Sierpniowy wyjazd do Włoch – zostały ostatnie wolne miejsca. Program wzbogacono o Manopello i grób ks. Dolindo

Pojedź do Loreto i Lanciano, do Ojca Pio i Padre Matteo
oraz do Pompejów i Św. Michała Archanioła,
do św. Antoniego i do św. Rity
– dochodzi Manopello i grób ks. Dolindo Ruotolo w Neapolu
„Jezu Ty się tym zajmij” – kliknij i kliknij 

(jest jeszcze kilka wolnych miejsc)

Podczas tego wyjazdu pielgrzymkowego oprócz nawiedzenia Sanktuarium w Loreto (Domek Świętej Rodziny „Santa Casa”) oraz Cmentarza Żołnierzy Polskich, San Giovanni Rotondo (św. Ojciec Pio)

Monte Sant’Angelo (św. Michał Archanioł), Serracapriola (Padre Matteo i spotkanie oraz błogosławieństwo indywidualne ojca Cypriano de Meo, Prezesa Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów, ucznia i syna duchowego św. O. Pio) w planach mamy również nawiedzenie:
– Ludbregu w Chorwacji (Nawiedzenie Sanktuarium Krwi Chrystusa, gdzie miał miejsce Cud Eucharystyczny)
– Padwy (św. Antoni i Leopold Mandić)
– Asyżu (św. Franciszek i św. Klara)
– Cascii (św. Rita)
– Pompejów (Kościół Matki Bożej Różańcowej w Pompejach i nowenna pompejańska) i jak Bóg pozwoli miejsca urodzin i posługi ks. Dolindo Ruotolo („Jezu Ty się tym zajmij”)
– Lanciano – sanktuarium Cudu Eucharystycznego, gdzie w VIII w. miał miejsce Cud Eucharystyczny. (Msza Święta w tym sanktuarium pod przewodnictwem polskich kapłanów).
– dziś rozmawiałam z szefem biura i doszło Manopello oraz grób ks. Dolindo

Program wyjazdu przewiduje wolne tempo zwiedzania, jest bowiem adresowany do rodzin z dziećmi oraz dla osób starszych i daje 3 dni wypoczynku (codzienna poranna Msza Święta i całodzienny wypoczynek nad morzem w Manfredonii).
Kwestia obecności ks. Adama Skwarczyńskiego jest do końca pod znakiem zapytania (chodzi o obecny stan zdrowia) ale na pewno pojedzie z nami proboszcz jednej z parafii z okolic ks. Adama (pobożny maryjny kapłan, często pielgrzymujący do Medjugorje), posiadający odpowiednie prośby i upoważnienia do przywiezienia z tego wyjazdu do swojej parafii relikwie I stopnia św. Ojca Pio)

Organizator: biuro PiotrTravel, zapisy na mojego maila: jutrzenka2012@gmail.com
Ps. Podczas pobytu na plaży (4 dni) będzie można kilka razy podjechać do San Giovanni czy do Św. Michała Archanioła

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

41 odpowiedzi na „Sierpniowy wyjazd do Włoch – zostały ostatnie wolne miejsca. Program wzbogacono o Manopello i grób ks. Dolindo

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Marek pisze:

  W wiadomościach o 15:00 coś mówili o tym.
  http://wiadomosci.tvp.pl

 3. wobroniewiary pisze:

