Adoracja i modlitwa uwolnienia oraz uzdrowienia z ks. Piotrem Glasem i Dominikiem Chmielewskim na Forum Maryjnym

Modlitwa o Cud śp. Peter Mary Rookey OSM

Panie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem.
Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł. Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela. Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle. Przybądź Panie Jezu, osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym. Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam. Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu. Amen.
Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju,
Święty Peregrynie Patronie chorych na raka,
Wszyscy Aniołowie i Święci, proszę przyjdźcie mi ku pomocy. Amen!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

43 odpowiedzi na „Adoracja i modlitwa uwolnienia oraz uzdrowienia z ks. Piotrem Glasem i Dominikiem Chmielewskim na Forum Maryjnym

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Kazanie ks. Piotra Glasa na Forum Maryjnym w Szczecinie ❤

 3. kasiaJa pisze:

  Ja nie proszę, ja b ł a g a m was o szturm modlitewny za pewnego młodego księdza z mojej sąsiedniej parafii, który właśnie został przez biskupa urlopowany, prawdopodobnie nosi się z zamiarem porzucenia kapłaństwa 😥 😥 😥 . Odchodzi ( w sumie już odszedł) z parafii.

 4. wobroniewiary pisze:

  Natuzza Evolo – „Ojciec Pio w spódnicy” czyli mistyczka i stygmatyczka, której Bóg rozkazał dawać świadectwo o wiecznej karze piekła

  Natuzza Evolo, słynna włoska mistyczka i stygmatyczka miała wyjątkowy charyzmat kontaktu ze zmarłymi przebywającymi w niebie i w czyśćcu oraz z osobami potępionymi….które z wyraźnego rozkazu Boga musiały dawać świadectwo o wiecznej karze piekła.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/07/07/natuzza-evolo-ojciec-pio-w-spodnicy-czyli-mistyczka-i-stygmatyczka-ktorej-bog-rozkazal-dawac-swiadectwo-o-wiecznej-karze-piekla/

 5. kropka pisze:

  Przerażające świętokradztwo. Aż się wierzyć nie chce, że arcybiskup zrobił coś takiego!

  Premier Kanady Justin Trudeau, jeden z najwytrwalszych promotorów zabijania nienarodzonych, zbierania funduszy na masakrę aborcyjną w krajach trzeciego świata, a także człowiek wspierający eutanazję przyjął właśnie Komunię świętą z rąk arcybiskupa Montrealu Christian Lépine.

  Premier uczestniczył we Mszy świętej z okazji 375 rocznicy powstania Montrealu, a komunii udzielono mu w jej trakcie. Eucharystię sprawowali wspólnie – poza abp Lépine także kardynał Gérald Lacroix z Quebecu, kard. Thomas Collinsz Toronto, i nuncjusz apostolski abp Luigi Bonazzi.

  Premier Kanady jest politykiem, który od dawna jednoznacznie sprzeciwia się nauczaniu Kościoła i promuje masowe zabijanie nienarodzonych, małżeństwa homoseksualne, eutanazję, a także wiele innych niemoralnych czynów. Jego partia wyklucza ze swoich szeregów każdego, kto przypomina o prawach nienarodzonych. W takiej sytuacji, co jasno przypominał Benedykt XVI, nie wolno udzielić politykowi Eucharystii, bowiem jest to nie tylko jawne zgorszenie, ale też wprowadzanie w błąd wiernych.

  Jakby tego było mało jest to także wystawianie na niebezpieczeństwo życia wiecznego samego premiera, bowiem przyjmowanie Eucharystii w stanie niegodnym, w stanie realnego zerwania z Kościołem, prowadzi nie do zbawienia, ale do potępienia, o czym jasno przypominał św. Paweł. Arcybiskup udzielając w takiej sytuacji Eucharystii (podobnie jak polityk przystępując do niej) dopuszczał się świętokradztwa.

  Arcybiskup Lépine nic sobie jednak z tego nie robi, bowiem – jak zapewnia – udzielenie Komunii politykowi w jawnym stanie zerwania z Kościołem jest… „gestem nadziei”.

 6. kropka pisze:

  Proroctwo św. Jana Pawła II, który przestrzegał przez rozwojem „anty-Kościoła”, który będzie nauczał „anty-Ewangelii” wypełniane jest na naszych oczach przez liderów Kościoła katolickiego, nawet najwyżej ustawionych w hierarchii – mówił kapłan podczas katolickiej konferencji w Rzymie.

