Skrzynka intencji

Reklamy

2 142 odpowiedzi na „Skrzynka intencji

 1. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych.Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu, proszę o uzdrowienie go z chorób układu moczowego. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Bóg zapłać.

  • JERZY pisze:

   Mój wpis sprzed 5 laty http://pojednanie2.blogspot.com/2013/06/pomiziaj-nogi-w-pasach-przy-drabince.html . Ewa zmarła, jutro 17 kwietnia będzie 51 miesięcy temu, 7 miesięcy po tym wpisie. Módl się Barbaro słowami naszej małżeńskiej modlitwy: „Panie mój Boże nasz siłę masz siłę dasz. Tylko Ty, tylko Ty możesz coś zaradzić.
   W czasie Przeistoczenia mów słowa Koronki do Bożego Miłosierdzia: Ojcze Przedwieczny oddaję ci Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Pana naszego Jezusa Chrystusa na przebłganie za grzechy m o j e (Barbary) i całego świata . I módl się do św. Maksyma męczennika, zmarł w 229 roku. Ja, we wtorek 17 kwietnia będę w czasie Mszy Świętej Wszechczasów (trydenckiej) sprawowanej o 19:00, Przeistoczenie wypadnie gdzieś około 19:45 sprawowanej przez X Michała Woźnickiego SDB w prywatnej kaplicy – celi na ołtarzu z relikwiami św Maksyma modlił się za wstawiennictwem mojej śp żony Ireny – Ewy za Twego synka, o jego uzdrowienie.
   Jerzy z Placu Zmartwychwstania 1

  • Maggie pisze:

   Kochana ❣️🙏🏻❤️
   Staraj się zmówić raz dziennie 10-tek z naszym Św.JPII – jest na prawym marginesie pierwszej strony. Jego wstawiennictwo pomogło wielu dzieciom za jego życia ale i po śmierci.

 2. Paweł pisze:

  W intencji odbudowy związku z moją ukochaną – Beatą i o potrzebne nam do tego łaski.

 3. DMaria pisze:

  Modlitwa dziekczynna za uzyskane laski i ze Panie Jezu niesienie krzyza wydaje sie lzejsze jak sie ma Ciebie i wiare ze tylko tyle dajesz ile mozna udzwignac. Jezu kocham Ciebie,

 4. Jola pisze:

  Proszę o uwolnienie dla Joli. Bardzo.

 5. Beata pisze:

  Za corke o sily w pokonywaniu problemów, spokoj i bezpieczeństwo.

 6. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę całkowitego uzdrowienia mojej mamy Leokadii Oprządek po przebytym udarze oraz wszystkie potrzebne łaski dla mamy

 7. Mateusz pisze:

  prosze o realizacje mojego powolania

 8. Helena pisze:

  Proszę Ciebie Boże o wysłuchanie modlitwy w intencji o uwolnienie i uzdrowienie mojego małżeństwa, o nawrócenie męża oraz innych członków rodziny. O szacunek do kobiet, matek, żon oraz o miłość i pokój w naszych rodzinach.
  Przez Jezusa Chrystusa. Amen

 9. Aneta pisze:

  Prosze o modlitwe za nawrocenie brata Wojciecha

 10. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie relacji, pojednanie z Eweliną i działanie łaski Bożej w tej relacji, przemianę naszych serc i nawrócenie, dobre relacje w rodzinie, mieszkaniu i wspólnocie.

 11. ela pisze:

  blagam o odmiane zycia mojego i mojej rodziny,o rozwiazanie wszystkich problemow,aby corki szybko załozyły rodziny i wyszły z domu rodzinnego, o pomoc finansowa i opieke kazdedo dnia prosi ela

 12. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę o wyzwolenie z toksycznego, niszczącego związku Łukasza. Bóg zapłać!

 13. Anna pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji pohamowania zła ze strony Żanety.

 14. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę uzdrowienia mojej mamy Leokadii po przebytym udarze oraz wszystkie potrzebne łaski dla mamy

 15. Barbar3 pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za syna Pawła o jego i uwolnienie z nałogów uzdrowienie i nawrócenie.13 maja miał próbę samobójczą.Najświętsza Panienko miej go w swojej opiece .Św Michale Archaniele broń nas w walce.Amen

 16. Renata Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji; Kościół Chrystusowy pod Krzyżem razem z Matką Bożą Boleściwą 15 września 2018 r. Spotkania modlitewne w Kalwariach na terenie Polski, a także po za jej granicami. Czy taka jest Wola Boża?

 17. Ciocia pisze:

  Proszę o modlitwę uzdrowienia dla Nikolasa żeby nie było nawrotu choroby nowotworowej i powiklan po radioterapii i chemioterapii oraz potrzebne laski dla Jego rodzicow.

