Wypróbowana modlitwa na uzdrowienie duszy (powinna być dość częsta) dla ludzi załamanych,

Ksiądz Adam Skwarczyński w odzewie na liczne maile i prośby o do łączenie do ZDO a obecnie do armii modlących się za wrogów naszej Ojczyzny opracowuje taką modlitwę.

Prosimy o wsparcie modlitewne dla ks. Adama a w międzyczasie oczekiwania proponujemy wypróbowaną modlitwę na uzdrowienie duszy (powinna być dość częsta) dla ludzi załamanych, zgorzkniałych i niezadowolonych z życia (oprac. ks. Adam Skwarczyński).

Pobierz modlitwę: modlitwa dla zgorzknialych

Reklama

86 odpowiedzi na „Wypróbowana modlitwa na uzdrowienie duszy (powinna być dość częsta) dla ludzi załamanych,

 1. IZA pisze:

  PROSZE O MODLITWE ZA MEZA ZEBY SIE NIEMASTURBOWAL I PRZESTAL PIC ALKOCHOL JEZU UFAM TOBIE

 2. Maria z Warszawy pisze:

  a gdzie dzisiejsze rekolekcje o. Witko???

 3. michalina pisze:

  prosze o modlitwe za uwolnienie mojej duszy

 4. Jacek z Dani pisze:

  Proszę o modlitwę o czystość mojej duszy

 5. Danuta pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie duszy i ciała

 6. twój wierny sługa twój pisze:

  O mój Panie Boże PrzenajŚwiętszy proszę cię z całego serca które jest w pełni oddane tobie strzesz mnie od złych mocy od wszelkiego zła, niech Święty Michał Archanioł czuwa nademną w dzień czy w nocy, aby złe Duchy mnie nigdy nie dosięgły.O to cię proszę o mój Panie Boże Wszechmogący w Trójcy jedyny prawdziwy AMEN

 7. zofia pisze:

  Matko Najukochansza wysłuchaj mnie daj zeby moja corka ogarnięta przez zadrość ,nienawiść,zaczęła dostrzegać dobro kochać najblizszych sercem zeby pojednała sie z swoim bratem i mna ,,matka’ bo Ty najlepiej wiesz jak ubolewa matczyne serce błagam Cię uwojni jej dusze BLAGAM CIE POKORNIE O TO

  • Tomek pisze:

   Droga Zofio,jesli moge cos powiedziec to samo blaganie nie pomoze jesli sami nie zaczniemy przepraszac Boga i zalowac za nasze grzechy. Jesli doswiadczamy jakiejs przykrosci ze strony kogokolwiek to przyczyna zawsze jest w nas.Rodzice maja ogromny wewnetrzny wplyw na dzieci,a szczegolnie matka. Spojrz prosze gleboko w swoje wnetrze i zrob rachunek sumienia.Zadaj sobie pytania i szczerze sobie na nie odpowiedz: czy kiedykolwiek czulas do kogos nienawisc, czy kiedykolwiek czulas zazdrosc,czy jest ktos na Swiecie do kogo czujesz obraze? Jaki masz/mialas stosunek do swoich rodzicow? Czy mialas wobec nich jakies pretensje? Rozumiesz?,zapytaj siebie i jesli na ktores z tych pytan odpowiesz sobie tak to znaczy,ze musisz pracowac nad swoja dusza,a wtedy corka sie zmieni. Trzeba odpuscic wszystkim i pozbyc sie pretensji,rowniez pretensji do siebie.Akceptowac kazda sytuacje jako wole Boga i przestac zyc w strachu.
   Pozdrawiam serdecznie.

 8. gajewska pisze:

  Prosze Cię o Bożą Łaskę dla mego syna ,który się pogubił w swoim życiu,pomóż mu zejśc na prawą droge.