  Jak podkreślał ks. Linus Clovis z Family Life International podczas konferencji zorganizowanej przez Voice of the Family w Rzymie ta „anty-Ewangelia anty-Kościoła” jest niekiedy trudno rozróżnialna od świeckich ideologii, które odrzucają prawo naturalne i Dekalog. W ich miejsce proponuje lucyferyczny hedonizm, który nie liczy się z nikim i z niczym.

  Jak podkreśla duchowny rozwój anty-Kościoła następował powoli, ale ostatnio widać go już doskonałe. – W ciągu ostatniego pół wieku kryzys w Kościele narastał – mówił i dodawał, że obecnie przybrał on postać „odrzucenia paradygmatu myślenia naszego Pana „tak-tak, nie-nie” i zastąpienia doktryny duszpasterską praktyką.

  Najmocniejszy atak anty-Kościoła idzie jednak w kierunku małżeństwa i rodziny, które są fundamentem społeczeństwa i stworzenia. – Jest doskonale wiadome, że jeśli zniszczy się fundamenty cały budynek runie – mówił. – Tym fundamentem jest małżeństwo i rodzina – dodał ks. Clovis. I dlatego, jest zdaniem, anty-Kościół tak mocno pracuje nad ich zniszczeniem. Jakie są tego symptomy? Odrzucanie nauczania na temat antykoncepcji, pseudomiłosierdzie okazywane rozwodnikom w ponownych związkach, a także powolne przekonywanie do akceptacji związków homoseksualnych.

  Ks. Clovis ostrzegł również katolików, by nie ulegali przekonywaniu, że ów anty-Kościół jest prawdziwym Kościołem. Jednocześnie kapłan podkreślił, że posługa Papieża Franciszka jest prawdziwym błogosławieństwem dla Kościoła, bowiem – za sprawą pewnej niejednoznaczności – ujawniła ogromną większość promotorów anty-Kościoła. – Teraz wierni muszą wybrać za kim pójdą – mówi ks. Clovis.

 7. rysik pisze:

  Proszę Was o modlitwę za mnie i moją rodzinę, o pokorę, zgodę, jedność i miłość. Ostatnio przydarza się nam sporo przykrości, ale domyślam się, że to „w odpowiedzi” na pewne ważne Boże przedsięwzięcia jakich dokonaliśmy. Komuś nie po nosie…

 8. AnnaSawa pisze:

  W albumie są zamieszczane fragmenty wypowiedzi Pana Jezusa do Alicji Lenczewskiej – źródłem zamieszczonych tekstów są te…

  Posted by Maria Valtorta – "Poemat" i nie tylko. on Sunday, January 15, 2017

  • AnnaSawa pisze:

   Twoim schronieniem jest Moje Serce, a osłoną ramiona Matki. Chcę, abyś żadnej mocy ani żadnych sposobów obrony nie szukała w sobie. Bóg twój jest jedyną ostoją i w Nim miejsce twoje: spokojne, bezpieczne, dobre.

   Dusza należy do Boga, a skoro dostęp do niej ma ktoś inny, to znaczy, że pozostało coś, czego nie oddałaś i przez co on wchodzi, by cię niszczyć, lub czego nie oddajesz ciągłe z prostotą i ufnością dziecka.

   Ta walka wewnętrzna jest kosztem, jaki ponosi człowiek za swoją samodzielność, za odłączanie się ode Mnie, choć przyszedłem na świat i jestem z ludźmi po to, aby przywrócić im jedność z Bogiem. Ja jako Człowiek nauczyłem się posłuszeństwa przez to, co wycierpiałem. Ciebie też to nie ominie ani nikogo z tych, którzy pragną być synami.

   Łk 12 MĘSTWO W UCISKU
   „SŁOWO POUCZENIA” #172

 9. wobroniewiary pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Drodzy Przyjaciele, zostały 4 wolne miejsca na rekolekcje, które rozpoczynamy wyjazdem w Wniebowstąpienie 25 maja, a które poprowadzi o. Jozo Zovko na chorwackiej wyspie Badija. Nowennę do Ducha Świętego zakończymy pobytem w Medziugorju. Powrót na 5 czerwca – Zielone Świątki.
  Program na maila: jutrzenka2012@gmail.com

 10. wobroniewiary pisze:

  W obliczu raka myślę tylko o jednym – o moim synku. Marek ma 9 lat, wychowuję go zupełnie sama, jeśli umrę, nie zostanie mu nikt…

  https://www.siepomaga.pl/renata

  W obliczu raka myślę tylko o jednym – o moim synku. Marek ma 9 lat, wychowuję go zupełnie sama, jeśli umrę, nie zostanie mu nikt…

  W Polsce dali mi 2 lata życia. Gdy pokonałam raka piersi, znaleziono przerzuty w kościach i węzłach chłonnych. Lekarze kazali pogodzić się ze śmiercią. Nie pogodziłam się! Znalazłam ratunek – zakwalifikowano mnie do leczenia w Niemczech, tamtejsza chemioterapia celowana to moja szansa na życie, ostatnia szansa.

