Ks. Sławomir Płusa, egzorcysta z Radomia dziś ostrzegał przed „pieczęcią boga żywego”, przez którą to sam diabeł chce być dla ludzi panem

Margaretka (Małgosia) pisze:
Wróciłam dziś z mszy na której ks. Sławomir Płusa, egzorcysta z Radomia miał w ręku pieczęć znanej nam już Marii od Bożego Miłosierdzia i ostrzegał przed nią.

Ostrzegał przed objawieniami prywatnymi i wskazał jak szatan działa przez pobożność i dobro. Zwrócił uwagę na fakt ,że w tych słowach pieczęci wyrzucono najważniejsze sprawy: to że Jezus jest PANEM i że umarł za nasze GRZECHY. Nie ma tam słów nasz PAN, więc szatan chce sam być dla nas panem. Ksiądz wskazał by w tych czasach mocno przylgnąć do Jezusa Chrystusa i Pisma Świętego, to nas uratuje.
Ksiądz egzorcysta przeczytał nam całą tą pieczęć, by pokazać, że na pierwszy rzut oka wszystko pięknie brzmi, ale jednak szatan w tym wszystkim siedzi.
I sam prosił, byśmy przypomnieli słowa z Koronki do Miłosierdzia Bożego: Ojcze Przedwieczny ofiaruję ci ciało i krew duszę i bóstwo najmilszego Syna Twojego a Pana naszego Jezusa Chrystusa na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata 🙂

*************

Przypomnijmy:
1) za: kliknij

Ciąg dalszy najciekawszych fragmentów opracowania „xdm” Maria z Irlandii

„Maria” z Irlandii przekonuje swych czytelników, że to teksty które ona publikuje są Księgą Prawdy. Nie jest to zgodne z tym, co napisałem wyżej. Przywłaszczenie sobie określeń z Biblii i przekonywanie nimi czytelnika, że czasy apokaliptyczne opisywane w Biblii właśnie się reali­zują na naszych oczach, jest straszeniem ludzi zbliżającym się końcem świata i Sądem Ostatecznym. Tak nie postępuje ktoś, kto ma orędzia prawdziwie z Nieba.
Co ciekawe, „Maria” z Irlandii dodatkowo przywłaszczyła sobie także inne określenie z Biblii: „pieczęć Boga Żywego”. Występuje ono w Apokalipsie św. Jana i opisuje niematerialną pieczęć daną wybranym ludziom przez Boga (za pośrednictwem aniołów), na ich czoła, a nie (przypuszczalnie) woskowy odcisk ukazujący zakazany w katolicyzmie symbol — krzyż w koronie.

Wiemy już jakie były początki przekazów do „Marii” z Irlandii oraz to, że wykazują one dość dużą liczbą nieprawidłowości w stosunku do cech objawień uznanych przez Kościół Katolicki za prawdziwe. Zobaczmy więc inne anomalie, które jednoznacznie ukazują ich pochodzenie demoniczne:
1. Sprzeczności z Biblią

a) Pieczęć Boga Żywego
Biblia podaje, że pieczęć Boga Żywego w czasach apokaliptycznych będzie dana ludziom bezpośrednio przez Boga (nie przez „Marię” z Irlan­dii), na ich czołach (nie jako woskowy odcisk pieczęci) i przypuszczalnie będzie niematerialna (niewidoczna dla ludzi, ale widoczna dla 4-ch posłanych aniołów, by nie czynili ludziom opieczętowanym nimi żadnej krzywdy):
„I ujrzałem innego anioła, wstępującego od wschodu słońca, [a] mającego pieczęć Boga żywego. Zawołał on donośnym głosem do czterech aniołów, którym dano moc wyrządzić szkodę ziemi i morzu: Nie wyrządzajcie szkody ziemi ni morzu, ni drzewom, aż opieczętujemy czoła sług Boga naszego. I usłyszałem liczbę opieczętowanych: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich pokoleń synów Izra­ela:” [Ap 7, 2-4]

