Metoda modlitwy wstawienniczej o uwolnienie, o uzdrowienie – Rekolekcje z ks. T. Ivanciciem

Metoda modlitwy wstawienniczej o uwolnienie, o uzdrowienie (Echo Maryi Królowej Pokoju nr 287 grudzień 2011 s. 8-9, Rekolekcje z ks. T. Ivanciciem, konf. 6 cz. IV 13.09.09).

«Nauczyłem się tego w 1987 roku, kiedy w Austrii po jednym z seminariów przyszła do mnie pewna matka. Zapytała mnie, jak może pomóc swojemu synowi, który jej nienawidzi? Nie widziała go od 10 lat, nie chce do niej przyjść, próbował się zabić, ale został uratowany. Teraz jest w wojsku w Austrii. Jedna córka żyje w konkubinacie, druga córka żyje z jakimś muzułmaninem. Jak może im pomóc?

       Spontanicznie powiedziałem: Tylko to: pierwsze – niech pani z Jezusem podąża do nich w duchu, kiedy jest pani sama w pokoju. W duchu proszę patrzyć im w oczy i proszę powiedzieć: wybaczam wam. Powtarzać to: wybaczam wam, wiem że jesteście chorzy. Wiem, że cierpicie z tego powodu, iż jesteście tacy. Wiem synu, że ty najbardziej cierpisz, WYBACZAM CI.

Drugie – potem powiedz: Synu, WYBACZ MI, że cię nie rozumiałam. Wybacz, że nie wystarczająco cię kochałam, kiedy byłeś we mnie i kiedy byłeś dzieckiem. Wybacz, że i teraz mówię o tobie złe rzeczy. Wybacz, że nie wierzę, iż się nawrócisz. Przykro mi, wybacz mi.

Trzeci krok: Synu, PRAGNĘ CIĘ KOCHAĆ TAK, JAK CIĘ KOCHA BÓG. PRAGNĘ CIĘ WYCIĄGNĄĆ z tego grzechu nienawiści, samobójstwa. Chcę, byś stał się zdrowym człowiekiem.

Czwarty: Synu, DZIĘKUJĘ BOGU ZA CIEBIE. BOŻE, DZIĘKUJĘ CI, ŻE DAŁEŚ MI TEGO SYNA. Dziękuję Ci, że za jego sprawą zmienisz mnie, a przeze mnie przemienioną teraz zmienisz jego.

       Potem ta pani zapytała: – No dobrze, ale jak mam się modlić za niego? Powiedziałem: – Nie modlić się, ale patrzeć, wpatrywać się w jego ducha i mówić: wybacz mi, wybaczam ci, pragnę dla ciebie tego, czego pragnie Bóg i dziękuję Bogu za ciebie. Potem zapytała: – A czy Ksiądz będzie modlił się za niego? Powiedziałem: – Nie, nie będę modlił się za niego. Pani też nie musi modlić się za niego. Czy już nie modliła się Pani 10 lat? – Tak – powiedziała. – I co? – I nic. Powiedziałem: – Idź do niego z Jezusem [z tymi myślami]: synu wybaczam ci, synu wybacz mi, synu kocham cię Bożą miłością, synu dziękuję Bogu za ciebie. Tak trzeba mówić. – A ile razy? – Sto razy dziennie. Odpowiedziała: – Dobrze, ale czy jest jeszcze coś innego? Powiedziałem: – Nie, nie ma nic innego, tylko to. Ona powiedziała: – No to jak się mam modlić? I znowu jej wytłumaczyłem. W końcu, kiedy widziała, że już nic nowego nie powiem, zapytała: – No dobrze, no to jak to Ksiądz powiedział? Dziesięć razy już jej to powtarzałem, ale także wtedy dokładnie to samo jej powiedziałem.

       Po dwóch miesiącach otrzymałem od niej list. Pisała: Profesorze, zdarzył się cud. Po dziesięciu latach, przed dwoma dniami zadzwonił do mnie syn i zapytał: – Mamo, czy możesz mi wybaczyć, że nienawidziłem ciebie przez dziesięć lat? Mamo, czy mogę wrócić do domu? Mamo, byłem bardzo zły, ale coś we mnie głęboko się zmieniło w ciągu ostatnich dni, nie mogę już tak dłużej żyć. Mama pisze: odpowiedziałam: – Tak, synku, natychmiast przyjedź. Po godzinie przyjechał autem do mnie. Objęliśmy się i płakaliśmy, płakaliśmy. Potem rozmawialiśmy, co też działo się między nami.

Po trzech miesiącach od momentu, w którym otrzymałem ten list, znowu miałem seminarium w Austrii. Przyszła do mnie pewna kobieta. – Czy Ojciec mnie poznaje? – pyta. – Nie, skąd…? – To ja jestem tą kobietą, która napisała list do Księdza! (obróciła się), a to jest mój syn. Pytam go, czy naprawdę nienawidził matki przez dziesięć lat? On odpowiedział, że tak. Czy rzeczywiście teraz całkowicie się zmienił? Tak – całkiem, całkowicie. Wtedy matka mówi: – Proszę, niech Ksiądz patrzy, w ostatnich miesiącach znalazł sobie dziewczynę i teraz będzie brał z nią ślub kościelny. Ale to nie wszystko! I przyprowadziła inną dziewczynę. – To jest moja córka, a to jej mąż. Żyją w konkubinacie, nie mają ślubu, ale teraz idą na nauki, chcą się pobrać, wziąć ślub kościelny. Pytam ich, czy naprawdę? Oni mówią: – Tak! – Co was zmieniło? – Nie wiemy, ale tak jakbyśmy odzyskali wzrok. Mama mówi, że to jeszcze nie wszystko. Przyprowadziła drugą córkę. Ona ze swoim chłopakiem żyje tak, jakby byli małżeństwem. Ona mówi, że ten jej chłopak jest muzułmaninem. Chcą się pobrać w Kościele. On jest gotów się ochrzcić. Pytam go, czy naprawdę chce się ochrzcić, czy to tylko jakiś żart? Powiedział: – Tak, zdecydowałem się. Mówię mu, że to jest niebezpieczne, że twoi mogą cię zabi73895 ć, bo opuścić islam według Koranu to kara śmierci. Mówi: – Niech tak się stanie, ja się nie boję, chcę się ochrzcić.

       Potem mówiłem, że jednak cuda się zdarzają. Kto się modli tak jak ona, sprawia, że ludzie się zmieniają. Dlatego od tej chwili nie możecie mnie pytać: jak mogę nawrócić moją córkę, mojego męża. Wszystko już wiecie. Ty zmienisz się wobec nich – oni zmienią się względem ciebie. Kiedy ty im wybaczysz z całego serca, wtedy oni będą odczuwać, że przyjąłeś ich do serca. Kiedy ty ich prosisz, aby ci wybaczyli, wtedy oni otwierają serce i mówią: przyjdź do nas. Kiedy ty kochasz ich tak, jak Bóg ich kocha, wtedy łączysz ich z Bogiem. Duch Boży wchodzi w ciebie i w nich i zmienia was. Kiedy teraz dziękujesz Bogu, to twoja wiara w to że uda ci się, rośnie bezgranicznie. I to jest wszystko».
Pobierz PDF: Ivancic-wyobraznia-skrot

Pobierz modlitwę w: pdf – modlitwa Ivancica o uzdrowienie nawrócenie

Reklama

278 odpowiedzi na „Metoda modlitwy wstawienniczej o uwolnienie, o uzdrowienie – Rekolekcje z ks. T. Ivanciciem

 1. Monika pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o łaskę czystości dla Oli i Anny, proszę Cię w Imię Pana Jezusa o ulgę w cierpieniu, o łaskę przebaczenia i łaskę uwolnienia od przeszłości i prześladowców.Proszę NMP o pomoc i wstawiennictwo za nimi.Święty Michale Archaniele miej je w swojej opiece.

 2. Monika pisze:

  Proszę o wysłuchanie próśb i modlitw Marzeny.Proszę o Bożą opatrzność i opiekę NMP.

 3. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie bym zdołala odmówić calą nowenne pompejańską i by Matka Boża wysłuchała mojej prośby i sprawiła by Rafal przebaczył i wrócił do mmie dając mi jeszcze jedną szansę na miłość

 4. AIZEN pisze:

  Proszę Pana Boga i Najświętszą Maryję Pannę O to żebym całkowicie wyzdrowiał z natrętnych myśli , natrętnych lęków i nałogu masturbacji . Adrian czyli AIZEN 😉

 5. Marta pisze:

  PROSZĘ O MODLITWE W CELU WYJŚCIA Z DŁUGÓW ISPRZEDAŻY MIESZKANIA

 6. Anna pisze:

  Prosze Cie Panie Boze o cud uzdrowienia dla mojej przyjaciolki Sylwi. Daj jej Panie Boze wiare i sile w moc uzdrowienia i uwolnij ja prosze od doczesnego bolu.

 7. kasia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwe w intencji uwolnienia od psychomaniulacji i zniewoleń umysłu. O powodzenie w życiu, zdrowie i ochronę Bożą dla całej rodziny. O uzdrowienie duszy i psychiki. o szczęśliwy wyjazd z kraju. O usunięcie konsekwencji i skutków hipnozy. W imię Jezusa Chrystusa wyzwalam się od działania hipnozy i oddalam od siebie wszystko co wraz z nią do mnie przyszło. Amen

 8. Basia pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o cud uzdrowienia dla mojej mamy Haliny Anny (56 lat). Daj jej Panie Boże wiarę i siłę w moc uzdrowienia. Napełnił ją siłą i chęcią do walki z chorobą nowotworową, wskaż jej drogę do wyzdrowienia i proszę pozwól szczęśliwie doczekać narodzin wnuka oraz uczestniczyć w wychowywaniu go. Boże uwolnij ja proszę od bólu i cierpienia. Amen

 9. werka.90 pisze:

  Prosze Cie Panie Boże o uwolnienie mojego przyjaciela od grzesznych skłonności , które dręczą jego dusze każdego dnia. Miej go Panie w swojej opiece i uratuj jego duszę przed wiecznym potempieniem. Amen .

 10. ANIA pisze:

  DROGI PANIE BOŻE PROSZĘ CIĘ O SWOJE ZDROWIE POMÓŻ MI WALCE Z NIEULECZLNYM NOWOYWOREM NIECH MOJE MODLITWY ZOSTANA WYSLUCHANE STANIE SIE CUD I WYZDROWIEJE.AMEN

 11. Krystyna pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie Natalii . Krystyna

 12. Wiesława pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą dla mojej rodziny i dla mnie.Natrętne mysli nie dają mi już żyć.Trudno mi wybaczyć rodzinie męza i jego siostrom oraz sobie za złe wybory w życiu.Pragnę przebaczenia moich dzieci oraz ich nawrócenia oraz nawrócenia mojego męża który nienawidzi wszystkiego co związane jest z Kościołem..Boże zlituj sie nad nami i uwolnij od grzechow naszych przodków. Proszę o uwolnienie z nałogu nikotyny. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

 13. patrycja pisze:

  Panie Boze proszę Cię o zdrowie dla mojej córki Amelki oraz by jej złamany obojczyk dobrze sie zrósł i nie było zadnych komplikacji. Miej całą moja rodzinę w swojej opiece. Amen.

 14. IMKA pisze:

  Oddaję po opiekę Ojca mojego syna Piotra. Wierzę, że z jego pomocą zostanie uwolniony z nałogu alkoholowego.
  Teraz jest mu potrzebna siła wytrwania w postanowienia odrzucenia uzależnienia.
  Przepraszam Boga za moje zwątpienie i oddaję mu całą bezradnosć. Proszę o dalsze prowadzenie. Wierzę, że to się uda i nadejdzie taki dzień ,gdzie powiemy sobie z synem nawzajem-wybacz.

 15. IMKA pisze:

  Oddaję pod opiekę Ojca, Tadeusza z Sieradza.
  Proszę o modlitwę uzdrowienia. Siłę i wiarę dla jego rodziny.
  Dla mojego przyjaciela Radosława, żeby był dla nich ostoją.

 16. joanna pisze:

  proszę o modlitwę za ludzi którzy nam źle życzą i robią wszystko na złość proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy i pomyślne zakończenie.

