka Boża napewno cie wyslucha .Zostan z Bogiem i niech Maryja ma cie w swojej opiece.

 342. jurbar pisze:

  Przez wstawiennictwo Matki Bożej i św Michała Archanioła proszę ludzi dobrej woli o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej i umocnienia na duchu dla Małgorzaty. Wdzięczny mąż Jerzy

 343. Hania pisze:

  Proszę o modlitwe za moją przyjaciółkę i jej rodzinę. Chwała Panu!

 344. magda pisze:

  Prosze o modlitwe o nawrocenie dla mojego meza Piotrka, o uzdrowienie z nalogow i uzdrowienie ran z dziecinstwa spedzonego w rodzinie a problemem alkoholowym.

 345. Ela pisze:

  Prosze o modlitwe o nawrocenie dla moich dzieci: Karoliny i Wojciecha, które całkowicie odeszły od Boga.
  Matka

 346. ks.Tomasz pisze:

  UWAGA APEL O POMOC !!!

  Moi drodzy dostałem właśnie wstrząsający apel o pomoc od polskiego księdza pracującego na misji w Kazachstanie. Potrzebna jest pomoc finansowa dla 16 letniego chłopca u którego zdiagnozowano nowotwór mózgu. Chłopiec pochodzi z ubogiej rodziny, bliscy nie są w stanie uzbierać potrzebnej sumy a wynosi ona 17.000 zł. Polska parafia zebrała niewielką część tej kwoty. Pieniądze są potrzebna na opłacenie podróży chłopca z matką do Polski, gdzie w szpitalu MSWiA w Warszawie poddany zostanie operacji. Sprawa jest o tyle pilna, że guz się rozrasta i zaczyna uciskać na istotne części mózgu odpowiedzialne za pamięć i mowę.
  Proszę Was moi drodzy Przyjaciele o pomoc finansową.

  Jeśli ktokolwiek chce pomóc proszę o kontakt pod nr tel 733-474-090
  Za wszelką życzliwość serdeczne Bóg zapłać!
  DANE DO PRZELEWU
  Tomasz KRZYMIŃSKI
  ul. Dworcowa 1/12
  65-019 Zielona Góra

  Nr rachunku: 26-7999-9995-0970-1364-8304-0001
  z dopiskiem: leczenie

  Wszelkie zebrane środki zostaną przesłane do ks.Darka, proboszcza parafii w Kazachstanie.
  Pozdrawiam i błogosławię.
  Ks.Tomasz

  • wobroniewiary pisze:

   Księże Tomaszu jeszcze prosimy nr konta i dajemy na główną 😉

   • ks.Tomasz pisze:

    Oto dane do przelewu:

    dane do przelewu
    Tomasz Krzymiński
    ul. Dworcowa 1/12
    65-019 Zielona Góra

    Nr rachunku: 26-7999-9995-0970-1364-8304-0001
    z dopiskiem: leczenie

    środki zostaną przekazane ks.Darkowi, proboszczowi parafii w Kazachstanie.
    Pozdrawiam i błogosławię
    ks. Tomasz

   • Maggie pisze:

    To chyba prehistoria: Ten wpis byl prowokacja i ktos falszywie sie podal za ksiedza naciagajac nas tutaj.
    Zostal zapewne jako dowod, ze podlosc nie zna granic, bo jak mozna podszywac sie pod ksiedza aby wyludzac na rzekomo zbozny cel?

 347. Beata-Ania pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moich przyjaciół, Magdę i Firasa i ich nienarodzone dzieciątko. Magda jest w 28 tyg ciąży, leży w szpitalu, życie dziecka jest zagrożone. Oboje są blisko czterdziestki, to ich pierwsze wymodlone, wyproszone i wyczekane dziecko. Wcześniej Magda 2 razy poroniła 😦
  To dla nich trudny okres i próba wiary…..bardzo proszę o to, by kochany Bóg dał, by dziecko przeżyło….jeśli taka jest Jego wola i siłę dla Magdy i Firasa do przetrwania tego ciężkiego czasu.
  Z całego serca dziękuję.
  Beata.

  • Marta i Lukasz pisze:

   Obejmuje was moja modlitwa, niech Matka Boza ma to dzieciatko w opiece

   D

  • wobroniewiary pisze:

   Módlmy isę dziś wszyscy do Anioła Stróża tego poczętego Dzieciatka i do Aniołów Stróżów rodziców 😉

   Zaczyna się Koronka do Bożego miłosierdzia.
   Jezu ufam Tobie.

   MODLITWA DO ANIOLA STRÓZA
   Aniele Stróżu mój, razem z Tobą uwielbiam Pana Boga, którego Ty ustawicznie oglądasz twarzą w twarz i w Nim poznajesz jego świętą wolę. Dziękuję Ci za Twoją obecność i za natchnienia do dobrego. Wspomagaj mnie, abym zawsze wypełniał to, co sie Bogu podoba, i razem z Tobą i wszystkimi Aniołami i Świętymi wychwalał GO na wieki wieków w niebie. Amen.
   (Za zgoda Kurii Diec. Warszawsko-Praskiej z dnia 08.02.1993 r. nr 184/K/93)

 348. rybka pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża, w intencji jak najszybszego otwarcia firmy. Urzędnicy robią nam schody, chodzimy od okienka do okienka, ręce opadają a to jest/będzie jedyne źródło naszego utrzymania. Szczególnie o modlitwę proszę Ewunię – Ona ma „chody” u św. Ojca Pio.