(…) Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Pieczęć o której mowa wykonana przypuszczalnie z wosku, przedstawia krzyż w koronie. Pierwotnie symbolem tym posługiwali się Świadkowie Jehowy, a wcześniej templariusze. Kościół Katolicki już dawno temu zakazał używania tego symbolu tak samo jak odwróconego krzyża (symbol antychrysta), pentagramu czubkiem do dołu (symbol satanizmu) i innych tego typu. Każdy kto więc rozpowszechnia ten symbol, także poprzez wieszanie go na ścianach pomieszczeń, sprzeniewierza się na­ukom Kościoła Katolickiego, które zakazały używania tego symbolu. Prawdziwa istota z Nieba wie o takim zakazie obowiązującym w Kościele Katolickim i nie może nawoływać do jego rozpowszechniania. Zatem w sposób definitywny dostajemy tu informację, że „Maria” z Irlandii działa pod wpływem demona.

Ze świadectwa Moniki z Niemiec – całość:
„Obudzilam sie i ten sen dal mi do myslenia.. Szukalam w internecie informacji na temat tych oredzi i dziwnych snow. Wbilam w google oredzia, dziwne sny.. i w ten sposob znalazlam wasza strone. Poczytalam tylko kilka wypowiedzi, zaraz wstanelam i podarlam na strzepy Pieczec Boga Zywego, splukalam do ubikacji. Modlilam sie i modlilam, dziekowalam Bogu ze tak szybko dal mi rozpoznac ze te Oredzia nie sa od niego. Zamykajac dzis przed zasnieciem oczy pokazywala mi sie straszna morda ktora byla jak by zdziwiona..”

Ze świadectwa księdza Adama Skwarczyńskiego – kliknij:
We wtorek 31 lipca o godz. 10.30 zadzwoniła pewna kobieta, bardzo zaniepokojona dwoma faktami: od tygodnia, a więc od czasu, gdy zaczęła odmawiać modlitwy Mery z Irlandii i zaopatrzyła się w propagowaną przez nią pieczęć Bestii, ogarniał ją coraz większy lęk, a przy tym klienci przestali nagle przychodzić do sklepu, który prowadzi razem z mężem – zagroziło im bankructwo. Mogłem użyć egzorcyzmu, a potem mocy Bożego błogosławieństwa, gdy rozmówczyni zobowiązała się, że nie tylko sama porzuci “krucjatki” oraz pieczęć Bestii, ale ostrzegać będzie przed nimi innych, by zło naprawić dobrem. Ostrzegłem ją też przed publikacjami A.S. z Nowego Sącza, który zarzuca Polskę tekstami i modlitewkami wątpliwej wartości. Ludzie porzucają Różaniec, a klepią te modlitewki, mające rzekomo “wielką moc”… Niech uciekają od nich jak najdalej, a pamiętają, że RÓŻAŃCA NIGDY ZA DUŻO! Kto rozważy cztery jego części, a ma jeszcze chwilę czasu, niech okaże miłość i posłuszeństwo Królowej Nieba i Ziemi i… zaczyna następny Różaniec!

**************
Na otrzeźwienie wielu:

Zapowiedź czasu trwania tych przekazów
W dniu 12.11.2010 w przekazie nr 6 z godziny 15:00 demon podający się za Jezusa informuje „Marię” z Irlandii o tym, że współpraca z nim zajmie jej dokładnie 3 miesiące:
„(…) zostałaś wybrana do tego, by wykonywać tę pracę ze Mną. Zabierze Ci to trzy miesiące. Chcę, żebyś opublikowała ją całemu światu. To musi być obszerne, mocne i poszukiwane przez miliony, jak Pismo Święte.”

Trzy miesiące minęły 12 lutego 2011 roku a ona jak widać dalej zwodzi wielu!!!