 17. anna pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji o powrot do zdrowia dla mojego syna Jasia chorego na bialaczke.Anna.

 18. mama pisze:

  prosze o uzdrowienie mojego synka i o powrót do Boga

 19. mar pisze:

  prosze o wytrwalosc dla mojego syna stephena i o znalezienie dobrych przyjaciol matka

 20. elag. pisze:

  Proszę o modlitwę za brata Kazimierza, który jest w czasie chemio i radioterapii o łaskę uzdrowienia dla niego, umocnienie i ulgę w cierpieniu. Proszę, by wynik badania w poniedziałek był dobry. Jezu ufam Tobie!

  • wobroniewiary pisze:

   włącz bratu ostatnie spotkanie z o. Danielem oraz to najnowsze z Marią Vadią 🙂

   Pan działa ponad czasem a te błogosławieństwa i spotkania są też dla ludzi słuchających przez internet

 21. elag. pisze:

  Błagam jeszcze raz o modlitwę za Kazika, by przez to straszliwe cierpienie, którego doświadcza od wielu tygodni…Pan darował mu w miłosierdziu swoim cud uzdrowienia. Jego miłosierdzie nie zna granic, Jego miłość ma moc uzdrowienia, ufamy że dotknie Go jej moc. Wbrew nadziei mamy nadzieję w Bogu, bo u Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę też gorąco o modlitwę za rodziców i za mnie o umocnienie w tym trudnym czasie…Niech Pan, Książę Pokoju i Jego Matka Nieustającej Pomocy udzielą nam sił i pokoju. Jezu ufamy Tobie!

 22. Michał pisze:

  Boże najlitościwszy! miej w opiece wszystkich dotkniętych grzechem nieczystości,masturbacji,spraw aby miłosierdzie Twoje wlało się w serce grzesznych dusz i oczyściło ich z tego poniżającego grzechu! Panie, proszę także w mojej intencji,abym uwolnił się od masturbacji ,oraz żeby choroba ust jaka mnie dotyka nie przekreśliła moich planów ze studiami muzycznymi(jestem trębaczem).
  Uzdrów moją dusze i ciało. Amen

 23. mirka pisze:

  proszę o modlitwę o opamiętanie i cud przemiany dla męża Michała, uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie

 24. elag. pisze:

  Proszę Was Wszystkich nie ustawajcie w modlitwie o cud uzdrowienia dla Kazika. Pan powiedział do Jaira…”nie bój się wierz tylko, a będzie ocalona”. My też ufamy, że Bóg bogaty w miłosierdzie objawi swą moc i chwałę…i sprawi, że brat będzie „ocalony”. Potrzeba nam Waszej modlitwy i wsparcia, by w naszej ufności nie było lęku, by nasza wiara go ocaliła. Jezu ufamy Tobie!

 25. IZA pisze:

  BARDZO PROSZE O UZDROWIENIE I UWOLNIENIE MOJEJ RODZINY PROSZE ROWNIEZ O MODLITWE ZA MEZA O PRZEMIENIENIE ZEBY NIEPIL I ZEBY SIE NIE MASTURBOWAL.JEZU UFAM TOBIE I W TOBIE MAM NADZIEJE

 26. elag. pisze:

  Dziękujemy za pamięć i modlitwę. Wolą Pana Jezusa, powierzony Bożemu Miłosierdziu i w mocy wszystkich sakramentów św….drogi memu sercu i bliski brat …odszedł do domu Niebieskiego Ojca. Prosimy byście pozostali z nami w modlitwie za Niego i za nas, zwłaszcza za rodziców. Jezu ufamy Tobie!

 27. malgosia pisze:

  Proszę o modlitwę błagalną za Mateusza o pomoc Bożą w rozwiązaniu beznadziejnych spraw, łaskę przychylności decydujących osób. Boże niech stanie się wola Twoja.

 28. M. pisze:

  Błagam o uzdrowienie dla mojej cioci, która jest chora na raka.

 29. gulis pisze:

  DZIĘKUJĘ CI BOŻE ZA ŁASKĘ ZDROWIA KTÓRĄ DAŁEŚ MOJEMU SYNOWI KAMILOWI I PROSZĘ CIE ABY CHOROBY NIGDY JUŻ NIE POWRÓCIŁY DO NIEGO

 30. elag. pisze:

  Proszę za młodziutką Mirę o uzdrowienie z choroby, o moc, siły i zdrowie dla jej Babci Anny i wujka. Niech Miłosierny Pan udzieli im wszystkich tych łask, których potrzebują i o które proszą

 31. Aneta pisze:

  > Proszę o modlitwę w intencji kochanki mojego męża aby Dobrotliwy i Miłosierny Bóg dał jej łaskę opamiętania aby odeszła od mojego męża i zostawiła go w spokoju. Niech zrozumie słowa przysięgi małżeńskiej \” co Bóg złączył człowiek niech nie rozłącza\” i żeby postanowiła żyć zgodnie z przykazaniami Bożymi. Jezu ufam Tobie – Ty się tym zajmij.
  >
  > Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. Aby mój mąż dotrzymał danego słowa mi i naszym dzieciom i rozstał się ze swoją kochanką i przestał żyć w grzechu cudzołóstwa i pijaństwa oraz aby znowu byliśmy razem jako rodzina pełni miłości szczerości i zaufania. Aby nasza rodzina wypełniała wolę Bożą i podążała za jego głosem. Matko Boska módl się za nami. Jezu Ufam

  • wobroniewiary pisze:

   Odmawiaj tę modlitwę:

   Modlitwa o uzdrowienie małżeństw.
   W imię Jezusa Chrystusa, sprzeciwiam się wszelkim głęboko zakorzenionym wzorcom braku szczęścia małżeńskiego w kolejnych pokoleniach mojej rodziny.
   Mówię „nie” jakiejkolwiek formie przemocy wobec współmałżonka i przejawom braku miłości małżeńskiej.
   Zatrzymuję wszelką nienawiść, życzenie śmierci, złe pragnienia i intencje we wzajemnych relacjach małżonków.
   Kładę kres odziedziczonym wzorcom przemocy, mściwych i negatywnych zachowań, jakiejkolwiek niewierności i oszustwa.
   Zatrzymuję te zakodowane przekazy z przeszłości, które udaremniają trwałość relacji między małżonkami.
   W imię Jezusa Chrystusa, wyrzekam się odziedziczonych wzorców napięć rodzinnych, rozwodów, zawziętości i braku przebaczenia.
   Kładę kres ukrytym wzorcom poczucia uwięzienia w nieszczęśliwym małżeństwie oraz uczuciom pustki i niepowodzenia.
   Ojcze, przebaczam moim krewnym te wszystkie wydarzenia, w których zhańbili oni swój sakrament małżeństwa.
   Proszę, daj mojej rodzinie wiele głęboko zaangażowanych małżeństw,
   pełnych miłości, wierności, uprzejmości i uczciwości małżeńskiej.
   Amen

 32. Milena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Boga Najwyższego o zdrowie dla Mamy mojego chłopaka być może przyszłego męża,aby pokonała raka wątroby . Panie Jezu Chryste wysłuchaj modlitw tej rodziny jak i mojej. Ześlij na chorą swą łaskę i uciesz serca nasze. Ja niedawno straciłam Tatę jest już w niebie cieszy się życiem wiecznym,ale Ciebie Panie Jezu Chryste i Najświętsza Panienko proszę o łaskę uzdrowienia dla chorej i cierpiącej na raka Stanisławy. Wysłuchaj Nas Panie.

 33. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej 1,5 rocznej córeczki Oli, która źle znosi swoją chorobę. Dobry Boże daj jej potrzebne łaski i siłę do walki z jej chorobą

 34. Ilona pisze:

  Proszę o modlitwę uzdrawiającą i uwalniającą za mojego małego synka Pawełka

 35. Ania pisze:

  Prosze o modlitwę z całego serca za moja mamę ,taty juz nie mam ,a mama ma raka jajnika 😦 błagam o modlitwę do Pana Boga o uzdrowienie ,niech bedzie zdrowa ,i wynik badania po który jedzie jutro tez bedzie dobry .z całego serca prosze Panie wysłuchaj mojej prośby ,nie chce stracić mamy ,nie zabieraj mi jej błagam cię o uzdrowienie .Amen

 36. Renata pisze:

  Szczęść Boże,
  Co mam robić, jak się modlić aby mój syn i córka nie poświęcali tyle czasu na siedzeniu przy komputerze? Brak jest miejsca w ich życiu na sport, na naukę, na zdrowe życie, a przede wszystkim na Boga. Zaniedbują wszystkie obowiązki, przede wszystkim naukę ale też nie sprzątają w swoich pokojach, ciężko mi jest od nich cokolwiek wyegzekwować. Są pełnoletni, uczący się. Ich życie to życie nocne przy komputerze albo spotkania ze znajomymi. Gdyby tylko się spotykali, to dobrze, ale często są one zakrapiane alkoholem, paleniem papierosów, boję się, że może i czymś więcej. W dzień jak jest wolne, śpią do 13, 14 a nawet 15 godziny. Jeśli jest szkoła, wstają nieprzytomni, nieobecni, spóźniają się, albo wcale nie idą. Jak zwracam im uwagę na styl ich życia, odpowiadają, że wszyscy tak robią. Mówię im, że jak wszyscy będą skakać z piątego piętra to oni też? Wtedy się denerwują i mówią, że ja nic nie rozumiem. A ja przecież też byłam młoda i rozumiem, że młodzi chcą „żyć”. Ja też chciałam, ale miałam sumienie. Oni z tego co widzę tego nie mają. Oddalili się od Boga. Nie chodzą do kościoła. Córka mówi, że wierzy w Boga ale Kościół jest dla niej śmieszny, syn w ogóle twierdzi, że to jakieś bajki. Wychowałam je razem z mężem po katolicku. Dlaczego tak się dzieje? Należę do kółka różańcowego rodziców za dzieci. Zarzucam Bogu, że innym pomaga a mi nie. Jednak myślę, że gdyby nie ten różaniec (ponad rok) to byłoby jeszcze gorzej. Nie jestem super matka ani mój mąż super ojciec. Często denerwujemy się, krzyczymy. Mąż na dodatek przeklina, nad czym bardzo ubolewam i zwracam mu uwagę. A on krzycząc na syna i przeklinając mówi, że to przez niego przeklina, bo on go znów zdenerwował. Co robić aby mąż tak nie przeklinał? Co robić aby obudzić moje dzieci z tego letargu? Jak im wytłumaczyć, że przyszłość swoją nie zbudują na przebywaniu przy komputerze, nie śpiąc w nocy, marnując pół dnia na spaniu. Mają talenty, których nie chcą rozwijać. Żal patrzeć jak marnują najpiękniejsze chwile swojego życia. Tak jest w moim odczuciu, w ich jest zupełnie inaczej. Uważają, że właśnie dobrze wykorzystują swój czas, bo są młodzi. Chciałabym, aby na swojej drodze spotkali inną młodzież, inne towarzystwo niż te w którym się obecnie obracają. Tyle, że oni ich nie szukają. Cieszą się, że mają takich kolegów. Najgorsze jest to, że oni uważają, że wszyscy są tacy, a przecież jest wiele mądrych i wartościowych młodych ludzi. Co robić, czy spokojnie patrzeć jak ich życie toczy się po pochyłej desce w dół? Pozwolić aby sami się przekonali, że to nie ta droga? Jak do tej pory mówimy im, że jest ta druga droga, pod górkę, ze nie wszystko musi opierać się na zabawie i przyjemnościach. Dlatego dochodzi do spięć, do krzyków, do awantur, do przekleństw, do kłótni.
  Proszę księże Adamie o jakąś radę. Jak im otworzyć oczy?
  Szczęść Boże.

 37. Aneta pisze:

  Panie Jezu Twoje miłosierdzie nie zna granic dla zasług Twej bolesnej męki proszę Cię uratuj moje małżeństwo, spraw na nowo zapanowała w nim miłość, zaufanie i wierność. Proszę aby mój mąż powrócił do mnie i do naszych dzieci oraz rozstał się z kochanką i porzucił życie w grzechu cudzołóstwa. Jezu ufam Tobie – Ty się tym zajmij.

 38. Janina pisze:

  Prosze o modlitwe o nawrocenie moich dzieci, o szczera spowiedz dla nich.