  • wobroniewiary pisze:

   Wróciłam z Różańca św. (dzieci szkolne mają na 16-00) zaraz wybieram się na Mszę św. i pomodlę się, ale nie uważam, że mam „chody” a w ogóle dziś prośmy o pomoc naszych Aniołów Stróżów i Aniołów Stróżów tych osób, z którymi mamy mieć załatwienia.
   Św. Pio powiedział kiedyś jednej pani „i po co jechałaś przez całe Włochy, jak jesteś biedna i nie masz pieniędzy. A nie prościej było wysłać do mnie swego Anioła Stróża”?
   Po to Ich mamy i korzystajmy z Ich pomocy 🙂

 349. rybka pisze:

  Dziękuję Wam :). Siły człowiekowi wracają, zawijam rękawy i jutro walczę dalej. Aniołek „mojego” urzędnika ma mnie już pewnie dość.:)
  A przy okazji wytrwałej modlitwy, poniżej przykład pewnej Siostry, który mnie po prostu rozbroił. Pozytywnie oczywiście.
  http://gosc.pl/doc/802207.Corka-krolewska

 350. Anna Zatajska pisze:

  Prosze o modlitwe o uleczenie wszystkich zranien i pielegnowanie pieknej milosci mojego meza do mnie… Bóg zapłać

 351. Aneta T. pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie mojego chłopaka Denisa z mani prześladowczej i słyszenia głosów radiowych w głowie i oby Pan Bóg uzdolnił go do podjęcia pracy.
  Proszę też o modlitwę o pracę dla mnie i trwałe uzdrowienie mnie z depresji i uwolnienie od ducha śmierci, lęku o przyszłość i o modlitwę o pracę dla koleżanki Ani i uwolnienie i uzdrowienie jej męża Piotra. Bardzo Wam dziękuję.

 352. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia się mojego męża i dzieci , a dla mnie o większą Ufność i cierpliwość. Bóg zapłać

 353. s.Janina pisze:

  Proszę Matuchno o pomoc dla Stanisława,o łaskę zdrowia,o mądrość lekarzy aby biopsja nie wykazała nic zagrażającego życiu Stanisława, otocz opieką jego żonę Marię oraz s.Kingę i najbliższych.

 354. Maggie pisze:

  Bardzo prosze o wspomozenie modlitwa o zdrowie i Laski Boze dla ochrzczonego w Swieto Wywyzszenia Kzyza dzieciatka: Jozia majacego problemy z serduszkiem.

  • Maggie pisze:

   Chochlik pozarl litere „r” a bylo jest i bedzie wiec powinno byc Krzyza. Intencja aktualna, niemowle jest w szpitalu.
   Jezus jest Panem!

  • Maggie pisze:

   Bog zaplac, za wspomozenie modlitwa, maly Jozio jest juz w domu i wszystko wskazuje, ze serduszko jest juz O’K – jeszcze bedzie mial badania kontrolne. Modlitwy nigdy nie za wiele. Niech dzieciatko rosnie na dobre dziecko Boze/wzorowego chrzescijanina- to nieustanna intencja.

 355. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Roberta i dzieci Krystiana, Patrycji Martyny i Igi. Bóg zapłać.

 356. Zona pisze:

  JEZU UZDRÓW MOJEGO MĘŻA Z ALKOHOLIZMU, Tylko Ty możesz to zrobić/błagam

 357. Anna Zatajska pisze:

  Drogie Siostry błagam o modlitwe o nawrucenie dla mojego męża Piotra. Panie spraw żeby mój kochany mąż już nigdy mnie nie zdradził i zeby mnie już nigdy nie okłamał. Panie daj mi siłe żebym potrafiła dalej walczyć o nasze małżeństwo.Prosze tagże o modlitwę za tą grzeszną kobiete która niszczy swoją i naszą rodzine. Panie prosze też o spokój dla naszych dzieci i dziecka tamtego małżeństwa. Dlaczego to takie trudne juz brakuje mi moich lez

  • Maggie pisze:

   Oczywiscie dolaczam. Doradzam wspolna z dziecmi: Nowenne do Matki Bozej Nieustajacej Pomocy regularnie w srody – pomogla juz wielu.
   Z opowiadania kogos (bliskiego) slyszalam, od kogos komu Matka Boza dala taka Laske….ze maz wrocil…ale ta osoba nie potrafila wykorzystac Laski,gdyz chciala przeprosin na kolanach z calowaniem rak …i maz odszedl na zawsze do tej innej. Jedna chwila, kiedy zabraklo pokory dla pokornego…zal u obojga byl do konca ich zycia (wieczny odpoczynek racz dac im Panie…).
   Modl sie i swoj bol, rozdarcie ofiaruj Chrystusowi, a kiedy go ofiarujesz to pamietaj ze bol ten nie do Ciebie nalezy….jest w skarbcu ofiarowan Jezusa, wiec NIE wyciagaj go stamtad by: pokazywac go mezowi kiedy wroci. Dobrze aby Nowenne odprawiac razem z dziecmi i jesli to mozliwe w Kosciele.
   Jezus jest Panem!

 358. Monika pisze:

  Kochani, proszę o modlitwę w intencji Przemka z Olsztyna – dorosły mężczyzna, dobry człowiek, który jutro lub pojutrze będzie miał operowane serce (będzie miał rozcinaną klatkę piersiową) – proście z ufnością Pana Boga i Matkę Najświętszą o pomyślną operację serca – tak jak Wam serce podpowie. Bóg zapłać wszystkim!
  Któż jak Bóg!

  • Monika pisze:

   Wielkie dzięki za modlitwy w imieniu Przemka i jego bliskich! Przemek miał wczoraj operowane serce. Miał wstawianą zastawkę aortalną. Dostał arytmii i musieli Go ratować, wprowadzili Go w sztuczną śpiączkę ale już się wybudził z tej śpiączki. Wszystkim Bóg zapłać za modlitwy z serca płynące. Modlitwy jednak są jeszcze potrzebne by powrócił do zdrowia i mógł opiekować się dziećmi. Bóg na pewno wszystkim wynagrodzi według wiary pokładanej i uczynków miłosierdzia.
   Na koniec życia wszyscy będziemy sądzeni z Miłości.
   Jezus jest Panem!

 359. EWA pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie dla Mariusza.

 360. zuzia pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe za mojego meża o jego opamietanie i uwolnienie, za mnie i nasze małżenstwo.Panie Jezu przyjdz ulecz je. Już nie mam sił. Bog zapłać wszystkim.
  Szcześć Boże.