2) za: kliknij

3) kliknij

Reklama

39 odpowiedzi na „Ks. Sławomir Płusa, egzorcysta z Radomia dziś ostrzegał przed „pieczęcią boga żywego”, przez którą to sam diabeł chce być dla ludzi panem

 1. Zofia pisze:

  A co w przypadku, kiedy będąc nieświadomym zagrożenia, odmówiło się modlitwy do „pieczęci boga żywego”

  • wobroniewiary pisze:

   Zofio, Pan Bóg nie takie rzeczy przebacza i kocha dalej.
   Po prostu jak masz to pokrop wodą święconą i spal.
   Potem pójdź do spowiedzi świętej, oddaj to Panu w sakramencie pokuty i zrób zadośćuczynienie poprzez ostrzeganie innych.
   I najważniejsze mów „zbłądziłam, ale już nie błądzę, Pan mnie za to nie potępił,” bo najgorszy jest teraz duch zwątpienia i oskarżyciel. Niech cię nic nie oskarża, Pan Jezus św. Piotrowi wybaczył zdrady a św. Magdalenie grzechy nieczystości, pierwszego wybrał na I papieża a Marii Magdalenie pierwszej się ukazał.
   Pisze to ogólnie, bo wiele osób w mailach się oskarża, „o jej co to teraz będzie, ja czytałem czytałam, odmawiałam”
   Ja pieczęci nie czytałam ale pierwsze modlitwy krucjatek też odmawiałam i pamiętam do dziś z sierpnia 2012 jak trzeba było modlić się za tych, co nie przeżyją wielkich kataklizmów w 2012 roku
   Dopóki Mery nie pokazała pazurów, czytałam, ksiądz Adam popierał do czasu wydania komunikatu, że Mery pokazuje diabelskie szpony a nawet adjustował jak wielka tłumaczka Magdalena T. „matka Judasza” (uważa się za matkę duchową ks. Adama, którego nazywa Judaszem-zdrajcą) tłumaczyła to na język polski

   • nikoris pisze:

    Dlaczego ksiądz Adam popierał? Co w tym było godne poparcia, a gdzie widać diabelskie szpony?
    Ciekawy wykład doktora Stanisława Krajskiego w tym temacie.

    Z Panem Bogiem.

   • Maggie pisze:

    @nikoris: Czy sądzisz, ze dr K. jest obiektywna wyrocznią? Poszłam za tym „linkiem” i zaraz wylaczylam uslyszawszy, ze KK podzielił sie na Kościoł dogmatow i Kościoł duszpasterski ? Przecież duszpasterstwo oparte jest na dogmatach, więc nie będę tracić czasu na wysluchiwanie całej gadaniny typu, co było pierwsze i ważniejsze: jajo czy kura.
    To, ze libertynskie szpony pracuja wokół trzeba pokazywać, ale nie wolno dać tym szponom rozdrapac Kościoła.

    Na Twoje pytanie, z perspektywy, odpowiem:
    Czy sądzisz, ze wszystko co sie człowiekowi mieni być Dobrem… jest Dobrem? Czyz zło nie potrafi sie przybrać w czyjeś tj tzw cudze piórka, by ładnie wyglądać?
    Przykładowo, ile osób uwierzylo w rajTuski? Deklaracje a rzeczywistość sie minęły w drodze do pełnych koryt, kosztem tych co uwierzyli i tych co niedowierzali itp.

    Sprawy duchowe są jeszcze bardziej złożone i skomplikowane niż polityka. Jeśli ktoś czyta tłumaczenie przekazow z języka obcego, to może sie okazać „w praniu”, ze to tłumaczenie nie oddawalo finezji języka i manipulacji – zwłaszcza, ze i tłumacz, w dobrej wierze, byl tak pochloniety przekazami, ze nie zauważał iż sie uwikłał w oman etc.

    Jeśli do tego to, o czym napisalam wyżej, rozgrywa sie w czasach, kiedy zło nie oszczędza nikogo, wnadzajac sie z kopytami wszędzie – to masz w zarysie odpowiedz.

    Zło czesto mówi o sobie… ale… w trzeciej osobie i dlatego nie łatwo je uchwycić gdy: w „świętym oburzeniu zanurzone” wskazuje na swe „dziela”, kierujac jednak uwagę na „chłopca do bicia”, ktorego wlasnie swym kamuflazem chce zniszczyć.

