Metoda modlitwy wstawienniczej o uwolnienie, o uzdrowienie – Rekolekcje z ks. T. Ivanciciem

Metoda modlitwy wstawienniczej o uwolnienie, o uzdrowienie (Echo Maryi Królowej Pokoju nr 287 grudzień 2011 s. 8-9, Rekolekcje z ks. T. Ivanciciem, konf. 6 cz. IV 13.09.09).

«Nauczyłem się tego w 1987 roku, kiedy w Austrii po jednym z seminariów przyszła do mnie pewna matka. Zapytała mnie, jak może pomóc swojemu synowi, który jej nienawidzi? Nie widziała go od 10 lat, nie chce do niej przyjść, próbował się zabić, ale został uratowany. Teraz jest w wojsku w Austrii. Jedna córka żyje w konkubinacie, druga córka żyje z jakimś muzułmaninem. Jak może im pomóc?

       Spontanicznie powiedziałem: Tylko to: pierwsze – niech pani z Jezusem podąża do nich w duchu, kiedy jest pani sama w pokoju. W duchu proszę patrzyć im w oczy i proszę powiedzieć: wybaczam wam. Powtarzać to: wybaczam wam, wiem że jesteście chorzy. Wiem, że cierpicie z tego powodu, iż jesteście tacy. Wiem synu, że ty najbardziej cierpisz, WYBACZAM CI.

Drugie – potem powiedz: Synu, WYBACZ MI, że cię nie rozumiałam. Wybacz, że nie wystarczająco cię kochałam, kiedy byłeś we mnie i kiedy byłeś dzieckiem. Wybacz, że i teraz mówię o tobie złe rzeczy. Wybacz, że nie wierzę, iż się nawrócisz. Przykro mi, wybacz mi.

Trzeci krok: Synu, PRAGNĘ CIĘ KOCHAĆ TAK, JAK CIĘ KOCHA BÓG. PRAGNĘ CIĘ WYCIĄGNĄĆ z tego grzechu nienawiści, samobójstwa. Chcę, byś stał się zdrowym człowiekiem.

Czwarty: Synu, DZIĘKUJĘ BOGU ZA CIEBIE. BOŻE, DZIĘKUJĘ CI, ŻE DAŁEŚ MI TEGO SYNA. Dziękuję Ci, że za jego sprawą zmienisz mnie, a przeze mnie przemienioną teraz zmienisz jego.

       Potem ta pani zapytała: – No dobrze, ale jak mam się modlić za niego? Powiedziałem: – Nie modlić się, ale patrzeć, wpatrywać się w jego ducha i mówić: wybacz mi, wybaczam ci, pragnę dla ciebie tego, czego pragnie Bóg i dziękuję Bogu za ciebie. Potem zapytała: – A czy Ksiądz będzie modlił się za niego? Powiedziałem: – Nie, nie będę modlił się za niego. Pani też nie musi modlić się za niego. Czy już nie modliła się Pani 10 lat? – Tak – powiedziała. – I co? – I nic. Powiedziałem: – Idź do niego z Jezusem [z tymi myślami]: synu wybaczam ci, synu wybacz mi, synu kocham cię Bożą miłością, synu dziękuję Bogu za ciebie. Tak trzeba mówić. – A ile razy? – Sto razy dziennie. Odpowiedziała: – Dobrze, ale czy jest jeszcze coś innego? Powiedziałem: – Nie, nie ma nic innego, tylko to. Ona powiedziała: – No to jak się mam modlić? I znowu jej wytłumaczyłem. W końcu, kiedy widziała, że już nic nowego nie powiem, zapytała: – No dobrze, no to jak to Ksiądz powiedział? Dziesięć razy już jej to powtarzałem, ale także wtedy dokładnie to samo jej powiedziałem.

       Po dwóch miesiącach otrzymałem od niej list. Pisała: Profesorze, zdarzył się cud. Po dziesięciu latach, przed dwoma dniami zadzwonił do mnie syn i zapytał: – Mamo, czy możesz mi wybaczyć, że nienawidziłem ciebie przez dziesięć lat? Mamo, czy mogę wrócić do domu? Mamo, byłem bardzo zły, ale coś we mnie głęboko się zmieniło w ciągu ostatnich dni, nie mogę już tak dłużej żyć. Mama pisze: odpowiedziałam: – Tak, synku, natychmiast przyjedź. Po godzinie przyjechał autem do mnie. Objęliśmy się i płakaliśmy, płakaliśmy. Potem rozmawialiśmy, co też działo się między nami.

Po trzech miesiącach od momentu, w którym otrzymałem ten list, znowu miałem seminarium w Austrii. Przyszła do mnie pewna kobieta. – Czy Ojciec mnie poznaje? – pyta. – Nie, skąd…? – To ja jestem tą kobietą, która napisała list do Księdza! (obróciła się), a to jest mój syn. Pytam go, czy naprawdę nienawidził matki przez dziesięć lat? On odpowiedział, że tak. Czy rzeczywiście teraz całkowicie się zmienił? Tak – całkiem, całkowicie. Wtedy matka mówi: – Proszę, niech Ksiądz patrzy, w ostatnich miesiącach znalazł sobie dziewczynę i teraz będzie brał z nią ślub kościelny. Ale to nie wszystko! I przyprowadziła inną dziewczynę. – To jest moja córka, a to jej mąż. Żyją w konkubinacie, nie mają ślubu, ale teraz idą na nauki, chcą się pobrać, wziąć ślub kościelny. Pytam ich, czy naprawdę? Oni mówią: – Tak! – Co was zmieniło? – Nie wiemy, ale tak jakbyśmy odzyskali wzrok. Mama mówi, że to jeszcze nie wszystko. Przyprowadziła drugą córkę. Ona ze swoim chłopakiem żyje tak, jakby byli małżeństwem. Ona mówi, że ten jej chłopak jest muzułmaninem. Chcą się pobrać w Kościele. On jest gotów się ochrzcić. Pytam go, czy naprawdę chce się ochrzcić, czy to tylko jakiś żart? Powiedział: – Tak, zdecydowałem się. Mówię mu, że to jest niebezpieczne, że twoi mogą cię zabi73895 ć, bo opuścić islam według Koranu to kara śmierci. Mówi: – Niech tak się stanie, ja się nie boję, chcę się ochrzcić.