  ❤ Alicja "POUCZENIA" Niedz. 3.11.1991, godz. 5.45

  † Miłość Czysta to miłość uwolniona od miłości własnej. Cała tragedia ludzkości i każdego człowieka jest owocem miłości własnej. Wy całym sercem, całym umysłem i ze wszystkich sił kochacie samych siebie i to was zaślepia tak dalece, że wyrządzacie krzywdę sobie. Największą krzywdę sobie samym i wskutek tego innym. Wszystko chcecie czynić w imię swoje i dla swego imienia. Jesteście niewolnikami samych siebie – to święty Paweł nazywa cielesnością waszą. I nie chodzi mu o ciało, ale o zniewolenie ducha, który wskutek tego jest tak ślepy, tak głuchy, że nie dostrzega Prawdy i nie przyjmuje Dobra. Okłamuje samego siebie i przyjmuje Zło.
  Źródłem waszych emocji jest miłość własna i one są tym łańcuchem, którym pęta was szatan.
  W Miłosierdziu swoim ciągle objawiam wam tą samą Prawdę, bo Prawda jest jedna. Pokazuję ją wam i uczę was wieloma sposobami z nieskończoną cierpliwością i Miłością, bo ciągle oddajecie się tej samej ślepocie miłości własnej, która was zabija, i dla której zabijacie innych.
  Módl się o zdolność przejrzenia i życia w Prawdzie, o uwolnienie od siebie samej, byś mogła przyjąć Moje Prawo Miłości i żyć według pierwszego przykazania, bo z niego wynikają pozostałe i wszystko dobro. Módl się o to za innych i nie żałuj trudu i ofiar, by im pomóc uwalniać się od ślepoty, jaką daje zapatrzenie w siebie. Ono jest, jak krzywe zwierciadło zniekształcające wszystko, co w człowieku i w świecie uczyniłem dobre i piękne.
  Módl się o to i błagaj, i pragnij stale, albowiem tylko Ja mogę cię uwolnić, gdy na to pozwolisz. Sama nie uczynisz nic i Ja nie uczynię nic, jeśli brak będzie twojego przyzwolenia. A uczynię tym więcej i tym prędzej, im gorętsze będą twoje wołania i twoje pragnienie Mnie samego, albowiem Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem. We Mnie jest twoje uwolnienie i uwolnienie tych, za których się wstawiasz.
  Pwt 6, 1-9 "Takie są polecenia, prawa i nakazy, których nauczyć was polecił mi Pan, Bóg wasz, abyście je pełnili w ziemi, do której idziecie, by ją posiąść. Będziesz się bał Pana, Boga swego, zachowując wszystkie Jego nakazy i prawa, które ja tobie rozkazuję wypełniać, tobie, twym synom i wnukom po wszystkie dni życia twego, byś długo mógł żyć. Słuchaj, Izraelu, i pilnie tego przestrzegaj, aby ci się dobrze powodziło i abyś się bardzo rozmnożył, jak ci przyrzekł Pan, Bóg ojców twoich, że ci da ziemię opływającą w mleko i miód. Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem – Panem jedynym. Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił. Niech pozostaną w twym sercu te słowa, które ja ci dziś nakazuję. Wpoisz je twoim synom, będziesz o nich mówił przebywając w domu, w czasie podróży, kładąc się spać i wstając ze snu. Przywiążesz je do twojej ręki jako znak. Niech one ci będą ozdobą przed oczami. Wypisz je na odrzwiach swojego domu i na twoich bramach".
  Pwt 6, 5 "Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił".

  • AnnaSawa pisze:

   Lech Dokowicz i Maciej Bodasiński – organizatorzy oraz Małgosia i Roman Zięba – Pielgrzymi Miłosierdzia weszli na Rysy – najwyższy szczyt, w którym przebiega granica kraju, by Was też zaprosić do wyjścia na granice. Granice Polski, granice własnych słabości, granice bezpiecznego świata…
   Weźmy Różańce w dłonie i stańmy na granicach 7 października, by modlić się o ratunek dla Polski i świata.
   Na pewno będzie to wymagało od wszystkich odwagi i determinacji, ale wierzymy, że uda nam się w ten sposób odpowiedzieć Maryi na wezwanie do ratowania świata przez Różaniec! ❤ ❤

 4. MM pisze:

  Słowacja ponownie poświęcona Sercom Jezusa i Maryi

  Słowaccy biskupi ponownie poświęcili swój kraj Boskiemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Nastąpiło to podczas narodowej pielgrzymki do Nitry z okazji obchodzonej tam 5 lipca uroczystości świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. W roku setnej rocznicy objawień fatimskich biskupi nawiązali do poświęcenia, którego ich poprzednicy dokonali w 1947 r., na progu komunizmu, kiedy w ówczesnej Czechosłowacji rozpoczynała się na wielką skalę walka z religią.

  https://ekai.pl/slowacja-ponownie-poswiecona-sercom-jezusa-i-maryi/

 5. wobroniewiary pisze:

  Dziś zamówiłam Mszę św. za dusze w czyśćcu cierpiące i piszę to nie po to, by się chwalić, ale żeby innych zachęcić.

