Skrzynka intencji

Reklamy

1 877 odpowiedzi na „Skrzynka intencji

 1. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia mojej rodziny, w szczególności taty Marka i braci Krzysztofa i Piotra. O łaskę uzdrowienia relacji w rodzinie i pomoc Bożą w trudnościach finansowych. O łaskę uwolnienia mnie od lęków i dręczących myśli. O uzdrowienie oczu i skóry. O dobrego i kochającego męża. Bóg zapłać.

 2. maria pisze:

  O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka…

 3. Proszę o modlitwę w intencji uczestników i organizatorów kursu Nowe Życie SNE, który odbędzie się 12-14.05.2017r w miejscowości Ptaki. Jezu Chryste, nasz Zbawicielu, spraw, aby uczestnicy i posługujący przyjęli łaski i błogosławieństwa, które dla nich przygotował dobry Bóg Ojciec.
  Żeby rozpoczęli NOWE ŻYCIE w Chrystusie, pełne wiary w obietnice złożone w Ewangelii i w mocy Ducha Świętego.
  Chwała Panu!
  Bóg zapłać.

 4. Grabowska Jolanta pisze:

  Zawierzam Ci Kochana Mateńko moją całą rodzinę a szczególnie proszę o szczęśliwą podróż mojego syna Jarosława do domu z zagranicy i szczęśliwą podróż do pracy za granicę po urlopie.. Proszę o potrzebne łaski opiekę nad moją całą rodziną. Proszę o zdrowie dla męża aby przestało boleć go biodro i kręgosłup. Dziękuję za wszystkie łaski które moja rodzina już otrzymała za twoim pośrednictwem.

 5. Mateusz pisze:

  Szczęść Boże! Proszę o Mszę Świętą, modlitwę w intencji stałej pracy, dobrego miejsca zamieszkania, siły, darów Ducha Świętego w nauce języka obcego, znalezienia prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji Bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!

 6. Marcin pisze:

  Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. przeszłość oddaję Twojemu miłosierdziu, teraźniejszość Twojej Miłości a przyszłość Twojej opatrzności. Jezu Ufam Tobie. Panie Jezu proszę za duszami które Ty znasz. Niech się spełnia Twoja wola
  Serdeczne Bóg zapłać

 7. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojego męża Pawła oraz o prawidłową diagnozę jego choroby, a także skuteczne jego leczenie Serdecznie dziękuję
  Agnieszka

 8. monika pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moje jeszcze nienarodzone dziecko,
  aby urodziło się zdrowe, o unormowanie tętna i o ile są usunięcie
  wszelkich wad genetycznych
  (w chwili obecnej wyszedł nieprawidłowo test papa 😦 )
  Proszę także o modlitwę za mnie i za męża o wytrwanie w tej ciężkiej
  sytuacji ( wcześniej 2 razy poroniłam więc sytuacja jest dla mnie potworna)

 9. Danek1990 pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego tatę Józefa z Zakopanego.Coraz bardziej eis oddala od Boga.Bóg zapłać.

 10. Małgosia pisze:

  Błagam o modlitwę o dary Ducha Świętego za dobrą pracę, abym mogła rozwijać się naukowo. Proszę o modlitwę za to by na mojej drodze pojawił się dobry, mądry, wykształcony człowiek aby został moim mężem, z którym mogłabym założyć rodzinę – tak bardzo proszę z całego serca (chociaż nie wiem czy wypada prosić o tego typu modlitwę).
  Proszę o modlitwę aby szybko minął mój żal po ostatnich niemiłych wydarzeniach z kolegą MM z pracy, który mnie okłamywał i zdradził. Dziękuję Panie Boże za wskazanie drogi, otwarcie oczu na jego zdradę oraz rozwiązanie niezgodnej z Twoją wolą znajomości. Proszę o modlitwę aby bratu udało się rozwinąć biznes. Wierzę Tobie Jezu prowadź mnie właściwą drogą. Matko Najświętsza dziękuję za ochronę. Bóg zapłać Małgosia

 11. rafal pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia żołądka, jelit i dwunastnicy oraz o uzdrowienie duszy, serca, emocji i uczuć o napełnienie Bożym życiem, nadzieją i radością

 12. Anna pisze:

  Prosze o modlitwę w intencji dzieciątka, które noszę w łonie. Proszę o szczęsliwy poród i zdrowie dla maluszka, a także o siłę i mądrość dla mnie, bym była dobrą matka.