 361. angelika pisze:

  Najświętsza Matko błagam cię pokornie o dar macierzyństwa abym wraz z moim narzeczonym Darkiem mogła przytulać nasze upragnione maleństwo wstaw się za nami u pana Boga naszego

 362. Michał pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. To nie pierwszy kryzys, ale najpoważniejszy. Przez ostatnie lata oddaliliśmy się od siebie a moja żona zraniona brakiem miłości zabrała dzieci i wyprowadziła się. Teraz proszę Boga Wszechmocnego, aby uleczył te rany, pomógł mi się zmienić i uratował masze małżeństwo. Boże obdarz nas łaską i wlej w nasze serca Twoją miłość, naucz nas kochać tak jak Ty kochasz, wybaczać tak jak Ty wybaczasz i daj Nadzieję i Wiarę, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych.

 363. Mirosław pisze:

  pokornie proszę o modlitwę o uwolnienie mojej rodziny od zła. O łaskę pokoju, miłości

 364. Marta i Lukasz pisze:

  Prosze cie Matko Przenajswietsza aby moje dzieciatko roslo zdrowe, moja ciaza przebiegala pomyslnie i abym urodzila moje dzieciatko o czasie, w czwartek mam pierwszy skan

 365. Emilia Damaszke pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uwolnienie dla mnie pogubiłam się w życiu ,czuję straszna pustkę wypaliłam się …(ciągły pośpiech,praca,problemy,nieuczciwi pracodawcy,obecnie bezrobocie,stres,złe relacje w rodzinie od lat,zawody miłosne;jestem sama,brak wiary w drugiego człowieka,chyba już nic nie czuję tyle razy się zawiodłam,nie czuję że żyję…nie mam życia w sobie,jestem bardzo zmęczona wszystkim).Bardzo proszę o modlitwę do Pana Boga przez wstawiennictwo :Najświętszej Maryjii Panny,św.Ojca Pio(bo ja czuję jego istnienie często i realnie),św.Michała Archanioła by pomógł mi zwyciężyć zło i przeciwności na nmojej drodze życia na chwałę Pana Jezusa Chrystusa.Panie Boże ,Maryjo -pod Waszą wolę najświętszą oddaję siebie.Amen.

 366. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia i ocalenia mojego małżeństwa aby miłość która nas połączyła w sakramencie małżeństwa rozkwitła na nowo i miała tak wielką moc aby zawładnąć serce, umysł, i mowę mojego męża i proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża aby mój mąż porzuci życie w grzechu i powróci do mnie i do dzieci

 367. Ks. Krzysztof pisze:

  O zaplecze finansowe na remont kościoła św. Jana Apostoła /1325/ w Biskupcu.

 368. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia oraz bym w końcu została mamą.

 369. Gosia pisze:

  Proszę o modlitwę w bardzo trudnej sytuacji naszej rodziny. Proszę o modlitwę w intencji pracy dla mojego męża i łaskę wiary dla nas.

 370. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Kasi i Zbyszka. Przezywają Oni bardzo trudny kryzys, ich małżeństwo rozpada się. Wiem, że brali udział w spotkaniach małżeńskich,ale i to nie pomogło, stracili wiare i nadzieję. Proszę Boga w tej intencji o łaskę wiary dla ich obojga, aby spotkali na swych drogach ludzi, którzy poprowadzą ich droga do zbawienia oraz o potrzebne im łaski. BOG ZAPLAĆ

 371. s.Janina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Stanisława Barzowskiego aby Matka Najświętsza wyprosiła mu siły do walki z guzem mózgu,jego zonie Marysi przywróciła nadzieję ,s.Kindze wyprosiła siły,lekarzom dar męstwa w podejmowaniu leczenia

 372. Marta i Lukasz pisze:

  Prosze o modlitwe, sile abym poradzila sobie w cierpieniu ktore mnie dotknelo, aby Pan Bog nam blogoslawil dzisiaj sie dowiedzialam ze serduszko dziecka nie bije, jest to moje 3 poronienie

 373. moherowy beret- ann pisze:

  pomyślicie,że bredzę
  może i tak
  Boże ten cały ból ,który dzisiaj czuje i przez który pragnę tylko śmierci oddaje Tobie -zrób z niego pożytek ,daj serce bijące dla dziecka Marty i Łukasza,daj zycie
  zrób cud!TY wszystko możesz.
  zrób coś!
  proszę Cie ,błagam Cię,wołam do Ciebie
  daj życie ,daj dzieci małżeństwom,które tak długo już czekają

  po prostu zrób coś
  niech to cierpienie sie nie zmarnuje
  dziękuję wszystkim za wsparcie i pamięć
  Marto i Łukaszu pamietam o WAS!

 374. Barbar3 pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna,który przebywa w ośrodku od uzależnień ”Metanoja”,
  aby dobry Bóg dał mu siły w pokonywaniu siebie ,swoich słabości aby wytrwał w chwilach trudnych,
  aby dostrzegł wielką miłość Boga i powrócił na drogę prowadzącą do zbawienia

 375. krzysztof pisze:

  prosze o pomoc i uratowanie naszego Malzenstwa z Basią aby sie nie rozpadło,
  abysmy w miłosci odnależli siebie, wzrastali w darach Boga i łaskach
  ktorej zsyła.Aby słuzba sobie cementowala nas i dzieci, wzmocnij nas Boze

 376. Teresa pisze:

  prosze o wsparcie modlitewne w intencji nawrócenia córki,załozenia rodziny,znalezienie pracy według planu miłosiernego Ojca, odnowienie w naszej rodzinie mocą Ducha Sw. głębokiej wiary,nadziei i Miłosci.

 377. Ewa pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji glebokiego nawrocenia Stefana , uwolnienia jego od wszelkich sil demonicznych i aby serce jego otworzylo sie na laski Pana Boga.

 378. halina pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji Agnieszki, o wielką wiarę, dary Ducha Świętego na każdy dzień, zdrowie duszy i ciała, męża gorliwego katolika, jeśli taka jest wola Boża.
  Proszę też o modlitwę w intencji synowej i syna-o mocną wiarę, potrzebne łaski w budowaniu komunii małżeńskiej, zdrowie duszy i ciała oraz moc i mądrosć Bożą dla syna o wytrwanie w dobrych postanowieniach.

 379. anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Maciusia i Ani oraz za ich nienarodzone dziecko.

