O shambalii raz jeszcze – świadectwo Agaty

Witam,  muszę coś napisać…
W wakacje roku 2014 moja siostra przywiozła mi z Chorwacji a dokładniej z samego Medjugorie różaniec na rękę z malutkim medalikiem, na którym był wizerunek Maryi i Pana Jezusa… Bardzo się ucieszyłam bo mogłam mieć różaniec zawsze przy sobie i ciągle go nosiłam, ale niestety nie był poświęcony więc poświęciłam go na rekolekcjach z O. Maciejem w Międzywodziu. I tak ciągle nosząc go, czasami z nim spałam. Ale był okres, że miałam w nocy dręczenia przez złego ducha, krótkie ale były, biegałam często do spowiedzi i starałam się ciągle być w łasce uświęcającej, ale te noce bywały różne, nie było to mocne, ale nieprzyjemne jakby wywracało mną coś i koszmary, jakoś tak pomyślałam sobie, że zawsze to jest jak śpię z tym różańcem…zmęczona tymi sytuacjami odłożyłam go i rok leżał sobie, na początku czułam się źle, no bo jak to… bo poświęcony i miałam wrażenie, że odstawiamy Maryję do kąta, ale potem o nim zapomniałam.
Teraz „odkopałam” go i założyłam, bo stwierdziłam, że tamto było minęło i pewnie jakiś zbieg okoliczności, ale widzę, że to nie był zbieg okoliczności! Parę dni temu spałam z tym różańcem  na ręku przez 2 noce i obydwie noce miałam dręczenia, a w tę ostatnią to nawet 5 razy, jak nigdy – mimo bycia w łasce uświęcającej…
Odłożyłam go i stwierdziłam, że coś jest nie tak, połączyłam dawne fakty i teraźniejsze… Postanowiłam powiedzieć o tym drugiej siostrze, a ona zapytała się jaki jest tam Jezus, pokazałam jej i tak jest Jezus z podniesioną lewą ręką, opowiedziała mi o splocie shamballa i o Twoim artykule. Odszukałam go, obejrzałam filmik umieszczony pod tym artykułem i jak opowiadał p. Grzegorz Bacik o różańcu tamtej dziewczyny, to jakby o moim. Poczytałam jeszcze wiele innych artykułów w necie na ten temat i jak się okazało mam w domu 3 bransoletki i jedne korale robione splotem shamballa oraz ten poświęcony różaniec… Postanowiłam, że napiszę Ci to świadectwo i możesz je umieścić na swojej stronie, tylko nie wiem co z tym różańcem fałszywym a jednak poświęconym zrobić, bo korale to wiadomo, że spalę.

Ps. Te wszystkie moje bransoletki i ta sytuacja mnie zaskoczyła, nawet teraz jak Ci to Ewo  pisałam, to jakiś taki niepokój czuję w sobie, wiem czyje to działanie ale przeraża mnie to, że jest tyle tego wszędzie ukrytego i człowiek nieświadomie to zło ma przy sobie.

Aga 1Aga 2

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Zagrożenia duchowe, Świadectwa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „O shambalii raz jeszcze – świadectwo Agaty

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. Marlena pisze:

  O szczęśliwe rozwiązanie dla mnie oraz łaskę nawrócenie dla taty.

 3. Norweżka urodziła bliźniaki. Szczęście rodziców nie trwało jednak długo. Kilka godzin po porodzie do szpitala przyszli urzędnicy i prosto z sali porodowej zabrali nowo narodzone dzieci. Maluchy zostały umieszczone w rodzinie zastępczej. Powodem była diagnoza, mówiąca o niedorozwoju umysłowym matki oraz o jej niezdolności do opiekowania się dziecmi. Co ciekawe, rozpoznanie choroby wykonano 11 lat wcześniej…
  Barnevernet to norweski urząd, który przynajmniej w teorii – zajmuje się ochroną praw dzieci. Jak wynika z materiału telewizji TV2, urzędnicy zaraz po porodzie w październiku 2015 roku weszli do szpitala i odebrali dzieci nowo upieczonym rodzicom – Natashy Olsen Myra i Erikowi Olsen Myra.
  (…)
  Adwokat kobiety zleciła dwa niezależne badania psychologiczne. Oba wykluczyły diagnozę postawioną 11 lat temu.
  Urzędnicy nabrali w tej sprawie wody w usta.
  Całość: http://niezalezna.pl/78873-rozpacz-matki-urzednicy-zabrali-dzieci-wprost-z-sali-porodowej

 4. Kasia pisze:

  Fałszywy różaniec na rękę, bransoletki na rękę i Adminka ma skręconą rękę.
  Ponoć nie ma przypadków 😉