 39. Danuta pisze:

  Najdrozszy Panie Jezu, blagam cie o zdrowie, przepraszam za wszystko co zle w moim zyciu. Chce podazac za toba i zyc wedle twoich przykazan. Pomoz mi kochany.

 40. Katarzyna pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji mojego męża Andrzeja o uzdrowienie na duszy i ciele. Aby Pan Bóg swoją mocą wyrwał go z nałogu alkoholowego i nikotyny oraz z depresji a mnie dał siłę bym była dla męża wsparciem.

 41. Krystyna pisze:

  Proszę modlitwę w intencji mojego siostrzeńca Marcina o uzdrowienie z nałogu alkoholowego i depresji.

 42. Krzysztof pisze:

  Proszę o modlitwę błagalną za Teresę o zdrowie, pomoc Bożą w rozwiązaniu beznadziejnych spraw, łaskę przychylności. Boże niech stanie się wola Twoja.

 43. Madzia pisze:

  Panie Jezu błagam Cię z całego serca o nawrócenie i uzdrowienie wewnętrzne dla męża i dzieci i pracę byśmy mogli godnie żyć, bo przecież rachunki trzeba płacić.Proszę o uratowanie małżeństwa Dawida i uwolnienie go z wszelkich uzależnień.

 44. Janina pisze:

  Prosze o modlitwe, zeby przezyc adwent w goracej modlitwe, zeby nie zabraklo mnie uczynkow milosierdzia, zeby moglabym otwierac swoje serca na milosc Pana, prosze o modlitwe o laske przebaczenia.

 45. agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki o znalezienie kierownika duchowego i rozwiązanie jej problemu.

 46. Maria Szafarz pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego szwagra Tadeusza.Jest chory na raka.

 47. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwe za moją córkę Agnieszkę ,która miała zapalenie śluzówki żołądka przyczepiła się grzybica ,boję się najgorszego,oraz za mnie mam chorą wątrobe .

  • wobroniewiary pisze:

   Czytałaś o sodzie?
   Napisz proszę maila a ja ci wyślę wielką pomoc, ktorą ks. Adam mi podął i ja przekazuję dalej.
   Będzie dobrze

   • Olech Danuta pisze:

    Witam,własnieprzeczytałam o możliwości pomocy sody na kłopoty z żołądkiem i serdecznie proszę o wyslanie takze mnie tego sposobu zastosowania jej. Szczęść BOZE..Danuta.Pozdrawiam wszystkich prowadzących tę strone,aszczególnie ks. Adama,ktory jest dla mnie wielkim autorytetem !!!!

 48. Bogumiła pisze:

  W dniu Świętej Rodziny proszę o cud ocalenia mojej rodziny, by mąż wrócił do nas, by jego serce odmieniło się by wypełniło się na nowo miłością. By serca moich teściów uległy odmianie by nie ulegali złu i zaczeli patrzeć na nasze małżeństwo na nas jak na jedno ciało

  • Karolina pisze:

   Boże Najświętrzy, Najcudowniejszym i Maryjo Najcudowniejsza błagam Was o pomoc w wyzdrowieniu mojego męża Michała z chroby alkoholowej i hazardu. Powierzam Wam także rozwiązanie naszych problemów finaksowych. Boże Maryjo miejcie nas w opiece i nie pozwolnie nigdy już, aby w naszym domu zapanował smutek, i rozpacz z powodu choroby mojego męża. Jezu ufam Tobie.

 49. Anita pisze:

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę. O zdrowie dla rodziców i siostry oraz za uzdrowienie mnie z choroby ktora mi bardzo dokucza.Niech Bog opiekuje sie nami a mnie pomoze wyjsc z zakretu zyciowego na ktorym jestem.

 50. mirka pisze:

  proszę o modlitwę o pomoc Bożej Opatrzności i pocieszenie siły na każdy dzień życia,pokorę , cierpliwość i wytrwanie w dobrym, opamiętanie i nawrócenie dla męża Michała, zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, sprawiedliwości nad niesprawiedliwością

 51. Edyta pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia mojej mamy Mari z nowotworu.

 52. Moon pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą w imieniu mojej rodziny.
  W dniu Świętej Rodziny poszliśmy razem z mężem do kościoła, (mąż kontynuuje romans) zapytałam Boga …co teraz… i usłyszałam jak mąż pyta …a co tam jest zakrystia… i już wiedziałam że Bóg chce żeby poszedł do spowiedzi. Wracał lekki i szczęśliwy, bo się wyspowiadał i przyjął Najświętszy Sakrament, ale nie zdążył odmówić pokuty. Nie może wziąć w ręce różańca, nie może się modlić, nie może wejść do kościoła, wszystkie wartości jakie miał zupełnie zginęły.
  Proszę o cud ocalenia mojej rodziny, by mąż się opamiętał, żeby umiał czytać Boskie znaki które Bóg mu daje, żebyśmy mogli od nowa stworzyć rodzinę.
  Proszę o modlitwę o powrót męża na łono kościoła i do nas jego rodziny. Proszę o modlitwę wstawienniczą żeby odprawił pokutę po spowiedzi, żeby Bóg mimo jego niechęci znalazł drogę do serca męża, by jego serce odmieniło się by wypełniło się na nowo miłością do mnie i dzieci.

 53. Moon pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą dla wszystkich tych którzy borykają się ze zdradą i nałogami.
  O modlitwę za wszystkie zdradzane kobiety i mężczyzn, za rodziny gdzie małżonek żyje w grzechu cudzołóstwa, za rodziny gdzie małżonek żyje w grzechu zaniedbania.
  Za wszystkie rodziny w których dzieci cierpią za grzechy rodziców.
  Za wszystkie rodziny gdzie nie ma zaufania, gdzie jest kult pieniądza, alkoholizm, narkomania.
  Proszę o nawrócenie, pokorę, szacunek, zwycięstwo dobra nad złem, miłości nad nienawiścią, sprawiedliwości nad niesprawiedliwością.
  Boże proszę uratuj te małżeństwa, spraw na nowo zapanowała w nich miłość, zaufanie i wierność.
  Duchu Święty napełnij nasze serca miłością i wiarą.
  …Jezus siłą mą, Jezus pieśnią mego życia…
  Amen

 54. mikB pisze:

  Boże Prosze Cie z całego serca o cudowne uzdrowienie mojego taty.
  Niech ciężka choroba odejdzie w zapomnienie, a On wróci szcześliwie
  zdrowy do domu. Błagam

 55. barbara pisze:

  Boże proszę o łaske zdrowia dla mojego męża Roberta i o uzdrowienie Mari chorej na raka.Bóg zapłać.

 56. Angelika pisze:

  Boże proszę o łaskę zdrowia dla mnie. Bóg zapłać.

 57. Agnieszka pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego taty, o Miłosierdzie Boże dla niego i łaskę dobrego przygotowania na przejście do nowego życia. Proszę też o modlitwę za mnie, o łaskę cierpliwości i wytrwałości.

 58. asia pisze:

  Prosze Cie Panie Jezu o uzdrowienie mnie z ciezkiej grzybicy.

 59. krystyna pisze:

  Janie Pawle II wstaw się u Boga, Jezu Miłosierny uczyń cud uzdrowienia poczętego dziecka, które ma pół serduszka oraz łaskę szczęśliwego rozwiązania jego mamie.

 60. Jola pisze:

  Proszę o uzdrowienie mojej mamy aliny i mnie

 61. habrat pisze:

  Proszę Boże daj mi znak czy chcesz dla mnie i mojegomęża stwierdzenie nieważności sakramentu małżeństwa,czy mam się o to starać czy modlic o powrót męża.

 62. magda pisze:

  Za wstawiennictwem Matki Przenajświętszej i Świętego Szarbela proszę Cię Panie o pojednanie w rodzinie, o uratowanie i uświęcenie małżeństwa mojego syna, o łaskę stałej pracy dla mnie i męża lub chociaż jednego z nas. Proszę Cię Jezu o nawrócenie i uzdrowienie wewnętrzne dla męża i dzieci, Dary Ducha Świętego dla rodziny.

 63. Ania pisze:

  Przeczytałam tą modlitwę, i bardzo chciałabym zapytać, bo nie rozumiem, a bardzo chciałabym spróbować, ponieważ modlę się już 17 lat i nic żadnej poprawy, chodzi o jedną z córek, druga znowu żyje inaczej niż by należało, mam jeszcze synów, którzy też żyją, krótko mówiąc źle, a ja nie wiem ile czasu trzeba poświęcić na jedną osobę, jak ja mam się modlić, skoro nie mam tylko jednej osoby, tylko co najmniej kilka żyjących, no i parę już nie żyjących a to we mnie siedzi i nie umiem sobie z tym poradzić, sama sobie też nie umiem wybaczyć, i jest coraz gorzej, u moich najbliższych i ze mną.
  Bardzo proszę księdza o wyjaśnienie.

 64. Ania pisze:

  Bardzo dziękuję za odpowiedź, czy mogłabym jeszcze prosić o pomoc, czy jeżeli ja nie umiem sobie wybaczyć, bo nie byłam dobrą matką, i jestem w takim stanie, że nie mogę się skupić po prostu nie umiem, różne myśli kłębią się po głowie, to też mogę mieć nadzieję :(((

 65. joanna pisze:

  proszę o modlitwę za moje poczęte dziecko żeby było zdrowe prawidłowo się rozwijało żeby ciąża i poród przebiegały bez komplikacji proszę również o wysłuchanie wszystkich próśb polecanych Bogu. Bóg zapłać

 66. kinga pisze:

  Panie Boze prosze Cie o laskę uzdrowienia mnie z lęku,nerwicy i strachu. Pomuz znaleźć dobra prace. Dziekuje Ci z calego serca za wszystko.

 67. Ania pisze:

  Czy ja mogłabym prosić o kontakt do ks.Adama, bo nie wiem czy ta modlitwa którą przeczytałam pomoże, bo tak jak wyżej napisałam od 17 lat się modliłam i nic córka traci przytomność nadal żadne leki na nią nie działają, dzisiaj też spadła z wersalki i chodzi taka nieprzytomna, nic ją nie cieszy, nic jej się nie chce, tylko wszystko ją denerwuje :(((
  I jeżeli można, to bardzo chciałabym poprosić również co trzeba zrobić aby odsłuchać rekolekcji z ks. D. Chmielewskim, bo to co napisała p. Kinga to jest to tak napisane, jakby to moja córka napisała.

 68. Joanna Maria pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia Konrada Kosowskiego. Boże miej w opiece jego Mamę aby wytrwała.

 69. Paulina pisze:

  Panie Boze ,prosze Cie o uwolnienie od zlych mocy,natretnych mysli,Boze wybacz mi za hipnoze ,tak bardzo tego zaluje!NIE WIEDZIALAM ZBYT WIELE O NIEJ I O ODMIANACH SWIAQDOMOSCI.Nie sadzilam ze to moze miec takie konsekwencje .Boze wybacz mi ze przez ostatnie laty od ciebie sie oddalilam.Wiem ze zyjesz ze istniejesz,wierze w Ciebie.Bardzo cie Przepraszam i dziekuje za kazdy jeden kolejny dzien.Boze przyjdz do mnie i umocnij mnie .Bardzo pragne abys zeslal mi Ducha Swietego,ktory umocni moja wole. Jezu ufam Tobie.

 70. Joanna pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o uzdrowienie z choroby. Od 10 lat jestem chora i nie moge wyleczyć.Chciałabym wkońcu żyć jak inni normalni ludzie i cieszyć się w pełni życiem.

 71. Magdalena pisze:

  Proszę o uwolnienie z obciazen pokoleniowych i tarota.Bog zaplac.

 72. Danuta pisze:

  prosze o modlitwe o łaske uzdrowienia Danuty z choroby nowotworowej i uwolnienie Marka z nałogu alkoholowego

 73. Renata pisze:

  Proszę o modlitwę za moją 17-letnią córeczkę, Natalkę – o wyzwolenie i uzdrowienie duchowe, o powrót prawdziwej, głębokiej i żarliwej wiary, o dary Ducha Świętego i nieustanną opiekę Matki Bożej.