 380. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej i innych rodzin które przezywają kryzys aby zawsze panowała miłość i szacunek. Błagam o prawdziwą, szczerą miłość dla siebie i innych samotnych osób. Bóg zapłać

 381. Ela pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Damiana, o zdrowie duszy i ciała oraz zdrowie psychiczne. Aby powrocił do życia spolecznego: nie bał się wychodzić z domu, aby kontynulowal studia, poznał dobrych ludzi. Proszę też o laskę spowiedzi świętej dla niego. Jezu ufam Tobie!!!

 382. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji przezwyciężenia trudności , które stanęły przede mną; o przymnożenie wiary, nadziei oraz, żebym nie zasklepiła się w swoim tylko własnym bólu, ale otwarła na potrzeby innych.

 383. aga pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie do Pana Jezusa aby sie nade mna zlitował i pozwolił mi być z M.

 384. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę za Adama o uzdrowienie z guzów na aorcie szyjnej oraz o uzdrowienie Joanny z chorób kobiecych i choroby tarczycy. Błagam również o modlitwę w intencji rozwiązania naszej bardzo trudnej sytuacji mieszkaniowej. Matko przez Twoje Miłosierne Serce zawierzam te wszystkie trudne sprawy mojej rodziny Twojemu Umiłowanemu Synowi. Kocham Cię i przepraszam .

 385. Zbyszek pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia mojego syna, o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla niego, mojej żony i dla mnie.

 386. Stefan pisze:

  Proszę o modlitwę by Pan przebaczył mi odejście od postanowionej przez Niego drogi życiowej, a także o prawdziwy żal za grzechy, powrót do sakramentu i zaprzestanie grzechu przeciwko Duchowi Świętemu.

 387. Salome pisze:

  Usilnie proszę wszystkich ze strony w obroniewiaryitradycji o modlitwę za mnie.

  Jestem osobą, która w dziecinstwie miała do czynienia z bioenergioterapią. Przez około 10 lat w moim domu był odpromiennik.
  Kiedy w wieku już dojrzałym, chciałam wstąpić do zakonu, coś bardzo dziwnego zaczęło się ze mną dziać. Jakbym zupełnie traciła panowanie nad swoimi zmysłami.

  Po wizycie u egzorcysty okazało się, że dręczy mnie zły duch. Nie mogłam spać, widziałam jakieś błyski kiedy zamykałam oczy, miałam koszmary senne dotyczące złych duchów, czułam się jak obłąkana. Mój umysł zupełnie oszalał.

  Z życia zakonnego byłam zmuszona się wycofać, walczę o całkowite uwolnienie. W zasadzie myślałam, że już jestem uwolniona. Pozostały jedynie lęki przed złym duchem.

  W mojej parafii obecnie trwają rekolekcje przed wspólnote charyzmatyczną.
  Dostąpiłam dziś nagle podczas Eucharystii dużego niepokoju, coś jakby chciało mną manewrować, bałam się ze zacznę krzyczeć, bałam się samej siebie, tego co się ze mną dzieje. Mam duży lęk, boje się, boje się, że to mogą być jakieś manifestacje. Boje się iść jutro do kościoła ;-(((((( boję się, że coś zacznie się ze mną dziać, że strace prace, bo ludzie uznają mnie za wariata ;-((( Jestem zrozpaczona ;-((((

  Na codzien jestem bardzo wesołą osobą, dawno już nie byłam w takiej rozpaczy.

  Bardzo gorąco proszę Was o modlitwę.

  • wobroniewiary pisze:

   Napisz to samo proszę pod najnowszym wpisem, więcej osób przeczyta
   To samo radze każdemu 🙂

  • Kasia z Ciechocinka:) pisze:

   Pomodlę się za Ciebie i w powyższych intencjach;);)Salome, bądź silna i wytrwała, a zobaczysz, że jak mocno będziesz wierzyć i zaufasz Panu, to On na pewno pokieruje Cię prosto do światła:):) Bóg jest przy Tobie, nawet jak Go nie widzisz, to wiedz jedno, że Bóg czuwa nad Tobą. Jest Naszym Ojcem, który nas kocha i o swoich dzieciach nie zapomina:):):) Odwagi!!!Trzymaj się ciepło!!Pozdrawiam serdecznie:):)

 388. Anna Maria pisze:

  Błagam o modlitwę o uwolnienie mojego syna i moich wnuków od manipulacji i magii którą są otoczeni we własnym domu i która bez ich wiedzy jest na nich praktykowana by uzyskać zamierzone zachowania.Anna Maria

 389. EWA pisze:

  Proszę o modlitwę za Mariusza, bardzo z nim źle. Bóg zapłać za każdą modlitwę

 390. matka pisze:

  Proszę o modlitwę za syna Dawida.Sama robię ,co mogę,ale widzę,że sama niewiele mogę.Gdzie mogę tam szukam pomocy,ale ona nie nadchodzi i oby nie nadeszła za późno.Wierzę,że Miłosierny Bóg zlituje się nad naszą niedolą, uwolni chłopca z sideł zła i choroby duszy. Bóg zapłać.

 391. Alicja pisze:

  Prosimy z mężem o dzieciątko 🙂

 392. beata pisze:

  proszę o modlitwę za Tatę, Mamę, Julitę i Artura i jego rodzinę… o łaskę duchowego uzdrowienia i uwolnienia od zła i ochrony przed złem.

 393. dominika pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe w intencji malzenstwa Bartka i Dominiki.

 394. Korki Korki pisze:

  Pokorna prośba o modlitwę w intencji mojej przyjaciółki Katarzyny,którą własna matka chce wyrzucić z domu/ja i jej synka/Katarzyna to wspaniała kobieta,która wspiera mnie w mojej walce,jest bezrobotna i jest polonistką.Proszę pomódlcie się aby znalazła prace i aby jej mama została uzdrowiona wewnętrznie ,oczyszczona ze swojej nienawiści i jadu!BÓG ZAPŁAĆ!