       Potem mówiłem, że jednak cuda się zdarzają. Kto się modli tak jak ona, sprawia, że ludzie się zmieniają. Dlatego od tej chwili nie możecie mnie pytać: jak mogę nawrócić moją córkę, mojego męża. Wszystko już wiecie. Ty zmienisz się wobec nich – oni zmienią się względem ciebie. Kiedy ty im wybaczysz z całego serca, wtedy oni będą odczuwać, że przyjąłeś ich do serca. Kiedy ty ich prosisz, aby ci wybaczyli, wtedy oni otwierają serce i mówią: przyjdź do nas. Kiedy ty kochasz ich tak, jak Bóg ich kocha, wtedy łączysz ich z Bogiem. Duch Boży wchodzi w ciebie i w nich i zmienia was. Kiedy teraz dziękujesz Bogu, to twoja wiara w to że uda ci się, rośnie bezgranicznie. I to jest wszystko».

Pobierz modlitwę w: pdf – modlitwa Ivancica o uzdrowienie nawrócenie

249 odpowiedzi na „Metoda modlitwy wstawienniczej o uwolnienie, o uzdrowienie – Rekolekcje z ks. T. Ivanciciem

 1. Renata pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie mojej rodziny i moje, ale także o powrót do zdrowia Damiana, który uległ wypadkowi i tak dzielnie walczy o życie, a także o modlitwę za jego najbliższych, którzy trwają przy nim i wierzą w cud jego wyzdrowienia. Błogosław jego rodzicom, a w szczególności jego ojcu, który tak walczy o syna- z miłością i wiara, ale i pokorą. Niech św. Rita wstawi się za ta tymi wszystkimi, którzy tak bardzo potrzebują jej wsparcia. Św.Janie Pawle stań obok św. Rity i uproś z nią o zdrowie wszystkich, których wskazałam. Tylko wy pokazaliście mi swoją siłę i wiarę w nas grzesznych.W was moja nadzieja.

 2. sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę o cudowne uleczenie z przewlekłej grzybicy przez którą straciłam dziecko i nie mogę się wyleczyć aby móc wraz z mężem starać się o dziecko także proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla męża taty i mamy

  • Maggie pisze:

   Modlitwa jak najbardziej – wszystkich proszacych WOWIT i innych polecam… +++

   Sylwio, przestudiuj tez swoją dietę i skunsultuj ze znawca – mowila mi matka pewnej mlodej osoby o podobnej sytuacji. Moze wysokie dozy, a wiec musza byc z kapsulki, acidophilus&bifidus (są tez w kefirach/jogurtach) przyniosą ulgę ???
   Pros o wstawiennictwo u Maryji i Jezusa: swojego Anioła Stróża, Rafała Archaniola i świętych (wybierz których).

 3. Paulina pisze:

  Proszę Cię Boże o łaskę dla mojego syna Emila. Aby podejrzenia u niego zespołu downa pozostały podejrzeniami. Aby moje dziecko było zdrowe. Proszę Cię Panie Boże z całego serca.

 4. krystyna pisze:

  Ojcze,proszę,o nawrucenie mojego syna Arkadiusza i wyrwanie go ze szponow nałogu narkomani

 5. Irena pisze:

  Ojcze prosze o uzdrowienie duszy i ciala Pawla i o uzdrowiene jego trzustki i watroby.

 6. Anna pisze:

  Jezu ufam Tobie, zajmij się moją rodziną. Zachowaj nas od rozwodu błogosław córkom, skrusz zatwardziałość męża, wspieraj w wypełnianiu Twojej woli. Dziękuję za wszystkie łaski , którymi nas obdarzasz.

 7. Katarzyna pisze:

  Z głębi serca proszę o modlitwę a intencji mojego męża Wojtka jego nawrócenie i uwolnienie i o ratowanie naszego małżeństwa. Boże w Trójcy Przenajświętszy Jedyny daj mu łaskę poznania twojej wielkiej miłości i otworzenia swojego na te miłość.

 8. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za ocalenie mojego malzenstwa. Boże daj mi siłę, wiarę i nadzieję, czuję się taka zagubiona, bądź przy mnie blisko, bardzo tego potrzebuję. Jezu Ufam Tobie!

 9. lusi pisze:

  proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy

 10. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę za ocalenie mojego małżeństwa i nawrócenie mojego męża Pawła. Niech rozstanie się z tą złą kobietą,która próbuje rozbić nasze małżeństwo Boże, Maryjo dajcie mi siłę, wiarę i nadzieję, czuję się taka zagubiona, bądźcie przy mnie blisko, bardzo tego potrzebuję.

 11. Małgosia pisze:

  Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym
  dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i
  kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej.
  Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w
  szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał
  sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory
  osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię
  bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj
  siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od
  nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 12. Beata pisze:

  O Mój Najmiłosierniejszy Boże ulecz moją schorowaną mamę. Spraw, żeby wyzdrowiała.

 13. malgorzata pisze:

  Księże Adamie bardzo Cię prosze o wstawiennictwo i modlitwę za moją rodziną proszę o nawrócenie mojego męża , moich dzieci ,zięciów .Bardzo prosze o dar potomstwa dla mojej córki chyba nie chce miec dzieci lub na skutek przejścia pewnej kuracji która mogła mieć bardzo zły wpływ na obecne jej zdrowie jest bardzo chuda wyglada jakby miała anoreksję.w naszej rodzinie chyba na dobre zadomowil sie szatan bo tyle zła się dzieje nasza rodzina jest rozbita od 10 lat mieszkamy razem ale tak jakby nasze małżeństwo nie istniało dzieci odchodza od Boga są bardzo nerwowe małżestwo mojej drugiej córki zagrożone było rozpadem a dzieki Bogu chyba najgorsze minęło..Proszę ks.prosze ogarnąć również modlitwą mojego wnusia 7-miesięcznego który jest powaznie chory na serce i nie przybywa na wadze. Dużo się modlę za moja rodzinę ale już nie daję rady ..Od ponad pół roku choruję bardzo powaznie ale nie poddaję się oddaję to wszystko Panu Jezusowi bo ufam że ON w dobroci swego serca wyprowadzi z tego wszystkiego dobro bo ma dla nas tyle miłości i miłosierdzia a ja zaufałam mu bezgranicznie ,jest całym moim życiem i już dawno przyjęłam Pana Jezusa jako mojego Pana i Zbawiciela.Bardzo dużo słucham rekolekcji ks. D. Chmielewskiego o.J Witko wnosza do mego życia tyle nadziei ,otuchy są jak przytulenie Jezusa.Proszę księże Adamie o modlitwę za wszystkich w mojej rodzinie osiłę i wytrwanie przy Chrystusie Ks. Adamie chciałabym napisac do ks. długi list tylko nie wim na jaki adres czy to e-mail czy mogę pocztą.Niech Matka Boża i Pan Jezus mają ks. w swej opiece , a Duch Sw. niech napelnia swym światłem.Szczęść Boże. Małgorzata