  • kasiaJa pisze:

   Kasiu, zgadzam się z tym. Też tak to postrzegam…

  • roza pisze:

   Nie ma przypadków, jestem tego pewna. Wczoraj przeczytałam o fałszywym różańcu. Miałam podobny w domu, ale nie wiedziałam,, czy to na pewno ten. Dostałam go od koleżanki z koła różańcowego, która z kolei przywiozła go od -księdza, według niej – egzorcysty. Jakoś nie zawsze pamiętałam, aby go założyć na rękę, ale czasami na nim odmawiałam modlitwy. Niczego nie podejrzewałam. Moja córcia, która też jest w kole różańcowym zaczęła miewać nocne koszmary, ale z czasem ustąpiły. Nie powiązałam tego wtedy z różańcem, choć córcia przestała go od jakiegoś czasu zakładać, bo nieco się poprzecierał. Postanowiłam wczoraj przeciąć różaniec w jednym miejscu, aby sprawdzić, co jest z tyłu medalika Benedykta. Jednak wszystko jest tak drobne, że nie mogłam odczytać napisów. Odłożyłam różaniec. Tej nocy miałam koszmary! Coś, łatwo się domyślicie co, dusiło mnie w trakcie snu przez dłuższy czas, a ja śpiąc wzywałam na pomoc Mateńkę Bożą, Pana Jezusa, Michała Archanioła i kogo tylko mogłam. To wszystko rozgrywało się w moim śnie, a w tym czasie mój mąż nawet nie wiedząc, że jestem w koszmarze sennym, tknięty przez – chyba Ducha św.- leżał krzyżem i modlił się. On nie miał pojęcia, co się ze mną dzieje, po prostu poczuł taką potrzebę. Przypuszczam, że tą swoją nocną modlitwą umożliwił mi wyrwanie się z koszmaru. Następnego dnia, po rozmowie z Ewą mąż pociął fałszywy różaniec, posypał solą egzorcyzmowaną i rozrzuci go gdzieś za miastem. Oby nikomu już nie zaszkodził. Demon to sprytny naśladowca i próbuje się wedrzeć do naszych domów w każdy możliwy sposób. Dzięki Ewuniu za stronkę, dzięki za informacje.
   Dodam tylko, że moja siostra też dostała taki różaniec i od tej pory przestała klękać przyjmując Pana Jezusa i siadać blisko ołtarza. Teraz wybiera miejsca na końcu kościoła. Niby nic takiego, ale dla mnie dziwne to zachowanie…

 5. Weronika pisze:

  Ja też miałam taki różaniec i nieciekawe noce pełne koszmarnych snów. Gwałty imigrantów, wojna, cmentarz, duszenie, okradanie mnie itd. dużo by pisać. Nie mam i mam spokój.
  Mamy unikać wszystkiego co ma pozór zła.
  Pan Bacik dobrze mówi, że diabeł lubi małpować i robić wszystko na opak
  Pan Jezus błogosławi tylko prawą ręką, mańkutów też. I Maryja także tylko prawą ręką!

  Fragmenty z Dzienniczka:

  ŚW. FAUSTYNA ROZMAWIAŁA Z MATKĄ BOSKĄ KAPŁAŃSKĄ
  Widzenie Matki Bożej. W jasności wielkiej ujrzałam Matkę Bożą w białej sukni, przepasaną złotym pasem, a drobne gwiazdki także złote były po całej szacie i rękawy na trójkąt wyłożone złotem. Płaszcz miała szafirowy lekko zarzucony, na głowie miała lekko zarzucony przeźroczysty welon, włosy rozpuszczone, ślicznie ułożone i korona ze złota, która miała w zakończeniach krzyżyki. Na lewym ręku trzymała Dziecię Jezus. Takiej Matki Bożej jeszcze nie widziałam. Wtem spojrzała na mnie łaskawie i rzekła: jestem Matką Boską Kapłańską. Wtem Jezusa spuściła z ręki na ziemię, a prawą rękę podniosła w niebo i rzekła: Boże, błogosław Polsce, błogosław kapłanom. I znów rzekła do mnie: – Powiedz to coś widziała kapłanom. – Postanowiłam sobie, że przy pierwszej sposobności widzenia się z Ojcem powiem, lecz ja sama nie mogę nic zrozumieć z tego widzenia.(Dz 1485)

  Jestem nie tylko Królową Nieba, ale i Matką Miłosierdzia i Matką twoją. I w tej chwili wyciągnęła prawą rękę, w której trzymała płaszcz i osłoniła nim tego kapłana. W tej chwili znikło widzenie. (Dz 330)