 395. Zaostrzna Strzała pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji pewnej dziewczyny chorej na padaczkę aby Jezus ją uzdrowił , w intencji małżeństwa Anety i Darka oraz w intencji dwóch mężczyzn będących w śpiączce. Przez Serce Maryji…
  A dla mnie i dla męza proszę o owoce rekolekcji i brak przeszkód, na które jedziemy w ten weekend.
  Także w waszych intencjach: Zdrowaś Maryjo…

 396. ania pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego tatusia, mamusię i braci, którzy potrzebują nawrócenia i przepełnienia serc Duchem Świętym. Proszę o modlitwę i błogosławieństwo na trudnych studiach, które pragnę skończyć i proszę o błogosławieństwo dla wszystkich niewierzących o nawrócenie.

 397. Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, uwolnienia z depresji, znalezienia swojego miejsca w życiu i dobrego męża

 398. Teresa pisze:

  proszę Boga o litość dla mnie i mojego męża. wybacz nam i naszyym przodkom za krzyż ktory dzwigałes prze ze mnie. Błagam Jezu pomóż nam wybaczyć sobie i kochać się na wzór Rodziny Świetej. Błagam Boga przez Maryję Matke aby wyprostowała Teresy i Franciszka drogi które mimo rozwodu cywilnego niech się skrzyzuja w miłosci i prowadzą do świetości sakramentu małżeństwa.

  • Mahejo pisze:

   Tereso, by dodać Ci otuchy powiem, że znam ludzi, którym się udało to, o co Ty prosisz, choć potrzeba było dużo czasu. Pomodlę się na pewno w Twojej intencji.

 399. Iwa pisze:

  Bardzo prosze o modlitwę za mnie, kolezankę i ks Kamila abyśmy z pomoca Jezusa umieli stanąć w prawdzie… prosze też o szczególną modlitwę za mnie 4 grudnia o godz 9 by stało się to co ma sie stać…Bóg zapłać

 400. angelika pisze:

  OJCZE ŚWIĘTY JANIE PAWLE 2 WSTAW SIĘ ZA NAMI U PANA NASZEGO O DAR MACIEŻYŃSTWA TAK DŁUGO CZEKAMY NA DZIDZIE AMEN

 401. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie,aby jutrzejszy dzień przebiegł mi pomyślnie,o przychylność Pani Doktor,przewrót w relacjach z pewnym człowiekiem i samo dobro.

 402. matka pisze:

  Proszę o modlitwę za Pawła o uwolnienie wewnętrzne i o uwolnienie od działania złego ducha i łaskę żywej i głębokiej wiary

 403. MARYSIA pisze:

  Najslodszy Jezu proszę Cię o łaskę zdrowia duszy i ciała oraz potrzebne łaski dla mojego brata Grzegorza.Zanurzam go w Twojej Najświętrzej Ranie i Przenajświętrzej Krwi Chrystusa ,obmyj Go Jezu oczyść,uświęć i wzmocnij oddal zło za wstawiennictwem Przenajświętrzej Dziewicy Maryji w Godzinę Łaski jeśli jest taka Twoja Wola.Amen (3 razy Ojcze Nasz… Zdrowaś Maryjo…)Bóg zapłać

 404. witam .pani Natalia ma ważną sprawę do ks.Adama, od wczoraj próbuje wysalać do księdza maile , i nie mogę , komputer mu się zawiesza , proszę mi podać maile do księdza jeżeli ktoś posiada dziękuję .P.Natalia zalesie Górne

 405. Magda pisze:

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji poprawy sytuacji materialnej, która zaczyna
  sięgać dna, wiem, że to tylko pieniądze, ale cała moja rodzina jest
  już zmęczona ciągłymi niepowodzeniami mimo starań i ciężkiej pracy. Serdecznie proszę o małą pomoc tylko na początek.

 406. wobroniewiary pisze:

  Z e-maila:

  Ojcze Pio błagam o pomoc dla mojej siostry Małgorzaty, która jest w bardzo złej kondycji psychicznej i bardzo cierpi. Proszę o uwolnienie jej od wpływów wszelkiego zła.
  A.. – Ełk

  • nuta pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z raka złośliwego syna Jakuba oraz uzdrowienia całej mojej rodziny z chorób ciała i duszy.Bog zapłać. Grażyna -Warszawa

 407. Robert pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Zuzia która ma chore nerki.
  Bóg zapłać

 408. Edyta pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej mamy Marii, o siłę, zdrowie i wiarę.

 409. kasia pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojej mamy chorej na nowotwór oraz o zdrowie i nawrócenie dla brata. Obiecuję modlitwę w zamieszczonych tu intencjach.

 410. marta pisze:

  Prosze o wielka milosc miedzy mna a maxem, o stworzenie szczesliwego zwiazku z nim opartego na milosci, szacunku, wiernosci i zebysmy sie stali lepszymi ludzmi.

 411. Marta i Lukasz pisze:

  Szczesc Boze
  Dziekuje wszystkim za dobre slowa i modlitwe, musze napisac tu krotkie swaidectwo
  8 listopada poronilam swoja 3 ciaze. Bylo to moje 3 poronienie w tym roku, Dominik synek w 9 tugodniu w lutym, coreczka Dominika Maria w 8 w lipcu i synek Daniel w 8 tygodniu. Ktos zapyta skad wiem jaka plec, prosilam Matke Boza i pokazala mi moje dzieci we snie wiec mam 3 trojke Aniolkow w niebie.
  14 listopada uslyszalam wewnetrzny glos aby odmawiac Nowenne Pompejanska w intencji cudu narodzin przyszlych dzieci. Dnia 14 grudnia moja prosba zostala wysluchana dowiedzialam sie ze pod moim sercem rozwija sie znow nowe zycie Kocham cie Boze Matko Krolowo Rozanca Swietego za ten dar.
  O tym ze jestem w ciazy dowiedzialam sie rowno miesiac po tym jak zaczelam odmawiac Nowenne Pompejanska, a 14 listopada to dzien w ktorym wspominamy Matke Boza Pompejanska.
  13 grudnia bardzo plakalam a moje modlitwy byly jednym workiem lez, taka modlitwa rozmowa, gdzie plakalam i prosilam Boga i Matke aby dala mi sile wiare i pokore, cierpliwosc.
  14 grudnia poszlam do spowiedz ioraz bylam a Mszy Sw i Adoracji u nas w Parafii chcialam sie dobrze przygotowac do wieczornego nabozenstwa z Ojcem Daielem
  Pan Bog Matka Boza i Pan Jezus blogoslawili mi i innym, Blogoslawili kobieta w stanie blogoslawionym. Dali nadzieje tym ktorzy prosili o dar narodzin dzieciatka, czulam obecnosc Matki Bozej, takie cieplo w dloniach podczas modlitwy i ogromna radosc spokoj i niekontrolowany placz..
  Lekarze mowia ze jest to ciaza wysokiego ryzyka zaraz po 3 poronieniu bez badan przed miesiaczka.
  Dla mnie to jest dar cud zycia na ktore z moim mezem dlugo czekamy a dla mojego synka upragnione rodzenstwo.
  Prosze wszystkich o modlitwe aby lekarze, polozne, pielegniarki ktorzy beda prowadzili moja ciaze byli kierowani przez Ducha Sw, aby Pan Jezus nam blogoslawil I jezeli taka jest jego wola niech moje dzieciatko przyjdzie szczesliwie na swiat I bedzie na Chwale
  Pana Naszego
  Bog zaplac
  Marta