 14. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża, aby wszystkie zranienia jakie wyniósł z nieszczęśliwego dzieciństwa nie niszczyły naszej rodziny. Aby dotrzymał tego, co ślubował i aby nasze małżeństwo było szczęśliwe, zgodne i trwałe.Ja uczynię wszystko aby tak było. Niech demony, które nim zawładnęły, alkohol,kobieta, pieniądze, materializm pójdą precz. Niech doceni to co ma, kochającą, wierną żonę, mądre, piękne córki, dom który z takim trudem budowaliśmy. Boże, uratuj jego duszę, daj mi siły abym mimo beznadziejnej sytuacji nie traciła wiary w uratowanie naszego małżeństwa i siły do modlitwy. Dziękuję za wszystkie łaski, jakich doświadczam i za to, że jeszcze nie złożył pozwu, co chciał zrobić w styczniu po ukończeniu przez najmłodszą córkę 18 lat.

 15. Danka pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe za moje zdrowie i o szybkie wyjscie z choroby nerwowej. Bog zaplac prosila Danka

 16. Marian pisze:

  Prosze wszystkich. o modlitwe w intencji uzdrowienia uratowania naszego małżeństwa Ewy i Mariana. I o uratowanie od zguby naszej rodziny.

 17. Anna pisze:

  Boże, wysłuchaj proszę moich modlitw i wybacz Darkowi, mojemu mężowi i Anecie jego 19 lat młodszej kochance to co czynią. Przez ogrom cierpienia jakiego doświadczam ja żona i nasze córki, moją chorobę proszę pomóż wytrwać w modlitwie i nie utracić wiary i nadziei. Ciągle go kocham i liczę, że zauroczenie minie ale są chwile, kiedy nadzieja przygasa. Bardzo boję się chociaż stale modlę się, niedawno rozpoczęłam 4 nowennę pompejańską i na drugi dzień dzięki zupełnemu zbiegowi okoliczności dowidziałam się wszystkiego o tej kobiecie, gdzie mieszka i pracuje o tym, że ma chłopaka którego nikomu nie pokazuje ale kuzynce pochwaliła się że ma żonę i dzieci i jest z tego dumna. Ona pracuje w stowarzyszeniu katolickim jej rodzina jest bardzo pobożna, mieszkają blisko koscioła. Tym bardziej boli że taka osoba tak niegodnie postępuje. Nie wiem co z tą wiedzą zrobić i czy nie uświadomić jej rodziców. Czuję się taka nieporadna, proszę o modlitwę bo jest to dla mnie bardzo ważne.

  • Maggie pisze:

   Anno, to trudne … ale modl sie za nia, a nie tylko za meza. Potepiac mozna czyn, a nie czlowieka – to nie latwo przychodzi …..

   Meza kochasz, ale Twoje uczucie, do tej kobiety …. moze umniejszac sile modlitwy. Modlitwa rowniez za nia, ofiarowanie bolu i wyzbycie sie „uczuc” ku niej w Imie Jezusa, moze wytracic tej mlodej osobie noz, ktory ona trzyma w Twoim sercu.
   Moze raczej modlitwa za jej rodzicow ?

   Demon zla opanowal nie tylko ja, ale i meza, wiec oboje potrzebuja modlitwy – mysl o zatracaniu przez nich dusz i … o przebaczeniu niech doda sily Twej modlitwie.

   Skoro dziewczyna w wieku 18lat zaczela od zakazanego owocu i ma jeszcze kogos innego, to z jej s trony nie jest to prawdziwa milosc do Twojego meza.
   Jesli zrobisz nieroztropny krok, maz moze Ciebie znienawidziec, a po rozpadzie takiego zwiazku … poszukac innej … (tak czesto bywa!).

   Ty rowniez Anno potrzebujesz modlitwy, badz wytrwala i dzielna. Moze lacznie z corkami w kazda srode Nowenna do Matki Bozej Nieustajacej Pomocy?
   (dokladnie w dzien moich 18 urodzin, orzeczony byl rozwod moich rodzicow… Moja mama, po latach, powiedziala mi, ze Nowenna do MBNP pomogla ale, kiedys zamiast sie rzucic ojcu na szyje, oczekiwala przeprosin, na kolanach, za bol,upokorzenie i poniewierke … i zamknela sie furtka otworzona przez Maryje. Nie rob bledow, ktore przez cale zycie mozesz zalowac).

   +++

   Jezus jest Panem!

 18. małgorzata pisze:

  Szcześć Boże

  Co by tu dużo mówic.. moja mama jest ciezko chora. Rak.Przerzuty.Chemia. Prośba jest jedna:z calego serca proszę o modlitwę za moją mame.. tak bardzo ją kochamy, jest jedyną babcią naszej 2 letniej córeczki. mamy z mezem po 26 lat. On stracil rodziców 5 lat temu. Nie możemy jej tak szybko stracić..dlatego prosze, jesli tylko jest taka możliwość proszę o kilka słów do Najwyzszego w intencji mojej mamy.. Bóg wielkie zapłać.

  • whenryk pisze:

   Ktos powyzej dobrze napisal, Jesus jest Panem!
   Ja tylko dopisze, jest nieskonczonym mlosierdziem, nie ma nedzy ludzkiej nad ktora by sie nie pochylil. Niech Bog blogoslawi.
   +++

 19. Anna pisze:

  Zdobyłam nr telefonu do domu kochanki mojego męża, odebrał jej brat. Opowiedziałam mu całą historię o tym , że mamy 3 córki, że od roku mąż z nią się spotyka, wyjeżdża, spędzają czas w wynajętym przez niego mieszkaniu. Brat był bardzo zaskoczony tym co jego siostra wyprawia. Powiedziałam o tej rozmowie mężowi, on powiedział że z nią zerwał ale z pewnego źródła dowiedziałam się że nadal się spotykają. Wczoraj zadzwoniła do mnie ta kobieta informując mnie, że brat powiedział o rozmowie ze mną i wtedy dowiedziała się prawdy, że mąź przedstawił się że jest po rozwodzie inie wiedziała że niszczy małżeństwo i zerwała z nim jak dowiedziała się. Mąż pomimo woli z mojej strony na odbudowanie małżeństwa na nowo mówi że żąda rozwodu bo ma dość wszystkich bab a ze mnie robi wariatkę.Powiedział, że zlozy pozew. Nie chcę rozwodu ale bez jego woli nie uratuję małżeństwa. Widzę nienawiść w jego oczach Za półtora tygodnia czeka mnie operacja, która jest skutkiem mojego długotrwałego stresu, cierpię fizycznie i psychicznie. Chodzę do psychoterapeutki aby nie zwariować. Boję się przyszłości, tego co mnie czeka. Proszę o modlitwę za naszą rodzinę, która została tak potwornie poraniona. Żeby mąż opamiętał się w tym co robi i aby rozwiązały się węzły mego życia. Cały czas gorąco modliłam się ale ostatnio mam duże trudności i nie potrafię, dlatego proszę też o modlitwę za mnie abym nie traciła wiary w tej beznadziejnej sytuacji.Dziękuję za wszystkie modlitwy i wsparcie jakie z tej strony Wowit dostaję. Jezu ufam Tobie, zajmij się moim życiem!

