Niemiecka “KATH.NET – “absurdalne orędzia “ostrzeżenie” Marii z Irlandii, które wprost wzywają do schizmy, gdy tylko zostanie wybrany następca Benedykta XVI

Niemiecka Agencja Katolicka KATH.NET odcina się od „Marii” z Irlandii i krytykuje „orędzia” – Absurde ‚Warnung’ vor dem nächsten Papst czyli Absurdalne Ostrzeżenie dotyczące następnego papieża

Agencja KATH.NET – absurdalne orędzia „ostrzeżenie”

stop-vektor-stempelOrędzia „ostrzeżenie” wzywają do nie uznania następcy Benedykta XVI. Ma on być „fałszywym prorokiem” w przymierzu z antychrystem. Komentarz do tego oraz do coraz bardziej mniej poważnych orędzi Johannes Graf

Linz (kath.net/jg) Od marca 2011 kursują w internecie a także w formie książkowej rzekome prywatne objawienia anonimowej jasnowidzącej, nazywającą się „ukrytą prorokinią“. Nazywa się „Marią Bożego Miłosierdzia“. Orędzia mówią najwięcej o tak zwanym „ostrzeżeniu“, momencie, w którym wszyscy ludzie przez akt łaskawości Bożej ujrzą stan ich duszy. To zdarzenie powinno mieć miejsce w niedalekiej przyszłości.
Biskup pomocniczy Laun skrytykował już w raz na kath.net orędzia ostrzeżenie. Zbliżające się ustąpienie Benedykta XVI. i wybór nowego papieża są powodem, aby jeszcze raz zająć się tym fenomenem. W orędziach ostrzeżenie utrzymuje się, że papież Benedykt XVI. jest ostatnim „prawdziwym“ papieżem, jego następcą będzie oszust, który będzie w przymierzu z antychrystem. Orędzia wzywają do schizmy, gdy tylko zostanie wybrany następca Benedykta XVI. W orędziu z 10. kwietnia 2012 mówi się o tym dosłowne: „Ta połowa (wierzących, przyp i tł z niem) — uwierzy z przymusu, by podążać za fałszywym prorokiem, papieżem, który nastąpi po papieżu Benedykcie XVI. Pozostali, którzy zostali napełnieni Duchem Świętym, i którym ze względu na ich pokorne dusze, otrzymali łaskę rozeznania, poznają od razu, że oszust siedzi w kościele w Rzymie”. To jest wezwanie, aby nie uznać następcy Benedykta XVI.
Wiele treści w orędziach ostrzeżenie jest poprawnych. Zwrócenie uwagi na sakramenty, na papieża i Kościół, świadomość o Bogu są przypominane. I właśnie to czyni je właśnie bardzo niebezpiecznymi. Wyżej wymienione orędzia pozostają jednoznacznie w sprzeczności z obietnicą Chrystusa, że moce piekielne nie pokonają Kościoła (Mt 16,18). Gdyby zwolennik antychrysta zostałby papieżem, wtedy zdarzyłoby się dokładnie to.[moce pokonałyby Kościół]
Kolejne orędzia pozostają w sprzeczności również do Mt 16,18: „Oni („Bogu poświęceni słudzy wewnątrz Watykanu), którzy należą do wolnomularskiej „złej sekty“ przyp.) planują podmienić świętego zastępcę Chrystusa, papieża Benedykta XVI. przez „dyktatora kłamstw“. On utworzy razem z antychrystem i jego grupą nowy kościół, by świat wprowadzić w błąd.“ (Orędzie z 18. stycznia 2012) To także oznaczyłoby, że to „mocom podziemia“ udawałoby się, pokonywać i zmieniać Kościół. Bóg miałby dopuścić, że Jego Kościół utracił pomoc i asystencję Ducha Świętego, błądzi i pociąga za sobą wiele poczciwych dusz. Proroctwa jak te przynoszą dezorientacje, niepewność i podział pośród wierzących, którzy wierzą tym orędziom – mogą opuścić Kościół po Benedykcie XVI jak również zaprzeczyć obietnicom Ewangelii, i będą podążać za anonimową wizjonerką. To jest żądane zostało jawnie wypowiedziane w orędziu z 7. czerwca 2011: „To jest ważne, aby moi zwolennicy wystrzegali się każdego nowego papieża, który może nadejść, ponieważ on nie będzie od Boga.“