  Ja codziennie słucham choć po kawałeczku nagrań z Marią Simmą i wiem, że dusze mogą liczyć tylko na naszą pomoc ale za to same mogą dla nas wymodlić wiele i pomóc nam w wielu sprawach

 6. Pingback: Sierpniowy wyjazd pielgrzymkowy do Włoch – zostało jeszcze kilka | Serce Jezusa

 7. mała pisze:

  Czy na pewno pojedzie się na grób ks. Dolindo?

 8. tu MariaPietrzak pisze:

  z Apelu Jasnogórskiego / gorąca zachęta ojca Johna do wielbienia Pana /
  …… wielbi dusza moja Pana i raduje się duch mój w Bogu , Zbawcy moim …

  (Magnificat / Lumen)

  Idziemy do Boga nie drogą, lecz ♥Miłością♥
  /sw. Augustyn
  Jak mówią , jaka Miłość , taki człowiek!
  Jaki człowiek taki ślad !
  – Niechaj na drogach mego przemierzania ,
  Będą owoce z Panem bytowania …
  Jemu cześć oddają !
  Jego wywyższają
  Uwielbiają !
  Ślad pozostawiają ♥♥♥

  P/s weszłam dwukrotnie na naszą stronkę w ciagu dnia i co widzę !?!
  Nowy wpis … a jest nim duża płonąca świeca , w tyle tło naszej stronki , a poniżej miejsce na komentarze ….
  Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

 9. babula pisze:

  Na ciężkie czasy, które nadchodzą, gdy będziemy głodni i nie będzie chleba:
  http://lukaszluczaj.pl/lista-dzikich-roslin-jadalnych-tradycyjnie-uzytkowanych-w-polsce/

 10. Marek pisze:

  Do tego bolesnego aktu doszło w kościele pw. MB Nieustającej Pomocy w Starachowicach (os. Wanacja).
  Profanacji dokonali dwaj mężczyźni, którzy wysypali Najświętszy Sakrament z puszki zabranej z tabernakulum. Święte Postacie mieli przy sobie w chwili zatrzymania przez policję. Sprawcy mieli także pić w kościele alkohol.
  W związku profanacją Najświętszego Sakramentu bp Henryk Tomasik prosi, aby we wszystkich świątyniach diecezji radomskiej w niedzielę 16 lipca po każdej Mszy św. odbyło się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem nabożeństwo wynagradzające.

  Oto treść komunikatu:
  „Czcigodni Księża,
  Drogie Osoby Życia Konsekrowanego,
  Drodzy Bracia i Siostry,
  W modlitwie »Ojcze nasz«, wypowiadając słowa »Święć się imię Twoje«, prosimy o to, aby wszyscy ludzie traktowali Osobę Pana Boga jako świętą. Wszystko to, co jest związane z Osobą Pana Boga jest dla nas święte. Poszanowanie Sacrum, tego, co jest święte, jest ważnym wyznacznikiem kultury społeczeństwa i każdego człowieka.
  Dla nas, wierzących, wielką świętością jest Najświętszy Sakrament. Z wiarą uczestniczymy we Mszy Świętej i z szacunkiem przyjmujemy Komunię Świętą. Przed Najświętszym Sakramentem klękamy.
  Bardzo ciężkim grzechem jest profanacja Najświętszego Sakramentu. Włamanie do tabernakulum, rozsypywanie konsekrowanych Komunikantów, zabieranie Komunii Świętej do domu – jest nie tylko ciężkim grzechem, sprawca takiego czynu zaciąga karę kościelną, zwaną ekskomuniką. Z takiego grzechu może rozgrzeszyć – i zdjąć ekskomunikę – tylko Stolica Apostolska.
  Z bólem informuję, że taka profanacja miała miejsce 13 lipca 2017 r. w kościele pw. MB Nieustającej Pomocy w Starachowicach.
  W związku z tym proszę, aby we wszystkich świątyniach naszej Diecezji, w niedzielę, 16 lipca, po każdej Mszy Świętej, odbyło się, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, nabożeństwo wynagradzające. Proszę także o modlitwę w intencji sprawców profanacji; o łaskę skruchy i nawrócenia.
  Biskup Henryk Tomasik”.
  http://radom.gosc.pl/doc/4037366.Profanacja-Najswietszego-Sakramentu