  • Mahejo pisze:

   Anno, +++, ++++ ❤ !

  • rosa pisze:

   Anno to co napiszę jest trudne, ale prawdziwe.
   To jest twój krzyż, krzyż odrzucenia, zdrady i nienawiści ze strony męża.
   Zobacz, że ta kochanka nic nie wiedziała a jak poznała prawdę, to z nim zerwała. Ale to on nadal brnie w zło. On nie wraca do ciebie, tylko grozi rozwodem i podaje, że jesteś wariatką. To jest typowe działanie złego ducha i tu niewiele zrobisz, potrzebujesz pomocy i wsparcia kościoła i dobrego psychologa ale katolickiego.
   Kto wie, czy w twoim przypadku nie jest nieunikniona separacja. Nie można kurczowo trzymać się tego, co złe i nas samych przy tym zniewala.
   O takich przypadkach papież pisze, że czasami separacja jest nieunikniona:

   „Franciszek przypomniał, że rodzina to jedna całość. Jeśli jej dusza jest w jakimś miejscu zraniona, zakażenie obejmuje wszystkich. Mąż i żona zobowiązali się być jednym ciałem, założyć rodzinę – mówił dalej Papież – lecz jeśli mają obsesję na punkcie własnych roszczeń do wolności i zadowolenia, to takie wypaczenie głęboko dotyka serca i życia dzieci. Ojciec Święty przyznał, że zdarzają się sytuacje, kiedy separacja jest nieunikniona. Niekiedy jest ona nawet moralnym obowiązkiem, kiedy trzeba chronić słabszego małżonka lub małe dzieci przed poważnymi ranami”

   Anno, porozmawiaj na priv z Adminką. Ona się nie udziela tutaj w tym temacie, bo jest aż nadto jej bliski. Najlepiej napisz do niej maila.

  • Monika pisze:

   Aniu, oczywiście modlitwa za Waszą Rodzinę i coś dobrego do posłuchania z kwietnia tego roku: ks. Piotr Pawlukiewicz. Małżeństwo, labirynt czy droga do nieba? https://www.youtube.com/watch?v=wFP0VX1pugE

 20. Jurek pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie odnośnie normalnego chodzenia bez bujania i możliwość normalnego snu – Z GÓRY BARDZO DZIĘKI Jurek z Kętrzyna

  • eska pisze:

   Jurku, nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale z Twojej wypowiedzi wynika mi, że masz problemy z równowagą (zawroty głowy) – czy tak? Istnieje pewna przyczyna, która jest łatwa do usunięcia, ale z niewiadomych przyczyn niewielu lekarzy na nią wpada i przez to czasem pacjenci męczą się bez diagnozy. Rzecz dotyczy błędnika. W jego skład wchodzą m.in. kanały półkoliste (odpowiedzialne za czucie ruchu obrotowego), które są wypełnione endolimfą. Jest również łagiewka, w której znajdują się otolity – takie jakby „kamyczki”. Jeśli otolity wpadną do endolimfy w kanałach półkolistych, to wówczas występują zawroty głowy – mogą być nawet, jak się stoi lub leży.
   Sprawdzenie, czy to właśnie to jest przyczyną Twoich problemów wykonuje się poprzez tzw. badanie posturograficzne, na które kieruje laryngolog lub foniatra. Terapia jest bardzo prosta, ultradźwiękami.
   Może warto, abyś zweryfikował i taką możliwość?
   Pozdrawiam w Panu i zapewniam o modlitwie.

   • Maggie pisze:

    Przyczyny moga byc rozne – jak wspomniala Eska potrzebne jest to podstawowe badanie … wazne aby otrzymać prawidłowa (!) diagnozę, bo kolejnosc: najpierw z diagnoza lekarz a potem aptekarz.
    Modlitwa zawsze na miejscu.

 21. Danuta pisze:

  Szczęść Boże.Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża i syna o łaskę wiary dla nich ,aby zwrócili swoje serca ku Bogu , aby w naszej rodzinie zapanowała jedność, miłość i wzajemny szacunek. Proszę szczególnie za syna Marka o to aby Bóg dotknął jego serca i umysłu aby chciał sam uwolnienia od dręczeń szatańskich ,które go nękają od kilkunastu lat z powodu tego że był wśród satanistów.Szukaliśmy z synem pomocy wśród egzorcystów ale żaden nie jest zainteresowany współpracą z synem żeby mu pomóc.Syn zniechęcił się tym i już nie szuka kontaktów z egzorcystami a zły duch wyraznie daje o sobie znać.Gdzie szukać pomocy i ratunku. Modlimy się z synem ale bez rezultatu Oboje jesteśmy bardzo zmęczeni tym bardziej, że syn traci wzrok a medycyna nie bardzo umie i chce pomóc .

 22. Paweł 1979 pisze:

  proszę Cię Boże o wybaczenie mojej zdrady na rzecz firmy UP i możliwość powrotu do niej.
  dziękuję Ci Panie Wszechmogący.

 23. DANUTA pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe o laske zdrowia dla Danuty o wyjscie z choroby nerwowej i zeby ustaly zawroty glowy Panie Boze prosze pomoz mi .

 24. Anna pisze:

  Panie Boze w imieniu Twojego Syna Jezusa Chrystusa uwolnij mnie prosze z napadow leku, nerwicy i nekajacych mnie zawrotow glowy. Prosze o modlitwe.

 25. anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża, który strasznie przeklina

 26. barbara pisze:

  Prosze o zdrowie dla mojej mamy Jadwigi

 27. Iwona pisze:

  Proszę Pana Boga o uzdrowienie mnie z choroby. Powrót do sił.