 74. grazyna pisze:

  prosze o modlitwe o zdrowie moje o wyzwolenie i uzdrowienie duchowe o nieustanna opieke matki boskiej i papieza

 75. Dominika pisze:

  Bardzo proszę o zdrowie dla mojego taty który przebywa w szpitalu żeby szybko powrócił do zdrowia , błagam o łaskę zdrowia dla niego ponieważ prawdopodobnie wykryli u niego raka. Boże proszę żeby z tego wyszedł . Jedyna w Tobie nadzieja.

 76. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla mego męża Roberta oraz dla mnie oraz by praca którą znajdę umożliwi mi dalsze studiowanie. Proszę również o łaskę abyśmy mogli spłacić kredyt mieszkaniowy. Proszę również o modlitwę wystawienniczą za mojego syna Krzysztofa o zdrowie i łaskę poznania powołania. Proszę o Bożą Opatrzność dla całej mojej rodziny.

 77. barbara pisze:

  proszę o modlitwę o zdrowie

 78. Estera pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie od złych duchów, przekleństw i uroków rzuconych przez nieżyczliwych ludzi – proszę o modlitwę o przerwanie ich złego wpływu. O zdrowie dla całej rodziny i odpędzenie wszelkich złych życzeń nieżyczliwych ludzi dla mnie i mojej rodziny.
  Proszę też o modlitwę za naszą córeczkę, która przyjdzie na świat w lipcu, aby była zdrowa, a poród przebiegł bez komplikacji.
  Proszę o modlitwę, aby skończyły się nasze kłopoty finansowe i zdrowotne.

 79. Joanna pisze:

  Panie Boże z całego serca proszę Cię o CUD uzdrowienia z nowotworu bez konieczności amputacji o siłę i spokój w walce z chorobą

 80. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą o zdrowie dla całej naszej Rodziny o uwolnienie od złych duchów i wpływu nieżyczliwych ludzi. Proszę ogromnie o modlitwę o możliwość urodzenia i wychowania dziecka jeśli uda mi się wygrać w walce z nowotworem.

 81. Błagam o modlitwę w intencji moje siostry Julitki o uzdrowienie jej z choroby nowotworowej.
  Oraz o pogłębianie wiary dla całej mojej rodziny.

 82. dziewczyna pisze:

  Panie Jezu, prosze Cie, jesli jest taka wola Twoja, aby moj chlopak i cala jego rodzina nawrocila sie na wiare chrzescijanska. Trojco Swieta, prosze Cie, oswiec ich serca i umysly, aby poznali prawde i aby uwierzyli, ze Ty jestes naszym Zbawicielem, Slowem, Prawda, Zyciem i Zmartwychwstaniem. Aby nigdy juz od Ciebie nie odeszli.

 83. bozena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny.Proszę o zdrowie i poprawienie relacji z mężem

 84. Renata pisze:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie dla Karola. Najświętsza Panienko wstaw się za nim.

 85. Monika pisze:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie mojego męża Zygmunta z ciężkiej choroby

 86. justyna pisze:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie mojego taty.

 87. Ewelina pisze:

  Z całego serca prosze o modlitwe wstawiennicza o uzdrowienie mojej Mamy Teresy z chorób z ktorymi walczy od wielu lat, o życie bez bólui cierpienia. Prosze także o modlitwe w intencji poczecia abym mogła zostac matką.

 88. karolina pisze:

  Prosze Cie ojcze swiety o uzdrowienie mego wzroku

 89. ela pisze:

  Jezu Miłosierny, z całego serca proszę o łaskę zdrowia, o oddalenie zaburzeń nerwicy, lęku, o spokój serca. Proszę również o zdrowie i siły dla mojego męza, który bardzo mnie wspiera w tym trudnym dla mnie czesie. Bóg zapłać za modlitwę

 90. maria zaber pisze:

  Panie Jezu ulzyj mi w cierpieniu duszy i pozwól życ jak dawniej

  • mariaP pisze:

   z „Dzienniczka” nr 1397
   Powiedział mi Pan:
   Utrata każdej duszy pogrąża Mnie w śmiertelnym smutku.
   Zawsze Mnie pocieszasz, kiedy się modlisz za grzeszników.
   Najmilsza Mi jest modlitwa – to modlitwa za nawrócenie dusz grzesznych;
   wiedz, córko Moja, że ta modlitwa zawsze jest wysłuchana.

   // Ilekroc grzesznik siega po koronke i zaczyna sie modlic za drugiego grzesznika , doznaje skutkow tego milosierdzia … najpierw na sobie !!
   Jest to tajemnica Bozego Milosierdzia.
   Jego Milosci.
   Sprobuj !
   Gdybym nie doswiadczyla, to bym sie nie dzielila !

 91. Czester pisze:

  Jezu Ufam Tobie !

 92. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji, o łaskę uzdrowienia z nerwic, uwolnienie od skutków grzechów przodków i błogosławieństwo dobrym mężem i rodziną.

 93. daw pisze:

  Prosze Jezu uzdrów mnie ,bardzo proszę Kocham Cię i uwielbiam.

 94. Elżbieta pisze:

  Kocham Cię Jezu,bądź moim Panem i Królem nas wszystkich.Przytul nas do Serca Twojego,

 95. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za uratowanie mojego małżeństwa, aby mąż opamiętał się i zobaczył jak swoim niegodziwym zachowaniem rani mnie i nasze trzy dorosłe córki. Serce mi pęka,gdy widzę jak ze stresu płaczą, staram się pocieszać ale sama też czasami płaczę.Po 23 latach małżeństwa dowiedziałam się, że jestem mu obojętna. Odkryłam, że przyczyną jest 19 lat młodsza kobieta, z którą spędza czas w wynajętym mieszkaniu. Mąż żąda ode mnie rozwodu za porozumieniem stron, mówiąc , że jak się nie zgodzę to cytuję-puści mnie w skarpetkach.Zachowuje się jak opętany, jak w amoku, sam robi jedzenie, gardząc tym co przygotuję, śpi w małym pokoiku na materacu, nie odzywa się do mnie, jak o coś pytam odpowiada ze wściekłością i przekleństwem, jego oczy są okrutnie zimne i złe, boję się, kiedy spotkamy się wzrokiem. To trwa od 22 czerwca. Do tej pory byliśmy zgodnym małżeństwem ale mąż nie chodził do kościoła, tylko ja z dziećmi. Jedynie modlitwa daje mi ukojenie, modlę się prawie cały czas, w nocy kiedy sie budzę, zaraz z rana przed pracą, po pracy, wieczorem.Zmówiłam Nowennę Pompejańską, odmawiam koronkę do miłosierdzia, nowennę do sw. Józefa, św.Rity, św. Tadeusza Judy,św. Charbala, litanię do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, litanię do Wszystkich Świętych. Bardzo zależy mi aby nasze małżeństwo przetrwało, jeśli taka jest wola Boga. Dlatego bardzo proszę o modlitewne wsparcie , bo wiem, że co po ludzku niemożliwe, u Boga jest możliwe. Bóg zapłać wszystkim , którzy będą modlić się w mojej sprawie!

  • Grażyna pisze:

   Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego męża,który ma narcystyczną osobowość Bardzo mnie krzywdzi i upokarza

 96. danuta pisze:

  proszę o modlitwę o cud uzdrowienia mnie z nieuleczalnej choroby nowotworowej ,o łaske uzdrowienia Mari z raka skóry,o powrót na drogę wiary i załozenie szczęsliwej rodziny dla syna,o łaskę trzeźwości dla męża,o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny

 97. basia pisze:

  proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla całej rodziny prosząc o łaskę zdrowia dla wszystkich aby już nikt więcej z naszych j rodzin nie zachorował na raka a w rodzinach zapanowała miłość i zgoda miej panie w opiece nasze dzieci powierzam je Tobie a także moją siostrę aby Bóg obdarzył ją dobrym mężem proszę cię Jezu ulolnij nas od wszelkich przekleństw teraz i pokoleniowych Jezu ty wiesz że cię kocham Jezu Ufam Tobie

 98. elag. pisze:

  Proszę o modlitwę za kapłanów z mojej parafii, o łaskę uzdrowienia relacji między nimi, o potrzebne łaski i umocnienie w dobrym i miłości, o moc płynącą z Ołtarza Pańskiego dla nich. Panie, Mocy i Miłości Niepojęta oddal wszelkie zło i pokusy, wszelką grzeszną słabość i spraw, by stanowili jedno. Jezu ufam Tobie!

 99. Wiesia pisze:

  Proszę o modlitwę za Sylwię o łaskę nawrócenia,uzdrowienia wewnętrznego i uwolnienia od złych mocy;o przerwanie skutków grzechów pokoleniowych i uzdrowienie relacji w rodzinie, Boże Wszechmogący okaż jej niezgłębione Miłosierdzie.JEZU UFAM TOBIE.

 100. Sylwia pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Iwony Janiny . Błagam o jej życie.

 101. Renata pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie mojej rodziny i moje, ale także o powrót do zdrowia Damiana, który uległ wypadkowi i tak dzielnie walczy o życie, a także o modlitwę za jego najbliższych, którzy trwają przy nim i wierzą w cud jego wyzdrowienia. Błogosław jego rodzicom, a w szczególności jego ojcu, który tak walczy o syna- z miłością i wiara, ale i pokorą. Niech św. Rita wstawi się za ta tymi wszystkimi, którzy tak bardzo potrzebują jej wsparcia. Św.Janie Pawle stań obok św. Rity i uproś z nią o zdrowie wszystkich, których wskazałam. Tylko wy pokazaliście mi swoją siłę i wiarę w nas grzesznych.W was moja nadzieja.

 102. sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę o cudowne uleczenie z przewlekłej grzybicy przez którą straciłam dziecko i nie mogę się wyleczyć aby móc wraz z mężem starać się o dziecko także proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla męża taty i mamy

  • Maggie pisze:

   Modlitwa jak najbardziej – wszystkich proszacych WOWIT i innych polecam… +++

   Sylwio, przestudiuj tez swoją dietę i skunsultuj ze znawca – mowila mi matka pewnej mlodej osoby o podobnej sytuacji. Moze wysokie dozy, a wiec musza byc z kapsulki, acidophilus&bifidus (są tez w kefirach/jogurtach) przyniosą ulgę ???
   Pros o wstawiennictwo u Maryji i Jezusa: swojego Anioła Stróża, Rafała Archaniola i świętych (wybierz których).

 103. Paulina pisze:

  Proszę Cię Boże o łaskę dla mojego syna Emila. Aby podejrzenia u niego zespołu downa pozostały podejrzeniami. Aby moje dziecko było zdrowe. Proszę Cię Panie Boże z całego serca.

 104. krystyna pisze:

  Ojcze,proszę,o nawrucenie mojego syna Arkadiusza i wyrwanie go ze szponow nałogu narkomani

 105. Irena pisze:

  Ojcze prosze o uzdrowienie duszy i ciala Pawla i o uzdrowiene jego trzustki i watroby.

 106. Anna pisze:

  Jezu ufam Tobie, zajmij się moją rodziną. Zachowaj nas od rozwodu błogosław córkom, skrusz zatwardziałość męża, wspieraj w wypełnianiu Twojej woli. Dziękuję za wszystkie łaski , którymi nas obdarzasz.

 107. Katarzyna pisze:

  Z głębi serca proszę o modlitwę a intencji mojego męża Wojtka jego nawrócenie i uwolnienie i o ratowanie naszego małżeństwa. Boże w Trójcy Przenajświętszy Jedyny daj mu łaskę poznania twojej wielkiej miłości i otworzenia swojego na te miłość.

 108. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za ocalenie mojego malzenstwa. Boże daj mi siłę, wiarę i nadzieję, czuję się taka zagubiona, bądź przy mnie blisko, bardzo tego potrzebuję. Jezu Ufam Tobie!

 109. lusi pisze:

  proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy

 110. Joanna pisze:

  Proszę o modlitwę za ocalenie mojego małżeństwa i nawrócenie mojego męża Pawła. Niech rozstanie się z tą złą kobietą,która próbuje rozbić nasze małżeństwo Boże, Maryjo dajcie mi siłę, wiarę i nadzieję, czuję się taka zagubiona, bądźcie przy mnie blisko, bardzo tego potrzebuję.