    Roślina, której korzenie „cos” podjada, zaczyna ginac i jeśli troskliwy ogrodnik zauważy w pewnym momencie tj w pore, szkodnika …. to jest szansa, ze ta roślina przetrwa. Sadząc i pielegnujac ta roślinę, wg znanych reguł, ogrodnik najpierw widzi: ze ona pięknie rośnie , wiec cieszy oko jej widokiem…ale pozniej …gdy ona obumiera….i cos nie tak…rusza do akcji ratowniczej.
    Około 90% prawdy …a może i 99% na początek ….a potem stopniowo dawkowana, coraz wiecej, trucizna… Czy ktoś rozsądny będzie sięgał dzień w dzień do misy ze strawa, jeśli sie zorientuje, ze przyprawiana… w małych dawkach np arszenikiem, który sie kumuluje w organizmie?
    Modl sie za księży i opierają sie tzw antyklerykalizmowi.
    Co było a nie jest, nie pisze sie rejestr = rozgrzeszenie, którego i Ty dostepujesz co rusz.

    Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Proszę o poprawkę spell check zmienil z „i opieraj sie tzw antyklerykalizmowi „.. na „i opierają sie..”

   • Maggie pisze:

    @nikoris:
    Jeszcze tu dodam, ze marysienka z wsypy, WIELU i o wiele wcześniej otumaniala, niż gloszony wykład dr.K., do którego podajesz link – jako, ze pod filmikiem data: kwiecień 2013 = musztarda po obiedzie jak i cały Twój komentarz.

    Spójrz, od kiedy na WOWIT wręcz trąbi sie OSTRZEŻENIA, którym patronuje Ks.A.S.
    Musimy sie wzajemnie ostrzegac przed zbalamuceniem i to bez personalnych ataków, bo nie sadze, aby to było forum do podjazdowej wojny, lubujacych sie w skrytobojstwie.

    Pisze tak, bo niejasną jest Twoja intencja,ktora mi sie jawi: jak na dwoje baba wróżyła.

    Kiedy jest jawnym, ze autorem jest ojciec kłamstwa, nie czyni sie rozbioru na PRO (bo pro nie istnieje, dla wykrytych herezji!), ale wszystko sie odrzuca i tylko i wylacznie pozostaje CONTRA.

    Jezus jest Panem!

 2. nikoris pisze:

  Dziękuje za sporo uwag. A co sądzisz o tym geście ucałowania w dłoń i celebrowania mszy z księdzem pro homoseksualnym aktywistą?
  Według Kościoła duszpasterstwa ludzie będą to sobie tłumaczyć jako dobro ponieważ wychodzi na przeciw grzesznikom ale według Kościoła dogmatu czy nie ma tu sprzeczności z tym co Kościół głosi?
  http://www.fronda.pl/a/papiez-koncelebruje-z-prohomoseksualnym-ksiedzem,37855.html
  Z Panem Bogiem,

  • wobroniewiary pisze:

   A może Papież Franciszek chciał pokazać, że gardząc grzechem kocha grzesznika, a pocałunek stojącego wyżej w hierarchii papieża to niewinny i wołający z miłością ojcowską gest „wróć Synu, wróć z daleka…” do syna marnotrawnego

   Ale tak łatwo osądzać, zwłaszcza innych….
   Spoojnej nocy 😉

   Ps. Św. Jan Paweł II wiózł w papamobile Kwaśniewskiego – w niego też rzucą kamieniem?

  • Maggie pisze:

   @nikoris:
   Zgadzam sie z Wobroniewiary….Kontrowersje typu: On z celnikami jadł ….

   Czy zwróciłes uwagę na zdanie, ze papież spotkał sie z tym 93 (!) letnim założycielem wspólnoty Emmaus, ktora zajmuje sie osobami biednymi oraz chorymi na AIDS? – bo w ten sposób (!) było zaaranżowane to spotkanie.

   Wiele ofiar AIDS dogorywa (!) w niesamowitej nędzy i samotnosci, odtraceniu, a przecież to nasi blizni…to ludzie za których rownież Chrystus cierpiał.
   Jeśli ktoś okazuje serce i pomoc cierpiącym badz żyjącym w nędzy, czyż nie zasługuje za czyny milosierne: na szacunek, bez względu na to jakim jest grzesznikiem? Wszyscy zaś jesteśmy grzesznymi smiertelnikami.
   Przypowiesci o cenniku i faryzeuszu oraz o marnotrawnym synu same tu sie nasuwają.