 9. iwa pisze:

  Prosze o goracą modlitwę o uzdrowienie duszy dla mojego brata, którego choroba depresyjna doprowadziła do skraju szacunku dla siebie i najblizszych,

 10. iza pisze:

  Boże, proszę o łaskę uzdrowienia mojej wątroby, żołądka, dwunastnicy, trzustki, refluksu, krtani, gardła i uzdrowienie duchowe. Bóg zapłać

 11. Grzesiek pisze:

  Boże, proszę o łaskę uzdrowienia mnie z fobii społecznej i łaskę wyjścia z nałogu. Bóg zapłać

 12. Ela pisze:

  Proszę Cię o Bożą Łaskę dla mego syna ,który się pogubił w swoim życiu,pomóż mu odnaleźć w życiu właściwą drogę, odejść od nałogu.

 13. Danka pisze:

  Proszę o modlitwę za moją siostrzenicę i dobre relacje w rodziinie

 14. matka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci o wyciszenie emocjonalne i pojednanie z ojcem akohoikiem

 15. Tomasz pisze:

  Boże, nie jestem pewien czy istniejesz, ale jeśli istniejesz odezwij się..Proszę Cię o uzdrowienie mojej duszy. Chciałbym być taki jak dawniej, realizować marzenia, odkryć ponownie w sobie wrażliwość, nie zawodzić rodziców. Proszę Cię o otworzenie mnie. Dużo mi to da w podejmowaniu decyzji, przeżywaniu życia, a także posłuży innym. Nie jest obojętne mi cierpienie innych ludzi, ale w takim stanie nawet sobie samemu nie dam rady pomóc. Proszę Cię o uzdrowienie, czasem czuję Twoją obecność.,

 16. Boże Wszechmogący w Imie Jezusa Chrystusa, błagam Cie o nawrócenie moich dzieci Filipa I Pauliny. Dziekuję! Kocham Cię Ojcze ❤

 17. Renata pisze:

  proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej duszy i ciała.Jezu ufam Tobie

 18. Malgorzata pisze:

  Boże Ojcze pokornie proszę o Twoje Miłosierdzie dla całej mojej Rodziny a szczególnie o łaskę wiary,nawrócenia, pokory dla Oli i mojego męża. Boże zawierzam Ci siebie,męża, dzieci, zaopiekuj się nami, nie zostawiaj nas. Jezu Ufam Tobie.

 19. ZElewski pisze:

  Prszę o modlitwę za zdrowie duszy i ciała a zwłaszcza za radość i miłość dla mnie i mojej rodziny

 20. Krystyna pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie dla syna z hazardu i nawrócenie rodziny

 21. Grażyna pisze:

  Prośba o łaskę uwolnienia i nawrócenia z grzechu, pokus szatańskich oraz dary Ducha Świętego dla Jakuba. Boże ratuj to dziecko i naszą rodzinę ze zniewoleń i grzechów międzypokoleniowych.

 22. Basia pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męza, aby wyszedł z nietypowego nałogu, żeby poczuł się szczęśliwy i był dobrym mężem i ojcem dla dzieci.

 23. marlena pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie żebym znalazła dobrą pracę, przestała być zgorzkniała, cieszyła się życiem. Jezu Ufam Tobie.

 24. Asia pisze:

  Bardzo proszę i błagam o modlitwe za mojego ukochanego męża ktory jest w rozsypce, mamy powazny kryzys w małżenstwie, mąż jest zagłubiony, nie wie czego chce.. ma nienawiść do mnie w sercu i oczy zacmione nienawiscia i złymi wspomnieniami oraz urazami ktore schował w sercu. Prosze cię Najświetsza Marjio oczysc jego serce od wszelkiego złęgo, żeby mi przebaczył żeby wrociła mu miłosc do mnie. Bysmy na nowo stali sie szczęsliwym małzenstwem dzieki twojej łasce. Szczerze prosze i błagam, oraz dla mnie o siły bym sie nie poddała i to przetrwała, bo bardzo kocham męża.

 25. Asia pisze:

  Jeśli mogę o cos jeszcze poprosić, to o mojego brata i mamę o to by odnalezli w zyciu Chrystusa i jego drogę.