  Ja, samotna mama na onkologicznym ringu, błagam o pomoc. Bez niej nie mam żadnych szans. Obiecałam synkowi, że będę żyć. Tak bardzo potrzebuję nadziei, a ta nadzieja to Ty…

  Renata

  Odbiorca: Fundacja Siepomaga
  Nr konta: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425
  Tytułem: 5131 Renata Łukasiewicz darowizna
  IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW
  Pomoc SMS: numer 72365 o treści: S5131
  (koszt 2,46 zł brutto, w tym vat)

 11. MariaPietrzak pisze:

  wieczorne zamyślenie…

  Ikona Maryi … zmieniają się wizerunki , lecz 💙Serce to samo , z Jezusem zjednoczone ,
  za zagubionym , i nie tylko ,
  człowiekiem stęsknione ,
  zabiegane …troską skołatane .
  💙
  Jak niegdyś w doświadczeniu ojca Josepha Marie Verlinde , gdy się z czułością nad nim pochyliła , można powiedzieć …zaskoczyła…
  a szatanowi ofiarę odbierając , serce mu otworzyła ,
  wdzięcznością wypełniła ,
  ucznia Synowi przysporzyła….
  💙
  „Chciałbym podzielić sie z wami doświadczeniem jakie przeżyłem tutaj .
  W piątek Bóg dał mi tę łaskę, że mogłem być w Częstochowie.
  Kiedy modliłem się przed ikoną Matki Bożej , byłem głęboko poruszony , wprost wstrząśnięty , nie wiedząc jednak , dlaczego .
  Dopiero wczoraj , gdy modliłem się w Kościele przed ikoną obrazu Matki Bożej Częstochowskiej zrozumiałem nagle , dlaczego tak bardzo byłem poruszony w Częstochowie .
  Gdy przebywałem w aśramach buddyjskich w Himalajach i przeżywałem głębokie medytacje , wiele razy pojawiał się przede mną obraz kobiety , która płacząc patrzyła na mnie z wielkim smutkiem , a jednocześnie z wielką czułością.
  Nie wiedziałam kim była , ale za każdym razem , gdy pytałem ją : ” Kim jesteś ?”-znikała .
  Patrząc na ikonę Matki Bożej Częstochowskiej , rozpoznałem Ją …To była ta kobieta !
  Dlatego , jeśli kiedykolwiek będziecie się modlić przed ikoną Matki Bożej Częstochowskiej , proszę was , abyście o mnie pamiętali , bo to Ona wyrwała mnie z rąk wroga !”
  ( o. Joseph Marie Verlinde)
  💙
  …. Pierwsza na Forum w Szczecinie – Maryja , Gwiazda Ewangelizacji – przez posługę Jej Oddanych….pochyla się nad nami ,
  dotyka serc ,
  uzdrawia je , umacnia
  A przez przynaglenie Miłości ofiarowanej , w Hostii adorowanej ,
  skieruje jutro ku … drugiemu ,
  miłości miłosiernej potrzebującemu …
  Świadectwa wiary spragnionemu .
  💙
  Oto Matka Twoja , moja , nasza !
  💙
  „Witaj, błogosławiona Dziewico, któraś przegnała przekleństwo.
  Witaj, Matko Najwyższego, Oblubienico łagodnego Baranka.
  Pokonałaś węża, zmiażdżyłaś mu głowę, kiedy z Ciebie zrodzony Bóg go unicestwił…
  Olśniewająca Gwiazdo wschodu, która odpierasz cienie zachodu.
  Jesteś jutrzenką, która poprzedza słońce, dniem, który nie zna nocy…
  Proś Boga, który się z Ciebie narodził, by odpuścił nam grzech, a kiedy nam przebaczy, dał łaskę i chwałę”
  / Piotr Czcigodny (†1156)

 12. wobroniewiary pisze:

  Nowenna do św. Rity – dzień dziewiąty

  Twoja głęboka pokora, o święta Rito, wyjednała ci wielką chwałę w niebie, jaką teraz posiadasz. Dla tej pokory chciał twój Boski Oblubieniec wsławić cię także na ziemi. Toteż zaraz po twej śmierci zdziałał za twym pośrednictwem wiele cudów. Ludzie z daleka i bliska tłumnie cisnęli się do twego grobu, ogłaszając cię świętą. To pobożne mniemanie potwierdził także wyrok namiestnika Chrystusowego, który cię również świętą ogłosił. Odtąd chwała twoja szerzy się wśród wiernych po całym świecie i masz przywilej być zwaną „Orędowniczką w sytuacjach beznadziejnych” i „Świętą do spraw trudnych”.

  O pełna chwały Rito, zlituj się nad nami! Wyjednaj nam łaskę poznania tej prawdy, że prochem jesteśmy i nic sami nie możemy. Broń nas od wiecznego potępienia, które jest udziałem pysznych i zbuntowanych aniołów, i pomóż nam, abyśmy wraz z tobą w niebie cieszyli się chwałą przyobiecaną pokornym. Uproś nam również łaskę… (wymieniamy ją).

  Ojcze nasz…
  Zdrowaś Maryjo…
  Chwała Ojcu…

  Antyfona: Obdarzyłeś, Panie, służebnicę Twoją Ritę znakiem miłości i męki Twojej.

  Módlmy się: Ojcze niebieski, Ty dałeś świętej Ricie udział w męce Chrystusa, udziel nam łaski i siły do znoszenia naszych cierpień, abyśmy mogli głębiej uczestniczyć w misterium paschalnym Twojego Syna. Który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.

 13. wobroniewiary pisze:

  Szatan rzuca dziś Bogu straszne i ostateczne wyzwanie. Chce Mu pokazać, że za jego sprawą powstanie alternatywne antystworzenie, które ludzie uznają za lepsze od tego, co stworzył Bóg – uważa kard. Carlo Caffarra. Emerytowany arcybiskup Bolonii był jednym z najbliższych współpracowników Jana Pawła II. To właśnie jemu święty Papież powierzył organizację i kierownictwo nowo utworzonego Papieskiego Instytutu Jana Pawła II dla Studiów nad Małżeństwem i Rodziną.
  Kard. Caffarra zaznaczył, że wojna szatana z Bogiem rozgrywa się na dwóch płaszczyznach: ludzkiego serca i kultury. Dziś uderza ona przede wszystkim w fundamenty stworzenia, którymi są życie i rodzina. Konkretnym tego przejawem jest uznanie aborcji za prawo człowieka. W ten sposób zło nazywa się dobrem, dokonuje się jego nobilitacji. Szatan uderza też w rodzinę, między innymi poprzez zrównanie związków homoseksualnych z małżeństwami. W ten sposób bowiem neguje się prawdę o małżeństwie.
  Zdaniem włoskiego kardynała dziś wypełnia się to, co przed 30 laty zapowiedziała mu Siostra Łucja. Kiedy Jan Paweł II powierzył mu utworzenie Instytutu, kard. Caffarra wysłał do wizjonerki z Fatimy krótką prośbę o modlitwę. W odpowiedzi otrzymał długi list, w którym Siostra Łucja zapowiedziała, że „decydująca konfrontacja między Królestwem Bożym i szatanem będzie dotyczyć małżeństwa i rodziny”. Podkreśliła też, że ci, którzy będą pracować na rzecz małżeństwa i rodziny będą musi przejść przez próby i ucisk. Dodała jednak: „Nie lękajcie się, Matka Boża już zmiażdżyła mu głowę”. Jestem przekonany, że to, co powiedziała Siostra Łucja, wypełnia się w naszych czasach – dodał kard. Caffarra.

 14. wobroniewiary pisze:

  Maryja musi (…) zajaśnieć mocą przeciw nieprzyjaciołom Boga, przeciw bałwochwalcom, schizmatykom, mahometanom, żydom i zatwardziałym bezbożnikom, którzy będą się strasznie buntować i wytężą wszystkie siły, żeby tych, co się im przeciwstawią, skusić i doprowadzić do upadku obietnicami lub groźbami

  Święty Ludwik Maria Grignion de Montfort – Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej
  Maryi Panny

  Niewolnicy Maryi – 33 dni przygotowania
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/niewolnicy-maryi/

  • Elizeusz pisze:

   Z Orędzia nr 171 Matki Bożej do Jej umiłowanych synów, Kapłanów:
   „Prawdziwi nieprzyjaciele Boga to ci, którzy świadomie powstali przeciwko Niemu, aby całą ludzkość doprowadzić do życia bez Niego (por. Hi 21,14-16), którzy coraz bardziej prześladują Kościół” (3.03.1979)

 15. wobroniewiary pisze:

  Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort:
  Fałszywi czciciele Najświętszej Dziewicy i fałszywe formy nabożeństwa do Niej.