 412. karol pisze:

  Proszę wszystkich o modlitwę za męża mojej siostry który zostawił ją z mała córka aby Jezus uwolnił go od działania złego ducha i pokazał drogę do domu Ojca

 413. Edyta pisze:

  Wszechmocny Boże błagam Cię o uzdrowienie mojej mamy z nowotworu. Proszę o modlitwę.

 414. proszę o modlitwę za moje małżeństwo,nawrócenie mojego męża i znalezienie pracy dla męża,o pokój serca dla mnie podczas zbliżających się Świąt
  Szczęść Boże
  P.Natalia Z.G.

 415. Teresa pisze:

  Jezu Miłosierny,Maryjo,Matko Najswietsza błagam, proszę o cudowne nawrócenie kochanej córki Moniki,o Swiało Ducha Sw.w podejmowaniu decyzji życiowych,w tym założenia rodziny,znalezienia pracy według planu miłosiernego Ojca.

 416. Witek pisze:

  Proszę o modlitwy w mojej intencji.

 417. małgorzata pisze:

  PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI O CAŁKOWITE ODCIĘCIE MNIE I UWOLNIENIE OD WSZYSTKIEGO CO MNIE ZNIEWALA, WSZYSTKICH SKUTKÓW MOICH GRZECHÓW, MOICH ZMARŁYCH PRZODKÓW, MOJEJ RODZINY, WSZYSTKICH ZŁYCH DUCHÓW, PEWNEGO CHŁOPAKA I MYŚLENIA O NIM, ŻEBYM SZYBKO I DOBRZE NAPISAŁA PRACĘ MAGISTERSKĄ I POMYSLNIE SKONCZYŁA STUDIA, PROSZĘ O TO, ŻEBY NOGRPZWIĄZAŁ MOJE PROBLEMY FINANSOWE, DAŁ DOBRĄ PRACĘ I ODPOWIEDNIEGO CHŁOPAKA Z KTÓRYM BĘDĘ SZCZĘŚLIWA, ŻEBY STAWIAŁ DOBRYCH LUDZI NA MOJEJ DRODZE I, ŻEBY WYSŁICHAŁ MOICH PRÓŚB MU WIADOMYCH

 418. Beata pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji sprawy urzędowej , którą muszę rozwiązać a nie wystarcza mi sił i mobilizacji. Sw. Charbelu proszę spraw by moja obowiązkowość stała się dla mnie ważna i bym już nigdy nie dopuściła się zaniedbań. Beata

 419. martulasiel pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o modlitwę w intencji wszystkich chorych na RSZ oraz w intencji wszystkich kobiet i ich mężów pragnących zostać rodzicami.
  Bóg zapłać!

 420. Bogusia pisze:

  Prosze o modlitwe za Wieslawa,ktory pod wplywem problemow( zdrad zony… aborcji,ktorych dokanala ,bez Jego zgody…,.Podczas, gdy On ciezko pracowal na zagranicznych wyjazdach -Ona urodzila dziecko z innnym mezczyzna ,ktore Wieslaw wychowal…Teraz Ona ma znowu „kochanka”…i szuka pretekstow w sadzie…! On wybudowal dom,utrzymywal…,.Wieslaw ,wpadl w alkoholizm…czuje sie jak „w pajeczynie”=zniewolenia…brak nadziei…rozpacz…brak milosci i zaufania.ZAWIODL sie…stracil zaufanie i wiare w siebie.POMOZMY czlowiekowi,ktory dal sie wykorzystac i zniszczyc fizycznie i duchowo…MODLMY sie za cala Jego rodzine….o ZJEDNOCZENIE …ZGODE…O PRZEBACZENIE I POWROT DO SIEBIE…O URATOWANIE TEJ RODZINY!!!
  W Bogu wszystko jest mozliwe!!!
  Bog Zaplac!!!

 421. kasia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji odbudowania mojego związku, o zgodę i przebaczenie, zaufanie i silną miłość.

 422. Przemek pisze:

  Dziękuję Tobie najukochańsza Matko za Twoją opiekę nad moją rodziną. Proszę Cię Maryjo o wstawiennictwo u Twego Syna i wyproszenie mojej rodzinie potrzebnych łask w ciężkiej sytuacji rodzinnej. Ty wiesz Maryjo jak bardzo cierpimy z powodu lęku i niepokoju o naszą przyszłość. Najusilniej jak tylko potrafię módl się za nami i ratuj moją rodzinę. O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Kochamy Cię Maryjo i wierzymy, że nas nie opuścisz w potrzebie. Przemek z rodziną.

 423. Joanna pisze:

  Jezu, oddaję Ci moich najbliższych, mój dom w całkowite Twoje posiadanie. Oddaję Ci to wszystko co nas zniewala, powoduje lęk , brak przebaczenia, choroby, depresje, bardzo zawikłane problemy mieszkaniowe. Jezu przyjdź ze swoimi darami , mocą, uzdrowieniem i Miłosierdziem.Jezu,ratuj moją rodzinę!!!!

 424. Magda pisze:

  Mateczko najukochańsza błagam Cię o uratowanie małżeństwa mojego syna. I proszę z całego serca o Dary Ducha Świętego i łaskę stałej pracy dla mnie. By nasza rodzina była Bogiem silna.