Okoliczności ustąpienia Benedykt XVI. nie zgadzają się z orędziami „ostrzeżenie”. Utrzymuje się nich, że Benedykt XVI. miałby być usunięty „ze stolicy w Rzymie.“ (11. lutego 2012). Tak samo jest przepowiadane: „Zostanie (Benedykt XVI) zdruzgotany jako Głowa Mojego Kościoła i nie zostanie mu okazana żadna litość. Szybko zorganizuje się opozycja, ponieważ zostanie uznany za nie mającego dłużej znaczenia.“ (13. listopada 2012)
Ustąpienie Benedykt XVI. było dobrowolne. Nie ma żadnych znaków, że został siłą lub pod naciskiem usunięty. Nikt nie ogłosił go jako niezdolnego, lecz on zrezygnował sam z urzędu Piotra.
Pomijając te sprzeczności pozostaje jeszcze dalej więcej niezgodności w orędziach „ostrzeżenie“. Mogę tutaj omówić tylko kilka problemów.
Wewnętrzne sprzeczności W orędziu z 20. grudnia 2010 zostało przepowiedziane, że pod koniec 2012 na świat spadnie „wielkie utrapienie“, który między innymi będzie łatwe do rozpoznania przez wiele ekologicznych katastrof. W istocie parę tygodni później, mianowicie w orędziu z 11./12. stycznia 2011 jest stwierdzenie, że wielkie utrapienie zacznie się „teraz. I znowu następuje kolejna zmiana. Teraz przeżywamy tylko „utrapienie“, a „wielkie utrapienie“ zaczyna się przecież dopiero pod koniec 2012 (orędzie z 20. lipca 2011)
Fałszywe obietnice
31. maja 2011 zwolennicy orędzi, zostali wezwani, aby przygotowywać się na ostrzeżenie, gdyż pozostało tylko kilka miesięcy. W orędziu z 1. lipca 2011 jest objaśnione nawet, że z „miesiące“ wyznaczają punkt „o każdej porze w ciągu roku“. Od końca maja 2011 minęło w istocie więcej niż półtora rokut,a ostrzeżenie nie nastąpiło.
Anonimowość
Przez jej anonimowość uchyla się rzekoma wizjonerka od badania kościelnego. Dzieci z Fatimy i Bernadette z Lourdes były wystawione na pośmiewisku ludzi i prześladowane przez władze. Przez ich wierność do objawień składały mocne świadectwo dla potwierdzenia prawdziwości. Mogli być przesłuchiwani i przepytywani przez przedstawicieli Kościoła. W ten sposób Kościół mógł wydać stosowny wyrok. „Ukryta prorokini“ ostrzeżenia -przeciwnie – żyje dalej normalnym życiem i publikuje jej „orędzia“ anonimowo w internecie.
Nie powinniśmy wierzyć w jej przesłania, że najbliższy papież nie będzie od Boga, ani nawet w to że: „Bez twojego poświęcenia nie mógłbym dopełnić Mojej obietnicy ratowania ludzkości, tak że każdej duszy przyznawana jest możliwość skorzystania z jej prawowitego dziedzictwa.“ (orędzie z 7. listopada 2011)
Aprobata kościelna
Według jej własnej wypowiedzi wizjonerka jest gotowa poddać jej orędzia pod osąd papieża. To można przeczytać we prowadzeniu do orędzi. Orędzia, objawienia są z reguły zatwierdzane, bądź negowane przez Kościół dopiero wtedy, kiedy ustają. O tym jednak orędziach nie ma mowy. Skoro teraz Benedykt XVI. nie zaakceptuje orędzi do końca lutego, to według „logiki” orędzi ich zatwierdzenie nie będzie możliwe. Najbliższy papież pewnie nie uzna orędzi, ponieważ – według orędzi „ostrzeżenie – będzie fałszywym prorokiem, który zmieni Kościół zmieni. Teoretycznie byłoby to wyobrażalne, że późniejszy papież znów zostanie przywrócony przez Boga. Lecz kto wtedy powinien te orędzia osądzać? To mogłoby być poznane znowu tylko przez orędzia ostrzeżenia. Gdyby orędzia były prawdziwe, czy żądałby Jezus od wierzących więcej wiary w prywatne nie zatwierdzone orędzia niż Kościołowi? To byłoby po prostu niedorzeczne.
Uznanie tych orędzi z punktu widzenia wizjonerki wcale nie jest takie ważne: „ Moi wyświęceni słudzy potrzebowaliby wielu lat, by uznać prawdziwość tych orędzi, więc pracuj dalej. Moja córko z Mojego powodu będziesz mieć wielu wrogów. Musisz zaakceptować ten fakt i nie pozwalaj, by stanowiło to przeszkodę na twej drodze..“ (orędzie z 9. lipca 2011)
‚Pismo Święte′