  92. Wyróżniam siedem rodzajów fałszywych nabożeństw czy też fałszywych czcicieli Najświętszej Panny, mianowicie:
  1) krytykantów,
  2) skrupulatów,
  3) powierzchownych,
  4) zarozumiałych,
  5) niestałych,
  6) obłudników,
  7) interesownych.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/03/01/falszywi-czciciele-najswietszej-dziewicy-i-falszywe-formy-nabozenstwa-do-niej/

 16. wobroniewiary pisze:

  Msza św. niedzielna ze Szczecina:

 17. MM pisze:

  Jednoznaczne słowa prezesa PiS: „Myśmy nie otwierali Europy dla uchodźców – to zrobiła Merkel; Niemcy muszą ponosić konsekwencje, a nie Polska”

  To jest głos tych wszystkich, którzy po pierwsze, chcą wprowadzić i ostatecznie wyegzekwować taką zasadę, że solidarność europejska polega na tym, że „my decydujemy, a wy ponosicie konsekwencje”. Otóż solidarność polega na tym, że się wspólnie decyduje i się wspólnie ponosi konsekwencje. Myśmy nie otwierali Europy dla uchodźców – to zrobiła pani Merkel. I to pani Merkel i Niemcy muszą ponosić konsekwencje, a nie Polska
  —ocenił Kaczyński.

  https://wpolityce.pl/polityka/340656-jednoznaczne-slowa-prezesa-pis-mysmy-nie-otwierali-europy-dla-uchodzcow-to-zrobila-merkel-niemcy-musza-ponosic-konsekwencje-a-nie-polska

 18. kasiaJa pisze:

  Czujesz, że ponosisz po ludzku porażkę za porażką w swoim życiu? Ksiądz Krzysztof Kralka przypomina, że ważna jest postawa i przypomina słowa świętego Augustyna: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

  – Możesz nigdy nie wygrać, ale Bóg nie patrzy na efekt zewnętrzny, lecz na serce. Człowiek może być bardzo słaby, zniewolony grzechem, nałogiem, nigdy nie pozbyć się jakiegoś konkretnego grzechu, ale może całe życie walczyć i ciągle umierać, cierpieć, pragnąć. To będzie fantastyczna walka, ponieważ serce nie podda się grzechowi w decyzji. Ale może też być tak, że człowiek nie ma wielkich pokus, a może znajdować się w gorszej sytuacji niż ten, który bardzo grzeszy – mówi w rozmowie z Miesięcznikiem „Egzorcysta” ksiądz Krzysztof Kralka, pallotyn.

  Kapłan tłumaczy też, że Bóg poddaje człowieka próbie, by ten zobaczył, jaki jest naprawdę. – Pan Bóg traktuje człowieka w sposób indywidualny. Ale etapy rozwoju duchowego każdy z nas przechodzi takie same: oczyszczenie, oświecenie, zjednoczenie. Ktoś zatrzyma się na pierwszym etapie, ktoś osiągnie ostatni. Ale na tych etapach podejście Boga jest indywidualne – mówi kapłan. Dodaje też, że chrześcijanin na swojej drodze może napotkać „noc”, tj. próbę wiary zesłaną przez Boga. – Te noce mogą mieć różną intensywność i w początkach są słabsze. […] To w zaangażowanym życiu wiary, w tej wierze głębokiej mamy do czynienia z nocami, które obejmują różne sfery człowieka – tłumaczy ks. Krzysztof Kralka SAC.

  Kapłan wyjaśnia też, że nie ma czegoś takiego jak „wiara charyzmatyczna”, a jedynie „wiara w Boga”. Przypomina, że – według słów świętego Pawła – każdy chrześcijanin jest charyzmatykiem. – W wielu miejscach spotykam się ze środowiskami, które określają się mianem Kościoła charyzmatycznego. Z wielkim bólem mówię, że niektórzy z tych ludzi są niewierzący. Szukają oni zewnętrznych doświadczeń, ale w momencie próby ponoszą porażki – stwierdza ks. Krzysztof Kralka, pallotyn.