  • Elzbieta pisze:

   Aniu, bede modlić sie za Ciebie by maluszek szczęśliwie przyszedł na świat. Niech rozpiete ramiona Jezusa tula Ciebie i maleństwo. Modlij się różaniec pompejanski. Wszystko będzie dobrze.Bóg jest z Tobą! Pozdrawiam.

 13. magda pisze:

  Panie Boże znasz moje serce, moje pragnienia i zamiary wobec ukochanego Przemka. Proszę Cie o pomoc! Spraw cud aby zniknęły wszystkie problemy i przeszkody stojące mi na drodze do serca Przemka. Pozwól nam stać się rodziną łącząc nas na zawsze sakramentalnym związkiem małżeńskim! Proszę o potrzebne łaski dla wszystkich modlących się w tej intencji. Za wszystko przepraszam i dziękuje! Bóg zapłać.

 14. Madzia pisze:

  Proszę aby mój mąż nie zostawiał mnie i nowonarodzonego dziecka. Aby się zmienił i nie odchodził do innej kobiety. Ratuj Boże moje małżeństwo.

 15. Katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji dziewiętnastoletniego Jakuba dręczonego przez odczucia homoseksualne. O dar wolności od dotychczasowego życia i pozbycie się jakichkolwiek pragnień homoseksualnych. O rozmowę Ojca z Synem

 16. Kamil pisze:

  Proszę o modlitwę w znanej Bogu intencji. Proszę też o modlitwę za mamę o ulgę w cierpieniu oraz za tatę proszę o cierpliwość aby opiekował się nią dalej.

 17. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę za moją kuzynkę Partycję, aby podjęła zgodną z wolą Bożą decyzję w sprawie poślubienia (lub nie) Mariusza (ślub planowany jest na 8 lipca).

 18. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie jego bardzo trudnych problemów osobistych. By Pan Jezus nie pozwolił go więcej skrzywdzić oraz o ufność i nadzieję serca w Bożą Opatrzność i mądrość serca w podejmowaniu decyzji.

 19. Gabrysia pisze:

  Proszę o modlitwe za kurs ewangelizacyjny Droga do prawdy w Biłgoraju dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania 😀

 20. gabrysia9@interia.pl pisze:

  Szczęść Boże

  Bardzo , bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Kamilę , jej męża i
  dwójkę małych dzieci.
  Proszę Boga o ich nawrócenie , wyrwanie z jarzma uzależnień,
  współuzależnień i skutków dorastania w bardzo dysfunkcyjnych rodzinach
  .
  O przerwanie węzłów przeszłości , skutków złorzeczeń i przekleństw
  i o uratowanie ich małżeństwa

  Błagam Boga by dał im doświadczyć tego ,że ich kocha . O uzdrowienie
  i głęboką przemianę ich serc i życia.

  Błagam pomóżcie nam

 21. hanna pisze:

  prosze o moje zdrowie i wyjscie z choroby.

 22. Katarzyna pisze:

  Błagam o pomoc moich problemach Proszę wszystkich o modlitwę.

 23. ela pisze:

  Matenko blagam o odmiane losu mojego i mojej rodziny,aby prosby o ktore prosze zostaly wysluchane,abym wyszla z tych trudnych problemow finansowych wesprzyj mnie

 24. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę o wyzdrowienie mojej żony Agnieszki.

 25. bb pisze:

  PROSZE O POMOC I MODLITWE o pomoc o modlitwe o Wsparcie modlitwą błagam o modlitwę w intencji trudnej wręcz beznadziejnej, bardzo proszę o wsparcie modlitewne bardzo proszę sama już nie daje rady błagam o pomoc modlitwę w tej intencji prosze o pomoc i wsparcie ..dziękuje za każdą modlitwę PROSZE O MODLITWE

 26. Anna pisze:

  O uzdrowienie z chorób i cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

 27. Justyna pisze:

  W środę (28.06) i w piątek (30.06) mam dwa ostatnie i bardzo trudne egzaminy, proszę o modlitwę o Dary Ducha Świętego oraz pomoc Boga, aby udało mi się je zdać w pierwszym terminie.