  PAN JEZUS BŁOGOSŁAWIŁ KSIĘDZU SOPOĆCE ODPRAWIAJĄCEMU MSZĘ ŚWIĘTĄ + Kiedy odprawiał Mszę św. widziałam w czasie przed Podniesieniem Pana Jezusa ukrzyżowanego, Który odrywał prawą rękę od krzyża i światło, które wychodziło z Rany, dotykało ramienia jego; powtórzyło się to w trzech Mszach św., zrozumiałam, że Bóg da mu moc do spełnienia dzieła tego, pomimo trudności i przeciwności; Dusza ta, miła Bogu, jest ukrzyżowana wielorakimi cierpieniami, ale nie dziwię się wcale temu, bo tak Bóg postępuje z tymi, których szczególnie miłuje. (Dz 1253)

 6. AKSORZ pisze:

  Bardzo dziękuję za to świadectwo

 7. Ania pisze:

  Ja też dziękuję za kolejne świadectwo.
  A tak bardzo mi się ta biżuteria podobała

 8. Maggie pisze:

  Istnieje strona http://www.meczennicy.franciszkanie.pl
  Jest też na niej możliwość zamawiania różnych materiałów i zgłaszania cudów za wstawiennictwem błogoslawionych o.Zbigniewa Strzałkowskiego i o.Michała Tomaszka.

  • Maggie pisze:

   Jeśli ktoś szuka Różaniec „dziesiątkę”, to mają tam: z drewnianych koralikow na elastycznej gumce jubilerskiej, z krzyżem franciszkańskim (San Damiano) i z relikwią – na którą dołączony jest certyfikat o autentyczności.

   • Ufająca Bogu pisze:

    A gdzie można nabyć? przez internet da się?

    • Maggie pisze:

     Przysłali mi folder/katalog! w którym ten dziesiątek ma nr R-3.
     (mają też całe Różańce z relikwiami – drewniany na łańcuszku i drewniany na elastycznej lince jubilerskiej). Myślę, że można znależć wszystko na Internecie tak jak podałam wyżej o 22:19.
     Jeśli nie można przez Internet to podaję adres z foldera/katalogu:

     Prowincja Franciszkanów
     „Relikwie”
     Ul.Żółkiewskiego 14
     31-539 Kraków

     Tel.: pn-pt od 9.00 do 15.00

     +48 12 42 86 111 lub + 48 12 12 42 86 298
     e-mail: misje@franciszkanie.pl

     Te +48 to pewnie jak dla mnie zza granicy. Nie widać na foto żadnych węzełków więc chyba te na gumce jubilerskiej są zwykle zawiązane.

 9. Ania pisze:

  Papież liczy na Polaków

  Papież Franciszek liczy na Polaków, którzy mają wiele do zaoferowania Europie i światu – pisze rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik, komentując list Franciszka do kard. Pietro Parolina. Papież mianował go swoim legatem na obchody 1050-lecia chrztu Polski.

  Publikujemy komentarz Rzecznika Episkopatu:

  Kościół w Polsce zawsze utrzymywał szczególną więź z narodem, ciesząc się z cieszącymi i płacząc z płaczącymi – napisał papież Franciszek do kard. Pietro Parolina, mianując go swoim legatem na obchody 1050-lecia chrztu Polski. Ojciec Święty podkreślił także, iż w trudnych czasach wojen, powstań i zesłań właśnie biskupi, kapłani i osoby konsekrowane cierpieli wraz z narodem polskim, pocieszając braci i siostry.

  Papież wskazał powód tej więzi, jaka istnieje między Kościołem i Narodem: chrzest Polski w 966 r., oznaczający także początek Państwa Polskiego. Dlatego rocznicę chrztu obchodzą w Polsce nie tylko chrześcijanie, ale wszyscy Polacy – podkreślił Ojciec Święty.

  W liście papieskim został wymieniony św. Wojciech oraz św. Stanisław, którzy nie tylko dali przykład wierności Urzędowi Nauczycielskiemu Kościoła, ale także przyczynili się do szerzenia kultury w Polsce. Ponadto są wspomniani polscy święci, których życie i nauczanie najbardziej wpływa do dziś na życie katolików na całym świecie, a są nimi: św. Maksymilian Kolbe, św. Siostra Faustyna Kowalska i św. Jan Paweł II. Ojciec Święty zachęcił duchownych, aby przypominali ich przykład wszystkim ludziom dobrej woli.