Orędzia ostrzeżenie są stawiane na tym samym poziomie co Pismo Święte. „Naprzód, czyń co jest potrzebne, aby ludzie ujrzeli i usłyszeli Moje Boskie orędzia. Ufam ci, droga córko, użyj wszelkich środków, które uważasz za dobre, aby ludzie czytali te orędzia. Musisz włożyć całą swoją energię, aby napisać tę książkę. Książka o której mówię jest świętym pismem i jest częścią Planu, jak zostało objawione w Księdze z Kells (1). Ta książka została przepowiedziana, zmieni życie i ocali dusze. Tak, książka jest tym, co zostało przepowiedziane. Ty jesteś skrybą, Ja jestem Autorem..“ (orędzie z 12. listopada 2010)
„Book of Kells“ Księga z Kells pojawiło się tylko w niemieckiej wersji językowej. Tłumacz wersji angielskiej, widząc trudności, usunął je z wersji oryginalnej. Następnie zostało usunięte z niemieckiego tłumaczenia, później jednak znowu powrócił. Gdyby chodziło o prawdziwe orędzia Boga zdania nie znikałyby, a potem pojawiały się na nowo.
„Book of Kells“ została wydana przez irlandzkich mnichów w średniowieczu. Zawiera praktycznie tylko cztery Ewangelie. Gdzie znajdują się dalsze części Pisma Świętego pozostaje zagadką. Kościół rozważa całą Biblię, z Listami Apostolskimi oraz apokalipsą jako zwieńczeniem objawienia. Nie ma zatem żadnej innej księgi, która mogłaby został dołączona do Biblii.
Wypowiedzi z orędzi ostrzeżenie odnośnie najbliższego papieża i dalszego rozwoju Kościoła nie powinny być brane na serio Sieją strach i nieufność wobec najbliższego papieża i całego Kościoła. Niestety czynią to pośród katolików, którzy dotąd wierni byli Papieżowi i Kościołowi.
Johannes Graf
Tłumaczenie własne.
Tłumaczenie fragmentów orędzi za stronami paruzja.info oraz dzieckonmp.wordpress
(główni promotorzy orędzi ostrzeżenie w języku polskim)
za: http://signum-dei.blogspot.com

Reklama

6 odpowiedzi na „Niemiecka “KATH.NET – “absurdalne orędzia “ostrzeżenie” Marii z Irlandii, które wprost wzywają do schizmy, gdy tylko zostanie wybrany następca Benedykta XVI

 1. Marek pisze:

  Rozpowszechniac to gdzie sie da!

 2. Szczęść Boże 🌹 pisze:

  Szczęść Boże 🌹 Orędzia MBM super 👍 Pieczęć Boga Żywego chroni przed szczepieniami❗modlę się nimi od momentu ukazania się i się nie zawiodłam tak jak wszyscy znajomi ❗ta strona w której piszę ten komentarz powstała przeciwko tym Orędziom MBM tylko i wyłącznie po to powstała❗cały episkopat w POLSCE 🇵🇱 jest przeciwko 👎❗ Skoro są tak „prześladowane” to znaczy że są w 200% prawdziwe ❗ kto to jest ksiądz Bergolio❓dobrze wiemy👎wybrany dopiero w 5 głosowaniu a dopuszczalne są tylko 4 w danym dniu ❗Papieżem nadal jest Benedykt 16 ✝️ w Swojej rezygnacji zrzekł się biskupstwa Rzymu ❗ nadal nosi papieski strój❗ Fałszywy prorok to Ksiądz Bergolio ❗🔊 papieże czasów ostatnich to”chwała oliwki 🫒”i czarny papież 👎 chwała oliwki 🫒 papież Benedykt bo ma tytuł profesora a oliwka 🫒jest „najmądrzejszym drzewem” 🪵 oliwa służy do,namaszczania,lampy i spożywania 👍wcale nie chodziło o kolor skóry 💚że oliwkowy😊a czarny papież to Franciszek bo chodzi na czarno🖤 bo jest Jezuitą i nosi cały czas czarną sutannę i czarne buty🥔 czerwone buty papieża to znak gotowości śmierci dla Jezusa Chrystusa ✝️🌹👋

  • wobroniewiary pisze:

   Boże ratuj!
   „ta strona w której piszę ten komentarz powstała przeciwko tym Orędziom MBM tylko i wyłącznie po to powstała❗”

   ZOBACZ KIEDY POWSTAŁA STRONA A POTEM SNUJ SWOJE CHORE TEORIE….

 3. urszulade75@gmail.com pisze:

  Howdy!
  We ran into a problem with your recent comment reply by email. Specifically, we weren’t able to find your comment in the email.
  We’ll do our best to get this fixed up. In the meantime, you may want to comment directly on the post:👎Jestem dumna że jestem Polką 🇵🇱proszę do mnie po polsku 🇵🇱 pisać 🔥

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s