 28. Oliwia pisze:

  Błagam o pomoc i modlitwę w intencji szczęśliwego zakończenia ciężkiej dla mnie i mojej rodziny próby w poniedziałek o godz 12. Wierzę z całego serca i ufam Tobie Boże że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych i pomozesz mi. Amen.

 29. Tomasz pisze:

  O cud i łaskę uzdrowienia z białaczki i dobre wyniki badań dla mamy Urszuli. O dar zdrowia w całej rodzinie.

 30. Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej psychiki, duszy i cała po tym co zrobiła mi moja mama. I o dobrego, mądrego Męża (takiego, którego serce należy do Jezusa). Proszę też o modlitwę o pomyślność mojego przedsiębiorstwa, o wielu klientów i o powodzenie finansowe.

 31. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o to, by wygrał trudny proces oraz o to, by w tym procesie nie triumfowały pycha i chęć zemsty. Proszę też dla Krzysztofa o światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski.

 32. Marek pisze:

  Proszę o opiekę Maryi na moją rodziną, by zapanował spokój, zdrowie i o poprawę bardzo trudnej sytuacji rodzinnej. Odmień zatwardziałe serca rodziny by nawróciły się do Kościoła i wyzbyły się złości, nienawiści i niechęci wszelkiej. Wyproś Maryjo u Syna Twego łaskę dla mich intencji. Powierz wszystkie nasze sprawy Jezusowi. Jezu Ty się tym zajmij, Jezu troszcz się Ty.

 33. Elzbieta pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienicza w intencji córki Dominiki by związek z starszym mężczyzna się zakończył. Polecam Waszym modlitwą moja koleżankę Asie by rak watroby zniknął.
  Polecam księży by zawsze stali na strazy dobrego Pasterza by bronili swoją owczarki przed złem.

 34. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa z Łukaszem. Boże Najdroższy przez wstawiennictwo ukochanej Maryi Matki i Św. Józefa proszę Cię odnów nasze małżeństwo, napraw wszystkie wyrządzone krzywdy i to, co było w nim niezgodne z Twoim zamysłem. Umocnij nas w miłości do Ciebie i do siebie nawzajem. Dziękuję Ci Boże za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mnie każdego dnia i za tą, po ludzku, bardzo ciężką sytuację również, nauczyła mnie ona wiele pokory i niesamowicie zbliżyła do Ciebie. Proszę o łaski Ducha Świętego dla Łukasza, jego nawrócenie, uwolnienie od działania złego ducha i spowiedź.

 35. ANNA pisze:

  Matko Boża Szkaplerzna proszę Cię o cud życia. Ożyw serce mojego dziecka w moim łonie.

 36. E. pisze:

  Prośba o modlitwę w celu zawrócenia męża na drogę Bożych Przykazań. Uwolnienie z wszelkich skrzywień, nałogu alkoholu i pornografii. O zaniechanie wnoszenia przez niego sprawy o rozwód i powrót do żony. Obdarz go BOŻE pokorą!

 37. Wioletta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia od października godnej i stałej pracy. Jestem jedynym żywicielem rodziny i bardzo boję się. Bóg zapłać

 38. Małgosia pisze:

  Proszę o modlitwę o małżeństwo mojej siostry, rozeszła się z mężem ( proszę o modlitwę uwalniającą mojego szwagra od alkoholu i papierosów a moją siostrę od niewłaściwych relacji). Proszę o modlitwę abym znalazła dla siebie odpowiedniego Bożego mężczyznę na męża. Proszę o modlitwę uwalniającą z zatwardziałości mego serca, nieumiejętności bycia w związku. Proszę też o awans w mojej pracy , sukces i podwyżkę oraz o złamanie ubóstwa nad życiem i nad moimi relacjami. Mam nad sobą zazdrosną szefową która blokuje mnie do bycia trenerem szkoleń – robi to tak jak ja to widzę z zazdrości, proszę o modlitwę w tej sprawie. Dziękuję i Błogosławię

 39. Jola pisze:

  Przez wstawiennictwo Maryi o przemianę życia 24-letniej Moniki, nawrócenie, uwolnienie od nałogów w tym komputerowego, zdrowie psychiczne, fizyczne i światło Ducha Świętego.
  Proszę o „szturm do nieba” przez cały sierpień.