 28. Rafał pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z lęku i niepokoju, proszę o łaskę wolności wew. pokoju, oraz radości. Dziękuje za modlitwę.

 29. basia pisze:

  qrosze o modlitwe za Grzegorza i Rafala o uzdrowienie duchowe i qsychiczne ze zranien,zniewolen,zlych nalogow i qokus i cud nawrocenia…za malzenstwo Magdy i Grzegorza o uzdrowienie z glebokiego kryzysu,nierozerwalnosc malzenska,cud uzdrowienia i qowrotu do sakramentow sw….za Magde o wyzwolenie od kochanka,uzdrowienie duchowe ze zranien i zniewolen.

 30. Izabela pisze:

  Witam, przypadkowo zobaczyłam tą stronę, i bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, moich dzieci które żyją w związkach nie sakramentalnych, za mojego męża który rozmawia ze mną przy dzieciach ale strasznie przeklina przy nich jest taki jakby chciał w tym momencie ze mnie zrobić wariatkę ,a kiedy dzieci nie ma to jest miły .Nie pomaga mi dzieci wychować po katolicku, wręcz przeciwnie, zawsze mi w tym przeszkadza. A niedawno zmarła moja mama, która miała straszny problem z moim bratem, który jest alkoholikiem.Jak mama żyła ,to on był wulgarny nawet wobec mamy, przeklinał strasznie, wywalał wszystko, robił straszne awantury, wyzywał mamę i siostrę i mnie.Chodziliśmy zawsze z wodą święconą, bo baliśmy się jego. A mama z Krzyżem,modliła się za niego,bardzo wiele lat. Teraz mamy nie ma , zmarła, ja wyjechałam,ale moja siostra została z nim,mieszka z bratem w jednym domu.Nie może jego wyrzucić z domu, bo to jest jego dom też,a nawet nie chcemy jego wyrzucić na bruk, chcemy jemu pomóc.Niedawno brat razem z siostrą przyjechali do mnie, zachowywał się bardzo dobrze, myślałam przez chwilę ,że on zobaczy jak ja mam ,jak ja żyję, był bardzo grzeczny.Ale pojechał z siostrą do domu, no i ona płacze każdego dnia ,że on strasznie pije i powtarza się to wszystko znowu. Nie wiemy co robić, szukamy ciągle to nowych modlitw za niego, Martwimy się o niego całą rodziną.Proszę o modlitwę.Iza

 31. ela pisze:

  Proszę o pomoc dla brata Rafała jest zagubiony martwię się o niego . Pomóżcie mi go wyrwać z zniewolenia .

 32. Klaudia pisze:

  Błagam Cię Panie Boże o potrzebne łaski dla nas i Twoją pomoc w uratowaniu naszego małżeństwa, błagam o przemianę i nawrócenie męża Jana,o wyzwolenie go i uwolnienie z niesakramentalnego związku, o cud odrodzenia milosci w jego sercu do mnie,o wzajemne zrozumienie i wybaczenie, o jednosc i wiernosc malzenską. Jezu tak bardzo pragnę drugiego dzieciątka, Jezu ulżyj cierpieniu błagam Cię, miej w opiece nas i naszego synka.

 33. Damian pisze:

  Panie Boże potrzebuję Twej pomocy. Ratuj zdrowie i życie mojej przyjaciółki Anny. Choruje ona na ciężkie choroby, 4 stycznia będzie przechodziła pierwszą z kilku bardzo bolesnych operacji. Daj jej siłę i Dary Ducha Świętego w pokonywaniu codziennych trudności. Błagam w Tobie cała nasza nadzieja. Bóg zapłać.

 34. jolanta pisze:

  Prosze o uzdrowienia dla mnie o sluch i wzrok i nerwy zeby byla spokojna jak Pan Jezus. Bardzo Jezu ufam tobie

 35. Rafał pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wew. wolności, pokoju, oraz radości

 36. Mariusz pisze:

  PROSZE O MODLITWE W INTENCJI O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE OD ZŁYCH DUCHÓW I ZLYCH MYŚLI

 37. Gabi pisze:

  Boze .prosze .Cie o zdrowie moich dzieci .wnukow i moje ..dziekuje ci za wszystko co dla mnie uczyniles .dales mi drugie zycie ..ocaliles mojego syna .tak bardzo kocham swoje dzieci i wnuki ..prosze cie chron nas od wszelkiego zla ..spraw by nasze zycie bylo radosniejsze .spokojniejsze .zeslij Ducha Swietego ..na moja rodzinę .W Imie Ojca i Ducha Swietego .

 38. MARTA pisze:

  Proszę o modlitwę dla mojej małej córeczki Blanki która cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Choroba bardzo upośledza jej rozwój psychiczny jak i fizyczny. Blanka jest bardzo intensywnie rehabilitowana ale mimo wszystkich naszych wysiłków nie przynosi ona oczekiwanych efektów. Wybrałam dla Blanki Naszego Pana Jezusa najwspanialszego lekarza proszę go o uzdrowienie mojej córeczki.

 39. maluszycka pisze:

  Witam mam ciezki okres tak od 7 lat mam corke ktora ma 14 lat i strasznie sie buntuje pyskuje ma mysli samobjcze po smierci ojca mojej corki wszysto sie przewrocilo do gory nogami .Moja corka zaczela sie zachowywac jakby w nia szatan wszedl .Ja probuje jak najlepiej dla niej wszysto jej oddaje cale swoje serce co moge a ona sie zachowuje jakby szatan nia kierowal nawet raz siegla po tabletki .Juz nie mam sily zostaje mi tylko modlita o cud cud nawrocenia dla mojej corki . Prosze o modlitwe

  • maluszycka pisze:

   Prosze o modlitwe Boze moj kochany w tobie nadzieja ze moja corka podazy droga Boza b cie prosze o nawrocenie corki .Dziekuje ze jwstes i ze prowadzisz nas ku dobrej drogi.