 26. tomek pisze:

  Boze prosze Cie nadaj mojemu zyciu sens.Po tym jak odeszla ode mnie Wiesia i zostalem sam, zrozumialem ze wina jest moja i bardzo zaluje ze zle postepowalem.Wybacz mi Panie moje winy i grzechy.Czuje sie samotny.Bez milosci mojego zycia jaka byla Wiesia i bez przyjaciol tak naprawde.Jesli Chcesz Panie to napelnij serce Wiesi miloscia do mnie tak piekna jak dawniej.A jesli nie jest to juz mozliwe to naucz mnie zyc bez niej i wskaz mi wlasciwa droge zycia.Pociesz moje cierpiace serce.I prosze Panie daj tez szczescie Wiesi i pomoz jej rozwiazac jej wszystkie problemy. Tomek

  • wobroniewiary pisze:

   Niech Ci Bóg błogosławi Tomku ❤
   Tak piękne prośby, takie całkowite oddanie się Bogu, zawierzenie na full. Będąc młodą nie potrafiłam tak – i tak w pozytywnym sensie zazdroszczę Ci ale cieszę się, że taki jesteś. Twój komentarz czyta się kilka razy i czuje się obok Boga i mistykę ducha

 27. aga pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej duszy

 28. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i uwolnienia Barbary

 29. Joanna pisze:

  z całego serca Proszę o modlitwę uzdrowienia ciała, duszy dla mojego kochającego męża, który zbłądził ze swej drogi i sięgnął po wszelakiego rodzaju używki. Nie wytrzymał narastającego go stresu. By powrócił do swojego normalnego życia rodzinnego przed stosowaniem tych używek. Okaż mu Łaskę Bożą.

  Proszę pomóżcie i pomódlcie się za Niego

  Przychodzę do Ciebie, Duchu Święty, po ratunek. Wyzwól mnie z przywiązania do papierosów, narkotyków, alkoholu, dopalaczy, . Chcę je na zawsze odrzucić od siebie i nigdy do niego nie wracać. Wiesz, że własnymi siłami nie mogę zerwać z nałogiem. Uzdrów mnie z przyczyn sięgania po papierosy , alkohol, dopalacze. Oczyść moje intencje. Wzmocnij moją słabą wolę. Uwolnij od skutków, które to uzależnienie spowodowało. Napełnij mnie odwagą pójścia pod prąd obiegowym opiniom. Umocnij we mnie pragnienie życia w wewnętrznej wolności. Pomóż pokonywać Twoją mocą napięcia ciała i niewłaściwe pragnienia. Napełniaj mnie Bożym Słowem przez czytanie Pisma św. i płynącą z Eucharystii Bożą miłością, której mi stale brakuje. Kształtuj moje wnętrze i naucz mnie stawiać sobie wymagania. Wierzę, że z Twoją pomocą stanę się człowiekiem nie tylko wolnym, ale i oddanym do Twojej dyspozycji. Pomóż mi jednak zachować stałą czujność, aby nie ulegać pokusom. Amen.

 30. Małgorzata pisze:

  Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia duchowego mojej 6 letniej córki..

  • Maggie pisze:

   Kochana, powyrzucaj wszelkiego rodzaju „hello kitty” (moze i barbie?) i porozmawiaj z księdzem psychologiem. Dużo łagodnosci, milosci i wytrwałości.

   +++
   Jezus jest Panem!

 31. anna pisze:

  Uprzejmie proszę o modlitwę za oczyszczenie duszy mojej mamy i spokój wewnetrzny.

  • Maggie pisze:

   Czy to znaczy, ze modlitwa o dobra spowiedź i spowiednika/duchowego powiernika? – tez mi i bliskiej mi osobie takiego potrzeba, wlaczam i Twoja prosbe do codziennych intencji.