 18. mama pisze:

  Matenko Boza, Maryjo Niepokalana błagam o uratowanie rozpadającego się mojego, syna Krystiana, Justynki, Beatki małżeństwa. O dar przebaczenia, pojednania i wzajemnej miłości, o nawrócenie, otwarcie na Boga i jego Łaski, o błogosławieństwo Boze i opiekę dla ich dzieci oraz w intencji zdrowia duszy i ciała dla wszystkich, ktorym obiecalam modlitwe i polecajacych się jak Joli, Paulince, Marysi, Anetce i Rafalowi, Olimpii, Piotra, Asi, Jacka, Ewelinek, Ewuni, Wlodka, Wladka, Manuelka, Natanka, Wioli, Oskarka, Antoniny, Basi, Halinki, Janinki, Małgosi, Marka, Darka. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krystianów o wyzwolenie z nałogu alkoholizmu, narkomani, nikotyny. Nie moja, ale Twoja Wola niech sie stanie Ojcze Niebieski. Jezu ufam Tobie. Maryjo, Matenko Miłosierdzia pomóż. Wszyscy świeci wstawiajcie sie za nami i za calym swiatem. Bog zaplac!

 19. Marcin pisze:

  Trój jedyny Boże pragnę Z całego serca Ci podziękować za Twoje miłosierdzie i wszelkie dobro jakie nam dajesz dziękuję również za opiekę Matki Najświętszej i wstawiennictwo Aniołów i Świętych. Nadal pokornie proszę Panie Jezu abyś wypowiadał intencje w naszym imieniu przed Twoim Ojcem w naszym imieniu Jezu Ufam Tobie Proszę Cię także w intencjach Tobie wiadomych

 20. Małgorzata pisze:

  Bardzo prosze o modlitwę za wstawiennictwem sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej o cud zdrowia dla 37 letniej Patrycji-mamy 4 dzieci i o światło dla lekarzy jak jej pomóc.

 21. Kasia pisze:

  Proszę o modlitwę: O zakończenie romansu Kasi i Marcina oraz nawrócenie ich serc.

 22. Paweł pisze:

  Proszę o wybawienie z mojej tragicznej sytuacji życiowej

 23. Ilona pisze:

  Proszę o modlitwę za 3- miesięczną Julię, zeby miała prawidłowe napięcie mięśniowe po urazie jaki doznała, nie odchylała głowy i ciała do tylu, prawidłowo się rozwijała. Proszę o modlitwę o zdrowy kręgosłup dla niej, silne mięśnie, sprawny prawy i lewy bark, uniknięcie asymetrii.

 24. Panie Boże i Św.Rito błagam ratuj moje
  małżeństwo.
  Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.

 25. Andrzej pisze:

  Bóg zapłać za modlitwę. Dobry Bóg wysłuchał próśb. Badania dziecka były pomyślne.

 26. zatroskana pisze:

  Bardzo prosze o modlitwę błagalno-dziekczynna za Joanne i jej dzieci MIA i OLIVER, (które ich ojciec uprowadził z Anglii do Polski z pomocą swoich rodziców) oby Dobry Pan Bóg sprawił by dzieci wróciły do swojego domu rodzinnego do Anglii gdzie czeka stęskniona mama . O szybkie działanie sądów w tej sprawie, o światło Ducha św dla wszystkich z tym związanych.

 27. matka pisze:

  Błagam o modlitwę o uzdrowienie mojego ciężko chorego syna Michała. Wszyscy Święci i Święte Boże pomóżcie, ratujcie moje dziecko.

 28. paula pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji młodzieżowych rekolekcji ewangelizacyjnych „Droga do Prawdy”, które odbędą się w najbliższy weekend w diecezji zamojsko- lubaczowskiej. Serdeczne Bóg zapłać.

 29. Kasia pisze:

  Prosze o modliwe W mojej intencji o łaskę bym chciała iść za Bogiem słuchać jego przykazań ,odrzucać zło i grzech. Bym chciała kochać dziecko które niedługo urodze. Bym je przyjela i chciala się nią zajmować. Bym otworzyła się na nią. I przyjmowała się nią i chciała troszczyc. Proszę o łaski które mi są najbardziej potrzebne o otwarcie na Maryję. O wrażliwość na Ból Jezusa .o wybieranie życia Bożego.o uwolnienie od obsesyjnego myslenia.Proszę o cud

 30. Marzena pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie o znalezienie dobrej pracy.

 31. Małgorzata pisze:

  Szczęść Boże gorąco proszę o modlitwę za Vitalija o jego nawrócenie i by wyszedł z nałogu pornografii by wrócił do żony i dziecka aby docenił wartość rodziny.O zgode miedzy nami

 32. Tomasz pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

  Proszę o modlitwę za moją żonę Justynę która poprzez romans i odejście od Kościoła rozbija małżeństwo i rodzinę. Od 2 m-cy modlę się codziennie na różańcu(pompejańska), staram się żyć w łasce uświęcającej z codzienną mszą św., odmawiam koronki, litania, nowenny, podejmuję posty i piesze pielgrzymki pokutne, pierwsze piątki i soboty oraz inne akty wiary ale to wciąż mało przy takiej manifestacji i sile zła jakie się w rodzinie teraz ujawniło dlatego proszę gorąco o wsparcie modlitwą.

  Bóg zapłać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s