 40. Mama pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie z nałogu narkomanii syna

 41. ZBIGNIEW pisze:

  Proszę o modlitwę o wypełnienie Woli Bożej w małżeństwie Kasi i Zbyszka , któremu poważnie grozi rozpad

 42. anna.harcej pisze:

  Gorąco proszę o uwolnienie mojego dziecka od szatana.Panie Jezu pomóż z Duchu Święty czuwaj i stawiaj dobrych aniołów na drodze.Staram ofiarować koronkę w intencji córki.mama

 43. Halina pisze:

  Jezu, pomóż mi odzyskać moich synów. Błagam ulituj sie nad nimi i uwolnij ich ze zniewolenia. Ty wiesz, ze oni sa dobrymi dziecmi ale ja sama jako matka zawiodlam nieumiejetnie wypelniajac swoje obowiazki. Nie mieli wsparcia a to ktore ja chcialam im dawac nie zdawalo egzaminu. Pomoz nam Jezu, blagam, odnalezc sie na nowo, bym umiejetnie mogla ich wspierac i kochac tak jak Ty ich kochasz. Pomoz im wybaczyc mi moje bledy ktore popenilam tak jak Ty wybaczasz nam. Pomoz mi byc bardziej cirpliwa. Pozwol im poczuc moja milosc do nich. Jezu najslodszy, wybacz mi, wybacz moim dzieciom jestesmy chorzy i tylko Ty mozesz pomoc nam wyjsc z tej choroby ktora zastawil na nas zly duch. W mam tylko nadzije. Pomoz mi..Prosze o wsparcie i modlitwe.

 44. Marcin S. pisze:

  Szczęść Boże
  Proszę o pomoc w modlitwie wstawienniczej za zdrowie dla mojego taty Janusza , który jest dziś po operacji.

 45. Andrzej Bobola pisze:

  PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MAMĘ JANINĘ KTÓRA MA GUZA PŁUCACH .NIECH BÓG OJCIEC POBŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM KTÓRZY PODEJMĄ MODLITWĘ W TEJ INTENCJI . AMEN

  • wobroniewiary pisze:

   Modlitwę obiecujemy ale czy to prawdziwe dane, zbieg okoliczności czy tylko powołanie się na Świętego? 🙂

   • Maggie pisze:

    Też o tym pomyślałam. Jeśli zbieg okoliczności to Andrzeju zwroć się również z prośbą do swego Patrona.
    +++

    • Maggie pisze:

     Mam obrazek z ołtarzem św.Andrzeja w Strachocinie, a na odwrocie modlitwa (nowenna?):

     Święty Andrzeju Bobolo,
     ktoryś tak ukochał Pana naszego Jezusa Chrystusa, że od młodości poświęciłeś się na Jego służbę i całkowicie oddałeś się zjednywaniu dlań dusz przykladem życia o słowem, nie szczędząc żadnych trudów, aż wreszcie śmiercią męczeńską uwieńczyłeś swoje apolstolskie życie, błagam cię przez twe zasługi u Boga i miłość jaką ku Niemu pałałeś, wyjednaj mi łaskę, której tak bardzo pragnę ….. (przerwa na wyrażenie prośby).
     Wspieraj mnie także w ciągu całego życia mojego, abym zawsze pozostawał w zjednoczeniu z Sercem Jezusa i pod opieką Jego Matki Niepokalanej. Amen.

     Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo,
     Św.Andrzeju Bobolo módl sie za nami.

 46. Czester pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 47. Marcin S. pisze:

  Szczęść Boże
  Proszę o pomoc w modlitwie wstawienniczej za zdrowie dla mojego wujka Bogdana , który jest po operacji tętniaka w głowie.
  Wujek jest jedynym żywicielem rodziny , a po operacji powstała wczoraj komplikacja jaką jest niedowład prawej ręki , a w lewej ma i tak już od kilku lat amputowane 2 palce po wypadku w lesie.

 48. Jagoda pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji powrotu ukochanego, i nawrócenia związku. Oraz o odejście złych duchów

 49. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę i wstawiennictwa do miłosiernego Boga dla Sylwestra. Panie Boże Najukochańszy pomóż mu w walce z nałogiem alkoholowym .

 50. kasienka m pisze:

  Prosze modlltwe za moja corke wanesse ktora choszi do gimnazjum i jej kolezanki maja zly wplyw na nia.Niech Bog poprowadzi ja swoja drogai trzyma ja mocno za reke.Niech ja Bog nawroci uwolni od zlego i pomoze przyjac Dcha swietego bardzo cie prosze .

 51. Monika pisze:

  Szczęść Boże,

  Błągam o modlitwe o uzdrowienie i unikniecię operacji ciąży pozamacicznej. Panie Boże spraw, aby ciąża w jajowodzie sama się wchłonela…Teraz ten czas jest dla mnie najważniejszy. Duchu Święty oswieć mnie. Jezu ufam Tobie. Dziękuje Duchu Święty, ze mnie oświecasz.

 52. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwę za Mateusza, który jest w bardzo złym stanie psychicznym oraz o rozwiązanie jego problemów.

 53. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Anny i Mariusza o miłość, zdrowie i dar rodzicielstwa.

 54. Beata pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę za uleczenie i uzdrowienie mojego związku z Markiem z wszelkiego zła. O wzajemną miłość taką jaką obdarza nas nasz Ojciec Miłosierny. Abyśmy w zdrowiu, szczęściu, wzajemnej radości, miłości, wierności i Błogosławieństwie Bożym mogli iść wspólnie przez życie do końca naszych dni i wspólnie wielbić jego Imię.

 55. Justyna pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę o uratowanie małżeństwa Justyny i Dominika . Boże spraw by kobieta , która zawróciła w głowie mojemu mężowi aby nie rozbiła naszego małżeństwa. Nie pozwól aby Franek wychowywał się bez ojca.

  • Maggie pisze:

   Do tego grzechu potrzeba dwójki, więc za oboje konieczna modlitwa – to nie jest tak, że to tylko jedna osoba jest winna. Zrozumiałam to późno i włączam mego ojca i kobietę kiedy modlę się za zmarłych (ojciec zmarł nagle na serce, a ona na raka).
   Módl się i za nią kochana, bo kiedy tylko za męża, to tak jakby tylko część „nowotworu” lekarz operował i pozostaje możliwość „przerzutu” gdyż kosmaty szaleje.
   +++

 56. pa pisze:

  Justyna ja Ci polecam ksiązke ks.Amortha „Z Jezusem pokonać złego ducha”

 57. Agnieszka pisze:

  Szczęść Boże,
  Proszę o modlitwę za moją mamę Helenę, która będzie mieć operację, o uzdrowienie jej z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia.
  Proszę także o Pawła, aby odrodziła się w nim miłość, która nas połączyła. Boże daj łaskę opamiętania i pojednania dla nas.