 40. Marek pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie modlitewne w sprawie Urbana i Huberta. Modlitwy Wasze powoli zaczynają przynosić skutek. Będę pisał i prosił Was jeszcze o modlitwę w sierpniu. Ja cały czas trwam na różańcu.
  Jezu Ufam Tobie!!!

 41. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, by wygrał bardzo trudny proces w Sądzie, podczas którego pewna osoba posługuje się kłamstwami i oszczerstwami.

 42. Agnieszka pisze:

  mam poczucie, ze jestem zaatakowana przez zlego ducha, badz prez osobe/y uzywajace na mnie czarna magie, pobyt w szpitalu psychiatrycznym, wyniki testow psychiatrycznych, poczucie winy, przebaczenie, kompleksy na punkcie mojego ciala i inteligencji, prokrastynacja (zwlekanie), bezplodnosc, bezrobotnosc, zmartwienia finansowe, poczucie bezradnosci (szczegolnie po przebudzeniu), duzy strach i zle samopoczucie po przebudzeniu, problemy z pamiecia i skupieniem, czasem nie chce zyc, lekarstwa, zatwardzenie

  serdecznie dziekuje

 43. Bozena pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji odkrycia przyczyny ktora wyjasni dlaczego moje dlugoterminowa goraca modlitwa nie zostala do dnia dzisiejszego wysluchana. Dziekuje.

 44. Kasia Tomek pisze:

  Prosimy o wspomożenie nas modlitwą o uzdrowienie z choroby raka oraz o nawrócenie i pokój w sercu naszego przyjaciela Lucka. Bóg zapłać…

 45. Danuta pisze:

  Panie Boże Wszechmogący dziękuję za wszystkie łaski udzielone mojej rodzinie.Błagam w największej pokorze za wstawiennictwem O.Pio,ks.Dolindo i sługi Bożego Ojca Matteo o łaskę by nasze dorosłe dzieci założyły szczęśliwe rodziny,o zdrowie dla męża i siły dla mnie.Boże błogosław nam!

 46. ewa pisze:

  modlitwa o mieszkanie i prace dla grześka

 47. Barbara pisze:

  Boże Miłosierny, Ty powiedziałeś: proście, a będzie wam dane. Nie mogę sobie poradzić sama. Codziennie modlę się o mądrość, o rozum, rozwagę i rozsądek. Brakuje mi wiedzy, zdolności i umiejętności przyswajania jej, przetwarzania i wykorzystywania w mojej codziennej pracy. Nie radzę sobie z wykonywaniem zadań zawodowych, opracowywaniem wyników badań i opinii, uzupełnianiem dokumentacji. W moją pracę wkładam niewspółmiernie dużo wysiłku, a efekty są mierne. Zaniedbuję obowiązki rodzinne, bo nie mogę wywiązać się z nałożonych na mnie zadań służbowych, które pochłaniają mi dużo czasu. Nie mogę pozwolić sobie na odpoczynek, sen. Tracę wzrok. Po operacji zaćmy w 2015 roku ponownie musiałam szukać ratunku z powodu zaćmy wtórnej. Z powodu problemów z oczami i boreliozą, która powoduje otępienie oraz zaburzenia pamięci i koncentracji nie mogę na bieżąco wywiązywać się z moich obowiązków, powodując narastanie zaległości. Ogarnia mnie coraz częściej rozpacz. Ojcze, pomóż mi, abym nigdy nie zwątpiła, że Ty chcesz dla mnie jak najlepiej, abym właściwie rozeznała wolę Twoją. A może praca, którą wykonuję od 8 lat nie jest właściwym miejscem. Boże ratuj mnie. Tobie oddaję moje problemy i wierzę, że pokierujesz mnie najlepiej, aby rozwiązać moje trudności i kłopoty. Nie chcę zaniedbywać mojego męża, ani mojej mamy. Chciałabym więcej czasu spędzać z moimi dziećmi i wnukami, a zaległości w pracy burzą moje chęci. Od ubiegłej soboty, gdy odkryłam różaniec do Świętego Charbela codziennie zwracam się o Jego wstawiennictwo. Wierzę, że modlitwa wspólnotowa ma większą moc, niż moja osobista. Dlatego proszę o modlitwę wstawienniczą o terminowe wywiązanie się z moich obowiązków zawodowych i nadrobienie zaległości, o właściwe rozeznanie woli Bożej i godne jej wypełnianie. Proszę o dobry wypoczynek i nabranie sił do dalszej pracy, abym mogła dobrze służyć Bogu, a powierzone mojej opiece dzieci mogła mądrze, dobrze i skutecznie wspierać w ich rozwoju. Jezu, ufam Tobie i w Tobie mam nadzieję.