 32. kasia pisze:

  Proszę o Modlitwę za mnie o uwolnienie duszy

 33. Gosia pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie ciała i duszy

 34. Daga pisze:

  Panie Jezu proszę opomoc.Jestem w dołku psychicznym.W duszy mojej czuję na przemian to zło irytację to zaraz smutek żal i lęk.Wciąz spotykają mnie złe sytuacje.Mimo wszystko Jezu wiem,że jesteś zawsze przy mnie.Wiem,że oddajac się w twoje ręce jestem bezpieczna i Ty jezu mnie prowadzisz.A mimo to wciąż popełniam błędy gdy chcę kroczyć własnymi sciezkami.Brak mi rozeznania i całkowitego oddania się Twojej woli,dlatego tak cierpię duchowo.Proszę Cię Jezu o dary Ducha Świętego bym mogła kroczyć droga jaka Ty mi wyznaczyłeś.Gubię się w codziennych sprawach chcę by wyszło dobrze a wychodz zawsze odwrotnie.Nie chcę jezu ranić Ciebie ani innych wciąz triumfuje w moim sercu zło i lęk.Jezu uczyń serce moje według serca Twego.

 35. Iza pisze:

  Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojej rodziny z nienawiści, przemocy i wszelkiego zła. Szczególnie miej w opiece mojego ojca, który jest człowiekiem bardzo zagubionym. Proszę daj mu spokój duchowy i pracę, miej go w Swojej opiece. Proszę wylecz mnie z bezsenności, lęków, braku poczucia własnej wartości.
  Jezu ufam Tobie

 36. Krzysztof pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o łaskę zdrowia

 37. joanna pisze:

  Proszę o modlitwę o uwolnienie mnie od natarczywych myśli , które paraliżują moje normalne funkcjonowanie i i powodują uczucie ciągłego lęku.Nie mogę znalezć pracy , a poczucie beznadziejności i bardzo mała wiara w siebie cały czas mnie paraliżuje.

 38. Monika pisze:

  Bardzo proszę o uzdrowienie z refluksu żołądkowego oraz wrzodów żołądka. Proszę także o dobrego męża.

 39. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, w której jako matka samotnie wychowująca córkę nie mogę znaleźć w niej wsparcia w trudnych sytuacjach które nieustannie mnie nękają. Jest mi ciężko z powodu samotnego rodzicielstwa, nawróciłam się 1,5 roku temu a mimo tego działanie zła w naszym życiu jest coraz większe. Nie znajduje w mojej matce i moim bracie oparcia, dobrego słowa w kryzysach które mnie spotykają coraz częściej, . Wróciłam do Boga bo to jedyna droga do zbawienia, ale nie wiem skąd czerpać w codziennym życiu siły do przeciwstawiania się złu jakie jest w naszym domu i jakie mnie otacza także w mojej pracy i ze strony różnych ludzi, także ojca mojej córki.
  Proszę z całego serca o modlitwę za moją rodzinę i jej nawrócenie.
  Dziękuję za Twoją Obecność Panie Jezu. Bez Ciebie nic nie ma sensu, Ty jesteś jedyną drogą !!!

 40. adam pisze:

  adam- prosze Cie Chryste o przebaczenie grzechow dar miłości w rodzinie .Panie daj wiare i siłe do walki ze złem

 41. Cezary pisze:

  Proszę o modlitwę za zdrowie mojej duszy i ciała oraz za odzyskanie narzeczonej, którą utraciłem przez m.in. przez kłótnie i alkohol..
  Boże pobłogosław..

 42. Golabek pisze:

  Proszę Ojcze wybacz mi,ze przestałam walczyć o mojego męża, że zostawiłam go samego z nałogami i kolegami…Oddaje Ci siebie i nasze dzieci,niech się dzieje wola Twoja.Proszę o modlitwę za moją rodzinę.

 43. barbara pisze:

  Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w kryzysie,nierozerwalnosc malzenska,cudowne uzdrowienie i nawrocenie oraz opamietanie–za Marcina o laske zdrowia i pomoc w trudnych sprawach i wyborach–o wyzwolenie Magdy od kochanka i uzdrowienie duchowe i psychiczne–za Grzegorza i Rafala o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen–o wyzwolenie Mateusza od mezatki i Grzegorza od kochanki.

 44. Długo szukałam takiej modlitwy . Dziękuję i proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy mojego syna Grzegorza .