 111. Małgosia pisze:

  Proszę o modlitwę abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym
  dalej mogła rozwijać sie naukowo. Proszę o dobrego wiernego mądrego i
  kochającego męża. Tak bardzo tego potrzebuję ale to Ty Panie Jezu wiesz najlepiej.
  Błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w
  szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy.
  Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał
  sprzedawać sprzętu.
  Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory
  osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy Panie Jezu. Kocham Cię
  bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj
  siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.
  Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od
  nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

 112. Beata pisze:

  O Mój Najmiłosierniejszy Boże ulecz moją schorowaną mamę. Spraw, żeby wyzdrowiała.

 113. malgorzata pisze:

  Księże Adamie bardzo Cię prosze o wstawiennictwo i modlitwę za moją rodziną proszę o nawrócenie mojego męża , moich dzieci ,zięciów .Bardzo prosze o dar potomstwa dla mojej córki chyba nie chce miec dzieci lub na skutek przejścia pewnej kuracji która mogła mieć bardzo zły wpływ na obecne jej zdrowie jest bardzo chuda wyglada jakby miała anoreksję.w naszej rodzinie chyba na dobre zadomowil sie szatan bo tyle zła się dzieje nasza rodzina jest rozbita od 10 lat mieszkamy razem ale tak jakby nasze małżeństwo nie istniało dzieci odchodza od Boga są bardzo nerwowe małżestwo mojej drugiej córki zagrożone było rozpadem a dzieki Bogu chyba najgorsze minęło..Proszę ks.prosze ogarnąć również modlitwą mojego wnusia 7-miesięcznego który jest powaznie chory na serce i nie przybywa na wadze. Dużo się modlę za moja rodzinę ale już nie daję rady ..Od ponad pół roku choruję bardzo powaznie ale nie poddaję się oddaję to wszystko Panu Jezusowi bo ufam że ON w dobroci swego serca wyprowadzi z tego wszystkiego dobro bo ma dla nas tyle miłości i miłosierdzia a ja zaufałam mu bezgranicznie ,jest całym moim życiem i już dawno przyjęłam Pana Jezusa jako mojego Pana i Zbawiciela.Bardzo dużo słucham rekolekcji ks. D. Chmielewskiego o.J Witko wnosza do mego życia tyle nadziei ,otuchy są jak przytulenie Jezusa.Proszę księże Adamie o modlitwę za wszystkich w mojej rodzinie osiłę i wytrwanie przy Chrystusie Ks. Adamie chciałabym napisac do ks. długi list tylko nie wim na jaki adres czy to e-mail czy mogę pocztą.Niech Matka Boża i Pan Jezus mają ks. w swej opiece , a Duch Sw. niech napelnia swym światłem.Szczęść Boże. Małgorzata

 114. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża, aby wszystkie zranienia jakie wyniósł z nieszczęśliwego dzieciństwa nie niszczyły naszej rodziny. Aby dotrzymał tego, co ślubował i aby nasze małżeństwo było szczęśliwe, zgodne i trwałe.Ja uczynię wszystko aby tak było. Niech demony, które nim zawładnęły, alkohol,kobieta, pieniądze, materializm pójdą precz. Niech doceni to co ma, kochającą, wierną żonę, mądre, piękne córki, dom który z takim trudem budowaliśmy. Boże, uratuj jego duszę, daj mi siły abym mimo beznadziejnej sytuacji nie traciła wiary w uratowanie naszego małżeństwa i siły do modlitwy. Dziękuję za wszystkie łaski, jakich doświadczam i za to, że jeszcze nie złożył pozwu, co chciał zrobić w styczniu po ukończeniu przez najmłodszą córkę 18 lat.

 115. Danka pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe za moje zdrowie i o szybkie wyjscie z choroby nerwowej. Bog zaplac prosila Danka

 116. Marian pisze:

  Prosze wszystkich. o modlitwe w intencji uzdrowienia uratowania naszego małżeństwa Ewy i Mariana. I o uratowanie od zguby naszej rodziny.

 117. Anna pisze:

  Boże, wysłuchaj proszę moich modlitw i wybacz Darkowi, mojemu mężowi i Anecie jego 19 lat młodszej kochance to co czynią. Przez ogrom cierpienia jakiego doświadczam ja żona i nasze córki, moją chorobę proszę pomóż wytrwać w modlitwie i nie utracić wiary i nadziei. Ciągle go kocham i liczę, że zauroczenie minie ale są chwile, kiedy nadzieja przygasa. Bardzo boję się chociaż stale modlę się, niedawno rozpoczęłam 4 nowennę pompejańską i na drugi dzień dzięki zupełnemu zbiegowi okoliczności dowidziałam się wszystkiego o tej kobiecie, gdzie mieszka i pracuje o tym, że ma chłopaka którego nikomu nie pokazuje ale kuzynce pochwaliła się że ma żonę i dzieci i jest z tego dumna. Ona pracuje w stowarzyszeniu katolickim jej rodzina jest bardzo pobożna, mieszkają blisko koscioła. Tym bardziej boli że taka osoba tak niegodnie postępuje. Nie wiem co z tą wiedzą zrobić i czy nie uświadomić jej rodziców. Czuję się taka nieporadna, proszę o modlitwę bo jest to dla mnie bardzo ważne.

  • Maggie pisze:

   Anno, to trudne … ale modl sie za nia, a nie tylko za meza. Potepiac mozna czyn, a nie czlowieka – to nie latwo przychodzi …..

   Meza kochasz, ale Twoje uczucie, do tej kobiety …. moze umniejszac sile modlitwy. Modlitwa rowniez za nia, ofiarowanie bolu i wyzbycie sie „uczuc” ku niej w Imie Jezusa, moze wytracic tej mlodej osobie noz, ktory ona trzyma w Twoim sercu.
   Moze raczej modlitwa za jej rodzicow ?

   Demon zla opanowal nie tylko ja, ale i meza, wiec oboje potrzebuja modlitwy – mysl o zatracaniu przez nich dusz i … o przebaczeniu niech doda sily Twej modlitwie.

   Skoro dziewczyna w wieku 18lat zaczela od zakazanego owocu i ma jeszcze kogos innego, to z jej s trony nie jest to prawdziwa milosc do Twojego meza.
   Jesli zrobisz nieroztropny krok, maz moze Ciebie znienawidziec, a po rozpadzie takiego zwiazku … poszukac innej … (tak czesto bywa!).

   Ty rowniez Anno potrzebujesz modlitwy, badz wytrwala i dzielna. Moze lacznie z corkami w kazda srode Nowenna do Matki Bozej Nieustajacej Pomocy?
   (dokladnie w dzien moich 18 urodzin, orzeczony byl rozwod moich rodzicow… Moja mama, po latach, powiedziala mi, ze Nowenna do MBNP pomogla ale, kiedys zamiast sie rzucic ojcu na szyje, oczekiwala przeprosin, na kolanach, za bol,upokorzenie i poniewierke … i zamknela sie furtka otworzona przez Maryje. Nie rob bledow, ktore przez cale zycie mozesz zalowac).

   +++

   Jezus jest Panem!

 118. małgorzata pisze:

  Szcześć Boże

  Co by tu dużo mówic.. moja mama jest ciezko chora. Rak.Przerzuty.Chemia. Prośba jest jedna:z calego serca proszę o modlitwę za moją mame.. tak bardzo ją kochamy, jest jedyną babcią naszej 2 letniej córeczki. mamy z mezem po 26 lat. On stracil rodziców 5 lat temu. Nie możemy jej tak szybko stracić..dlatego prosze, jesli tylko jest taka możliwość proszę o kilka słów do Najwyzszego w intencji mojej mamy.. Bóg wielkie zapłać.

  • whenryk pisze:

   Ktos powyzej dobrze napisal, Jesus jest Panem!
   Ja tylko dopisze, jest nieskonczonym mlosierdziem, nie ma nedzy ludzkiej nad ktora by sie nie pochylil. Niech Bog blogoslawi.
   +++

 119. Anna pisze:

  Zdobyłam nr telefonu do domu kochanki mojego męża, odebrał jej brat. Opowiedziałam mu całą historię o tym , że mamy 3 córki, że od roku mąż z nią się spotyka, wyjeżdża, spędzają czas w wynajętym przez niego mieszkaniu. Brat był bardzo zaskoczony tym co jego siostra wyprawia. Powiedziałam o tej rozmowie mężowi, on powiedział że z nią zerwał ale z pewnego źródła dowiedziałam się że nadal się spotykają. Wczoraj zadzwoniła do mnie ta kobieta informując mnie, że brat powiedział o rozmowie ze mną i wtedy dowiedziała się prawdy, że mąź przedstawił się że jest po rozwodzie inie wiedziała że niszczy małżeństwo i zerwała z nim jak dowiedziała się. Mąż pomimo woli z mojej strony na odbudowanie małżeństwa na nowo mówi że żąda rozwodu bo ma dość wszystkich bab a ze mnie robi wariatkę.Powiedział, że zlozy pozew. Nie chcę rozwodu ale bez jego woli nie uratuję małżeństwa. Widzę nienawiść w jego oczach Za półtora tygodnia czeka mnie operacja, która jest skutkiem mojego długotrwałego stresu, cierpię fizycznie i psychicznie. Chodzę do psychoterapeutki aby nie zwariować. Boję się przyszłości, tego co mnie czeka. Proszę o modlitwę za naszą rodzinę, która została tak potwornie poraniona. Żeby mąż opamiętał się w tym co robi i aby rozwiązały się węzły mego życia. Cały czas gorąco modliłam się ale ostatnio mam duże trudności i nie potrafię, dlatego proszę też o modlitwę za mnie abym nie traciła wiary w tej beznadziejnej sytuacji.Dziękuję za wszystkie modlitwy i wsparcie jakie z tej strony Wowit dostaję. Jezu ufam Tobie, zajmij się moim życiem!

  • Mahejo pisze:

   Anno, +++, ++++ ❤ !

  • rosa pisze:

   Anno to co napiszę jest trudne, ale prawdziwe.
   To jest twój krzyż, krzyż odrzucenia, zdrady i nienawiści ze strony męża.
   Zobacz, że ta kochanka nic nie wiedziała a jak poznała prawdę, to z nim zerwała. Ale to on nadal brnie w zło. On nie wraca do ciebie, tylko grozi rozwodem i podaje, że jesteś wariatką. To jest typowe działanie złego ducha i tu niewiele zrobisz, potrzebujesz pomocy i wsparcia kościoła i dobrego psychologa ale katolickiego.
   Kto wie, czy w twoim przypadku nie jest nieunikniona separacja. Nie można kurczowo trzymać się tego, co złe i nas samych przy tym zniewala.
   O takich przypadkach papież pisze, że czasami separacja jest nieunikniona:

   „Franciszek przypomniał, że rodzina to jedna całość. Jeśli jej dusza jest w jakimś miejscu zraniona, zakażenie obejmuje wszystkich. Mąż i żona zobowiązali się być jednym ciałem, założyć rodzinę – mówił dalej Papież – lecz jeśli mają obsesję na punkcie własnych roszczeń do wolności i zadowolenia, to takie wypaczenie głęboko dotyka serca i życia dzieci. Ojciec Święty przyznał, że zdarzają się sytuacje, kiedy separacja jest nieunikniona. Niekiedy jest ona nawet moralnym obowiązkiem, kiedy trzeba chronić słabszego małżonka lub małe dzieci przed poważnymi ranami”

   Anno, porozmawiaj na priv z Adminką. Ona się nie udziela tutaj w tym temacie, bo jest aż nadto jej bliski. Najlepiej napisz do niej maila.

  • Monika pisze:

   Aniu, oczywiście modlitwa za Waszą Rodzinę i coś dobrego do posłuchania z kwietnia tego roku: ks. Piotr Pawlukiewicz. Małżeństwo, labirynt czy droga do nieba? https://www.youtube.com/watch?v=wFP0VX1pugE

 120. Jurek pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moje zdrowie odnośnie normalnego chodzenia bez bujania i możliwość normalnego snu – Z GÓRY BARDZO DZIĘKI Jurek z Kętrzyna

  • eska pisze:

   Jurku, nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale z Twojej wypowiedzi wynika mi, że masz problemy z równowagą (zawroty głowy) – czy tak? Istnieje pewna przyczyna, która jest łatwa do usunięcia, ale z niewiadomych przyczyn niewielu lekarzy na nią wpada i przez to czasem pacjenci męczą się bez diagnozy. Rzecz dotyczy błędnika. W jego skład wchodzą m.in. kanały półkoliste (odpowiedzialne za czucie ruchu obrotowego), które są wypełnione endolimfą. Jest również łagiewka, w której znajdują się otolity – takie jakby „kamyczki”. Jeśli otolity wpadną do endolimfy w kanałach półkolistych, to wówczas występują zawroty głowy – mogą być nawet, jak się stoi lub leży.
   Sprawdzenie, czy to właśnie to jest przyczyną Twoich problemów wykonuje się poprzez tzw. badanie posturograficzne, na które kieruje laryngolog lub foniatra. Terapia jest bardzo prosta, ultradźwiękami.
   Może warto, abyś zweryfikował i taką możliwość?
   Pozdrawiam w Panu i zapewniam o modlitwie.