  Papież Franciszek zapewnił abp. Stanisława Gądeckiego jako Przewodniczącego Episkopatu Polski, iż duchowo będzie uczestniczył w uroczystościach 1050-lecia chrztu Polski, obchodzonych w Gnieźnie i w Poznaniu w dn. 14-16 kwietnia br. Ojciec Święty udzielił swego błogosławieństwa wszystkim uczestnikom uroczystości jubileuszowych.

  Podsumowując list papieski, trzeba zauważyć, jak bardzo Papież Franciszek liczy na Polaków, którzy mają jeszcze wiele do zaoferowania Europie i światu

  http://niedziela.pl/artykul/21700/Papiez-liczy-na-Polakow

 10. Anna pisze:

  proszę o modlitwę w int.Pawła,o rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej za wstawiennictwem Mateczki Bożej Nieustającej Pomocy,serdeczne Bóg zapłać!

 11. mc2 pisze:

  Kiedyś jakiś komentator podał link do strony sklepu z dewocjonaliami ( z miesiac temu jak pierwszy lub drugi raz pisano o tych dziwnych różańcach ) > Ja sobie ja w tedy sprawdziłem i tam tych dziwnych shimbali nie było ale za to były różańce breloki z zaczepem na klucze … i tak były opisane też w ofercie> jak ktoś nie wierzy to niech wpisze w google : Różańce breloki do kluczy.

  • Maggie pisze:

   Mam Różaniec=dziesiątek na palec, ale nie do doczepiania do kluczy itp i myślę, że różaniec ma służyć do modlitwy, a nie jako np czy otwieracz butelek piwa etc. Ten mój na palec nie jest mały i drażnił już parę osób. Dlatego dziękując Bogu za dar 10-ciu palców, odmawiam Zdrowaśki w publicznych miejscach,nie marnując czasu kiedy podróżuję lub czekam (i czynię to niezauważalnie), na palcach. Jeśli ktoś modli się na „breloku” i dzwoni kluczami, to nie będę krytykować.
   Jezus jest Panem!

 12. Jarek83 pisze:

  Szczęść Boże.
  W temacie shamballi ludzie pytali o dziwny skrót PAXS. Chciałem tam zapytać ale nie można juz dodawać komentarzy – piszę więc tutaj.
  Zauważyłem na swoim różańcu z medalikami św. Benedykta dziwny skrót CDLYS w miejscu gdzie powinien być PAX lub IHS. Czy ktoś z Was mógłby napisać co to za skrót, co oznacza?
  Dzięki

  zdjęcie: https://postimg.org/image/6r8l2sg35/

  • Elizeusz pisze:

   Jarku! Zainteresował mnie Twój wpis. Rozmawiałem przed kilkoma minutami telef. w tej sprawie z O. Przeorem Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. Obejrzał zdjęcie. Powiedział mi, że nie spotkał się do tej pory z takim napisem i ntt. nic nie wie. Poprosiłem go by zainteresował się tą sprawą.

 13. hania pisze:

  Proszę o modlitwę za Piotra -o potrzebną tak bardzo w tych dniach opiekę Matki Bożej

 14. Monika pisze:

  Odmawiajmy Różaniec Święty, który z pewnością pomaga nam wszystkim stawać się świętymi – podarujmy go bliskim na wyjątkowy prezent. Podam poniżej linki do różańców, które są piękne i mogą zastąpić te ze splotem shamballi.
  Można jeszcze znaleźć te tradycyjne – wszystkie piękne i nadające się też na prezent, dodatkowo niektóre są z relikwiami (Ziemia Święta, woda z Lourds, relikwie Św. Ojca Pio, relikwie Św. Faustyny Kowalskiej – akurat doskonała pamiątka i prezent na Rok Miłosierdzia) – na każdą kieszeń – są tańsze i droższe (te z relikwiami niektóre ostatnie sztuki).

  To propozycja szczególnie dla tych, którzy zastąpili tradycyjne różańce tymi ze splotem shamballi, aby powrócili do tych dawnych. Jeśli ktoś nie ma czasu szukać, to wklejam gotowe linki.
  Jak na razie, odmawiać jeszcze możemy wszędzie, przynajmniej w Polsce, także w miejscach publicznych, choćby w kolejce do urzędu – nie mamy się czego wstydzić – dlatego polecam całe różańce a nie tylko krótkie dziesiątki.
  Przypominam, że Jan Paweł II, Święty, rozdawał różańce i my podtrzymajmy tę tradycję.
  Papież Franciszek poleca wszystkim „duchowe lekarstwo”, „lek z Polski” czyli Miserikordinę.