 425. K pisze:

  O uwolnienie od wszelkiego zniewolenia

 426. Mama Rut pisze:

  Jezu Chryste Krolu blagam Cie o uzdrowienie duchowe i laske wiary dla Marty i Mateusza. Niedopusc zeby ich malzenstwo sie rozpadlo. Niech Twoja wola sie stanie.

 427. Pati pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę uwolnienia z więzów emocjonalnych, które zrobiłam nieświadomie z bardzo złym człowiekiem żyjącym w ciągłej złości, z dala od Boga, zachowującym się niezdrowo (jak to określa ks. Piotr Glas). Był on związany z opętaną kobietą, został przeklęty i jest pod wpływem działania złego ducha. Pomimo rozstania, choć nie widuję go to nadal mnie prześladuje, a moje życie jest chaosem. Pragnę odzyskać pokój w sercu, radość życia i być mocna w wierze. Boże uwolnij mnie bo cierpię.

 428. Zrozpaczona siostra pisze:

  Błagam wszystkich ludzi dobrej woli o choćby krótka modlitwę w intencji mojego brata, który uwikłał sie w narkomanie . Jest dilerem i sam bierze. Bóg zapłać za każda modlitwę. Tylko Bóg moze mu pomoc ..

 429. matka pisze:

  Proszę o modlitwę o pomyślne rozwiązanie problemów moich córek : Magdaleny, której grozi utrata pracy oraz Anny , o pomyślne zakończenie trudnej i skomplikowanej sprawy.

 430. barbara pisze:

  prosze o modlitwe za Marcina,o uzdrowienie z bolow kregoslupa i pomoc w trudnych sprawach–o ratowanie malzenstwa Magdy i Grzegorza,jednosc,milosc ,zgode,wuzwolenie z mocy zla,by odnalezli Boga w swoich sercach–za Magde o uzdrowienie duchowe i psychiczne,o Swiatlo Ducha Sw. by odeszla od kochanka–za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne,uleczenie z nalogow i pokus,Swiatlo Ducha Sw.-ochrone przed zlem–o prace dla Marcina Magdy,Grzegorza,Teresy-za Mateusza,by odszedl od mezatki.

 431. Ala pisze:

  Proszę Boga o wyrwanie naszej rodziny z różnych uzależnień i nałogów oraz o błogosławieństwo Boże i odnowę w nas Darów Ducha Świętego. Amen

 432. Michał pisze:

  Prosze o modlitwe uwolnienia mnie z uzaleznienia od pornografii i czynu nieczystego, oraz o szczere i calkowite nawrocenie do Pana Boga. Prosze o modlitwe o gleboki zal za grzechy dla mnie. Bog zaplac

 433. Lewandowska pisze:

  Proszę o modlitwę o zmianę myślenia, zmianę szkoły(jeśli to jest wolą Bożą) o dobre koleżanki, o chęć spotkania z kapłanem i uwolnienie z więzów złego ducha dla Ani

 434. Krystyna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Dariusza Aby ŚW.ANTONI obronił go przed złodziejami
  w sądzie,krzywoprzysiężcami potwornymi

 435. Darek pisze:

  Proszę o modlitwę jestem zrozpaczony Darek
  AVE MARIA AMEN.

 436. żona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża alkoholika, o uwolnienie i nawrócenie.

 437. Andrzej pisze:

  O radość życia wiecznego dla ś.p. Taty, pocieszenie, zdrowie, łaski Ducha Św. i opiekę Bożą dla Mamy, z podziękowaniem Dobremu Bogu za całe życie Taty i wszystkie otrzymane łaski podczas jego choroby. A także za wszystkie osoby, które w ramach modlitwy wstawienniczej wymodliły nam tak wiele łask.

 438. Andrzej pisze:

  O zdrowie, opiekę Bożą i łaski Ducha Św. dla całej rodziny, a szczególnie o uzdrowienie z wady wzroku i dobry wybór przyszłej szkoły dla synka oraz znalezienie odpowiedniej drogi rozwoju zawodowego, spełnienie marzeń, planów zawodowych i życiowych oraz ustanie niepokojących dolegliwości bólowych dla żony.

 439. Ewa Kundera pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania i zdrowia dla mojego dziecka.

 440. Marta i Lukasz pisze:

  Proszę wszystkich o modlitwę za dziś ochrzczonego w szpitalu Kubusia Kidę. Lekarze dają mu 5 dni życia. A Bóg…? Dla Niego wszystko jest możliwe! Prośmy! Panie-Dawco życia, objaw swoją potęgę i chwałę. O modlitwę prosi ks. Andrzej Sroka z Limerick oraz rodzice Kubusia Jola i Jacek

 441. Anna pisze:

  proszę o modlitwę w intencji wszystkich tych rodzin, które zostały pozbawione dzieci, którym te dzieci odebrano, aby dobry Bóg pozwolił na odwrócenie się sytuacji w życiu tych rodzin.
  Proszę o modlitwę również za moją rodzinę i za wszystkie polskie rodziny.
  Niech Wam Pan Bóg wynagrodzi. Z góry dziękuję.

 442. Danusia pisze:

  Proszę Was o modlitwę w intencji mojej rodziny,abyśmy otworzyli się na Bożą Miłość, na Jego uzdrowienie-naszych dusz,ciał,umysłu,psychiki i o wszystkie potrzebne nam dary Ducha Świętego. Z góry bardzo dziękuję.