  W rozmowie z „Egzorcystą” kapłan wyjaśnia też, że w duchowości mogą pojawić się też pokusy diabelskie, które pozornie mogą wydawać się dobre. – Jako człowiek świecki – mąż, pracownik – mogę wejść w rozpacz, że nie jestem w stanie codziennie być na Mszy świętej, odmówić różańca, brewiarza, medytować. To jest pokusa diabelska, która wybija z powołania – zauważa ksiądz Kralka. – Modlitwa człowieka świeckiego […] jest adekwatna do jego powołania. W pierwszej kolejności jest to modlitwa pracą i wypełnianiem swoich obowiązków. Jeśli jestem uczciwy w pracy, kocham swoją rodzinę i daję jej serce i jeśli robię to ze względu na Jezusa, to to wszystko jest moją modlitwą – tłumaczy ks. Krzysztof Kralka SAC.

  ks. KralkaKsiądz Krzysztof Kralka jest rekolekcjonistą, dyrektorem Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji i moderatorem generalnym wspólnoty „Przyjaciele Oblubieńca”. Kapłan poprowadzi wkrótce rekolekcje (16-18.06.2017) w Zduńskiej Woli, których tematem będzie „Rozeznawanie duchowe drogą pełnienia Woli Bożej”. Pełen wywiad, którego kapłan udzielił miesięcznikowi „Egzorcysta” w rozmowie z dr. Pawłem Sokołowskim pojawi się w czerwcowym numerze.
  http://www.miesiecznikegzorcysta.pl/informacje/item/1713-dopoki-walczysz-jestes-zwyciezca

 19. wobroniewiary pisze:

  List pasterski KEP: Objawienia w Fatimie są stale aktualne

  Drodzy Bracia i Siostry!

  W dzisiejszej Ewangelii Jezus zwraca uwagę na jedną z istotnych cech zbawczej miłości, mianowicie na jej związek z Bożymi przykazaniami. „Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. (…) Kto ma przykazania moje i zachowuje je, ten Mnie miłuje” (J, 14,15.21). Miłość uwidacznia się przez zachowywanie przykazań i gwarantuje prawdziwe zjednoczenie z Bogiem w Zmartwychwstałym Chrystusie.

  Narastający obecnie deficyt miłości, z równoczesnym lekceważeniem przykazań, sprawia, że żyjemy w świecie naznaczonym głębokimi podziałami i wrogością. Warto o tym przypomnieć w roku, w którym obchodzimy jubileusz setnej rocznicy objawień Matki Bożej, które miały miejsce w Fatimie od 13 maja do 13 października 1917 roku. Objawienia te należą do najbardziej znaczących w życiu Kościoła i nie tracą dziś nic ze swojej aktualności. Świadczy o tym niezwykłe zainteresowanie Fatimą ludu Bożego wraz ze swymi pasterzami, inspirowanymi nauczaniem papieży, zwłaszcza św. Jana Pawła II. Papież Polak włączył w poczet błogosławionych dwoje dzieci fatimskich: Hiacyntę i Franciszka, zaś czcigodną Sługę Bożą, siostrę Łucję, przyjmował na audiencjach i korespondował z nią aż do jej śmierci. Troje dzieci z Fatimy, mimo ich bardzo młodego wieku, pozostawiło nam świetlany przykład miłości Boga, modlitwy i cierpienia, ofiarowanych w potrzebach Kościoła i świata, zwłaszcza w intencji nawrócenia grzeszników, zachowywania przykazań Dekalogu oraz wybawienia nas od wojny. W świetle tych objawień Kościół rozeznaje znaki czasu.

  1. Wobec znaków czasu

  CAŁY LIST: http://episkopat.pl/list-episkopatu-polski-z-okazji-setnej-rocznicy-objawien-fatimskich/

 20. MM pisze:

  Msza św. z forum

 21. MariaPietrzak pisze:

  Po takim Forum to nigdzie indziej , jak tylko na swoje życiowe misje .
  Jak to mówił święty Ksawery
  ” zakwitnij tam , gdzie cię Bóg postawił ” !
  I zostało mi w sercu jakże z życia wzięte , a przekazane przez świętego Maksymiliana , na Forum przypomniane
  ” jeżeli będą nas prześladować , źle o nas mówić , to znaczy , że dobrze pracujemy ” !

  – Chwała Panu przez potomstwo Niepokalanej , które Ewangelię w Prawdzie głosi , nikogo sie nie boi , bo Bogiem stoi !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s