  Oto linki do różańców – podaję dla ułatwienia, te, które jeszcze są, gdyż wiele różańców na tej stronie jest aktualnie niedostępnych:
  1. http://dewocjonalia-roza.pl/pachnacy-rozany-rozaniec-relikwiarz-ziemia-swieta-p-1459.html
  2. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwiarz-ziemia-swieta-jeruzalem-iii-a-p-3756.html
  3. http://dewocjonalia-roza.pl/krysztalowy-rozaniec-tajemnice-swiatla-p-1457.html
  4. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwia-sw-faustyna-kowalska-xi-p-3411.html
  5. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwia-sw-faustyna-kowalska-xi-p-3538.html
  6. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwia-sw-faustyna-kowalska-x-p-3373.html
  7. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwiarz-z-ziemia-sw-jaruzalem-hematyt-i-p-2316.html
  8. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwiarz-ziemia-swieta-terra-jerusalem-v-p-3667.html
  9. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwiarz-woda-z-lourdes-iii-a-p-3714.html
  10. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwiarz-woda-z-lourdes-iii-a-p-3714.html
  11. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwiarz-z-ziemia-swieta-jaruzalem-p-1843.html
  12. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-benedyktynski-turkus-p-3175.html – prawdziwy turkus, z krzyżykiem benedyktyńskim i medalikiem Św. Benedykta
  13. cudeńko: http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-sw-rity-szklo-weneckie-platki-roz-p-3085.html (taki mam dzięki Ewie ale dziesiątkę)
  14. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-krysztalki-swarovskiego-zielony-p-2172.html
  15. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwia-swiety-ojciec-pio-krysztalki-p-3325.html
  16. http://dewocjonalia-roza.pl/rozaniec-relikwia-swiety-ojciec-pio-krysztalki-p-3325.html

  Trochę dużo tych linków wkleiłam ale niektóre są ostatnimi sztukami a zbliżają się już Pierwsze Komunie. Wiadomo, że dzieci dostają różańce tradycyjnie w Kościele a te mogą być pamiątkami dla rodziców, przy okazji jeszcze w Roku Miłosierdzia i jednocześnie propozycja dla nas, by nie tylko dzieci ale całe rodziny modliły się razem z dziećmi w domu, a nie tylko w budynku kościoła.

  Na tej stronie przesyłka priorytetowa pocztą już od 5,50 zł – za 3 różańce zapłaciłam 8,50 zł.
  Tylko nie zapomnijmy poświęcić u kapłana. 🙂
  Jezus jest Panem!

 15. Karo pisze:

  A ja proszę o modlitwę w niecodziennej intencji, żebym dobrze spożytkowała wakacje wolne od pracy i nie traciła bezmyślnie czasu na głupoty, wiem, że dziwne, ale jestem tak zapracowana, że kiedy przychodzi wolne to zamiast dobrze je wykorzystać lenię się oglądając głupoty i nic nie robiąc 🙂

 16. Agnieszka S pisze:

  Dziś rano mój przyjaciel z Iranu został ciężko pobity, aresztowany i wywieziony z torbą na głowie w nieznanym kierunku po tym, jak poszedł wczoraj do kościoła katolickiego w Teheranie.
  Zagrożenie życia.
  Z pewnością będzie dalej bity i torturowany.

  Bardzo prosze o modlitwę!!!
  O wytrwałość,
  o silną wiarę w tej próbie,
  o Moc Ducha Świętego, który jest nauczycielem Męczenników,
  o uwolnienie z rąk oprawców,
  albo o chwalebną śmierć męczeńską.

  Bóg zapłać +++
  Agnieszka

 17. Lily pisze:

  Ja juz trzy z domu wyrzucilam. Nawet o tym nie wiedzialam.

  • kasiaJa pisze:

   Lily, takich rzeczy nie należy wyrzucać do kubła, ale zniszczyć poprzez spalenie (najbezpieczniej nie w piecu a w ognisku) uprzednio skropić wodą święconą.

 18. ... pisze:

  Kiedys kupilam sobie rozaniec na reke z tym splotem i tez o nim nic niewiedzialam dopoki nie wpadlam na pewnego kaplana ktory kazal mi to rozplesc.
  pozdrawiam

 19. Renata pisze:

  Na tym niby różańcu Pan Jezus lewą ręka błogosławi 😦

 20. Paulina Szymańska pisze:

  http:[…edycja, Admin]


  A co z tym splotem? To też shamballa?

 21. Agnieszka pisze:

  Spaliłam bransoletki z tym splotem, wczesniej pokropiłam wodą ezorcyzmowaną. Smród taki jakbym cała belę wełny paliła

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s