 443. Magda pisze:

  Bardzo pilna intencja – dostałam takiego maila:
  „Moja mama znow mnie dreczy, caly czas zabrania mi brac lekow musze je
  brac po kryjomu. Mam juz dosyc tego cierpienia Modl sie do swojego
  boga. Jesli ta sytuacja nie zmieni sie do piatku, odprawie rytul
  zbiszczenia z bibli szatana”

  Prosze o modlitwę za tego chłopaka – ma nerwicę natręctw i robi fatalnie głupie rzeczy. Podpisał już dwa razy pakt z Szatanem…

 444. Teresa pisze:

  Prosze o modlitwe aby Wszechmogacy Bog uzdrowil moja rodzine o moje rozbite malzenstwo juz siedem lat i o moje dzieci ktore sa tez daleko od Boga z moim mezem Henrykiem dziekuje …Teresa

 445. Piotr pisze:

  Najpokorniej proszę Panie Jezu przymnóż mi wiary, bądź Twoja wola
  Serdeczne Bóg zapłać

 446. juia pisze:

  prosze o modlitwe dla heleny, ktora jest w stanie spiaczki po wylewu krwi do mozgu. niech Bog ja otoczy swym milosierdzim i wzmocni wiare wPana Boga i cud. niech otworzy swe ocz i obudzi sie!Jezu ufam Tkbie!

 447. M. pisze:

  Prosze o uzdrowienie mojej mamy z choroby nerki i zeby juz nie chorowala na nerki. Prosze, zeby zostala przed operacja uzdrowiona. Prosi M.

 448. anna pisze:

  O pokój na Ukrainie oraz pokój i bezpieczeństwo dla Polski. O jasną i bezpieczną przyszłość dla Polski, królestwa Matki Bożej, tak jak chce tego Bóg.O pokojowe nastawienie Rosji wobec spraw europejskich.Panie, jeśli chcesz, zatroszcz się o nas swe dzieci, a szczególnie o bezpieczną przyszłość dla mojej rodziny i dla mnie.

 449. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę za Mariusza. Bardzo źle z nim. Bóg zapłać za każdą modlitwę.

 450. Karolina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji:
  – przemiany serca, miłości i pokoju w sercu, uchronienie od
  nieodpowiednich znajomych, którzy się z niego śmieją, okłamują,
  plotuchują i wykorzystują, oraz o jego nawrócenie i dobrą pracę dla
  Piotra
  – o dobrego, kochającego męża dla mnie,
  – o dobrą, uczciwą i stałą pracę, żebym dostała wymarzoną pracę,
  abym mogła zarobić na swoje potrzeby, na studia magisterskie, ale też
  żebym mogła pomóc potrzebującym,
  – o stanięcie w prawdzie i uchronienie od złej decyzji Adama, aby nie
  budował związku na kłamstwie i żeby rozeznał swoje powołanie
  – o dobrą prace dla mamy Grażyny,
  – o nawrócenie dla taty Marka,
  – o zdrowie i opiekę Bożą dla mojej całej rodziny,
  – o uwolnienie ze zniewolenia alkoholowego dla Rafała, Andrzeja i Felka,
  – o nawrócenie dla Adriana,
  – o zdrowie dla Marii.

 451. joanna pisze:

  proszę o modlitwę za moje poczęte dziecko aby rozwijało się prawidłowo by poród odbył się prawidłowo bez komplikacji. Proszę również o wysłuchanie wszystkich próśb moich wiadomych Bogu o Bożą opiekę w domu i pracy

 452. ANNA pisze:

  Proszę o modlitwę za potężne nawrócenie mego męża i syna,a także ratowanie mojego małżeństwa i rozpadającej się rodziny.

 453. Bogusia pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę cudu abym jak najszybciej spłaciła długi i przestała z córką palić papierosy. Bóg zapłać.

 454. joanna pisze:

  proszę o modlitwę za moje poczęte dziecko o zdrowie prawidłowy rozwój dla niego o szczęśliwe rozwiązanie bez komplikacji o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny w życiu zawodowym i prywatnym.

 455. Przemek pisze:

  Panie Jezu błagam Cię najusilniej jak tylko potrafię rozwiąż nasze problemy finansowe i ratuj naszą rodzinę w tej bardzo trudnej sytuacji życiowej. Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij! Maryjo Matko Boża Miłosierdzia módl się za nami.

 456. Mama . pisze:

  Jezu miłosierny błagam o Twoją pomoc ,obdarz Piotra łaską o którą nieustannie z nadzieją
  proszę.

 457. Jolanta pisze:

  Panie Jezu prosze Cie o rozwiazanie problemow mieszkaniowych i finansowych w naszej rodzinie, Prosze cie o powrot do Ciebie mojego meza i dzieci. Prosze Cie o prace dla syna i rozpoznanie powolania dla niego

 458. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę za osobą, Bogu wiadomą, by wszystkie moje modlitwy i intencje za nią zostały spełnione. Bóg zapłać.

 459. Kasia pisze:

  Prosze o modlitwę za kuzyna Jacka który ma myśli samobójcze ,jest alkoholikiem. Kochana Matko , przykryj go swym placzszem, miej go w opiece.

 460. Kasia pisze:

  Prosze o modlitwę za kuzyna Jacka który ma myśli samobójcze ,jest alkoholikiem. Kochana Matko , przykryj go swym plaszczem ,miej go w opiece.

 461. marysia pisze:

  Jezu ulituj się nad naszą nędzą,proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i brata oraz ukojenie dusz w Tobie Panie przez ręce Maryi.

 462. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę za kuzyna Jacka który jest alkoholikiem i ma myśli samobójcze

 463. anna maria pisze:

  Jezu Mój Kochany ulituj się nad moją córką ,która doświadcza znęcania psychicznego od swoich rówieśników w klasie tylko dlatego ,że nie obmawia ,nie chce składać fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, ona sama stała się obiektem drwin i obmowy i cierpi.
  To ty Jezu zmartwychwstałeś , zwyciężyłeś zło -przywróć dobro w tej klasie niech Prawda zatryumfuje.Jezu błogosław mojej rodzinie i nie opuszczaj nas.

 464. Przemek pisze:

  Matko Boża Miłosierdzia, Maryjo Królowo Różańca Świętego błagamy Cię ratuj nas z naszego nieszczęścia! O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij. Błagam Cię Jezu najusilniej jak tylko potrafię okaż nam swoje Miłosierdzie w tym trudnym doświadczeniu!

 465. Barbar3 pisze:

  Bardzo Was proszę o modlitwę za mojego syna Pawła,który jest w Ośrodku terapii uzależnień i będzie miał w przyszłym tygodniu Sakrament Bierzmowania.Jutro po raz pierwszy ma przepustkę.
  Maryjo Matko Rodzin miej Go w swojej opiece.