 48. Marcin pisze:

  Panie Jezu oddaję Tobie nasze rodziny
  Ty się nami zajmij
  W intencji Śp. Józefa i dusz Tobie Jezu znanych
  Serdeczne Bóg zapłać

 49. Anna pisze:

  O nawrócenie moich bliskich; męża , córek, zwłaszcza Julity, która żyje w konkubinacie z Arkiem.

 50. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę o dobrego męża i o to abym ja była dobrą żoną. Proszę również o Światło Ducha Świętego i odwagę dla Bartłomieja. Jeśli w Twojej opinii Panie powstałaby z tego piękna rodzina prowadząca się do świętości proszę Cię pomóż Nam.

 51. Mama pisze:

  Mateczko przemień serce mojego syna , aby stał się dobrym i przykładnym ojcem i mężem, a także dobrym bratem i synem. Wyrwij go z nałogu alkoholowego i wypełnij jego serce Duchem Świętym, aby był pokorny. Błagam Mateczko pomóż.

 52. Ola pisze:

  Proszę Boże przez wstawiennictwo Maryji w intencji założenia rodziny, wyjścia za mąż i urodzenia dzieci. Proszę również o zabranie tego zmęczenia, znużenia obecną sytuacją.

 53. Ewa U pisze:

  Proszę Cię Boże o pomoc w wyleczeniu mnie z lęków, które tak bardzo przeszkadzają i utrudniają mi życie.

 54. Katarzyna pisze:

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencjach: o łaskę zdrowia dla mojego taty Czesława, który ma podejrzenie raka złośliwego z przerzutami, o ratowanie naszej rodziny, o zdrowie, spokój i błogosławieństwo Boże dla mnie Katarzyny, Zenobii i Mai.

 55. Gosia pisze:

  Proszę o modlitwę za męskie serce zagubione i egoistyczne, by dojrzało do odpowiedzialnej miłości i pojęło że miłość jest trudna ale warta podejmowania kolejnych prób, bo miłość jest najważniejsza i bez niej jest się nikim. Wierzę, ze tylko modlitwa za to serce powoła je do pięknej miłości, prawdziwej.
  Lub jeżeli to nie zgodne z wolą Pana Boga to bym umiała na nowo poukładać sobie życie i znów mogła kochać.

 56. Slawomir pisze:

  Proszę o modlitwę, by Bóg udzielił łaski uzdrowienia wewnętrznego dla mnie i Agnieszki, o uleczenie naszej relacji i jeśli to Jego wola, o wzajemną miłość, byśmy stworzyli piękna, trwałą rodzinę. Niech Bóg będzie błogosławiony! Dziękuję,

 57. tomek pisze:

  Szczęść Boże,

  Poproszę o modlitwę w intencji wrześniowych rekolekcji dla wszystkich uczestników i prowadzących. O światło i łaski Ducha Świętego

 58. Rafał pisze:

  Proszę o uzdrowienie z dolegliwości żołądkowych i całego układu pokarmowego, podobno nie wchłaniam pewnych witamin i minerałów, stąd mogę nie produkować odpowiednich hormonów, przejawia się to zmęczeniem, apatią i smutkiem, za długo to już trwa!!!