 58. Anna pisze:

  Widzę że są starsze już posty, chciała bym Prosić o Modlitwę wstawienniczą dla mnie i mojej mamy, mama ma chore serducho i czeka ją operacja ale wiem że na nią nie pójdzie bo za bardzo się boi po ostatniej,a z kolei ja mam nerwice i lek że zaras umrę,nie wiem czy to od psychiki czy mam się czego bać nawet nie wychodzę z domu ze strachu,mam 30 lat a żyje na koszt rodziców,wstyd masakryczny,nie wiem co mam zrobić,może to komuś wydawać się śmieszne,ale naprawdę nie mam pojęcia co zrobić, zwarjuje jak tak dalej pójdzie, narazie są rodzice a co będzie jak ich braknie?

  • Maggie pisze:

   Anno, każdy z nas umrze, więc to tylko rzeczywistość i pewność, której się nie uniknie. Myśl raczej o tym, aby kochać Pana Boga i kiedyś osiągnąć szczęśliwość wieczną, która jest prawdziwym szczęściem. Ważne aby się przygotować na spotkanie z Panem Bogiem.

   Może, gdy się przyzwyczaisz do tej myśli, że jesteśmy tu na ziemi tylko przelotem i nikt, żaden człowiek, nie ujdzie śmierci, zaczniesz stopniowo wychodzić z domu. Choćby na schody, potem dookoła domu etc. Ważne aby nie upaść, spokojnie i głęboko oddychaj, patrz przed sie ie i pod nogi i pamiętaj, że masz Anioła Stróża i Matkę Najświętsza, wszystkich Świętych, których możesz wezwać w każdej chwili aby pomogli pokonać lęk. Jezus kocha Ciebie!

   Jeżeli masz jakieś problemy z fizycznym zdrowiem, np z błędnikiem, etc., to są od tego lekarze i leki, a do tego można posługiwać się laską lub walker’em (takim chodzikiem – są z kółkami, hamulcami, ławeczką i koszyczkiem na zakupy), na którym, w każdej chwili,można usiąść, jeśli zakręci się w głowie itp. Widziałam młode osoby z walker’ami – nie tylko seniorów. Jeśli zaś to sprawy nie duchowe ale mentalne, to też są lekarze, a walker też jest pomocny, bo możesz jak już wspomniałam, na nim usiąść i ochłonąć.

   Zastanów się, od kiedy masz tą dolegliwość – bo chodziłaś przecież do szkoły.
   Dobrze, abyś mogła wyjść sobie do kościoła np na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, albo w październku na różaniec.

   Już zrobiłaś postęp, bo zrobiłaś parę kroków, wchodząc na WOWIT, no i widzisz swój problem. Memento mori, a kiedy przyjdzie czas, to nie ma kryjówki przed tą kolejnością ludzkiego losu.

   Dołączam Ciebie do modlitwy za Rodzinę WOWIT’ową.

   Jezu, Ty się ty zajmij.

 59. ania pisze:

  Proszę o modlitwę za moją Mamę Ewe ,aby wyszła z depresji i potrafiła wybaczyć ojcu,ktory odszedł do innej i nas skrzywdził.I modlitwę za mnie,aby mi wybaczył za chodzenie do bioenergoterapeuty,wrozki,itd.ze przestałam się modlić i wierzyc,ze tylko on pomaga,aby mnie naprowadził na dobrą drogę.Dziekuje

 60. Wioletta pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego męża Jarka o uzdrowienie z uzależnienia i uwolnienie z fatalnego towarzystwa szkodzącemu naszemu małżeństwu.A także aby zagościła w znów miłość,wierność i wzajemny szacunek.

 61. Wioletta pisze:

  Błagam pokornie pomóż mi spraw aby w moim małżeństwie zagościła znów miłość,wierność i wzajemny szacunek. Wioletta

 62. Klaudia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego ojca z nałogu alkoholizmu i egoizmu, niszczy siebie i nas … proszę o modlitwę i wsparcie. Błagam pokornie pomóż jeśli jest to zgodne z Twoja wolą..

 63. Ala pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o szczęśliwe zdanie studiów oraz obronę pracy mgr, o pamięć i koncentrację w nauce, o wyrozumiałość wykładowców i bibliotekarzy, o pomyśle rozpatrzenie spraw mieszkaniowych z zalania i remontu, o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z obszarów schorowanych, o pracę, o przyjaźnie, o pomoc Boża w problemach wszelkiej maści, dla sąsiadki i osób Bogu wiadomych.

 64. Maria pisze:

  Panie Jezu, dziękuję Ci za moje dzieci.Błagam Cię Panie o błogosławieństwo dla nich, a także dla mnie.

 65. katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę, o dobrą spowiedź dla Piotra

 66. Małgorzata pisze:

  Panie Jezu odmień serce mojego męża Piotra aby wrócił do mnie i dzieci i abyśmy żyli w pokoju.Uzdrów go z obojętności do mnie Jezu Ty się tym zajmij i Maryja

 67. maria pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie dla córki mojej Elżbiety, Krzysztofa i Aleksandry.

 68. DANUTA pisze:

  Prosze o modlitwe o uzdrowienie z choroby nerwowej , blogoslawienstwo Boze o milosc , szacunek zgode w rodzinie o wyjscie z dlugow komorniczych i zamkniecie pomyslnie spraw.

 69. kasia pisze:

  Prosze o uwolnienie mojego meza znalogu hazardu. Oraz spokoj milosc i szacunek w malzenstwie. Panie Jezu kocham cie. Wiesz jak cierpie Ty wiesz co dzialo sie w Wigilie i dzisiaj. Jak bardzo moj maz mnie rani. Bardzo Cie prosze o ratunek dla niego bardzo sie pogubil. Wiem ze jest dobrym czlowiekiem, nie wiem co teraz sie z nim dzieje. Jezu prosze Cie nie opuszczaj mnie teraz.

 70. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę za małżeństwo Małgorzaty i Piotra zagrożone rozpadem. Aby mój mąż został uwolniony od demona cudzołóstwa, zdrady, kłamstwa i codziennego picia piwa Bóg zapłać

 71. Maria pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu o powrót syna do domu z. rodziną i zamieszkałe na stałe na ojcowiznie i zadbanie o korzenie swoje.
  Proszę o uwolnienie męża z agresji do mnie, złośliwych, upkorzajacych docinek w obecności dzieci,kłótni, okropnego poniesionego głosu, drwin i wyśmiewan się ze mnie i mojej rodziny.
  Proszę o uwolnienie go z lenia i bylejakiej pracy i wulgarnego zachowania. Błagam o modlitwę za mną.