   Swym gestem papież tez mówi: kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem.

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Zastanawia mnie … czy nie przesadzono z tym prohomosexualizmem tego księdza, opiekujacego sie nieszczesnikami ?
    Jezus jest Panem!

 3. nikoris pisze:

  Dziękuje za odpowiedz. Nie wiem czy zauważyliście ale właśnie te odpowiedzi dokładnie pokazują to co właśnie naświetlił Stanisław Krajski. Dokładnie ten punkt widzenia który został tu teraz zaprezentowany nazywa Krajski Kościołem duszpasterskim.
  Zauważa też inną perspektywę, którą Krajski nazywa Kościołem dogmatów. Do przyjęcia Eucharystii przez osobę świecką wymagana jest czystość serca (brak grzechów ciężkich), co dopiero można powiedzieć o celebracji Eucharystii przez kapłanów. Jeśli kapłan aktywnie promuje homoseksualizm i ideologie gender a jednocześnie jest dopuszczany przez papieża by w Kościele Katolickim celebrował Msze Święta to czyż nie jest to obrazą dla Ducha Świętego?
  Porównania do posiłków Jezusa razem z grzesznikami z tego punktu widzenia są nie na miejscu, gdyż chodzi o Msze Święta. Jeśli chcielibyśmy z tej perspektywy porównywać bardziej na miejscu było by zachowanie Jezusa w świątyni gdy widział brak szacunku dla świętości tego miejsca i żywej obecności Boga.
  A co uważacie o przesłaniach Matki Bożej w Akita. „Dzieło szatana przeniknie nawet do Kościoła w taki sposób, że kardynałowie wystąpią przeciwko kardynałom, biskupi przeciwko biskupom.”
  Czy to nie mówi też o schizmie?
  Do Maggi:e W odpowiedzi czy Krajski dla mnie jest wyrocznia:
  Nie powiedział przecież że Krajski jest czyjąkolwiek wyrocznią, dostrzegam że mówi on bazując na faktach i je przytacza. Można je samemu sprawdzić. Jeśli ktoś zamyka się na fakty zamyka się na prawdę.
  Z Panem Bogiem

  • Maggie pisze:

   @Nikoris:
   Sorry ale, tych faktów i „faktów” mam powyżej uszu, zwłaszcza, ze manipuluje sie wieloma z nich: w celu rozbicia zranionego i to wystarczająco (!) juz zranionego, Kościoła.

   My wszyscy jesteśmy cząstka Kościoła. JACY my jesteśmy, CO robimy i JAK sie modlimy za kapłanów i nas samych oraz naszych bliźnich, to suma sumarum: MA ogromny wpływ na to czy przetrwamy we wierze i przy Chrystusie.
   Nastał czas próby i jak wskazują znaki, możliwe ze bliższym jest, niż sie to nam wydaje, czas ostateczny. U Pana Boga nie pojęcia czasu bo Był, Jest i Będzie.

   Widzę, co sie dzieje w tym rowniez panoszace sie zło. W imię Dobra, nie przyłącze sie do szczucia czy ujadania, choc taka postawę nazywasz zamykaniem sie na prawdę … (?).
   Papieża Franciszka nie będę krytykować, bo nie jestem marysienka z zielonej wsypy, ktora sie z kopyta wsypała: kiedy „pieczęć” ogłaszała itd.

   A o dymach na Watykanie mówił m.in. PVI, więc Akita to nic nowego… – Chrystus w Ogrojcu oblewal sie krwawym potem, rownież i z tego powodu.

   Ani Ty, ani ja, nie będziemy sędziami Bożego Trybunału.
   Dr Krajski nie odkrył Ameryki: czytaj Pismo Św, a nie bedziesz miał wątpliwości i będzie łatwiej sie patrzeć na otaczający Cię świat.

   Chcesz mnie chlostac, to chloszcz sobie, chcesz psy wieszać na mnie? a wieszaj – tylko uważaj na dzialczy human society: staną w obronie psów.

   Jezus jest Panem!