 45. Urszula pisze:

  Z całego serca prosze o uzdrowienie mojej głowy z ran i ropni moej skóry. Bóg zapłać

 46. Dominik pisze:

  Proszę o uzdrowienie i oczyszczenie mojej duszy i ciała . Mam Myśli samobójcze i moja dusza strasznie Cierpi ;( proszę Cie Boże pomóż mi….

 47. Sylwester Nagórski pisze:

  Prosze o modlitwe bym poznal zone JEZU UFAM TOBIE

 48. Anna pisze:

  Boże prosze ratuj moje małżeństwo. Proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża, wytrwanie I modlitwę dla mnie I opiekę dla naszych dzieci. Jezu Ufam Tobie!

 49. Megan pisze:

  PROSZĘ O OCZYSZCZENIE DUSZY MOJEGO TATY. JEST ALKOHOLIKIEM. Boże najdroższy niech przestanie niszczyć swoje i nasze życie.

 50. MalgoMalgosia pisze:

  Proszę o modlitwę za moją córkę ma depresję aby wyszła z tej strasznej choroby panie Jezu matko Boża i wszyscy święci sopomozcie jej wyzdrowieć amen

 51. Proszę o uzdrowienie mojej duszy i oczyszczenie złego ducha amen

 52. O. pisze:

  Proszę o uzdrowienie mojego przełyku i żołądka. Oraz o uzdrowienie z duszności. Jezu Ufam Tobie.

 53. MAMA pisze:

  PROSZĘ O UZDROWIENIE CÓREK Z CIAŁA I DUSZY BARDZO POTRZEBUJĄ Z DEPRESI Z UZALEZNIEŃ O WYCISZENIE I CHOROBY ZATOK JEZU UFAM TOBIE

 54. mp pisze:

  Dziękuję Ci o Panie za Twoje łaski, których doświadczam każdego dnia, dziękuję za ból i cierpienie, którym mnie obdarzyłeś. Daj mi Panie siłę, bym nie zmarnował tego daru i nigdy już nie zranił żony i dzieci, a przez to zasłużył na wybaczenie i uratowanie małżeństwa i rodziny. Wielbię Twój Majestat i wszechmoc. Błagam Cię o siłę do poddania się Twojej Woli. Amen

 55. Agnieszka pisze:

  Panie Jezu prosze Cie o laske uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej coreczki Dominiki.
  Jezu Ty sie tym zajmij. Amen.

 56. Bożena pisze:

  proszę o modlitwę w intencji uwolnienia ze zniewolenia ,smutku, rezygnacji…. o modlitwę o radość szczęście i miłość, Panie Ty wiesz czego mi potrzeba
  Daj siłę by żyć radośnie chwaląc Pana

 57. E pisze:

  Boże proszę Cię o światło dla duszy mojego Ukochanego, o jasność dla jego myśli, o czuły Twój dotyk jego pogubionej wrażliwej i dobrej duszy. Całym gorejącym moim sercem Cię o to proszę by odnalazł Cię, byś zapalił w nim iskrę dzięki której będę mogła spróbować rozpalić w nim Żar i go podtrzymać. O łaskę dla nas, dwóch dusz tak bliskich sobie, by demony które próbują nasze dusze zawładnąć odeszły i bym miała na to siłę, a on rozum i szacunek do tego co próbuję zmienić dla nas. Ufam Tobie Jezu. Amen.

 58. Maria pisze:

  Proszę o nawrócenie i głęboką wiarę dla męża i syna.

 59. Emilia pisze:

  Proszę o siłę do wybaczenia wszystkim, którzy mnie zranili jak również do wybaczenia samej sobie. Proszę o prawdziwą skruchę. Zawierzam swój los Bogu, który jest jedynym Panem. Proszę o uwolnienie i uzdrowienie ciała i duszy. Przeprszam za niegodziwości i krzywdy wyrządzone innym. Amen.

 60. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwe za mojego męża który bije mnie juz od 38 lat.