 72. kasia pisze:

  Prosze Cie najukochanszy Jezu o ratunek dla mojego malzenstwa. O przemiane serca mojego meza wybaczam mu wszystko pragne by i on mi wybaczyl bysmy mogli stworzyc znowu rodzine silniejsza i oddana Tobie. Bysmy dochowali przysiegi malzenskiej i nie doszlo do rozwodu. Pragne zgody i szacunku i wypelniania w pelni sakramentu malzenstwa. Kocham Cie Jezu i dziekuje Ci za wszystko i przepraszam czasem nie mam juz sily na to wszystko.

 73. Gosia pisze:

  O uzdrowienie dla małego Maksymiliana i łaskę wiary dla jego rodziny

 74. Marcin pisze:

  Boze a ja Cie prosze o łaske dla wszystkich, ktorzy wypisali tu swoje prosby. Skoro to zrobili to bardzo potrzebuja Twojej pomocy.
  Dla siebie nie prosze o nic, bo wszystko co mi potrzebne juz mam i za to Ci dziekuje. Kocham Cie Ojcze Niebieski. 😊

 75. Jadzia pisze:

  Proszę Was wszystkich o modlitwę za mojego synka Łukaszka o łaskę uzdrowienia ma bardzo duże opóźnienie psych-ruchowe; podejrzenie o autyzm…. wierzę mocno że Bóg Wszechmogący pomoże nam. Nic nie dzieje się bez powodu…. Wszystko ma swój sens…Cierpienie ma sens bo zbliza nas do Boga. Tak jest w moim przypadku. Chwała Bogu!!!

 76. Karolina pisze:

  Prosze o zdrowie dla Karoliny o uzdrowienie z jej choroby

 77. Renata K pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji syna Dominika o uwolnienie go od nałogów uzdrowienie duszy i ciała powrót do Boga czystość serca dobrych ludzi na jego drodze życia.

 78. Oliwia pisze:

  Prosze o modlitwe o uwolnienie z sidel zla mojego syna i calej mojej rodziny od przekleństwa pokoleniowego.

 79. Beata pisze:

  Prosze o lasle nawrocenia i wyzwolenia z nalogu dla radka krystiana szymona marka roberta i barbary

 80. Beata pisze:

  Prosze modlitwe wstawiennicza za radka krystiana marka darka robert barbare

 81. Karolina pisze:

  Prosze o modlitwe o znalezienie dobrego meza dla Karoliny

 82. Ela pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia Leszka od bardzo złej kobiety Natalii

 83. Rodzina pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o modlitwę o powrót do zdrowia i życia Patrycji po wypadku jest w stanie krytycznym.Św Rito od spraw beznadziejnych miej ją w Opiece uproś dla niej zdrowie.My tu czekamy na nią….Jeszcze nie czas na nią

 84. Karolina pisze:

  Prosze o zdrowie dla mnie

 85. Grzegorz pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa przed rozwodem i odnowę naszej miłości, o ocalenie naszej rodziny przed rozpadem i o uwolnienie mojej żony Magdaleny od gniewu, złości, nienawiści i wewnętrznego bólu,

 86. Renata * pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w w intencji syna Dominika o powrót do Boga uwolnienie go od nałogów czystość serca dobrych ludzi na na jego drodze życia.

 87. Justyna pisze:

  Peter wybaczam Ci. wybaczam Ci, wiem że jestes chory. Wiem, że cierpisz z tego powodu, iż jesteś taki. Wiem , że ty najbardziej cierpisz, WYBACZAM CI.
  Peter, WYBACZ MI, że cię nie rozumiałam. Wybacz, że nie wystarczająco cię kochałam, kiedy byles ze mna. Wybacz, że i teraz mówię o tobie złe rzeczy. Wybacz, że nie wierzę, iż się nawrócisz. Przykro mi, wybacz mi.
  Peter PRAGNĘ CIĘ KOCHAĆ TAK, JAK CIĘ KOCHA BÓG. PRAGNĘ CIĘ WYCIĄGNĄĆ z tego grzechu .Chcę, byś stał się zdrowym człowiekiem.
  Peter, DZIĘKUJĘ BOGU ZA CIEBIE. BOŻE, DZIĘKUJĘ CI, ŻE DAŁEŚ MI TEGO mezczyzne. Dziękuję Ci, że za jego sprawą zmienisz mnie, a przeze mnie przemienioną teraz zmienisz jego.
  Amen

 88. Robert pisze:

  Proszę o modlitwę za moją żonę i dzieci. Nie wie (żona)komu służy tak naprawdę. Wybaczam jej złość,byc może chorobę, nienawiść i ból istnienia (tak było odkąd ją poznałem).To niszczy naszą rodzinę i nieczystość związaną z namiętnościami i grzechami młodości. Panie Boże – dziękuje za wszystko.

 89. Sabina pisze:

  Prosze o uwolnienie od złego ducha w rodzinie Sabiny i Stanisława i ich 10orga dzieci tj.Mateusza,Dawida,Joanny,Adama ,Michała, Pawła, Bernadetty, Anieli, Rozalii i Franciszka.

 90. Bożena pisze:

  błagam o modlitwe o uzdrowienie mojego kochanego męża Piotra z ciężkiej choroby niedowładów choroba ciągla poępuje ja nie przestaję sie modlic i ufać Bogu ale strasznie sie boje nie mam już siły.Boże zmiłuj się nad nami

 91. Anetta pisze:

  Bardzo prosze o modlitwr za naszego syna Mateusza. .Prosze o laske uzdrowienia jego duszy i ciala z nalogu. Blagam o wstawiennictwo w jego intencji .

 92. Damian pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moich rodziców Teresę i Pawła o: pełne zdrowie dla nich, rozwiązanie ich problemów, spraw, Ducha Świętego, dobrych ludzi na ich drogach , pokój w sercu oraz wiarę, ufność i miłość
  do Jezusa !
  Bóg zapłać !

 93. Halina pisze:

  Dziękuję i przepraszam Pana Boga za wszystko i proszę jeśli to jest zgodne z jego wolą o zdrowie i prawidłowy rozwój dla wnuczka Antoniego. O łaskę mądrości, spokoju i radości i aby wyrósł na mądrego i dobrego człowieka.

 94. Halina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Łukasza I Pauliny o łaskę zdrowia, wiary i miłości. Panie obdarz ich potomstwem, które bardzo ukochają.

  • Maggie pisze:

   @Halina: Wpisz intencje (z 6:12 i 6:15) , o ile nie wpisałaś, na listę tych, które jadą do Włoch po wstawiennictwo o.Dolindo.

   Jezus jest Panem❣

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s