  • wobroniewiary pisze:

   Poprosiłam jedną panią i we dwie po Mszy św. wynagradzałyśmy… bo gdzie dwóch lub trzech w Imię Pana Jezusa, tam On sam jest…

   • Witek pisze:

    Jak widać na zapisie z kamery, profanacja była w 100 rocznicę objawień Fatimskich. Nawet godz. 17 była zgodna (17.39). Sto lat temu Maryja pokazała dzieciom piekło. Dzisiaj piekło weszło do Świątyni.
    Na Placu Zbawiciela w Warszawie, kościelny prawie codziennie ma bliskie spotanie z osobami „życzliwymi”.
    Jezu wybacz!
    Jutro jadę do Sokółki z moją żoną. Zabieram Was wszystkich w swoim sercum.
    Zostańcie z Bogiem!

    • tu MariaPietrzak pisze:

     Dzięki serdeczne !
     Łączę się w koronce
     do Najświętszego Sakramentu , która stamtąd rozpowszechniana – zaskakuje hojnością uproszonych łask , pewnie miła Panu !
     Jedźcie z Bogiem!

   • Sylwia pisze:

    Smutne to jak tam można czynić. Panie Wybacz im bo zbłądzili..:(

 11. rysik pisze:

  Proszę o modlitwę za mamę, dzisiaj otrzymała wynik, wykryto nowotwór złośliwy.

 12. kasiaJa pisze:

  Relikwie św. Charbela – XIX-wiecznego pustelnika i uzdrowiciela przywiozą 23 lipca do sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach pielgrzymi z Libanu.
  Będzie to druga świątynia na terenie Krakowa, w której wierni będą mogli modlić się i prosić o łaski dla siebie i bliskich. Obecnie relikwie I stopnia tajemniczego mnicha znajdują się już w kościele Świętego Krzyża, a nabożeństwa do św. Charbela gromadzą tłumy wiernych. W najbliższym nabożeństwie uczestniczyć będzie Raymond Nader, inżynier, dyrektor libańskiej telewizji katolickiej, który podzieli się z wiernymi swoim świadectwem dotyczącym obecności w jego życiu Św. Charbela.
  W najbliższym nabożeństwie, które odbędzie się 30 lipca uczestniczyć będzie Raymond Nader, inżynier, dyrektor libańskiej telewizji katolickiej, który podzieli się z wiernymi swoim świadectwem.

 13. Alutka pisze:

  Czy mi się wydaje czy Tabernaculum nie było zabezpieczone, bo jakoś bardzo łatwo i szybko ten nieszczęsny człowiek Je otworzył .

 14. Anna pisze:

  Czy podczas wyjazdu jest nocna jazda non stop do Włoch?

  • wobroniewiary pisze:

   Program ma każdego dnia na zakończenie: „Obiadokolacja i nocleg”
   Zero jazdy nocnej. Jest pomyślany o osobach w średnim wieku i o dzieciach.
   Pierwszy nocleg na terenie Chorwacji, ostatni też 🙂
   Zakończenie: Powrót do Polski. Msza Św. w Miejscu Piastowym w Sanktuarium Św. Michała Archanioła
   (i oczywiście rozwiezienie ludzi po trasie)

 15. Sylwia Międła pisze:

  Szczęść Boże kochani całym sercem też bym chciała jechać z całą rodziną do mojego kochanego. św Michała Archanioła 15.08 mamy rocznicę ślubu. Oboje niestety jesteśmy bezrobotni proszę was o modlitwę o pracę mamy dwójkę dzieci z Bogiem i z góry dziękuję bardzo

 16. Pielgrzym Mariusz pisze:

  Szczęść Boże proszę o modlitwę o nawrócenie za Katarzynę która chce odejść do sekty „chrystusowców pl”, Jezus jest Panem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s