  • Maggie pisze:

   Rafale, nie jestem lekarzem … ale może ? ..byś spróbował dietę bezglutenową (komuś w mej rodzinie pomogła). Są alergie pokarmowe – możesz robić, choćby przez miesiąc notatki co jesz i jak się czujesz przed i po posiłku.
   Czyń, choćby tylko w duchu, dziękczynny (!) znak krzyża przed i po jedzeniu (nawet ledwo widoczny palcami prawej ręki) z myślą niech idzie na zdrowie i abyś mógł wypełniać swoje obowiązki i Boże plany względem Ciebie.

   Poproś może kapłana w parafii o specjalne błogosławieństwo, albo udaj się na Mszę Św/nabożeństwo uwalniająco-uzdrawiające.

   ❗️📞 Czy wiesz, że św.RAFAŁ ARCHANIOŁ TO Patron i Pośrednik w sprawach zdrowia?

   Życzę cierpliwości i ZDROWIA ❤️🙏❤️ i niech się dzieje Wola Boża
   Jezus jest Panem❣

  • Teresa pisze:

   Rafał gorąco Ci polecam blog Marka Zaremby Gotuj zdrowo . 5-6 września w Bielsku-B będą warsztaty z konferencją ,lekcjami gotowania .Prowadzący oczywiście Marek . Jeśli masz tylko możliwość być na warsztatach zadzwoń i może Cię „wciśnie” jeszcze do grupy. Zabierz ze soba gruby notes i pisaki . Doczytaj na blogu
   A jeśli nie dasz rade uczestniczyć to i tak skontaktuj się z Markiem

  • Teresa pisze:

   Rafał wcinaj awokado i pestki z awokado .Poczytaj o tym na necie

 59. Teresa pisze:

  Rafał też dobrze zrobić badanie na pasożyty .Ja osobiście jestem za postem . Chociaż krótkie głodówki tylko o wodzie , działaja cuda w organizmie

  • Maggie pisze:

   Słuszna uwaga Tereso, warto sprawdzić i może wypróbować taką jednodniówkę (raz na miesiąc lub jeśli zdrowie pozwala raz na tydzień tylko woda i może ciepła bez cukru zielona herbata dla wzmocnienia przy takim wodnym poście).
   Najlepszym zaś Pokarmem i źrodłem siły dla człowieka jest Jezus … Panie Dobry jak chleb bądź UWIELBIONY ….❤️

 60. ula pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, w której jest tyle zła.

  • Maggie pisze:

   Ulu, żyjemy w czasach, kiedy zły, widząc bliski swój kres, podstępnie i jawnie: na każdym kroku zastawia nie tylko sieci ale i wręcz … w nie pcha.

   Nie załamuj się i trwaj we wspólnej modlitwie, z nami❣
   Jakaż to Łaska, że mamy WOWIT i kapłanów, którzy opiekują się kierując lub związani są z WOWIT’em❣- Maryjo, Matko Kapłańska, miej ich w Swej Nieustannej Opiece❣

   W każdym człowieku JEST Dobro, tylko trzeba je wydobyć i dbać jak o roślinkę, aby zakwitło i dało plon. Nie ma chyba żadnej (!) rodziny bez problemów, dlatego módlmy się: serdecznie z pokorą powierzając, ufając Panu Bogu, który w Chrystusie przelał za każdego (!) z nas Swoją Krew Przenajświętszą i niech się dzieje Wola Boża.

   Spójrz jaka to już Łaska, ŻE Twoja Rodzina ma Ciebie, która to widzisz i wiesz czym jest wspólna modlitwa i jaką wielką ma MOC. Też się nawracam, widzę pustki tam gdzie były/są zaniedbania i szukam Pana Boga i pragnę aby u wszystkich bliskich i w moim otoczeniu i świecie nastąpiła poprawa i powrót to Boga.
   Żyję w kraju, gdzie już jest rzeczywistość, przed którą ostrzega ks.Adam i jak mówi ks.Dominik: zło w szczególny sposób przybrało pozory (!) dobra, otaczając z uśmiechami swoją ekspansję … paragrafami (!) – np choćby pod hasłem równości: zwyrodniałego grzechu z cnotą… uderzając w rodzinę etc.