   • wobroniewiary pisze:

    Maggie, zgadzam się.
    Na temat dr Krajskiego proponuję zamknąć temat bo napiszę 2 słowa za dużo.
    Mnie wystarczyło, że po 9 dniach pontyfikatu napisano książkę o papieżu gdzie do dziś nie sprostowano co oznaczają poszczególne elementy w herbie Papieża, a książkę oparto na komentarzach internautów (sic!)
    Ja też mogłabym w ten sposób wydać ze 150 książek (komentarzy ci u mnie dość)
    Zawsze sobie ceniłam informacje i książki, ale po historii książki o Papieżu, gdzie wysłałam dane co oznacza nard, i że jest to nard, w odpowiedzi dostałam …ulotkę promocyjną i cenę książki – nie traktuję tego poważnie.
    Mam prawo!

   • roza pisze:

    Ale się tu działo beze mnie:))))) Po czasie dodam tylko, że całkowicie zgadzam się z Maggie:)

 4. Pingback: O. James Manjackal – prawdziwą pieczęcią Boga Żywego jest Komunia Święta! | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 5. Sylwia pisze:

  Kochani dziś wybieram się do Matki Bożej Słuchającej( Kalwaria Pacławska ) i będę was miała w sercu zniosę wasze intencje i moją własną . a tu krótki reportaż 🙂 http://rzeszow.tvp.pl/21222460/czas-pielgrzymowania-do-matki-bozej-sluchajacej

 6. marcin pisze:

  ja jak sie wyrzekłem modlitwy krucjaty to poczułem ulge w sobie

 7. Dawid pisze:

  Oczywiście .. ksiądz ten ma rację. Lecz nic nie pomoże jeśli ktoś żyje w dobrowolnym grzechu ciężkim .. czyli BEZ KONTAKTU Z BOGIEM. 😊 BEZ ŁASKI USWIECAJACEJ. wtedy dopiero diabeł ma pole do popisu.

 8. Beata pisze:

  Ja nie rozumiem czemu ludzie szukają modlitw, orędzi i innych glupot mająć Słowo Boga .Mająć Eucharystie , która jest też egzorcyzem mając sakrament pojednania , przyjmując komunię św.
  Czego jeszcze chcemy .Tam jest wszystko .
  My jesteśmy świątynią Boga,
  nauczmy się pokory od Maryi , porzućmy pyche.Otwórzmy serce i uslyszymy co ma Bóg do powiedzenia NAM a nie jakiejś Mari czy innej jasnowidzącej 🙂

 9. Karolina Przybyło pisze:

  ( od dwóch godzin próbuje wstawić komentarz może uda mi się częściami ) Witam ! jestem przerażona tym co się dzieje w związku z tym jak popularne są już te ,, orędzia ” a co najgorsze krucjaty i pieczęć boga żywego ! można spotkać to dosłownie wszędzie …

 10. Karolina Przybyło pisze:

  c.d . Ja też dwa lata temu dałam się nabrać i namiętnie czytałam te orędzia , również czytałam je mojej mamie . Zaczęłam modlić się tymi krucjatami , zrobiłam sobie nawet książeczkę , na pierwszej stronie była oczywiście pieczęć , pamiętam że było już tych krucjat tak dużo że zaczęłam rezygnować z różańca ale dzięki Bogu opamiętałam się !

 11. Karolina Przybyło pisze:

  cd2.ale nie powiem że nie było żadnych konsekwencji tego , że chciałam zaprzestać czytania i modlenia się . Miałam bardzo poważne konsekwencje , lęki , złość ,sny , nawiedzanie przez złego … dopiero po gruntownej spowiedzi i spaleniu tego miałam spokój duszy . Przez dwa lata zdążyłam zapomnieć o tym wszystkim , aż do ostatniego piątku . Moja mama była w Częstochowie i przywiozła obrazki Matki Boskiej oraz Jezusa Miłosiernego , nie wiedzieć czemu ciągle patrzyłam na obrazek Jezusa , właściwie codziennie przez kilka dni patrzyłam na niego , oglądałam ale nie patrzyłam do środka i nie czytałam co tam pisze aż do właśnie piątku .