   • Maggie pisze:

    Przyczyny moga byc rozne – jak wspomniala Eska potrzebne jest to podstawowe badanie … wazne aby otrzymać prawidłowa (!) diagnozę, bo kolejnosc: najpierw z diagnoza lekarz a potem aptekarz.
    Modlitwa zawsze na miejscu.

 121. Danuta pisze:

  Szczęść Boże.Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża i syna o łaskę wiary dla nich ,aby zwrócili swoje serca ku Bogu , aby w naszej rodzinie zapanowała jedność, miłość i wzajemny szacunek. Proszę szczególnie za syna Marka o to aby Bóg dotknął jego serca i umysłu aby chciał sam uwolnienia od dręczeń szatańskich ,które go nękają od kilkunastu lat z powodu tego że był wśród satanistów.Szukaliśmy z synem pomocy wśród egzorcystów ale żaden nie jest zainteresowany współpracą z synem żeby mu pomóc.Syn zniechęcił się tym i już nie szuka kontaktów z egzorcystami a zły duch wyraznie daje o sobie znać.Gdzie szukać pomocy i ratunku. Modlimy się z synem ale bez rezultatu Oboje jesteśmy bardzo zmęczeni tym bardziej, że syn traci wzrok a medycyna nie bardzo umie i chce pomóc .

 122. Paweł 1979 pisze:

  proszę Cię Boże o wybaczenie mojej zdrady na rzecz firmy UP i możliwość powrotu do niej.
  dziękuję Ci Panie Wszechmogący.

 123. DANUTA pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe o laske zdrowia dla Danuty o wyjscie z choroby nerwowej i zeby ustaly zawroty glowy Panie Boze prosze pomoz mi .

 124. Anna pisze:

  Panie Boze w imieniu Twojego Syna Jezusa Chrystusa uwolnij mnie prosze z napadow leku, nerwicy i nekajacych mnie zawrotow glowy. Prosze o modlitwe.

 125. anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża, który strasznie przeklina

 126. barbara pisze:

  Prosze o zdrowie dla mojej mamy Jadwigi

 127. Iwona pisze:

  Proszę Pana Boga o uzdrowienie mnie z choroby. Powrót do sił.

 128. Rafał pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z lęku i niepokoju, proszę o łaskę wolności wew. pokoju, oraz radości. Dziękuje za modlitwę.

 129. basia pisze:

  qrosze o modlitwe za Grzegorza i Rafala o uzdrowienie duchowe i qsychiczne ze zranien,zniewolen,zlych nalogow i qokus i cud nawrocenia…za malzenstwo Magdy i Grzegorza o uzdrowienie z glebokiego kryzysu,nierozerwalnosc malzenska,cud uzdrowienia i qowrotu do sakramentow sw….za Magde o wyzwolenie od kochanka,uzdrowienie duchowe ze zranien i zniewolen.

 130. Izabela pisze:

  Witam, przypadkowo zobaczyłam tą stronę, i bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, moich dzieci które żyją w związkach nie sakramentalnych, za mojego męża który rozmawia ze mną przy dzieciach ale strasznie przeklina przy nich jest taki jakby chciał w tym momencie ze mnie zrobić wariatkę ,a kiedy dzieci nie ma to jest miły .Nie pomaga mi dzieci wychować po katolicku, wręcz przeciwnie, zawsze mi w tym przeszkadza. A niedawno zmarła moja mama, która miała straszny problem z moim bratem, który jest alkoholikiem.Jak mama żyła ,to on był wulgarny nawet wobec mamy, przeklinał strasznie, wywalał wszystko, robił straszne awantury, wyzywał mamę i siostrę i mnie.Chodziliśmy zawsze z wodą święconą, bo baliśmy się jego. A mama z Krzyżem,modliła się za niego,bardzo wiele lat. Teraz mamy nie ma , zmarła, ja wyjechałam,ale moja siostra została z nim,mieszka z bratem w jednym domu.Nie może jego wyrzucić z domu, bo to jest jego dom też,a nawet nie chcemy jego wyrzucić na bruk, chcemy jemu pomóc.Niedawno brat razem z siostrą przyjechali do mnie, zachowywał się bardzo dobrze, myślałam przez chwilę ,że on zobaczy jak ja mam ,jak ja żyję, był bardzo grzeczny.Ale pojechał z siostrą do domu, no i ona płacze każdego dnia ,że on strasznie pije i powtarza się to wszystko znowu. Nie wiemy co robić, szukamy ciągle to nowych modlitw za niego, Martwimy się o niego całą rodziną.Proszę o modlitwę.Iza

 131. ela pisze:

  Proszę o pomoc dla brata Rafała jest zagubiony martwię się o niego . Pomóżcie mi go wyrwać z zniewolenia .

 132. Klaudia pisze:

  Błagam Cię Panie Boże o potrzebne łaski dla nas i Twoją pomoc w uratowaniu naszego małżeństwa, błagam o przemianę i nawrócenie męża Jana,o wyzwolenie go i uwolnienie z niesakramentalnego związku, o cud odrodzenia milosci w jego sercu do mnie,o wzajemne zrozumienie i wybaczenie, o jednosc i wiernosc malzenską. Jezu tak bardzo pragnę drugiego dzieciątka, Jezu ulżyj cierpieniu błagam Cię, miej w opiece nas i naszego synka.

 133. Damian pisze:

  Panie Boże potrzebuję Twej pomocy. Ratuj zdrowie i życie mojej przyjaciółki Anny. Choruje ona na ciężkie choroby, 4 stycznia będzie przechodziła pierwszą z kilku bardzo bolesnych operacji. Daj jej siłę i Dary Ducha Świętego w pokonywaniu codziennych trudności. Błagam w Tobie cała nasza nadzieja. Bóg zapłać.

 134. jolanta pisze:

  Prosze o uzdrowienia dla mnie o sluch i wzrok i nerwy zeby byla spokojna jak Pan Jezus. Bardzo Jezu ufam tobie

 135. Rafał pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wew. wolności, pokoju, oraz radości

 136. Mariusz pisze:

  PROSZE O MODLITWE W INTENCJI O UWOLNIENIE I UZDROWIENIE OD ZŁYCH DUCHÓW I ZLYCH MYŚLI

 137. Gabi pisze:

  Boze .prosze .Cie o zdrowie moich dzieci .wnukow i moje ..dziekuje ci za wszystko co dla mnie uczyniles .dales mi drugie zycie ..ocaliles mojego syna .tak bardzo kocham swoje dzieci i wnuki ..prosze cie chron nas od wszelkiego zla ..spraw by nasze zycie bylo radosniejsze .spokojniejsze .zeslij Ducha Swietego ..na moja rodzinę .W Imie Ojca i Ducha Swietego .

 138. MARTA pisze:

  Proszę o modlitwę dla mojej małej córeczki Blanki która cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Choroba bardzo upośledza jej rozwój psychiczny jak i fizyczny. Blanka jest bardzo intensywnie rehabilitowana ale mimo wszystkich naszych wysiłków nie przynosi ona oczekiwanych efektów. Wybrałam dla Blanki Naszego Pana Jezusa najwspanialszego lekarza proszę go o uzdrowienie mojej córeczki.

 139. maluszycka pisze:

  Witam mam ciezki okres tak od 7 lat mam corke ktora ma 14 lat i strasznie sie buntuje pyskuje ma mysli samobjcze po smierci ojca mojej corki wszysto sie przewrocilo do gory nogami .Moja corka zaczela sie zachowywac jakby w nia szatan wszedl .Ja probuje jak najlepiej dla niej wszysto jej oddaje cale swoje serce co moge a ona sie zachowuje jakby szatan nia kierowal nawet raz siegla po tabletki .Juz nie mam sily zostaje mi tylko modlita o cud cud nawrocenia dla mojej corki . Prosze o modlitwe

  • maluszycka pisze:

   Prosze o modlitwe Boze moj kochany w tobie nadzieja ze moja corka podazy droga Boza b cie prosze o nawrocenie corki .Dziekuje ze jwstes i ze prowadzisz nas ku dobrej drogi.

 140. Mama pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie z nałogu narkomanii syna

 141. ZBIGNIEW pisze:

  Proszę o modlitwę o wypełnienie Woli Bożej w małżeństwie Kasi i Zbyszka , któremu poważnie grozi rozpad

 142. anna.harcej pisze:

  Gorąco proszę o uwolnienie mojego dziecka od szatana.Panie Jezu pomóż z Duchu Święty czuwaj i stawiaj dobrych aniołów na drodze.Staram ofiarować koronkę w intencji córki.mama

 143. Halina pisze:

  Jezu, pomóż mi odzyskać moich synów. Błagam ulituj sie nad nimi i uwolnij ich ze zniewolenia. Ty wiesz, ze oni sa dobrymi dziecmi ale ja sama jako matka zawiodlam nieumiejetnie wypelniajac swoje obowiazki. Nie mieli wsparcia a to ktore ja chcialam im dawac nie zdawalo egzaminu. Pomoz nam Jezu, blagam, odnalezc sie na nowo, bym umiejetnie mogla ich wspierac i kochac tak jak Ty ich kochasz. Pomoz im wybaczyc mi moje bledy ktore popenilam tak jak Ty wybaczasz nam. Pomoz mi byc bardziej cirpliwa. Pozwol im poczuc moja milosc do nich. Jezu najslodszy, wybacz mi, wybacz moim dzieciom jestesmy chorzy i tylko Ty mozesz pomoc nam wyjsc z tej choroby ktora zastawil na nas zly duch. W mam tylko nadzije. Pomoz mi..Prosze o wsparcie i modlitwe.

 144. Marcin S. pisze:

  Szczęść Boże
  Proszę o pomoc w modlitwie wstawienniczej za zdrowie dla mojego taty Janusza , który jest dziś po operacji.

 145. Andrzej Bobola pisze:

  PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MAMĘ JANINĘ KTÓRA MA GUZA PŁUCACH .NIECH BÓG OJCIEC POBŁOGOSŁAWI WSZYSTKIM KTÓRZY PODEJMĄ MODLITWĘ W TEJ INTENCJI . AMEN

  • wobroniewiary pisze:

   Modlitwę obiecujemy ale czy to prawdziwe dane, zbieg okoliczności czy tylko powołanie się na Świętego? 🙂

   • Maggie pisze:

    Też o tym pomyślałam. Jeśli zbieg okoliczności to Andrzeju zwroć się również z prośbą do swego Patrona.
    +++

    • Maggie pisze:

     Mam obrazek z ołtarzem św.Andrzeja w Strachocinie, a na odwrocie modlitwa (nowenna?):

     Święty Andrzeju Bobolo,
     ktoryś tak ukochał Pana naszego Jezusa Chrystusa, że od młodości poświęciłeś się na Jego służbę i całkowicie oddałeś się zjednywaniu dlań dusz przykladem życia o słowem, nie szczędząc żadnych trudów, aż wreszcie śmiercią męczeńską uwieńczyłeś swoje apolstolskie życie, błagam cię przez twe zasługi u Boga i miłość jaką ku Niemu pałałeś, wyjednaj mi łaskę, której tak bardzo pragnę ….. (przerwa na wyrażenie prośby).
     Wspieraj mnie także w ciągu całego życia mojego, abym zawsze pozostawał w zjednoczeniu z Sercem Jezusa i pod opieką Jego Matki Niepokalanej. Amen.

     Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo,
     Św.Andrzeju Bobolo módl sie za nami.