   Ileż by się zmieniło (!), gdyby każda/cała rodzina RAZEM klękała do modlitwy porannej i wieczornej, gdyby młodzi po ślubie wprowadzili taki zwyczaj wspólnej, nawet krótkiej, modlitwy w swoich domach – a jest taka modlitwa=specjalna, piękna bo obejmująca wszystko (!) Modlitwa Rodziny Chrześcijańskiej papieża Leona XIII (była tu na WOWIT).

   Admini, każdy wpis zaczynają od modlitwy: tj wspólnej modlitwy za siebie i WZAJEMNIE, do św.Michała Archanioła … bo tutaj jesteśmy Rodziną ❣

   ❤️ Jezu Ty się tym zajmij❣ Przebacz nam Panie, bo bardzo zgrzeszyliśmy i grzeszymy przeciwko Tobie, przemień nas i daj nam Swoje Zbawienie i króluj nam Chryste zawsze i wszędzie❣❣❣

   ❤️🙏❤️

 61. Aurelia pisze:

  o dar potomstwa dla Agnieszki i Krzysztofa

 62. Wioletta pisze:

  Błagam o modlitwe wstawiennicza w intencji uzdrowienia mojej mamy Barbary z choroby nowotworowej

 63. Mateusz pisze:

  Szcześć Boże!
  Proszę o Mszę Swietę i modlitwę w intencji stalej pracy, dobrego miejsca zamieszkania, sily, darów Ducha Świetego w nauce jezyka obcego, znalezienia prawdziwej milosci i przyjaciol, realizacji bozego powolania, jak najlepszych relacji miedzyludzkich, slusznych wyborow zagranica na polu prywatnym i zawodowym. Prosze o dar dojrzalosci, roztropnosci i gorliwosci w wypełnieniu moich obowiazkow.
  Bóg zapłać!

 64. sergiusz pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z ciężkiej choroby mojego taty Pawła.

 65. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji by Artur wrócił do mnie, byśmy zbudowali trwały i silny związek. Joanna

 66. Bożena pisze:

  Proszę o szturm modlitewny w intencji męża 10.IX.17 r. ma mieć wszczepione bajpasy na sercu. Jesteśmy na wakacjach w Stykowie koło Rzeszowa. nikogo nie znamy w szpitalu a do Tych nie radzą nam wracać, Wracam tylko ja do pracy,mąż zostaje w szpitalu.Wszystko zostawiam Tobie Jezu i jeszcze raz proszę szturm modlitewny do nieba [mąż ma cukrzycę i prostatę].

  • Bożena pisze:

   Okazuje się, że zabieg będzie wykonany jutro tj. w czwartek w drugiej turze.Matko Boża, św. archaniele Rafale, św. Charbelu proszę o wasze wstawiennictwo. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji uzdrowienia Męża.

 67. Bożena pisze:

  Jesteśmy na wakacjach w Stykowie koło Rzeszowa, mąż obecnie jest w szpitalu 10 IX. ma mieć wstawione bajpasy. W szpitalu nie znamy nikogo.Mężowi odradzają powrót do Tych.Ja wracam do pracy. Proszę o szturm modlitewny do nieba. Jezu ufam Tobie!.[mąż ma cukrzycę,prostatę].

 68. Bożena pisze:

  Okazuje się, że zabieg będzie wykonany jutro tj. w czwartek w drugiej turze.Matko Boża, św. archaniele Rafale, św. Charbelu proszę o wasze wstawiennictwo. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji uzdrowienia Męża.

 69. Kasia pisze:

  błagam o modlitwę w intencji Adama i Kasi

 70. Monika pisze:

  Błagam o modlitwę za Monikę o łaskę uwolnienia od bardzo niskiego poczucia własnej wartości, która ją niszczy, a także od chorobliwej zazdrości i pychy. Bóg zapłać.

 71. Weronika pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie z depresji mojego taty Krzysztofa i o siłę, nadzieję i wiarę dla całej naszej rodziny.

 72. Urszula pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia naszej córeczki z Zespołu Aspergera.

 73. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę w bardzo trudnej Panu Bogu wiadomej sprawie

 74. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą za mną przed tronem Boga Ojca Wszechmogącego, aby wybawił mnie od kary w sądzie, ponieważ zostałam niewinnie oskarżona.
  Niech Bóg Wszechmogący ma mnie i moje dziecko w szczególnej opiece.

