ks. Adam Skwarczyński – MOC NAJŚWIĘTSZEJ KRWI CHRYSTUSA

Dziękuję osobom, które podzieliły się swoim zdaniem na temat praktyki, poruszonej w „orędziu”, pochodzącym od „Buen pastor Enoch” („dobrego pasterza Henocha”) z Kolumbii. Praktyka ta dotyczy skrapiania czy obmywania w Najświętszej Krwi Chrystusa nie tylko ludzi, ale i przedmiotów „medialnych”, które chcemy wydrzeć szatanowi jako kanały zła, skierowane do naszych domów. Kwestia prawdziwości tego oraz innych „orędzi” z tegoż źródła jest w tej chwili dla nas drugorzędna, chociaż przeglądając inne teksty „Henocha” w oryginale hiszpańskim muszę stwierdzić, że niektóre z nich zawierają poważne błędy teologiczne, więc publikować ich nie zamierzamy. Ten jednak tekst wcale błędny być nie musi.
Krew Chrystusa padała na skałę, na ziemię w Ogrójcu i na drogę krzyżową, na Golgotę, a tym samym na cały glob ziemski jako miejsce uświęcenia (lub upodlenia!) człowieka. Mocą Najświętszej Krwi egzorcyzmuje się (uwalnia) nie tylko ludzi, ale i miejsca. Mamy więc prawo zablokować mocą tej Krwi kanały zła, szatana, z wymienionymi u „Henocha” włącznie. W tej walce lepsza przesada niż brak. „Nie ma przesadnej troski w walce o zbawienie dusz”. Niebo łatwiej nam daruje nadmiar niż brak, aby tylko z miłością i ufnością się modlić. Ta praktyka jest bowiem niczym innym, jak właśnie MODLITWĄ.
Nie każda modlitwa musi wszystkim odpowiadać. Jeżeli ktoś jest duchowo inaczej ukształtowany i takie użycie Najświętszej Krwi Chrystusa uważa za „nadużycie”, niech zostanie przy swoim zdaniu, lecz niech uszanuje także zdania przeciwne, zamiast wytaczać od razu najcięższe działa dla ich zwalczania. Niech też przyjrzy się owocom tej praktyki. Dla przykładu: w znanym nam domu nastąpiła w tych dniach wielka przemiana od czasu wypowiedzenia tej modlitwy, i to natychmiastowa. Ta rodzina podpisuje się więc pod tą praktyką obiema rękami.
Dla tych, którzy nie zwalczają poruszonej praktyki ani na nią się nie wybrzydzają, spróbowałem ułożyć następującą modlitwę, opartą na kilku wezwaniach ze znanej nam Litanii:
– Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy nieczyste, zablokuj kanały tych grzechów w naszym domu.
– Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony, ofiarowana Ojcu Niebieskiemu za grzechy pychy i detronizacji Boga, zablokuj kanały tego zła w naszej rodzinie.
– Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu, ceno naszego odkupienia, przetnij wszelkie kanały zła w naszym domu.
– Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, odbierz im środki przekazu, a otocz nas opieką swoich Aniołów.
– Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, zdobądź umysły i serca całej naszej rodziny, wyrwij je spod władzy duchów działających przez media: duchów pornografii i zboczeń, rozwodów i zdrad małżeńskich, zabójstwa najsłabszych i przemocy, wojen i nienawiści, żądzy posiadania i nieograniczonego używania, alkoholizmu i narkomanii, satanistycznej muzyki, gier komputerowych i hazardu, kłamstwa i oszustwa, lenistwa i duchowej oziębłości.
– Krwi Chrystusa, pociecho płaczących, przerwij i odrzuć daleko od naszego domu demoniczne sieci, którymi oplątani byli członkowie naszej rodziny, drwiący z naszych łez i bólu.
– Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących, nakłoń do szczerej pokuty i przemiany życia tych, którzy dotychczas byli zniewoleni przez środki masowego ogłupiania.
– Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych, przywróć pokój, zgodę i miłość w naszym domu, zrywając między nami i w nas wszelkie diabelskie więzy. Amen.


Boliwijska mistyczka Catalina Rivas pieczętuje Krwią.

Reklama

15 odpowiedzi na „ks. Adam Skwarczyński – MOC NAJŚWIĘTSZEJ KRWI CHRYSTUSA

 1. Emilia pisze:

  Witam serdecznie.
  Niedawno powstała INTERNETOWA GRUPA MODLITEWNA CZCICIELI RAN I KRWI CHRYSTUSA: http://internetowagrupamodlitewna.blogspot.com/
  której celem jest wspólna modlitwa osób ku czci Najświętszych Ran i Najdroższej Krwi Chrystusa,
  osób które nie mogą uczestniczyć w swoich parafiach w takich wspólnotach modlitewnych ponieważ ich brak, oraz dla ludzi chorych, którzy mają pragnienie nabożeństwa Ran i Krwi Pana Jezusa, a sami fizycznie nie mogą udać się na spotkania modlitewne w swoich parafiach.
  Poszukujemy kapłana, który objąłby opieką duchową naszą grupę modlitewną
  i zobowiązałby się jeden raz w miesiącu do odprawienia Mszy Świętej za członków naszej grupy modlitewnej.
  WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM
  DO WŁĄCZENIA SIĘ DO NASZEJ GRUPY MODLITEWNEJ.
  Jesteśmy tutaj: http://internetowagrupamodlitewna.blogspot.com/
  Niech będzie błogosławiona Krew Jezusowa!
  Emilia (liderka grupy)

 2. tadeusza pisze:

  bardzo prosze o kontakt do ks Adama. Tadeusza

 3. tadeusza pisze:

  Dziekuje bardzo ,ale bardzo zalezy mi na rozmowie telefonicznej jezeli ks Adam ma czas na rozmowy i wjakich godzinach mozna dzwonic.dziekuje Tadeusza

 4. TERESA pisze:

  Czy tą Litanię można samemu odmawiać w domu?

 5. Renata pisze:

  Czy Ksiądz Skwarczyński zechciałby pomodlić się nad małym chłopcem, moim synkiem Tymusiem, chorym na postępujący zanik mięśni? Bardzo o to proszę.

  Z Bogiem.

 6. Dorota pisze:

  Dziękuję za ten wpis księże Adamie… Niech Bóg Błogosławi każdego dnia wspiera i umacnia 🙂

 7. Barbara pisze:

  Piękna modlitwa. Bóg zapłać . Wezmę ja głęboko do serca i posłużę się nią. Bóg zapłać. Najdroższa Krwi Jezusa Chrystusa wybaw nas , nasze rodziny i cały świat od władcy tego świata.
  Jezu Ty jesteś Synem Boga, Ty jesteś Drogą, Prawdą i Życiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s