 146. Czester pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 147. Marcin S. pisze:

  Szczęść Boże
  Proszę o pomoc w modlitwie wstawienniczej za zdrowie dla mojego wujka Bogdana , który jest po operacji tętniaka w głowie.
  Wujek jest jedynym żywicielem rodziny , a po operacji powstała wczoraj komplikacja jaką jest niedowład prawej ręki , a w lewej ma i tak już od kilku lat amputowane 2 palce po wypadku w lesie.

 148. Jagoda pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji powrotu ukochanego, i nawrócenia związku. Oraz o odejście złych duchów

 149. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę i wstawiennictwa do miłosiernego Boga dla Sylwestra. Panie Boże Najukochańszy pomóż mu w walce z nałogiem alkoholowym .

 150. kasienka m pisze:

  Prosze modlltwe za moja corke wanesse ktora choszi do gimnazjum i jej kolezanki maja zly wplyw na nia.Niech Bog poprowadzi ja swoja drogai trzyma ja mocno za reke.Niech ja Bog nawroci uwolni od zlego i pomoze przyjac Dcha swietego bardzo cie prosze .

 151. Monika pisze:

  Szczęść Boże,

  Błągam o modlitwe o uzdrowienie i unikniecię operacji ciąży pozamacicznej. Panie Boże spraw, aby ciąża w jajowodzie sama się wchłonela…Teraz ten czas jest dla mnie najważniejszy. Duchu Święty oswieć mnie. Jezu ufam Tobie. Dziękuje Duchu Święty, ze mnie oświecasz.

 152. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwę za Mateusza, który jest w bardzo złym stanie psychicznym oraz o rozwiązanie jego problemów.

 153. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Anny i Mariusza o miłość, zdrowie i dar rodzicielstwa.

 154. Beata pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę za uleczenie i uzdrowienie mojego związku z Markiem z wszelkiego zła. O wzajemną miłość taką jaką obdarza nas nasz Ojciec Miłosierny. Abyśmy w zdrowiu, szczęściu, wzajemnej radości, miłości, wierności i Błogosławieństwie Bożym mogli iść wspólnie przez życie do końca naszych dni i wspólnie wielbić jego Imię.

 155. Justyna pisze:

  Proszę z całego serca o modlitwę o uratowanie małżeństwa Justyny i Dominika . Boże spraw by kobieta , która zawróciła w głowie mojemu mężowi aby nie rozbiła naszego małżeństwa. Nie pozwól aby Franek wychowywał się bez ojca.

  • Maggie pisze:

   Do tego grzechu potrzeba dwójki, więc za oboje konieczna modlitwa – to nie jest tak, że to tylko jedna osoba jest winna. Zrozumiałam to późno i włączam mego ojca i kobietę kiedy modlę się za zmarłych (ojciec zmarł nagle na serce, a ona na raka).
   Módl się i za nią kochana, bo kiedy tylko za męża, to tak jakby tylko część „nowotworu” lekarz operował i pozostaje możliwość „przerzutu” gdyż kosmaty szaleje.
   +++

 156. pa pisze:

  Justyna ja Ci polecam ksiązke ks.Amortha „Z Jezusem pokonać złego ducha”

 157. Agnieszka pisze:

  Szczęść Boże,
  Proszę o modlitwę za moją mamę Helenę, która będzie mieć operację, o uzdrowienie jej z choroby nowotworowej i powrót do zdrowia.
  Proszę także o Pawła, aby odrodziła się w nim miłość, która nas połączyła. Boże daj łaskę opamiętania i pojednania dla nas.

 158. Anna pisze:

  Widzę że są starsze już posty, chciała bym Prosić o Modlitwę wstawienniczą dla mnie i mojej mamy, mama ma chore serducho i czeka ją operacja ale wiem że na nią nie pójdzie bo za bardzo się boi po ostatniej,a z kolei ja mam nerwice i lek że zaras umrę,nie wiem czy to od psychiki czy mam się czego bać nawet nie wychodzę z domu ze strachu,mam 30 lat a żyje na koszt rodziców,wstyd masakryczny,nie wiem co mam zrobić,może to komuś wydawać się śmieszne,ale naprawdę nie mam pojęcia co zrobić, zwarjuje jak tak dalej pójdzie, narazie są rodzice a co będzie jak ich braknie?

  • Maggie pisze:

   Anno, każdy z nas umrze, więc to tylko rzeczywistość i pewność, której się nie uniknie. Myśl raczej o tym, aby kochać Pana Boga i kiedyś osiągnąć szczęśliwość wieczną, która jest prawdziwym szczęściem. Ważne aby się przygotować na spotkanie z Panem Bogiem.

   Może, gdy się przyzwyczaisz do tej myśli, że jesteśmy tu na ziemi tylko przelotem i nikt, żaden człowiek, nie ujdzie śmierci, zaczniesz stopniowo wychodzić z domu. Choćby na schody, potem dookoła domu etc. Ważne aby nie upaść, spokojnie i głęboko oddychaj, patrz przed sie ie i pod nogi i pamiętaj, że masz Anioła Stróża i Matkę Najświętsza, wszystkich Świętych, których możesz wezwać w każdej chwili aby pomogli pokonać lęk. Jezus kocha Ciebie!

   Jeżeli masz jakieś problemy z fizycznym zdrowiem, np z błędnikiem, etc., to są od tego lekarze i leki, a do tego można posługiwać się laską lub walker’em (takim chodzikiem – są z kółkami, hamulcami, ławeczką i koszyczkiem na zakupy), na którym, w każdej chwili,można usiąść, jeśli zakręci się w głowie itp. Widziałam młode osoby z walker’ami – nie tylko seniorów. Jeśli zaś to sprawy nie duchowe ale mentalne, to też są lekarze, a walker też jest pomocny, bo możesz jak już wspomniałam, na nim usiąść i ochłonąć.

   Zastanów się, od kiedy masz tą dolegliwość – bo chodziłaś przecież do szkoły.
   Dobrze, abyś mogła wyjść sobie do kościoła np na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, albo w październku na różaniec.

   Już zrobiłaś postęp, bo zrobiłaś parę kroków, wchodząc na WOWIT, no i widzisz swój problem. Memento mori, a kiedy przyjdzie czas, to nie ma kryjówki przed tą kolejnością ludzkiego losu.

   Dołączam Ciebie do modlitwy za Rodzinę WOWIT’ową.

   Jezu, Ty się ty zajmij.

 159. ania pisze:

  Proszę o modlitwę za moją Mamę Ewe ,aby wyszła z depresji i potrafiła wybaczyć ojcu,ktory odszedł do innej i nas skrzywdził.I modlitwę za mnie,aby mi wybaczył za chodzenie do bioenergoterapeuty,wrozki,itd.ze przestałam się modlić i wierzyc,ze tylko on pomaga,aby mnie naprowadził na dobrą drogę.Dziekuje

 160. Wioletta pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji mojego męża Jarka o uzdrowienie z uzależnienia i uwolnienie z fatalnego towarzystwa szkodzącemu naszemu małżeństwu.A także aby zagościła w znów miłość,wierność i wzajemny szacunek.

 161. Wioletta pisze:

  Błagam pokornie pomóż mi spraw aby w moim małżeństwie zagościła znów miłość,wierność i wzajemny szacunek. Wioletta

 162. Klaudia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego ojca z nałogu alkoholizmu i egoizmu, niszczy siebie i nas … proszę o modlitwę i wsparcie. Błagam pokornie pomóż jeśli jest to zgodne z Twoja wolą..

 163. Ala pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o szczęśliwe zdanie studiów oraz obronę pracy mgr, o pamięć i koncentrację w nauce, o wyrozumiałość wykładowców i bibliotekarzy, o pomyśle rozpatrzenie spraw mieszkaniowych z zalania i remontu, o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z obszarów schorowanych, o pracę, o przyjaźnie, o pomoc Boża w problemach wszelkiej maści, dla sąsiadki i osób Bogu wiadomych.

 164. Maria pisze:

  Panie Jezu, dziękuję Ci za moje dzieci.Błagam Cię Panie o błogosławieństwo dla nich, a także dla mnie.

 165. katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę, o dobrą spowiedź dla Piotra

 166. Małgorzata pisze:

  Panie Jezu odmień serce mojego męża Piotra aby wrócił do mnie i dzieci i abyśmy żyli w pokoju.Uzdrów go z obojętności do mnie Jezu Ty się tym zajmij i Maryja

 167. maria pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie i uzdrowienie dla córki mojej Elżbiety, Krzysztofa i Aleksandry.

 168. DANUTA pisze:

  Prosze o modlitwe o uzdrowienie z choroby nerwowej , blogoslawienstwo Boze o milosc , szacunek zgode w rodzinie o wyjscie z dlugow komorniczych i zamkniecie pomyslnie spraw.

 169. kasia pisze:

  Prosze o uwolnienie mojego meza znalogu hazardu. Oraz spokoj milosc i szacunek w malzenstwie. Panie Jezu kocham cie. Wiesz jak cierpie Ty wiesz co dzialo sie w Wigilie i dzisiaj. Jak bardzo moj maz mnie rani. Bardzo Cie prosze o ratunek dla niego bardzo sie pogubil. Wiem ze jest dobrym czlowiekiem, nie wiem co teraz sie z nim dzieje. Jezu prosze Cie nie opuszczaj mnie teraz.

 170. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę za małżeństwo Małgorzaty i Piotra zagrożone rozpadem. Aby mój mąż został uwolniony od demona cudzołóstwa, zdrady, kłamstwa i codziennego picia piwa Bóg zapłać

 171. Maria pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu o powrót syna do domu z. rodziną i zamieszkałe na stałe na ojcowiznie i zadbanie o korzenie swoje.
  Proszę o uwolnienie męża z agresji do mnie, złośliwych, upkorzajacych docinek w obecności dzieci,kłótni, okropnego poniesionego głosu, drwin i wyśmiewan się ze mnie i mojej rodziny.
  Proszę o uwolnienie go z lenia i bylejakiej pracy i wulgarnego zachowania. Błagam o modlitwę za mną.

 172. kasia pisze:

  Prosze Cie najukochanszy Jezu o ratunek dla mojego malzenstwa. O przemiane serca mojego meza wybaczam mu wszystko pragne by i on mi wybaczyl bysmy mogli stworzyc znowu rodzine silniejsza i oddana Tobie. Bysmy dochowali przysiegi malzenskiej i nie doszlo do rozwodu. Pragne zgody i szacunku i wypelniania w pelni sakramentu malzenstwa. Kocham Cie Jezu i dziekuje Ci za wszystko i przepraszam czasem nie mam juz sily na to wszystko.

 173. Gosia pisze:

  O uzdrowienie dla małego Maksymiliana i łaskę wiary dla jego rodziny

 174. Marcin pisze:

  Boze a ja Cie prosze o łaske dla wszystkich, ktorzy wypisali tu swoje prosby. Skoro to zrobili to bardzo potrzebuja Twojej pomocy.
  Dla siebie nie prosze o nic, bo wszystko co mi potrzebne juz mam i za to Ci dziekuje. Kocham Cie Ojcze Niebieski. 😊

 175. Jadzia pisze:

  Proszę Was wszystkich o modlitwę za mojego synka Łukaszka o łaskę uzdrowienia ma bardzo duże opóźnienie psych-ruchowe; podejrzenie o autyzm…. wierzę mocno że Bóg Wszechmogący pomoże nam. Nic nie dzieje się bez powodu…. Wszystko ma swój sens…Cierpienie ma sens bo zbliza nas do Boga. Tak jest w moim przypadku. Chwała Bogu!!!

 176. Karolina pisze:

  Prosze o zdrowie dla Karoliny o uzdrowienie z jej choroby

 177. Renata K pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji syna Dominika o uwolnienie go od nałogów uzdrowienie duszy i ciała powrót do Boga czystość serca dobrych ludzi na jego drodze życia.

 178. Oliwia pisze:

  Prosze o modlitwe o uwolnienie z sidel zla mojego syna i calej mojej rodziny od przekleństwa pokoleniowego.