 75. Gosia pisze:

  Prośba o modlitwę za moje zagubione i samotne serce, które nie umie znaleźć ukojenia i szczęścia od tak wielu lat. O pokorę i spokój wewnętrzny. Gosia

 76. Marzena pisze:

  Panie Jezu przyjdź mi z pomoc o co gorąco błagam.

 77. Anna pisze:

  Serdecznie proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby wygrał bardzo trudny proces w Sądzie i by Żaneta nie wyrządziła mu już więcej zła.

 78. ula pisze:

  Proszę o przemianę serca i uwolnienie syna od nałogów.

 79. Aleksandra pisze:

  Prosze cie Panie o dobra i stala prace , tobie zawierzam moja rodzine .Boze wysluchaj nach prosb!

 80. Andrzej pisze:

  Proszę o modlitwe w intencji uczestników i poslugujących kursu Nowe Zycie który odbedzie sie od 15-17.09.2017 rok.

 81. WIOLETTA pisze:

  Prosimy o wieczny odpoczynek dla Pana Zbyszka i pokój dla jego duszy. Z modlitwą- sąsiedzi.

 82. viola pisze:

  Z całego serca proszę o modlitwę za mojego męża Marka, o uwolnienie go z nałogu alkoholowego i od kolegów którzy sprowadzają go na złą drogę, żeby przestał mi ubliżać, dokuczać, żeby mnie szanował. Proszę o modlitwę za moje dzieci, żeby Mateńka błogosławiła im na każdy dzień , chroniła od zlego, Proszę o modlitwę za teścia o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej i o zdrowie dla teściowej. Pokornie i z całego serca proszę . Modlitwa jest mi bardzo potrzebna.

 83. Gosia pisze:

  Błagam o modlitwę bym odnalazła moją drogę w życiu bo mimo 40 lat życia wciąż błądzę i nie wiedzę sensu mojego istnienia, popadam w stany depresyjne i smutek, nie umiem się odnaleźć. Gosia

 84. Marek pisze:

  Proszę o Miłosierdzie Boże dla całej mojej rodziny i dla mnie. Wstaw się u Pana i wyproś zgodę w rodzinie i wzajemny szacunek.Niech dobry Bóg nie pozwoli wnukom na opuszczenie Kościoła. Błagam o poprawę bardzo trudnej sytuacji finansowej, powodującej wiele nieprawości i niezgody w rodzinie. Proszę o łaskę wiary, miłości oraz o siły potrzebne do walki z przeciwnościami, lękami, niepokojami i zwątpieniami.

 85. Ewa pisze:

  Prosze o modlitwe za szczesliwy powrot z zagranicy dla mnie i dla moich dzieci.

 86. Matka i zona pisze:

  Swieta Rito wstaw sie u Pana Jezusa za zdrowie meza i sile wiare i milosc w naszej rodzinie abys my wyszli z tej ciezkiej sytuacji a zwlaszcza prosze o zdrowie dla meza i syna.

 87. Anna pisze:

  Prosze o modlitwe o uwolnienie,uzdrowienie duszy i ciala Mikolaja z choroby psychicznej schizofreni,nalogow i uzaleznien,narkomani,z atakow zlego ducha.O uzdrowienie Tomasza,rodzenstwa.Ratuj Jezu,Maryjo rodzine

 88. Paweł pisze:

  Proszę o modlitwę za kurs Nowe Życie 22-24.09.17, który odbędzie się w WSD w Łomży. Proszę Cię Panie o powrót do pierwotnej miłości.

 89. Dominika pisze:

  Proszę o modlitwę za moją 14 miesięczną córkę Polę u której stwierdzono nowotwór złośliwy o jej powrót do zdrowia i szczęśliwe przebycie chemioterapii.
  Mama Poli -Dominika

 90. Katarzyna pisze:

  Prosze o modlitwe za wujka Pawla o ratunek dla niego i wyjscie z dlugow.Bog zaplac.Katarzyna

 91. jolanta pisze:

  o uzdrowienie duszy i ciała Konrada,uwolnienie od nałogów i powrót na sciezkę prowadzacą do Pana

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s