  • wobroniewiary pisze:

   Z takim czymś to się idzie na policję!
   Są w katechizmie Kościoła grzechy cudze „pozwalać na grzech cudzy” i „milczeć, gdy ktoś grzeszy”

  • Monika pisze:

   Nawet Ci każdy egzorcysta powie, że nie można na to pozwalać i spokojnie siedzieć (bez reakcji na to) i patrzeć co jeszcze złego zrobi – trzeba działać i coś z tym zrobić. Nie ma innego wyjścia. Samo patrzenie nie wystarcza na przemoc. Bo skoro w ciągu tylu lat to robi – a Ty na to pozwalasz – to powiedz: czemu miałby przestać? Jeśli Ty nic nie zrobisz to wiadomo, że nadal tak samo będzie, jeśli nie gorzej. Tak się dzieje nie tylko u Ciebie i nie tylko Ty Barbaro przez to przechodziłaś i przechodzisz ale to nie znaczy tak ma już być, bo z tym trzeba coś zrobić – a nikt tego za Ciebie nie zrobi. W tym przypadku sama modlitwa to nie wystarczy. Oczywiście o modlitwie zapewniam, jednak sama modlitwa to za mało. Przede wszystkim modlitwa o odwagę dla Ciebie, o chęć zawalczenia o dobro.

 61. Klaudia pisze:

  Proszę o uzdrowienie z depresji, ze zniewolenia przez złego ducha, proszę o radość i chęć do codziennego życia.

 62. Jadwiga pisze:

  Boze Milosierny prosze Cie pomoz mojej corce uwolnic sie z nalogu maryhuanny daj jej sile, aby mogla z tego wyjsc. Pomoz jej prosze .A takze o uwolnienie duchowe i powrot do Boga i kosciola.

 63. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie płuca duszności i uwolnienia. By powrócił do swojego normalnego życia rodzinnego przed stosowanie tycch uzywek . Okaż mu łask Bożą.

 64. Adrian pisze:

  proszę o modlitwę o rozwiązaniu moich problemów życiowych, zdrowotnych i rodzinnych, aby Bóg mnie przemienił i byłbym jego apostołem – totus tuus soli deo, głupie nie raz i przerażające mnie myśli przychodzą…..

 65. Dominika pisze:

  Proszę o Modlitwę za Mojego męża Rafała o uzdrowienie z wrzodow zoladka. Jezu Ufam Tobie

 66. Dominika pisze:

  Boże błagam Cię uzdrow mnie z refluksu z gardła krtani z tego co mi siedzi w gardle bo już zwariowałam. Daj mi siłę żebym się tylko nie zabiła ratuj moją dusze. I żebym wyszła z nerwicy fobii społecznej. Uwolnij mnie od przekleństwa które zostało na mnie rzucone. Amen

 67. Marzena pisze:

  Boże Ojcze Wszechwieczny, proszę Ciebie o uzdrowienie duszy i ciała. Proszę o spokój umysłu i dobre decyzje. Wejrzyj również na moją córkę Katarzynę i moje wnuki, aby wrócili do Twojej owczarni. Miej wzgląd również na moje wszystkie dzieci.
  Zawierzam Tobie ich i swój los. Uwolnij mnie od wszystkiego złego. Pomóż światu otrząsnąć się z wojen i pandemii.
  Amen

 68. Ewa pisze:

  Módlmy się o Tomasza K i Jego matkę Krystynę o uwolnienie od złych mocy od wszelkiego zła.
  Aby Krystyna ,która została ogarnięta przez zadrość ,nienawiść, i swoją zaborczość w stosunku do innych , została opętana przez złe moce.
  By zaczęła dostrzegać dobro kochać najbliższych sercem żebym pojednała się z swoim Synem Tomaszem i jego ukochana Ewa bo Ty najlepiej wiesz jak ubolewa serce , które widzi cierpienie ukochanej osoby błagam Cię

 69. Sonia P pisze:

  Proszę o łaskę dla mojego męża Mariusza o uwolnienie i uzdrowienie jego ciała, umysłu i duszy pokornie proszę Cię Panie Jezu Amen

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s