 12. Karolina Przybyło pisze:

  cd3. Odmawiałyśmy różaniec z Mamą i coś mnie tknęło żeby popatrzeć znowu na ten obrazek tym razem do środka , zaczęłam czytać i zamarłam … pieczęć boga żywego na drugiej stronie objaśnienie i stronki internetowe orędzi tej z Irlndii a na końcu Koronka do Miłosierdzia .! Najgorsze jest to że mama przywiozła to z Klasztoru w Częstochowie i leżało tych obrazków dość sporo .. Chciałabym dodać zdjęcia ale nie wiem jak . Uważajcie na to co czytacie i bierzecie nawet z Kościołów i Klasztorów a tym bardziej nie brać nic od ludzi którzy stoją po Mszach Św.i rozdają to .. Pozdrawiam

 13. Pingback: OSTRZEŻENIE przed „orędziami” Marii z Irlandii (ks. A.S.) | Serce Jezusa

 14. 22tadeusz54 pisze:

  Nikt. z ludzi nie jest napisac Ksiego Prawdy jezlsli ktorys s ksiezy jest przeciwko temu i wypowiada swoje brednie niech (…edycja)

  • wobroniewiary pisze:

   Swoje wypociny podszyte duchem nienawiści do Kościoła i papieża produkuj dalej na „swojej stronie” dziecko…
   Dla mnie niepojęte jak możesz ziać taką nienawiścią, twoje komentarze na pewnej „katolickiej stronie” zapełniłyby 90% „księgi pomyj i bluzgów”
   Niech Ci Bóg otworzy oczy i serce.
   A na tej stronie nie chcemy ani ciebie, ani twoich nienawistnych komentarzy.

  • mała pisze:

   Weszłam sobie na twoją ideowo stronę i podaję twój pierwszy z brzegu komentarz ze strony dzieckonmp.
   Niedobrze od niego.

   „Bergoglio nie jest wybrany przez Ducha Swietego jest wybrany przez spisek tajnej jest masonem sekty szatanskiej i ustawione konklawe prawdziwym papiezem jest Benedykt xvl a franek nie ma zadnego papieza bo spiskowal juz od dawna grupa ok. 20 ludzi w Watykanie wnosi mowe prawa ktore sa obraza Boga KSIEGA PRAWDY TO OREDZIA TROJCY PRZENAJSWIETSZEJ I MATKI BOGA KTORA TERAZ NOSI TYTUL MATKA ZBAWIENIA”

   • Karolina pisze:

    Kobieto opamiętaj się, jeszcze jest czas. Posłuchaj ludzi którzy też czytali te ” orędzia” a owoce tego były złe. Ja też to czytałam i owocem tego był strach, agresja do innych i dręczenie demoniczne!. Zacznij czytać Pismo Święte bo widocznie nie czytasz skoro nie widzisz tam herezji.. Wszystkiego Błogosławionego..

 15. Byciechronic pisze:

  Niesamowite, dopiero przeczytałam te orędzia i zobaczyłam ta pieczęć. Pierwsza myśl: co??? Naprawdę Boże chciałbyś nam dać pieczęć w formie kartki, ktora mamy non stop mieć przy sobie i ochronisz tylko tych, co będą odmawiać tą konkretną modlitwę? Weszłam w Google zobaczyć jak wyglada sprawa tej pieczęci, najpierw trafiłam na pdf do wydruku, ale od razu, bez zastanowienia, zamknęłam stronę i otworzyłam tą. Sprawa jasna. Szyba odpowiedz z nieba 🙂 Jesli używany jest zakazany symbol to wiecej mi juz nie trzeba. Natomiast ciekawe, ze nigdy nie słyszałam o tym, ze krzyż z korona jest zakazany. A wydawało sie, że mam jakieś pojęcie o kościele. Jak widać marne i sporo do nadrobienia. Ta pycha to straszna rzecz.

 16. serpentyna pisze:

  Jestem osobą, która również zaczytywała się w tych orędziach i odmawiała modlitwę pieczęci.Dziękuję Opatrzności ,że trafiłam na tą stronę.Dziękuję Wam,że piszecie o tym i otwieracie ludziom oczy.Jezu ufam Tobie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s