 179. Beata pisze:

  Prosze o lasle nawrocenia i wyzwolenia z nalogu dla radka krystiana szymona marka roberta i barbary

 180. Beata pisze:

  Prosze modlitwe wstawiennicza za radka krystiana marka darka robert barbare

 181. Karolina pisze:

  Prosze o modlitwe o znalezienie dobrego meza dla Karoliny

 182. Ela pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uwolnienia Leszka od bardzo złej kobiety Natalii

 183. Rodzina pisze:

  Proszę Cię Panie Boże o modlitwę o powrót do zdrowia i życia Patrycji po wypadku jest w stanie krytycznym.Św Rito od spraw beznadziejnych miej ją w Opiece uproś dla niej zdrowie.My tu czekamy na nią….Jeszcze nie czas na nią

 184. Karolina pisze:

  Prosze o zdrowie dla mnie

 185. Grzegorz pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa przed rozwodem i odnowę naszej miłości, o ocalenie naszej rodziny przed rozpadem i o uwolnienie mojej żony Magdaleny od gniewu, złości, nienawiści i wewnętrznego bólu,

 186. Renata * pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w w intencji syna Dominika o powrót do Boga uwolnienie go od nałogów czystość serca dobrych ludzi na na jego drodze życia.

 187. Justyna pisze:

  Peter wybaczam Ci. wybaczam Ci, wiem że jestes chory. Wiem, że cierpisz z tego powodu, iż jesteś taki. Wiem , że ty najbardziej cierpisz, WYBACZAM CI.
  Peter, WYBACZ MI, że cię nie rozumiałam. Wybacz, że nie wystarczająco cię kochałam, kiedy byles ze mna. Wybacz, że i teraz mówię o tobie złe rzeczy. Wybacz, że nie wierzę, iż się nawrócisz. Przykro mi, wybacz mi.
  Peter PRAGNĘ CIĘ KOCHAĆ TAK, JAK CIĘ KOCHA BÓG. PRAGNĘ CIĘ WYCIĄGNĄĆ z tego grzechu .Chcę, byś stał się zdrowym człowiekiem.
  Peter, DZIĘKUJĘ BOGU ZA CIEBIE. BOŻE, DZIĘKUJĘ CI, ŻE DAŁEŚ MI TEGO mezczyzne. Dziękuję Ci, że za jego sprawą zmienisz mnie, a przeze mnie przemienioną teraz zmienisz jego.
  Amen

 188. Robert pisze:

  Proszę o modlitwę za moją żonę i dzieci. Nie wie (żona)komu służy tak naprawdę. Wybaczam jej złość,byc może chorobę, nienawiść i ból istnienia (tak było odkąd ją poznałem).To niszczy naszą rodzinę i nieczystość związaną z namiętnościami i grzechami młodości. Panie Boże – dziękuje za wszystko.

 189. Sabina pisze:

  Prosze o uwolnienie od złego ducha w rodzinie Sabiny i Stanisława i ich 10orga dzieci tj.Mateusza,Dawida,Joanny,Adama ,Michała, Pawła, Bernadetty, Anieli, Rozalii i Franciszka.

 190. Bożena pisze:

  błagam o modlitwe o uzdrowienie mojego kochanego męża Piotra z ciężkiej choroby niedowładów choroba ciągla poępuje ja nie przestaję sie modlic i ufać Bogu ale strasznie sie boje nie mam już siły.Boże zmiłuj się nad nami

 191. Anetta pisze:

  Bardzo prosze o modlitwr za naszego syna Mateusza. .Prosze o laske uzdrowienia jego duszy i ciala z nalogu. Blagam o wstawiennictwo w jego intencji .

 192. Damian pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moich rodziców Teresę i Pawła o: pełne zdrowie dla nich, rozwiązanie ich problemów, spraw, Ducha Świętego, dobrych ludzi na ich drogach , pokój w sercu oraz wiarę, ufność i miłość
  do Jezusa !
  Bóg zapłać !

 193. Halina pisze:

  Dziękuję i przepraszam Pana Boga za wszystko i proszę jeśli to jest zgodne z jego wolą o zdrowie i prawidłowy rozwój dla wnuczka Antoniego. O łaskę mądrości, spokoju i radości i aby wyrósł na mądrego i dobrego człowieka.

 194. Halina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Łukasza I Pauliny o łaskę zdrowia, wiary i miłości. Panie obdarz ich potomstwem, które bardzo ukochają.

  • Maggie pisze:

   @Halina: Wpisz intencje (z 6:12 i 6:15) , o ile nie wpisałaś, na listę tych, które jadą do Włoch po wstawiennictwo o.Dolindo.

   Jezus jest Panem❣

 195. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich córek, o uzdrowienie i uwolnienie z chorób nieuleczalnych. Proszę o zdrowie, siłę i mądrość dla nich oraz o błogosławieństwo dla moich wnuczek.

 196. Mirka pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mego syna Adama od nałogu narkotykowego i alkoholowego
  .

 197. iza pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji mojej siostry Jolanty, o uwolnienie z alkoholizmu

 198. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie od wszelkiego zła i łaskę zdrowia dla mojej rodziny. Bardzo potrzebujemy wsparcia duchowego. Nasze problemy to przede wszystkim zdrowotne.
  Dziękuję.

 199. Helena pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe o uleczenie z choroby alkoholowej

 200. Z pisze:

  Matko ukochana weź moich bliskich i mnie pod swoje serce.Wstaw się też za nami do Boga Najwyższego który jest umilowanym i sprawiedliwym Ojcem.

 201. Wioletta pisze:

  Proszę o Boże prowadzenie spokój Ducha i jasność umysłu w trakcie zdawania egzaminu magisterskiego 30 stycznia, proszę o pozytywne myślenie dla moich nauczycieli.Bóg zapłać

 202. Jolanta pisze:

  Proszę
  Panie
  Jezu o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci radość i sens życia

 203. matka pisze:

  Panie Jezu proszę o ratunek dla syna Pawła – w pracy i życiu, o uleczenie go z choroby alkoholowej, Bóg zapłac

 204. Marcin pisze:

  Panie Jezu
  Proszę Cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji i powrót do własnej osobowości dla mojego szwagra Marco.

 205. Rodzina pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Mileny Kmiecik.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 206. Mama pisze:

  Boże błagam o wstawiennictwo i uzdrowienie naszej córeczki z tej strasznej choroby nowotworowej niedawno urodziła syna pozwól jej cieszyć się życiem.Spraw by wyniki były dobre Błagam Cię Jezu wstaw się za nią Jezu Ty się tym zajmij ♡Jezu ufam Tobie ♡

 207. Jola pisze:

  To wspaniale . Nie zdajemy sobie sprawy ze to o to chodzi, o wybaczenie o akceptacje o milosc do naszych bliskich.
  Bog zaplac.

 208. Irena pisze:

  PROSZĘ o modlitwę o zdrowie MOJE i mojej rodziny.O pomyślne wygranie spraw sądowych aby mieć dobry i sprawny telefon.

 209. Arek pisze:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie mnie i mojej żony. O uzdrowienie naszego małżeństwa. Aby nie doszło do rozwodu. Proszę tez o błogosławieństwo dla mojego syna,córki i dla nas. Z całego serca dziękuje.

 210. Eli pisze:

  Blagam z calego serca o modlitwę o opamiętanie i cud przemiany dla mojego męża, o uratowanie małżeństwa i zgodę w rodzinie.

 211. Siostra pisze:

  Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla Sylwii by jej głęboka wiara i modlitwy ,pomogły przezwyciężyć tę chorobę,Jezu Ty się tym zajmij

 212. Asia pisze:

  Błagam Cię Boże i Najświętsza Maryjo o powrót mojego męża do domu który zbłądził i jest zagubiony.I aby odnalazł wiarę i drogę do Boga.Bóg zapłać

 213. Marzena pisze:

  Błagam o zdrowie dla mojej córeczki Panie Boże Jezu Matko Boża Matko Nasza błagam Was uczyńcie cód ratujcie moje dziecko Jezu Ty się tym zajmi Boże Ty wiesz Matko Boga Nasza uzdrów ratuj ocal pomóż wysłuchaj

 214. Dominika pisze:

  Panie Boże i Matuchno! Błagam uzdrówcie moją Najukochańszą Mamusię Elżbietę, aby poważna diagnoza nie potwierdziła się oraz o cud Jej uzdrowienia! Aby odzyskała siły i zaczęla chodzic! By powróciła do zdrowia! Błagam!
  Błagam również, aby w końcu w naszym życiu zaczęło się wszystko układać! Weź nas w opiekę Boże i Matuchno!

 215. Klotylda pisze:

  Szkoda, że nikt nie pisze, czy jego prośby zostały wysłuchane. Może ja coś napiszę o przebaczeniu. Otóż 9 lat temu dowiedziałam się przypadkiem, że mężczyzna którego kochałam jest żonaty. Przeżyłam wielki dramat i cierpienie oraz poczułam jakby mi ktoś obciął skrzydła. Cierpienie było tak wielkie, że bardzo szybko zdecydowałam się, by mu wybaczyć, ale nie dlatego że tak bardzo chciałam mu wybaczyć, a dlatego że nie mogłam udźwignąć ciężaru tego co mnie spotkało i wydało mi się, że jeśli mu wybaczę to ból minie, poza tym modlitwa o wybaczenie przynosiła mi ulgę. Więc często, a właściwie codziennie modliłam się o wybaczenie temu człowiekowi. Znalazłam jakąś modlitwę o przebaczenie w internecie i się modliłam. Kilka miesięcy później poznałam mężczyznę dobrego i porządnego, z którym jestem do dziś. Jeśli chodzi o tamtego żonatego, któremu miałam wybaczyć, to zajęło mi to naprawdę bardzo dużo czasu, tj. jakieś kilka lat, a od jakichś 3-ech lat już praktycznie o tamtych sprawach nie myślę, a jeśli już to jest mi to obojętne. Mało pocieszające pewnie, że to tak długo trwało, ale to wina mojego charakteru (jak już raz kogoś polubię to mi trudno przestać), samotność, różne problemy i hormony przysłoniły mi świat, więc wyszło jak wyszło. W każdym razie stało się podobnie jak w opowieści tego księdza, tj. wybaczenie dało szybki efekt, choć pewnie nie taki, jakiego by wielu oczekiwało, tj. cudownym sposobem tamten mężczyzna okazał się nie być żonatym. 🙂 Ja się cieszę teraz, że on żonaty, a ja mam kogoś znacznie lepszego. Ale to nie tak, że odprawiłam formułkę (czary) i uzyskałam pożądany efekt. Ja się wtedy w ogóle nie spodziewałam, że jeszcze kogoś poznam i chciałam mu wybaczyć i naprawdę się o to modliłam. Teraz znowu muszę podjąć trud wybaczenia, dlatego tu jestem. Może są w Waszym życiu sprawy (jak np. niewybaczenie), które trzeba naprostować. W moim są, więc z pokorą biorę się do roboty. I tak już dużo czasu zmarnowałam.

  • Barbara pisze:

   Żyję tylko dzięki modlitwie i bliskości Boga…bowiem wiele ludzi na moim miejscu nie poradziłoby sobie z tyloma problemami na raz. Podejmuję różne formy modlitwa post i jałmużna, msza św. pielgrzymki itp. Robię co mogę, żeby moja córka wyszła z nałogu, a druga bliska mi osoba, żeby wyzdrowiała i zmądrzała… tak już kilka lat czekam na cud ale on nie przychodzi i nie wiem czy moje modły zostaną wysłuchane, bo nie wiem jaka jest wola Boża? Nie mam już cierpliwości a serce mam poranione jak widzę tę nędzę tych osób!
   Nie wiem już o co mam prosić w modlitwach więc nie proszę o nic po prostu wielbię Boga !
   Zdruzgotana Barbara.

 216. Ja pisze:

  Bogu intencja wiadoma.

 217. Edyta pisze:

  Szczęść Boże, bardzo proszę o gorącą modlitwę o łaskę zdrowia dla mojego męża Grzesia, który jest po ciężkiej nowotworowej operacji, czekamy na dalsze leczenie, dobrego onkologa. Bóg zapłać.

 218. Longina pisze:

  Dziękuję za tego rodzaju oświecenie mnie🙏, oby w praktyce też zaowocowało 🙏

 219. Anna Broś pisze:

  Błagam Cię Boże odmień życie mego syna Krzysztofa.

 220. Anna B pisze:

  Boże błagam o nawrócenie dla mojego syna Krzysztofa i o sile dla mnie matki.Ratuj go.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s